Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Заробіток в інтернеті!!  (Прочитано 215062 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gropor

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Якісний шарінг
  • Останні відвідини:
    29 Травня 2022, 20:46:27

    Звідки: Урагвай
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #140 : 30 Березня 2009, 00:07:49 »

http://www.surfjunky.com таво контора латить шось чи не 70 баксів заробив там писпло виплата 1-15 числа.  А ше написали шо бета тестірованиє блін треба їм дос атаку замутити якшо то розвод хто згідний і кому невпадло??
Записаний
Якісний кардшаринг    486280789
Продажа обладнання за супер низькими цінами
http://www.sat-info.net
http://csbiling.info

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #141 : 30 Березня 2009, 09:12:40 »

а чьо не дав сцилку реферера?????? то бі ж  буде бонус чи ти не зареєстрований!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #142 : 30 Березня 2009, 13:35:02 »

Його не просто зрозуміти  :-D

Певно мав на увазі, що не заплатили, а тому пропонує їх бомбити.

Хто має свій сайт, хоч би і на безкоштовному хостингу - реєструємося тут  http://lank.ru/?ref=15365
Далі ставимо скрипт на свій сайт. Скрипт не робить видимих переходів чи зринаючих вікон. Зовні нічого не змінюється.
Як далі робити накрутки я розкажу.
Відповідь від: 30 Березня 2009, 13:31:25
Ага. Забув.
От вам приклад. http://vash-sait.kalush.info/
За день я на ньому заробляю по 10 центів. Нічого не роблю, лише тримаю включеним ноут.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #143 : 27 Квітня 2009, 15:24:22 »

Ха. Цілком випадково надибав серфінг, правда ручний, (треба клацнути правильну картинку), зате з автовиплатами.
Сидячи на роботі час від часу переглядаю сайти. За день (а то десь прасктично за 3-4 години не безперервно) набираю 100 поінтів - то 10 центів і відразу виводжу. Можнаі більше, але тре довше клікати.
Реєструйтеся http://siserf.net/?gogi1976 і задавайте питання, якшо щось не ясно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #144 : 06 Травня 2009, 20:27:51 »

Цікавий сервіс, новинка в рекламній галузі. Вони будуть показувати відеорекламу і проводити інтернет опитування, а ви будете дивитися і відповідати на простенькі питання, а за годину роботи вам заплатять 3,6 бакса.
На мій погляд дуже не погано. Зараз там проходить тестування системи і той хто прийде під час тестування, потім матиме привілеї!

Ось адреса http://intvideo.tv    -   реєструйтеся, чимдуш, а от вам ІНВАЙТ від мене 000005zy100p
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #145 : 07 Травня 2009, 12:16:09 »

як це працує????
Відповідь від: 07 Травня 2009, 12:12:57
що робити???
Відповідь від: 07 Травня 2009, 12:13:11
ой вже вроді розібрався
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #146 : 07 Травня 2009, 13:39:03 »

А цікава фігня, правда?  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #147 : 07 Травня 2009, 13:48:06 »

я шось ніфіга не зрозумів знайшов де дивитись а то ніфіга не показує!!! :-[ нуб нубом!!! :help
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #148 : 07 Травня 2009, 13:56:31 »

Ну нема ще реклам просто. Я вчора одну рекламу подивився і відповів на 6 запитань, то на балансі вже 4 центи. Думаю той сервіс буде популярним у рекламодавців, а тому реклами будуть.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #149 : 28 Травня 2009, 21:26:34 »

Ви вже мабуть чули, що є платні опитування в Інтернеті. От тепер є і українські. За одне опитування - 1 грн. Мінімум на вивід - 10 грн.

вперед!

http://www.opinion.com.ua/user/registration.aspx?r=17487014
Відповідь від: 28 Травня 2009, 21:10:07
:)
Ви вже мабуть звикли, що все що я вам тут пропоную - новинки. Я слідкую за всім що зявляється, маю багато знайомих котрі цікавляться заробітком у інтернеті, тому інфа завжди свіжа. Так і тут. проект тільки но запустили і опитувань поки ще не густо. Але скоро у нас вибори. Думаю тоді і повалять опитування  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #150 : 16 Червня 2009, 12:40:56 »

Агов, всі кому не в падло. Допоможіть перевірити кантору.
http://www.cherryclicks.info/index.php?ref=gogi

Кажуть шо вона платить, але найкраще перевірити самому. А щоб я сам наклацав мінімалку то мабуть місяць піде. Допоможіть мені. Зареєструйтеся по ссиці і проклікуйте хоча б ті реклами шо по 5 центів.
Як дійсно дадуть, то обіцяю поділитися, пропорційно до тогог хто кілько клікав.
при реєстрації давайте скриньку  НЕ Майл.РУ!  бо туди не приходять їх листи, а без підтвердження не пустить.
Ну а як наберете мінімалку скоріше за мене то вибирайте оплату на АлертПей а не ПейПал. Як вивести з Алерта на Вебмані я розкажу. Дякую всім за увагу.
Відповідь від: 16 Червня 2009, 12:06:09
А. Забув попередити. Система час відчасу задає тупі питання. Добре думайте, що відповідати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sergeyka

  • Гість
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #151 : 02 Липня 2009, 22:59:36 »

Пропоную легкий спосіб підробітку. Все що потрібно це 15-20 хв. в день та вихід в Інтернет. Відразу попереджаю - ВСЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО, та не ВИМАГАЄ НІЯКИХ ВНЕСКІВ, СТАРТОВОГО КАПІТАЛУ І СПЕЦІАЛЬНИХ ЗНАНЬ. Все що необхідно робити, так це переходити по запропонованим посиланням та знаходитись там 30 сек. За кожен такий клік Ви отримаєте кілька центів.
Для початку Вам необхідно зареєструватись на bux.to (компанія займається збільшенням відвідин інтернет-сайтів).
Для реєстрації виконайте наступне:
1) Перейдіть по цьому посиланню: http://bux.to/
2) В правому верхньому кутку кликніть \"Register\".
3) В полі \"Username\" вводите свій нік-нейм (писати, використовуючи латинський шрифт). 4) Поле \"Password\" - пароль для подальшого входу в систему (не менше шести символів, тільки букви і цифри), обов'язково запам'ятаєте його.
5) \"Confirm Password\" - повторюємо пароль.
6) В полі \"Email Address\" вводимо діючий e-mail.
7) \"Confirm Email Address\" - повторюємо e-mail.
8) \"AlertPay E-mail Address For Payments\" - ще раз вводимо e-mail.
9) В полі \"Your Country\" виберіть країну, де ви знаходитеся.
10) І в полі \"Referrer (if any)\" введіть sergeyka09, це мій нік.
11) Введіть код, що зображений на картинці.
Поздоровляю, реєстрація пройдена!!!
Увійдіть до системи натиснувши \"Login\" у верхньому правому кутку і введіть свої нік-нейм, пароль і код на картинці. Натиснувши на закладку \"Surf Ads\" Ви побачите таблицю з посиланнями, які і будуть приносити дохід.
Перейдіть за одним із посилань, зачекайте доки в правому верхньому куті будуть відлічені 30 сек та з’явиться галочка з написом \"Done\", якщо Ви побачили цей напис, то все пройшло успішно. У випадку якщо напис відсутній – повторіть спробу. Після виконання даної процедуру з усіма посиланнями Ваша робота на цей день буде закінчена. Щоб зменшити час та об’єм завантаженої інформації вимкніть завантаження зображення.
При першому візиті кількість посилань буде близько 10. Не бійтесь кількість буде збільшуватись при вдалому виконанні попереднього завдання.
В системі Bux.to діє програма «Приведи клієнта,- одержуй бонус», згідно якої при реєстрації нового клієнта за Вашим посиланням - Ви одержуєте вагомий бонус від кожного кліка цього клієнта. Чим більше Ваших «послідовників», тим більше бонусів Ви одержуєте, тим самим маючи нагоду заробляти $1,500.00 і більше за місяць, якщо за Вашим посиланням реєструватимуться 500 нових клієнтів, а це не так вже багато, при умові що щодня в Інтернеті з'являються тисячі нових користувачів. Що ж потрібно робити? А потрібно робити те, що роблю я, тобто поширювати своє посилання в безмежних просторах Інтернету.
Кидайте Ваше посилання на форуми, стрічки новин, сайти про роботу, ftp-обмінники і т.д. Окрім цього можна дати своє посилання всім своїм друзям і знайомим, хто має вихід в Інтернет.
Як отримати гроші? В розділі \"My Stats\" виводиться Ваша статистика: скільки візитів на веб-сторінки Ви вчинили скільки «послідовників» привернули, скільки ці послідовники зробили візитів і найголовніше - Ваш баланс рахунку. Гроші можна знімати на банківську картку Visa MasterCard і інші, такі картки видаються в будь-якому банку. Як тільки Ваш баланс складе $10 (але не менше), Ви можете перекласти їх на свою картку кликнувши «cashout» поряд з Вашим балансом і ввести номер Вашої картки (номер потрібно запитати в банку). Після цього можете сміливо бігти до найближчого банкомату і знімати свої чесно зароблені гроші.
Бажаю успіху!!!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #152 : 03 Липня 2009, 12:22:24 »

Не бажаю успіху. Не клікайте там. Особисто маю там зароблено 12 баксів. Замовив виплату ще минулорічного червня. платити ніхто не збирається. Прохання викладати скріни виплат, якщо такі вже були!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Daniv

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2009, 23:09:16

    Звідки: Kalush
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #153 : 13 Липня 2009, 00:10:24 »

Ну я посміявся з ваших відповідей (я заробив 0.0009$ ураа, в мене за 3 дня 2 бакса, і тому подібне)  =))

Дивимся як треба заробляти  ;) 1wmz - 1$



І так далі...

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #154 : 13 Липня 2009, 08:17:17 »

Ну так ти ж тоже по 2-3 бакси заробляєш. З чого тоді сміявся?
А по друге розказуй що до чого, раз вже хвалишся. Де заробляєш, як, скільки виходить. По скрінах виходить, що за тиждень 2 бакси, а то так як і в інших. З чого смішно?  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #155 : 13 Липня 2009, 19:08:40 »

Daniv ти просто не бачив скільки заробляють гуру, а тут понтуєшся своїми двома баксами які заробив допустимо щось намалювавши в фотошопі, це є смішним....
Записаний


rom

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2014, 11:03:06

    Звідки: rubchaka
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #156 : 13 Липня 2009, 19:54:29 »

Про cherryclicks.info - вже тиждень, як заробив 20$. Ще щось перевіряють
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #157 : 13 Липня 2009, 20:11:25 »

Вже читав про них у неті всілякі гадості. Що довго думають а потім таки щось виплачують, але далеко не 20 баксів.

До речі виводити тре було на Алертпей, бо на пейпал гроші не прийдуть навіть якби дали.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bondoleg

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2021, 18:39:48

    Звідки: В.Стуса
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #158 : 26 Липня 2009, 22:49:45 »

Люди ну що ви по центах паритесь, якшо маєте свій сайт або для вас непроблема створити то Google AdSense для вас. Там принцип такий вкладаєте коди на свій сайт вони показують рекламу і за клік на рекламу вам мані. Кількість правда від багатьох факторів залежить але заробити реально можна і 100 процентів зіплатять, Але це або для власників популярних сайтів з високим PageRank або для наполегливих і терплячих. Чому ? Гугл серйозна фірма і виплачує від 100у.о. Якщо ви перший итмною описаний випадок то вам будуть давати хороші суми зі клік ( не знію точно.. відгадом 2-3 долари з перший клік в день, за наступні менше  30-50 ценітів..) ну а якщо ви другий випадок то вам треба буде затратити якись час для створеня та реклами сайту.... Досить вігідна система якшо хороше постаратись в початковій фазі то вже за 3 місяці ( відгадом) можна мати регулярні що місячні прибутки розміром 100 у.о.  :)
П.С. Пропоную зробити тему з списком людей які використовують цю  або подібну службу для допомоги один одному стилем клік за клік.  :frend
« Останнє редагування: 26 Липня 2009, 23:01:45 від bondoleg »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #159 : 06 Вересня 2009, 20:01:28 »

Невеличкий але стабільний підробіток, що ідеально підійде для тих, у кого комп і так включений купу часу.
Я попробував і вже двічі виводив по 15 центів. Фактично вони набігають за тиждень.
То безкінечний автосерфінг, тобто ви запускаєте сторіночку у браузері і все, воно собі там показує якісь сторінки.
Коли назбирається 10 000 очок (а за 15 сек. набігає одне очко) обмінюєте їх на 0.15 WMZ.
А тепер попорядку.
Заходимо  СЮДИ
Заповнюємо усе

натискаємо кнопку "Abshicken" і потрапляємо на сторінку де треба ввести число, що прийшло вам на електронку.
Знов тиснемо кнопку "Abshicken".


Заходимо в акаунт
і вибираємо підкреслений пункт.



Потім  тут де позначено кольором

 виставляємо так як на малюнку


 і запускаємо серфінг Jetzt Surfeh



А самі йдемо грати у футбол.
Заробите 10 000 тоді переводите їх мені ось тут


Заповнивши все ось так

Далі пишете мені на аську 392532 або у Приват і я перевожу вам 0,15$

« Останнє редагування: 06 Вересня 2009, 20:07:20 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.