Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Заробіток в інтернеті!!  (Прочитано 214924 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #360 : 08 Вересня 2012, 12:02:07 »

Ти багато людей знаєш які на форексі виграли грошей ?
-а ти думаєш чому почав? товариш почав з форекс клабу.тоді була мінімальна сума 10уе. за кілька місців в нього на рахунку було більше 3000уе,він катався на таксі,багато собі дозволяв.називав себе жартома мажорчиком і вночі після 12 ї,коли торгують азіати-торгував своїх 200-600 баксів і тішився
я особисто жодної .
-а хто тобі винен..   єдине скажу що ця байда затягує.ставлю на рахунок 10ку .до вечора вже маю 21,а далі важко відірвати себе
 стосовно ммм. можна працювати на мавра,який кинув принаймні двічі.толкувати клієнтам про ризики,але ризикуєш сам попасти на неадеквата,який закладе хату,а потім тобі жити не дасть чи викинеться з вікна.чи тобі пофік буде як мавроді?
  памятаєш мабуть операцію фенікс? тоді багато хто дав дупля і сказав що вони будуть працювати окремо.опустим з уваги навіть те що стректури обмінювались грішми і потім перестали один одному їх віддавати,і раптом всі гроші пішли якоби на річні виплати?
 а потім останній хіт..50% до суми і її під 40%(точних ціифр може на скажу)-тоді просто нємєрєно люди понесли грошей,не знаючи яка пастка і мішок на них і їх гроші готує злий "вершник апокаліпсису".
 можна поставити по сто грн на разні"депозити".мізерну суму сотник не затребує.а згодом з неї виросте непоганий куш.тільки так.
 може ще є в калуші люди,яких можна зацікавити,але не тут,на форумі.я зондував ситцацію:) акція працює коли сусід знімає 300 баксів і показує сусіду,ще працює коли два товариші говорять про тетешнє і один пропонує іншому по дружбі.
« Останнє редагування: 08 Вересня 2012, 12:13:05 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

vasill

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    18 Грудня 2012, 18:25:37

    Звідки: копичинці
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #361 : 09 Вересня 2012, 15:37:58 »

ПРИВІТ УСІМ.
Хочу розказати про новий спосіб заробітку в неті який я для себе недавно відкрив. Для того щоб ти отримував гроші вже достатньо буде зареєструватися в системі plus.2druga. На цьому практично і закінчаться вся ваша важка робота. Щоправда там реєстарація платна , проте це не такі вже гроші , щоб втрачати стабільний і дотого ж непоганий заробіток. Система надасть вам рефералів з яких ви і будуте отримувати дохід, а при бажанні заробити більше можете залучати і своїх знайомих , це вам буде лише в плюс
Записаний

veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #362 : 09 Вересня 2012, 15:41:54 »

скільки вже накосив?

horosh

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    01 Грудня 2012, 12:25:51

    Звідки: тернопыль
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #363 : 01 Жовтня 2012, 15:52:28 »

Я маю зарабiток в інтернеті  на кликах , якщо клицати на клавіатурі усердно тоді можна і непогано заробити також додаткові гроші якщо приєднав людей . ще 1 плюс - ти нічим не ризикуєш. переходьте на даному сайті є список вже провірених спонсорів які в реалі виплачують гроші (здебільшо на вебмані)
Записаний

ylia vorobiyova

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    09 Листопада 2012, 10:20:56

    Звідки: стуса
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #364 : 04 Жовтня 2012, 16:04:20 »

Отаман 
стосовно ммм. можна працювати на мавра,який кинув принаймні двічі.толкувати клієнтам про ризики,але ризикуєш сам попасти на неадеквата,який закладе хату,а потім тобі жити не дасть чи викинеться з вікна.чи тобі пофік буде як мавроді?
  памятаєш мабуть операцію фенікс? тоді багато хто дав дупля і сказав що вони будуть працювати окремо.опустим з уваги навіть те що стректури обмінювались грішми і потім перестали один одному їх віддавати,і раптом всі гроші пішли якоби на річні виплати?
 а потім останній хіт..50% до суми і її під 40%(точних ціифр може на скажу)-тоді просто нємєрєно люди понесли грошей,не знаючи яка пастка і мішок на них і їх гроші готує злий "вершник апокаліпсису".
 можна поставити по сто грн на разні"депозити".мізерну суму сотник не затребує.а згодом з неї виросте непоганий куш.тільки так.
 може ще є в калуші люди,яких можна зацікавити,але не тут,на форумі.я зондував ситцацію:) акція працює коли сусід знімає 300 баксів і показує сусіду,ще працює коли два товариші говорять про тетешнє і один пропонує іншому по дружбі.

Абсольютно погоджуюсь, як на мене таких дарів не існує а лохів є багацько! :agree
Записаний

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #365 : 04 Жовтня 2012, 21:53:21 »

кліки , всі діла

я заробляю в неті троха іншим

наповнюю інтерне-магазини товарами
зараз починаю верстати сайти

+ ще є одна фішка, коли ти маєш потужну відеокартку

програма в треї, а гроші капають :-)
Записаний

euro

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 33
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2014, 13:27:16

    Звідки: пр. Л. Українки
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #366 : 05 Жовтня 2012, 17:07:13 »

зараз починаю верстати сайти
ахах, ну на скільки я зрозумів з твоїх слів ти тільки початківець, адже сайти не верстають, їх пишуть, а верстка це формування зовнішнього вигляду веб-сторінки за допомогою зрозумілого браузеру мови розмітки гіпертекста html а також оформленя цієї сторінки за допомогою каскадних таблиць стилів - css! якщо шариш в css і html то welcome а якщо щей є деякі знання в php то взагалі супер, просто сам займаюсь таким заробітком і з часом збільшилась кількість заказів а з стилями я ужасно не люблю працювати! :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #367 : 02 Листопада 2012, 10:02:39 »

Колись, ще в 2009-му попробував цей автосерфінг http://www.ebesucher.ru/?ref=yurko1976

Він німецький, тому там більше можна заробити і менше сайтів з вірусами.

Спочатку весь сайт був на німецькій мові. Важко було зареєструватися (і через мову і через всілякі канделябри, які вони були навидумували). Ну і виводити на вебмані напряму тоді не було як. Тре було продавати ті зароблені пункти і обмінювати потім на вебмані.
Вчора переглядав пошту і побачив лист від них. Зайшов в акаунт (вже навіть пароль був забув) і побачив, що люди розкрутилися. Зробиои російськомовну версію і ВИВІД НА ВЕБМАНІ напряму. Реєстрація тепер простенька.

Дивлюся, а у мене там 2 євро вже є (я замахався був їх переводити і закинув).
Сьогодні замовив виплату. Прийдуть - покажу скрін.

Потрібно лише зареєструватися і запустити сторінку серфінга у браузері (у мене то мозіла).
Я от зараз пишу, а воно у іншій вкладці собі серфить і набігають пункти.

Також напишу скільки набігло у мене за тиждень і за місяць (якщо витримаю :=) )
Якщо вийде хоч 2-3 євро за місяць - варто серфити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #368 : 03 Листопада 2012, 13:17:03 »

Як і обіцяв викладаю скан

[smg id=3603]

Бачу по динаміці набору очок, що дуже багато там не заробиш без рефералів. Але якщо комп і так працює, то хай хоч на телефон але накапає.  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #369 : 03 Листопада 2012, 19:26:17 »

адже сайти не верстають, їх пишуть,
браво , ти мені відкрив очі  :=)
насправді,я не так точно висловився, як захотів евро :good
я спочатку почав малювати і верстати....потім зрозумів, шо можна найти тих, які зроблять це замість мене, а я ще й на цьому зароблю  :-[
так що,  я на даний момент в ролі посередника :drink
замовлення з европи...а виконують їх пацани з санкт-петербурга :drink
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #370 : 06 Листопада 2012, 16:09:17 »

Ще по Безухеру.

Помітив, що у Хромі набагато швидше працює.
Поставив Хром і виключив у ньому звук.
Тепер краса. Десь там воно собі серфить і мені не мішає.
« Останнє редагування: 06 Листопада 2012, 16:49:45 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #371 : 06 Листопада 2012, 17:02:56 »

Якщо у вас потужна відеокарта то можете заробляти навіть без автосерфінгу.
http://www.rublik.com/508f920a3f7a13f4710046dc
Програма здійснює обчислення без всіляких переходів, сайтів і відповідно вірусів.
Виплати необмежені, можна вивести навіть 0,2 руб.
Мій ноут з радеоновською картою заробляє орієнтовно 30 руб. за день. Як зароблю прилічну суму, скину скрін.

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #372 : 06 Листопада 2012, 17:44:25 »

краще  форекс
Ти багато людей знаєш які на форексі виграли грошей ?  =))    я особисто жодної ....
Відповідь від: 08 Вересня 2012, 00:52:06
Багато росказувати не буду тому що всі чули і знають про МММ-2012 а хто не чув і не знає може почитати тут http://0-mmm.com/

Так а тепер коротко:


Яку суму і на який термін мені зробити внесок?

Таку суму, втрата якої (всяке буває ...) буде для вас абсолютно не критична! Суму, з якою не шкода розлучитися. Не варто закладати будинок, машину, займати у когось або брати непомірний кредит! Нехай це будуть невеликі, але особисто ваші кошти. В "разі чого" ви не будете нікому винні.

 

Як вкласти, як внести гроші?

Відкриваєте спецрахунок (будь дебетовий рахунок в будь-якому банку) і кладете туди гроші. Користуватися цим рахунком можна тільки для участі в МММ. В особистому кабінеті проведите покупку Мавро. Туди прикріплюєте підтверджуючий документ (виписка з рахунку, квитанція про занесення засобів і т.д.) і пишіть, на скільки грошей Ви хочете купити Мавро і які Мавро.

Найголовніше, щоб Ваші гроші можна було перевести в будь-яку точку країни протягом доби. Максимум, двох, але це супер пожежний випадок. Інакше КУПІВЛЯ Иавро не буде зарахована, на жаль.

У Вашому прямому інтересі перевести гроші зі спецрахунку моментально. Тому що від швидкості перерахування залежить швидкість надання взаємодопомоги іншій людині. Чим швидше допомогу, тим більше людей він приведе в систему. І тим забезпеченіші будуть Ваші Мавро, тим більше людей дізнається від щасливого учасника про нашу чудову системіу.



Яка мінімальна та максимальна сума вкладу?

Мінімальна сума вкладу  - 10 $. Максимальна - 10 000$. Якщо Ви хочете вкласти більше максимальної сумми - Вам необхідно звернутись до Вашого керівника для узгодження місячного відсотку, плану виплат та ін. Це узгодження має бути підтверджене С. П. Мавроді.



Як отримати гроші назад?

Просто продати свої МАВРО в кабінеті. Якщо Ви ще не вмієте, звертайтесь до свого десятника за допомогою. Контакти десятника Ви можете знайти в особистому кабінеті.

 

Карту якого банку можна використовувати в Системі?

В принципі будь-якого банку. Слід враховувати оперативність проведення транзакцій, величину комісій при переказах та ширину філіальної мережі.

кому стало цікаво можуть перейти по ссилці і зареєструватись, легко і просто...  http://www.sergey-mavrodi.com/?i=mmmaklaut

НАШ ОФІС ЗНАХОДИТЬСЯ В МІСТІ КАЛУШІ :)

Відповідь від: 08 Вересня 2012, 01:02:10
Забув про основне  :agree

Основной 30% – по этому «вкладу» Вы можете запросить (и получить! :-)) помощь в любой момент.
Простые депозиты – эти «вклады» позволяют получить минимальные проценты МММ (30% в месяц) даже при досрочной продаже.

Депозит 40% в месяц – на 3 месяца приклад- вклад 1 000 грн.+40%= ви отримаєте 2 744 грн.
Депозит 50% в месяц – на 6 месяцев  приклад- вклад 1 000 грн.+50%= ви отримаєте  11 391 грн.
Депозит 60% в месяц – на 12 месяцев  приклад- вклад 1 000 грн.+60%= ви отримаєте 281 475 грн.

Сверхдоходные депозиты – при досрочной продаже Вы потеряете все накопленные проценты, получив обратно только вложенную сумму (тело «вклада»). Вы можете получить выплату с набежавшими процентами только после разморозки депозита (через 3, 6 или 12 месяцев).

Сверхдоходный депозит 55% в месяц – на 3 месяца приклад- вклад 1 000 грн.+55%= ви отримаєте 3 724 грн.
Сверхдоходный депозит 65% в месяц – на 6 месяцев приклад- вклад 1 000 грн.+65%= ви отримаєте 20 179 грн.
Сверхдоходный депозит 75% в месяц – на 12 месяцев приклад- вклад 1 000 грн.+75%= ви отримаєте 825 005 грн. вот так ;) 
Давай зустринемся.покажеш мени паспортни дани свои,своих батькив.И на кому квартира ,де ти живеш.Через тиждень тоби и 20 штук дам на рик :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #373 : 07 Листопада 2012, 08:01:19 »

Мій ноут з радеоновською картою заробляє орієнтовно 30 руб. за день.
Читав про ту річ.
Відгуки неоднозначні були.
Тому почекаю на скрін.
А от карта у Тебе окрема чи вбудована?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #374 : 07 Листопада 2012, 09:10:53 »

На моїх рішпаках рублік не канає  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #375 : 07 Листопада 2012, 10:30:53 »

Карта окрема, і відяха може набагато швидше опрацювати задачу аніж самий потужний процесор.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #376 : 07 Листопада 2012, 10:52:07 »

Та воно то може і так. Та не буду ж я купляти відяху за 300$ аби потім заробляти по 40 грн на місяць і 20 тратити з них на електрику  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #377 : 07 Листопада 2012, 11:11:36 »

ось програмИ для заробітку :=). суми в доларах говорять за себе [smg id=3605]
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #378 : 07 Листопада 2012, 13:55:37 »

От не ...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


horosh

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    01 Грудня 2012, 12:25:51

    Звідки: тернопыль
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #379 : 09 Листопада 2012, 18:51:32 »

недавно в пошуках нових способів заробітку в інтернеті натрапив на сайт де мене зіцікав спосіб як заробити інвестуючи. На цю тему там кілька статей і доречі дуже гарно написано (ну і толково саме собою) раджу почитати .
Записаний