Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Заробіток в інтернеті!!  (Прочитано 214944 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #320 : 17 Грудня 2011, 14:52:02 »

звіт компанії про мій заробіток за день.
 бувало макс 176уе.але я вчусь.
[smg id=2269]
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #321 : 08 Січня 2012, 14:23:14 »

За реєстрацію на сайті http://fiftryss.com/?ref=3644802 дають 50 руб
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #322 : 09 Січня 2012, 11:31:32 »

А написати як їх вивести слабо???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #323 : 09 Січня 2012, 12:13:38 »

попопвнити рахунок ще на 150? :D
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

MARVEL

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2012, 17:46:29

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #324 : 05 Березня 2012, 15:22:48 »

Дорогі друзі якщо комусь цікава робота у вільний час в інтернеті заходьте на сайт

marv5.narod2.ru

Якщо є питання пишіть!!!!

Ми вконтакті :     vk.com/club36033536
Записаний

Amator

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 84
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2018, 16:13:19

    Звідки: Пушкіна
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #325 : 05 Березня 2012, 15:44:26 »

Краще переведіть мені всі по 3грн !! Так більше толку буде))
Записаний

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #326 : 05 Березня 2012, 15:56:58 »

Дорогі друзі якщо комусь цікава робота у вільний час в інтернеті заходьте на сайт

marv5.narod2.ru

Якщо є питання пишіть!!!!

Ми вконтакті :     vk.com/club36033536
Ще один лохотрон!!! Більше разів написано "Прочитайте статтю до кінця" ніж самої статті!
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #327 : 10 Березня 2012, 12:51:21 »

Оце справжній заробіток в інтернеті!
Российский хакер взломал Google Chrome и получил 60 тыс. долларов

Приховано: Показати
Русский студент взломал все патчи Windows 7 (64-разрядную), используя уязвимость удаленного запуска кода в браузере Chrome от Google Интернет.
 Российский хакер взломал Google Chrome и получил 60 тыс. долларов
В рамках конкурса Google учредила следующие призы: по 60 тысяч долларов получит каждый участник, предоставивший «полный» эксплойт, позволяющий выполнить произвольный код, используя для этого исключительно уязвимости Google Chrome, работающего в среде Windows 7. По $40 тысяч компания вручит конкурсантам, предоставившим «частичную» программу для взлома, использующую одну уязвимость, обнаруженную в браузере, и любые другие ошибки. Далее следуют более «мелкие» призы…
Атака, которая смогла обойти защиту (sandbox) Chrome, была сделана Сергеем Глазуноым, это известный исследователь безопасности, который регулярно находит уязвимости и сообщает о них в службу Chrome.
 Российский хакер взломал Google Chrome и получил 60 тыс. долларов   ;)
Глазунов получил $ 60000 премии за взлом Chrome.
По словам Джастина Шу (Justin Schuh), члена команды безопасности Chrome, он был поражен профессионализмом Глазунова.
Schuh назвал атаку хакера «очень впечатляющей», и дал понять, что Сергей вполне «мог бы сделать что-нибудь на взломанном компьютере, но не стал этого делать. «Он (Глазунов) мог все что угодно сделать с исполняемыми кодами, потому что вошел в систему на полных правах легального пользователя.»
«Это был впечатляющий подвиг. Это требует глубокого понимания того, как работает Chrome» -пояснил Schuh и добавил. «Это не тривиальная вещь. Это очень трудно, и поэтому мы платим $ 60,000.
Сундар Пичаи говорит, что компания быстро «обработает полученные результаты», что позволит избежать взлома полюбившейся народу программы.
Также крупный приз получили программисты из компании Vupen, которым удалось обойти защитные механизмы DEP (data execution prevention) и ASLR (address space layout randomization), работающие в песочнице Chrome для защиты от несанкционированного исполнения двоичных кодов в системе.
В Google говорят, что Сергей Глазунов в прошлом году уже заработал 59 000 долларов благодаря данным о выявленных багах, сейчас же он заработал еще больше. Чтобы получить основной приз, было необходимо предоставить данные о двух (можно взаимосвязанных) багах с критической степенью опасности.
Записаний

veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #328 : 29 Травня 2012, 14:03:41 »

Цікаво хтось пробував заробляти на сайтах виставляючи на них рекламу?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #329 : 29 Травня 2012, 14:42:43 »

Є ще така штука.
Почалося воно вже давненько. зараз вже навіть дійсно є реклами і нараховують бабки. Можете пробувати ;)

http://intvideo.tv/acc/register/?invite_code=5zy100p
« Останнє редагування: 16 Червня 2012, 08:32:08 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #330 : 29 Травня 2012, 15:01:23 »

пробував таке) мало платять((

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #331 : 29 Травня 2012, 15:22:31 »

Платять не мало. Реклам не буває багато просто. Але є можливість набрати партнерів. Прикинь у одного з моїх партнерів 2890 його партнерів. А там платять якийсь відсоток з партнерських.
Якщо активно набирати партнерів зараз, то може колись, коли реклам більше будуть крутити то і заробіток буде значним.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #332 : 29 Травня 2012, 15:26:36 »

Да ото чувак розкрутився! Зараз сиджу на соціал тулз і анкори пишу, біля 10 баків набиваю в місяць, на покер стає))

vasill

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    18 Грудня 2012, 18:25:37

    Звідки: копичинці
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #333 : 13 Червня 2012, 12:49:47 »

А я маю заробіток на ВМЗОНА . Це такий поштовик. Там за одне виконане завдання можна получити від 0,03$ - 3,00$. Різниця в сумі така велика тому що різні умови для виконання і рзний час . Ті що менше 0,10$ я не виконую бо за такі гроші не охота тратити свій час . Я виконую завдання СИЛКА вони коштують від 0,30$ до 0,70$ за одне. Тепер порівняйте якщо я виконаю з десяток таких завдань в день отримаю 5$ за 1-2 години що правда я вже навчився швидко їх виконувати бо знаю всі нюанси, у новачків піде більше часу.
Як підтвердження моїх слів
Записаний

veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #334 : 13 Червня 2012, 13:01:23 »

не біда не біда! а скільки рефералів маєш?

vasill

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    18 Грудня 2012, 18:25:37

    Звідки: копичинці
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #335 : 13 Червня 2012, 13:14:50 »

біля 20
Відповідь від: 13 Червня 2012, 13:07:46
забув сказати щоб вивести гроші треба завести кошельок на вебмані потім зайти в свій акаунт на ВМЗОНА і підтвердити свій wmid i z - кошельок в настройках тоді можна знімати гроші. Мінімалка для виводу 0,50$, але це не проблема якщо настроїтися на великі доходи. Буде ще краще якщо на вебмані оформити формальний атестат тоді будеш щось на подобі vip користувача але це не обовязково.
Якщо незнаєте як завести кошельок на вебмані прочитайте статю http://madcash.ru/likbez-internet/registraciya-webmoney/ , там доречі написано і як оформити атестат
« Останнє редагування: 13 Червня 2012, 13:44:42 від vasill »
Записаний

veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #336 : 13 Червня 2012, 13:26:37 »

треба спробувати

goldbar

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    15 Червня 2012, 17:52:57

    Звідки: галич
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #337 : 15 Червня 2012, 17:35:42 »

Простий заробіток в інтернеті. Прибуток залежить лише від ВАС! (Дочитайте до кінця, це важливо, і цікаво і займе всього кілька хвилин, але дочитайте до кінця!)
Привіт!!

Знайти реальну роботу в Інтернеті дуже складно, практично, те ж саме, що відшукати скарб. Тому я не пропоную Вам роботу з обробки ел. пошти або редагування текстів, а, тим більше, перегляду сумнівних сайтів! Просто ПРОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ і вирішуйте самі, чи хочете Ви ЗАРОБЛЯТИ гроші для себе за таких ідеальних умовах! Це дійсно КЛАСНА річ! Почитайте - зараз або на дозвіллі, ляже з новими думками на цей рахунок, а там як знаєш ... Якщо у Вас є бажання заробити, не вкладаючи багато грошей (наприклад, деякі Інтернет-проекти вимагають вкладень до 900 $) і працюючи всього по кілька годин на день, то ця інформація для Вас. Але для старту потрібно добре попрацювати один-два тижні.Тут Ви можете заробляти в залежності від Ваших зусиль!
Я не пропоную Вам роботу "складача тексту" (із серії "вишліть нам 50 грн. На гаманець, а ми вам надішлемо відскановані тексти") і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства! Люди хочуть працювати в затишній обстановці будинку - ось чому вони відгукуються на подібні оголошення. Запам'ятайте: не існує в Інтернеті справжніх вакансій "складач тексту" та "співробітник по обробці електронної пошти". Не будьте обдуреними! У цьому випадку Ви не будете жертвою несумлінних "роботодавців", так як ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить виключно тільки від Ваших зусиль.Як попрацюєте - так і заробите!

Це - ДІЙСНО РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті! Дочитайте до кінця цю статтю, знайдіть всього кілька хвилин. Ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, Ваше матеріальне становище різко покращиться, якщо тільки Ви цього захочете! Я пропоную Вам річ, до якої й сам ставився спочатку скептично (ах, черговий лохотрон! Такими пропозиціями буквально завалений Інтернет). Але, на відміну від багатьох подібних пропозицій, - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ! Розумію, з якою недовірою ви це читаєте, але продовжуйте, прошу, дочитайте статтю до кінця.Цей проект проводиться спеціально для більш широкого розвитку міжнародної платіжної системи «WebMoney», яка ще не дуже сильно розвинена на даний час.
Я наштухнувся на ЦЮ ПРОПОЗИЦІЯ, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 18 ГРН.! Я подумав, що це має бути черговий фішкою для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що за Гербалайф-Оріфлейм там пропонують. А далі ... Далі я вирішив спробувати і зробити так, як пропонувалося в статті. Інтуїція підказувала, що в ЦЬОМУ випадку я ДІЙСНО можу заробити. Я не буду залежати від якоїсь міфічної компанії або спритника, які, нібито, заплатять мені за витрачені на них здоров'я і час. У ЦЬОМУ варіанті все буде залежати лише від моїх здібностей зацікавити бажаючих заробити.
Протягом 2-х днів я зареєструвався на більш ніж 100 бізнес-форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглядаю в свій інтернет-гаманець і вгадайте ЩО? Надходжень ніяких немає, взагалі! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили, хто по 80 грн., Хто по 40 грн. Пиши пропало, подумав я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі гривень. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень (задля цікавості) заглянув у свій інтернет-гаманець. Дивлюся усього одне надходження - аж 3 грн. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний, як і я. Ще через два тижні я все-таки знову відкрив свій інтернет-гаманець, а в ньому вже близько 104 грн. Звідки? Незрозуміла картина, але все одно за один місяць 100 грн.! Це дуже мало, як пишуть попередні учасники, вони за один місяць заробили в середньому від 1500 до 2500 грн. І раптом після першого місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН день! Ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 3000 грн. Після цього я відправив свої оголошення ще більш, ніж на 150 форумів. Результат був приголомшливий! На кінець 2-х місяців я отримала 8673 грн.! І гроші йдуть КОЖЕН день! Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить від 3-6 грн. І це все тільки за ті самі 18 грн.! Я довго не міг знайти собі роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав отримувати перекази звідусіль! Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ! А заробіток такий, що ніяким начальникам та керівникам навіть і не снився!
Тепер я розповім Вам, як це працює і, найголовніше, ЧОМУ? Я Вам обіцяю, що якщо Ви будете у ТОЧНОСТІ дотримуватися нижче перераховані інструкції, то Ви почнете отримувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали, не докладаючи до цього особливих зусиль. Погодьтеся, це просто! І ЦЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО! І ВАШ ВНЕСОК СКЛАДАЄ ВСЬОГО 18 грн.! ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ!УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000 грн.і БІЛЬШЕ будуть Вашими протягом двох місяців!

ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
12. 1. Увійдіть у системі WebMoney (www.webmoney.ru). Гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона працює. Моя порада: при виборі програми управління гаманцями вибирайте WM Keeper Mini - вона проста і зручна. Далі необхідно покласти на свій рахунок 18 грн. (Трохи більше, тому що при здійсненні перекладу система знімає 0,8% переказаної суми, тобто Ви повинні будете перекладати по 3 грн. 19 коп., В сумі - 19 грн. 14 коп). УВАГА! У ПРОГРАМІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ ЛИШЕ U-кошик! Від себе зауважу, що зручно поповнювати електронні гаманці через спеціальні автомати (термінали) по прийому платежів, які часто розташовуються в магазинах і на станціях метро. Однак, такі автомати знімають комісію, яка, як правило, знаходиться в межах 5% від внесеного платежу. Також можна поповнити електронний рахунок в банку. Як тільки Ви покладете на свій гаманець 19 грн. 14 коп - все готове, можете переходити до наступного кроку!
2. Необхідно перевести по 3 грн. 19 коп. (19 коп. Знімається службою перекладу за здійснення операції) на 6 пропонованих нижче WMU рахунків. Для того щоб здійснити переказ, необхідно зайти на сайт WebMoney (www.webmoney.ru). Потім, якщо Ви ще не зареєстровані, натисніть на посилання РЕЄСТРАЦІЯ, яка розташовується в самому верху сторінки і виділена синім кольором. Далі - за підказками системи WebMoney. Важливо! Переклад потрібно здійснювати НА РАХУНОК, а не на e-mail. Важливо! Після всіх відправлень Ви відправляєте на e-mail інформатора (від кого отримали цей текст) інформацію про відправку переказів: номери квитанцій / чеків, дату, час відправлення (при відправленні через банк або термінал), U-гаманець. Щоб отримувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 6 гаманців по 3 грн. 19 коп, інакше Ви просто не будете включені в систему мережними модераторами WebMoney transfer (3 грн. 19 коп - це відправляється Вами сума, при цьому одержувач отримує рівно 3 грн.) Отже, відправте по 3 грн. 19 коп на кожен з таких рахунків:
 
1.      U146079881509
2.      U214778163758
3.      U360995084661
4.      U253066007778
5.      U414674865896
6.      U390022921222
 
ПОВТОРЮЮ, щоб отримувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 6 гаманців по 3 грн. 19 коп - інакше мережними модераторами WebMoney-гаманців, Ви просто не будете включені в систему. Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, переходимо до кроку 3.
3. Скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місці 5-ого! А у 6-ій номер, який виявився порожнім, впишіть номер Вашого гаманця!

Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід у 5 000-10 000 грн. Це МІНІМУМ (!!!) протягом двох місяців! БІЛЬШЕ розміщень - більший дохід (при чому у геометричній прогресії !!!).Отже, коли Ви досягнете ПЕРШОЇ позиції в списку, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ! ЦЕ коштує 18 грн. і зовсім не важко роботи! ГОЛОВНЕ - ЦЕ ПРАЦЮЄ! І ЦЕ ПРОСТО ЗДОРОВО! Займіться цим зараз, не відкладаючи на завтра! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно буде зацікавити людей. Для цього потрібно буде зайнятися розсилкою та розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуках роботи, форумах, дошках оголошень. Удачі Вам! А вона вже дійсно поруч! Дійте! ПОГАНО ЖИВУТЬ ТІ, ЩО ВСЕ ЖИТТЯ ЛИШЕ ЗБИРАЮТЬСЯ ЖИТИ! ДАВАЙТЕ Ризикну!! АДЖЕ НІЧОГО, КРІМ 18 ГРН. НЕ ВТРАЧАЄМО!!

                        P.S. Як поширювати інформацію у форумах (дошках і ін):
1. Відкриваєте пошуковик. 2. Пишіть в рядку пошуку фразу - «форум віддалена робота» або «форум надомна робота», або «форум робота на дому», або «форум почати нову тему робота» і т. д. і т. п. (без лапок). Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання на які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових тим форумів. І не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу (розділи про вакансії). 3. Візьміть який-небудь сайт про роботу - потрібно ввести дані. У полі «посаду», наприклад, пишіть «співробітник для віддаленої роботи на дому» або «незалежний менеджер» і т. п. У полі «вік» вкажіть - «з 18 до 55». «Освіта» і «Досвід роботи» пропустіть, хоча в "Освіті" раджу поставити «Середня». «Заробітна плата» - «від $ 1000». «Пол» - не має значення. «Графік роботи» - «вільний». «Зайнятість» - «будь-яка». «Місто» - ось поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А і закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Краще всього, якщо Ви це зробите в один день, тоді на наступний день і протягом днів 5-6 Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робиться? Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, він вибирає посилання «пошук вакансій». Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле "місто". А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для Києва, Донецька і Луганська, то людина, скажімо, з міста Одеси не побачить Ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для КОЖНОГО МІСТА В ОКРЕМО.
Перший тиждень, а може і півтора тижні, у Вас не буде ніякого доходу, тому що Ваші клієнти будуть читати цей текст, створювати інтернет-гаманець і класти туди гроші. На все це їм потрібно трохи часу. Але потім, ЯК СНІГ НА ГОЛОВУ! Ви відчуєте якийсь такий «затяжний» результат! Це ЗНЕНАЦЬКА І ПРИЄМНО!

А тепер я Вам поясню, чому Ви в будь-якому випадку нічого не втрачаєте, а тільки виграє! Скажімо, з 200 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей (дуже низька цифра). Значить, я зроблю 15 грн, перебуваючи на 6 позиції в списку. Тепер ці 5 людей роблять знову ж МІНІМУМ 200 розміщень із моїм гаманцем на 6 позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим 5 - це вже 75 грн. Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем на 5 рядку і тільки 5 відповідають - мій дохід 375 грн. І т.д. Тепер ці 125 людей, розмістивши й одержавши тільки по 5 відповідей, дають мені 1875 грн. прибутку (я на 4 позиції). Далі, веселіше ...

PSS: Ліричний відступ. Я зрозумів, у чому була причина мого недовіри до даної системи. Хіба можна було уявити собі, що в наш катастрофічно важкий час можна так просто заробляти гроші, навіть не виходячи з дому? Вибачте, але існують вагомі поправки до цієї проблеми, яка, напевно, мучить Вас все той час, який Ви приділили читання даного листа. По-перше, так, дійсно, в Мережі важко знайти реальну роботу, до якої ми звикли. Я кажу про перебиранні папірців, складанні звітів, принеси-подай і все таке інше. Якщо шукати роботу саме в такому контексті, то можна втратити багато времені.А час гроші! По-друге, я не стверджую, що гроші посипляться на Вас дощем з 100 $ банкнот. Це було б нечесно з мого боку. Потрудитися доведеться. А, значить, відпадає варіант за участю знущальною прислів'я про безкоштовний сир у мишоловці. Необхідно зацікавити людей! Деякі люди пишуть, що вже пробували себе в цьому виді заробітку, і надходжень було мало або взагалі не було, стверджуючи, що форуми рясніють подібними оголошеннями і закликами. ЦЕ НЕ ТАК!! Хотілося мати свій дохід! і я вирішив спробувати! Сам не вірив! Читав відгуки! Справа не в тому що шкода 18 гривень (ето не великі гроші у наш час), а справа в тому, що не хотів бути обдуреним! Чесно-3 дні думав - пробувати чи ні! Але вирішив ризикнути! І ризик був виправданий! Я нарешті почав заробативать власні гроші! Ура! НЕ дивуйтеся що всі статті з приводу роботи в webMoney схожі, так як вони пересилаються від однонго людини до іншої! Принцип-передача інформациі! Але я вирішив додати ще трохи інформациі про своє опите.понімаю! Вам все одно не віриться!! Адже таких пропозицій тисячі! Я теж не вірив, але щось змусило мене спробувати! і я не шкодую ...
Це - найдієвіша і НАДІЙНА на сьогоднішній день система. Учасник нічого не заробляє тільки в 2 випадках:
1) якщо він не відправив суми на 6 інтернет-гаманців, 2) якщо відправив цю статтю менш, ніж на 60 форумів.
Коротко, як все влаштовано. УВАГА! Людина бере участь в системі тільки в тому випадку, якщо він внесений до списку (WebMoney waiser). Для цього необхідно зробити перерахування не менше 3 грн. на 6 гаманців. Обдурити систему реєстрації списку WebMoney-гаманців вкрай складно, та і невигідно. Кожен комп'ютер має ім'я. Кожна людина має паспортні дані і без них не зняти гроші.
ЧОМУ ЦЕЙ ПРОЕКТ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ? - Система WebMoney зацікавлена у розвитку та процвітання цього виду бізнесу, тому що має 0,8% з кожного грошового переказу - дуже гарний прибуток і вигоду від перекладів учасників, Ви, відповідно, - теж. Організатори системи контролюють всі процеси цього проекту. Інтернет зростає, і кожен день з'являються все нові і нові користувачі. Тисячі людей щодня приєднуються до Інтернету і читають ці оголошення кожен день. Вибір залишається ЗА ВАМИ! І саме Вам вирішувати, чи хочете Ви змінити своє життя на краще або продовжувати топтатися на одному місці. Проект був створений лише в листопаді 2010 року. УДАЧІ ВАМ!СКОРИСТАЙТЕСЯ РЕАЛЬНИМ ШАНСОМ ЗАРОБИТИ !!!!!!!!!!! Не витрачайте час даремно! Приділяйте більше часу коханим людям! Якщо щось не виходить у вас або виникли якісь запитання-пишіть на мій емейл! ДАВАЙТЕ Ризикну!! АДЖЕ ви нічого не втрачаєте! Чим більше зробите реклами тим більше дохід. І це все за первісний внесок в 18грівен! Уявіть, що тисячі людей з усього світу приєднуються до Інтернету і читають ці статті щодня. Так само як і ви зараз читаєте.
Увага!!! При переказі коштів через webmoney там є графа Примечание в якій потрібно вводити прошу внести мене в систему webmoney (і так 6 раз)
З повагою, Олег!
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #338 : 15 Червня 2012, 17:47:08 »

я вже таке писав.не ведуться,сцуки :=)
 але гаманці всі 6 своїх дав :=) :=)
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

veron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 161
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2018, 13:18:39

Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #339 : 15 Червня 2012, 21:29:05 »

вже підковані)