Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 18 днів

Автор Тема: Заробіток в інтернеті!!  (Прочитано 214498 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:53:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #60 : 08 Квітня 2008, 21:00:39 »

                         Шановні форумці!
Я як і всі ви мрію заробити грошенят у неті. Пробую я вже з місяць, а то і 2. І як і ви  :( не досягнув заробітку більше 10 баксів.
Всі ті сайти про які ви пишете, типу BUX і т.д. ми вже, як кажуть, проходили. Або не платять обіцяне, або бабки просто неможливо перевести, бо ми в Україні живемо, а тому ні Пейпалом ні чеком нам не пройде.
Є така штука як "піраміда". Мабуть всі чули і знаєте про МММ та інший развод. Але у піраміді є одна гарна особливість - там можна нагріти руки, якщо встигнеш на її початок і будеш на верху. Тоді всі новенькі платять опосередковано тобі.

Так от, вчора мені випадково вдалося познайомитися з одним програмістом, який таку піраміду !!!ВЧОРА!!! започаткував. Там ще зовсім маленько народу. Я вчора зареєструвався, вступив на перший рівень. То вимагає внеску всього 0,25 WMZ (треба мати вебмани).
То я зробив вчора ввечері, а сьогодні вже мені прийшло від рефералів 3х0,25=0,75 бакса. І я за них вступив на другий рівень, тобто відправив 0,5 WMZ
Короче, кенти, заходіть сюди http://www.mlm.komp.in/?f=admin поки ще пірамідка не розрослася і будемо королями.
Питання пишіть мені на асю (є у інфо)
Успіхів.
« Останнє редагування: 25 Квітня 2008, 23:30:00 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


IVAH

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    18 Вересня 2008, 14:39:40

    Звідки: Винниченка
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #61 : 10 Квітня 2008, 16:44:55 »

Записаний

IVAH

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    18 Вересня 2008, 14:39:40

    Звідки: Винниченка
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #62 : 10 Квітня 2008, 17:15:26 »

народ як поповнити рахунок на веб мані?
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #63 : 10 Квітня 2008, 17:24:30 »

якщо ти з калуша.то можма поповнити в гостинному домі.там є автомат при вході
Записаний


IVAH

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    18 Вересня 2008, 14:39:40

    Звідки: Винниченка
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #64 : 10 Квітня 2008, 20:09:51 »

а на скікі мінімально мож поповнити?
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #65 : 10 Квітня 2008, 20:26:27 »

10 гривень
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:53:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #66 : 11 Квітня 2008, 09:37:48 »

Цікаво як воно працює, бо ще м не видів. Певно пхаєш десятку а воно тобі чек видає  :-D
То мабуть для клієнтів Приват банку
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #67 : 11 Квітня 2008, 14:19:13 »

Не!То ти Запихаєш 12 грн!Тобі дає чек з кодом!"Ти приходиш додому і в веб мані є така функція поповнити рахунок!і вводиш там той КОД!
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:53:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #68 : 11 Квітня 2008, 20:03:45 »

нині був, то залишилися лише 25 (по 27) і більші. Не вигідна то справа, але що зробиш. Другий раз буду купляти зразу WMZ може так бигідніше буде.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #69 : 11 Квітня 2008, 22:08:41 »

може то ти не в автомат дивився?
Це є електронна прога там нема такого як в магазинах "Хлеб Есть? - Нету! - Че Ващее?"
Записаний


Leonardo

  • Новачoк
  • Карма +25/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    18 Квітня 2010, 20:55:19

    Звідки: з Інтернету
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #70 : 13 Квітня 2008, 23:20:21 »

Перечитав цілу тему і незнайшов кількох найпопулярніших сайтів.
Для людей без свого сайту.
http://WmMail.ru/ - для мене це був перший чесний і нормальний поштовик. Мінімалка - 10центів. Там постійно зареєстрованими є 65-70тисяч людей і в онлайні 400-500 людей заробляє. Впринципі якщо вам захочеться наклікати долар, то це досить реально, особливо якщо виконувати завдання. Реєструєте на yahoo чи gmail пошту і на неї в завданнях реєструєтесь там де вас просять. За реєстрацію можуть заплатити до 10-12центів.
Тут подано мою рефссилку, якщо вам не важко, то зареєструйтесь саме по ній. Своїм рефералам я повертаю 50% заробленого на них - робити це дозволяє функціональність сервісу WmMail.ru. Коли ви прочитаєте 50листів, то вам нарахується від мене 5% від вашого заробітку (ще 5% залишаться мені). Тобто якщо ви зареєструєтесь по моїй рефссилці, то зароблятимете 105%.
http://www.uniqpaid.com/ Американський спонсор. На ньому я вперше так скоро заробив 1$. Хоча до нього не заглядав роками, але тепер із сучасним ПЗ (hideIP) люди повертаються до виконання реєстрацій. За одну реєстрацію можуть заплатити до 10$(!!!). Проте ці реєстрації розраховані на американрців, але ви не соромтесь - скачуйте програми для зміни вашого реального IP і реєструйтесь. 50-70% таких реєстрації зараховувалось. Хоча я незнаю, як там справи зараз, але думаю що ще спробую заробити з допомогою цього спонсора. (Обов'язково потрібно мати поштовий ящик на домені .com .net .us)
http://www.hotrusclick.com/ Досить цікавий сервіс. На відміну від інших дозволяє одразу переглядати кілька сторінок, а тому прискорює процес заробляння грошей. Взагалі-то заходжу на нього раз на тиждень - перегляну за 15-30хв всі сторінки і все. Реєструватись тут

Для вебмастерів
http://tak.ru/ Для вебмастерів-початківців це найкращий варіант. Тут мініму для виводу грошей немає. За кожен клік на рекламі, що розміщена на вашому сайті ви отримаєте 1-3центи. Досить непогано.
http://WmLink.ru/ Аналог Так.ру від власників WmMail.ru.
http://Begun.ru/ Цей партнер підійде для більш солідних сайтів. Мінімалка 50$, але я думаю якщо у вас відвідуванісь >50 чоловік в день і ви не збираєтесь наклікувати собі самі, то це для вас. Тут за клік мені нараховували і по 5центів.
http://www.adparad.net/ Якщо до вас на сайт приходять люди, але їх зовсім не цікавлять ваші яскраві банери, то це не проблема. За 1000 унікальних користувачів вам заплатять 2$. Вам не варто турбуватись про виплати - вони автоматичні, кожну п'ятницю. Ви просто працюйте над сайтом: чим цікавіший ваш сайт - тим більше людей прийде, а отже і тим вищими будуть ваші заробітки.

Ще щось згадаю - напишу. Успіхів вам у ваших заробітках.

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #71 : 15 Квітня 2008, 20:45:01 »

Увага! Пропонується вашій увазі не складна робота, але з РЕАЛЬНИМ(тобто ваш заробіток ГАРАНТОВАНО перешлють на ваш WMZ рахунок) заробітком!
Що для цього потрібно?
1)Мати рахунок в платіжній системі WebMoney
2)Мати бажання до стабільного виконання завдань які будуть вам присилати

Отже - почнемо!
Спершу реєструємося по ссилці http://peepla.net/signup.php?r=45005
Вводимо свої дані: логін, пароль, електронну почту, WMID i WMZ вашого WebMoney рахунку
Далі на вашу електронну почту висилають логін і пароль для входу на сайт(через 1-10 хв в залежності від сервера почти)
У головному вікні сайту вводите ваші дані(логін і пароль) і заходите на свій аккаунт
А дальше на свій смак - варіантів заробітку багато(почта, серфінг, автосерфінг, завдання, кліки і тд).
Можливий перехід на вищий апгрейд(більша к-сть листів,кліків,сторінок для серфінгу).
Мінімальний перерахунок грошей - 0,25$
Можливий обмін Реер(ваш рейтинг активності) на $
Рекомендую коли назбираєте 0.25$ не переводьте їх, а змініть на вищий апгрейд

Все, вроді би все описано, щасливого заробітку
Якщо виникатимуть питання - стукайте в асю - 471206809
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:53:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #72 : 20 Квітня 2008, 19:02:44 »

Випадково надибав у неті метод для розкрутки власного сайту, додаванням його до каталогів. Можна звісно то і руками робити, але скільки часу і сил на то піде, а так за один бакс вас зразу в 3806 каталогах зареєструють.
Ось їх текст:

Новинка! Предалагаем Вам возможность зарегистрировать свой сайт в 3806 каталогах всего за 1 минуту! Подробности Вы можете узнать http://www.reggun.ru/w/12983здесь.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #73 : 20 Квітня 2008, 20:18:21 »

Ти казав Юра що немає там в гостинному поповнення на 10 грн?
Є я на  власні очі бачив!
незнаю де ти лазив!
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:53:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #74 : 20 Квітня 2008, 21:02:24 »

ти ходив тоді як я говорив?
Побільше поваги юначе!
Я в п'ятницю теж бачив що вже все було...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


@nToNiO!

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • CS Master
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2008, 12:58:37

    Звідки: з Підверітки
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #75 : 21 Квітня 2008, 09:59:17 »

Я вже поповнюю 3 раз собі веб мані по 10 грн Ще коли не прийду завжди воно було!
Записаний

Leonardo

  • Новачoк
  • Карма +25/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    18 Квітня 2010, 20:55:19

    Звідки: з Інтернету
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #76 : 26 Квітня 2008, 17:09:22 »

http://advego.ru/
Якщо шукаєте реальну роботу, а не халяву за клікання, то я думаю, що це воно. Тут від вас вимагають знання російської мови, трохи винахідливості і креативності. В чому полягає суть роботи? - Ви реєструєтесь на форумі, блозі і т.д. на якому вас просять і пишете повідомлення на відповідну тему. Це не є дуже складно, якщо врахувати те, що інтернет великий і що на будь-якій російській пошті ви можете відредагувати і перевірити орфографію своїх повідомлень. Також вам надають у користування пошту для одноразової реєстрації - про це читайте на сторінках самого роботодавця.
Якщо врахувати, що за одне повідомлення розміром у 2000 символів вам заплатять 5$, то ця робота варта ваших старань ;)

Amator

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 84
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2018, 16:13:19

    Звідки: Пушкіна
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #77 : 20 Травня 2008, 21:10:03 »

 :beach Не буду описывать всё подробно только в кратце:

В общем имеется программа, которая 100 % На Автопилоте. И работает по 6 минут в день.

ВЫ Можете Делать деньги Онлайн, Даже если Вы - Полный Новичок!

Хочу сразу сказать, что с Вас здесь НИКТО НИКОГДА НЕ ПОПРОСИТ НИ КОПЕЙКИ!!! Прочтите информацию и решайте сами.
Итак, от Вас не требуется специальной подготовки и знаний. Всё, что от вас необходимо - подключение к Интернету!

Устраивает? Если Ваш ответ "Да", тогда изучаем дальше...

Если Вы надеялись создавать дополнительный поток дохода, Вы можете теперь прекратить поиск по Интернету чтобы делать деньги. Вы только, что натолкнулись на самый быстрый способ начать зарабатывать деньги онлайн. Вы можете остановить день, мечтая о покупке нового дома, о покупке автомобиля, или об уходе на работе? Ну таких доходов я вам не гарантирую но на хлеб с маслом, или пиво с рыбкой, будет хватать точно.


Представьте себе - вставать утром и пить кофе, включая ваш компьютер, чтобы видеть, что Вы сделали 30 $, в то время как Вы спали. Не плохой способ начинать день ...

Идея простая: Вам будут идти деньги только лишь за то, что Вы будете 2 раза в сутки запускать программу на 3 минуты.

В этой программе Вам надо будет ввести логин и пароль. Но об этом мы поговорим НИЖЕ. Вы одновременно можете заниматься, чем хотите, тем, чем Вы обычно занимаетесь в Интернете: общаться в чате, работать, ходить по вебсайтам, можете смотреть фильм и т.д. и т.п., а эта программа просто открыта у Вас в течении 3 минут и всё.

Если Вам это по душе, то милости просим к изучению проекта!

Теперь я подробно объясню что надо делать:
http://bomjuk.do.am/autoclicker.exe- здесь качаем программу, размер 1,37 МБ.
http://bux.to/?r=amator88 - сайт, где регистрируемся

Чтобы зарегистрироваться на сайте надо пройти по ссылке в верхнем правом углу сайта (кнопка "Register")

Там нужно заполнить следующие поля:


1) Username (3 - 15 characters - no special characters): здесь вы пишете свой ник желательно английскими буквами
2) Password (здесь вы пишете свой пароль (запомните или запишите его)
3) Confirm Password (ещё раз пишите пароль)

4) Email Address:  (пишем свой Email)
4) Confirm Email Address (сюда впишите ещё раз свой Email)
5) E-mail Address For Payments (Сюда пока запишите свой обычный Email, а потом когда накопите 10$, и зарегистрируетесь на Alertpay, отредактируете данные и введете email Alertpay). Что такое Alertpay, мы с Вами узнаем чуть ниже.
6) Your Country: (выберете свою страну из списка)
7) Referrer - должно быть написано BomjuK , если не написано то впишите!) 8)Затем нужно поставить галочку в графе "I Accept the Terms of Service."
9) Security code (тут надо просто переписать код с картинки)
10) нажать кнопку "register"


После регистрации на указанный Вами e-mail будет выслано письмо с Вашим Login и Password

Вы зарегистрировались, скачали программу, заходите в нее, вводите Login и Password. Нажимаете Старт, и просто ждете 3 минуты, и делаете так каждый день по 2 раза в день, трафика оно не берет - всего пару килобайт.

За один раз Вы получаете $0.20 центов. Т.е. утром $0.20 и вечером $0.20. Всего $0.40.

НО рано Расстраиваться, что так мало! Это только так кажется!

ТЕПЕРЬ я объясняю как делать деньги - вы регистрируетесь по ссылке:

http://bux.to/?r=amator88

в которой значиться мой аккаунт – Amator

и за каждые ваши $0.20 центов - я тоже получаю $0.20 центов.

Теперь посмотрите свой список друзей, не поленитесь, объясните им что это и как оно работает, и давайте им ссылку, в конце которой вместо  моего логина «BomjuK»,  БУДЕТ ВАШ Логин ( Вписываете сами).

Теперь элементарные Вычисления:

Например вы набрали 50 человек которые согласились просто нажимать 1 кнопку в день (утром и вечером, подряд 2 раза не получится) и через 3 мин закрывать программу, делать это 2 раза в день и получать за это деньги.

50 человек = $20 в день вам + вы сами $0.40 центов итого = $20.40 В ДЕНЬ

$20.40 в день это сами понимаете - $612 в месяц.

Я думаю даже для среднеобеспеченных людей потратить 2 вечера на то чтобы объяснить друзьям что к чему, а потом просто каждый день нажимать кнопку, и иметь за это $612 - совсем неплохо, а если привлечь 100 человек думаю дальше сами понимаете какая выгода будет у вас.

Почему все так просто ? На самом деле чтобы получить $0.40 центов нужно просмотреть в течении 3 минут 20 разных сайтов, но умные люди придумали Bux.to Autoclicker программу которая делает все за вас!

Теперь по поводу денег - Выплата только в систему ALTERPAY, вам прийдеться зарегистрироваться в ней по ссылке: https://www.alertpay.com
При регистрации в ALTERPAY вы регистрируете свой почтовый ящик, и он же будет вашим Логином в ALTERPAY .

Для тех кто знает плохо Английский, регистрация на русском!+ всё об alertpay!!

http://wmz-portal.ru/payment/alertpay.html

Потом на нашем сайте заработка http://bux.to вы вводите ваш логин и пароль, такие как в программе, и там сверху выбираем My Stats, потом чуть ниже My Profile и в поле AlertPay Address For Payments: меняете то что было раньше на Вашу ALERTPAY почту.

Дальше возвращаемся в My Stats, там внизу будет ваш баланс, где написано сколько сейчас вы заработали, а рядом с суммой Кнопка Cashout, далее выбираем Convert to Cash via AlertPay пишем сумму которую хотим чтобы нам перевели, не меньше 10 долларов. Вариантов перевести деньги очень много. Это может быть ваша VISA или MASTER CARD так же предоставляется вариант выплаты в систему e-gold, можно заказать ЧЕК, который придет Вам по почте. Останется только обналичить его в банке.

Признаюсь никогда моментально не переводят деньги, мне перевели $50 за 20 дней, Я читал отзывы о сайте http://bux.to/?r=amator88 отзывы хорошие, все кто вник пишут, что ребята не кидают, но вот со сроками бывает и такое что нужно ждать и 2 месяца, но не больше. Как правило чем больше сумма тем быстрее переводят.

Теперь я объясню что будет если вы не вводите в реферрал amator (мой логин), то есть регистрируетесь не по моей ссылке а просто с сайта - У вас потом будет другой реферрал - на сайте есть такая функция - купить себе подчиненных, 1 стоит около 1$, но можно покупать минимум 35 - так вот вас купят и ваши $0.20 центов за раз, будут идти не мне а какому-то американцу, у которого и так есть деньги, а мне их не хватает=)=). Скорее всего, вам конечно абсолютно всё равно кто ваш реферрал , но я думаю, что я заслуживаю благодарности за объяснения, предложения и ценную программу.

Всем Удачи в ваших начинаниях и скорейшего продвижения!
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #78 : 20 Травня 2008, 22:11:27 »

ЦЕ всьо параша пропоную нафіг викинути звідси всі ссилки БУКС ТУ
В мене Знайомиі і на карточку і на алерт пей на всьо виводив не кана!є  :ganba
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:53:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Заробіток в інтернеті!!
« Прочитано #79 : 20 Травня 2008, 22:58:27 »

Дякую. Клікер дійсно працює.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.