Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Нові фільми та кінотеатри  (Прочитано 107340 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lisa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +84/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 231
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2009, 17:21:08

Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #40 : 29 Жовтня 2007, 19:02:44 »

Хм, я теж деколи люблю подивитись страшні фільми, але по твоїм міркам ті що я дивлюсь то ніби для діток... Бо коли я дивилась "Дзвінок" та "Дзвінок2" то зізнаюсь мені було ДУУУУУЖЕЕЕЕЕ страшно.... Потім за собою по хаті всюди коханого тягала...страшно було одній ходити  :)
Записаний
"Всем правит случай. Знать бы еще кто правит случаем" - Станислав Ежи Леу

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #41 : 29 Жовтня 2007, 19:11:15 »

я як малим був боявся. навіть заснути не міг :-[ А зараз часто не дивлюсь, бо мені не цікаво, не страшно і я під них засинаю
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #42 : 29 Жовтня 2007, 20:54:13 »

а я як була ще в школі не пам"ятаю в якому класі подивилась "Крик", а під час перегляду мені раптово постукали в двері, то я мало не впісялась зі страху, і ще в ту ніч сама ночувала вдома, то боялась вночі встати в туалет. :'(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #43 : 29 Жовтня 2007, 21:22:12 »

гггг....кумедна :) а я коли лягав спати то накривався з головою щоб не було страшно  :D
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #44 : 30 Жовтня 2007, 19:44:48 »

я теж так робила і міцно міцно закривала очі :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #45 : 31 Жовтня 2007, 14:23:50 »

а я під ковдрою скручувався так, шоб навіть палець не визирав  :) І тоді засинав :)
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #46 : 31 Жовтня 2007, 14:25:05 »

А на рахунок таких фільмів як крик, я взагалі не дивлюсь. Це ж дебілізм! Якись придурок взяв ніж і починає за людьми бігати! :fool
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #47 : 08 Листопада 2007, 19:27:58 »

Недавно знов по К1 дивився триллер. Психологічний. Абсолютно нічого не зрозумів. А звичайні триллера, як я вже казав люблю
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #48 : 02 Грудня 2007, 13:49:19 »

29 листопада був у Івано-Франківську на "Хітмені". Фільм не ахти,але варто подивитись!!!!
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #49 : 23 Грудня 2007, 18:12:32 »



Вічне сяйво чистого розуму / Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Режисер:
Мішель Гондрі
Жанр:
Мелодрама
В ролях:
Джим Кері, Брайан Прайс, Деббон Ейер, Джейн Адамс, Джері Роберт Бірн, Девід Кросс, Кейт Уїнслет
Рік:
2004
Країна:
США
Мова:
Російська
Час:
01:43:21
Формат відео:
DVDRip, AVI, DIVX 672x368 (1.83:1) бітрейт: 1299 kbps avg
Формат аудіо:
AC3 48 kHz бітрейт: 448.00 kbps avg
Imdb:
tt0338013
Розмір:
683 Мб
Опис:
Після того, як Джоел Беріш (Кері) розлучився зі своєю подругою Клементиною Крушинськи (Уїнслет), він із здивуванням дізнався, що дівчина звернулася до ученого, який за допомогою нового винаходу стер у неї з пам'яті всі спогади про невдалий роман. Засмучений Джоел вирішує піддати себе тій же процедурі, але дедалі більше розуміє, що все ще любить Клементину. А раз так, в що б те не стало потрібно повернути пам'ять про минуле...

Відповідь від: 23 Грудня 2007, 18:11:17


Місто ангелів / City of Angels

Режисер:
Бред Силберлінг
Жанр:
Драма/мелодрама/фентезі
В ролях:
Мег Райан /Meg Ryan/, Ніколас Кейдж /Nicolas Cage/, Денніс Франц /Dennis Franz/, Джоана Мерлін /Joanna Merlin/, Колм Фіорі /Colm Feore
Рік:
1998
Країна:
США
Мова:
Російська
Час:
01:49:44 хв
Формат відео:
HDTV, MKV, 1280x544 (2.35:1), 23.976 fps, XVID MPEG-4 ~4740 kbps avg, 0.43 bit/pixel
Формат аудіо:
AC3, 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~384.00 kbps avg
Imdb:
tt0120632
Розмір:
4 106 Мб
Опис:
Що, якби ангели бродили серед нас, і один з них закохався в смертну жінку? Дві голлівудські зірки першої величини, Ніколас Кейдж і Meг Райан знімаються в цій приголомшливій історії любові. Ніколас Кейдж виконує роль ангела, який вимушений вирішити: чи віддасть перевагу він безсмертю - долі людини, ради прекрасної жінки (Мег Райан). Ця жінка на ім'я Мегі - хірург-кардіолог, яка не вірить в ангелів... до тих пір, поки не зустрічає героя Кейжда. Чи з'єднає любов їх долі воєдино? Чи підуть вони на ризик, щоб дізнатися таємницю своїх доль? Вибір за ними. Фільм захлесне вас хвилею любові і понесе за собою в "Місто ангелів".
Записаний


walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #50 : 23 Грудня 2007, 18:59:11 »

"Місто ангелів"-не новий фільм  :duvno На нього АРІЯ кажись записала саунд-трек
ПиВо,вистав цілий ФТП  =)) :D :-D
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #51 : 27 Грудня 2007, 09:07:10 »

Вчера был на "Ирония судьбы - продолжение", как фильм  :pardon незнаю, в принципе обсуждать его не хочу дабы кому то не отбить охоту его посмотреть, я могу сделать только один вывод, что фильм просто НУЖНО посмотреть!
Записаний

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #52 : 27 Грудня 2007, 11:14:40 »


Название: Ирония судьбы. Продолжение
Выпущено: Россия, Первый канал
Год выхода: 2007
Жанр: Kомедия
Режиссер: Тимур Бекмамбетов
В ролях: Константин Хабенский, Сергей Безруков, Лиза Боярская, Барбара Брыльска, Андрей Мягков, Юрий Яковлев, Валентина Талызина, Александр Ширвиндт, Александр Белявский

О фильме:
Закончив ВУЗ, сын Жени и Гали — Костя стал врачом. Однажды он отправился в Петербург на конференцию. Она завершилась фуршетом. Костик, как говорится, изрядно «принял на грудь», заснул, проснулся, подумал, что находится в Москве, поймал такси и отправился на… 3-ю улицу Строителей. Здесь в уже знакомой зрителю квартире, его находит дочь Ипполита и Нади — Надюша. Но вскоре в дело вступает еще один персонаж — ее жених, бизнесмен Ираклий…
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #53 : 27 Грудня 2007, 19:28:40 »

Я так розумію з опису, що історія та сама, лише акторський склад трохи інший. Хоча, цікаво було б подивитись, як розіграють цей сценарій сучасні актори. То зараз іде цей фільм в Франківську?
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #54 : 01 Січня 2008, 21:16:24 »

Трішки про фільм.

Те, що кіно, якщо оперувати "дозорною" бекмамбетовською термінологією, – "інше", розумієш з перших же хвилин. Коли замість звичного, розміреного "пам-пам-парампа-пам-пам-пам" чуєш не менше знайому, але абсолютно несподівану мелодію енергійної американської різдвяної пісеньки "Джінгл белз". За великим рахунком, "Іронія долі-2" – один суцільний рекламний ролик. Брендовані косметика, горілка, ікра, автомобілі і служба таксі миготять на екрані настільки часто, що назвати це ПРИХОВАНОЮ рекламою не виходить ніяк. Що вже казати про мобільний зв'язок: один з провідних операторів – фактично головний герой фільму. Його корпоративні кольори та "фірмові комахи" з'являються чи не в кожному кадрі. Ну, а новий Іполит, точніше, Іраклій (Сергій Безруков), за сюжетом – менеджер мобільної компанії. Якщо ви розраховуєте почути в новому фільмі такі ж ліричні пісні, як в першій "Іронії", – забудьте. Переважно – все той же "Джінгл белз", що періодично лунає з мобілок головних героїв. "Якщо у вас немає тіточки..." у виконанні Хабенського – як говориться, "за проханнями трудящих". А ще "Володимирський централ" – фоном, в сцені задушевної бесіди Нади і "товариша майора". Але у фільмі ще багато цікавого. Найсмачніше – нескінченні, "безглузді і нещадні", алюзії на "Дозори...": чого вартий один тільки вихід на навколоземну орбіту пробки від пляшки шампанського – її політ знятий точнісінько як знаменитий п'ятихвилинний екранний "бенефіс" гайки, що відвалилася від літака в "Нічному дозорі". І це неспроста – весь фільм розрахований на молодого глядача. Можливо – навіть на тих, хто і першу "Іронію" не дивився. А ось "Дозори" і "Бригаду" – точно дивились. А ще бекмамбетовське самоцитування в таких кількостях, можливо, потрібне було для того, щоб у глядача не залишилося ніяких сумнівів в тому, хто тут насправді "живий класик". Ну, не Рязанов же?! Тому старим, давним-давно знайомим і улюбленим акторам екранного часу відвели зовсім небагато. Ширвіндт з Белявським всі так само сидять в лазні: і то, переважно, для того, щоб розповісти Кості Лукашину "короткий зміст попередніх серій". Подружки Наді-старшої розділилися: Таня-Ахеджакова – так таки так, в Ізраїлі, по телефону поздоровляє, а Валя-Тализіна з'являється в кадрі фактично лише для того, щоб картинно втратити свідомість від надміру почуттів, що навалились з приводу зустрічі Жені-Мягкова і Наді-Брильської.
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #55 : 01 Січня 2008, 22:29:54 »

Сьогодні ми з beauty переглянули цей фільмєц на компі. Признаюсь сама піратська копія від початку спортила враження від фільму. :( Сюжет дійсно вийшов незамислуватим. :unknow Думаю "Іронія-2" не буде мати такої слави я "Іроня-1". :pardon
Записаний

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #56 : 02 Січня 2008, 19:23:40 »

Дійсно, реклами в фільмі було відверто забагато. Я спершу здивувалась, бо, наскільки мені відомо, переважно у фільмах не видно марки машин і т.д. Сюжет простенький, але в загальному фільм не такий вже й поганий. Я подивилась його з задоволенням, хоча це фільм точно не з тих, які кілька разів дивишся і не нудно.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #57 : 04 Січня 2008, 13:35:43 »

Мені один знайомий дав диск з російськими фільмами. Ми вже переглянули два.
Фільм перший "Вдох-видох", дуже гарно знятий, просто суперово.
Фільм Другий "Граффіті", після його перегляду він став для мене самим кращим фільмом, на кінці фільму я так ревіла, фільм життєвий, в мене емоції переповняють.
Відповідь від: 04 Січня 2008, 13:32:45
www.kinobaza.biz/Graffiti-385.php - 26k
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #58 : 04 Січня 2008, 20:49:39 »


Режисер:
Гар Труздейл
Жанр:
Мультфільм
В ролях:
Antonio Banderas - Puss in Boots (voice), Mike Myers - Shrek (voice), Cameron Diaz - Princess Fiona (voice), Eddie Murphy - Donkey (voice), Susan Fitzer - Suzie
Рік:
2007
Країна:
США
Мова:
Російська
Час:
21 хв
Формат відео:
DVDRip, AVI, 624x352 (1.77:1), 23.976 fps, XVID MPEG-4 ~1006 kbps avg, 0.19 bit/pixel
Формат аудіо:
MPEG Audio, 44.100 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~192.00 kbps avg
Розмір:
1 Гб 190 Мб
Опис:
Різдвяні пригоди героїв, що раніше сподобались... Цього разу Шрек прагне влаштувати ідеальне свято, здивувати Фіону і своїх чудових шибеників. Тільки ось невдача: прямо в розпал заходу з'являються незвані гості — Осел і Кіт в Чоботях.
Записаний


Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Нові фільми та кінотеатри
« Прочитано #59 : 05 Січня 2008, 15:51:19 »

Варто переглянути. Фільм трошечки похожий на "Солодкий Листопад". Але може навіть кращий.

"Мне не больно" (2006)
Продолжительность: 100 мин.
драма / мелодрама
Режиссёр: Алексей Балабанов
В ролях: Рената Литвинова, Александр Яценко, Дмитрий Дюжев, Никита Михалков, Инга Оболдина, Валентин Кузнецов, Сергей Маковецкий, Марк Рудинштейн, Марина Солопченко, Сами Хюрскюлахти, Марина Шпаковская, Мария Никифорова, Алексей Алексеев, Кирилл Набутов, Дмитрий Месхиев

Трое друзей стоят на пороге шикарного дома в центре большого города. Они молоды, полны сил и энергии, у них есть талант, сноровка, жажда жизни и, в общем, у них есть все, кроме одного. Кроме денег. Впрочем, за этим они сюда и пришли, — предложить услуги дизайнера хозяйке дома. Натэлла Антоновна тоже молода, но, кажется, жизнь ей уже успела наскучить. По крайней мере, так было до встречи с Мишей. Он помог ей снова влюбиться в жизнь, а она нашла ему и его друзьям интересную работу. Богатые клиенты, дорогие обеды, огромные гонорары, — друзья об этом и не мечтали. И самое главное, — она любит его! Но при этом скрывает что-то очень важное, что неизбежно повлияет на их будущее.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.