Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Ви голосували за Порошенка? Чи задоволені ви діями  Президента Порошенка?

Так, я за нього голосував і задоволений ним.
Я за нього голосував але не задоволений його діями і знаю за кого проголосував би сьогодні..
Я за нього голосував, не задоволений його діями але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, і знаю за кого проголосував би сьогодні.

Автор Тема: Обличчя старої влади.  (Прочитано 458354 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обличчя нової влади.
« Прочитано #80 : 08 Квітня 2011, 22:19:48 »

Львів'яни відчувають революційні настрої в Україні - опитування
я вже то давно відчуваю :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Обличчя нової влади.
« Прочитано #81 : 09 Квітня 2011, 15:19:05 »

нова влада , один з представників

а ось і інший  :)


Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #82 : 21 Квітня 2011, 16:45:36 »

Ну і от до чого оце він несе?
Навіює нам, щоб ми в землянки помалу збиралися і силос з лободи робили, чи що?

Азаров розказав, яку капусту він їсть з задоволенням
Приховано: Показати
Прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ вважає необхідною підтримку вирощування населенням власної овочевої продукції.

Як передає кореспондент УНІАН цьому він заявив сьогодні, виступаючи перед учасниками національного семінару журналістів регіональних ЗМІ.

«Я виріс у родині, яка знає ціну заробленому рублю. Я ось таким (маленьким – УНІАН) ходив на город, садив капусту, картоплю, тому що нашій сім`ї не вистачало грошей. І вже заробляючи пристойно, за нашими радянськими мірками, я не гребував садити ту ж саму картоплю і вирощувати ту ж саму капусту. І зараз у мене поряд з будинком є дві сотки, на яких росте все, що потрібне. Мені зараз нічого не заважає на Бесарабці купувати овочі, але я не довіряю цим овочам. Зате я знаю, що за капуста у мене під будинком. Я її із задоволенням їм. Вона без жодних хімікатів. Я не соромлюся цього абсолютно», - сказав М.АЗАРОВ.

Він зазначив, що якщо у людей є можливість вирощувати власні овочі, і не залежати від коливання цін на продукти харчування, це необхідно підтримувати. Обов`язком місцевих органів влади є забезпечити такі можливості для тих, хто цього бажає. Водночас, за словами прем`єр-міністра, держава зобов`язана підтримувати незахищені верстви населення.

При цьому М.АЗАРОВ звернув увагу на несправедливу, на його думку, реакцію на його недавню заяву про необхідність «узяти лопату» і вирощувати овочі своїми силами.

«Я на засіданні Кабінету міністрів сказав: а що заважає кожному, у кого є голова, руки, ноги і є енергія, узяти лопату, узяти 10 соток землі і на цей період (проведення економічних реформ в Україні – УНІАН), поки ми цим займатимемося у загальнодержавному масштабі, хоча б свою сім`ю забезпечити овочами», - підкреслив прем`єр-міністр.


Це типу іншими словами отак:
- Я як прем'єр дупля не даю, як ото зробити, щоб якісної і дешевої продукції було багато, але безкоштовну пораду все ж дам - беріть лопати і садіть самі, бо нам часу не стає про вас всіх думати. нам треба думати як бабок олігархам побільше нашкрябати!

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Обличчя нової влади.
« Прочитано #83 : 21 Квітня 2011, 18:33:26 »

Ну і от до чого оце він несе?


взагалі то різні шамани чи пророки чи провісники майбутнього завжди говорять незрозуміло або двозначно - типу завтра буде дощ але тільки якщо не буде доброї погоди :)  Тому азаров потім ( коли буде пооооооооооовна дупа ) буде говорити : - Ну я же попереджав !   А те що дупа буде - напевне ніхто не сперечається :(
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #84 : 02 Травня 2011, 11:44:43 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обличчя нової влади.
« Прочитано #85 : 02 Травня 2011, 17:39:34 »

куди вийти в котрій годині?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обличчя нової влади.
« Прочитано #86 : 02 Травня 2011, 20:42:43 »

там за посиланням написано ;)

Відповідь від: 02 Травня 2011, 20:42:20
   Місце проведення заходу:     Калуш – площа Героїв  11-00
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Обличчя нової влади.
« Прочитано #87 : 02 Травня 2011, 21:37:12 »

В програмі дійства - ФЛЕШМОБ  " СТІНА ГАНЬБИ"  з активною  участю  відомих персонажів всеукраїнського та місцевого рівня (фея медична). ;)
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ !  заготовляємо яйця для "персон". :=)
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обличчя нової влади.
« Прочитано #88 : 03 Травня 2011, 10:11:41 »

куди вийти в котрій годині?
Вас повідомлять по твіттеру  :)
Інструкції отримаєте в Google Docs  :=)
Якщо серйозно, то треба йти. Особисто в мене одна вимога до влади: нехай олігархи поділяться з бідними  :frend. Можна згадати і гасла "помаранчів" - "Бандитам - тюрми!" і "Кучму - за грати!"  :evil (друге ще досі актуальне)   :D
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #89 : 03 Травня 2011, 10:17:22 »

Ади. Та Ти ж завжди був за Янукєвіча  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обличчя нової влади.
« Прочитано #90 : 03 Травня 2011, 10:26:10 »

Я був проти Тимошенко, а Янукович країну об'єднав. Тепер треба, щоб багаті поділились з бідними і стали  :drink
Відповідь від: 03 Травня 2011, 10:23:57
Сам Янукович хороший, тільки оточення в нього погане. Ситуація точно така як в Ющенка  :D
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #91 : 03 Травня 2011, 10:31:28 »

Ага. Добрий але недолугий цар при поганій свиті.

Ясно.

Навіть якщо то і так, то якось не надто весело виходить.

На рахунок "олігархи мають поділитися", то надто воно то нашому, по "пролетарськи".
Нема аби президент почавши з себе впроваджував у державі верховенство права. Замість того ми будемо в олігархічній державі пробувати видушувати з олігархів копійки, аби робоча сила могла на роботу ходити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обличчя нової влади.
« Прочитано #92 : 03 Травня 2011, 10:48:55 »

На рахунок "олігархи мають поділитися", то надто воно то нашому, по "пролетарськи".
по "пролетарськи" - то "Бандитам - тюрми!" і експроприація  :hot

Нема аби президент почавши з себе впроваджував у державі верховенство права.
Нехай віддає Межигірря пластунам
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #93 : 03 Травня 2011, 10:52:17 »

Нехай віддає Межигірря пластунам
А хоч би й так.

А те, що попередники теж були погані його кращим не робить!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #94 : 03 Травня 2011, 14:31:37 »

Експерт: Янукович може стати українським Путіним
Приховано: Показати
Президент Віктор Янукович може бути послідовником політичної моделі Росії Володимира Путіна.

Про це заявив старший науковий співробітник Інституту міжнародної економіки Петерсона Андерс Ослунд.

За його словами, ця модель полягає у швидкій "концентрації влади у своїх руках і багатства серед вузького кола однодумців".

Експерт зазначив, що наслідком "реформ" Януковича було "не підвищення конкурентоспроможності України або ринкової свободи, а вигода кількох бізнесменів, близьких до президента".

"Янукович виступає за приватизацію, але пропозиції не є ні прозорими, ні конкурентоспроможними", - заявив Ослунд.

В якості прикладів він навів приватизацію "Укртелекому", зміни закону про держзакупівлі, які дозволяють закупівлі для проектів Євро-2012 поза конкурсом, ембарго на експорт зерна та виділення відповідних квот "соратникам" президента.

Також, за словами експерта, були відкладені пенсійна реформа та реформа ринку газу, узгоджені з МВФ.

"Найбільш зловісним аспектом правління Януковича є використання судової системи для придушення опонентів та ЗМІ", - заявив Ослунд.

Він зазначив, що за рік популярність партії Януковича скоротилася на дві третини, а його рейтинг впав до 17 відсотків. "Більшість українців...вважають, що їхня країна йде в неправильному напрямку", - додав експерт.

Українська правда
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Обличчя нової влади.
« Прочитано #95 : 03 Травня 2011, 21:26:10 »

« Останнє редагування: 03 Травня 2011, 22:06:50 від romashkin »
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Обличчя нової влади.
« Прочитано #96 : 03 Травня 2011, 21:44:33 »

не моє але чомусь вирішив тут викласти ...


" Бараны, знаете ли, по природе своей неспособны куда-то идти без вожака. Конь или даже корова сами находят дорогу в стойло, а вот бараны без поводыря — нет. Самое смешное в этой ассоциации то, что в качестве лидера бараны почему-то беспрекословно признают козла. Мне частенько приходилось наблюдать ранним утром такую картину: по дороге гордо вышагивает козел, а за ним семенит блеющая масса баранов, а сонный пастух на лошади плетется позади процессии, подгоняя отстающих. "
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Обличчя нової влади.
« Прочитано #97 : 04 Травня 2011, 18:58:47 »

Бараны, знаете ли, по природе своей неспособны куда-то идти без вожака
Ось так. А вийти на вулицю і запитати - Люди, як вам живеться? - всі відповідають - Погано!. - А чому не протестуєте, чому терпите - БО ПОЛІТИЧНА ОПОЗИЦІЯ СЛАБКА, і НЕМА КОМУ ОЧОЛИТИ НАРОДНИЙ РУХ НЕВДОВОЛЕННЯ. Тому сидимо і чекаємо - ВОЖКАКА! І пофік, що і так знаємо, що всі вожаки - то козли, все одно чекаємо, БО БАРАНИ, і без козла нездатні знайти дорогу........
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #98 : 04 Травня 2011, 19:02:02 »

Так. То реально так є.
 :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #99 : 08 Травня 2011, 23:05:28 »

за китайську гречку заплатили у 2,5 рази більше від можливого
Приховано: Показати
Гречку в Китаї закупили за ціною, яка в два з половиною рази перевищує її стандартну вартість. А компанію "Хліб Інвестбуд" уряд обрав без будь-якого тендеру. Про це в коментарі виданню "Дзеркало тижня" заявив народний депутат Володимир Ар'єв.

За даними, які парламентар отримав у Державній продовольчо-зерновій корпорації,  одна тонна китайської крупи коштувала Україні 1750 доларів. Незалежні ж експерти вважають максимальною ціною на цей продукт - 700 доларів за тонну. Крім того, у відповіді на депутатський запит посадовці  продовольчо-зернової корпорації зазначають: після транспортування в регіони першої партії гречки до її ціни в роздробі додадуться ще й  мінімальні фіксовані націнки за розмитнення й доставку.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада скасувала мито на  імпорт китайської гречки. В Уряді заявляли, що  крупу населенню продаватимуть по 19 гривень за кілограм.
http://5.ua/newsline/274/0/76632/
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.