Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Звершення Януковича на посту Президента.  (Прочитано 245523 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #380 : 24 Січня 2011, 20:17:36 »

ДОКЕРУВАЛИСЯ!

Кримські татари звернулися по допомогу до Туреччини

Приховано: Показати
Лідер кримськотатарського меджлісу Мустафа ДЖЕМІЛЄВ просить Туреччину прийняти програму про будівництво або викуп для репатріантів тисячі квартир або індивідуальних будинків у Криму.

Про це М.ДЖЕМІЛЄВ сказав минулого тижня в Туреччині, де його, зокрема, прийняв Президент країни Абдулла ГЮЛЬ, повідомили сьогодні УНІАН у прес-службі меджлісу.

М.ДЖЕМІЛЄВ передав А.ГЮЛЮ листа з переліком найбільш актуальних проблем кримськотатарського народу.

Крім того, зустрічаючись із державним міністром Туреччини Фаруком ЧЕЛИКОМ, лідер меджлісу звернув його увагу на необхідність швидкого будівництва «значного числа загальноосвітніх шкіл із навчанням рідною мовою, гуртожитків для студентів, дитячих садків, а також житла для репатріантів». Турецький міністр запевнив, що протягом 2011 року докладе зусилля для початку будівництва в Криму хоча б двох нових шкіл.

Крім цього, під час зустрічі з президентом об`єднання турецьких торгових палат і товарних бірж Туреччини Рифатом ХИСАРДЖИКЛИОГЛУ М.ДЖЕМІЛЄВ звернувся до нього з проханням надати допомогу в будівництві комплексу об`єктів для Кримського індустріально-педагогічного університету (гуртожиток, спортклуб, бібліотека тощо), кошторисна вартість яких становить близько 17 млн. дол., а також передав ескізні проекти комплексу. «ХИСАРДЖИКЛИОГЛУ обіцяв переговорити на цю тему з окремими турецькими фондами й будівельними фірмами», - повідомила прес-служба меджлісу.

М.ДЖЕМІЛЄВ також зустрівся в Туреччині з президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Мевлютом ЧАВУШОГЛУ і розповів йому про публічні заяви прем`єра Криму Василя ДЖАРТИ з приводу самобудів кримських татар. «ЧАВУШОГЛУ сказав, що вельми стурбований розвитком подій у Криму й найближчим часом постарається направити зі Страсбурга комісію ПАРЄ у складі депутатів, які здійснюють моніторинг виконання Україною взятих на себе перед Радою Європи зобов`язань», - сказано в повідомленні.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #381 : 24 Січня 2011, 21:20:08 »

Україну вже почали розтягувати на мовні шматки

Не чекаючи, поки Верховна Рада прийме сумнозвісний закон про мови в Україні, угорці, що мешкають у Закарпатті, розпочали процес мовної суверенізації.

У м. Берегово на Закарпатті паралельно з місцевими виборами відбувся референдум про зміну назви міста з української на угорську – на Берегсаз. Як повідомив 3 листопада голова Закарпатської обласної організації ВО «Свобода» Олег Куцин, офіційних результатів референдуму ще немає, але, за попередніми даними, у ньому взяло участь близько 51% городян, що мають право голосу.

О.Куцин повідомив, що, за попередніми даними, за перейменування Берегово проголосувало 52% тих, хто взяв участь у референдумі, проти – 48%.

“Ми вважаємо, що референдум відбувся з порушеннями закону, тому оскаржуємо його. 2 листопада подали скаргу в обласну ТВК, а після офіційних результатів, які чекаємо до суботи, будемо подавати скаргу в прокуратуру”, – заявив О.Куцин.

За словами “свободівця” виявлено три процедурні порушення. По-перше, бюлетені були надруковані і українською, і угорською, а не виключно державною мовою. По-друге формулювання питань українською і угорською не було ідентичним, а по-третє, пропозиції відповідей “так” і “ні” пропонувалося не закреслити, а відзначити “галочкою”, що теж не відповідає вимозі закону.

За інформацією, наданою в Берегівській міській ТВК, референдум, який проходив в у Берегові в один день з місцевими виборами, відбувся. За зміну назви м. Берегова з української на угорську Берегсас проголосувало 4688 мешканців міста, проти — 4358. Недійсними визнано 332 бюлетені.

Захід.нет
Відповідь від: 24 Січня 2011, 21:17:53
Говорити українською – ознака божевілля, вважає мер Донецька...

Після прямої заборони мера Одеси регіонала Костусєва використовувати українську мову в роботі органів місцевого самоврядування в цьому місті, заява нішого мера-регіонала виглядає як сама невинність. Міський голова Донецька Олександр Лук'янченко, схоже, вважає, що говорити українською на Донеччині – ознака божевілля. Ось що він сказав, зокрема, в інтерв'ю "Свободі".

Які зрушення є в сфері культури, зокрема, як міська рада сприяє розвиткові української мови у Донецьку?

- У Донецьку приживають у злагоді і взаєморозумінні 113 національностей. Коли ми проводили опитування, то виявилось, що 89 % донеччан розмовляють російською мовою и ніякої напруженості немає. Хто хоче розмовляти українською мовою – ті (мер несподівано переходить на українську – автор) балакають українською.

- Тобто ви вважаєте, що ніякої проблеми немає?

- Так, цей стереотип створений спеціально, і, як і всяка дія, викликає протидію. У нас мовне питання мало кого турбує – як розмовляє людина, так її і сприймають. Коли мене запитують, чому я не говорю державною мовою, я кажу: я говорю мовою моїх виборців. От піти сьогодні в колектив Донецького металургійного заводу чи на шахту ім. Засядька, вийти і зробити доповідь українською мовою – вони послухають, а потім будуть думати, що у мера стало з головою. Тому ще раз повторюю: ми поважаємо свою Батьківщину, свою державу і свій народ. А тих, хто сьогодні прагне переписати історію, нав'язати щось... ми їх чудово розуміємо, але не підтримуємо. Це не першочергові питання. На сьогодні пріоритеті інші – заможна держава і стабільне життя громадян".    Україну вже почали розтягувати і поки що  тільки на мовні шматки,але апетит приходить під час їди
« Останнє редагування: 24 Січня 2011, 21:25:34 від DVania »
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #382 : 25 Січня 2011, 20:20:03 »

За словами “свободівця” виявлено три процедурні порушення. По-перше, бюлетені були надруковані і українською, і угорською, а не виключно державною мовою.
В Берегові 15-20% мешканців взагалі не розуміють ні української ні російської мови (за 45 років радянської влади не навчили). В цьому районі більшість вказівників дублюються угорською мовою. Багато мешканців користуються мобільним зв"язком угорських операторів. Багато мешканців постійно працюють в Угорщині.
Україну вже почали розтягувати і поки що  тільки на мовні шматки,але апетит приходить під час їди
Так, наступний крок - відокремлення і приєднання до Угорщини.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #383 : 25 Січня 2011, 22:24:51 »

я б взагалі на тих циган атомну невеличку скинув
 шемрають на своєму цмганському й розводять такий же приплід
Україна для українців.їм не канає-хай пензлюють в свою молдавію(румунію)..май вілла май мендруца май молодая :ganba
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #384 : 25 Січня 2011, 22:35:57 »

я б взагалі на тих циган атомну невеличку скинув
о, чисто по пролєтарськи, совок коментатор :fool
theDude і тобі не в лом таку дрянь постити.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #385 : 25 Січня 2011, 23:59:01 »

я б взагалі на тих циган атомну невеличку скинув
 шемрають на своєму цмганському й розводять такий же приплід
Україна для українців.їм не канає-хай пензлюють в свою молдавію(румунію)..май вілла май мендруца май молодая Ганьба



да....., theDude. нацизмом тхне від вашого "харчка". і ганьба саме вам. просто - фуууууууууу
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #386 : 26 Січня 2011, 00:18:21 »

 :frend Ви (просто)не були в береговому й не мали справу з цими отродями
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #387 : 26 Січня 2011, 00:24:35 »

особисто не була. але багато знайомих схвально відгукуються про це прикордонне містечко і про його мешканців.


в чому полягає Ваша образа?
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #388 : 26 Січня 2011, 00:33:35 »

Ви (просто)не були в береговому й не мали справу з цими отродями
Я була. І що? :duvno
В Берегові не так багато циган. Переважно угорці. Але Вам все одно, чи не так?
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #389 : 26 Січня 2011, 00:37:14 »

отроді не тільки серед циган зустрічаються.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #390 : 26 Січня 2011, 01:02:27 »

особисто для мене цигани-то всі хто живуть на території України й заявляють права на право називатись українцем ,заявляючи про те на чужорідній мові.
 особисто мене закарпатець кинув на 800 уе. вони приїджають на заробітки й заявляють нижчу ціну роботи лиш аби на..рати українцям
(то з розповідей знайомих).
тото "кулько" і "бабко" мене добиває.я прожив з ними 3 мясяці й зненавидів.кулько би пускав голову.
так як Гітлер нищив євреїв  :)
 мені противні смугляві й чорняві,які любляться направо й наліво й не визнають христтиянських мотивів.атеїсти
ліпше най би китайцями нас заселили
 ще про євреїв:
купка малих жидів пробігла галасливо поміж священників.потім повернулись,пошептали.поплювали й побігли куди бігли.
статут єврея гласить,-всі НЕ люди,бидло,всі крім євреїв.Якшо тоне-руки не подавай.З жінкою можна,роби що хочеш.
А наша влада-всі євреї.Вони теж живуть ,до речі,за цим кодексом
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #391 : 26 Січня 2011, 01:33:20 »

статут єврея гласить,-всі НЕ люди,бидло,всі крім євреїв
А чим Ви кращі?
мені противні смугляві й чорняві,які любляться направо й наліво й не визнають христтиянських мотивів.атеїсти
кулько би пускав голову.
так як Гітлер нищив євреїв
особисто мене закарпатець кинув на 800 уе. вони приїджають на заробітки й заявляють нижчу ціну роботи
Може справа не у закарпатцях, а в тому, що хтось щось пропонує дешевше ніж Ви?
Я давно з"ясувала для себе, що є люди, які хочуть дешевшого і є ті, що хочуть якіснішого. Друга категорія - мої клієнти. А першим я підказую, де можна знайти те, що вони хочуть, а не поливаю брудом конкурентів. Якщо хтось за ту саму роботу хоче нижчу ціну, то Ви маєте або теж опустити ціну або робити НАБАГАТО краще за конкурентів. Тоді Вам заплатять скільки скажете.
 А влаштовувати тут істерику з цього приводу - смішно.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #392 : 26 Січня 2011, 08:17:41 »

Ну вертаймося до теми, панове  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #393 : 26 Січня 2011, 12:32:34 »

Ну вертаймося до теми, панове
а це якрас все і по темі, це одно із звершень Януковича :)
"форумна війна" від лиця так званих проплачених бригад "нашистів"
перекинулась вже на терени Неньки.

Я связался с представителем - и вот что с этого получилось . Во-первых, мне сообщили .что пора менять отношение к России и возможному союзу двух братских народов на просторах интернета. Поинтересовались — являюсь ли активным пользователем Сети и посещаю ли форумы. На что я ответил утвердительно. Тогда мне пояснили суть вопроса. А он оказался прост — я выбираю на свой вкус 1-2 форума, где активность высока, плюс мне рекомендуют еще один — где мне необходимо развивать положительный имидж Российской Федерации, их лидеров, процессов интеграции, показывать пагубность "западного" вектора развития для Украины, особенно внимание уделялось развенчиванию образа Бандеры, Шухевича и т. д. Я должен создавать темы типа - СССР-2, У Бандери остаточно відібрали Героя, В Украине назревает революция, Сталин как личность в истории, Никитка Михалков говорит об объединении России и Украины. и т.д.

Мне будет предоставлен методический материал, приблизительные "болванки" текстов. Одно из условий — IP-адрес должен быть только украинский. Оплата фиксированная,через веб-мани, и премии,если темы будут переходить на другие форумы. Вот такая вот война. После этого я прошелся по большинству украинских форумов и понял, что таких предложений было сделано десятки, а то и сотни — и они приняты. Война из сети началась. Боже храни Украину!
взято з http://frankensstein.livejournal.com/136475.html?thread=3679003

Ясно що то трохи пафос і перебільшення і до theDude це не відносится,
но шо цікаво, я це замітив сам і натикався на блогерськи статті де це обговарювалось.
Дійсно на східноукраїнських форумах появилось багато "собачек"
яки пишуть шо треба скинути атомну на донбас, і на москву,і ще кудись (неважно,наприклад на Харьків чи на Берегово)
шо ніхто не має право називатись українцем якшо не говориш на мові,
шо галичане перший сорт, а східняки просто зброд (згадайте чиї то технології)
і т.п.
і шо цікаво(замічено в коментах) іх не відразу банять, а годують коментами спростовування
або "сам дєбіл"
пишуть вони на ламаній мові з "падонкавскімі логізмами", або з "галицькими обертами"
це до нашого форуму не відносится, просто в тему :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #394 : 26 Січня 2011, 12:44:17 »

А наша влада-всі євреї.Вони теж живуть ,до речі,за цим кодексом
а це заперечити важко.була у нас така тема колись,хто на форумі недавно може поцікавитись http://forum.kalush.info/index.php/topic,2268.0.html
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #395 : 26 Січня 2011, 13:40:06 »

Люблю подіставати представниць протилежної статі провокаціями ;)
 не можна порівнювати мадярів з роботоробами.я не дарма вжив слово"нас.ати"іншому.
 про конкуренцію по роботі з нижчими цінами не може бути й мови
я дуже спокійна людина й не істеризую.й все розумію.
вибачаюсь за флуд. кожен залишиться при своїй думці
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #396 : 26 Січня 2011, 13:46:23 »

Люблю подіставати представниць протилежної статі провокаціями
І де такі Ваші розумні провокації були? І що за дискримінація по статевому принципу? Ви, виявляється, не тільки циган не вважаєте достатньо розвиненими але і жінок не зовсім розумними? Істерика тільки жінкам, значить, характерна?
Говорити дурниці - то у вас виявляється називається "діставати представниць протилежної статі"?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #397 : 26 Січня 2011, 14:20:07 »

Азаров уявив, що він Аденауер і Ерхард, разом узяті?  :fool
Приховано: Показати
Масштаб перетворень в українській економіці співпідставний з модернізацією економіки Німеччини після Другої світової війни.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ на засіданні уряду, коментуючи свою вчорашню зустріч з представниками німецького бізнесу.

“Ця зустріч дала привід провести таку паралель: масштаб і складність завдань з модернізації економіки України співпідставний з безпрецедентним післявоєнним перетворенням, яке здійснила Німеччина у 50-х роках минулого століття”, - сказав М.АЗАРОВ.

За його словами, тоді перед світом стояло завдання відродження економіки після Другої світової війни, а зараз світ стикається з проблемами зниження темпів економічного зростання і дефіциту ресурсів. “Ці виклики насправді не усвідомлені і не вивчені”, - сказав М.АЗАРОВ.

Водночас він зауважив, що перетворення, які відбуваються сьогодні, можуть бути набагато складнішими, ніж ті, що були після Другої світової війни.

Двідка УНІАН: Конрад Аденауер (1876-1967) - федеральний канцлер, державний і політичний діяч Німеччини, який керував її відновленням після розгрому Третього рейху.

Людвіг Ерхард  - другий канцлер ФРН, реформатор, якого вважають творцем «німецького економічного дива» у післявоєнні роки. http://www.unian.net/ukr/news/news-417941.html

Відповідь від: 26 Січня 2011, 14:13:21
Правильні речі з відгуків

Цитувати (вибране)
Студєнт  (Ukraine, Rivne):
Але така модель можлива лише у випадку позитивного сальдо і внутрішньої спрямованості промислових потужностей.А щоб створити умови для переходу нашого ПК на внутрішню орієнтацію влада палець об палець не вдарила!Як катали низькоякісні труби з дешевим газом,так і катають,а те,що 90% потенційного ринку одягається,взувається і харчується імпортом-нікого не хвилює!Не потрібно вводити мита,просто надати певні преференції вітчизняним підприємствам і все буде добре!

Цитувати (вибране)
Студєнт  (Ukraine, Rivne): :)))
Ось тільки робить він все на противагу тому,що робли німецькі реформатори...Вони виводили економіку з кризи зниженням податків,реструктуризацією великих підприємств у ВАТи,збільшенням ЗП і пенсій. Ось ці речі дали такі результати:працівник,будучи акціонером,був зацікавлений не лише Зарплатою,тому збільшилась продуктивність.Як наслідок-розв.пром.виробництва.Збільшення ЗП і пенсій-збільшило купівельну спроможність,отже-внутрішній ринок збуту для промисловості.Самодостатня економіка.А що зробив Азаров?

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #398 : 26 Січня 2011, 14:22:09 »

дааа.. :) маразм повний
я собі уявляю, :D якщо сказати Януковичу шо він найманий менеджер на 5 років керування країною
він просто це не зрозуміє, вони думають що прийшли на віка :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #399 : 26 Січня 2011, 14:32:52 »

Дійсно на східноукраїнських форумах появилось багато "собачек"

Ось яскравий приклад. http://www.unian.net/ukr/comments/417722
Прочитайте пости УМНІКА у відгуках до статті, внизу. Явно чоловік на кількість працює. Видно непогано платять  :ganba
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.