Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Звершення Януковича на посту Президента.  (Прочитано 245543 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #260 : 15 Липня 2010, 11:20:52 »

Бідні спрощенці!    Їм так погано зараз , а стане ще гірше ...  Не дамо їм пропасти скинемся по пару грн. на вимираючий вид.
Чим же тобі спрощенці не вгодили? При знижці ціни на газ для України ціна газу для українців продовжує зростати. Як це пояснити раціонально я не знаю  :unknow. А спрощенці дійсно бідні - попри недолугу систему оподаткування ще й піднімають податок. Не здивуюся якщо через півроку-рік більша половина малого та середнього бізнесу перейде в тінь.  :=)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #261 : 15 Липня 2010, 11:27:03 »

То ще і з іншого боку дивно. Чого то МВФ має вибачте свербіти ціна газу для населення України, коли той газ нами добувається і нами ж споживається???
Щось мені злається, що у Норвегії газ теж дешевший, але ніхто їм не вказує...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Злий

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2010, 19:27:10

    Звідки: UA
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #262 : 15 Липня 2010, 11:38:35 »

Чим же тобі спрощенці не вгодили?
 Маю на увазі ту категорію що постійно жаліються і плачуться що їм так погано, що "ледве кінці з кінцями зводять, а податки такі високі". Займатись підприємництвом їх ніхто не заставляє. Можна не паритись і знайти роботу на підприємстві. Але коли получать на руки 1200грн з нарахованих 1500, чи скажуть що зависокі податки?
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #263 : 15 Липня 2010, 11:43:30 »

А я маю на увазі що завдяки нашій податковій системі можливе розбиття великого підприємства на кілька підприємців на "спрощенці" для уникнення сплати податків на загальних умовах а не тих людей, які дійсно працюють і ледве зводять кінці з кінцями... Але якщо запропонуєш куди влаштувати кільканадцять тисяч підприємців малого бізнесу і які отримуватимуть гідну зарплатню (бо на 1200 так само як і 1500 грн. прогодувати себе і дружину нереально не кажучи про маленьких дітей) то Янукович з Азаровим тобі поставлять пам'ятник заживо ще й випишуть знижку на газ без податків. І я сам піду тоді працювати на завод. ;)

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #264 : 15 Липня 2010, 11:50:04 »

При знижці ціни на газ для України ціна газу для українців продовжує зростати. Як це пояснити раціонально я не знаю
дешевий газ треба заводам Ахметова,тобто йому самому,і йому подібних(+п.ригіонів)шоб срубати ще пару мільярдів в офшори шоб не модернізіровати тіж самі заводи :)
дешевий газ ще зіграє злу шутку з економікою :)
українці на битовому рівні користуются українським газом,
там зовсім інакші схеми,ціни :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Злий

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2010, 19:27:10

    Звідки: UA
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #265 : 15 Липня 2010, 12:21:44 »

бо на 1200 так само як і 1500 грн. прогодувати себе і дружину нереально не кажучи про маленьких дітей
 А значна частина населення України так і живуть...


Але якщо запропонуєш куди влаштувати кільканадцять тисяч підприємців малого бізнесу
 Куди вони дінуться...  будуть платити 410грн.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #266 : 15 Липня 2010, 12:27:40 »

Питання шодо ціни газу і інтересу до неї з боку МВФ дуже просте.
Як відбувається зараз подача тепла, наприклад, в Калуші? Комунальне підприємство "ВТС" замовляє і отримує тепло від ДП "Калуська ТЕЦ". Щоб виробити це тепло "ТЕЦ" купує у ДК Газ України" газ, спалює його, отримує теплоносій і продає місту. КП "ВТС" продає тепло населенню за затвердженими виконкомом тарифами. Оскільки жодна міська влада не піде на підняття тарифів - вони встановлюються максимально можливо низькими. Різниця між ціною отриманого від "ТЕЦ" тепла і ціною проданого людям - суттєва. Ці збитки лягають на "ВТС" і покриваються місцевим бюджетом. Бюджет не безрозмірний, тому "ВТС" регулярно боргує перед "ТЕЦ". Це не лише в Калуші така ситуація, у всіх містах так. Уряд Тимошенко змінив трохи картину. Вони вирішили частину міських проблем взяти на Державу у вигляді оплати частини газу, який йде на "ТЕЦ" для міста. Це називається "компенсація різниці в тарифах". Тобто, Держава взяла на себе якусь частину забезпечення популістських дій місцевої влади. Гроші у МВФ просив і Уряд Тимошенко, умови МВФ були такими ж - припиніть дотувати населення з наших кредитів. Зараз умови ті ж самі. Все логічно.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #267 : 15 Липня 2010, 12:31:25 »

На скільки потрібно підняти тарифи (приблизно), щоб зробити Водотеплосервіс рентабельним ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #268 : 15 Липня 2010, 12:35:33 »

На скільки потрібно підняти тарифи (приблизно), щоб зробити Водотеплосервіс рентабельним ?
Суттєво. Але ж є і інші способи збільшити його рентабельність. Наприклад, зменшити видатки через втрати.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #269 : 15 Липня 2010, 12:38:18 »

Суттєво. Але ж є і інші способи збільшити його рентабельність. Наприклад, зменшити видатки через втрати.
Заміна обладнання, трубопроводів, утеплення і т.д. Це знову ж ткаи кредити, які вони і так хочуть брати в ЄБ (на заміну глибинних насосів вроді планувалось).
Відповідно ці кредити треба буде погашати.
Чи можливий взагалі такий варіант як приватизація комунальних підприємств ? (не враховуючи законодавчі обмеження). І чи це б реально шось дало ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #270 : 15 Липня 2010, 12:46:48 »

Заміна обладнання, трубопроводів, утеплення і т.д. Це знову ж ткаи кредити, які вони і так хочуть брати в ЄБ (на заміну глибинних насосів вроді планувалось).
Відповідно ці кредити треба буде погашати.
Ну і що? Брати кредити - часто дуже вигідно. Наприклад, якщо зобов'язання по кредитах менші за отриману внаслідок реконструкції економію. Кредит ЄБ достатньо вигідний для "ВТС". Питання лиш в його використанні.

Чи можливий взагалі такий варіант як приватизація комунальних підприємств ? (не враховуючи законодавчі обмеження). І чи це б реально шось дало ?
Приватизація можлива. Це дасть значне підвищення якості послуг, але і зростання ціни на них. Приватник не буде носити на фірму гроші з хати. Навпаки.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #271 : 15 Липня 2010, 13:32:58 »

Комунальне підприємство "ВТС" замовляє і отримує тепло від ДП "Калуська ТЕЦ". Щоб виробити це тепло "ТЕЦ" купує у ДК Газ України" газ, спалює його, отримує теплоносій і продає місту. КП "ВТС" продає тепло населенню за затвердженими виконкомом тарифами.

Що тут стосується мене "маленького українця, який сам опалює свою хату.

ВТС має діряві труби і старі ТЕЦи, з ККД 0,5% а я маю платити за газ більше...

То майже так само логічне як система видачі субсидій нашим "біднякам", що на папері мають менші доходи ніж я, а реально опалюють 4 поверхові хати і їм держава помагає.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #272 : 15 Липня 2010, 13:40:45 »

Що тут стосується мене "маленького українця, який сам опалює свою хату.
Тоді проблема підвищення цін на опалення Вас не торкнеться. Чого Вам турбуватися?

ВТС має діряві труби і старі ТЕЦи, з ККД 0,5% а я маю платити за газ більше...
Діряві труби "ВТС" і стара "ТЕЦ" ніяким чином не впливають на оплату Вами газу.

То майже так само логічне як система видачі субсидій нашим "біднякам", що на папері мають менші доходи ніж я, а реально опалюють 4 поверхові хати і їм держава помагає.
Ви знаєте кращий вихід? Поділіться.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #273 : 15 Липня 2010, 13:49:22 »

Є ще питання. Чого так галопом. Чого не поступово?
Ігор, ну чому завжди так одноманітно? Знаєте... поділіться.
Говориться давно і про податок на розкіш і про декларування видатків і т.д.
Чогось у Німеччині не має право людина отримувати соціальну допомогу і мати дорожчу машину чи дорожче ніж дозволено житло.
Тоді проблема підвищення цін на опалення Вас не торкнеться.
як це розуміти? Буду менше палити?
Діряві труби "ВТС" і стара "ТЕЦ" ніяким чином не впливають на оплату Вами газу.

Судячи з того що Ви казали вище і що я цитував - якраз впливає.

Відповідь від: 15 Липня 2010, 13:45:25
І чому ніде не йдеться про те, куди підуть ті гроші (з кредитів).

Що змінилося на краще?

Чим Азаров кращий від Тимошенко???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #274 : 15 Липня 2010, 13:52:27 »

Ігор, ну чому завжди так одноманітно? Знаєте... поділіться.
Тому що я не знаю кращої системи, ніж субсидія. Альтенатива їй - дотувати всіх одночасно, і багатих, і бідних. Ви за це? Думаю, ні. То якщо Вас не влаштовує інститут субсидії і не влаштовує інститут тотального дотування - може знаєте щось третє? Перепрошую за одноманітність.

Чогось у Німеччині не має право людина отримувати соціальну допомогу і мати дорожчу машину чи дорожче ніж дозволено житло.
От бачите, Німеччина теж пішла шляхом субсидіювання тих, хто це потребує.
Питання не в інституті субсидії, у правильному визначенні пільговика! Тут у нас проблеми, а система правильна в цілому.

як це розуміти? Буду менше палити?
Ви платите за опалення? Кому?

Судячи з того що Ви казали вище і що я цитував - якраз впливає.
Як?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #275 : 15 Липня 2010, 14:03:42 »

Ви платите за опалення? Кому?
Я плачу за природній газ, який подорожчає, не знаю чому.
а з Ваших слів випливає, що його слід зробити дорожчим саме через проблеми дотування ВТС.
Відповідь від: 15 Липня 2010, 13:58:28
Яка різнициця чи держава дотує людей, чи ВТСи????
Але зараз вона дотує і тих і інших і підняття ціни на газ дасть лише одне, можливість отримати черговий транш. Все.
Просто коти ВТС дотувати то треба ВСІ, а по супсидію мо хто і не прийде.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #276 : 15 Липня 2010, 14:06:58 »

Я плачу за природній газ, який подорожчає, не знаю чому.
а з Ваших слів випливає, що його слід зробити дорожчим саме через проблеми дотування ВТС.
А я зробив інший висновок - Якщо я опалюю своє житло котлом на природньому газі і при піднятті цін на газ задля рентабельності ВТС я буду оплачувати різницю на піднятті цін на газ  людям в яких є субсидія тому-що в нас застаріла система і тільки через те що мене не влаштовувала якість централізованого опалення та їхні ціни? Це якийсь нонсенс.  :unknow

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #277 : 15 Липня 2010, 14:36:30 »

То якраз не нонсенс а дуже логічно, але не у наш бік  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #278 : 15 Липня 2010, 14:37:35 »

Чи знає хтось скільки в країні працює людей неоформлених офіційно на роботі,і не отримують вони в тих конвертах достатньо для того щоби за все платити без субсидій.Люди чіпляються за любу роботу і за любі гроші щоби вижити.І от з 1 серпня піднімуть ціну на газ на 50% і ці люди змушені будуть платити більше,бо на якій підставі їм можуть дати субсидію,?.От і виходить що ті хто найменше забезпечений і часто працює за менші навіть ніж мінімальна зарплата гроші  будуть платити за тих хто опалює 4-ох поверхові доміни,бо ті у кого такі "хатинки"знайдуть спосіб ще і субсидію мати.А всі інші мають скинутися Фірташу,Путіну чи ще якомусь чорту щоб вдавився.Бо ніхто ті гроші ні на яку модернізацію не дасть.І ще хочу нагадати як Азаров три місяці тому обіцяв,що ніякі тарифи ні на що піднімати не будуть,брехун такий самий як і його москальсько-жидівське шобло.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #279 : 15 Липня 2010, 14:42:23 »

Як то кажуть, хтось же має заплатити ...
І ще.
Тут Ігор_О казав
жодна міська влада не піде на підняття тарифів - вони встановлюються максимально можливо низькими
малися на увазі тарифи на тепло. То типу тариф на тепло далі не піднімуть? Чи типу матимуть причину чому його мус підняти?

Відповідь від: 15 Липня 2010, 14:39:49
І от з 1 серпня піднімуть ціну на газ на 50% і ці люди змушені будуть платити більше,бо на якій підставі їм можуть дати субсидію,
Це не так. Бо багато з них ще й безробітні офіційно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.