Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 1 день

Автор Тема: Звершення Януковича на посту Президента.  (Прочитано 245549 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #200 : 16 Червня 2010, 11:07:18 »

Покажіть мені хоча б одну гідну кандидатуру з теперішніх депутатів, міністрів яка б відстоювала інтереси народу а не свої власні економічні вигоди.
Так вони стали депутатами (міністрами) не за царським указом, а за волею того ж народу!

А чому ж ми мовчимо? Розмовами на кухні нічого не добємся і в цьому в першу чергу винні депутати, повторюся починаючи від найменшого села і закінчуючи Верховною Радою.
Оригінально - в тому що ми мовчимо винні депутати чи ще хтось там...  :)

Чи може, шановний Ігор_О, ви нам підкажете яка вина в цьому особисто мене чи будь-якого іншого жителя...
Сподіваюся, Ви особисто ставили галочку в бюлетені навпроти політичної сили, представник котрої згодом стріляв в людей (гвалтував дітей, відмивав ПДВ, вкрав завод, просто спав на пленарних засіданнях). Якщо ми з Вами не винні в тому, що вони нами керують, дайте відповідь - ТО ХТО ТОДІ ВИНЕН?

І звичайно що до банкрутсства пенсійний фонд довели самі українці - кожен ж брав собі пенсію таку яку хотів...   Не смішіть мене.
Ні, звичайно. Він доведений до банкрутства попереднім Урядом Тимошенко.

А чого на вашу думку достатньо? Привселюдного лінчування одного-двох вельмож з політичного бомонду?
Ми з Вами розмовляємо на різних мовах. Переходьте на економічні терміни, а то все би лінчувати когось...

Гідного кандидата не було на виборах починаючи з 1991 року. А про демократичного я навіть і не мрію.
То Ви у 2010-му голосували "проти всіх"? Чи вибрали когось поміж "негідних"?  :)

дай Бог щоб так і було але я б не був настільки категоричним.
Як буде ХОЧА Б ЩОСЬ - свисніть мене  :)
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #201 : 16 Червня 2010, 11:22:27 »

Так вони стали депутатами (міністрами) не за царським указом, а за волею того ж народу!
Обіцяти - не мішки таскати, щеб робили те, що обіцяють...
Оригінально - в тому що ми мовчимо винні депутати чи ще хтось там...
В цьому винне розчарування у БУДЬ-ЯКІЙ системі влади в Україні
Сподіваюся, Ви особисто ставили галочку в бюлетені навпроти політичної сили, представник котрої згодом стріляв в людей (гвалтував дітей, відмивав ПДВ, вкрав завод, просто спав на пленарних засіданнях). Якщо ми з Вами не винні в тому, що вони нами керують, дайте відповідь - ТО ХТО ТОДІ ВИНЕН?
Мій бюлетень був бі недійсним якщо б поставив галочки навпроти всіх хто стріляв, гвалтував, крав, відмивав... тому що були б відмічені всі політичні сили.
Ні, звичайно. Він доведений до банкрутства попереднім Урядом Тимошенко.
Тобто до приходу Тимошенко до влади ми всі жили в чуколяді... Я напевне цей період пропустив  :(. Я не кажу що Тимошенко чимось краща але і не гірша від попереднього і теперішнього премєра (хоча в порівнянні з українофобом-азаровим - вона істинний патріот, згадайте період азаровщини в податковій і запитайте в будь-якого власника бізнесу в країні чи було тоді покращення)
Ми з Вами розмовляємо на різних мовах. Переходьте на економічні терміни, а то все би лінчувати когось...
Економічними термінами і методами виправити психологію керівника неможливо - безкарність породжує безпрєдєл, який саме зараз при владі.
То Ви у 2010-му голосували "проти всіх"? Чи вибрали когось поміж "негідних"?
Це получається як в тому анекдоті - всі мужики какашки і я вибрав саму найменшу купку... В 2010 році вибору не було!!! Будь-який вибір нічого б не змінив.
Як буде ХОЧА Б ЩОСЬ - свисніть мене
Якщо буде ЩОСЬ - впевнений ви це зрозумієте.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #202 : 16 Червня 2010, 12:34:00 »

Аби не було так, як з прем'єрством Юльки, коли дехто вперто запитує, а що ж було доброго зроблено  :drink
Як кажуть, курчат по осені рахують, Янукович лише кілька місяців президент, а ось "коли дехто вперто запитує, а що ж було доброго зроблено" попереднім президентом і премєром за 5 років, то якраз пора відповідати.
Записаний
Следи за контекстами!

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #203 : 16 Червня 2010, 21:54:48 »

Цитата: ЯЯ від Вчора в 21:25:27
ХТО ЧУВ ич може щось знає про наміри реформувати пенсійну систему й збільшити пенсійний вік до 65-ти років.
Це ж при тривалості життя в 60-ть років. То як, з роботи в перед ногами???
Цитата: DVania від Вчора в 22:40:08
спершу змусять  платити спрощенців, потім  відмінять “дострокові”  пенсії і, врешті, наблизять  пенсійний вік до... цвинтаря
Враховуючи наші реалії, будь-якому уряду треба це проводити або вже оголошувати дефолт Пенсійного фонду, тобто сказати:"Вибачайте, старенькі, навіть на ту мізерну пенсію, що вам нарахована - грошей нема. Рятуйтесь як можете".
Співпало так, що максимум виходу на пенсію (повоєнне покоління) наклався на мінімум працездатного населення (демографічна криза 90-х). І найближчі років 10 ситуація буде тільки погіршуватись. Треба піднімати внески у Пенсійний фонд. Але тут виходить так: чим більше стараються стягнути, тим менше намагаються сплатити. Що ще можна зробити в рамках існуючої системи? Якщо хтось придумає - пишіть.
Приховано: Показати
Для себе я давно вирішила, що не варто розраховувати на державну пенсію. І Вам не раджу. Не можна очікувати  пенсію в 2000-3000 тис. грн., якщо сплачуєш 300 грн. внесків. Треба вкладати в недержавні пенсійні фонди, лайфове страхування, депозити в банку ...
Де вважаєте за краще. Або вкладайте в дітей і чекайте, що вони Вас будуть утримувати до смерті.
Проблема нашої пенсійної системи в "совковому" менталітеті - держава мені зобовязана. Але держава зобовязана дбати про життєво необхідний мінімальний рівень (що вона і робить), а на все решта ми маємо назбирати собі самі. Ми ще маємо час. А що робити тим, хто вже виходить на пенсію, або вже вийшов? В пенсійному фонді нема і не буде грошей навіть на мінімум. А от за рахунок нас вони і будуть отримувати свій мінімум. Несправедливо?! Ну це як сказати. Вони пережили голодомор і війну (як мої бабця і дід), а ми більше сплачуватимемо внесків на їх пенсії. Вони вчили нас в інститутах, коли зарплату видавали шифером (як мої батьки),  і 10% життя проводили в чергах, а ми просто зобовязані працювати зайві 10 років на їх утримання. Може це і є історична справедливість?
Мене в даній ситуації більше цікавить як уряд буде забезпечувати людей роботою, бо зараз навіть у 45-50 р. влаштуватись на роботу неможливо.

Мілано, спасибі за ДОБРУ ВІДПОВІДЬ - хоча зміст Вашої відповіді мені й не до вподоби.
Адже враховуючи наше безробіття та мізерність зарплат, ще й плюс тих наших громадян, що ще донедавна працювали закордоном легально (й багато хто з них таки сплачував внески у наш пенсійний фонд), а нині й вони безробітні та таки залишаються там (продовжувати не буду - надто довго). Отже, зважаючи на оте все - таке підвищеня вікового цензу - то є просте й банальне небажання забезпечувати пенсіями населення - у варіанті - "Мастіть си голови..."
Адже на сьогодні, як Ви самі зауважили людині неможливо працевлаштуватися вже у 45-50, а я вам скажу ще інакші дані - жінці у 35 років працевлаштуватися практично не можливо.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #204 : 17 Червня 2010, 08:36:25 »

Обіцяти - не мішки таскати, щеб робили те, що обіцяють...
А ще б люди оцінювали обіцяне і зроблене, і не ставали по кілька раз на одні і ті ж граблі...

В цьому винне розчарування у БУДЬ-ЯКІЙ системі влади в Україні
Ну ясно. Винні всі і вся, лише не я. Тут більше питань не маю.

Мій бюлетень був бі недійсним якщо б поставив галочки навпроти всіх хто стріляв, гвалтував, крав, відмивав... тому що були б відмічені всі політичні сили.
Ви могли поставити одну галочку "Проти всіх". І бюлетень би був дійсним, і сумління чистим.

Тобто до приходу Тимошенко до влади ми всі жили в чуколяді... Я напевне цей період пропустив  . Я не кажу що Тимошенко чимось краща але і не гірша від попереднього і теперішнього премєра (хоча в порівнянні з українофобом-азаровим - вона істинний патріот, згадайте період азаровщини в податковій і запитайте в будь-якого власника бізнесу в країні чи було тоді покращення)
Мова йшла про ПФ, а не про "життя в чукуляді". А щодо податкової... Ви, очевидно, відношення до податкової не маєте зовсім - інакше знали б, що то таке було при Тимошенко...

Економічними термінами і методами виправити психологію керівника неможливо - безкарність породжує безпрєдєл, який саме зараз при владі.
Я так і думав.... Щоб наповнити ПФ треба розстріляти його керівника... Що тут ще скажеш?...

Це получається як в тому анекдоті - всі мужики какашки і я вибрав саму найменшу купку... В 2010 році вибору не було!!! Будь-який вибір нічого б не змінив.
Був ще вибір не вибирати.

Якщо буде ЩОСЬ - впевнений ви це зрозумієте.
Проте, не забудьте нагадати. А то можу й не помітити.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    30 Квітня 2024, 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #205 : 17 Червня 2010, 08:44:55 »

Ви, очевидно, відношення до податкової не маєте зовсім - інакше знали б, що то таке було при Тимошенко...
Різне було. Було що не хотіли приймати відємний звіт з податку на прибуток, але по ПДВ приймали. А навіть як не хотіли то просили, а не казали, тоді ми до вас прийдемо на перевірку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #206 : 17 Червня 2010, 09:02:27 »

Різне було. Було що не хотіли приймати відємний звіт з податку на прибуток, але по ПДВ приймали. А навіть як не хотіли то просили, а не казали, тоді ми до вас прийдемо на перевірку.
Юра, та що Ви говорите.... У мене у 2009-му (коли вже дуууууже грошей Уряду треба було) було дві перевірки. В результаті яких одна фірма йде на банкрутство, а інша в судах досі! Причому, перед перевіркою ревізори самі називали неписану таксу "від обороту"...
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #207 : 17 Червня 2010, 09:11:43 »

Ви могли поставити одну галочку "Проти всіх". І бюлетень би був дійсним, і сумління чистим.
Це б не допустило банд команду Януковича до влади?
Мова йшла про ПФ, а не про "життя в чукуляді". А щодо податкової... Ви, очевидно, відношення до податкової не маєте зовсім - інакше знали б, що то таке було при Тимошенко...
Я був і залишаюся платником податків як СПД і повірте мені, що зараз дешевше і спокійніше прото напросто закрити діяльність в податковій, дати інспектору на лапу щоб попередив коли буде перевірка і працювати в "тіні".
Я так і думав.... Щоб наповнити ПФ треба розстріляти його керівника... Що тут ще скажеш?...
Ви дуже красиво вмієте перекручувати слова. Я мав на увазі не розстріл а зміну психології. Щоб керівництво зрозуміло що вони повинні працювати для держави і її жителів а не навпаки. Хоча розстріл теж дієвий спосіб  ;) А на рахунок наповнення ПФ - зменшення розмірів внесків щоб було хоча б реально сплачувати ТАКІ внески і тоді сплати зростуть автоматично, ніхто ж сам собі не ворог. Адже, на мою думку, краще нехай 10 підприємств сплачують по 1000 грн. внесків ніж 3 по 2000 а решта з/п видають в конвертах. Поправте, якщо я неправий.
Був ще вибір не вибирати.
Ще раз повторюся: Це б не допустило банд команду Януковича до влади?

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #208 : 17 Червня 2010, 09:53:57 »

Це б не допустило банд команду Януковича до влади?
То для того, щоб не допустити одну банду - Ви голосували за іншу??
Голосувати треба ЗА, а не ПРОТИ...

Я був і залишаюся платником податків як СПД і повірте мені, що зараз дешевше і спокійніше прото напросто закрити діяльність в податковій, дати інспектору на лапу щоб попередив коли буде перевірка і працювати в "тіні".
Бачите, Ви самі кажете, що зараз дешевше і спокійніше...  :)

Ви дуже красиво вмієте перекручувати слова. Я мав на увазі не розстріл а зміну психології.
В чому перекручування? Я писав - ми говоримо різними мовами, переходьте на економічні терміни. Я Вам про економіку - а Ви мені далі про психологію...

Щоб керівництво зрозуміло що вони повинні працювати для держави і її жителів а не навпаки. Хоча розстріл теж дієвий спосіб
Це позиція Шарікова, перепрошую за порівняння... Це не має ніякого економічного обгрунтування і не може бути способом наповнення ПФ.

А на рахунок наповнення ПФ - зменшення розмірів внесків щоб було хоча б реально сплачувати ТАКІ внески і тоді сплати зростуть автоматично, ніхто ж сам собі не ворог. Адже, на мою думку, краще нехай 10 підприємств сплачують по 1000 грн. внесків ніж 3 по 2000 а решта з/п видають в конвертах. Поправте, якщо я неправий.
У випадку з ПФ - неправі. Такий підхід цілком слушний, якщо мова йде про податок на прибуток, наприклад. Можна його крутити туди-сюди, зменшувати-збільшувати, шукати оптималну величину. У випадку з ПФ все набагато жорсткіше. Є статистика, є кількість працюючого населення - X, є кількість пенсіонерів - Y, є сітка розрахунку пенсій і т.д. Задача проста: внески помножені на X повинні дорівнювати середній розмір пенсії помножений на Y. Якщо знак рівності змінюється на знак "менше" - шукають вихід: 1. збільшувати число X, якщо нереально - збільшують внески. 2. зменшувати число Y (що робить Уряд Азарова), або зменшувати пенсію (на що ніхто не піде). Все просто, грубо і цинічно - як і саме життя. А Ви про психологію і патріотизм керівника говорите....
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #209 : 17 Червня 2010, 10:14:33 »

То для того, щоб не допустити одну банду - Ви голосували за іншу??
Голосувати треба ЗА, а не ПРОТИ...
Щоб не допустити банду Тимошенко ми проголосуєм за банду Януковича. На зло кондуктору - куплю билет и пойду пешком.  :D Логіка папуасів з Нової Гвінеї.
Бачите, Ви самі кажете, що зараз дешевше і спокійніше...
Звичайно що в цьому теж винен народ Ураїни і більше ніхто. Ми ж самі вирішуєм податкові питання.
В чому перекручування? Я писав - ми говоримо різними мовами, переходьте на економічні терміни. Я Вам про економіку - а Ви мені далі про психологію...
Тобто якщо я скажу бандиту що він поступає економічно неправильно вимагаючи хабар, мзду чи як воно там називається  і я йому економіними термінами поясню чому саме то він розкається, розплачеться і піде на завод працювати токарем  ;) Не смішіть. Економіка економікою а психологія психологією.
Це позиція Шарікова, перепрошую за порівняння... Це не має ніякого економічного обгрунтування і не може бути способом наповнення ПФ.
Див. попередній пункт

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #210 : 17 Червня 2010, 10:37:41 »

Щоб не допустити банду Тимошенко ми проголосуєм за банду Януковича. На зло кондуктору - куплю билет и пойду пешком.   Логіка папуасів з Нової Гвінеї.
Якщо не секрет, ЯК Ви голосували? :)

Звичайно що в цьому теж винен народ Ураїни і більше ніхто. Ми ж самі вирішуєм податкові питання.
До чого тут це? Мова йшла про порівняння "до" і "зараз". Вам нічого сказати?

Тобто якщо я скажу бандиту що він поступає економічно неправильно вимагаючи хабар, мзду чи як воно там називається  і я йому економіними термінами поясню чому саме то він розкається, розплачеться і піде на завод працювати токарем   Не смішіть. Економіка економікою а психологія психологією.
Чудний Ви чоловік.... При відсутності аргументів починаєте писати нісенітниці... Задаю конкретне питання згідно Ваших же міркувань:
виправити психологію керівника неможливо - безкарність породжує безпрєдєл
Щоб керівництво зрозуміло що вони повинні працювати для держави і її жителів а не навпаки.
Яким чином це впливає на дефіцит Пенсійного Фонду України?
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #211 : 17 Червня 2010, 10:48:43 »

Якщо не секрет, ЯК Ви голосували? Посмішка
Проти всіх
Чудний Ви чоловік.... При відсутності аргументів починаєте писати нісенітниці... Задаю конкретне питання згідно Ваших же міркувань:
Вибачте шановний Ігор_О але покажіть мені аргументи з вашої сторони як можна економічними термінами і шляхами змінити спосіб мишлення?
До чого тут це? Мова йшла про порівняння "до" і "зараз". Вам нічого сказати?
До ми сиділи в жо далеко а зараз залізли ще далі
Яким чином це впливає на дефіцит Пенсійного Фонду України?
Дайте відповідь чому зараз вигідніше не оформляти працівників офіційно і ви відповісте самі ж на своє питання. А тому що це в першу чергу важке ярмо на самих же працівників. При зарплаті в 1500 грн. в ПФ і соцстрах потрібно відрахувати порядка 300 грн що є приблизно 20% зарплати самого ж працівника. Не рахуючи відрахувань з самого підприємства. А зараз запитайте звичайну людину чи згідна вона отримувати 1200 грн. замість 1500 тільки тому що в нас дефіцит в ПФ а треба його наповнити і ще підняти пенсійний вік? 

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #212 : 17 Червня 2010, 10:57:55 »

Проти всіх
А я за Ющенка :)

Вибачте шановний Ігор_О але покажіть мені аргументи з вашої сторони як можна економічними термінами і шляхами змінити спосіб мишлення?
Перепрошую, шановний Richi, але в моїй формулі (чит. вище, там де X і Y) немає такої величини як "спосіб мислення керівника". Більше того, я вважаю, що ця величина не має жодного впливу на стан пенсійної системи України. Власне, я думав що Ви спробуєте довести зворотнє... Ми справді говоримо про різне. Я - про економічні засоби щодо пенсійної системи, а Ви - про засоби щодо чиновника...

Richi
До ми сиділи в жо далеко а зараз залізли ще далі
Аргументуйте фактами (мається на увазі саме фіскальні органи).

Дайте відповідь чому зараз вигідніше не оформляти працівників офіційно і ви відповісте самі ж на своє питання. А тому що це в першу чергу важке ярмо на самих же працівників. При зарплаті в 1500 грн. в ПФ і соцстрах потрібно відрахувати порядка 300 грн що є приблизно 20% зарплати самого ж працівника. Не рахуючи відрахувань з самого підприємства. А зараз запитайте звичайну людину чи згідна вона отримувати 1200 грн. замість 1500 тільки тому що в нас дефіцит в ПФ а треба його наповнити і ще підняти пенсійний вік?
О! Нарешті! :) Тільки ніяк не зрозумію до чого тут "психологія мислення чиновника" :)
На решту відповім ввечері - зараз їду у відрядження.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #213 : 17 Червня 2010, 13:58:10 »

Цитата: Richi від Сьогодні в 11:48:43
Проти всіх
А я за Ющенка

Конечно, виноватых – лес,
Что не избралася Воровка,
А что Иуда в петлю влез –
То виноватая верёвка!
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #214 : 17 Червня 2010, 14:38:37 »

боротьба з корупцією почалася

http://gigamir.net/news/politics/pub61670/
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #215 : 17 Червня 2010, 19:47:59 »

рейдери повертаються
http://zik.com.ua/ua/news/2010/06/17/233156
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #216 : 17 Червня 2010, 21:50:40 »

А тому що це в першу чергу важке ярмо на самих же працівників. При зарплаті в 1500 грн. в ПФ і соцстрах потрібно відрахувати порядка 300 грн що є приблизно 20% зарплати самого ж працівника. Не рахуючи відрахувань з самого підприємства. А зараз запитайте звичайну людину чи згідна вона отримувати 1200 грн. замість 1500 тільки тому що в нас дефіцит в ПФ а треба його наповнити і ще підняти пенсійний вік?
Ні, ну я розумію логіку "звичайної людини" (і Вашу, напевно). Звісно, "звичайна людина" хоче отримувати 1500 грн., а краще 10000 грн., і щоб нічого і нікуди не відраховувати. І в той же час "звичайна людина" хоче після 60 років піти на відпочинок, але щоб в цей час "хтось" продовжував їй далі платити, і чим більше - тим краще, хоча б 5000 грн. Так? Питання до Вас, Richi - за якою схемою Ви собі це уявляєте? Знаєте спосіб, як це реалізувати? Поділіться! Тільки не починайте знову про патріотизм чиновника і т.д. - я сприймаю лише економічну термінологію.

Ліричний відступ: http://www.rfi.fr/acturu/articles/122/article_5491.asp
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #217 : 17 Червня 2010, 22:23:34 »

Пане Ігор ,а чому та людина не може хотіти 5000 т. в місяць і платити з тої суми 20%,зараз Ви почнете ,щоб більше заробляти треба більше і краще працювати,НЕ ВІРЮ.Я свого часу наїздився до Польщі і не відпочивати .Так от берем на приклад крамницю мого знайомого поляка з Томашова.Він продавав мобілки тоді ще була на них мода ,і у нас продавали вже мобілки також,такі самі і приблизно таку ж кількість,Тільки польські продавці за таку ж саму роботу отримували в три рази більше.І у  поляків теж є податки,але на нормальну зарплату стає,А у наших стає на все,на курорти,на джипи для кожного отприска,тільки на зарплату ніхрена нема.Люди наші вміють робити,я з поляками працював і бачив,якби я так сачкував як вони,я би собі і на квасну сіль не заробив.Вся справа в тому,що у нас до влади лізуть гниди яким все одно та  нещасна Україна і її затурканий народ,лізуть щоб красти брати хабарі і розповідати байки,що мол ви так хреново живете,бо ліниві.Ні страху перед Богом,ні гонору перед людьми,бидло що стало "паном".
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #218 : 17 Червня 2010, 22:24:49 »

я сприймаю лише економічну термінологію.
Хочете економічну, нехай буде. Будем використовувати ту точку зору, в якій Ви більш підковані.
Хто є основним засобом в державі? Громадянин.
Хто оплачує роботу ВСІХ депутатів, міністрів, президента і їхньої свити? Громадянин.
Хто повинен забезпечувати робочі місця і гідні зарплати? Депутат, премєр, президент (мали би) але в нашій країні проблеми індійців шерифа.... Зате ПФ у нас пустий.
А звідки він має наповнитися?  Громадянин наповнить.
Але як? Збільшимо внески в ПФ і пенсійний вік.
Це є логіка нашого ТЕПЕРІШНЬОГО керівництва. Але вони собі не можуть допустити тієї думки що громадяни відмовляться від офіційного працевлаштування і скористаються депозитами, недержавними ПФ, заощадженнями і так далі....
 Яким я бачу вихід з цієї ситуації - провести реформу таким чином щоб загальні збори в фонди і податки зменшилися (або на крайній випадок залишилися такими ж) проте змінилося їхнє розприділення, тобто більша частина йшла в ПФ а менша в соцстрах, податки і так далі... Відразу відповім на питання, яке у вас шановний Ігор_О виникне - а звідки взяти кошти щоб наздогнати податки і соцстрах. А з тієї ж самої різниці на газ (там ж туєва куча $$$$$), кошти за приватизацію Запоріжсталі, криворіжських комбінатів, одеського припортового заводу... А на решту зменшитити кількість помічників депутатів, самих депутатів, всіляких комітетів, охорони, парку автомобілів. До речі автомобіль нашого президента по вартості знаходиться на 4 місці у світі серед автомобілів президентів (при чому в нього їх ще й два).
 Копійка гривню береже. Чи ви знову скажете що це є тільки наша вина? Тоді вибачте за слово нахщо мені керівництва якщо я можу бути сам собі і ПФ і податковою і банком, ще й турфірмою в придачу.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    30 Квітня 2024, 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #219 : 17 Червня 2010, 22:32:45 »

ХХХХХХ ХХХХХХХХ !
Приховано: Показати
А хто з нас до пенсії доживе?
Малюнок Юлії ЛІЩЕНКО
Зіновія ВОРОНОВИЧ
У наших чоловіків з’явився стимул кинути пити, курити і почати займатись спортом.
Якщо хочуть дотягнути до пенсії, їм варто задуматись про своє здоров’я. Адже пенсійний вік в Україні планують підняти до 65 років, тоді як середня тривалість життя чоловіків у нас торік була 62,3 року... Жінки в Україні живуть в середньому 74 роки, тому більшість встигне побувати на пенсії. Розчаровує хіба те, що молодим жінкам, яким нині менше 33 років, доведеться працювати до пенсії на десять років більше, аніж їхнім матерям.

«Пенсійний вік в Україні підніматимуть поступово. Уряд сподівається, що завдяки здійсненню реформ зростатиме рівень життя населення, а відповідно й тривалість самого життя. Підвищення пенсійного віку здійснюватиметься двома шляхами. Перший – це поступове вирівнювання пенсійного віку жінок та чоловіків. Мінпраці пропонує підвищувати пенсійний вік для жінок з 2012-го до 2021 року, – повідомляє прес-служба Міністерства праці та соціальної політики. – У 2012 році передбачається розпочати підвищення пенсійного віку для жінок через щорічне його збільшення на 6 місяців – до досягнення 60 років. Наприклад, у 2012 році пенсійний вік для жінок становитиме 55 років і 6 місяців,  у 2013 році  – 56 років і так далі. Таким чином, у 2021 році пенсійний вік для жінок досягне 60 років».

Поступове зрівняння пенсійного віку для чоловіків і жінок – це ще не уся реформа. За словами прем’єр-міністра Миколи Азарова, другий етап передбачає створення персоніфікованих рахунків, на яких кожен з нас накопичуватиме кошти собі на пенсію. Урядовці порахували, що для того, щоб накопичувальна система запрацювала, потрібно тридцять років. Почнуть її створювати у 2012 році. Ті люди, яким у 2012 році буде менше 35 років (1978 року народження і молодші), виходитимуть на пенсію уже в 65. Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко запевнив, що люди, які уже на пенсії, жодних змін не відчують, оскільки закон не має зворотної сили.

«Підвищувати пенсійний вік в Україні потрібно було ще років десять тому. Він у нас один з найнижчих у Європі. Порівнювати пенсійний вік і середню тривалість життя некоректно. Якщо говорити про чоловіків, то 62 роки – це середня тривалість життя, з урахуванням смертності у ранньому віці. Якщо говорити про середню тривалість життя після виходу на пенсію, то у чоловіків вона 14 років, у жінок – 23», – каже директор Інституту демографії та соціальних досліджень Елла Лібанова.

За її словами, окрім пенсійного віку, варто переглянути мінімальний стаж, який потрібен для виходу на пенсію за віком. Сьогодні це 5 років, а мав би бути хоча б 15. «Такий мізерний стаж – знущання над пенсійною системою. Варто переглянути і так звану «вислугу років». Сьогодні це 20 років для жінок і 25 для чоловіків. За кожен рік, пропрацьований понад цей стаж, нараховують один відсоток до пенсії. Цю величину треба підняти щонайменше до 30-35 років, але за понаднормовий стаж нараховувати уже 4%, – каже Елла Лібанова. – Варто обмежити максимальний розмір пенсії. Неприпустимо платити 10-15 тисяч гривень пенсії з солідарної системи».

«У більшості європейських країн і чоловіки, і жінки виходять на пенсію в однаковому віці. Приблизно місяць тому рішення вирівняти пенсійний вік обох статей вирішила Італія. В Україні, де жінки живуть у середньому на одинадцять років довше за чоловіків (у нас чи не найбільший розрив у світі), це потрібно зробити якнайшвидше. Дефіцит Пенсійного фонду в Україні величезний, а маємо ще й проблему старіння населення. У нас питання підвищення пенсійного віку зробили політичним, хоча якраз політика тут ні до чого. Вищий пенсійний вік має збільшити економічну активність населення, адже замість того, щоб людина отримувала мізерну пенсію, вона працюватиме, платитиме податки, – каже директор програми «Соціальна політика» Міжнародного центру перспективних досліджень Максим Борода. – Багато пенсіонерів продовжують працювати – отримують і зарплату, і пенсію. Це нонсенс. У Європі людей стимулюють якомога довше працювати. У багатьох країнах, якщо людина продовжує працювати після досягнення пенсійного віку, – її пенсію суттєво перерахують, але у майбутньому. Поки вона працює, вона сама себе забезпечує. В Україні варто принаймні обмежити розмір пенсії для працюючих пенсіонерів. Якщо людина продовжує працювати, то платити їй лише мінімальну пенсію. А коли розмір зарплат і пенсій зросте, поставити перед вибором: або-або».

Експерт вважає ненормальним і те, що у нас є категорії працівників, які виходять на пенсію у 35-40 років. Свого часу такі пільги робили для того, щоб заохотити людей працювати на суспільно важливій роботі. Але заохочення може бути різним. Скажімо, у США військовослужбовці можуть отримати пільговий кредит на купівлю житла, на пільгових умовах здобувати освіту. Але на пенсію йдуть, як усі. «Мотивувати людей йти в армію, в міліцію, треба, підвищуючи зарплати, а не роздаючи пільги, які вимивають гроші з бюджету, але водночас не завжди доходять до адресата. Скажімо, ті ж шахтарі. У них стаж нараховується потрійно, крім того, вони мають багато інших пільг. Але якщо подивитися їхні зарплати, то ця категорія далеко не є малозабезпеченою, – каже Максим Борода. – Звичайно, підвищення пенсійного віку викличе незадоволення у населення. Але насправді це вигідно не лише державі, а й людям. Такий крок призведе до підвищення середньої тривалості життя. Доведено, що люди, які довше працюють, і живуть довше, оскільки ведуть активний спосіб життя, відчувають себе потрібними».


А як у них?

В Іспанії у січні цього року заявили про намір збільшити пенсійний вік з 65 до 67 років. Але понад 80% іспанців виступають проти такої реформи. У Греції поки що виходять на пенсію у 61 рік, але до 2015 року його поступово піднімуть до 63. У Нідерландах пенсійний вік і так високий – 65 років, але до 2020 року його збільшать до 66 років, а до 2025 – до 67. У Данії виходять на заслужений відпочинок лише у 67 років, у Норвегії – теж, щоправда, там у 62 можна вийти на «попередню» пенсію. Зате фіни не погодились працювати довше – уряд планував підняти вік виходу на пенсію з 63 до 65, але під тиском профспілок відступив.
© Високий Замок - інтернет версія

Відповідь від: 17 Червня 2010, 22:26:15
Порівнювати пенсійний вік і середню тривалість життя некоректно. Якщо говорити про чоловіків, то 62 роки – це середня тривалість життя, з урахуванням смертності у ранньому віці.
трохи дивно. Це не коректно, а те, що у Європі йде майже лінійне зростання тривалості життя і на фоні нього піднімають пенсійний вік, а у нас навпаки - то коректно???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.