Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 1 день

Автор Тема: Звершення Януковича на посту Президента.  (Прочитано 245546 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #180 : 15 Червня 2010, 21:32:17 »

україна буде допущена до видобутку газу з російських родовищ
Це малося на увазі що ті люди, яким не знайшлося роботи в нашій державі поїде в росію горбатити спини за копійки

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #181 : 15 Червня 2010, 21:40:08 »

Головна  »  Новини Пенсійна реформа  Януковича: спершу змусять  платити спрощенців, потім  відмінять “дострокові”  пенсії і, врешті, наблизять  пенсійний вік до... цвинтаря Четвер, 3 Червня, 2010 - 10:20 Програмою економічних  реформ передбачено поступове вирівнювання пенсійного віку  чоловіків і жінок протягом 10  років. Це передбачено Програмою  економічних реформ на 2010– 2014  рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна  економіка, ефективна  держава», яку сьогодні  схвалив Комітет із економічних реформ при Президенті  України. Програма передбачає три етапи пенсійного реформування . На першому етапі (до кінця ц.р.) передбачається введення  фіксованого розміру  пенсійного внеску для  підприємців-спрощенців,  обмежити розмір  максимальних пенсій . На другому етапі (до кінця  2012  р.)  планується створити  стимули для того, щоб  громадяни після досягнення  пенсійного віку продовжували  працювати, а також  збільшити  мінімальний термін страхового стажу для отримання пенсії за  віком ,  скасувати “ необгрунтовані” пільги з  дострокового виходу на  пенсію, почати поступове  вирівнювання пенсійного віку  жінок і чоловіків, поступовий  перерозподіл ставки внеску на  пенсійне страхування від  роботодавця на працівника.   Також передбачено підвищити  нагляд за накопичувальними  пенсійними фондами, ввести  накопичувальну систему  державного пенсійного  страхування й ввести  обов`язкові корпоративні  пенсійні схеми для  фінансування дострокових і  спеціальних пенсій для  окремих категорій професій,  пов`язаних із ризиком для  життя. До кінця ж третього етапу (до  кінця 2014 р.)  заплановано  диверсифікувати схеми  приватного пенсійного  страхування, ввести програми  спільного інвестування тощо. Для “стабілізації” солідарної  пенсійної системи програмою  передбачається необхідність  підвищити мінімальну  тривалість страхового стажу  для отримання пенсії за віком  із 5 до 15 років; вирівняти  пенсійний вік для жінок і  чоловіків (поступово з кроком  0 ,5  року протягом 10 років) ;  наблизити пенсійний вік до “ європейських” стандартів (65  років) для учасників другого  рівня пенсійної системи ;  стимулювати пізніший вихід  на пенсію шляхом  підвищення  нормативної тривалості стажу з 20 /25  років до 30/35 років  із  одночасним збільшенням  коефіцієнта обліку  наднормативного стажу або  відстрочення виходу на пенсію. Також пропонується “ звільнити” солідарну систему  від дострокових і пільгових  пенсій ; обмежити  максимальний розмір пенсій,  які виплачуються з солідарної  системи; в иплачувати пенсії за віком для всіх пенсіонерів, які  працюють, в розмірах,  визначених законом про  обов`язкове пенсійне  страхування ;  перерозподіляти  частку внеску на пенсійне  страхування від роботодавця до працівника ; відокремити  внесок на соціальне  страхування від єдиного  податку;  скоротити пільги із  дострокового виходу на пенсію . У документі також  наголошується, що для  введення накопичувального  рівня пенсійної системи  необхідно визначити розмір  внесків, оцінити величину  одного року стажу в  солідарній системі для  учасників дворівневої системи; передати Пенсійному фонду  функції збору й  адміністрування коштів  другого рівня пенсійної  системи, ввести систему  єдиних пенсійних рахунків;  забезпечити можливість  залучати приватні компанії для управління активами. Передбачається, що  за  підсумками “реформування”  пенсійної системи  співвідношення середніх  розмірів пенсій і зарплат  становитиме не менше 45%, по  солідарній системі – 40%;   співвідношення середніх  розмірів пенсій жінок і  чоловіків буде не нижчим 75%; ставка відрахувань на пенсійне  страхування – не більше 35% ;  співвідношення обсягу  пенсійних витрат із ВВП – не  більше 12% до 2014 р. Як повідомляв  УНІАН , 2  червня  Президент України Віктор  Янукович оголосив про початок реалізації першого етапу  економічних реформ в Україні. Програма економічних реформ  на 2010–2014 рр. «Заможне  суспільство,  конкурентоспроможна  економіка, ефективна  держава», розроблена й  схвалена Комітетом із  економічних реформ при  Президенті України,  реалізовуватиметься в три  етапи: 2010 рік, 2011-2012 рр. і  2013-2014  рр.   Експрес

Відповідь від: 15 Червня 2010, 21:36:15
Це для ЯЯ цитата.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #182 : 15 Червня 2010, 22:50:10 »

ХТО ЧУВ ич може щось знає про наміри реформувати пенсійну систему й збільшити пенсійний вік до 65-ти років.
Це ж при тривалості життя в 60-ть років. То як, з роботи в перед ногами???
спершу змусять  платити спрощенців, потім  відмінять “дострокові”  пенсії і, врешті, наблизять  пенсійний вік до... цвинтаря
Враховуючи наші реалії, будь-якому уряду треба це проводити або вже оголошувати дефолт Пенсійного фонду, тобто сказати:"Вибачайте, старенькі, навіть на ту мізерну пенсію, що вам нарахована - грошей нема. Рятуйтесь як можете".
Співпало так, що максимум виходу на пенсію (повоєнне покоління) наклався на мінімум працездатного населення (демографічна криза 90-х). І найближчі років 10 ситуація буде тільки погіршуватись. Треба піднімати внески у Пенсійний фонд. Але тут виходить так: чим більше стараються стягнути, тим менше намагаються сплатити. Що ще можна зробити в рамках існуючої системи? Якщо хтось придумає - пишіть.
Для себе я давно вирішила, що не варто розраховувати на державну пенсію. І Вам не раджу. Не можна очікувати  пенсію в 2000-3000 тис. грн., якщо сплачуєш 300 грн. внесків. Треба вкладати в недержавні пенсійні фонди, лайфове страхування, депозити в банку ...
Де вважаєте за краще. Або вкладайте в дітей і чекайте, що вони Вас будуть утримувати до смерті.
Проблема нашої пенсійної системи в "совковому" менталітеті - держава мені зобовязана. Але держава зобовязана дбати про життєво необхідний мінімальний рівень (що вона і робить), а на все решта ми маємо назбирати собі самі. Ми ще маємо час. А що робити тим, хто вже виходить на пенсію, або вже вийшов? В пенсійному фонді нема і не буде грошей навіть на мінімум. А от за рахунок нас вони і будуть отримувати свій мінімум. Несправедливо?! Ну це як сказати. Вони пережили голодомор і війну (як мої бабця і дід), а ми більше сплачуватимемо внесків на їх пенсії. Вони вчили нас в інститутах, коли зарплату видавали шифером (як мої батьки),  і 10% життя проводили в чергах, а ми просто зобовязані працювати зайві 10 років на їх утримання. Може це і є історична справедливість?
Мене в даній ситуації більше цікавить як уряд буде забезпечувати людей роботою, бо зараз навіть у 45-50 р. влаштуватись на роботу неможливо.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #183 : 15 Червня 2010, 23:05:42 »

Те, що ми повинні це чути зі всіх сторін, але ж ви дорослі люди і елементарного не помічаєте. Трошечки екскурсу в майбутнє.
 Піднімуть пенсійний вік на 1 рік.
 Що з цього матиме звичайна людина?
1) На 1 рік прийдеться платити пенсійні внески довше.
2) На 1 рік отримувати пенсію менше ( :unknow вибачте за цинізм але на пенсії ви будете на 1 рік менше)
3) Втрати здоровя (  :o  тобто на пенсії ви будете не на 1 а для прикладу 2 роки менше).
4) Втрати субсидій (державної допомоги) Виж іще цілком працездатна особа, для чого вам допомога?

Що з цього матиме уряд (зокрема Януковича)?
1) Всі хто мав вийти цього року на пенсію залишаються на роботі і ще цілий рік гаратають на благо Яну пардон держави, сплачуючи внески.
2) Цілий рік цим новонедоспеченим пенсіонерам пенсії платити не потрібно (а ще й навпаки вони в казну баблішко несуть)
3) Реформи наліцо (хто казав що "Я" не рішучий?).
4) Зменшення підтримки непрацездатних.
5) А якщо вдасться провернути дєло щоб підняти вік аж на цілих 5 (пять) років то до кінця каденції президента платити не треба а потім хай трава не росте. А новий уряд хай крутиться як хоче.

Я знаю що зараз мене заплюють але це є цілком реальна картинка. :dopovid

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #184 : 15 Червня 2010, 23:25:09 »

1) На 1 рік прийдеться платити пенсійні внески довше.
Так, не бачу в цьому проблеми.
2) На 1 рік отримувати пенсію менше (  вибачте за цинізм але на пенсії ви будете на 1 рік менше)
Я планую не залежати від державної пенсії, тому буду одержувати з якого завгодно часу. Головне, щоб вкласти до того часу достатню суму.
3) Втрати здоровя (    тобто на пенсії ви будете не на 1 а для прикладу 2 роки менше).
Попередня відповідь.
4) Втрати субсидій (державної допомоги) Виж іще цілком працездатна особа, для чого вам допомога?
Не зрозуміла.
Що з цього матиме уряд (зокрема Януковича)?
Це мене не цікавить.
Я не вважаю такі дії уряду цілком правильним кроком, але кращого ще ніхто не запропонував.
Повторюсь.
Що ще можна зробити в рамках існуючої системи? Якщо хтось придумає - пишіть.
Я вважаю, що це мав запровадити ще перший уряд Тимошенко. Вона побоялась, відтягнула рішення проблеми на невизначений час нічого не запропонувавши натомість.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #185 : 15 Червня 2010, 23:40:02 »

Виходить дуже цікаво,люди хай гарують до 65,всі незалежно від статі,за копійки гроблячи  своє здоров'я,пенсії їм фактично не бачати, всім відомо яка у нас тривалість життя,а хто все таки хоче  мати пенсію хай ще крім цього ,що збагачує існуючу "державу"тепер,віддає свої кровні різним недержавним фонда і.т.п. організаціям які, де гарантія?,що потім виплатять ці гроші.Мій висновок такий,бережіть здоров'я і вкладайте в дітей в кого вони є.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #186 : 15 Червня 2010, 23:43:39 »

Шановна Мілана. А хто є власником вашго пенсійного фонду? Ви впевнені що з банком, в якому ви зберігатимете депозит на старість, не станеться як з "Надрами"? Я не агітую за державу але будьте більш прагматичними...
для того щоб піднімати пенсійний вік необхідно підняти прожитковий вік хоча б на тих самих 5 років. А то вийде що в нас помирають швидше ніж виходять на пенсію і пенсіонер буде звучати гордо (майже так само як довгожителі, які прожили більше 100 років).
 А я особисто хочу старість провести спокійно і допомогати своїм дітям і внукам а не сидіти на їх шиї. Тому і зовсім не підтримую цієї реформи.
А от з позиції "мене це не цікавить" найбілше проблем - кого як не нас, жителів нашої країни має цікавити куда, коли і на що йдуть наші податки, внески... І ви маєте повне право знати згідно чого ними розпоряджаються саме так а не інакше. Адже утримує ту всю когорту можновладців ніхто інший як Народ України.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #187 : 16 Червня 2010, 00:00:04 »

Друкувати УНІАН Витрати на владу зросли на  чверть Витрати на нову владу  України зросли на чверть Київ, 20 травня, 13:00 Після приходу команди  Януковича до влади суттєво  зросли витрати на президента,  Держуправління справами, ВР, уряд та інші установи. Попри початкові плани нової  влади, очолюваної президентом  Віктором Януковичем , знизити  витрати на утримання  чиновників на 20%, насправді видатки на них  зросли на 25%. Такий висновок  зробив тижневик "Коментарі:",  спираючись на дані державного і місцевих бюджетів. Зокрема, видання з'ясувало, що  в цьому році витрати на  утримання Державного  управління  справами  збільшилися на 233,6 мільйона  гривень, або на 28%, а на  забезпечення  діяльності  президента планується витратити на 34 мільйони гривень, - або на  17 % більше,  ніж роком раніше.  Усього утримання ДУС  обійдеться країні більш, як в 1  мільярд гривень. Більш як на 32 мільйони гривень збільшуються витрати на  утримання секретаріату Кабміну  ( на 12%), а витрати на утримання  апарата Верховної ради зросли  на 81,2 мільйона гривень, або на 11 %, порівняно з 2009 роком. Витрати апарату Фонду  державного майна України цього року мають зрости зі 133 до 162  мільйонів гривень (21%),  Контрольно-ревізійного  управління - з 430 до  517  мільйонів гривень (20,2%),  Держкомстату - з 496 до 525  мільйонів гривень. Найсуттєвіше збільшення витрат  на управління і  керівництво у  своїй сфері отримали ті, хто  найсильніше кричав про  необхідність  скорочення кількості чиновників. Зокрема, бюджет  Держкомпідприємництва  Михайла Бродського виріс цього  року до 34,9 мільйона, що на 48, 5 % більше від показника 2009 року. При цьому місяць тому  Бродський погрожував з метою  економії ліквідувати всі регіональні представництва  Держкомпідприємництва, а також скоротити чисельність  його  центрального апарату. Збільшили видатки на утримання апарату й місцеві влади.  Зокрема, як виявили "Коментарі:" , витрати на утримання Донецької обласної ради передбачені в сумі 21 ,045  мільйона гривень, тоді як  торік на це хотіли витратити  лише 15,5 мільйона. У Полтавській області облрада  вирішила витратити на свою  роботу 7,35 мільйона, тоді як роком раніше - лише 5,15  мільйона гривень  (зростання 42, 7 %). У Криму утримання  місцевого  парламенту зросло  майже удвічі - до 64 мільйонів  гривень. Зросли також витрати на державне управління в Одеській, Київській, Дніпропетровській,  Львівській та  інших областях.  Спостерігається чітка  закономірність - при середньому  зростанні  загальних витрат  обласних бюджетів на 10–15%  витрати на утримання облрад  зросли  на 20-45% відповідно.  Тобто керівництво областей і  районів збільшує видатки своє утримання утричі більше, ніж на  інші витрати. Нагадаємо, раніше стало відомо,  що в цьогорічному бюджеті  витрати на президента,  парламент і Кабмін  зросли до  докризового рівня  - 2 ,2  мільярда гривень. У той же час, минулого року на  ці потреби було витрачено 1,8  мільярда гривень.
Відповідь від: 15 Червня 2010, 23:56:31
От так от,а на пенсії не хватає,треба заробити спочатку на тих вгодованих слуг,а що лишиться,то віддати жидам з банків і фондів.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #188 : 16 Червня 2010, 00:21:03 »

А хто є власником вашго пенсійного фонду? Ви впевнені що з банком, в якому ви зберігатимете депозит на старість, не станеться як з "Надрами"? Я не агітую за державу але будьте більш прагматичними...
Я вкладаю у свій бізнес, але усвідомлюю, що всі так зробити не зможуть.
для того щоб піднімати пенсійний вік необхідно підняти прожитковий вік хоча б на тих самих 5 років.
Я теж так вважала. Але колись я бачила роздруківку смертності по роках життя. Середня тривалість життя враховує роки життя всіх людей, в тому числі і тих, хто помер значно швидше  свого природного часу - наркоманів, алкоголіків, тих, хто загинув в ДТП. Це значна кількість життів. Для них пенсійний вік ніякої погоди не робить, але їх смертність сильно зменшує середню тривалість життя. Згідно тої роздруківки чоловік, який дожив до 60 років має до 80% дожити до 70 років.
Подивіться до якого віку працювали Ваші рідні, якщо їх не виганяли на пенсію. Моїй мамі 57, а татові - 63. Ще працюють і сподіваються, що їх ще не відправлять на "заслужений відпочинок".
А я особисто хочу старість провести спокійно і допомогати своїм дітям і внукам а не сидіти на їх шиї.
За існуючою системою Вам це не вдасться.
А от з позиції "мене це не цікавить" найбілше проблем - кого як не нас, жителів нашої країни має цікавити куда, коли і на що йдуть наші податки, внески...
Я писала, що мене не цікавить
Що з цього матиме уряд (зокрема Януковича)?
Я в багатьох випадках не підтримую дії урядів, але тут для мене основним критерієм є такий: що би я зробила, якби була на їх місці.
Іншого виходу я поки що не бачу. Ви теж не пропонуєте.

Відповідь від: 16 Червня 2010, 00:15:22
Витрати на владу зросли на  чверть
Пенсійний фонд не має наповнюватись за рахунок бюджету.
треба заробити спочатку на тих вгодованих слуг
Яких обрали - таких маємо.
Це наш менталітет такий: вкрасти у сусіда - то гріх, а вкрасти на роботі, у держави - це "вміння жити". Більшість так і живе. І "слуги " теж.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #189 : 16 Червня 2010, 00:27:09 »

наркоманів, алкоголіків, тих, хто загинув в ДТП
А звідки вони взялися? Напевне через низький пенсійний вік взбісилися...
всі так зробити не зможуть
Згідно податкової реформи через рік-два цього вже ніхто не зможе зробити (ну окрім власників дуже великих підприємств).
Моїй мамі 57, а татові - 63. Ще працюють
А згідно нової реформи вони б ще просто працювали, без пенсії.
А я особисто хочу старість провести спокійно і допомогати своїм дітям і внукам а не сидіти на їх шиї.
За існуючою системою Вам це не вдасться.
І з новою це нам не світить
що би я зробила, якби була на їх місці.
На їхньому місці ви не зможете бути навіть у найсміливіших фантазіях - для цього потрібно бути цинічним, егоїстичним, самолюбним створінням (я не можу назвати людиною) щоб так відноситися до свого народу.
Ви теж не пропонуєте
Я можу запропонувати один вихід але мене можуть і закрити за це але вже хай буде. Ще колись моя бабуся казала що найкращим способом для нас було б оголосити війну Швеції і через годину здатися. Ми не вміємо або не хочемо бути хазяями в своїй домівці. Ось головна причина.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #190 : 16 Червня 2010, 00:37:02 »

А звідки вони взялися?
Можна відкривати нову гілку. :)
Згідно податкової реформи через рік-два цього вже ніхто не зможе зробити (ну окрім власників дуже великих підприємств).
Не переживайте. Особисто мене основні новації податкового кодексу не налякали. Неприємно, але не смертельно.
А згідно нової реформи вони б ще просто працювали, без пенсії.
Зарплата в рази більша ніж пенсія.
А я особисто хочу старість провести спокійно і допомогати своїм дітям і внукам а не сидіти на їх шиї.
За існуючою системою Вам це не вдасться.
І з новою це нам не світить
То що робити? Все-таки здатися Швеції?! :D
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #191 : 16 Червня 2010, 00:58:13 »

Треба суспільству знайти спосіб як заставити президента "отвечать за базар"обіцяв скоротити видатки на дармоїдів хай виконує,продав москалям Крим за дешевый газ,хай ділиться і людям в принципі фіолетово звідки   і чому на них гроші виділяються не з тих коштів що на владу.Всі кошти зароблені народом України.Скоротити кількість чиновників,видатки на них,це вже би був не один лимончик,для людей які це свиняче стадо кормлять.Тільки занадто добрі і спокійні наші люди, принаймі поки що...
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #192 : 16 Червня 2010, 01:06:42 »

Треба суспільству знайти спосіб
Так. Хто шукати буде?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #193 : 16 Червня 2010, 01:14:08 »

Треба суспільству знайти спосіб
Так. Хто шукати буде?
Я думаю,що ще трохи такого керівництва і люди таки почнуть шукати спосіб,святе місце,чи вірніще майдан пустим не буває,тільки не факт ,що там завжди співати будуть.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #194 : 16 Червня 2010, 01:17:14 »

Я думаю,що ще трохи такого керівництва і люди таки почнуть шукати спосіб,святе місце,чи вірніще майдан пустим не буває,тільки не факт ,що там завжди співати будуть.
Не вірю, що може бути ще один Майдан. Хоча... Час покаже.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #195 : 16 Червня 2010, 01:20:07 »

Таким,яким він був тоді,він вже навряд буде.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #196 : 16 Червня 2010, 08:16:16 »

Таким,яким він був тоді,він вже навряд буде
Дійсно що таким, яким майдан був він уже не буде але дай Бог щоб не було повторення киргизьського сценарію. Це цілком реально, наші люди терплячі але коли вже зриває дах - то всерйоз і надовго.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    30 Квітня 2024, 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #197 : 16 Червня 2010, 09:04:06 »

Зарплата в рази більша ніж пенсія.
Це добре, що у них так, але от по своїй і по зарплаті знайомих, що працюють у банку, магазині, на приватного підприємця, у держустанові і т.д. зарплати в районі 1100-1500 гривень. А от наприклад у моєї бабці пенсія 900 з гаком. Де тут у рази?
Я теж розумію, що  реформи мусять проводитися, але з огляду на те, хто їх проводитиме мене страхи збирають.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #198 : 16 Червня 2010, 09:33:53 »

Не треба тут з'їзджати,всі чудово розуміли,що в 2-ому,наголошую в 2-ому турі де вже не йшлося про Ющенка ,не підтримка кандидата від демократичних сил, означала тільки одне-прихід до влади проросійських,антиукраїнських ,напівкримінальних сил.І ніякі словесні реверанси не можуть заховати цей факт.
Дваня, повторюсь в сотий раз - у другому турі кандидата від демократичних сил НЕ БУЛО!

І в цьому винен народ?
В цьому винні ті, хто у 2004-му стоячи на Майдані тримав дулю в кишені. Ті, що голосуючи за Ющенка хотіли бачити на троні Тимошенко.

http://zik.com.ua/ua/news/2010/02/12/216634 або http://lb.ua/news/politics/2010/05/30/47316_yushchenko_priznal_yanukovich.html
Хто такий Барилюк? Авторитет? Нічого гіднішого не знайшли? А в другій статті грубо перекручено слова Ющенко! І це Ваші факти...!?

Це позиція людини, яка віддала свій голос (тобто делегувала свою позицію) іншій людині а натомість отримала ну то що з маком і ще й звинувачення що винен народ.
Ваша вина в тому, що не тому довірили (делегували).

А якщо б не було Тимошенко за Ющенко проголосувало б більше народу?
Однозначно.

А вони виявилися гіршими від повій (ті хоча б згідні з своїм статусом).
То чим ми кращі, раз дали повіям керувати собою?

Я думаю,що ще трохи такого керівництва і люди таки почнуть шукати спосіб,святе місце,чи вірніще майдан пустим не буває,тільки не факт ,що там завжди співати будуть.
Таким,яким він був тоді,він вже навряд буде.
Не тіште себе - не буде НІЧОГО!

Щодо ПФ і реформи - підтримую позицію Мілани. ПФ доведений до банкрутства і наповниться він не заклинаннями про соціальну справедливість і бажанням мати спокійну старість. Цього надто мало.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #199 : 16 Червня 2010, 09:52:28 »

Ваша вина в тому, що не тому довірили (делегували).
Покажіть мені хоча б одну гідну кандидатуру з теперішніх депутатів, міністрів яка б відстоювала інтереси народу а не свої власні економічні вигоди.
То чим ми кращі, раз дали повіям керувати собою?
А чому ж ми мовчимо? Розмовами на кухні нічого не добємся і в цьому в першу чергу винні депутати, повторюся починаючи від найменшого села і закінчуючи Верховною Радою.
Чи може, шановний Ігор_О, ви нам підкажете яка вина в цьому особисто мене чи будь-якого іншого жителя...
ПФ доведений до банкрутства і наповниться він не заклинаннями про соціальну справедливість і бажанням мати спокійну старість.
І звичайно що до банкрутсства пенсійний фонд довели самі українці - кожен ж брав собі пенсію таку яку хотів...  :P Не смішіть мене.
Цього надто мало.
А чого на вашу думку достатньо? Привселюдного лінчування одного-двох вельмож з політичного бомонду?
В цьому винні ті, хто у 2004-му стоячи на Майдані тримав дулю в кишені.
Завдяки тим, хто стояв в 2004 на майдані Янукович прийшов до влади в 2010 а не в 2005 році.
у другому турі кандидата від демократичних сил НЕ БУЛО!
Гідного кандидата не було на виборах починаючи з 1991 року. А про демократичного я навіть і не мрію.
Не тіште себе - не буде НІЧОГО!
дай Бог щоб так і було але я б не був настільки категоричним.