Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Звершення Януковича на посту Президента.  (Прочитано 245516 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #160 : 15 Червня 2010, 12:21:22 »

Не підмінюйте поняття переконання і віра у лідера.
І по друге. Переконання у чому? У тому, що Ющенко патріот?
Пуста розмова.
Я навіть у найсміливіших своїх снах не уявляю собі, що Ви пане Ігорю зміните що не-будь, не лише переконання.
Але чи то дійсно добре?
Ви самі собі пана Івашка не нагадуєте?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #161 : 15 Червня 2010, 12:30:08 »

Не підмінюйте поняття переконання і віра у лідера.
Це майже одне і те ж. Тільки переконання грунтуються на власній думці, а віра - на думці кумира (об'єкта віри).

І по друге. Переконання у чому? У тому, що Ющенко патріот?
І в цьому теж. Хіба це мало?

Пуста розмова.
Згоден.

Я навіть у найсміливіших своїх снах не уявляю собі, що Ви пане Ігорю зміните що не-будь, не лише переконання.
У Вас дуже несміливі сни, напевно...  :)

Ви самі собі пана Івашка не нагадуєте?
Є багато інших і кращих прикладів для демонстрації незламності духу...  :-[
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #162 : 15 Червня 2010, 12:34:12 »

Ви мабуть не памятаєте, як він у одному виступі з трибуни Верховної Ради сказав таке : "Тільки ідіот ніколи не змінює своїх поглядів..." а через декілька хвилин у продовженні заявив, що "Я своїх переконань ніколи не змінював!"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #163 : 15 Червня 2010, 12:39:40 »

Ви мабуть не памятаєте, як він у одному виступі з трибуни Верховної Ради сказав таке : "Тільки ідіот ніколи не змінює своїх поглядів..." а через декілька хвилин у продовженні заявив, що "Я своїх переконань ніколи не змінював!"
Ну так це лише думка самого Ідіо..., вибачте Івашка... Я дотримуюсь власної, нащо мені чужа?
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #164 : 15 Червня 2010, 15:03:27 »

Переживемо і Януковича. Збідніємо, засунемо язик у  Цензура, полижемо  Цензура Москалі але переживемо ті 5 років.

лише 5 років? дуже оптимістичний прогноз. В будь-якому разі Ваші слова та Богу в вуха  :)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #165 : 15 Червня 2010, 15:13:00 »

Як казав Чайка" і я вставлю свої 5 копійок"Юрко даремно ти цю розмову розпочав,п.Ігор цілком свідомо вибирав цю владу,він не міг не розуміти,що не обираючи лідера демократичного руху Ю.Тимошенко,а  про це  що вона таким лідером є свідчать результати виборів,він обрав того хто зараз є,а всі інші відмазки типу" Ющенко мав бути президентом" це всього лиш бажання завуалювати свій справжній вибір.Ющенко не міг стати президентом,його підтримала майже така ж кількість людей як Симоненка.Так що ця влада це саме та влада яку обирали ті люди які нібито не хотіли вибирати "в сортах лайна"
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #166 : 15 Червня 2010, 15:30:27 »

я не голосував в другому турі. чому не голосував за януковича ітак зрозуміло.
за тимошенко не голосував тому що

  • в неї в уряді міністром економіки був такий дурачок як тєрьохін, який між іншим якось заявив що це не держава винна людям, а люди винні державі.
  • не голосував тому що в неї в уряді міністром внутрішніх справ був такий клоун як луценко, у якого досягнень не менше ніж у януковича, який після того як лозінський (ще один тимошенківець) вбив бідолашного селянина нагородив лозінського за це
  • за те що у нас в україні автомобілі чи не найдорожчі в світі
  • за те що куча грошей тимошенко тратила на вітер - лише щоб підняти свій рейтинг, завдяки чому власне його і підняла.
  • за те що коли в києві тисячі автомобілістів вийшли на протест проти підвищення зборів за ТО тимошенко заявила що десяток автівок які сигналять їй не указ
  • і т.д.

як я міг за таке голосувати???  :!!

Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #167 : 15 Червня 2010, 16:00:34 »

Значить теперішня влада  "проффесіоналів" Вас має цілком задовільняти,вони як ніхто ВЖЕ дбають про Україну...І ще два слова про Лозинського,він свою кар'єру розпочинав в партії Регіонів і був би там і зараз якби не встиг вбити того нещасного селянина.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #168 : 15 Червня 2010, 16:12:23 »

про Україну (як про ідею) дбав тільки Ющенко. Хоч це і прямий обов'язок президента, але крім Ющенка ніхто цим не переймається. А що янукович, що тимошенко дбають в першу чергу про себе, просто іншими методами. тимошенко досягає влади через популярність яку здобуває розкидуючи в натовп золоті монети які відібрала у інших з натовпу, янукович досягає влади грубою силою і русскою картою. Так перший варінт привабливіший для тих хто збирає монети. для тих у кого їх відбирають - що перший що другий одинакові.

тимошенко  не маніпулює руським вопросом в своїх інтересах - це вже використовує янукович.
але й не комфортних для руських тем вона теж явно уникала, на відміну від Ющенка - ну з точки зору виборів і правильно робила.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #169 : 15 Червня 2010, 16:18:37 »

п.Ігор цілком свідомо вибирав цю владу
Ви помиляєтесь. Я голосував за українського Президента. Зрозуміло, що це були ні Тимошенко, ні Янукович.

він не міг не розуміти,що не обираючи лідера демократичного руху Ю.Тимошенко
Тимошенко має таке ж відношення до демократії, як морська свинка до моря і до свиней! Тобто, жодного.

а  про це  що вона таким лідером є свідчать результати виборів
За Вашою логікою лідером демократичного руху у 1999-му році був Кучма?!

Ющенко не міг стати президентом,його підтримала майже така ж кількість людей як Симоненка.Так що ця влада це саме та влада яку обирали ті люди які нібито не хотіли вибирати "в сортах лайна"
Ця влада - це Ваш вибір! Вибір тих, хто повівся на популізм брехливої жидівки, яка з осені 2005-го року свідомо і ціленаправлено нищила першого сучасного українського Президента! Яка була явним прокремлівським виборчим проектом! Це Ви і Ваші "метання у переконаннях" привели в Парламент лозинських і уколових, інших портнових, які тепер успішно побігли з БЮТ в коаліцію тушок! Якби Ви, як і я, були з Ющенком до кінця - Януковича б зараз і близько не було! Так що не лийте сліз зараз, не шморгайте носом, не шукайте винних! Винні Ви і Ваша Багіня!
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #170 : 15 Червня 2010, 16:35:46 »

За Вашою логікою лідером демократичного руху у 1999-му році був Кучма?!
Ні, це свідчить що Кучма у 1999 рроці був лідером людей, а пріоритети люди уже обирали самостійно.
Ця влада - це Ваш вибір! Вибір тих, хто повівся на популізм брехливої жидівки, яка з осені 2005-го року свідомо і ціленаправлено нищила першого сучасного українського Президента!
Якщо б Ющенко був дійсно лідером нації а не маріонеткою - йому б не завадила ні жидівка, ні московські клоуни ні американські індіанці. Адже згадайте "помаранчеву революцію" - абсолютна і переконлива більшість населення України віддали свої голоси Ющенку а він на протязі свого президентського строку "воював з вітряками" замість того, щоб дійсно щось робити. І тільки завдяки йому зараз при владі "данєцкіе" чи то пак московські.
 І будь-ласка не треба тепер робити з себе "патріотів України" змінюючи політичні погляди в залежності від того "куди подує вітер". Потрібно залишатися українцем не залежно від того хто при владі. І винних треба шукати тільки в лідерах, починаючи від малесенького села і закінчуючи Верховною Зрадою.
 Чи шановний пане Ігор_О ви забули як Ющенко наприкінці свого строку чуть не за руку привів Януковича до влади? Чи це були продєлкі Тимошенко?
тепер успішно побігли з БЮТ в коаліцію тушок
А цих перебіжчиків хто обирав? Ющенко? Тимошенко? Янукович? (Хоча в гідній державі вони всі б самостійно і з честю склали свої мандати)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #171 : 15 Червня 2010, 16:40:10 »

І тільки завдяки йому зараз при владі "данєцкіе" чи то пак московські.

Тільки і тільки!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #172 : 15 Червня 2010, 16:48:35 »

протязі свого президентського строку "воював з вітряками" замість того, щоб дійсно щось робити.

дуже цікава, нова для мене інформація! і не тільки для мене - ось медвєдев (і його радники) теж думали що Ющенко щось робив, при чому не просто щось, а щось на стільки значне що їм дуже не подобалось!

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=bWTVsrMf7Hw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=bWTVsrMf7Hw</a>

шкода що Вони не проконсультвулись з Вами, Ви б їм пояснили що Ющенко нічого не робить, і нема чого хвилюватися  :)

Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #173 : 15 Червня 2010, 16:48:57 »

Ні, це свідчить що Кучма у 1999 рроці був лідером людей, а пріоритети люди уже обирали самостійно.
Перечитайте ще раз, про що вів мову Дваня.

Якщо б Ющенко був дійсно лідером нації а не маріонеткою - йому б не завадила ні жидівка, ні московські клоуни ні американські індіанці. Адже згадайте "помаранчеву революцію" - абсолютна і переконлива більшість населення України віддали свої голоси Ющенку а він на протязі свого президентського строку "воював з вітряками" замість того, щоб дійсно щось робити. І тільки завдяки йому зараз при владі "данєцкіе" чи то пак московські.
Так, не клоуни йому заважали, не індіанці... Свої добили.
Доречі, регіонали добре засвоїли ці "ющенкові граблі". Скажіть, скільки зараз в Україні Президентів? Один? Так, один. А Прем'єр-міністрів? Один? Один.... А з 2005-го по 2010-й у нас майже завжди було ДВА Президенти і жодного Прем'єра!
І саме через це донецькі зараз при владі!

І будь-ласка не треба тепер робити з себе "патріотів України" змінюючи політичні погляди в залежності від того "куди подує вітер".
Це Ви мене в цьому звинувачуєте???

І винних треба шукати тільки в лідерах, починаючи від малесенького села і закінчуючи Верховною Зрадою.
Так... Винні всі, лиш не я.... Щира українська позиція.

Чи шановний пане Ігор_О ви забули як Ющенко наприкінці свого строку чуть не за руку привів Януковича до влади?
Забув. Нагадайте.

Чи це були продєлкі Тимошенко?
Так.

А цих перебіжчиків хто обирав? Ющенко? Тимошенко? Янукович? (Хоча в гідній державі вони всі б самостійно і з честю склали свої мандати)
Ви ж їх і вибрали. І я з вами.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #174 : 15 Червня 2010, 16:59:18 »

Я не маю наміру продовжувати цю дискусію,бо про це вже писано переписано,просто ще раз хочу нагадати п.Ігору ,що слова що хтось кудись якісь погляди міняв,до мене особисто не відносяться,бо я ніколи не підтримував Ющенка.і ніколи не вважав його лідером,а сином Кучми,як він сам колись себе назвав коли його спитали як він до Кучми відноситься.Не треба тут з'їзджати,всі чудово розуміли,що в 2-ому,наголошую в 2-ому турі де вже не йшлося про Ющенка ,не підтримка кандидата від демократичних сил, означала тільки одне-прихід до влади проросійських,антиукраїнських ,напівкримінальних сил.І ніякі словесні реверанси не можуть заховати цей факт.
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #175 : 15 Червня 2010, 17:01:24 »

2005-го по 2010-й у нас майже завжди було ДВА Президенти і жодного Прем'єра!
І в цьому винен народ?
Це Ви мене в цьому звинувачуєте???
Вас особисто я ні в чому не звинувачую а державних мужів, які б мали сказати своє "Фе" такому керівництву.
Забув. Нагадайте.
http://zik.com.ua/ua/news/2010/02/12/216634 або http://lb.ua/news/politics/2010/05/30/47316_yushchenko_priznal_yanukovich.html
Так... Винні всі, лиш не я.... Щира українська позиція.
Це позиція людини, яка віддала свій голос (тобто делегувала свою позицію) іншій людині а натомість отримала ну то що з маком і ще й звинувачення що винен народ.
Чи це були продєлкі Тимошенко?
Так.
А якщо б не було Тимошенко за Ющенко проголосувало б більше народу?
Ви ж їх і вибрали. І я з вами.
А вони виявилися гіршими від повій (ті хоча б згідні з своїм статусом).

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #176 : 15 Червня 2010, 17:49:26 »

А якщо б не було Тимошенко за Ющенко проголосувало б більше народу?

Цитата: Ігор_О від Сьогодні в 17:48:57
 100%
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #177 : 15 Червня 2010, 20:25:27 »

ХТО ЧУВ ич може щось знає про наміри реформувати пенсійну систему й збільшити пенсійний вік до 65-ти років.
Це ж при тривалості життя в 60-ть років. То як, з роботи в перед ногами???
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #178 : 15 Червня 2010, 21:18:09 »

То як, з роботи в перед ногами???
Ні, ще не так просто - недопрацьований вік (тих самих 5-7 років) відпрацьовуватимуть ваші діти.
До речі мене до цих пір мучить питання ціни на газ. Продовживши перебування ЧФ в Криму ми отримали знижку на газ. Так? Так... Ціна на комунальні послуги впала? Ні... Питання чому?
Я вважаю що знижку отримали не ми а отримали підприємства, які споживають його найбільше - це Донецьк, Луганськ, Кривий Ріг... А хто власник цих підприємств? Правильно Р.Ахметов і його поплічники... Зарплати на цих підприємствах підняли? Якщо і підняли то на копійки... Питання де ж тоді осідає додаткова виручка з різниці ціни на газ? Правильно в спонсорів нашого президента. Адже він "послідовний". Чому ніхто з депутатів не підніме це питання? Правильно - всі надіються нажитися хоч трошки на тих надприбутках.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #179 : 15 Червня 2010, 21:28:53 »

Чому ніхто з депутатів не підніме це питання? Правильно - всі надіються нажитися хоч трошки на тих надприбутках.

 :o

вони не надіються нажитися, це просто їх звичайний підхід. свої проблеми вони інтерпретують як проблеми народу (і переконують народ в цьому), вирішуючи свої проблеми вони говорять що вирішують проблеми народу, а на реальні проблеми народу їм ..
ну так, час від часу вид подають, що щось роблять для народу.

коли говорять "україна буде допущена до видобутку газу з російських родовищ", насправді мають на увазі "ахметов буде допущений до видобутку газу з російських родовищ".

якщо для цього треба продовжити термін перебування чф в криму - та будь-ласка, які проблеми, тим більше якщо україні (ахметову чи ще комусь з "братви" ) за це ще й платять.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов