Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Звершення Януковича на посту Президента.  (Прочитано 245535 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #100 : 28 Квітня 2010, 09:57:14 »

Гарна стаття. Я сам нічого не бачив, тому зміг уявити.
Але головне у статті було написане на самому початку, далі можна було вже не читати, а саме:
Цитувати (вибране)
країна дійсно втомилася. За п'ять років ідеологічного та економічного протистояння люди вже перестали чомусь дивуватися, за щось переживати, щиро ненавидіти або любити когось з політиків.

Ця цитата дуже показова і правдива, а ще це
Цитувати (вибране)
- Вони не зможуть прорвати кордон, - пояснював один з опозиціонерів, дивлячись на натовп. – В них немає керівників, які б за собою повели натовп.

Відповідь від: 28 Квітня 2010, 09:56:12
Я би ще додав але ви і так знаєте, що я хочу сказати  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #101 : 28 Квітня 2010, 19:05:48 »

в росийских сми,ща все в один голос "Это только начало"
полнй оптимизм у эрэфовцев
-Начало чего?  :unknow
Договор- закачка денег братанам-голубкам.
газ получает промышленность востока,а расплачивается за это.....крым.
Донецкие люди заложники хорошего поведения украинцев
а если деньгами не сумеют убедить остальную часть Украины,
а Если украинцы опять выберут,к примеру,Ющенко,
условия договора станут прежними и донбсс РФ тр........ во все дырки :=)
За что?
За то,что они сейчас получили временную скидку
а ,по-моему,через 5 лет РФ их по любому ..............,по старой дружбе :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #102 : 29 Квітня 2010, 13:04:04 »

Перед входом у ресторан Ради Європи Янукович вирішив зайти в туалет помити руки. Це була вбиральня загального користування. Але охоронці Януковича своїми тілами закрили вхід в кімнату і нікого всередину не пускали.

Раптом до них підійшов вишукано вдягнутий чоловік і зажадав, щоб йому дали пройти в туалет.

- Ноу! - єдине, що видавив з себе охоронець Януковича.

Приголомшений європеєць стояв і не розумів, що відбувається.

- Я - генеральний секретар! - сказав він англійською бодігарду з України, який охороняв вхід у туалет.

- Ноу! - ще раз відповів охоронець. Знання мови в нього були десь на тому ж рівні, що і в Януковича.

Виявилося, що потрапити в туалет намагався генсек Ради Європи Торбйорн Ягланд, який, власне, і запросив Януковича на ланч. Тепер же виявилося, що його на власній же території обмежують у пересуванні - і хто? - охоронці його гостя!

Тільки з третьої спроби бодігард пропустив його до умивальника...
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/04/28/4981120/
конкретні пацани самі в туалет не ходять,бояться :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #103 : 29 Квітня 2010, 15:53:10 »

За "стабільність і реформи" платити будуть західні українці, бо тільки на заході розвинений малий і середній бізнес. (Схід у нас в основному це бізнес великих олігархів :)  )
Уряд ліквідує спрощене оподаткування http://gazeta.ua/index.php?id=336891
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #104 : 29 Квітня 2010, 16:08:31 »

бо тільки на заході розвинений малий і середній бізнес. (Схід у нас в основному це бізнес великих олігархів   )
Та ну?! Звідки дані, Люся? :)

Насправді, спрощену систему терміново треба модернізовувати, а не ліквідовувати.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #105 : 29 Квітня 2010, 16:15:12 »

Після цього більша половина піде в тінь, чверть полишить бізнес, ну а решта будуть якось пристосовуватись
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #106 : 29 Квітня 2010, 16:30:23 »

Після цього більша половина піде в тінь
Більша половина вже давно в тіні. І "на світлі" ніколи й не була. Medved в сусідній гілці правильно пише щодо "єдинщиків". У 90% калуських мільйонерів працює 20-30 єдиноподатників і платять вони по 100 грн. в місяць. Доречі, сума від єдиного податку в Калуші приблизно 1 млн. в рік до міського бюджету, з податку на прибуток підприємств - приблизно 200 тис.  :=)
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #107 : 29 Квітня 2010, 16:46:26 »

Цитувати (вибране)
Більша половина вже давно в тіні
Ну чому ж,  про тих що ви пишете, вони в напів тіні)) Якраз і влада їм помагає триматись в напів тіні, тобто платити копійки в бюджет. Але багато є просто ПП які десь там ремонти роблять, чи продають шось в якісь палатці, або займають справді чимось дрібним і платять так само, от вони і підуть в тінь, і перестануть взагалі платити...
Відповідь від: 29 Квітня 2010, 16:40:15
Цитувати (вибране)
з податку на прибуток підприємств - приблизно 200 тис
Тому що в нас майже всі п-ва збиткові :=)
Відповідь від: 29 Квітня 2010, 16:41:23
А все, тому що нема нормального податкового кодексу. І підприємства просто законно не можуть існувати, бо хто його зна, що завтра може стукнути азарову в голову, або іншій новій владі. Легше обходити закони і давати хабарі.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #108 : 29 Квітня 2010, 16:55:00 »

Та ну?! Звідки дані, Люся?
Все ж вірю, що Ви зрозуміли, що я утрирувала. Але насправді малого і середнього бізнесу у нас більше, ніж на сході. Дані? - Власне спостереження. (А маєте інші - давайте, а то тілдьки підморгуєте...)
Звичайно, неправильно, що супермаркети - це кооперація родичів "єдинщиків", тому необхідно очевидно переглядати норми щодо "єдинщиків", але ж ясно сказано - перегляд буде в сторону скасування... По-моєму нас ніхто не питає. Нас поставлять до відома.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #109 : 29 Квітня 2010, 19:51:17 »

Якраз і влада їм помагає триматись в напів тіні, тобто платити копійки в бюджет.
Яким чином допомагає?

Але багато є просто ПП які десь там ремонти роблять
Не повірите - одиниці таких. 90% взагалі незареєстровані бригади.

чи продають шось в якісь палатці,
Давним-давно уже в палатках люди працюють на підприємців, що мають 20 таких палаток, платять 100грн і їздять на джипах.

або займають справді чимось дрібним і платять так само, от вони і підуть в тінь, і перестануть взагалі платити...
Їх одиниці.

Оскільки я трішки володію даними, скажу: 80% "єдинщиків" в Калуші (і, напевно, по Україні в цілому) - це торгівля. Ще 15% - перевізники (так-так!), стоматологи (ха-ха!), адвокати (смішно?)... Тобто, маємо як мінімум 95% людей, які платять податок менший за вчительку в школі!!!

Тому що в нас майже всі п-ва збиткові
Причому - все законно  :=)

А все, тому що нема нормального податкового кодексу.
У нас багато чого нема нормального.

І підприємства просто законно не можуть існувати
Можуть. Існують і мінімізують податки в більшості своїй саме законно.

Легше обходити закони і давати хабарі.
Якраз не обходять. А платять побори і відкати. Це різні речі.

Дані? - Власне спостереження. (А маєте інші - давайте, а то тілдьки підморгуєте...)
Ми просто по-різному спостерігали...  :)

тому необхідно очевидно переглядати норми щодо "єдинщиків", але ж ясно сказано - перегляд буде в сторону скасування...
Як я зрозумів, буде скасування перед запровадженням нової системи... Можливо, я помилився.
Однак, міняти щось треба і це факт.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #110 : 29 Квітня 2010, 20:39:42 »

".....Наші нові господарі надають Москві те, що вона забажає, а взамін Москва бере їх під свій захист

Після парламентських боїв Лесик Доній лежить в лікарні під крапельницею. У нього струс мозку. Він казав, що депутати оточили його з трьох боків і намагалися поцілити ногами в яйця. Він отримав по голові, коли намагався захистити нижню лінію. В цю ж саму мить ситий гарант незрозумілого фуфла під назвою «Українська конституція» «рассуждав» у місті Страсбурзі, що голодомор не є геноцидом. Йому аплодували ситі депутати від Кремля. Вимальовується проста схема: наші нові господарі надають Москві те, що вона забажає, а на взаєм ті беруть їх під свій захист. Від нас.

Щось не гаразд у цій країні. Коли в Конституції записано, що на нашій території не може бути іноземних військових баз, а вони є – це фуфло.

Коли Бандера і Шухевич не є героями України, а Литвин і Медведчук – герої, це – фуфло.

Коли у двадцять першому столітті в цій країні збираються ставити пам`ятник Сталіну – це дикунство і декларація відмови від незалежності. На цьому (на пам`ятнику) і буде поставлена остаточна крапка, тому що відомо, який суспільний лад панує в тих країнах, де стоять пам`ятники Сталіну та Гітлеру. Якщо ви барани – готуйтеся. Якщо ж ні – теж готуйтеся. ....."



Лесь Подерв’янський
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #111 : 29 Квітня 2010, 20:44:12 »

Цитувати (вибране)
Якраз і влада їм помагає триматись в напів тіні, тобто платити копійки в бюджет.
Яким чином допомагає?
Так тим чином що і не заважає, хоч і знає.
За єдиним податком скільки річний оборот? непамятаю, близько 500тис.
Так в деяких підприємців цей оборот проходить за декілька днів, і все норм.
Цитувати (вибране)
чи продають шось в якісь палатці,
Давним-давно уже в палатках люди працюють на підприємців
Причому працюють неоформлені))
Цитувати (вибране)
Можуть. Існують і мінімізують податки в більшості своїй саме законно
Хіба приховувати прибутки законно?
Цитувати (вибране)
А платять побори і відкати
А це що не те саме що хабарі?
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #112 : 29 Квітня 2010, 21:43:18 »

Якщо ви барани – готуйтеся. Якщо ж ні – теж готуйтеся. ....."
РЕАЛ,розумію,краіна в стагнації
тримай позитив http://vkontakte.ru/video23404975_140450973
офтоп :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #113 : 29 Квітня 2010, 23:02:18 »

Так тим чином що і не заважає, хоч і знає.
За єдиним податком скільки річний оборот? непамятаю, близько 500тис.
Так в деяких підприємців цей оборот проходить за декілька днів, і все норм.

Причому працюють неоформлені))
Отже, ми прийшли до того, що Ви підтримуєте ідеї Тигіпка (звершення Уряду Януковича) щодо скасування спрощеної системи оподаткування?  ;)

Хіба приховувати прибутки законно?
Мінімізація податків - річ законна у всіх країнах. Крім тоталітарних, звісно.

А це що не те саме що хабарі?
То значить в середині "диких 90-х" підприємці рекетирам саме хабарі давали? Не знав. Я думав, що це здирництво було.
Таким же здирництвом останні роки займалась і Держава. Перед виборами президентськими так просто жесть. А відкат за повернення ПДВ - це ще якось можна назвати хабарем.

Ми відходимо від теми звершень...
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #114 : 30 Квітня 2010, 09:42:08 »

далі про звершення
"И все же Янукович нас стремительно убедил, что он не Тимошенко и не Кучма. «Все они одинаковые!» — этот ставший аксиомой тезис внезапно утратил актуальность. То, что даже для (не слишком тонкого) Леонида Даниловича оказывалось темой для раздумий, поводом для сомнений, товаром для торгов, материалом для интриг, для Януковича стало лишенным смысла, ценности и веса. Без малого два десятка лет в государстве копились проблемы, которые политики предпочитали выносить за скобки. Новый предводитель не ликвидировал проблемы, он ликвидировал скобки. Даже не утрудив себя вопросом: а вдруг именно эти скобки и крепили две половинки страны? Той самой страны, ответственность за которую он недавно принял на себя."
В статті систематизовано
http://www.zn.ua/1000/1550/69375/


Відповідь від: 30 Квітня 2010, 09:35:33
до речі про податки...
Я так розумію - ніхто нас питати не буде. Зроблять так, як треба їм. Але заплатять за це ті, хто до цих пір і платив.... Ті, хто "мінімізував" і далі так робитимуть.
А державі, для того, щоб припинити приховування від податків - треба спочатку пройтись по витратах - їздиш на джипі - покажи де ти заробив на нього гроші, якщо показуєш збитки, чи оборот в 50 000 грн в рік" Але то треба " своїх" про це найперше питати - де вони на зарплату чиновника взяли гроші на особняки під Києвом. А втім.... про що тут говорити? Такого все одно не буде....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #115 : 30 Квітня 2010, 10:18:11 »

В статті систематизовано
http://www.zn.ua/1000/1550/69375/
Давно не довіряю цій джинсовій газеті. А раніше так її любив...

Я так розумію - ніхто нас питати не буде.
Не буде. Коли запроваджували "спрощенку" - не питали ж...

Зроблять так, як треба їм.
Кому "їм"? Цілком очевидно, що це потрібно для збільшення надходжень до бюджету. Тобто, це треба Вам.

Але заплатять за це ті, хто до цих пір і платив.... Ті, хто "мінімізував" і далі так робитимуть.
Люся, відділяйте борщ від мух! Мінімізаторів на спрощеній системі немає апріорі! "Спрощенка" - це лише один з елементів мінімізації для тих, хто інакше працював би на загальній системі. Відміна спрощеної системи вдарить в першу чергу по "торгових акулах" з родичами-єдинщиками. І що буде робити підприємець Ч. зі своїми торговими комплексами "ША-хара" і "Портупей"? Куди оборот ховати? А підприємець, що ремонтує годинники і парасольки (є в Калуші такі) платити більше не будуть. Будуть мати більше паперово-бухгалтерської роботи, але не матеріальних втрат.
Відповідь від: 30 Квітня 2010, 10:06:34
А державі, для того, щоб припинити приховування від податків - треба спочатку пройтись по витратах - їздиш на джипі - покажи де ти заробив на нього гроші, якщо показуєш збитки, чи оборот в 50 000 грн в рік" Але то треба " своїх" про це найперше питати - де вони на зарплату чиновника взяли гроші на особняки під Києвом.
Ви так плавно переходите від підприємців до чиновників...  :)

Мене теж цікавить питання: от є чиновник, 8 років був "слугою народу" у Парламенті, бізнесом не займався (права не мав), жив на зарплату чиновника. Потім став міським головою маленького містечка, теж на службі у народу. Отже, 12 років чоловік нам (народу) служить за зарплату! За цей час "служби" у чоловіка з'явився шикарний офіс в центрі Києва, квартира на Хрещатику, автомобілі "Бентлі" і "Феррарі", літачок (невеличкий) і хатка в Кончі-Заспі. А недавно чоловічок вихвалявся в одній із шкіл що придбав нову яхту. З які шиши яхта? За зарплату, звісно ж... І так щиро посміхається людям в очі! А народ у відповідь - "Осанна! Осанна! Царюй над нами ще!"... І от птання у мене: скільки нам треба часу, щоб вижити з себе "гойство"?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #116 : 30 Квітня 2010, 10:33:24 »

А бухгалтерську документацію (якої на підприємстві, що працює на загальних підставах ой як багато) їм хтось буде беплатно робити. І навіть податкова, за неправильно оформлені чи з помилками звіти карати звісно теж не буде.
Скільки треба заплатити за послуги бухгалтеру, який буде ходити щомісяця в податкову, в пенсійний фонд і ін фонди, в управління статистики і т.д? Чи нам дозволять не подавати туди звіти щомісяця? А як я не маю чим заплатити бухгалтеру, то коли я працювати буду, як я цими паперами займатися буду? А ви бачили які черги в податковій, щоб звіт по єдиному податку здати? А там всього одна строчка. А що буде, як всі будуть зджавати звіти, де не одна лінійка?
А щодо того, що я плачу менше, як вчитель в школі. А вчитель в школі має гарантовану роботу, оплачувану відпустку, і хай невелику, але гарантовану щомісяця зарплату. А я не маю жодних гарантій. Тільки надіїї, на те, що зароблю іноді більше, ніж вчитель в школі. Вчитель в школі не платить. З його зарплати просто відраховують щось там нараховане на папері. Ці гроші держава просто з кишені в кишеню перекладає. Більше вчителю вона все одно не дасть. А я плачу РЕАЛЬНІ гроші. Тобто мої гроші варті більшого. Я не жаліюся, я сама собі вибрала цей шлях і задоволена, бо я маю НАДІЇЇ і плани, а вчитель в школі тільки залежність від своєї зарплати і робочого місця. Але борщ від мух я тут чітко розділяю. Я НЕ ВЧИТЕЛЬ в школі, порівнювати нас тут НЕДОРЕЧНО. Це абсолютно різні категорії.
І плати на загальній системі я буду ОДНОЗНАЧНО більше. Податку самого, може і менше, але витрат у мене стане більше. Хоча б на те, щоб мені хтось правильно звіт оформив, щоб у мене його прийняли з першого разу і т ін. Чи не так?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #117 : 30 Квітня 2010, 10:49:24 »

А бухгалтерську документацію (якої на підприємстві, що працює на загальних підставах ой як багато) їм хтось буде беплатно робити. І навіть податкова, за неправильно оформлені чи з помилками звіти карати звісно теж не буде.
Скільки треба заплатити за послуги бухгалтеру, який буде ходити щомісяця в податкову, в пенсійний фонд і ін фонди, в управління статистики і т.д?
Знаючи специфіку Вашого бізнесу я не поділяю Ваші тривоги щодо цього. Я в бізнесі з 1994-го року, жодна з моїх структур ніколи не була на спрощеній системі! Лише на загальній. І нічого! Та й до впровадження спрощеної системи підприємці жили якось, не вмирали. А тепер такий крик! Не буде біди, заповните на пару звітів більше, основи бухобліку вивчите - знання корисні  :)

А як я не маю чим заплатити бухгалтеру, то коли я працювати буду, як я цими паперами займатися буду? А ви бачили які черги в податковій, щоб звіт по єдиному податку здати? А там всього одна строчка. А що буде, як всі будуть зджавати звіти, де не одна лінійка?
Менше будете на форумі сидіти...  :=)

А щодо того, що я плачу менше, як вчитель в школі. А вчитель в школі має гарантовану роботу, оплачувану відпустку, і хай невелику, але гарантовану щомісяця зарплату. А я не маю жодних гарантій.
То йдіть на службу, які проблеми?!

Вчитель в школі не платить. З його зарплати просто відраховують щось там нараховане на папері. Ці гроші держава просто з кишені в кишеню перекладає. Більше вчителю вона все одно не дасть. А я плачу РЕАЛЬНІ гроші. Тобто мої гроші варті більшого.
Направда. Ви не зрозуміли. Податок стягнутий з вчителя і Ваш не відрізняються по своїй суті. Ви обоє виробляєте продукт (послугу). Ви обоє отримуєте дохід за це і обоє повинні віддати частинку Державі. Тільки Ви вважаєте, що повинні віддати менше. Не подобається вчитель? Візьміть працівника "Лукору" для прикладу.

Я НЕ ВЧИТЕЛЬ в школі, порівнювати нас тут НЕДОРЕЧНО. Це абсолютно різні категорії.
Я порівнюю Ваші доходи і видатки.

І плати на загальній системі я буду ОДНОЗНАЧНО більше. Податку самого, може і менше, але витрат у мене стане більше. Хоча б на те, щоб мені хтось правильно звіт оформив, щоб у мене його прийняли з першого разу і т ін. Чи не так?
Не так. Робіть звіти самі і хабарів не давайте.
Відповідь від: 30 Квітня 2010, 10:48:10
Але борщ від мух я тут чітко розділяю.
Це стосувалося "спрощенців" і "мінімізаторів", а не Вас і вчителів...
Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #118 : 30 Квітня 2010, 11:49:16 »

До пана  Ігор_О: я з Вами не згідний абсолютно. Вам звичайно добре хаяти пані Люсю, бо у Вас напевно 10 бухгалтерів і 3 секретутки і юрист, які за Вас оформлють правильно всі папірці, і розносять їх по всяких інстанціях. Але виходить, що якась проста людина, яка може запропонувати людям щось корисне не зможе сама цього зробити офіційно, якщо вона не закінчила юридичний і економічний ВУЗи і не має змоги витрачати половину свого робочого часу на біганину по різних інстанціях.
П.С. До речі, а Ви теж в розгар робочого дня чогось не працюєте а читаєте різні форуми
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #119 : 30 Квітня 2010, 12:03:27 »

Вам звичайно добре хаяти пані Люсю, бо у Вас напевно 10 бухгалтерів і 3 секретутки і юрист, які за Вас оформлють правильно всі папірці, і розносять їх по всяких інстанціях.
По-перше, я Люсю не "хаяв". Ми надто довго з нею особисто знайомі і, думаю, вона розуміє про що я говорю.
По-друге, мова тут йде про реформування спрощеної системи оподаткування і моя думка така: реформувати її конче потрібно, бо вона перетворилась на засіб ухилення від податків для 90% тих, хто нею користується. Чи варто її скасовувати взагалі а потім робити нову - тут я не згідний з Тигіпком.
По-третє, у мене немає 10 бухгалтерів, секретарок і юристів. У мене є кілька чоловік, з якими я працюю - вони всі і бухгалтери, і юристи. Так само, як і я. Доречі, я стою в чергах так як і всі - Ви можете перконатися в цьому, якщо будете здавати звіти.
По-четверте, те, що у мене є змога в робочий час писати на форумі - сідчить про правильну організацію праці і часу. Бажаю і Вам все встигати. Це не так важко.
По-п'яте, якщо людина вміє і знає як запропонувати людям щось корисне і хоче сплачувати Державі податки, то зробить це при будь-якій системі оподаткування. "Біганина по інстанціях" не займає половини робочого часу. Якби Ви володіли предметом дискусії, то знали б про це.
В-шосте, для того, щоб успішно займатися підприємництвом і вести справи самому зовсім не потрібно закінчувати економічні чи юридичні вузи. Це міф, придуманий "непідприємцями".
Записаний