Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Звершення Януковича на посту Президента.  (Прочитано 245508 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #580 : 02 Лютого 2012, 10:09:11 »

давай спокійніше )
не треба узагальнювати. є конкретна ситуація і є моя особиста думка. Ситуація- влада бандитська. Моя думка - люди які боролись проти теперішньої влади у 2004 році, сприяли в 2010 р тому, щоб вона зараз повернулась. Все просто.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #581 : 02 Лютого 2012, 13:11:23 »

мені до лампочки за кого ви голосували
А як же побудова громадянського суспільства про яку Ти завжди говориш? Як всім буде до фєні то і суспільства ніколи не буде.
Відповідь від: 02 Лютого 2012, 12:54:34
не треба узагальнювати. є конкретна ситуація

 :=) :=) :=)

Писав тут, писав, речень з 20 певно. А тоді просто стер.  :drink :=)

Нема про що говорити коли наперед відомий результат суперечки :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #582 : 02 Лютого 2012, 14:36:54 »

Цитата: bornslippy від Сьогодні в 00:08:57 мені до лампочки за кого ви голосували А як же побудова громадянського суспільства про яку Ти завжди говориш? Як всім буде до фєні то і суспільства ніколи не буде.
Справа в тому, що такі просто плутають поняття громадянського суспільства з повним безвладдям і анархією - тільки це на їхню думку і є повні свободи. Вони не розуміють, що в суспільстві неанархічному попри свободи існує ще і суспільна необхідність, суспільна самодисципліна, супільна самопожертва чимось заради якоїсь суспільної мети. Так що їхні прагнення нічого спільного з побудовою громадянського суспільства не мають. Їхні прагнення замкнуті лише на власних "свободах". Навіть якщо через ці їхні свободи всі решта в жопі...І не смійте їх в цьому попрікати - у них свободи!
Відповідь від: 02 Лютого 2012, 14:27:18
так кажуть тільки ті хто голосував за тимошенко
Дуже багато з них голосували не за Тимошенко, а проти Януковича. Але ти голосував "за", тому тобі не зрозуміти
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #583 : 02 Лютого 2012, 15:14:37 »

Писав тут, писав, речень з 20 певно. А тоді просто стер.   

Нема про що говорити коли наперед відомий результат суперечки
-тут лиш Люся жару дає.
 ми її виберем в жовтні від форуму.грузить добре поняттями по чом метр асфальту в Калуші
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #584 : 02 Лютого 2012, 16:30:35 »

давай спокійніше )
не треба узагальнювати. є конкретна ситуація і є моя особиста думка. Ситуація- влада бандитська. Моя думка - люди які боролись проти теперішньої влади у 2004 році, сприяли в 2010 р тому, щоб вона зараз повернулась. Все просто.
повністю згідний. тільки ми говоримо про різних людей. для мене це тимошенко для вас це ющенко.
Цитувати (вибране)
А як же побудова громадянського суспільства про яку Ти завжди говориш? Як всім буде до фєні то і суспільства ніколи не буде.
перепрошую мені до лампочки за кого ви голосуєте мені до лампочки тимошенко з янушкевичкусом, та при чому тут громадянське суспільство?! вам присутність чи відсутність тимошенко заважає створювати громадянське суспільство, мені ні . якраз зараз найсприятливіші умови для того що б нація обєдналась консолідувалась і діяла спільно. так ні вам потрібні винні , яких ви самі придумуєте.
Люся казавже сто раз скажу в сто перший якби тре було вибирати між ющенко та янукєвичом однозначно ющенко виграв би та з тимошенко було ясно все спочатку . достатньо почитати наш форум. А тимошенко створиласитуацію  при якій сама не гам і іншому не дам. І найголовніше вона є причиною розвалу помаранчевих. відповідно я так само впевнено можу стверджувати всі хто голосував за тимошенко свідомо привели до влади якуновича. та мені і в голову не приходить когось звинувачувати що заслужили те і маєм. вам потрібні винні шукайте їх далі.
Цитувати (вибране)
Дуже багато з них голосували не за Тимошенко, а проти Януковича. Але ти голосував "за", тому тобі не зрозуміти
ну якщо ти так все добре розумієш , то підемо шляхом звичайної математики. ті що голосували за якуновича також в значній мірі голосували проти тимошенко(при цьому зараз вони якуновича вже не хочуть та за тимошенко вони знов голосувати не будуть) ті що проти всіх не підтримували тимошенко думаю і зараз якщо хтось і змінив думку то це не великий відсоток. так як сайт ЦВК висить (Слава Хакерам!!!) берем дані з вікі http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8_%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_2010
і бачимо
Віктор Янукович — 48,95% (12 481 268 голосів)
Юлія Тимошенко — 45.47% (11 593 340 голосів)
Проти обох кандидатів - 4,36% громадян
тобто більша половина країни не бажає бачити президентом тимошенко. та для вас байдуже. вибрали не вашого кандидата, значить всі неправильно думають . більша половина країни значить непарвильно думає. та навіть нехай так. зрозумійте і поважайте вибір інших. ну не пройшов ваш кандидат. вам це не дає ніякого права когось в чомусь звинувачувати. звинувачувати можете тільки себе . повторюю вкотре вас багато йдіть захищайте свою лідерку. а не розводьте порожні розмови. чесно я навіть не розумію чого ви добиваєтесь . Люся вирішила що я голосував за якубовича. Добре хай буде по вашому. ми і так не договоримось. та що це вам дає. ви станете щасливіші чи краще жити станете. що це міняє?! все одно якби прийшлось робити такий вибір ще раз я однозначно проголосував би аналогічно.


Відповідь від: 02 Лютого 2012, 16:28:10
Писав тут, писав, речень з 20 певно. А тоді просто стер.   

Нема про що говорити коли наперед відомий результат суперечки
-тут лиш Люся жару дає.
 ми її виберем в жовтні від форуму.грузить добре поняттями по чом метр асфальту в Калуші

всім решта нічого сказати. громадянське суспільство будують :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #585 : 02 Лютого 2012, 18:20:00 »

ТИмошенко як в Нас Насалик не дає розкрадати все. вони її туряли.її провина в тім що вона дійсно могла кіотським грошима роздати пенсії.принаймні на все в них є відповідь.Люся і всі інші праві.ніхто не може сказати що в неї гроші там-то й там-то лежать.висновок:або всі проти неї розумної лохи або в неї того нема.думаю що вона програла 2й тур просто тому що розслабилась й думала що перемога в кишені.а яник зфальсифікував покруче. покруче буде й в жовтні
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #586 : 02 Лютого 2012, 19:09:55 »

Дюд ти що жартуєш? Вона ж і злила країну. (газові угоди з Росією!!!) На рахунок грошей відповім цитатою ляшка
Цитувати (вибране)
«Быть дважды премьер-министром, дожить до полстолетия и писать, что ни хаты, ни квартиры, ни машины – это смешно»
Вона настільки зневажає нас що навіть декларацію про доходи подає неправдиву. кажете довести не можуть де її гроші. незнаю не досліджував це питання. але от цікаво будучи однією з найбагатших бізнесменів в кінці 90 вона раптово стала по міркам політиків бідна (за декларацією) та шмоткі і стиль життя не змінила?! роблю висновок що або дійсно лохи і довести не можуть, або не доводять бо самі на таких схемах завязані. А 2 тур вона програла бо її не хотіло більшість українців.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #587 : 02 Лютого 2012, 22:19:01 »

Більшість українців її якраз хотіло,не хотіло "население юго-востока"яке якраз і було за неукраїнські ідеали.Яким герої України не герої ,які ставлять пам'ятники сталіну і катерині.А тут їм допомагали личуки і противсіхи.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #588 : 02 Лютого 2012, 22:37:40 »

Вадиме, от я помітив таку дивну закономірність.
Ну то що Тимошенко завжди з малої літери - то припустимо зрозуміло чого :)
Але що Януковича Ти жодного разу не наважився написати правильно, от це дивно.
 :unknow
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #589 : 02 Лютого 2012, 23:32:59 »

  Я думав я один це помічаю ;) та чому дивно,то напевно завбачливо. :)
Відповідь від: 02 Лютого 2012, 23:13:53
Пайфер просить уряд США обмежити контакти з керівництвом України
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #590 : 03 Лютого 2012, 00:08:12 »

Ваня ти ж розумний чоловік. невже ти справді вважаэш що ті хто голосував за бандюковича гірші українці. вони просто не хотіли тимошенко.впевнений вони зараз проголосували б по іншому. вони зможуть дати оцінку свому кандидату уже скоро. а ви далі тимошенко вигороджуэте.  ваше право, та дайте іншим зробити свій вибір. захоче більшість змін, то все зміниться з тимошенко чи без.
на рахунок правописання. тимошенко звичайно сучка та викликаэ долю поваги. а якунович клоун. не вартий жодної поваги. все просто. не варто драматизувати)))))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #591 : 03 Лютого 2012, 00:29:37 »

Дуже багато тих українців що голосували за Януковича звичайні добрі люди.Але зовсім немало за нього голосувало таких,які не бачать Україну самостійною і незалежною державою,які не просто не бачать,вони ненавидять Україну все українське.Ця влада не виправдала сподівання нерших,але успішно виконує те ,що хотіли другі.Тобі не противно від того що за допомогою твого голосу до влади прийщли такі?невже ти справді вважаєш що то що зараз відбувається це краще ніж якби тоді вибори виграла Тимошенко.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #592 : 03 Лютого 2012, 08:00:00 »

я не хочу гадати. краще гірше. знаю одне. якщо ми розумні нормальні люди то на виборах в зРаду ми дамо оцінку даній владі. і все виправиться . якубовичі зробили все що б втратити довіру народу втратити владу. якби не якубовичі ми б не змогли оцінити що добре а що погано. так що не все так страшно. головне зроьити правильні висновки. :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #593 : 03 Лютого 2012, 11:43:35 »

Так-так. Щеплення Януковичем. Памятаю...

Лиш біда у тому, що нащепилися в основному ті, що і так мали до нього стійкий імунітет.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #594 : 03 Лютого 2012, 13:14:46 »

на виборах в зРаду ми дамо оцінку даній владі.
Тобто або не прийдемо на вибори, або зіпсуємо бюлетень, бо "любимого" кандидата не буде в списку.... ;) А потім будемо знову всім доводити, що ми мали право вибору і ним скористалися.
Ти маєш безмежне життя, що готовий робити експерименти на собі і своїх дітях "прививкою від Януковича"? Чи ти думаєш, що хтось зараз навіть після хїх повної поразки зможе забрати в Януковича межигіря в Ахметова енергетичну сисетму у Фірташа - газову ... і решта? Ну засудять пару дрібних прихлєбал і відберуть одне-два підприємства не надто важливих, а то і не посміють - побояться. Юлька Криворіжсталь відібрала і поплатилася, але і вони навчилися робити так аби більше того не повторилося. Тебе вже обікрали до нитки, тепер не відомо чи твого життя вистачить щоб знову це відробити, а може ще і діти твої будуть відробляти.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #595 : 03 Лютого 2012, 13:31:24 »

наша пісня гарна й нова.  хто хоче бачити погане і бачить погане. хто хоче бачити добре і в поганому знайде добро.
Юра такий самий стійкий імунітет є і до тимошенко.
Люся ти переплутала вибори в зРаду з президентськими. особисто я буду голосуввати за свободу. так чи інакше. та якщо тебе цікавить варіант який був 2010 то розчарую тебе я б знов проголосував проти всіх. хочеш приймай це хочеш ні . це всього лиш твоя думка проти моєї.
з.і. всі ті страхи що ти описуєш я уявляю собі і при тимошенко. про криворіж сталь мовчу це ще одна тема для суперечки. про пріхлєбал, ну моя думка що тре садити всіх. або нах з країни із конфіскацією майна.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #596 : 03 Лютого 2012, 14:36:27 »

Я нічого не переплутала. Я тобі підказую як треба буде викручуватися наступного разу, коли тобі не захочеться розбиратися і вибирати.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #597 : 03 Лютого 2012, 14:53:09 »

 :=) о, ще звершення  :=)
http://ord-ua.com/2012/02/03/na-baze-yanukovicha-nashli-dve-kradenye-pushki/
Цитувати (вибране)
25 ноября 2010 года с причала Артиллерийской бухты Севастополя неизвестными были украдены две старинные пушки времен Крымской войны 1854-1856 годов. Ни правоохранители, ни СБУ похитителей так и не нашли, как, впрочем, и сами пушки. Однако то, что не удалось представителям власти, удалось журналистам. О результатах их расследования в своей статье “Від шапок до гармат” на LB.ua пишет Татьяна Чорновил.

Оригінал розслідування http://lb.ua/news/2012/02/03/134973_vid_shapok_do_garmat_chastina_1.html
« Останнє редагування: 03 Лютого 2012, 15:07:13 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #598 : 03 Лютого 2012, 14:59:18 »

Люся як скажеш. це тільки слова.  які не дають жодного результату. хочеш так думати думай. а що далі?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #599 : 07 Лютого 2012, 13:05:16 »

Європосол підтвердив, що ЄС гидує українським президентом

Посол ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра підтвердив інформацію про те, що європейські керівники відмовляються зустрічатися із президентом Віктором Януковичем.

Про це він сказав в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.
"За останні роки була достатня кількість зустрічей Януковича з керівниками ЄС і країн-членів ЄС на вищому рівні", - сказав він.
"Але саме в 2011 році ми побачили, що всі заклики й прохання до президента Януковича - не продовжувати рух сьогоднішнім шляхом, не використовувати правосуддя в політичних цілях для усунення політичних конкурентів, не були почуті. Тому, коли ти доходиш висновку, що діалог не приносить плодів і ознак поліпшення ситуації в Україні не спостерігаються, який у ньому залишається сенс?" - сказав він.
"Не мені вирішувати, коли лідери ЄС вважатимуть необхідними зустрічі. Я знаю, що є велике розчарування після інтенсивного діалогу й спроб розгорнути назад процеси, що почалися в країні", - додав Тейшейра.
"Не мені вирішувати, яких знаків чекають лідери ЄС і країн-членів ЄС. Але як мені представляється, вони очікують чітких сигналів про розворот у протилежному напрямку ганебних процесів, які Україна демонструвала світові. Щодо Тимошенко, Луценка й інших. Це мають бути видимі ознаки змін в Україні", - пояснив дипломат.
Відповідаючи на запитання, чи вірить він у пояснення Януковича про те, що той не може вплинути на ситуацію з Тимошенко й Луценком, посилаючись на незалежність судової системи, Тейшера сказав: "Моє завдання не в тому, щоб вірити або не вірити. Моя роль - слухати. Я відповім вам зустрічним питанням: ви вірите в незалежність української судової системи від влади й у те, що парламентська більшість не потребує інструкцій з Банкової?"
На це журналіст відповів, що не вірить.
"Не вірите. От ви самі це й сказали. Але ви вільна людина, а я дипломат і не можу висловлювати оціночні судження. Я в Україні вже чотири роки, тому певне враження про сформовану тут ситуацію в мене є", - сказав Тейшера.
Експрес online
Записаний