Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Звершення Януковича на посту Президента.  (Прочитано 245512 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #560 : 31 Січня 2012, 19:34:02 »

Цитувати (вибране)
але абсурд в тому що вони не здатні довсети що вона крала похвально(ну хіба що всі це знаєм).
мені здавалося що все було зрозуміло ще у 98?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #561 : 31 Січня 2012, 20:08:02 »

але абсурд в тому що вони не здатні довсети що вона крала :good(ну хіба що всі це знаєм).

Не факт. Я думаю, що є ряд питань, по яких була вказівка (від кукловодів) - це рухати не можна.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #562 : 31 Січня 2012, 20:49:30 »

чому я маю нести відповідальність за двох неадекватних людей?!

анекдот
Цитувати (вибране)
- На уроке биологии Марья Ивановна рассказывает классу про страусов

 Марья Ивановна: дети,страусы когда чувствуют опасность прячут голову в песок.

 Вовочка встаёт и говорит:Марья Ивановна,так,пока они прячут голову в песок жопа то,к верху,кто-нибудь может и .....…

так що не ховайте голову від відповідальності.... таким макаром честь не вберегти все одно...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #563 : 31 Січня 2012, 21:02:06 »

Роман приклад взагалі невдалий. так як я не ховаюсь від відповідальності а відмовляюсь відповідати за неадекватів. ви пропонуєте відповідати за всіх психів терористів і т.д?? зрештою поясніть будьласка яким чином ваша позиція вплинула на благополуччя України і її громадян за що ви відповідаєте? :unknow
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #564 : 31 Січня 2012, 21:36:32 »

Ну що ви всі: Юля крала, Юля крала.  А може й не крала, а просто "вдало скористалася  8)інфляційними моментами" ;)
Відповідь від: 31 Січня 2012, 21:35:01
Такие чудеса случаются ;)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #565 : 31 Січня 2012, 21:53:14 »

чому ж не вдалий. нам в житті завжди приходиться вибирати. Ви не хочете робити вибір, то за Вас його зроблять інші.
 
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #566 : 31 Січня 2012, 22:10:18 »

От противсіхи фантазії свої розповсюджують.Бо їм відіте лі при бандюковичах кайфово живеться .Фантазуют як би було при Юльці  пророки прямо.Але вже не треба бути пророком шоби не видіти в яку жопу за два роки залізла Україна через бандюковичів і їх холуїв.А про то що Юлька щось вкрала ви то можете довести?ви можете дати достовірні дані а не трєпьож.Всі знають де Межигір'я,фабрики заводи теперішньої бригади.Може хтось покаже де то що Юлька вкрала?Але не свої фантазії а конкретні факти.Наскільки я знаю навіть теперішне донбасько-печерне правосуддя ніби судило за перевищення влади  а не за те що вона щось вкрала.Вони навіть з усіма своїми можливостями не можуть пришити їй що вона щось конкретно вкрала для себе.А противсіхи далі плетут вкрала тай вкрала.Не можете довести то не триндіть.Та вже хватить вислужуватися вони і своїх донбаських лоханули і ви противсіхи їм вже не потрібні.Ви вже свою роботу зробили,тепер кайфуйте маєте то шо  хотіли.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #567 : 01 Лютого 2012, 06:54:48 »

чому ж не вдалий. нам в житті завжди приходиться вибирати. Ви не хочете робити вибір, то за Вас його зроблять інші.
 

якщо ви бажаєте вибирати між мавпою з гранатою і цапом то я немаю нічого проти вибирайте!? :)
Цитувати (вибране)
От противсіхи фантазії свої розповсюджують.Бо їм відіте лі при бандюковичах кайфово живеться
молодий чоловіче, ви читати вмієте?  я говорю тільки за себе і пояснюю що заслуги в тому нема ні якубовича ні тимошенко
Цитувати (вибране)
Фантазуют як би було при Юльці  пророки прямо.Але вже не треба бути пророком шоби не видіти в яку жопу за два роки залізла Україна через бандюковичів і їх холуїв.
тобто вам фантазувати можна?!
Цитувати (вибране)
А про то що Юлька щось вкрала ви то можете довести?ви можете дати достовірні дані а не трєпьож.Всі знають де Межигір'я,фабрики заводи теперішньої бригади.Може хтось покаже де то що Юлька вкрала?Але не свої фантазії а конкретні факти.
шановний ви мене вбили. ви такий палкий фан тимошенко . вона сидить за вашими словами ні за що і ви її не захищаєте! натомість якубовичі безбожно крадуть а ви сидите і стогнете що у всьому винні проти всіх. якесь садо мазо, та швидше пусті балачки. чи як ви там казали трьоп?!
далі взагалі маячня. перше вже писав про 98р. лазаренко. 2 газові угоди відсторонення юща і фірташа що це як не перетягання газових грошей на себе? третє куда свалив і чого її чоловік сцикун...
Цитувати (вибране)
А противсіхи далі плетут вкрала тай вкрала.Не можете довести то не триндіть.
повторюю триндите ви. маєте докази вини якубовича і сидите тут на форумі а не в суді і розказуєте яка чесна юлка і який казьол янукєвич, а ще більші казли проти всіх.
Цитувати (вибране)
Та вже хватить вислужуватися вони і своїх донбаських лоханули і ви противсіхи їм вже не потрібні.Ви вже свою роботу зробили,тепер кайфуйте маєте то шо  хотіли.
не судіть по собі служите ви своїй "гаспаже" . ви служите своїй меншій купці гівна. я не збираюсь чекати поки ви наниряєтесь в тому гівні. це ваше приватне. та не тре свої еротичні фантазії іншим пропонувати.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #568 : 01 Лютого 2012, 14:45:10 »

Сперечатися з борнсліппі про противсіхів - то марна справа. пропоную всім, хто хоче йому щось довести навіть не починати - нарветеся на звинувачення і діагноз "фанатик тимошенко" і не більше. ВАін дійсно не може сказати як про Януковича де і що вона вкрала для себе особисто але повторює вдовбане йому в голову "юля - злюдюля" просто щоб виправдати перш за все собі себе. Якісь натяки про якусь історію... Але як би щось було - то про це би вже всі канали показали бо то в інтересах тих , хто її судить. Вони коли її садили, то думали тоже , що посадять а там і нариють "доказатєльну базу" Але ж прри всьому їх бажанні, я думаю шо слідаки їхні вже всю землю носом перерили, думаю що не один роботою поплатився ))) А тут такий Аблом. Вони ж всіх по собі судять. Їм і не снилося, що воно так буде. А воно так є. Але доводити то противсіхам марна справа. Ну є така категорія людей - любителів бути оригінальними. Ну що поробиш. Вони тепер будуть певно просто псувати бюлетені, коли їхнього любимого "кандидата" зберуть. На їхнню думку - вони так віиділяються від сірої як вони кажуть, "бидломаси". А те, що це просто поза страуса, то фігня. Тепер роблять операції по відновленню невинності. Хто кому що потім докаже?  ;) Кожен має право мати ті іллюзії які він хоче.
Відповідь від: 01 Лютого 2012, 14:16:36
Влада прагне заховати документи, що компрометують СРСР, - істориhttp://zaxid.net/home/showSingleNews.do?vlada_pragne_zahovati_dokumenti_shho_komprometuyut_srsr__istorik&objectId=1246741#.TykrZocevJQ.facebook
http://censor.net.ua/video_news/195864/gosarhiv_sobiraetsya_unichtojit_dokumenty_upa_vy_ne_repressiyami_interesuyites_a_otechestvennoyi_voyinoyi
« Останнє редагування: 01 Лютого 2012, 14:50:24 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #569 : 01 Лютого 2012, 18:26:40 »

Цитувати (вибране)
Сперечатися з борнсліппі про противсіхів - то марна справа. пропоную всім, хто хоче йому щось довести навіть не починати - нарветеся на звинувачення і діагноз "фанатик тимошенко" і не більше.
сижу і плачу. Люсь ну теж саме можна сказати і про тих хто в чомусь звинувачує проти всіх. тре дивитись перш за все на себе я ж вас не звинувачую що через вас якунович при владі. хоча можу навести купу аргументів.
Цитувати (вибране)
ВАін дійсно не може сказати як про Януковича де і що вона вкрала для себе особисто але повторює вдовбане йому в голову "юля - злюдюля" просто щоб виправдати перш за все собі себе.
злодійкою для мене особисто вона стала ще в 98 році що ще конкретніше вам треба . та ви скоренько забули про її "подвиги", мабуть дійсно через вдовбане вам ВОНО працює. та мене найбільше дивує що ніхто з вас не помічає її газових "подвигів".
Цитувати (вибране)
Але як би щось було - то про це би вже всі канали показали бо то в інтересах тих , хто її судить.
та всі канали хіба не говорили?! :duvno
Цитувати (вибране)
Вони коли її садили, то думали тоже , що посадять а там і нариють "доказатєльну базу" Але ж прри всьому їх бажанні, я думаю шо слідаки їхні вже всю землю носом перерили, думаю що не один роботою поплатився ))) А тут такий Аблом.
то ви всетаки вважаєте що посадили її нізащо?! далі плачу!
Цитувати (вибране)
Але доводити то противсіхам марна справа. Ну є така категорія людей - любителів бути оригінальними. Ну що поробиш. Вони тепер будуть певно просто псувати бюлетені, коли їхнього любимого "кандидата" зберуть. На їхнню думку - вони так віиділяються від сірої як вони кажуть, "бидломаси". А те, що це просто поза страуса, то фігня.
Люся відповім тобі твоєю ж фразою
Цитувати (вибране)
Вони ж всіх по собі судять.
  чому я маю голосувати за того кого ви хочете чому я маю брати на себе відповідальність за вашого кандидата, чим далі дискусія тим я більше переконуюсь що зробив правильно. я не збираюсь виділятись. Ти вважаєш так значить так і є. Тільки жодного аргументу на користь тимошенко.
Цитувати (вибране)
Кожен має право мати ті іллюзії які він хоче.
отож вашу іллюзію щодо невинності тимошенко не може змінити ніхто.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #570 : 01 Лютого 2012, 19:39:44 »

Я думаю, что Тимошенко сидит только потому, что наш, типа, президент ее просто боится, так же, как "франківського яйця" - до потери пульсу. А муж Тимошенко правильно сделал, что  выехал из страны. Тот, кто не знает, как давят через родных и близких, может думать, что он струсил.  Думаю, что дочь тоже выедет, если еще не выехала.   Так что "сцикун" в этой ситуации не тот.
Відповідь від: 01 Лютого 2012, 19:33:11
Относительно "крала" или нет,  мною уже было когда-то замечено, что найти "краденого" так и не нашли. Так классно спрятала, :good  что сколько не рыли, ничего не нашли? 
Відповідь від: 01 Лютого 2012, 19:37:46
Чисто по-человечески ее жалко. :(
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #571 : 01 Лютого 2012, 21:12:13 »

чому я маю голосувати за того кого ви хочете
ти себе надто любиш. тобі ніхто не вказує ні що ти маєш робити, ні як ти маєш голосувати - це ти сам вирішуєш. Тобі просто показують які наслідки мають твої такі дії і ще називають їх так, як вони насправді називаються а не так як ти би хотів, щоб вони називалися. Перестань без кінця скиглити, що тебе хтось до чогось примушує, бо цього нема, а ти мало не в кожній темі нюняєш, то тебе хтось до чогось схиляє, то примушує, то заставляє... Оцінка твоїх слів є, але ж ми маємо право теж мати свою думку і вона може від твоєї відрізнятися. Але ти навіть на просте висловлення думки, навіть не до тебе звернене, реагуєш, ніби тебе, як ту бабу Ягу - вже гвалтують.  :=). Ну стала вона для тебе злодійкою, то хай так, ну вважаєш ти, що Янукович у нашій ситуації кращий вибір, ну хай так, але до слова, ти всіх, хто тільки проти 2противсіх що скаже відразу до фанатів Юльки записуєш, а вони всього лиш кажуть, що тоді була ситуація, що вибір все ж треба було зробити, бо без вибору - то було підкидування дров у багаття Януковича. Але ж тебе поміть ніхто фаном Януковича ще не назвав, хоча - це не наша така думка - це елементарна математика, що голоси противсіхів і тих, хто вибори проігнорував - були автоматично голосами за Януковича. І Коли тобі казали зхробити вибір - тобі пояснювали, що в тому конкретному випадку треба було віддати голос не стільки за Юльку скільки проти Януковича. Ти можеш зараз плакати, можеш інші емоції виявляти, але завдяки тим, хто не любили розбиратися в сортах гівна - ми в повній жопі тепер. Тут гівна уже всім вистачає. А що там було в 98? Невже так цинічно і неприкрито і в таких масштабах? Ніхто ж не казав, що вона свята, але в тій ситуації вибір був дійсно між двох зол. Ти вибрав точно менше.
З.І. Я тобі нічого не доводила, я тебе ні до чого не примушувала, я просто висловила свою думку, бо я з твоєю не згодна, і якщо комусь здалося в моїх словах якийсь примус до чогось, то прошу вважати це випадковим і таким, яке не має стосунку до реальності.....
Відповідь від: 01 Лютого 2012, 21:07:59
Относительно "крала" или нет,  мною уже было когда-то замечено, что найти "краденого" так и не нашли. Так классно спрятала,   что сколько не рыли, ничего не нашли
Це точно. Межигіря, вертольоти, сухолуччя, банки, весь більш-менш прибутковий бізнес у країні - як на долоні, а злодійка Капітельман певно в трьохлітрову банку свої палаци , і літаки і все інше закопала. Та навіть Лазаренко проти Януковича і його розмахів - невинне ягня Не кажучи вже про Юльку, вона ж бо не могла ніяк вкрасти більше ніж її колишній шеф...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #572 : 01 Лютого 2012, 22:19:17 »

Це точно. Межигіря, вертольоти, сухолуччя, банки, весь більш-менш прибутковий бізнес у країні - як на долоні, а злодійка Капітельман певно в трьохлітрову банку свої палаци , і літаки і все інше закопала.
=)) Люся + :good

Відповідь від: 01 Лютого 2012, 22:07:37
Якась донецька Україна
Левова частка керівників обласних управлінь міліції, прокуратури та податкової — земляки Віктора Януковича

Приховано: Показати
Люблю читати офiцiйнi сайти. Хтось скаже, що це нудно, але я не погоджусь — не нудно, а повчально. Ось пiд час свят переглянув бiографiї людей, що очолюють на мiсцях ключовi силовi вiдомства — мiлiцію, прокуратуру, податкову.

Здивуванню не було меж. Ось погляньте, що я виявив у вiдкритих джерелах.
Вихідці з Донеччини активно займають керівні посади у прокуратурі, податковій та міліції по всій Україні. Зокрема, днями податкову службу Терно¬пiльщини очолив 52-рiчний уродженець мiста Єнакiєвого, що у Донецькій областi, Олександр Вiтрук. А от правоохоронцями Житомирщини відтепер керуватиме Олександр Просолов, котрий народився у мiстi Слов’янську, що на тiй-таки Донеччині. На сьогодні в Україні понад третина керівників обласних управлінь міліції, податкової та прокуратури — вихідці з Донецької області.
Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко — також донецький. Народився у місті Костянтинівцi. Генпрокурор Віктор Пшонка — теж земляк Президента. Народився у селі Сергіївка Слов’янського району на Донеччині. I голов¬ний податківець країни Олександр Клименко народився у тій-таки Донецькій області, у місті Макіївцi.
Донецьким вiддано i посаду начальника ГУ МВС України в АР Крим. Це крісло дісталося Михайловi Слєпаньову зi Слов’янська. Iз Слов’янська походить й уже згаданий новий головний міліціонер Житомирщини Олександр Просолов. Уродженець міста Тореза Віктор Дубовик керує правоохоронцями Донеччини. А ще один донецький, Костянтин Сапко, очолює ГУ МВСУ у Київській області. На Полтавщині керівником обласних правоохоронців став Едуард Федосов, котрий народився у місті Червоноармійську Донецької області. З 2011 року Управління МВС України в Кіровоградській області очолює Костянтин Пожидаєв, котрий народився у Донецьку.
Не бракує донецьких й у ДПА в областях. Так, головою ДПА у Дніпропетровській області є Вадим Куслій, котрий народився в Донецьку. В цьому ж обласному центрі з’явилися на світ Задорожний Володимир Петрович, голова Державної податкової адмiнiстрацiї у Полтавській області, та головний податківець Сумщини Андрій Кондрашов. З донецьких i голова ДПА в Запорізькій області Олексій Тімарцев. У Макіївцi народився Олександр Чернобай, голова Державної податкової адмiнiстрацiї в Одеській області. Земляк Віктора Януковича Олександр Вітрук днями очолив ДПА у Тернопільській області.
З Єнакієвого й прокурор Запорізької області В’ячеслав Павлов. Одеську прокуратуру очолює також донецький — Олександр Мрихiн, Житомирську — Ігор Проценко, а Київську — Михайло Витязь. Донецький досвід роботи має й прокурор Херсонщини Костянтин Свіденко та Дніпропетровщини — Наталiя Марчук. У Торезі народився прокурор Миколаївської області Володимир Гальцов, а в Макіївці — прокурор Донеччини Володимир Вишинський. Донецькими є прокурори Луганщини Микола Бескишний та Харківщини — Геннадій Тюрін.
Ось такi цiкавi бiографiї, ось така оригiнальна кадрова по¬лiтика центральної влади. А ось що думають з цього приводу експерти, яких я попросив прокоментувати цю тему.
— Така тенденція зберігатиметься й надалі, — каже “Експресу” нардеп Геннадій Москаль, перший заступник голови парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. — На сьогодні вакантною є посада начальника УМВСУ в Тернопільській області. Цiлком можливо, що на неї призначать також донецького. Зрештою, i СБУ очолить виходець із донецького регіону.
Кадри сьогодні добирають не за професійними характеристиками, не за здібностями, а за принципом земляцтва. Якщо ти з Донбасу, то тобі відкриті двері на керівні посади у прокуратуру, міліцію, СБУ, податкову. Сьогодні все вирішує донецька прописка. Людина навіть може не мати відповідної освіти: якщо у паспорті стоїть штамп — народився в Донецькій області, це гарантія вдалого працевлаштування. На батьківщині Віктора Федоровича сьогодні дуже популярний тост — “За нас, за вас и за родной Донбасс”.
Думаю, що до 2015 року в Україні у кадровому плані нічого не зміниться. Донецькі захоплять всі ключові посади в міліції, податковій, прокуратурі по всій Україні. Останні кадрові призначення на Житомирщині й Тернопіллі — цьому підтвердження.
— Нинішня влада робить ставку не на професіоналів, а на вихідців з донецького регіону, котрим можна особисто довіряти. Чужинцям у ній не місце, — каже Віктор Чумак, директор Українського інституту публічної політики. — Кадрова політика в Україні базується не на критеріях професіоналізму, а на особистій відданості. Це дорога в нікуди.
Богдан КУФРИК
Експрес online

Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #573 : 02 Лютого 2012, 00:08:57 »

2Люся вся різниця в тому що мені до лампочки за кого ви голосували , вас же непокоїть мій вибір. Мало того ви ще й винним мене робите. Я обурений тим що ви не шукаєте причину в собі чи вашому лідері. ви собі вирішили що винний хтось. повторюю що перше дивіться на себе. я також можу багато в чому звинуватити . та я поважаю вибір кожного. ваша справа. не можу зрозуміти що ви від мене хочете голосуйте за тимошенко за комуністів чи анархістів, ваша воля. та не потрібно перекладати з себе відповідальність на мене.
дайте вгадаю. ви зараз скажете що я знов фантазую чи нюняю чи насаджую вам свою думку.
І зверніть увагу так ніхто ніразу не відповів , а що ви зробили для свого лідера чи що ви робите для того щоб змінити ситуацію. навіщо краще зробити винними проти всіх. вони винні що тимошенко не лідер для більшої частини країни. та байдуже головне з себе відповідальність скинути.
сумно..
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #574 : 02 Лютого 2012, 09:01:26 »

bornslippy. Якщо проаналізувати результати виборів, то якраз голоси противсіхів допомогли Яникам стати президентом.
Це була одна з політтехнологій, яка дала результат.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #575 : 02 Лютого 2012, 09:08:07 »

він схожий за боркотуна за баранкою.який такі думки висловлює вголос.і звісно не переконати
 без образ
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #576 : 02 Лютого 2012, 09:20:04 »

Роман так кажуть тільки ті хто голосував за тимошенко. чи я не правий?
Дюд які образи на людей котрі шукають причину в інших а не в собі. все життя стогнати що хтось винен. комуністи, кучма, ющенко, проти всіх. цікаво хто далі буде винен?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #577 : 02 Лютого 2012, 09:42:32 »

Дюд які образи на людей котрі шукають причину в інших а не в собі.
я щось від Тебе також не чув визнання провини ;)
а як люблять говорити у нас на форумі, слід починати з себе. ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #578 : 02 Лютого 2012, 09:44:23 »

він голосував проти всіх.він не винен що обрали того чи іншого кандидата.
 зразу не згадав хто казав починати з себе
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=NKUSQzOLGj0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=NKUSQzOLGj0</a>  :=) :=)
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #579 : 02 Лютого 2012, 10:05:10 »

Дюд які образи на людей котрі шукають причину в інших а не в собі.
я щось від Тебе також не чув визнання провини ;)
а як люблять говорити у нас на форумі, слід починати з себе. ;)
перепрошую а я хіба звинувачую юліфанів в приході якубовича?! зрештою тре підняти старі теми Роман памятаєш як ми сперечались на рах "щирих" українціів. тоді вже піднімалось питання що нам ніхто не винен ми самі. та ви далі продовжуєте показувати пальцем на інших. стратегія тимошенко один в один. я свої мінуси знаю і свої помилки здатен сам оцінити. ви ж чомусь впевнені що проти всіх помиляються і треба всім на цьому наголосити. ви ж нівчому невинні жертви. продовжуйте в тому ж дусі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.