Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Звершення Януковича на посту Президента.  (Прочитано 245544 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #540 : 08 Листопада 2011, 19:01:34 »

І передачка гарна і жид діло говорить  :=) :frend
Відповідь від: 08 Листопада 2011, 18:25:57
Мудрий чувак і дуже гарно все тлумачить  :good
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #541 : 08 Листопада 2011, 21:38:34 »

о, плоди звершень не забарились...
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=NBconLQBu2g" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=NBconLQBu2g</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #542 : 09 Листопада 2011, 18:27:14 »

Таємниці "Межигір’я". Розкіш султана    http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2011/11/9/6742106/ Сервіс Google Maps оновив свої зображення над територією резиденції Януковича. Якщо хтось шукає наочні приклади втілення гасла "Україна для людей", то йому достатньо подивитися на "Межигір'я".
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #543 : 09 Листопада 2011, 20:09:36 »

не розумію ! для чого людині стільки?! :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #544 : 09 Листопада 2011, 20:16:44 »

ми не з тої касти.нам не зрозуміти.
 так само як не зрозуміли як то в людей від хворих і калік відбирати і просирати чи отак як Яник
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #545 : 09 Листопада 2011, 20:22:10 »

трагедія в тому що такі як яник беруться з народу. ми їх і породжуємо. ніхто не може гарантувати що якби з неба впало купа бабла ми б не зкурвились. але нам це не світить так що радієм що ми не з тої касти))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #546 : 09 Листопада 2011, 20:32:25 »

так. якось на передачі всі в черговий раз гнали собі з комуніста Царькова.
так він сказав шо в кожному регіоні своя влада.і де кому живеться краще ніж іншим.
 а Львівяни зауважували що повеневі гроші не крали в них регіони,а вони самі.
 хоча властивість розбудовуватись і тягнути все до хати сутність практично кожного,хто б то не був.
 а от будувати це все на трупах і на горі інших-то аж дивно невже та людина пекла не боїться
« Останнє редагування: 09 Листопада 2011, 20:42:49 від theDude »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #547 : 17 Листопада 2011, 16:44:37 »

http://tvi.ua/ua/watch/author/?prog=698
 аналітика ТВІ як яник окуповує країну своїми
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #548 : 31 Січня 2012, 00:09:39 »

«Покращення»: результаты реформ в Грузии и Украине  http://news.mail.ru/inworld/ukraina/economics/7953570/
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #549 : 31 Січня 2012, 09:51:06 »

Ну треба ще раз вибрати в цьому році ПР, щоб вони таки довершили свої реформи. Бо ж ще неосвоєні  запаси і ресурси.

А як не захочете вибирати - вам допоможуть!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #550 : 31 Січня 2012, 11:51:28 »

краще нехай інші вибирають, а ми будемо голосувати "противсіх".  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #551 : 31 Січня 2012, 12:01:01 »

нехай інші вибирають
-поможе?
в межах Калуша це протест.але загалом ще один голос за ПР.
тай вроді чи не забрали таку графу з бюлетеня
« Останнє редагування: 31 Січня 2012, 12:09:51 від theDude »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #552 : 31 Січня 2012, 13:02:04 »

як це не поможе??  :=) :=) :=)
от ненависної Юльки помогло збутись. значить дієвий спосіб.  :butcher
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #553 : 31 Січня 2012, 13:06:15 »

Юлька тепер була б за благо. не було б аж такої порівняльної таблиці як вище.
 там такі технології готуються з копіюванням в москалів що ми в шоці будем від фальсифікацій і наглості
 як вона буде робитись.Є штат працівників які цілими днями думають як нас кинути й на....ти
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #554 : 31 Січня 2012, 14:13:20 »

Юлька тепер була б за благо.
Мене зараз знову звинуватять, що я прихильниця Юльки, але я чомусь впевнена, що як би вона не старалась, такого бандитизму у владі точно не було б. Не посміла б вона прийняти ні той податковий кодекс, ні пенсійну реформу.... Звісно - красти б не перестали, але в таких масштабах і так цинічно як зараз точно не було б. Ще троха і Конституційний суд закриє інтернет нам, як в Китаї - тільки деякі контрольвані сайти і будемо працювати ми за трудодні... А як не будемо - привезуть китайців а нам зроблять житловий кодекс.В кожній нашій квартирі поселять по півсотні китайців а ми  тоді всі в палатках зимою грітись будемо. Вони вже зробили репетицію  :=) А ми будемо продовжувати гордо але пошепки розказувати як ми в сортах гівна розбиратись не бажаємо і як нам нема з кого вибирати. От коли ми реально в гівні будемо копирсатися, тоді і розберемось в його сортах.
Відповідь від: 31 Січня 2012, 13:59:52
И вот тут-то понимаешь - вся эта «потемкинская деревня» в Альпах - ради одного зрителя и одного жителя. Только для него придумываются все эти удобные поездки, все эти ланчи, все эти встречи - пока его еще пускают за границу хотя бы на форумы. Только он один должен верить, что занимается серьезной внешнеполитической деятельностью в комфортных условиях горнолыжного курорта. Что это и есть политика. И если Виктор Янукович действительно в это верит, если получает от всего этого удовольствие - что ж, тогда это действительно страшно.
http://kontrakty.ua/article/43462
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #555 : 31 Січня 2012, 14:25:17 »

Звісно - красти б не перестали, але в таких масштабах і так цинічно як зараз точно не було б
-стопудів. Європа в шоці з нас і наших .. Була б підписана угода про асоціацію. колись звичне на бігбордах "Вона працює"-не так би очі вже й разило
Держава реально перетворюється приватну власність.На пахана і його колєгів працюють всі.жесть.Цинічно-саме те слово.

Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #556 : 31 Січня 2012, 18:53:30 »

Шановні колеги ви мене вбиваєте. Четверо прихильників тимошенко обговорюють які проти всіхи хренові і як би було класно при Юльці. я вражений. по перше вважаю що краще вже якубович. по друге ви реально думаєте що тимошенко хоч щось би зробила? ну я наприклад думаю що казну вона б наповнювала як і янукєвич, тобто за наш з вами рахунок. "досягнення" її відомі усім і тільки шанувальники тимошенко не помічають чи не бажають помічати що вона робила теж саме тільки тоді гроші в казні ще були і криза не так сильно тиснула. я не захищаю бандюкевичів. мені просто хочеться зрозуміти чим тимошенко краща за якуновича? Насправді я думаю , якби тимошенко пришла до влади то вона стала би сотаннім президентом незалежної України.
з.і. Я мабуть вже казав . найкращий для України варіант, якщо тимошенко сидітиме, а в парламент пройде обєднана опозиція( що вже утопічно) і посадить янукєвичкуса з копанією і всі разом вони будуть сидіти і не будуть заважати. сміх сміхом але команді тимошенко вигідніще щоб вОна сиділа.  і рейтинг піднімається і робити ніхрена не тре. якщо не помиляюсь по тб казали що партія тимошенко налічує 500000 членів. мені от цікаво де ті всі члени і чому вони не захищають свого лідера? це вже би була міні революція, а на ділі винні противсіхи і якубович з кровосісьою.
з.і.і. особисто мені краще живеться при режимі. та це не заслуга якубовича чи кровосісі чи тимошенко. 
з.і.і.і. режим тре пережити. можливо доведеться пережити випробування і тимошенко. і ви перші поставите її на вили.  просто нічого страшного нема головне зробити правильні висновки. ви ж наприклад не можете впливати на роботу сонця чи рух планет і не сильно цим переймаєтесь так і на політиків забийте  вони ж нами не переймаються. ви нічого не можете змінити. тільки шляхом голосування. голосуйте за тих кого вважаєте підходящим а не за того в кого нібито рейтинг вищий. наразі вижодним чином мене не переконали що потрібно було вибрати тимошенко тільки вчергове впевнили мене що я зробив правильний вибір. ви хочете зкинути на когось вину за якубовича.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #557 : 31 Січня 2012, 19:01:36 »

загалом добре кажеш. я не думаю що серед нас є фанатики тимошенко.просто з 2х зол вибирають менше.
памятаєм плакати вона працює.але не піднімала так податки давивши громадян
 також як казав мій колега"може вона хотіла програти ці вибори".-казна пуста.криза.
але напевне прорахувалась з репресіями.
форум на то аби кожен втикнув свої 2 копійки. в кожного своя думка.
НІХТО не може з майбутніх кандидатів Західенерго(як приклад)в Ахметова забрати.ніякий Тягнибок.спочатку ейфорія перемоги.а потім забудеться і про люстрацію і націоналізм і програму для збереження українців.спростуй якшо не так.
 нехай розберуть свої Лозинські,але такого пі...а не буде
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #558 : 31 Січня 2012, 19:18:19 »

Цитувати (вибране)
я не думаю що серед нас є фанатики тимошенко.просто з 2х зол вибирають менше.
а якщо вони однакові?! і я не хочу вибирати з зол. чому я маю нести відповідальність за двох неадекватних людей?!
Цитувати (вибране)
памятаєм плакати вона працює.але не піднімала так податки давивши громадян
тому що це було не вигідно перед виборами. ще раз повторюю з відки вона би брала гроші в бюджет?! тільки у нас з вами. зрештою газові угоди з Росією вам не здаються мяко кажучи тупістю?!
Цитувати (вибране)
також як казав мій колега"може вона хотіла програти ці вибори".-казна пуста.криза.
але напевне прорахувалась з репресіями.
думаю якраз навпаки. виграш був її єдиним шансом. і уяви собі що би вона витворяла ставши президентом.
Цитувати (вибране)
НІХТО не може з майбутніх кандидатів Західенерго(як приклад)в Ахметова забрати.ніякий Тягнибок.спочатку ейфорія перемоги.а потім забудеться і про люстрацію і націоналізм і програму для збереження українців.спростуй якшо не так.
однозначно згідний. в тому4 то й фішка що ми від виборів до виборів вгадуємо контрацептив чи ні кандидат. і в принципі наш обовязок вказати кандидату на виконання його обіцянок.
зрештою все глобальніше. і тре лідера котрий думав би про майбутнє держави\нації та її місце в світі. наразі ми бруд під нігтями людей котрі керують світом. а ми переживаємо за злодійку бо вона трохи менша злодійка ніж інші?! :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #559 : 31 Січня 2012, 19:26:47 »

а ми переживаємо за злодійку
-навряд чи хтось з нас переживає за неї.от дивимся як кіно шо далі буде.
але абсурд в тому що вони не здатні довсети що вона крала :good(ну хіба що всі це знаєм).
 вона подала в американський суд на Фірташа за тодішнє йому відшкодування.Яйценюк себе проявив активним піарщиком за сезон.може він? :P всякі Владзі місцеві тепер підуть в такі прохідні партії як Яценюка.Думаю що трохи свобода розростеться,крім як з Львівської-Тернопільскої мандатами
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225