Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
Медицина в Калуші
« Прочитано #260 : 09 Січня 2011, 13:31:39 »

7 січня, в однієї жінки з Калуша почалися пологи. Чоловік викликав швидку. Приїхала швидка, але медики були п'яні.
От він сам і приняв пологи у дружини, прямо в ванні.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Медицина в Калуші
« Прочитано #261 : 09 Січня 2011, 14:07:35 »

в нас нація сильно питущих, :)
і немає різниці, чи то лікар, чи черговий електрик, чи даїшник.
на 7 майже всі хто був на чергуванні - були п яні.
йде пропаганда алкоголю,(форум не виключення)
і всиляки "народні"примудрості, щось типу - людина - не скотина, більше відра горілки не вип'є :=)
я лічно кожен день стикаюся з підлітковим алкоголізмом,
і потім з них формуються ті лікарі і офіцери, той вічно п яний шоубізнес і політікум.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #262 : 25 Січня 2011, 21:06:11 »


 Сьогодні була в ЦРЛ, і почула таку бувальщину ( тепер , мабуть це вже анекдот Підгорецької лікарні) :) Медсестра ставить бабці капельницю ( звісно безкоштовно, ну , не за гроші бабці).І тут бабуся видає, а скажіть- но мені сестричко, чи то-то лікарство дороге, чи дешеве? Ну медсестра звісно питає,- а вам яка різниця? -Ну та скажіт,пані медсестро, мені тре знати :=) Медсестра звісно знову відповідає, що їй ( бабці) немає жодної різниці,капають задурно,от і все.І бабуля знову видає-Ви мені скажіт по-правді- чи дороге,чи дешеве? Бо я не знаю кіко маю доктору заплатити  :=) :D
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #263 : 25 Січня 2011, 21:59:39 »

А я нині був у поліклініці на "пятачку". То просто ППЦ! Таке враження, що до тепер ніхто не лікувався!  :o
Важко пройти коридором. Щоб потрапити до лікаря треба взяти ТАЛОН!  :=)  :o
Операція "Лікарі по талонах"  :-D

Смішно, але ми з бабулею йшли до ендокринолога. Я не в курсі чи то і раніше були ліки для діабетиків безкоштовно чи лише інсулін, але сьогодні прийшовши і посидівши у черзі 10 хв бабуля сказала:
"Ти знаєш, я ще 60 грн на таблєтки назбираю"

А після того як одна жіночка запитала у іншої про "безкоштовні ліки", а інша відповіла, що були але закінчилися, ми пішли на базар по молоко і яйця  :=) :=) :=)

Купили ще у вуйка травяного лікувального чаю і почвалали додому.

Може за місяць розсосеться? Бо поки "Такой камунізм нам нє нужен".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #264 : 25 Січня 2011, 22:07:32 »

Не про Калуш, але  :unknow
Були сьогодні в Івано-Франківську (щось всі нині в лікарню зібрались  :-D) в Дитячій Поліклініці. Приходжу в реєстратуру - два віконечка. Біля одного черга з двох чоловік, біля іншого пусто. Йду туди, а там панянка Оріфлейм читає.  :=)
І що там за головний лікар, що таке собі дозволяють працівники.  :unknow
Звичайно мені пощастило, і панянка відповідла на мої запитання, правда перед тим довго робила вигляд, що я непомітна і нечутно розмовляю.  :-D
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #265 : 25 Січня 2011, 22:14:10 »

Певно хотіла щоб ти в неї щось замовила :=), тоді б все розказала :D
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #266 : 25 Січня 2011, 22:15:57 »

 :-D
Багато в неї буде клієнтів з таким ігнором.  :=)
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #267 : 25 Січня 2011, 22:26:17 »


 В один відділ ЦРЛ, сьогодні поступило 17 чоловік, вчора-15  :=) А  одразу після свят ( так казали медики) місцеві "бюджетники" ( співшаяся інтєлігенція; а чому "бюджетники"- бо зрання уже на лавочках на Площі біля адміністрації  :=) 0 "валили" в лікарню, як по свячену воду- покапалися на халяву, відійшли, поїли, полежали-ну чим не кайф? :)

 В міську поліклініку, мою маму "по-блату" записали на УЗД на 07.45. :) бо людей "вагон". Але то її фист припекло,хоча не хотіла, казала,що їй "Гепабене" помогає і то до обіду :=) Довелося таки положити на денний стаціонар  :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #268 : 07 Лютого 2011, 12:23:40 »

в підтвердження цитати наведеної Лалією в темі "Мої улюблені вислови":



http://tsn.ua/video/video-novini/?media_id=383385610
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #269 : 07 Лютого 2011, 14:04:33 »

Цікаво, що не раз повторювалось -  це все безкарно, виходу нема, не притягнеш до відповідальності.  ;) Як мантра.  :=)

Мали б навпаки закликати людей якось боротись.  :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #270 : 07 Лютого 2011, 16:41:07 »

Болюче питання  :( :( :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


jaba

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2011, 23:46:57

    Звідки: kalush
Медицина в Калуші
« Прочитано #271 : 10 Лютого 2011, 11:33:23 »

Влада піариться  на медицині повним ходом. чому мер поставив освітян, медиків та працівників інших служб в таке становище, що об них витирають ноги.як вчитель чи лікар, то обв"язково хабарник. всі погані-тільки влада у нас добра., ніхто ніколи нічого не брав. смішно. Він забув, що його батьки були лікарями...у міста є багато проблем, а соціальні служби завжди були ласим шматком для всіх. краще запитайтеся яка зараз такса за працевлаштування  того ж вчителя чи якоїсь іншої професії в державній установі. хоч я не медик, але щиро їм співчуваю і розумію. у міській владі щодо освіти та медицини на теперішній момент нема професійних і адекватних людей. на скільки часу вистачить коштів для безкоштовного лікування? Чому в поліклініках повний бардак? попробуйте пройти медогляд, то за один день зробити не реально.але це залежить не від лікаря, а мабуть  від керівництва.кругом в поліклініці тільки черги. що стосується хабарів, то ви, людоньки добрі, не хочете-не давайте, роботу свою медики і так зроблять, а якщо ви даєте добровільно, то потім не плачтеся. і трішки про освіту... якщо будете бодай контролювати своїх дітей, щоб вони не списували з ГДЗ,з інтернету, а чуть-чуть вчилися, того гляди і оцінки стануть кращими.Батьки від школи лиш вимагають, а співпраці ніякої нема.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #272 : 10 Лютого 2011, 12:04:58 »

не хочете-не давайте, роботу свою медики і так зроблять,
Давно в лікарні були?  :hot

Беруть і звичайні лікарі і ті, що займають керівні посади. Через медсестер, чи молодших по статусу лікарів "оголошують таксу". :=)
Щось я не ризикнула не платити, як мені перед процедурою назвали ціну.  :=) Дивна правда.  ;)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Медицина в Калуші
« Прочитано #273 : 10 Лютого 2011, 12:26:33 »

є такі які перед ціну не називають і гроші не беруть - погана прикмета. тільки після.
кажуть що справжні лікарі тільки так і роблять )
так що якщо кажуть перед і просять гроші - краще шукати іншого)
недавно читав про випадок - взяли за операцію 2000 доларів (до), а під час оперції пацієнтка померла  :(
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

jaba

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2011, 23:46:57

    Звідки: kalush
Медицина в Калуші
« Прочитано #274 : 10 Лютого 2011, 12:31:31 »

 у мене нещодавно тітка лежала в лікарні. Ніхто не заїкався про якусь подяку ні до, ні після операції, ні хірурги ,ні анестезіологи. Все зробили добре. Що мені не сподобалося, так це один санвузол і те, що хворий не має як дотриматися елементарної гігієни- прийняти душ, а прооперованому хворому треба йти далеко до туалету......
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #275 : 10 Лютого 2011, 12:38:06 »

Я платила після, але суму сказали наперед. В Калуші немає альтернативи, звернулась до кращого, що робить таку процедуру. ;)


Відповідь від: 10 Лютого 2011, 12:36:25
у мене нещодавно тітка лежала в лікарні. Ніхто не заїкався про якусь подяку ні до, ні після операції, ні хірурги ,ні анестезіологи.
 :o   :unknow

Молодці раз так   :good
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #276 : 10 Лютого 2011, 12:46:39 »

 В калуській ЦРЛ чи не щодня виникають непорозуміння пацієнтів з лікарями, щодо "безкоштовної" медицини.Цікаво те, що в поліклініці в денному стаціонарі всі ліки платні.Знаєте чому? Тому що даний стаціонар відноситься до амбулаторно-стаціонарного лікування.А безкоштовно передбачено лише на стаціонар повний.Люди цього не знають.Лікарі не хочуть нічого коментувати,посилаючись на того,чия ідея була такого "комунізму",мовляв йдіть до того чоловіка.Ось і маємо.В ЦРЛ пацієнтам дають направлення на здачу аналізів, окремі з яких коштують понад 300 гривень.Люди обурені.

 А щодо освіти,то я перепрошую шановний,хіба може  дитина знати необхідну тему,коли вчителька на завтра задає тему реферату,і він має бути готовий саме завтра,і обов"язково друкований.І та мала біжить   на роботу і мама швиденько шукає в інтернеті і качає, бо вчителиці треба на завтра.А якщо мама чи тато не має змоги це зробити ні на роботі,ні дома, то що? Шукати в когось, в гіршому випадку платити гроші ,напрягати когось,бо дитині треба на завтра.Як ми писали реферати? Йшли в бібліотеку, писали на чорновик,приходили до дому і на листках з альбома переписували на чисто.Титулку підписували фломастерами.Цікаво було, правда, бо зроблено все було своїми руками.А зараз? Чим ці діти зацікавлені? Чому не пишуть від руки реферати,хай і з інтернету.Чим більше пишуть, тим кращий почерк і більше знають.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #277 : 10 Лютого 2011, 13:08:43 »

я перепрошую шановний
Якщо ти до Жаби, то вона не "він"  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #278 : 10 Лютого 2011, 19:16:36 »


 Зрозуміла ;) :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #279 : 10 Лютого 2011, 19:37:37 »

Жаби
А чого "Жаба" ?  :=) По-різному можна прочитати  :)

Записаний
Experientia est optima magistra...