Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337593 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #220 : 16 Листопада 2010, 00:14:31 »

А там де є немовля вони ЗОБОВ"ЯЗАНІ ще й переодягатися в халати, не те, що мити руки і перевзуватися!
Ну, це вже для них взагалі вищий пілотаж  :=)
Моя дільнична помила руки, лише, коли прийшла перший раз, а потім і взута, і руки не мила. Після другого разу відвідин я її не пускала, то вона вже й не приходить і ми туди не навідуємось. Інколи медсестра приходить, говорить за прививки, але то окрема тема...
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #221 : 16 Листопада 2010, 15:50:11 »

Жаль, що тут - це вищий пілотаж :(. У нас у Києві так було ЗАВЖДИ. Приходили, перевзувались, мили руки і одягали халати. Потім гріли у руках слухавку...І тільки тоді приступали до огляду. Може так було лише на Позняках  :unknow? Але так і справді має бути завжди. І ніякого перебільшення у цьому немає. Це - НОРМАЛЬНО і буденно! Деякі могли ще й маску одягнути.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Медицина в Калуші
« Прочитано #222 : 16 Листопада 2010, 15:55:34 »

завжди? завжди дітей в лопухах народжували, а це тільки недавно з"явилось  :-D
( жартую)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #223 : 16 Листопада 2010, 16:02:19 »

Інколи медсестра приходить,
До місяця медсестри повинні ходити щотижня (без виклику), а до року - щомісяця проводити профілактичний огляд. Правда, точно вже не пам"ятаю - чи до року чи до півроку.
А ще у Києві мені запам"яталось те, що після виклику швидкої (навіть при помилковій тривозі) лікарі приходили на наступний день без виклику. Лікарі швидкої самі передавали виклик у поліклініки. А тут такого немає  :( і взагалі багато чого не робиться того, що мало б, бо у нас, напевно, більш невибагливі, терпеливі, затуркані і пофігістські люди. І привчили лікарів рухатись лише після підмазки, інакше віз не покотиться, бо не подолає силу тяжіння (до крісла і благодійних внесків). :=)
Відповідь від: 16 Листопада 2010, 16:01:21
завжди дітей в лопухах народжували
Вперше чую. Мені казали, що їх купують у роддомі. :)
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Медицина в Калуші
« Прочитано #224 : 16 Листопада 2010, 17:55:30 »

Вперше чую. Мені казали, що їх купують у роддомі.
У вас обох недостовірна інформація - дітей приносить лелека. Причому не на город (в лопухи) і біплатно, а в запущених випадках навіть неочікувано  ;)

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #225 : 16 Листопада 2010, 21:04:24 »

Лелека, напевно, приносить їх у роддом. А потім немовлят там продають мамам за благодійні внески ;)
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Медицина в Калуші
« Прочитано #226 : 16 Листопада 2010, 23:08:47 »

А ще у Києві мені запам"яталось те, що після виклику швидкої (навіть при помилковій тривозі) лікарі приходили на наступний день без виклику. Лікарі швидкої самі передавали виклик у поліклініки. А тут такого немає
Сонечко я, у нас теж таке є. Правда, не лікар, а медсестра забігала спитатись, що сталось і, при потребі, вже й лікар приходила. І після прививки завжди медсестра приходила спитатись чи все добре. :good
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #227 : 16 Листопада 2010, 23:22:16 »

А до нас ні разу у Калуші після виклику швидкої не приходила :(. Я по-привичці, не викликала педіатра, бо привикла, що вони самі приходять.
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
Медицина в Калуші
« Прочитано #228 : 02 Грудня 2010, 11:53:53 »

Всім привіт. Підкажіть чи в Калуші роблять такий аналіз - спермограму? Якщо так до де саме?
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #229 : 02 Грудня 2010, 12:03:02 »

Думаю в Калуші не роблять. Певно треба в Івано-Франківськ. В Медсервіс або Екстрамед.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #230 : 21 Грудня 2010, 13:46:44 »

Як я обіцяв розкажу про нашу медицину.

Коротше відвіз я свою бабцю у колишню районну на Каракая. Мусіли їхати туди бо у бабці на тілі висипало якісь прищі, що страшенно свербіли і таке (то більше то менше) тривало вже понад пів року. У нас була версія що то наслідок довготривалого вживання ліків від тиску, бо крім всього іншого в описі ліків було написано, що вони можуть давати таку алергічну реакцію.

Вже пізніше ми пригадали, що свербіж зявився якраз після того як вона почала приймати саме ті ліки.

Але йдемо попорядку.

Все як положено. Перший пункт звісно - терапевт. Подивилася і призначила ліки від алергії.
Трохи полегшало, але після закінчення їх прийому все повторилося. Що не дивно, адже причину реакції ніхто не усунув.
Пішла бабуля до шкірного, там же на пятачку. Той навіть не думав її оглянути а відразу сказав щоб їхала на Каракая.

Нарешті ми таки туди поїхали.
Заходимо. Кажу мол. добридень, ми до вас на консультацію. Сидить їх там 4 штуки. 2 лікарі 2 сестри.
Старша пані лікар мені відповідає, що за консультатцєю то ми до професорів маємо звертатися.
Мало б насторожити. Але я сприйняв як ознаку гарного настрою.
Беру розбераю бабулю і по ходу розказуємо що вона приймає і які хвороби має крім тої шкірної біди.
А вони нам:
А флюрографія, а гінеколог. Я показую що в 2009 році то все проходили. Лікар - нєпаложена!
Я до сестри:
Та подивіться, бабці 82 роки. Того року все обходили, не мучте її.
Сестра послухала і позаписувала що всі доки є.
Далі треба бачити як її оглядали  :o

Я собі уявляю, що мабуть прокажених так лікували.

На відстані, не встаючи з крісла, не доторкаючись руками до шкіри. Ну короче так як з лайном.
Відповідь від: 21 Грудня 2010, 13:43:50
Ну подивилася вона так з далека та й каже таким призирливим тоном "Та маєте коросту..."

Ми в шоці. Бабуля каже, та я у війну як мала була то мала коросту і знаю яке воно, то не може бути.

Доктори зразу:
-А з ким ви живете?
Ще молодий дохтєр подивився і теж каже короста.

Але хоч написали направлення на лікування в стаціонар. Теж завдяки сестрі. Бо лікарі виявляли повний пофігізм.

Сестра так чемно забрала бабулю на аналіз крові (на сифіліс) ну і ще пошукала бабі в голові воші.

Я в ауті повному. Але виду не подаю.

Пішли у стаціонар.

На щастя там є ще нормальні люди на відміну від поліклініки.

І лікар нас огланула і відразу на аналізи направила.
Звісно ніякої корости не виявили. Я пояснив які ліки і як довго бабця приймає і лікар призначила уколи.
Так от їздимо на ті уколи досі. На другий день почервоніння зійшло на половину а на третій практично зовсім зійшло. Свербіння залишилося лише там де гояться струпи. Відновився апетит (який від накопичення в організмі гадостей від ліків був зовсім пропав).

Звісно я не в змозі описати всі прєлєсті нашої медицини у поліклініках, але я вам чесно скажу, багато вже бачив але такого поганого відношення ще не зустрічав. Щоб до нормально виглядаючої, нормально одягненої і чистої людини ставилися як до бомжа, то просто ППЦ. І то ще я з нею був, а якби вона сама прийшла ?!   :o

Дай Бог вам ніколи не хворіти!
« Останнє редагування: 21 Грудня 2010, 13:59:46 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Медицина в Калуші
« Прочитано #231 : 21 Грудня 2010, 14:10:08 »

Жах :(
У мене тато лікар все життя і поки ми не переїхали в Київ, я не знала що таке хамство і грубість лікарів, а тут....це приблизно як ти описав...
Ніколи не забуду коли мене вагітну на 8 місяці вигнали з кабінету бо лікар займав дві посалди одну як начмед, а іншу як Голова там якоїсь коміссії яка видавала лікарняні для тих хто не прописаний за місецм обслуговування цієї лікарні...
Як у начмеда -  у ньго були одні прийомні години і дні, а як у Голови цієї комісії - інші..
І я попала якраз не в ті, бо дізнавалась телефоном...
Він 15 хвилин зі мною сварився, що я займаю його час, замітсь того щоб за 3 звилини переглянути усі підписи які я вже зібрала і просто поставити свій...
Я вийшла певне не при тямі від образи і хамства і далі до ньго ходила моя лікар...
То зараз як згадаю... ще погано ..Я співчуваю Вам Юрочка :( бабусю дуже шкода :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #232 : 21 Грудня 2010, 14:19:42 »

На щастя бабула була у такому поганому стані що десь на половину того не сприйняла і не зрозуміла.
І ще раз наголошу, що якби не людяне ставлення медсестри, то мабуть ми у той день вернулися б додому з нічим, а так бабуля вже може нормально їсти і спати.
Відповідь від: 21 Грудня 2010, 14:13:23
То тре було бачити як я наступного дня перся з старшою медсестрою вже стаціонару і доказував їй що вчора вже здавали кров на аналіз. Вона мені каже, що у них, а я кажу ні, на іншому поверсі. Вона мені що там навіть нема лабораторії, а я кажу що я тоже не сєвєрний олєнь. А тоді вона каже фразу після якої до мене дійшло чого у нас так поспішно взяли кров на аналіз:
На тому поверсі могли брати хіба на РВ.  :evil :evil :evil
Відповідь від: 21 Грудня 2010, 14:15:57
Бабуля каже мені на другий день:
"Я думала вони мені дивилися чи у голові струпів нема, а вони воші шукали...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #233 : 21 Грудня 2010, 15:54:56 »

То нема чому дивуватись - наша система згнила повністю, і це не тільки медицини стосується. То тепер всюди так...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

ридисочкаааака

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    03 Березня 2012, 07:00:00

    Звідки: Дзвонарська
Медицина в Калуші
« Прочитано #234 : 02 Січня 2011, 15:32:16 »


Дуже прикро що з вашею бабусею повелися лікарі не належним чином, але не можна всіх під одну мірку . На жаль система в нашій медицині така,що  без флюрографії,гінеколога, аналізу крові на РВ тебе нігде не прий муть. і це  не місцеві лікарі придумали-це вказівка зверху ,яка контролюється. Якщо у пацієнта ,НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ,виявиться через деякий час туберкульоз,якась пухлина  чи інше захворювання-на розбір піде лікар в якого ви були на прийомі в поліклініці. А ви скажете що вас нікуди ніхто не посилав.  А провіряти голову на наявність вошів-обов язкова процедура. я не думаю що ви б хотіли лежати на сусідньому ліжку з завшивленою людиною. А зараз дуже багато і педикульозу і туберкульозу- і половина випадків це не бомжі,а благополучні, чисті і добре одягнені люди.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #235 : 02 Січня 2011, 19:30:09 »

я ж казав, що так як то написано то воно не виглядає так як було на місці  ;)
Відповідь від: 02 Січня 2011, 18:44:17
І ще, я в жодному разі не хочу аби у когось склалося враження, що я вважаю, що то всі лікарі у нас такі. Якось у Підгірках в ендокринології зовсім все інакше.
Відповідь від: 02 Січня 2011, 19:29:41
Всюди попалаються випадкові люди...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ридисочкаааака

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    03 Березня 2012, 07:00:00

    Звідки: Дзвонарська
Медицина в Калуші
« Прочитано #236 : 02 Січня 2011, 20:50:27 »


Треба завжди відноситись до людей так,як би ти хотів щоб віднеслись до тебе. Будемо вірити що новий рік ,який принесе нам безкоштовну медицину (комунізм в окремо взятому місті) остаточно її не зруйнує. 
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #237 : 02 Січня 2011, 21:11:04 »

Будемо вірити що новий рік ,який принесе нам безкоштовну медицину (комунізм в окремо взятому місті) остаточно її не зруйнує
 :good

Гарно сказано!
Думаю не зруйнує. особливо якщо Насалик часто буде навідуватися у медзаклади особисто.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ридисочкаааака

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    03 Березня 2012, 07:00:00

    Звідки: Дзвонарська
Медицина в Калуші
« Прочитано #238 : 02 Січня 2011, 22:18:56 »

УЗД для лікаря який там працює є шкідливим.Навіть є певні норми навантаження (10-12чол.) і кожну годину 10 хв. перерва. А лікарі працюють цілий день без перерви. і вони не виноваті що хтось записався на чергу  і не прийшов. Коли я сиділа в коридорі всі приходили по черзі і їх відразу брали.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Медицина в Калуші
« Прочитано #239 : 02 Січня 2011, 22:22:51 »

 :-D :-D :-D у ридисочкааааки буде дитинка :-D
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..