Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337085 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #160 : 29 Липня 2010, 10:21:32 »

і дякувати Богу ,що лікувався в Франківську,а то напевно тут би користі з того небуло ніякої.  і повір мені там такого поняття як взятка люди не розуміють.
 :=)

Аякже.
Маю інший досвід -  в дитячій на Коновальця "треба-треба", а про Онколікарню взагалі мовчу. Там так "друть" гроші, що аж страшно.  :(
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #161 : 29 Липня 2010, 10:24:48 »

Мілано, та з іншого боку ... мені відомий випадок про той таки перетанальний, як там масово загинули дітки через те, що персонал забув поміняти кисневий балон (а дітки були у кисневех капсулах чи то боксах - не знаю як оте називається)
Про те ЧП - також усі дружно змовчали, а загинуло дев"ять діточок.  :(
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #162 : 29 Липня 2010, 10:30:38 »

Про те ЧП - також усі дружно змовчали, а загинуло дев"ять діточок
Як можна було змовчати якшо загинуло 9 дітей - це ж кримінальна справа ?  :unknow
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Медицина в Калуші
« Прочитано #163 : 29 Липня 2010, 10:31:34 »

мені відомий випадок про той таки перетанальний
Наскільки я знаю, у перинатальному декілька відділень. Тому все що я писала - це про те відділення в якому лежала я.
А скільки всього я чула про калуський пологовий...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #164 : 29 Липня 2010, 10:33:27 »

Як можна було змовчати якшо загинуло 9 дітей - це ж кримінальна справа ?  не знаю
У тому ж числі дитинка моєї сусідки - саме від неї я знаю про той випадок.  :(
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Медицина в Калуші
« Прочитано #165 : 29 Липня 2010, 10:34:18 »

а дітки були у кисневех капсулах чи то боксах
загинуло дев"ять діточок.
Я памятаю, що там було всього 2 бокси для недоношених. Інших відправляли в лікарню на Коновальця.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #166 : 29 Липня 2010, 10:36:12 »

А скільки всього я чула про калуський пологовий...
Погоджуюся, про Калуський роддом (той що колишній) ЯЯ писала вище у темі.
Відповідь від: 29 Липня 2010, 10:34:53
Я памятаю, що там було всього 2 бокси для недоношених. Інших відправляли в лікарню на Коновальця.
Нажаль точніше нічого сказати з цього приводу не можу  :unknow , бо те трапилося із моєю сусідкою.
Записаний

ABCDEF

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    27 Жовтня 2011, 02:36:58

    Звідки: Івано Франківськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #167 : 30 Липня 2010, 14:49:20 »

І все-таки... Я схильний розділяти лікарів на "практиків" і "бумажників". Я сам давав гроші відомому калуському лікарю, який серед ночі вправляв моєму сину складний перелом на руці. Він не вимагав, навіть впирався - але я віддячив. Можете кинути в мене камінь - я вважаю це премією за те, що він не байдикував в медінституті, а ходив на пари і добре вчився
   Я повністю підтримую твою думку Ігор. Лікарю який працює в після роботчий час не гріх заплатити адже він нічим перед тобою не зобовязаний. Навіть можна сказати так поступають у всіх цивілізованих країнах лікар в роботчий час працює і йому за це платить держава-а після роботчий час він собі сам заробляє.  Одного разу ми були в Сербії там чоловікові осколком від гранати пошкодило ногу (а було це вночі) приїхали ми в лікарню там сказали ,що лікарі будуть тільки через дві години на роботі,але дали адресу одного лікаря який може зашити пошкоджену ногу коли ми приїхали за місцем проживання лікаря він все це діло зробив менш ніж за пів години і нарахував суму своєї роботи на 7 євро (а як би це сталося в роботчий час цей же самий лікар виконував свою роботу безкоштовно)  І я вважаю це нормальною справою адже лікар потратив свій вільний час який є його відпочинком,і я не вважаю ,що це навіть якась подяка це можна назвати заробітком в вільний час на який має право кожна людина!!!
Записаний
Чесному народу -вільне життя !!!!   ХАБАРНИКАМ ТА ЇМ ПОДІБНИХ - ТЮРМИ !!!!

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 21:06:47

    Звідки: korotka
Медицина в Калуші
« Прочитано #168 : 31 Липня 2010, 23:46:54 »

  Навіть можна сказати так поступають у всіх цивілізованих країнах лікар в роботчий час працює і йому за це платить держава-а після роботчий час він собі сам заробляє.  це навіть якась подяка це можна назвати заробітком в вільний час на який має право кожна людина!!!
Ви плутаєте щось.У всіх цивілізованих державах страхова медицина.А несплата податків з зароблених грошей,одне з найбільших порушень закону і караєтся ох як жорстоко.Відсутьність ж лікарів в лікарні гарний показник "цивілізованоі" держави.У нас таке тяжко уявити -на зміні відсутній лікар,у кожному відділі є черговий.Інша справа коли ви хочете щоб робив конкретний спеціаліст.Рахунок про оплату ви тоді одержали?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

ABCDEF

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    27 Жовтня 2011, 02:36:58

    Звідки: Івано Франківськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #169 : 01 Серпня 2010, 21:24:44 »

Ви плутаєте щось.У всіх цивілізованих державах страхова медицина.А несплата податків з зароблених грошей,одне з найбільших порушень закону і караєтся ох як жорстоко.Відсутьність ж лікарів в лікарні гарний показник "цивілізованоі" держави.У нас таке тяжко уявити -на зміні відсутній лікар,у кожному відділі є черговий.Інша справа коли ви хочете щоб робив конкретний спеціаліст.Рахунок про оплату ви тоді одержали?

Я згіден на рахунок страхової медицини,але то була 5;30 ранку і як таких лікарів хірургів не було на чергуванні. Звичайно потім зателефонували страховому агенту предявили чек і всі кошти були повернуті! Але суть в тому що я саме хотів висловити те,що лікар який працює в післяроботчий час має повне право брати з вас кошти!
Записаний
Чесному народу -вільне життя !!!!   ХАБАРНИКАМ ТА ЇМ ПОДІБНИХ - ТЮРМИ !!!!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #170 : 01 Серпня 2010, 22:18:51 »

лікар який працює в післяроботчий час має повне право брати з вас кошти!
Формально - ні.
Відповідь від: 01 Серпня 2010, 22:18:09
А якщо і візьме то мусить з них податки заплатити  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #171 : 09 Серпня 2010, 15:52:01 »

Співробітниці стало погано. Каже тиск у мене чогось другий день низький, аж світ крутиться і ходити сили нема. Ну беру, йду додому беру апарат, міряю.
тиск 78/65  :o
Ну але ще цілком не здихає. Що робити. Робить каву, випиває (то що було під руками) 25 гр. бальзаму.
Чекаємо 15 хв.
Міряю
тиск 85/68
Пульс практично не чути.

Йде у поліклініку. Попадає у славнозвісний 1-й кабінет. То я вже потім у неї телефоном випитав.
Крашена помпує, спускає, помпує знов. Вердикт - 110/70 (космонавтка!)

Ну припустимо поки вона туди дійшла тиск може і внормувався насправді (у чому я сильно сумніваюся), але

ні чого ви прийшли, а що вас турбувало, а може ще погано почуваєтеся?...
Ніфіга!
Знімайте і...(валіть звідси).

От таке реально ставлення.
Доведеться тепер із знайомим терапевтом домовлятися про аудієнцію. Благо є ще лікарі які не лише щось вчили і ще щось знають, але і хочуть допомогти!


Ще скажу про ендокринолога з тої ж поліклініки на пятачку. Я лише раз із нею розмовляв і то коли не її зміна була. Зайшов у кабінет і попросив проконсультувати в одному питанні. (звісно без надлишкової надії що мене послухають). Жіночка не лише мене не вигнала, але все пояснила, розказала коли вона буде на роботі (після відпустки) і запросила приходити з пацієнткою. 
От що не так?
Могла ж просто сказати "вийди і закрий двері з того боку бо я нині не роблю", але ж не сказала. І я їй нічого не давав і не обіцяв і вона не вимагала. Чому можуть бути і нормальні лікарі.
А є ж і такі що відправляють хвору на діабет 82 річну жінку на аналіз на глюкозу (звісно зранку не ївши) а тоді та бабця сидить на лавці у коридорі 2 години, періодично заходить питає "чи можна" (бо ціле життя главбухом проробила і думає, що культурним бути то є добре), а їй постійно кажуть щоб почекала, бо суто її терапевта десь нема. Аж як я даю словесних  пі-:censore-ль то з невинною міною на "лиці" кажуть, а чо ж вона зразу не казала? То мовляв можна і до іншого терапевта йти, не мус вмирати чекаючи на "приписаного".
Кроче... бо зараз понаписую...  :censore
« Останнє редагування: 09 Серпня 2010, 16:20:15 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:20:03

    Звідки: пр. Л.Українки
Медицина в Калуші
« Прочитано #172 : 10 Серпня 2010, 13:14:14 »

в першому чи то другому кабінеті сидить медсестра. Її робота зміряти тиск і записати в карточку.
взагалі дивно чого її туди направили. Від того, що виміряють тиск здоровішим не станеш.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #173 : 10 Серпня 2010, 13:38:58 »

То медсестра, що автомат? Чи медпрацівник. Перший кабінет - то долікарський кабінет. Не мало бути так як було.
Відповідь від: 10 Серпня 2010, 13:33:35
Чуть подружці рукав не відірвала коли міряла...
Відповідь від: 10 Серпня 2010, 13:34:38
Я звісно не описав все так детально як було мені описано словами.
Відповідь від: 10 Серпня 2010, 13:38:03
взагалі дивно чого її туди направили
От от. Бо там не лиш у тім кабінеті автомати сидять, а у реєстратурі тоже.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #174 : 10 Серпня 2010, 15:22:51 »

І у мене таке враження, що на першому поверсі самі боти. Я хотіла якось пройти огляд мамолога. Так з гінекологічного кабінету, що на першому поверсі мене відправили до онколога на 3ій здається чи 4й. Той, сказав, що то не його парафія і у них є для того гінекологічний кабінет. Я знов униз. На мене уже визвірились - ми сказали до онколога. Онколог також скипів, при чому я - це їхня справа. По 3 рази побувала у кожного. Накінець в гінекологічному згодились, але за окрему плату лише. Пішла купила рукавички, а вони закрились на 2 години на обід, бо не устигли пообідати вчасно. Так з нічим і пішла. Слава нашим медикам, вони дуже вигадливі і дотепні!
Аж до сліз...тільки чужих.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Медицина в Калуші
« Прочитано #175 : 11 Серпня 2010, 00:44:28 »

Розповідь сонечо я нагадала мені про власні поневіряння поліклінікою.
Років 10 тому я серед ночі зауважила, що не можу ворухнути головою. ЇЇ доводилось повертати руками, бо інакше відчувався дикий біль. Зранку я сповзла (реально!) з ліжка і передзвонила на роботу, що не зможу прийти, бо мушу викликати лікаря. Але якось посоромилась, що до мене, молодої дівчини, треба його викликати додому - мені ще не 80 і хвороба не заразна. Краще дійти самій. Тим більше, що лікаря можна чекати до вечора, а після обіду треба бігти на роботу, бо я ж свідомий працівник!
 Вийшла з будинку - аптека. Думаю:"У мене точно якесь запалення нерва. Може просто вколоти наклофен?" Але ж я свідома пацієнтка і можливість якихось невідомих мені хворіб або невідомих ускладнень відомих мені хворіб погнала мене в поліклініку. До неї - пару метрів через "П"ятак", але йшла я дуже довго, намагаючись не рухати головою. Це виглядало так, ніби на плечах у мене не голова, а яйце, яке я намагалась "донести і не розбити".
 Дійшла я до поліклініки і минаючи реєстратуру - зразу до невропатолога. Він стояв на коридорі і розмовляв з іншим лікарем, якого я не знала. Я спиталась, чи можна заходити. Невропатолог подивився на мою карточку і спитався про номерок з реєстратури. Я чесно призналась, що номерка не маю, але мені сильно болить і я дуже прошу його прийняти. Лікар став в позу і зауважив, що без номерка він нікого не приймає і прийняти не має права.
І що всім хворим це має бути відомо.
 Несучи своє "яйце" замість голови спустилась в реєстратуру. Там, звичайно, номерки просто так не дають.
Треба пред"явити флюорографію і огляд гінеколога. Ніякі мої пояснення, що я працюю на харчовому підприємстві (що було записано на мед. картці) і регулярно проходжу медогляди (обовязково!), і, що результати медоглядів знаходяться в санітарній книжці, яка повинна знаходитись на робочому місці (і знаходилась у мене в кабінеті, бо я сама відповідала за проходження медоглядів працівниками заводу), нічого не діяло. Мені було запропоновано їхати на пивзавод за санітарною книжкою або проходити все ще раз. Вигляд у мене, видно, був дуже вже ніякий, бо дівчата змилувались і дозволили не проходити флюорографію, яка в поліклініці не працювала (!) і її треба було їхати робити або в Підгірках або в райлікарні.
 І на тому спасибі. Залишився гінеколог. Осідлати гінекологічне крісло в такому стані я навіть теоретично не змогла б, але лікар на це не зважав і ні на які вмовляння не піддавався. Можливо, він сподівався на якісь гроші, але моя голова не те, що думати про "віддяку" - поворухнутись не могла. Тому десь за півгодини лікар здався.
Нарешті, я мала омріяний папірчик. З тяжкою бідою піднімаюсь до невропатолога. Там, звичайно, вже чималенька черга. Ще хвилин 40 і я у лікаря! І коли він сказав, що у мене запалення нерва і призначив наклофен, я зрозуміла, що не до того лікаря я прийшла. Мені треба не нерв, а голову лікувати. :D
Всю дорогу до аптеки мені сльози котились з очей. І від болю, і від безсилля.
 Ця історія мала несподіване продовження, коли я познайомилась з головним лікарем поліклініки (а це саме він був присутній при моїй першій розмові з невропатологом) і, при нагоді, розказала йому цю історію. Він згадав цей випадок і ми прийшли до висновку, що, якби я звернулась до невропатолога не в присутності головного лікаря, то, швидше за все, мене б прийняли без усіляких папірчиків. Проте я завірила, що більше в його поліклініку - ні ногою.
Правда, пару років тому довелось порушити обіцянку: треба було пройти медогляд на права. А я ж свідомий водій... :D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #176 : 11 Серпня 2010, 08:42:01 »

Якщо то у Вас має схильність до рецидиву, то раджу звернути увагу на печінку і як варіант на горло, інфекційні хвороби якого можуть гнобити печінку, а та у свою чергу не фільтрує певні яди, що потрапляють у нерви і спричинюють їх спазм подібний до запалення. І людина думає що її десь продуло.  :drink
Відповідь від: 11 Серпня 2010, 08:40:06
Не конче завжди має "заклинювати" у тому ж місці, але переважно по тій же стороні. У мене то у спині то у бедрі то у шиї, але завжди у правій половині.
Якщо щось подібне - пишіть у приват.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Медицина в Калуші
« Прочитано #177 : 11 Серпня 2010, 08:44:16 »

Якщо то у Вас має схильність до рецидиву, то раджу звернути увагу на печінку і як варіант на горло, інфекційні хвороби якого можуть гнобити печінку, а та у свою чергу не фільтрує певні яди, що потрапляють у нерви і спричинюють їх спазм подібний до запалення. І людина думає що її десь продуло.
Ні, це були наслідки різких перепадів температури в різних цехах на заводі від +1 до +80.  :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #178 : 11 Серпня 2010, 08:46:57 »

Тоді ОК.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #179 : 21 Жовтня 2010, 13:04:09 »

В стоматполіклініці на Рубчака лікують зуби безплатно. Мер дав гроші ні медикаменти.  :)
Записаний