Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 335486 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #120 : 15 Квітня 2010, 00:10:00 »

Вважаю,що породіллі самі наслухаються таких речей,а потім ходять і пхають всім по кишенях,після чого плачуть,що лікарі вимагали.
Точно не пхали.  :=)
Рзкажу при зустрічі з прізвищами і подробицями.  ;)
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #121 : 15 Квітня 2010, 00:19:49 »

 Не сперечаюся.Кажу,що я трохи наївна  :unknow А може то моя робота так на мене впливає,чи на них? Прізвища я трохи знаю,хто там себе високо цінить.Але я навіть не хочу на такі теми говорити з кимось із влади.Думаю і там знають.Найбільше хочу туди потрапити.Так-так,в пологовий.Але вже як пацієнт,а не як гість  ;) :P
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #122 : 23 Квітня 2010, 00:53:04 »

Західний вісник
Права пацієнта.  Роз’яснює юрист
http://zahidonline.com/news/article/prava_pacnta._rozyasnyu_yurist/
така велика стаття - а сенсу в ній = 0
чому б, пану юристу, не взяти приклада з моєї викладачки права (практикуючого адвоката) - котра половину пари диктувала конспект за запланованою темою, а другу половину пари роз"яснювала нам, як то є все у житті-бутті нашому.

Ажде попередня стаття Михайла Кучерака мені справді сподобалася - та ... , мені не було зрозуміло з тієї статті - у яких випадках я, на місці паціента, можу настоювати на забезпеченні мене ліками у ЦРЛ? А коли маю оплатити ті ліки власним коштом?  :unknow

І мені відверто цікаво - чим має забезпечити ЦРЛ породіль - що входить до безоплатних послуг - а за що треба платити у пологовону. І це питання, так би мовити, до влади - на що конкретно влада міста виділяє кошти для пологового вітділу?
Бо те, що там повне вар"ятство - таке вже зрозуміло давно.

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #123 : 23 Квітня 2010, 23:29:33 »

Лалія правильно написала, "у такому стані". Звісно ми всі "правильні" і за інших обставин мабуть не давали б хабаря, але...

Але тут як і з бродячими собаками, заразу треба поборювати у комплексі (і ми не даємо і їх щемлять). Але то все лише плбажання і фантазії :(
Відповідь від: 23 Квітня 2010, 23:27:08
Реально ж попавши  у ситуацію, коли хвора близька людина лежить у палаті 5 днів і ніякої терапії до неї не застосовують, а аж після "змазки" починається лікування мало хто з нас ризикуватиме здоров'ям...  :( :( :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Медицина в Калуші
« Прочитано #124 : 14 Травня 2010, 16:51:12 »

А є тут хтось з поліклініки  з пятачка??? Хотілось би знати заробіток їхній.Хотів би уточнити.Не зарплатню-а заробіток.Бо на сьогоднішній день там проходять люди медкомісію з "хімії".І такса за проходження 120 гр. з людини.І не має різниці,хворий ти чи ні.Хоча хімія перераховує закладу гроші за медкомісію.Про нюанси проходження розкажу якось згодом.
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Медицина в Калуші
« Прочитано #125 : 14 Травня 2010, 21:30:47 »

Про нюанси проходження розкажу якось згодом.

 Розкажи, я збираюсь туди йти з понеділка  :)
Про тиск я вже знаю. В них прибор показує тільки одне положення - 150/100, того року тариф був дисєтка або шоколадка.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Довбуш

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Той, хто в обороні Вітчизни меч піднімає, святе ді
  • Останні відвідини:
    18 Січня 2017, 19:09:16

    Звідки: Шептицького
Медицина в Калуші
« Прочитано #126 : 08 Червня 2010, 21:33:58 »

Шановні медики м.Калуша! Прошу вас вивчити присягу Гіпократа, скоро вам прийдеться відповідати за ваші злочини.

Присяга Гіпократа

За традицією складається всіма лікарями перед початком практики. Вважається, що текст присяги склав «батько медицини» Гіпократ, який жив у 4-му столітті до Р. Х., або ж один із його учнів.

«Я засвідчую під присягою перед лікарями Аполлоном, Асклепієм, Гігієєю та Панацеєю, беручи у свідки всіх богів та богинь, і відповідно до моїх здібностей та мого розуміння даю таку клятву: Цінувати нарівні зі своїми батьками того, хто навчив мене лікарської умілості;
Жити спільно з учителем, а при потребі — ділитися з ним своїми достатками;
Його нащадків вважати своїми братами, а вмілість, якою вони захочуть оволодіти, передавати їм безкорисливо і без письмової домовленості;
Знаннями, усними повчаннями, правилами, інструментами та всім іншим, що передбачено навчанням, ділитися зі своїми синами, синами мого вчителя та учнями, пов ’язаними зобов ’язаннями і клятвою, даною за законами лікарської професії, але тільки з ними й ні з ким більше;
Режим своїм хворим приписувати задля їх блага, відповідно до моїх знань і мого розуміння, утримуючись від завдання їм будь якої шкоди;
Ніколи не приписувати нікому на його прохання смертельного засобу і не підказувати йому способу здійснення подібного задуму;
Точно так само не давати жодній жінці песарію для викликання аборту;
Зберігати непорочність способу свого життя і власної лікарської майстерності;
Ніколи не робити розтину у хворого навіть із явними ознаками кам ’яної хвороби, а залишати виконання цієї операції практикуючому спеціалістові цієї спраи;
До якого дому я б не прийшов — я зайду в нього лише задля блага хворого, будучи далеким від розпусних намірів і спокус, особливо — від любовних утіх із жінками й чоловіками, будь вони вільними чи рабами;
Про що б я не дізнався під час виконання свої професійних дій або окрім них, що б не побачив і не почув про дії людського життя, які не слід будь коли розголошувати, я змовчу, вважаючи це таємницею;
Якщо я непохитно виконуватиму все, що засвідчив під присягою, нехай мені буде дано щастя в житті і в лікарській майстерності і слава у всіх людей на всі часи, але коли я зверну із праведної дороги або оскверню дану клятву, нехай моя доля стане для мене протилежною».
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #127 : 08 Червня 2010, 21:57:47 »

Довбуш, перепрошую, та присягу Гіпократа наші медики вже ДАВНО як НЕ дають - в них присяга УКРАЇНСЬКОГО ЛІКАРЯ
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Медицина в Калуші
« Прочитано #128 : 25 Червня 2010, 08:06:01 »

Порадьте зубного лікаря,доброго.(усі поради в приват)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #129 : 25 Червня 2010, 10:04:06 »

Можу порадити приватну клініку, там працює моя лікар, вже років 5-6 користуюсь її послугами. Ціни там не малі наче, пломба 90-130 проста, без лікування, щось таке.
Якщо підходить, напишу в приват координати.  :)
Записаний

ABCDEF

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    27 Жовтня 2011, 02:36:58

    Звідки: Івано Франківськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #130 : 24 Липня 2010, 14:04:44 »

А ти ризикнеш не дати лікарю, який лікує твою дитину? Даємо не від альтруїзму, а від страху, що навіть не подивиться на тебе перед призначенням лікування. І тобі потім не буде від того легше, як то лікування тебе калікою зробить, що його засудять (що в принципі малореально, бо експертами на суді будуть такі самі, як він), чи знімуть з роботи. Тому даєш, бо знаєш, що не можеш не дати.
 
  Відповім на твою відповідь по іншому,а ти ризикнеш сісти в тюрягу за те ,що даєш взятку (адже є такий закон в якому сказано ,що і той хто дає хабар той теж злочинець) я ніколи не платив лікарю за те ,що він мене лікує і не збираюся платити! А якщо виникла б така ситуація то повір мені знайдуться такі люді які того ж самого лікаря який вимагатиме взятку запросто зроблять калікою так,що взятка може обернутися і другою стороною :butcher
Записаний
Чесному народу -вільне життя !!!!   ХАБАРНИКАМ ТА ЇМ ПОДІБНИХ - ТЮРМИ !!!!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #131 : 24 Липня 2010, 16:07:45 »

Та ніхто ж не вимагає відкрито. Просто уваги до тебе буде на 0,5%. А хочеться на 100%, особливо, коли це стосується твоєї дитини.
Є різні медики, на жаль чи на щасття. І я була в ситуаціях, коли люди просто виконували свою роботу, а було, коли явно тебе ігнорували.

Хоча, деколи ігнорування медиками спасає тобі здоров"я. Малій збирались робити операцію. Але 2 дні щось заважало, відкладалось із-за екстрених випадків. На 3ій день, я, порахувала це за знак "свише" і забрала малу з обласної лікарні, поїхали в Київ. Виявилося, що операції не те, що не треба було, а катеорично неможна було робити. Бо, то було не новоутворення, а запалення. І таких прорахунків безліч. Нам навіть обслідування не провели толком, бо сказали, що по симптомам і так усе ясно. Може, коли б підмазала, то хоча б  УЗД для годиться зробили б. А там дивись і діагноз правильно б установили.

Я б, напевно, швидше ризикнула відповісти за взятку ніж допустити, щоб з дитини зробили каліку на все життя чи сироту. От така я погана і не свідома в соціальному плані та щей без звязків в медзакладах Калуша.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #132 : 24 Липня 2010, 16:27:45 »

Напишу щось гарне про нашу медицину, а то все так сумно.  :unknow

Пологове відділення в Підгірках приємно вразило відношенням медперсоналу, принаймі такий в мене досвід.  :good

Медичні сестри в більшості уважні, ніхто грошей не вимагає.  ;)

Завідуюча неонатолог Тимків Н.В. відповідальна та добра.  :bouquet:

Лікар Новицька М.М.  взагалі молодчинка  :good, кому треба звертайтесь, дам координати.  :)

В цілому ми задоволені.  8) 

Досвід в старому пологовому був гірший, а  медперсонал за любу дрібницю натякав на винагороду. :unknow

« Останнє редагування: 24 Липня 2010, 16:33:31 від Лалія »
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #133 : 24 Липня 2010, 16:29:01 »

 :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Знов дівчинка?
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #134 : 24 Липня 2010, 16:34:35 »

Ага, я як Новосельцев:  :=) дівчинка і ще дівчинка.  :-[
Записаний

ABCDEF

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    27 Жовтня 2011, 02:36:58

    Звідки: Івано Франківськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #135 : 25 Липня 2010, 21:17:25 »

Напишу щось гарне про нашу медицину, а то все так сумно. 

Пологове відділення в Підгірках приємно вразило відношенням медперсоналу, принаймі такий в мене досвід. 

Медичні сестри в більшості уважні, ніхто грошей не вимагає. 

Завідуюча неонатолог Тимків Н.В. відповідальна та добра.   

Лікар Новицька М.М.  взагалі молодчинка  , кому треба звертайтесь, дам координати. 

В цілому ми задоволені.   

Досвід в старому пологовому був гірший, а  медперсонал за любу дрібницю натякав на винагороду.


Та все ж повернемось до цієї сумної справи де таки приходиться викривати брут і витягувати все на чисту воду!
    Мене більше цікавить те хто ходив оформлятися на групу через Калуську МСЕК  і чи приходилось комусь давати взятку,щоб отримати пошвидше групу?
 Справа в тому,що недавно стикнувся з такою проблемою! Зустрічаю одного разу жінку яка плакала в полікнініці підійшов запитати ,що сталося можливо може чимось треба було помогти,та жінка в відповідь сказала,що її проблемі неможливо зарадити так як в жінки виявили хворобу рак матки жінка довго лікувалася. Після лікування хіміо та радіо терапії  жінка може втрачати свідомість так як імунітет знижчений,а коли вона пішла,щоб отримати групу її просто відмовили і сказали ,що потрібно ще долікуватися,а от як би в неї було лишніх хоча б 500 гривень то групу дпали б без всяких питань!    Після почутого сказаного не знаю ,яка мене сила стримала вірватися в той кабінет МСЕК і порозбивати морди тим ідіотам Ч. і К. я думаю всі і так прекрасно знають фамілії тих взяточників, що сидять в кабінеті МСЕК . 
  Тому щиро прошу хто мав з цими людьми справу прошу не бути байдужими і відгукнутися не заради того ,що я прошу,а ради того,щоб такі люди як та жінка могла отримати той статус якому відповідає її здоровя і врешті решт відчути людяність і повагу в цій Богом забутій країні.
Записаний
Чесному народу -вільне життя !!!!   ХАБАРНИКАМ ТА ЇМ ПОДІБНИХ - ТЮРМИ !!!!

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #136 : 25 Липня 2010, 21:30:56 »

А до чого тут моя цитата?  :unknow
Записаний

ABCDEF

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    27 Жовтня 2011, 02:36:58

    Звідки: Івано Франківськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #137 : 25 Липня 2010, 21:34:45 »

цитата тут ні дочого просто я знову ж таки вирішив після хорошої похвали звернути особливу увагу !!!
 Скарги приймаються на емейл  life_0103@ukr.net
Записаний
Чесному народу -вільне життя !!!!   ХАБАРНИКАМ ТА ЇМ ПОДІБНИХ - ТЮРМИ !!!!

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Медицина в Калуші
« Прочитано #138 : 25 Липня 2010, 22:03:21 »

Мене більше цікавить те хто ходив оформлятися на групу через Калуську МСЕК  і чи приходилось комусь давати взятку,щоб отримати пошвидше групу?
За підготовку документів на отримання групи платиться на кожному етапі. На самій комісії продовжити групу на рік-два коштує 3 місячні пенсії по інвалідності. По-факту получається більше.
 Згадала історію, що відбулась десь років 8 тому. Онкохворий чоловік (4 стадія) подав документи на групу. Справа затягувалась медиками під різними приводами. Нарешті людині конкретно сказали скільки це має коштувати. Гроші він заплатив дуже великі на той час. Групу призначили, а за місяць людина померла не отримавши навіть першої пенсії.
Родина звернулась до медиків з проханням віддати гроші, бо ховати не було за що. Вони "відморозились". Тоді втрутилась теща Горця (саме від неї я почула цю історію) і пообіцяла, що справа набуде великого розголосу, якщо гроші не повернуть. Це подіяло.
 У мене свекр і свекруха інваліди і мусили платити кожного разу на перекомісії. Особисто знаю дівчину, що роки хвора на розсіяний склероз (вже дуже погано рухається) і у Калуші їй без грошей під різними приводами відмовляли у продовженні групи. У Франківську їй дали 2 групу повічно без грошей.
 Призначення груп - найбільш корумповане "медичне дійство" в Калуші.
Записаний

ABCDEF

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    27 Жовтня 2011, 02:36:58

    Звідки: Івано Франківськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #139 : 25 Липня 2010, 22:38:03 »

Дякуємо Мілана за проявлену небайдужість. Я теж чув за Франківську МСЕК тай з досвіду знайомих знаю,що там працюють дійсно хороші та чесні на 99% фахівці ( 99% це так ,щоб не перехвалити) хто ще має скарги,або в кого є реальна інформація про людей яким не хотіла встановити групу без взятки Калуська МСЕК
Записаний
Чесному народу -вільне життя !!!!   ХАБАРНИКАМ ТА ЇМ ПОДІБНИХ - ТЮРМИ !!!!