Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337562 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1118
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 16:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #500 : 22 Серпня 2013, 22:30:17 »

приємно, що не всі медичні заклади в місті в такому занедбаному стані - зокрема активно реставрується районна лікарня по вулиці Каракая - всередині сверлять, кладуть плитку, міняють вікна, двері, - а ззовні утепляють фасад теплоізоляційними плитами з мінеральної вати а потім фарбують в голубий колір
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Медицина в Калуші
« Прочитано #501 : 22 Серпня 2013, 22:38:26 »

приємно, що не всі медичні заклади в місті в такому занедбаному стані - зокрема активно реставрується районна лікарня по вулиці Каракая - всередині сверлять, кладуть плитку, міняють вікна, двері, - а ззовні утепляють фасад теплоізоляційними плитами з мінеральної вати а потім фарбують в голубий колір
А миожна саму медицину так відреставрувати? без приіщення?без будматеріалів, без зовнішньої оздоби, щоб це не перетворити в " ПОБІЛЕНІ ГРОБИ"?
Наприклад: Якісний огляд, відповідальне і небайдуже ставлення до ВСІХ ЛЮДЕЙ незалежно від їх становища, відповідальність за діагоз, милосердя врешті-решт!  :unknow :unknow :unknow
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #502 : 22 Серпня 2013, 22:40:50 »

Наприклад: Якісний огляд, відповідальне і небайдуже ставлення до ВСІХ ЛЮДЕЙ незалежно від їх становища, відповідальність за діагоз, милосердя врешті-решт!    
золоті слова.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
Медицина в Калуші
« Прочитано #503 : 16 Грудня 2013, 16:05:27 »

хм хм . трохи нетрадиційний метод - але люди різні бувають , може комусь і допоможе   =))


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #504 : 28 Грудня 2013, 12:12:01 »

Я щось нічого не розумію. Насалик каже, що забезпечив лікарні ПОВНІСТЮ. А у дитячій лікарні мені сказали, що Насалик нічого не виділив їм (у мене скрите відео розмови) і до кінця року медикаментів уже не буде ніяких нових, а у наступному році - також не відомо, бо "їх не заклали" у бюджет напевно. З ліків не дають в уколах ні но-шпи, ні тавегілу, ні антибіотиків(!),...Хто винуватий і хто обманює???
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Медицина в Калуші
« Прочитано #505 : 02 Січня 2014, 12:16:25 »

Я не дуже сильна в подібних питаннях, але мені здається, якщо Вам кажуть на словах, що чогось не має або чогось не можуть зробити, то цьому має бути якесь документальне підтвердження (наказ наприклад). Спробуйте копнути глибше, порозпитувати. Більшість людей при держпосадах (в т. ч і лікарі) інколи забагато собі дозволяють. І коли починається вияснення обставин, то починається інша пісня, як-то кажуть.
Наприклад, я знаю як в одній з дитячих лікарень у Львові виділяються кошти на основні медикаменти і вони є в нявності. Пацієнтам виписують рецепти на дорогі препарати, а дітям видаються ті, що є в лікарні. Ті ж дорогі збуваються назад в аптеку за попередньою домовленістю.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #506 : 02 Січня 2014, 12:50:10 »

То трохи важкувато тієї правди добиватися, коли твоя дитина там лежить хвора.
Люди всякі є і серед лікарів  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #507 : 02 Січня 2014, 15:32:02 »

Так. Я не стала уже виясняти, але мені розповіли накатану схему - ми купляємо, а ліки, які виділялись на лікарню безоплатно поступають в аптеки і відразу ж хворим і продаються(. І ще багато залежало від самих медсестер. Одні, коли я починала шуміти і пояснювати скільки у мене є коштів і "давайте порахуємо, що найважливіше на них можна купити", то мені казали, що знайдуть і знаходили "залишки від інших виписаних дітей", інші - просто не давали малій цілий день НІЧОГО (правда більше із-за халатності ніж із-за відсутності), бо не давали навіть ті медикаменти, які були у наявності. Інколи в аптеках продавали мені ампулку на 4 дози дитячі (потім завезли і менші дозування). Але були медсестри, які з неї кололи 4 діткам антибіотик, а наступного разу ті 3 дози давали за рахунок інших мам, яким кололи "мою" частку(правда такою була лише одна зміна). Всі інші медсестри криком кричали, що так не можна і взявши у мене ампулу 1мл кололи 0,25мл. Я майже упевнена, що вони робили так як і попередні - кололи іншим діткам залишену дозу, а 3 ампулки не розпечатані від 3 хворих відправлялись назад у аптеку. Але, Бог їм суддя. Слава Богу - знайшлись гроші (в притик правда) на необхідний курс.
Ще мене напружували наслідки від наявності ТАРГАНІВ. У нас у палаті була мамочка, яка їх дуже боялась і тому всю ніч горіло світло (а моя мала не могла спати при світлі(. Тому першу ніч не спала зовсім майже). І таргани залізали і в їду і в речі(...На свята дітей позабирали додому - був гарний час, щоб їх потравити(.
Щодо лікарів. Нас уже вдруге інша лікарка веде (не та, що була весь час) - до неї претензій не мала ніяких. Лише подяка.
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #508 : 02 Січня 2014, 18:51:43 »

Сонечко, нам також у лікарні безкоштовно давали найдешевші ліки, а дорожче - купували собі самі
а хто у вас лікар був?
про тарганів - казали дівчата, що є, а я сама не бачила жодного разу :=)
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #509 : 02 Січня 2014, 19:05:58 »

у нас (тих, хто потрапив в останні дні грудня) і найдешевших не було(. За те, що наприклад як не хочемо(бо маємо алергію на) муколван, то Лазолван - за власні кошти я в курсі була. Але тут мова йшла про майже ВСІ ліки, бо то "кінець року".
На цей раз нас лікувала Любов Степанівна.
Записаний

Марія

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    04 Лютого 2014, 13:28:53

    Звідки: М КАЛУШ
Медицина в Калуші
« Прочитано #510 : 30 Січня 2014, 10:44:24 »

Привіт ,дівчатка хто здавав аніліз на торч-інфекції в Калуші,скажіть де робити і яка ціна ,дякую!
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Медицина в Калуші
« Прочитано #511 : 30 Січня 2014, 12:56:44 »

Привіт :) Я здавала в Медексі, так здається називається. В районній лікарні є їхня лабораторія. Можна ще здати в лабораторії біля ПФ, але мені в ЖК сказали, що їхні аналізи вони не визнають  :unknow. Мабуть, в них з Медексом домовленіть. Бо лікар ще наполягала їхати краще у Франківськ в Медекс, але я зробила тут.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Марія

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    04 Лютого 2014, 13:28:53

    Звідки: М КАЛУШ
Медицина в Калуші
« Прочитано #512 : 30 Січня 2014, 14:29:16 »

мене от направили в медчервіс,але там дівчата казали ціни огого 450 грн.от думаю чи є десь дешевше
Записаний

Марія

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    04 Лютого 2014, 13:28:53

    Звідки: М КАЛУШ
Медицина в Калуші
« Прочитано #513 : 30 Січня 2014, 14:30:31 »

мене от направили в медсервіс,але там дівчата казали ціни огого 450 грн.от думаю чи є десь дешевше
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #514 : 30 Січня 2014, 16:14:07 »

Це за скільки штук аналізів? (бо там є напр. краснуха, герпес, токсоплазмоз і т.д.)
У Франківському Медсервісі ще років 5 тому за один аналіз брали біля 50 грн.

Є варіант!

Підійти до генетика у нашій ЖК і запитатти про направлення на той аналіз.
Історія знає випадок (ну принаймні один), що коли такий аналіз дійсно потрібен і  дадуть направлення - у нашій ЖК його зробили безкоштовно.
Тобто вони беруть кров, а де вже сам аналіз роблять - не знаю.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Марія

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    04 Лютого 2014, 13:28:53

    Звідки: М КАЛУШ
Медицина в Калуші
« Прочитано #515 : 30 Січня 2014, 17:15:12 »

а які потрібно здавати аналізи,бо я не дуже в цьому розуміюсь сказали в жк на торч інфекції та й все?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #516 : 30 Січня 2014, 17:32:37 »

О. У нас так вміють!  :evil
Лікар, що Вас веде, має дати письмове направлення. Там і будуть вказані потрібні на думку лікаря аналізи.
Зайдіть до тієї генетички. Ану ж вийде. Скажіть, що хочете щось про то знати і взагалі які з них треба робити і т.п.
То така молоденька жіночка.
Якщо навіть не зекономите, то хоч зробите ті, які було потрібно, а не всі за раз.
Відповідь від: 30 Січня 2014, 17:28:12
А взагалі то
Цитувати (вибране)
Аббревиатура TORCH заключает в себе названия четырех вирусов и расшифровывается, как:

    Toxoplasma  – токсоплазмоз,
    Rubella – краснуха,
    Сytomegalovirus – цитомегаловирус,
    Herpes – герпес.

Тобто приблизно 250 грн воно і коштує. Правда перед планованою вагітністю, або на крайняк на перших місяцях відправляють крім тих 4-ох ще і на інші анвлізи
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Марія

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    04 Лютого 2014, 13:28:53

    Звідки: М КАЛУШ
Медицина в Калуші
« Прочитано #517 : 30 Січня 2014, 18:59:17 »

дякую,попробую,ато таки кругленькі суми вони за то хочуть а відказуватись не хочеться,хочеться,як тоо кажуть,бути впевненим що все добре) :good
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #518 : 30 Січня 2014, 20:16:27 »

Краще потратитися навіть на зовсім непотрібний аналіз ніж потім себе картати.
Говорю то з досвіду, а не просто так  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Медицина в Калуші
« Прочитано #519 : 30 Січня 2014, 21:20:47 »

Хотіла знайти копію листочка з направленням і результатами, щоб подивитися, але не судилося, десь заділа. Тому кажу по пам'яті. Перш, ніж направити мене на аналіз, генетик зі мною погоровила-порозпитувала, взяла листок направлення і відмітила в ньому потрібні аналізи (по пам'яті там було 3 або 4 "галочки", жирно ще їх так навела) і сказала, щоб нічого із зазначеного більше не робили  :!! Заплатила я 170 чи 180 грн. Думаю, як писав Юрко, ціна залежить від кількості тих аналізів. Генетик має визначити, які Вам треба зробити. Тому справді поговоріть із лікарем, хай дасть направлення на конкретні аналізи. Думаю ціна в різних лабораторіях не дуже буде різнитися.  :unknow
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles