Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337558 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #460 : 20 Лютого 2013, 09:48:13 »

Вони там мабуть лише приймають і возять у Франківськ. А якщо самі роблять на місці - то круто.
Визначити просто. Якщо швидко - то на місці.
Та і бланки з результатами мають мати назву лабораторії де робили аналіз, а не де брали матеріал.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Медицина в Калуші
« Прочитано #461 : 20 Лютого 2013, 09:53:41 »

щось не звертав увагу на це, та й байдуже. Хто хоче стояти в чергах і т.д. Рибка колись писала, як нарки щастал жіночою консультацією....
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #462 : 20 Лютого 2013, 09:54:51 »

Та так, просто мені цікаво де саме роблять аналіз.
Аналіз має право робити акредитована клініка.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Медицина в Калуші
« Прочитано #463 : 20 Лютого 2013, 09:58:04 »

тре буде поцікавитись  :unknow
Відповідь від: 20 Лютого 2013, 09:57:29
Уявив собі страйк лікарів  :=)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське
Медицина в Калуші
« Прочитано #464 : 20 Лютого 2013, 12:58:44 »

Рядові аналізи роблять на місці, більш складні везуть до Франківська
Записаний

Таїр

  • Початківець
  • *
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 40
  • характер у мене паскудний
  • Останні відвідини:
    17 Травня 2013, 13:55:40

    Звідки: Калуш/Дніпропетровськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #465 : 20 Лютого 2013, 14:28:47 »

оооо, поки я працюю, тут такі страсті -мордасті))) Хлопці, ви ,мабуть, мене не зрозуміли, тому внесу трохи ясності, щоб не було зайвих питань. :dopovid Я -викладач,наразі -недіючий (не прискіпаємось!) кожного року ми проходимо на роботі медичний огляд, тому за своеє здоров*я я все знаю, тому тут , в Калуші, мені зараз це не потрібно (поїду влітку до своїх лікарів і знову пройду всіх ОБОВ*ЯЗКОВО-тому не хвилюйтеся (випереджаю питання на кшталт: "все може статися за час перебування у Калуші від останньої зустрічі з лікарями"). Йдемо далі-у меня є достатньо друзів, які купли посвідчення і потім з приватними інструкторами займалися і теорією, і практикою (в нашому місті така практика існує!), але я вибрала інший шлях (це фраза для тих,хто писав, що можна купити і платити штрафи)-я записалася на курси тут, не пропускаю жодного заняття, лектора вже замучила питаннями (викладачі завжди дотошні щодо навчання!!!! коллеги,а вони серед вас є-можуть підтвердити). Далі: щоб пройти лікарів у Калуші без прописки ,то є великий дуже клопіт (Дякую ,Сонечко+, не буду повторювати-ти все правильно написала-уважні прочитали!), тому без наявних причин (1.Питання з боку обстеження в мене в нормі, окуліст-в нормі, нарколог-в нормі :agree) чому Я ПОВИННА проходити лікарів??? Як би була можливість принести свою медичну книжку, або в телефонному режимі рішити, щоб мені все просто перенести в довідку, то не питання!!! Ні про який "хабар" не було б і мови, можна ті 300грн залишити собі без клопоту (запевняю,я не альтруїстка!), але коли не має іншого виходу-то я вибрала простіше для себе і безпечніше для моєї родини. Тому давайте не будемо робити з мене ЗВІРЮГУ-ПаРАЗИТКУ, яка псує українську медицину своїми грошима ;)  Моя ситуація -конкретна, вимушена і ніяк не пересічна, тому пропоную на цьому закрити тему-довідку все одно зробили в Дніпропетровську))) :-D
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #466 : 20 Лютого 2013, 23:11:48 »

Сьогодні були з синочком на прийомі, коли були перші рази, то лікарка сказала, приходьте в середу з 16 до 18, у нас тоді прийом "здорові діти"(заходите без черги,бо то дитинка до року), чемно сьогодні так і зробили, і що ви собі думаєте. Прийшли в кабінеті одна дитина, під кабінетом ще одна, ну я так кажу, що ми заходимо перед тими людьми що стоять з хлопчиком, бо йому вно вже не рік і навіть не три, а лікарка мені каже почекайте на коридорі. я ще цих пропущу :o, і то певно не зовсім здорових, зараз всі кашляють, от в мене питання то нафіга тоді робити ті години "здорові діти". Хоч би на дверях написали. А то ж не всі люди знають. І я з Мирончиком на руках чекала під кабінетом, але мене з тих нервів теліпало, з 3_х місячним дитятком, де купа бацил.Ну слів нема. І ще чому після хворих діток не провітрюють кабінет? Та й взагалі не прийом, а одні нерви і стрес, для батьків і дитини. Я все таки за платну медицину вкотре переконуюсь. Бо ті натяки на гроші, ну вже просто дістали, але як я кажу, за те що я їм дам гроші, лікарка мудріша не стане. :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #467 : 20 Лютого 2013, 23:26:20 »

Як казав Комаровський:
- В поліклініку з татом, один з батьків в черзі, інший з дитям на вулиці гуляє.
  Нас пропускали, хіба таке ж маленьке було перед нами, тоді чекали. І лікарка завжди казала заходити, то ваша певно знайомих приймала.  :(
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #468 : 20 Лютого 2013, 23:28:59 »

за те що я їм дам гроші, лікарка мудріша не стане.
Як вдало і точно сказано!  :good
То, напевно, були діти якихось її знайомих. Бо до нашої лікарки діток до року пускають без черги. А у попередниці її - то взагалі хворих не хотіла приймати у здоровий прийом, попереджала, щоб не приходили. М"яко кажучи :duvno поступила ваша дільнича. Можна було і завідуючій пожалітись, щоб наступного разу таке собі не дозволяла.
І ще чому після хворих діток не провітрюють кабінет?
Справді - чому? А ще гірше - коли і тепловентилятор дує гаряче повітря і вікно з дверима на розпашку. Цікаво куди написати свої "пропозиції" з цього приводу - гігієни дільничих лікарів і гігієни прийому. Колись їх заставляли після прийому кожної хворої дитини мити руки. З однієї сторони - ніби накладно тратити секунди на миття, привикли до бруду(стерильність більше лякає :=)), а з іншого боку - навіщо переносити бацили\мікроби від однієї дитини до іншої? Ну і хто помилявся на рахунок "циган немитих"?
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #469 : 21 Лютого 2013, 10:01:52 »

Одним словом з дільничою нам "повезло" :(.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #470 : 21 Лютого 2013, 10:07:29 »

Та ладно...

То 80 % таких.

Збийся.

І так вже звикли до приватних лікарів. Будемо і далі таких шукати.



Відповідь від: 21 Лютого 2013, 10:06:27
От би хто підказав хороші заспокійливі (МОЦЕННІ) що без рецепту можна купити.
А то бабуля вже доводить.
Треба дати їй, щоб спала.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Медицина в Калуші
« Прочитано #471 : 21 Лютого 2013, 11:02:48 »

З нашим молодшеньким взагалі було класно. Дитина Богу дякувати росла здоровою, розвивалася. все було ОК. В поліклініку ні в якому разі не хотіли йти до хворих. Нам визвонювали , ясно, переживали, нависали за щеплення і т.д. Ми чемно погоджувались, пропонували зайти, подивитися, що все добре, а приходити не хотіли. Прийшли через пів року, коли було тепло, і то, зважилися, помірялися. А так повністю згоден, хай будуть "Здорові Дні" для прийому, і тре щоб було прокварцоване повітря після кожного прийому, або хоч наполовину менше....
Не їздячи міським транспортом, не ходячи по поліклініках, можна втриматися здоровими  :)
Відповідь від: 21 Лютого 2013, 10:45:33
То би нарки гарно підказали б  :=)
Проблема, що після прийому тих ліків будуть ще "крутіші "періоди. Варіть чаї з мяти, мелісси, ті реально помагають. Звяжіться зі мною, в мене є трохи меліси, поділюсь.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #472 : 21 Лютого 2013, 11:34:49 »

Меліса то для мене з Тобою.
То вже тяжкий трафунок. 85 років.
Відповідь від: 21 Лютого 2013, 11:33:19
Поки дали Гідазепам.
Дзвонив. Казала, що троха заспокоїлася
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Медицина в Калуші
« Прочитано #473 : 21 Лютого 2013, 11:37:15 »

Судячи з назви - конкретний транквілізатор  :o
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #474 : 21 Лютого 2013, 11:49:52 »

Я одну на собі пробував.
Нічо так.
Повіки налилися. Думаю приляжу на 20 хв. Проспав 2 год.  :=)
Відповідь від: 21 Лютого 2013, 11:42:58
Але ані кайфу ані ефекту пофігізму я не відчув.
5 таблеток Валер'янки краще  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Медицина в Калуші
« Прочитано #475 : 21 Лютого 2013, 12:54:02 »

Я одну на собі пробував.
Нічо так.
Повіки налилися. Думаю приляжу на 20 хв. Проспав 2 год.  :=)
Відповідь від: 21 Лютого 2013, 11:42:58
Але ані кайфу ані ефекту пофігізму я не відчув.
5 таблеток Валер'янки краще  :=)
Мій колєга колись зїв 10 або більше таблеток транквілізаторів, так йому можна було два дні поспіль плювати в лице(ми цього не робили, звичайно) - ноль реакції, а спав після тих двох днів дуууже довго, ну і тормозив ще з пару днів. Таблиця можки йшла туговатенько. Але не пишіть про ці транки, щоб хтось не зловжив :=), і не покинув на пару діб форуму  :pardon
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #476 : 21 Лютого 2013, 13:13:37 »

Нам визвонювали , ясно, переживали, нависали за щеплення і т.д.
Нам також. Я не була проти щеплень. Хоча київські невропатологи забороняли - правда усно, бо письмово не було на що посилатися(навіть при епілепсії тепер дозволені прививки за виключенням дуже важких форм)...Але я 3 рази ходила в поліклініку і 3 рази мені Бог заважав їх зробити. Я вважала це знаком. Бо, на жаль, перебуваючи у дитячому реабілітаційному Всеукраїнському центрі, набачилась уже дітей з результатами реакцій на вакцинацію. Це жах, м"яко кажучи...Тож, ми маємо лише ті прививки, що нам зробили у роддомі і в приватній клініці у кількамісячному віці. І все. З однієї сторони страшно за ускладнення від нещеплених хворіб, а з іншої - перед очима ті провакциновані дітки, за чиє життя і здоров"я ніхто не поніс і не несе відповідальності з медиків. Бо це досі офіційно не признали, що то шкода саме від вакцини. Та це не заважає лікарям тихенько розповідати, що така психологічно-неврологічна реакція йде на деякі компоненти, зокрема на ртуть, які містяться у багатьох вакцинах, а ще - їх майже всі неправильно транспортують і зберігають на шляху до поліклінік... Особливо сердить, що тобі дають підписувати(чи уже не дають?) заяву, у якій ти береш на себе відповідальність за наслідки вакцинації. А чому її не беруть на себе лікарі та виробники?!
У Києві нас прищеплювали Інфандріксом - то полегшена вакцина, більш очищена. Як є можливість таку дістати, то вже краще нею.
Щоб заснути є таким метод - уявляти собі, що ти пірнаєш все глибше і глибше...Можна вмикати засідання ВР чи якусь нецікаву монотонну передачу...
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Медицина в Калуші
« Прочитано #477 : 21 Лютого 2013, 13:37:28 »

Аналогічно :good
Коли ми були в інфекційній у Франківську, нам лікарка тихенько відкрила секрет, вона теж не дає щеплень своїй дитині.
Наш молодший  - без щеплень, і шо характєрно - здоровіший від всіх. І не хворів, як однолітки

Відповідь від: 21 Лютого 2013, 13:18:23
А ще в конституції пише, що всі мають право на освіту. Не вказано, чи з щепленнями, чи без, а написано - ВСІ. А у батьків з подібними позиціями, як у мене щодо щеплень - проблеми із садочками, школами, програмою безкоштовних оздоровлень і т.д.
Відповідь від: 21 Лютого 2013, 13:20:41
Створив таку тему: Щеплення http://forum.kalush.info/index.php/topic,7755.0.html
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #478 : 21 Лютого 2013, 15:27:14 »

у батьків з подібними позиціями, як у мене щодо щеплень - проблеми із садочками, школами,
Мене також лякали проблемами з дошкільною і шкільною освітою. Пророчили, що ми навчатимемося платно вдома і всякі інші дурниці. Це при тому, що невропатолог криком кричить - вам ЛЮБА вакцинація протипоказана, а педіатр махає кулаками і заставляє підписувати відмову від щеплень...Хоча я кожен раз повторювала - "якщо Ви берете на себе кримінальну і моральну відповідальність за цю прививку, а її зроблю". В садок не хотіли брати. Та мусили. А щодо школи я їм також відповіла, що знаю таких мам, які виграли суд щодо навчання без щеплень. Бо Конституція України є вищим і вагомішим аргументом ніж Медичне законодавство... Головне знати і відстоювати свої права і права своїх дітей...Правда, у мене зробити довідку у школу вийшло зовсім випадково (як завжди вкотре відчула підтримку Бога) без щеплень - нашого педіатра не було, а завідуюча відволіклась на кілу (чому не роблю операції і т.д.)  і прогавила відсутність форми щеплень. :)
Думаю - робити щеплення дитині чи ні - Бог підкаже. В період, коли має з"явитись малюк у мамочок сильно розвивається інтуіція - просто треба до неї прислухатись. Інтуіція - то і є Божа підказка, бо розум не здатен її відчути...Мені на курсах молодих мамочок попереджали, що дитині до 2х тижднів по-перше, не можна робити взагалі ніяких щеплень, бо дитина тоді зовсім стерильна і беззахисна. І саме найоптимальніше -починати щеплення після 3х місяців і далі - СТРОГО по схемі. А не так як у нас - коли є вакцина, тоді і колять. Так НЕ МОЖНА і не ефективно зовсім. Ще й шкодить. Тоді і справді краще - без них.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Медицина в Калуші
« Прочитано #479 : 22 Лютого 2013, 14:16:19 »

Невеличкий анекдот на медицинську тему.
трішки перефразований.

Чому українці рідко ходять до лікаря?
Тому ,що в українців дві хвороби -х***я і п****ць.
п****ць взагалі не лікується ,а х***я сама проходить. :=)
« Останнє редагування: 22 Лютого 2013, 14:51:16 від DVania »
Записаний