Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337570 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Таїр

  • Початківець
  • *
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 40
  • характер у мене паскудний
  • Останні відвідини:
    17 Травня 2013, 13:55:40

    Звідки: Калуш/Дніпропетровськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #440 : 18 Лютого 2013, 14:22:01 »

bornslippy, щодо проявів хабарництва... тут 2 сторони однієї медалі. Памя*ятаєте даїшника з "наша Раша" , де в нього сім*я голодна ,а він хабаря не бере? так само й тут-коли я сама пропоную "подяку" за послугу,яку може мені хтось зробити, я сама проявляю ініціативу , то чому людина має відмовлятися, тим самим не купивши у сім*ю ковбаси чи сиру, чи цукерок дитині?? але коли починається "вимагання",то вже занадто, а особливо натяки до тих,кому реально не має чого давати...

В лікарні на Каракая приходиш в регістратуру, 300грн і через пів години медична довідка на права готова) але мені гірше, не місцева-значить зась!!!а там всього-навсього просто підписи поставити на бланку... Чоловік прозодив УЗД , поставили в чергу через 2 тижні, а треба терміново, заплатив 150гривен-зробили без черги відразу все. Тому я кажу, якщо людина ХОЧЕ ЗАПЛАТИТИ, нехай платить, а НЕ ХОЧЕ-нехай чекає. Це б якось унормувати, зробити офіційно-було б класно! Проте жалко звичайних мед.сестричок-так хоч якась копійчина додатково перепаде, а як через касу,то піде все у кишені лише "властьимущим".
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата
Медицина в Калуші
« Прочитано #441 : 18 Лютого 2013, 21:01:10 »

pulsar, а чого це ганьба?  :duvno всі знають,що зараз купити права-не питання, але кожен сам вибирає свій шлях-я пішла на курси. На рахунок медичної...Або ви не маєте водійського посвідчення і не зрозуміли зміст мого питання, або маєте і вже забули шо то за фігня(( Мені, як не місцевій, досить складно, бо в Калуші кум/сват/брат, всіх всі знають,а до чужись-починаються зайві питання, та й лазити з дитиною по лікарні, хапати заразу в чергах то не для мене.

Краще робіть зауваження тих, хто цього дійсно заслужує і потребує, станьте даїшником,ловіть тих,хто реально порушує і купив права за сало ;) Бажаю Вам успіхів!

Ви хоть окуліста нормально пройдіть !!!
Думаю люди у нас толерантні і Вас з дитиною пропустять без черги.

Пішов би працювати "даїшником" - но там зарплата мала.

До речі, вони (даїшники) напевно тільки раді таким клієнтам що купляють за сало права - церез це їм і зарплати не порібно.

Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Kurdt

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2014, 11:47:51

    Звідки: Днiпро-Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #442 : 18 Лютого 2013, 21:11:54 »

Проте жалко звичайних мед.сестричок-так хоч якась копійчина додатково перепаде, а як через касу,то піде все у кишені лише "властьимущим".
Я такой дивчинi здав свою сечу як раз у обiдню перерву. Дав ще 20грн, вона була дуже рада!
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата
Медицина в Калуші
« Прочитано #443 : 18 Лютого 2013, 21:17:34 »

bornslippy, щодо проявів хабарництва... тут 2 сторони однієї медалі. Памя*ятаєте даїшника з "наша Раша" , де в нього сім*я голодна ,а він хабаря не бере? так само й тут-коли я сама пропоную "подяку" за послугу,яку може мені хтось зробити, я сама проявляю ініціативу , то чому людина має відмовлятися, тим самим не купивши у сім*ю ковбаси чи сиру, чи цукерок дитині?? але коли починається "вимагання",то вже занадто, а особливо натяки до тих,кому реально не має чого давати...

В лікарні на Каракая приходиш в регістратуру, 300грн і через пів години медична довідка на права готова) але мені гірше, не місцева-значить зась!!!а там всього-навсього просто підписи поставити на бланку... Чоловік прозодив УЗД , поставили в чергу через 2 тижні, а треба терміново, заплатив 150гривен-зробили без черги відразу все. Тому я кажу, якщо людина ХОЧЕ ЗАПЛАТИТИ, нехай платить, а НЕ ХОЧЕ-нехай чекає. Це б якось унормувати, зробити офіційно-було б класно! Проте жалко звичайних мед.сестричок-так хоч якась копійчина додатково перепаде, а як через касу,то піде все у кишені лише "властьимущим".

Ось ще одна сторона медалі
http://goo.gl/jwult
Стаття 369. Пропозиція або давання хабара

     1. Пропозиція хабара -

     карається штрафом   від    ста    до    двохсот    п'ятдесяти
неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян або обмеженням волі
на строк до двох років.

     2. Давання хабара -

     карається штрафом   від   двохсот   п'ятдесяти   до   семисот
п'ятдесяти   неоподатковуваних   мінімумів  доходів  громадян  або
обмеженням волі на строк від двох до п'яти років.

     3. Давання хабара, вчинене повторно, -

     карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років
із  штрафом  від  п'ятисот  до  тисячі неоподатковуваних мінімумів
доходів громадян та з конфіскацією майна або без такої.

     4. Давання хабара службовій особі,  яка займає  відповідальне
становище, або за попередньою змовою групою осіб -

     карається позбавленням  волі  на строк від чотирьох до восьми
років з конфіскацією майна або без такої.

     5. Давання  хабара  службовій  особі,  яка  займає   особливо
відповідальне  становище,  або  організованою  групою  осіб  чи її
учасником -

     карається позбавленням волі на  строк  від  п'яти  до  десяти
років з конфіскацією майна або без такої.

     6.  Особа,  яка  пропонувала  чи дала хабар, звільняється від
кримінальної   відповідальності,  якщо  стосовно  неї  мало  місце
вимагання  хабара  або  якщо після давання хабара вона добровільно
заявила  про  те,  що  сталося,  до  повідомлення їй про підозру у
вчиненні  злочину  органу,  службова  особа якого наділена законом
правом здійснювати повідомлення про підозру.

Ви що думаєте 300 грн іде медсестрі? :=)

Зрозумійте: Предмет давання хабара є аналогічним предмету одержання хабара.


Відповідь від: 18 Лютого 2013, 21:15:08
Я такой дивчинi здав свою сечу як раз у обiдню перерву. Дав ще 20грн, вона була дуже рада!
А рада вона була від першого чи від другого?   =))
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #444 : 18 Лютого 2013, 22:01:39 »

Думаю люди у нас толерантні і Вас з дитиною пропустять без черги.

Ой, як помиляєтеся...  :'-( :'-( :'-(

Але треба старатися не заохочувати  хабарництво.

Треба. Але коли оглядаєшся навколо...  :(
Відповідь від: 18 Лютого 2013, 21:59:18
Знайома ходила в дитячу полі-ку з дитиною 2,5 міс.
Хотіла потрапити до окуліста.
І дарма, що дітей до року мають пропускати без черги.
Стали стіною і сказали:
"Ми вже одну пропустили!"

Так Владик поки до окуліста ще і не потрапив...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Таїр

  • Початківець
  • *
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 40
  • характер у мене паскудний
  • Останні відвідини:
    17 Травня 2013, 13:55:40

    Звідки: Калуш/Дніпропетровськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #445 : 18 Лютого 2013, 23:00:33 »

pulsar, як раз окуліст у мене приватний, ношу окуляри-регулярно перевіряю зір, свій діагноз-знаю)))) фото теж зробила в окулярах,щоб не було питань)))) Піду потім сама у даїшники,як ви не хочте 8)
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата
Медицина в Калуші
« Прочитано #446 : 18 Лютого 2013, 23:13:40 »

Тут у відео хоча не про медицину, але про хабарництво
https://www.youtube.com/watch?v=yciKLuJ9Gt4&feature=youtube_gdata_player
« Останнє редагування: 18 Лютого 2013, 23:21:37 від pulsar »
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #447 : 19 Лютого 2013, 01:12:58 »

Пульсар, я так зрозуміла, що у Таїр справа не у пройти чи купити. А у часі і можливості. Справа у тому, що вона не місцева і для обходу потрібна, напевно, така процедура як: 1) дозвіл від завідуючої на постановку на тимчасове обслуговування, 2) папери для того, щоб зареєструватися у відповідній поліклініці, 3) потратити на це купу часу і грошей. Тоді як за меншу суму можна ту ж довідку купити і не тратити час, гроші і нерви.
На автодовідку вважаю обов"язковим проходження окуліста, психіатра і нарколога, а все інше можна і "купити". Це - на відповідальності за своє здоров"я того, хто отримує ту довідку.
А от наприклад з продавцями - там уже НАБАГАТО гірше. І здоров"я покупців не вартує радості медсестрички додатковому заробітку і нервів самого продавця. Тому що особисто знала одну продавщицю, яка з туберкульозом працювала на м"ясному відділі.  Бо мала довідку, що здорова із записом у санкнижку. І робити рентген вона категорично не хотіла і шипіла на мене, що у неї є санкнижка. Але у розмові по телефону не цуралася розповідати як легко купити необхідні записи у СК і скільки вона заплатила.І не насторожувало ту медсестру, що їй таке оформляла той факт, що людина кашляє не один місяць... :ganba
Чула розповідь і про продавщицю, яка лікувалась приватно у венеролога і продавала алкоголь у супермаркеті. І той магазин також начеб-то звинувачувати не можна - бо у санкнижці писало, що все добре.
А чи все добре було у тих покупців - невідомо. Знаю лише, що захворюваність на туберкульоз набирає обертів.
Так що довідка довідці - рознь...А поліклінікам потрібно зробити для тих, хто виробляє довідки окремі черги чи приймати позачергово.
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата
Медицина в Калуші
« Прочитано #448 : 19 Лютого 2013, 07:20:43 »

Пульсар, я так зрозуміла, що у Таїр справа не у пройти чи купити. А у часі і можливості. Справа у тому, що вона не місцева і для обходу потрібна, напевно, така процедура як: 1) дозвіл
Це Ви шукаєте виправдання.
Дальше на дорозі перевищила -ой спішила до дому там мала дитина,
Там не пропустила швидку ...
Здійснила обгін на пішохідному переході...

І звичайно в кожному випадку дякуючи певною сумою тому ж даїшнику, бо це з власної волі


Таким чином ми хочемо в якій державі жити? В совковій де потрібно вистоювати у величезних чергах у держ. установи та всім і всюди давати хабарі?
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Kurdt

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2014, 11:47:51

    Звідки: Днiпро-Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #449 : 19 Лютого 2013, 08:06:59 »

Це Ви шукаєте виправдання.
А ви якось занадто суворо ставитесь до жiнки.
ХодIть зI своею дитиною, простiйте нескiнченI черги до кожного лiкаря, нехай на вашу дитину там алкашi чхають невiдомо чим. А потiм кажIть про державу, за яку вам обидно, та iншiм розповiдайте як iм жити.
А саме основне - розумiючи, що ця довiдка - лише бумажка, вона не змiнить нiчого взагалI. ВIд того що там написано, не буде залежити саме як цю жiнку будуть вчити, або дадуть iй права чи нi. В ДАI бумажка нужна, вони навIть не глянуть туди - в окулярах вона чи без них.
Записаний

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське
Медицина в Калуші
« Прочитано #450 : 19 Лютого 2013, 08:45:58 »

А саме основне - розумiючи, що ця довiдка - лише бумажка, вона не змiнить нiчого взагалI. ВIд того що там написано, не буде залежити саме як цю жiнку будуть вчити, або дадуть iй права чи нi. В ДАI бумажка нужна, вони навIть не глянуть туди - в окулярах вона чи без них.
Якщо так мислити - то навіщо заморочуватись. Водійське посвідчення теж бумажка - можна і без неї... а як зупинять ДАЇ - їм заплатити. Проблем набагато менше - не треба платити в медзакладі за довідку та стояти в черзі, платити за навчання водінню та тратити свій час, платити за саме водійське посвідчення, за здачу екзамені - а ті гроші покласти на депозит - проценти сплачувати ДАЇ за умови якщо зупинять :))
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата
Медицина в Калуші
« Прочитано #451 : 19 Лютого 2013, 09:01:59 »

Піду потім сама у даїшники,як ви не хочте
ОК, але врахуйте хабаря я не дам! :P
Прийдеться суп без солі їсти, чи якось так, вже призабув як там у відео було. :)
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Kurdt

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2014, 11:47:51

    Звідки: Днiпро-Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #452 : 19 Лютого 2013, 09:58:59 »

Якщо так мислити - то навіщо заморочуватись. Водійське посвідчення теж бумажка
Певно ви або погано бачите, або просто не бажаете читати та сприймати будь-яку iншу думку.
То й суперечки з вами розводити - справа марна)
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата
Медицина в Калуші
« Прочитано #453 : 19 Лютого 2013, 10:47:01 »

То й суперечки з вами розводити - справа марна)
І з вами також  :P
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське
Медицина в Калуші
« Прочитано #454 : 19 Лютого 2013, 11:12:27 »

Певно ви або погано бачите, або просто не бажаете читати та сприймати будь-яку iншу думку.
То й суперечки з вами розводити - справа марна)
Певно ви або погано бачите
Зір в мене 100% , медична довідка на руках, але не за 300 грн, а за 250, тому що місцевий :)
Записаний

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське
Медицина в Калуші
« Прочитано #455 : 19 Лютого 2013, 11:34:02 »

Я такой дивчинi здав свою сечу як раз у обiдню перерву. Дав ще 20грн, вона була дуже рада!
:) в мене схожа ситуація була, теж аналізи здавав раз свої на другий раз свого собаки , перший раз нічого не давав(бо медицина безкоштовна), другий раз 5 грн. а результати майже однакові :))
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #456 : 19 Лютого 2013, 16:43:25 »

а результати майже однакові
 :o це Ви на що натякаєте...Так підозріло звучить, про ідентичність людських і собачих аналізів ;)
Пульсар і Орк - я з вами на 100% згідна про те, що ми самі стимулюємо процвітання хабарництва. І один раз собі дозволимо закрити очі на свої порушення і потурання ліні - і далі пішло-поїхало як сніжний ком - там "пронесло" - ура, не пронесло - відкупився і т.д.
І водночас чудово відчула на своїй шкірі ситуацію Таїр, тому прекрасно її розумію і навіть підтримую саме У ЦІЙ ситуації. Чому? Мені самій у чужому місці треба було взяти довідку у деякий заклад. Та прийшлось брати із собою майже однорічну дитину(благо, доця у 11 місяців уже 2м як ходила). Навіть, якщо мене у більшості кабінетів пропускали поза чергою, то все одно дитина мала контакт з хворим інфекційним оточенням.(Особливо дивувала поведінка чоловіків, які норовили відвернутися від своєї жінки і пчихнути в сторону чужої для нього дитини) Як результат - я тією довідкою уже могла лише підтертися, бо\а дитину 3 тижні ставила на ноги після такого походу. То, напевно, потрібно бути самотньою мамою, щоб зрозуміти мотиви і вчинки іншої людини. Повірте, для мене НІЩО не вартує здоров"я моєї дитини. І, думаю, для інших мам також. Одне діло, коли ти маєш родича чи непрацюючих знайомих, щоб залишити на них дитя. А інше - ставити на терези купити довідку і не пройти якогось лікаря, оберігаючи здоров"я дитини та витратити час на перевірку свого здоров"я, ризикуючи при цьому дитячим самопочуттям.
Такі випадки як у Таїр поодинокі. Тому я в інших ситуаціях погоджуюсь - не лінуватись відвідувати лікарів безкоштовно - гляди взнаєш щось про себе новеньке ;) ТЬХУ-ТЬХУ.
Записаний

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське
Медицина в Калуші
« Прочитано #457 : 20 Лютого 2013, 09:07:54 »

а результати майже однакові
 це Ви на що натякаєте..
Натякаю на те, що або моє життя собаче, або якість проведення аналізів залежить від настрою "бідних медсестричок". Як пишуть вище результат це всього лиш бумажка...
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #458 : 20 Лютого 2013, 09:22:51 »

Ви знаєте, наш народ вже давно не довіряє аналізам.  Якось прийнято давати кілька гривень за нормальну роботу лаборантам. Хоча не факт, що вони будуть старанними та відповідальними. Особисто я не хворію. Саме тому не дуже вкурсі всіх тих нюансів. Але пригадую, що колись робила аналізи в кількох місцях-для перестраховки. Просто тому, що так надійніше.
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Медицина в Калуші
« Прочитано #459 : 20 Лютого 2013, 09:38:57 »

Ми вже давно робимо аналізи біля річки , Біласа і Данилишина, чи то Л.Українки? там аптека і роблять, як на мене якісний аналіз по всіх питаннях, здається, там можна здати проби навіть на СНІД  і гепатит С:o.
Саме головне - чистенько, стерильненько і зручно
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність