Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337581 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Медицина в Калуші
« Прочитано #400 : 06 Грудня 2012, 16:37:17 »

Ту флюрографію чомусь чемні люди ніяк не можуть пройти без випробувань. Славне місце в поліклініці.
Ви мені нагадали 12 стільців, там саме такі племінники і були. Ви б посиділи довше, там і побільше родичів побачили б, мінімум 30.
Ще помітив, що коли хочеться все по-чесному, особливо в медзакладах, та й не тільки, одні нерви ... :=)
Постарайтесь трохи стримуватись, так розумію, у вашій сімейці чудовий стан очікування, вітаю :bouquet:
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    28 Квітня 2024, 10:11:23

    Звідки: Ukraine
Медицина в Калуші
« Прочитано #401 : 06 Грудня 2012, 16:40:19 »

Караїм О.Є. може хто знає ту пані?
Молода чи стара?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Медицина в Калуші
« Прочитано #402 : 06 Грудня 2012, 18:31:11 »

Молода чи стара?
середня :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    28 Квітня 2024, 10:11:23

    Звідки: Ukraine
Медицина в Калуші
« Прочитано #403 : 06 Грудня 2012, 19:21:23 »

Молода чи стара?
середня :=)
Якщо типу "середня" - то значить молода.
То жінка мого колишнього співробітника. Грошики любить.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Медицина в Калуші
« Прочитано #404 : 13 Грудня 2012, 11:55:23 »

Молода чи стара?
середня :=)
Якщо типу "середня" - то значить молода.
То жінка мого колишнього співробітника. Грошики любить.
Любить це ще легко сказано. =))
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #405 : 13 Грудня 2012, 14:19:48 »

мій чоловік теж так ходив "фотографуватись" - то прийшов "в бешенстве" - також родичі, а ще якась красавіца в білому халаті прийшла до тої, що флюрку робить, сіли і балакають, людей не приймають - нарешті як та молода вийшла, чоловік її питає - чого ви лазите відволікаєте людину від роботи - ця як рот відкрила - я собі знаю, чого я хожу, може я по роботі прийшла поговорити :evil :butcher :stop:
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #406 : 13 Грудня 2012, 22:16:11 »

Я приїхав спеціально з Чернівців (приписаний в Калуші) і лікуюся в підгірках :drink
я дуже задоволений. Все відкрито і без взяток. Уже 4ій день стаціонару - потратив лиш 4 рупія на масть!!!
Капельниці, системи і кальоса - все вася на халяву!!!
так шо лікуйтеся в калиши в ЦРЛ вася тєма!!! :good
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Медицина в Калуші
« Прочитано #407 : 15 Грудня 2012, 20:40:43 »

вася ти що лікар?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #408 : 16 Грудня 2012, 19:22:20 »

вася може й лікар
а я пацієнт :=)
поступив в лікарню в вівторок - сьогодні неділя - потратив всеодно 4 грн на масть
зі мною в палаті троє пердунів лежать...то тільки один купив тільки раз лікарство за 104 грн, і то головна вибачалася...мол невчасно ліки завезли...але тому старому пердунові 104 грн за 14 днів стаціонару - то тєма.
Доречі зараз Насалик лежить в хірургічному корпусі мав операцію на грижу. Вчора ходив по відділі)) тєлік втикав на коридорі зі стричками , громадою калуша :prapor: :prapor:
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Медицина в Калуші
« Прочитано #409 : 17 Грудня 2012, 08:42:47 »

з особистого досвіду розказую. людина лежить в гінекології а болячка ну скажімо з іншого відділу. лікар гінеколог каже вам потрібні такі то ліки, підійдіть до медсестер вони мають дати задурно. а медсестра включила дурочку і кажу що то лікар собі вигадала. в них задурно такого нема. ну я не буду умоляти пішов і купив, але суть....
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #410 : 17 Грудня 2012, 12:07:55 »

Ну все одно, у порівнянні з іншими лікарнями нашої "держави" і враховуючи наші зарплати, можна назвати медицину у Калуші "страховою".
Вона звісно не безкоштовна, будемо відвертими, бо навіть якщо ви не даєте хабарів, то це не значить, що гроші на ліки не йдуть з чиїхось податків. Але це медицина, яку можна собі дозволити (фінансово).
Рівень(професіоналізм лікарів) і ставлення до пацієнтів є різні. У тому ж роддомі кожна зміна різна, але в основному чим нижчий "ранг" персоналу - тим гірше ставлення до пацієнта.
Додумайтеся чого б це так? :=)
Відповідь від: 17 Грудня 2012, 12:06:20
Приховано: Показати
Якщо не додумалися - сам скажу. На відміну від лікарів і операційних сестер - їм не перепадає...

мабуть з тим нічого не зробиш.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Медицина в Калуші
« Прочитано #411 : 17 Грудня 2012, 12:36:26 »

Як ти сказав все залежить від зміни. але це дикість що ставлення до пацієнта має залежати від зміни. вони лікарі чи медсестри давали клятву Гіпократа, і для більшості це порожні слова. Коли народжувала моя Оксанка нам пощастило і з лікарем і з медсестрою, і з педіатром і з акушеркою, особливо з акушеркою, такої доброти і співчуття і бажання допомогти серед медперсоналу я давно не бачив. Звати її Ірина. Дякую їй за все щиро.
Щодо перепадає то за добру роботу і добре ставлення перепадає всім.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Медицина в Калуші
« Прочитано #412 : 17 Грудня 2012, 12:45:39 »

Як ти сказав все залежить від зміни. але це дикість що ставлення до пацієнта має залежати від зміни. вони лікарі чи медсестри давали клятву Гіпократа, і для більшості це порожні слова. Коли народжувала моя Оксанка нам пощастило і з лікарем і з медсестрою, і з педіатром і з акушеркою, особливо з акушеркою, такої доброти і співчуття і бажання допомогти серед медперсоналу я давно не бачив. Звати її Ірина. Дякую їй за все щиро.
Щодо перепадає то за добру роботу і добре ставлення перепадає всім.
І в скільки вам ця доброта обійшлась?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Медицина в Калуші
« Прочитано #413 : 17 Грудня 2012, 12:54:37 »

ніхто ніяких цифр не казав і не вимагав.
Відповідь від: 17 Грудня 2012, 12:52:29
я вважаю що професія лікар повинна оплачуватись достойно. тому вважаю що краще б медицина була платною офіційно. але пенсіонерів дітей і тих хто немає лікарі могли б лікувати безкоштовно по своїй ініціативі. вони ж лікарі!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #414 : 17 Грудня 2012, 12:56:24 »

Ми вже теж писали, що ставлення лікарів, і акушерок було просто суперове!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Медицина в Калуші
« Прочитано #415 : 17 Грудня 2012, 13:16:54 »

Як не крути всерівно вони всі хочуть щоб за цю доброту їм щось було. Всі лікарі і навіть акушерки стали фист психологами особливо в роддомі. Ви за те що біля вас всі крутяться, перепитуються, підказують, і нарешті поздоровляють з народженням дитинки певно ладні віддати всі гроші що маєте  :) Сам батько двох дітей, молодша народилася цього року і бачив як обробляють щойноспечених батьків, підхід до кожної пари різний залежно від лікаря. Мені також ніхто не казав за гроші але якась така натура, що треба конче дати аби все було добре  :=) Так в порівнянні з тим що старша родилась 8 років тому то небо і земля, я про ставлення лікарів і персоналу.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Медицина в Калуші
« Прочитано #416 : 17 Грудня 2012, 17:16:41 »

просто та акушерка ставилась до жінки як мама. лікарі часто жорсткіші бо набачились більше. а акушерка була дійсно дуже добра.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Медицина в Калуші
« Прочитано #417 : 17 Грудня 2012, 20:22:51 »

просто та акушерка ставилась до жінки як мама. лікарі часто жорсткіші бо набачились більше. а акушерка була дійсно дуже добра.
Не спорю, є і добрі люди. Побільше б таких! Вітаю вас з поповненням.
Записаний

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #418 : 17 Грудня 2012, 21:04:59 »

завтра буде тиждень як я в лікарні. Сьогодні фінансові витрати збільшилися, але то копійки я рахую, так як ці таблетки я купив по власній ініціативі, щоб швидше виздоровіти. Лікарка навпаки відмовляла, казала шо ті шо видають задурно - теж помогають, але я проявив ініціативу і купив за Власним бажанням сильніші ліки. Так шо за 6 днів мого перебування в ЦРЛ - так і залишаеєтсья потрачені 4 грн.
Записаний

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське
Медицина в Калуші
« Прочитано #419 : 18 Грудня 2012, 08:50:17 »

завтра буде тиждень як я в лікарні. Сьогодні фінансові витрати збільшилися, але то копійки я рахую, так як ці таблетки я купив по власній ініціативі, щоб швидше виздоровіти. Лікарка навпаки відмовляла, казала шо ті шо видають задурно - теж помогають, але я проявив ініціативу і купив за Власним бажанням сильніші ліки. Так шо за 6 днів мого перебування в ЦРЛ - так і залишаеєтсья потрачені 4 грн.
Читаючи Ваші пости - таке враження що в нашій медицині настав комунізм, проте хоч усі ліки навколо будуть безкоштовні толку від них буде мало - якщо діагнози та курси лікування приписують або лікарі які ще вчились за комунізму і на тому рівні залишились(а медицина далеко попереду). Або молоді лікарі (діти тих же лікарів-старперів, які вивчились за могоричі, і на посаді лікаря працюють зовсім не за знання. Читаючи прізвища на кабінетах наших медзакладів можна чітко промалювати династії і клани. Хто з читачів форуму хоч раз чув що десь в медзакладах Калуша проводяться конкурси на заміщення вакантних посад? Риторичне запитання :) Усі мабуть знають або догадуються ціну питання.
P.S. Не спорю бувають винятки, толкові лікарі, - але ненадовго - потім зажераються, росте особисте Его, апетити ростуть - і вони плювали на всіх.
А нам залишається тішитись і користуватись безкоштовною медициною в Калуші (закриваючи очі на її якість) або їхати до області й дальше якщо переживаєш за своє здоров'я.
Записаний