Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337431 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Медицина в Калуші
« Прочитано #340 : 19 Травня 2011, 14:53:11 »

Я не тільки миття рук мала на увазі. У нього є і інші "странності" Але про це ми вже говорили, тому і не хочеться повторювати.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #341 : 19 Травня 2011, 15:06:07 »

скільки раз звертала увагу що педіатри теж не миють руки ,навіть ,як приходять з викликом на дім.Приходиться нагадувати:"Може, руки помиєте,ванна тут".
О, це в них таке там хронічне захворювання, не мити руки і всюди взутим ходити.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

super.bemol

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    26 Травня 2011, 23:35:48

    Звідки: kalush
Медицина в Калуші
« Прочитано #342 : 26 Травня 2011, 20:36:28 »

Цитувати (вибране)
О, це в них таке там хронічне захворювання, не мити руки і всюди взутим ходити.

а може у вас підлога брудна?
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #343 : 26 Травня 2011, 21:00:33 »

Причому тут чистота підлоги до звичайної медичної етики і елементарної гігієни? Лікар не повинен сам бути рознощиком вірусів і бруду. На жаль, 90 % медиків кашляють в лице пацієнту і їм навіть на гадку не прийде затулити рота. Чи затуляють рукою, якою потім тебе мацають. І розводять руками - ая-яй, була звичайна нежить, а тепер ви ще й десь вдома вірус підхопили. Від них же самих і йде епідемія і пандемія - бо вони її приносять із своїм зовнішнім одягом та взуттям від інших хворих.
Відповідь від: 26 Травня 2011, 20:51:08
:"Може, руки помиєте,ванна тут".
На що зазвичай у 99,9 % можна почути: "послухайте, мамаша, мені нема коли роззуватися чи мити руки, у мене ще купа таких пацієнтів як ви." І встидаємось від своїх слів ми, а не вони. Бо ми навчені поважати час інших, а ці інші на жаль, не навчені поважати здоров"я людей.
Записаний

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #344 : 26 Травня 2011, 23:08:50 »

а може у вас підлога брудна?
в мене якраз підлога чиста
Одна знайома у Франківську на коридорі поставила бахіли для дільничної, правда ще не знаю, яка в тієї на це була реакція і чи вона їх взувала.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Ігорко

  • Початківець
  • *
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2015, 07:13:34

Медицина в Калуші
« Прочитано #345 : 26 Травня 2011, 23:11:20 »

Ну не можна так усіх під одну гребінку. :duvno Наприклад наша дільнична дитяча лікарка, Лариса Федорівна Юрченко, це напевно ідеал чистоти, вихованості, фаховості і лагідності до своїх пацієнтів. Я думаю, що відсоток неохайних і наглих лікарів значно менший, ніж 90%
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #346 : 27 Травня 2011, 00:23:12 »

Одна знайома у Франківську на коридорі поставила бахіли для дільничної,
Я теж купувала бахіли для дільничої, та вона нас так і не відвідала після виписки з пологового.  ;)



Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #347 : 27 Травня 2011, 13:05:56 »

Я думаю, що відсоток неохайних і наглих лікарів значно менший, ніж 90%
Я теж купувала бахіли для дільничої, та вона нас так і не відвідала після виписки з пологового.
Може я і виглядаю непатріоткою свого міста. Але у Києві, на щасття таких було 0,9%. Інші 99% дотримувались гігієни. А після виписки з роддому чи виклику швидкої до дитини на наступний день педіатри самі приходили ЗАВЖДИ. Їх не треба було викликати. А тут, після виписки з лікарні мені сказали попередити про це педіатра, щоб прийшла оглянути дитину. Я, на свій страх і ризик, залишила немовля вдома одненькою і побігла попереджати педіатра. Але вона так і не прийшла нас послухати і оглянути ні у той день, ні на наступний - взагалі не зайшла. Так і хочеться назвати їх справжніми "л"ікарями" чи "дикарями". Цікаво, якби залишила для неї цукерки і могорич - прийшла б хоч для галоки? А київським педіатрам, а саме з поліклініки на Позняках - низький уклін. Мені серед них УСІ сподобались своєю любов"ю і увагою до діток, компетентністю і небайдужстю, чистоплотністю і відповідальністю. Може мені просто везло там на таких. Але так і має бути насправді скрізь.
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Медицина в Калуші
« Прочитано #348 : 04 Червня 2011, 11:58:24 »

Хто може порадити хорошого алерголога в Калуші або Івано-Франківську.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Медицина в Калуші
« Прочитано #349 : 19 Червня 2011, 16:04:18 »

Побувала (і ще є) у 2х лікарнях - дитячій у Підгірках і в інфекційній. Багато в чому вони прямо протилежні. Опишу трохи пізніше за Підгорецьку. А от у інфекції засмутило те, що за тиждень перебування там 4 дні не було самих необхідних як для такого профілю ліків. А саме - препаратів для підтримки нормальної мікрофлори кишечника. Саме там у мене розпочався пронос після антибіотиків. І не завжди було чим його зупиняти. Це при тому, що лікарня не була переповнена. На нашому поверсі було по 1-2 людині в 4-6 палатах. А як вони будуть виходити з такого положення в періоди епідемії? Чому так погано (мяко кажучи) постачаються самі необхідні ліки для інфекційної лікарні?! Хто за неї відповідає?
А от чим відрізняється - це щедрістю порцій. Якщо у Підгірках перед роздачею двері закривались і щось там ділилось, никалось, то в інфекційній - все на виду і порції як на мене були двойними. Приємно :). Якщо у Підгірках не відомо куди дівались порції тих хто утікав додому без заяв (таких з нашої палати було 4) і при цьому відмовляли у додатковій порції мамі з 2 дітьми. Можна ж було віддати за них тій мамі. А не нести їх медсестрам. (Лікарі їли свій домашній пайок)
Іще в інфекційній лікарні якось все попроще. Люди якісь привітніші. Хоча одна медсетричка була заникала (по неуважносі, напевно) наш сиропчик від кашлю. Але та що її підміняла - вказала їй на "помилку" і нам його додали. Ще б так було з бактеріальними і протипроносними препаратами. В звязку з цим ще раз запитую - хто фінансує і контролює інфекційну лікарню? Чому немає САМЕ ЦИХ НЕОБХІДНИХ ПЕРШОЧЕРГОВО препаратів?
Відповідь від: 19 Червня 2011, 15:42:13
І ще є дещо, що мене вразило - в інфекційній лікарні всього лише 1!!! термометр на весь поверх  :duvno Де-де, а в інфекційній лікарні, де в палатах лежать і з віспою, і з вірусними видами гриппу термометри повинні бути хоча б по 1 на палату. У Підгірках з цим проблем не було зовсім. Термометри ж не є дорогим препаратом - можна було б забезпечити лікарню ними.
І ще треба було б ввести в правило (в Підгірках з цим норма) перед тим як вколоти якийсь препарат робити на нього пробу. Це не так складно. Зате від можливої біди захистить.
Трохи незручно, що у палатах немає ні одного стільця - а в іншому палати набагато зручніші ніж у Підгорецькій лікарні - є і 2 умивальники, туалет (що для мене було і є ОСОБЛИВО актуальним) і ванна. Жаль, що занавісок на вікнах немає - коли тобі ввечері дають укол, твою попу можуть побачити не лише маньяки  :=). Але - то інфекція, тому правилами заборонені фіранки, так як на них осідає інфекція. Отож трошки незатишно в тому плані, що ти опиняєшся на двобічному огляді - з вікна ввечері і з коридору у стіні вікно. Але, нічого, привикаєш. Бо у всьому іншому зручніше ніж в загальних палатах Підгірок. А ще виключеня із зручностей - пружинні, вірніше - заборосіткові ліжка. Спершу було наче зручно, а після уколів 10 на них спати уже було неможливо спокійно. Зате в палаті ми були самі. І можна було відіспатись (це ж така благодать!). Скоро мене випишуть, тож я уже знов буду світити на форумі трішки  ;)
« Останнє редагування: 19 Червня 2011, 16:09:30 від сонечко я »
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Медицина в Калуші
« Прочитано #350 : 03 Серпня 2011, 09:31:54 »

Может подскажете хорошего ЛОРа в Калуше?  :unknow К кому обратиться?  кстати, не имеющим калушскую прописку, обследование на томографе обойдется в 420 грн. :(   
Маммограф в Ивано-Франковске обходится бесплатно по направлению врача.
Записаний

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Медицина в Калуші
« Прочитано #351 : 03 Серпня 2011, 09:42:10 »

порадьте хорошого стоматолога в Калущі,щоб поставити зубки ;)і головне шоб не дерли у три шкури..якісно надйно і відповідально.
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #352 : 03 Серпня 2011, 09:54:18 »

О, дуже хвилююче і потрібне запитання, мене також це цікавить. Колись ходила біля Веселки, але потім дуже подорожчало, роблять так собі...Туди ходили всі мої родичі, деякі знайомі, але потім всі відмовились :unknow. Найбільше мене там дратувало те, що на яку б тебе год не записали, у кріслі будеш на 30-60 хв пізніше (і то не рідкісний випадок, а постійно :(). Знайомі порадили іти у стоматполіклініку, там зараз і обладнання таке ж і навіть лікарі ті, що працюють у приватних кабінетах. Але там дешевше ;)
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Медицина в Калуші
« Прочитано #353 : 03 Серпня 2011, 10:41:32 »

порадьте хорошого стоматолога в Калущі,щоб поставити зубки Підморгуюі головне шоб не дерли у три шкури..якісно надйно і відповідально.
Хороший стоматолог Грымайлюк Ростислав, где в Калуше теперь его кабинет не скажу. Когда-то был в поликлинике на "пятачке".
Відповідь від: 03 Серпня 2011, 10:36:41
Да, еще есть Зинюк, кажется, Андрей Юрьевич - Квалидент. Это из личного опыта.
Відповідь від: 03 Серпня 2011, 10:39:04
Хто може порадити хорошого алерголога в Калуші або Івано-Франківську.
В Калуше аллерголога вообще нет... нормального, я имею ввиду.   Обращаться надо в Ивано-Франковск. В областной все хорошие, кроме Крысы, если она еще работает.
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Медицина в Калуші
« Прочитано #354 : 03 Серпня 2011, 12:11:54 »

Цитувати (вибране)
Знайомі порадили іти у стоматполіклініку, там зараз і обладнання таке ж і навіть лікарі ті, що працюють у приватних кабінетах. Але там дешевше

Це як до якого лікаря попасти,можуть і там три шкури здерти,гарантії ніякої і на яку б годину не прийшов мусиш ще чекати біля години ,а то й більше в черзі.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #355 : 03 Серпня 2011, 12:16:56 »

100 пудово!!!

Моя Риба так ходила до Ш******.
Потім все переробляв С***** у приватній клініці і не дорожче ніж у поліклініці.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Медицина в Калуші
« Прочитано #356 : 03 Серпня 2011, 12:22:42 »

де саме та приватна клініка і які розцінки?
яка різниця між стоматом і приватною?
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #357 : 03 Серпня 2011, 12:26:20 »

Це як до якого лікаря попасти,можуть і там три шкури здерти
Значить мені пощастило 8)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #358 : 03 Серпня 2011, 13:47:49 »

Я вже років 5 ходжу в стоматологічну клініку DENT (вул. Б.Хмельницького,24 ) задоволена.  :good
Знаю, що все стерилізують, як треба ,і відносяться до роботи відповідально.  :)
 Ціни мабуть середні, не можу порівняти, бо в інших не була останнім часом.  :unknow
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine
Медицина в Калуші
« Прочитано #359 : 03 Серпня 2011, 14:02:05 »

порадьте хорошого стоматолога в Калущі,щоб поставити зубки ;)і головне шоб не дерли у три шкури..якісно надйно і відповідально.
Якщо протези, то на території 2-ї школи добре та недорого роблять.
Якщо просто лікувати - "Стоматологія" Долинка Уляна Ярославівна (вул.Хіміків,4, біля великого базару, тел.62094).

Відповідь від: 03 Серпня 2011, 14:01:04
Да, еще есть Зинюк, кажется, Андрей Юрьевич - Квалидент. Это из личного опыта.
Зінюк дорого бере.
Записаний