Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 403174 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:15:18

    Звідки: korotka
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #120 : 05 Квітня 2010, 15:01:07 »

Толку ніякого,але зробити з 17000 медиків освітян і тп.-двірників то запросто.Так от най порахують ті осли з УЖКГ міськради,скільки потрібно робочих годин щоб місто було "причесано",і  ввели на ті робочі години ставки і вакансіі двірників. :ganba
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #121 : 05 Квітня 2010, 16:35:12 »

Є ще така штука, як "громадські роботи", коли з біржі відправляють на тимчасову працю - таксамо могли найняти людей і поприбирати місто по людськи.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #122 : 06 Квітня 2010, 08:30:36 »

Є ще така штука, як "громадські роботи", коли з біржі відправляють на тимчасову працю
Не знаю як там з біржі відправляють, але точно знаю, що згідно КК України існує такий вид покарання як громадські роботи. Їх реально багато кому призначають, але чомусь на вулицях не видно результати роботи таких засуджених... :unknow
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #123 : 06 Квітня 2010, 13:26:44 »

На мою думку, кожен має займатися своєю справою та робити свою роботу: освітянин - вчити, медик - лікувати..., а прибирати території тих установ повинен тех персонал, прибирати місто повинні працівники ЖЕО. Добре, що колгоспних полів немає, а то ще й на збір врожаїв посилали би працівників сфери культури та виконавчої влади.
ЯЯ +5. Як завжди првильна думка. Висновок простий - якщо постійно організовують толоки це значить тільки одне - комунальники не справляються з своїми обов'язками. Нагадую простий давній принцип - "чисто не там де прибирають, а там де не смітять. "  А от організувати так що б по менше смітили і закріпити ці навики у головах наших громадян це ціла наука і певно не одного дня справа.  :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #124 : 06 Квітня 2010, 16:02:18 »

використанні безоплатної (читати як - безвідповідальної та неякісної)
 А я б поставила питання інакше - доки ми, громадяни своєї ГРОМАДИ будемо тільки сидіти і критикувати нашу владу, погоду, всіх, кому за посадою "положено" бути критикованими? В Україні не з радянських часів а здавна існував такий досвід як громадські роботи. Громада збиралася і робила суспільно корисні роботи - лагодила дорогу, мости, счистила потічки, стічні канави. І тоді, коли до цих робіт відносились як до СПІЛЬНО КОРИСНИХ, то й робили їх НЕ неякісно. Бо то було негарно перед співодносельцями відлінькувати від спільної корисної для всіх роботи. Але ми чомусь вже за радянських часів перетворилися на "індивідуалістів" Взяли собі за правило девіз "Моя хата скраю...". Та ще пишаємося, що живемо за таким правилом. Самі плюємо і серемо в себе в підїздах, в ліфтах і вимагаємо від начальника ЖЕКу щоюб він встигав за нашим срачем прибирати. А коли нас раз на рік намагаються організувати на толоку (ніхто не знімає нас з роботи для цього, у вільний час просять попрацювати на користь громади) - ми починаємо "кичитися" що ми з вищою освітою і нам не пасує прибирати. Так, є кому прибирати, можуть і безробітні поприбирати, і порушники закону.... Але можемо іноді і ми. Для прикладу - давньоєгипетська цивілізація існувала ТІЛЬКИ завдяки спільній праці всієї громади. Окрема сімя не могла побудувати і підтримувати систему іригації самостійно. Це було під силуу тільки цілій громаді. І вони розуміли, що працювати якісно роблячи громадську роботу - то є питання виживання. У нас тепер звісно не так. Але тому і маємо засрані підїзди вулиці і узбережжя річки. Бо ніхто не хоче прибирати - всі тільки жаліються, що брудно. А нагадили нам марсіани. З космосу прилетіли і нам сміття своє принесли. До тих пір, як ми всі будемо відноситися до громадського як до чужого, і обурюватися, що нас "вигнали" на громадські роботи, до тих пір у нас буде срач. Як хочете, але я коли приїжджаю на річку то не розказую, що у мене "не така " освіта, чи я чогось там в цьому житті досягла, а спочатку позбираю сміття в радіусі розумному довкола себе і хоб би спалю, те, що можу спалити. Принаймні маленький шматочок хоч ненадовго стане чистішим. І як би кожний так робив, а не дивився на мене як на ненормальну, то і не було б такого на березі. А ми тільки вміємо , що "розписувати" посадові обов"язки нашим чиновникам і всім навколо.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #125 : 06 Квітня 2010, 19:53:54 »

Люся  :)
Маленький приклад, в себе на роботі я вже давно "відівчила" керівництво "засилати" нас (колектив) на суботники, то довга історія й її розвивати наразі не стану.
Та... цього року нам (наче як колективу нашої організації) "виділили" ділянку громадськіх робіт на околиці Войнилова, що межує з Довпотовом (здається, бо мене там, звісно, не було). Туда наше керівництво відправило наш тех персонал - Люся, вгадай, що їм довелося прибирати? Нашому тех персоналу довелося прибирати ціле сміттєзвалище, що там утворили жителі отого села, бо їм нехочеться платити по 2 гривні за вивіз одного мішка відходів. Як гадаєш - від того, що там поприбирали стане чистіше? Моя відповідь тобі - так, там стало чистіше - НА ТИЖДЕНЬ. І друге питання, чого оте прибирати мали ми чи наш тех персонал?
Наші прибиральниці так возмущалися отим, що їх туда направили - ти б те послухала - і я їх підтримую, бо їм прийшлося прибирати все - здогадайся що саме - коли сміття не вивозять, то що там накопичується.
Відповідь від: 06 Квітня 2010, 19:00:03
Оті суботники не виправдовують себе вже надто давно - тому я й проти їх проведення
Цитувати (вибране)
Цього дня були очищені всі дороги, завершено побілку  дерев та бордюр.

перепрошую - та я не мабачу отих побілених дерев, окрім тих, що були побілені працівниками нашого ЖЕО, подивися на дворі.
Відповідь від: 06 Квітня 2010, 19:50:42
згідно КК України існує такий вид покарання як громадські роботи. Їх реально багато кому призначають, але чомусь на вулицях не видно результати роботи таких засуджених...
Суддя - то справді хороша ідея, співпрацювати органам виконання тих покарань із ЖЕО, та як ті засудженні до громадських робіт не захотіли б працювати то давали би змогу "калимити" працівникам ЖЕО - адже у них там зарплатня... сам розумієш.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #126 : 07 Квітня 2010, 13:02:27 »

Усьому має бути звісно розумна межа і розумний підхід. Але ХТОСЬ ЖЕ МАЄ ПРИБИРАТИ ЗА НАМИ СРАЧ!
І, якщо Голова Войнилівської сільської ради не має змоги організувати на прибирання тих жителів, які там насрали, не має грошей, щоб заплатити за роботу тим безробітним, яких послали б туди з центру зайнятості, то, згодись, у нього був вихід - або прибрати самому, або організувати тих, кого він в змозі організувати. А ти постав себе на йогоь місце - його всі критикують, що брудно, але прибрати ніхто не хоче.... А я впевнена, що ті ваші техпрацівниці, то і є ті самі жителі того села, які жмуться за 2 гривні і самі туди і насрали. А якщо то не вони, насрали, то тоді точно знають хто то зробив. І якщо вони такі свідомі, то нехай "стукнуть" голові, чи дільничному, хто не хоче платити за вивіз сміття і вивозить його на околицю. Тоді може буде порядок. так тільки голову критикують. А не хочуть "стукати" то хай прибирають. ХТОСЬ МАЄ ЦЕ РОБИТИ.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #127 : 07 Квітня 2010, 13:10:19 »

Войнилівський голова хоч трохи підтримує порядок. По крайній мірі не порозкидувано сміття по клумбах, дорогах, є хоч такий порядок. А ви візьміть і поїдьте на Дністер, на села, через які протікає ця річка, там по берегах мусору, що за тиждень мабуть не вивезти. Коли прибуває вода, вона все несе зносить (і скло, і уламки заліза). Літом діти ходять купатись, входять у воду здоровими, а з води скаліченими (там став на скло, там зачепився на дріт). І де тут дивляться сільські голови СР? Тепер це вже не річка, а "багно", в якому вже і риба не хоче розмножатись!
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #128 : 07 Квітня 2010, 13:20:30 »

Ну от і я про те ж. А прибирати на селі ніхто не хоче... Всі тільки обурються... А що мають ті голови робити?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #129 : 07 Квітня 2010, 13:22:26 »

  Хочеться зрозуміти і ЯЯ і Люсю. І на мою думку обоє по своєму праві. І поприбирати потрібно, якщо десь щось очі ріже і  висловлювати свій протест, навіть у спосіб ігнорування масового передсвядкового прибирання, небажання тим самим покривати, ліквідовувати чиїсь недопрацювання. Маю на увазі такі речі,як описала ЯЯ, щодо несанціонованого так званого стихійного сміттєзвалища. І що, після даного прибирання хтось відповів за це? Певно ні,але отішились це напевно, що їм розчистили місце для майбутнього вивозу сміття. Ви в моєму дописі певно не вловили думку, що не прибирати потрібно постійно за кожним, а вчити не смітити. А для цього є маса методів - від адмін штрафів до виховання з диячих садочків і безперечно у сімях. У нас відбито відчуття ( і це вигідно з точки зору геополітики) власної країни, міста , вулиці, деревця, річки і т.д. і  тому не має відповідальності за ці речі.
  А от на рахунок толоки, то я зі всієї поваги до Люсі, трішки не згідний, що толоки організовують тільки з метою прибирання.Думаю в тому самому Єгипті певно з іншою метою. А може б дерев посадити, у приватному секторі впорядкувати водовідведення, а може б толокою почати відбудовувати Ратушу, Згорівший будинок культури, може б школу у підгірках почали будувати. Церкви ж будуються толокою. То чому тільки прибирати?
  Люся, я певно один з перших, десь років понад десять тому почав прибирати річку нашу Лівницю . Переговорили з юнацькими громадсьими організаціями, знайшли ще додатково спонсорів, закупили рукавички, мішки для сміття і т. і районі Хотіня прибрали весь берез річки. Вивезли два грузовика сміття. Було приємно від цієї акції. А  знаєте, що відбулось через три дні після того? Прийшла до мене, одна з організаторів Лада  Маланій з сльозами на очах і каже -"Володя там де ми прибрали хто вивіз цілий грузовик будівельного сміття...."  А м думали наш приклад, коли діти прибирають, дорослим дядям влізе вголову і смикне за совість.
  Але руки опускати не потрібно, це точно і Ви Люся молодець, що своїм прикладом вчите своїх дітей друзів і т.д. Це досить багато.    
   А з владу я би тільки сказав так  - прибирати страються, як можуть на скільки вистачає ресурсів, але мало певно креативу у владній команді, що б пробувати вчити не смітити. :bouquet: :bouquet: :frend :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #130 : 07 Квітня 2010, 13:31:13 »

А що мають ті голови робити?
По крайній мірі зібрали б засідання, обговорили, люди зараз б пішли прибирати, але де гарантії що через тиждень (є такі унікали) знову не вивезуть сміття? От нехай таким людям впаяють штраф. Оштрафують одного, другого, третій не захоче вже туди везти. Нехай поставлять мусорні бачки, адже з сьогоднішніми технологіями люди вже навчились переробляти сміття. Відкрити пункт приймання склотари.... Але де ж там! До прикладу мошківецький міст. Його збудовано на 95%!!!! Закінчити немає фінансів. Так чому ж ГСР не займеться цим? Якщо б він поїхав чогось добиватись у район, область, певну суму може б зібрали у населення, і тобі б закінчили будівництво мосту. Але ж ні! :( :( :(
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #131 : 07 Квітня 2010, 18:19:34 »

А я впевнена, що ті ваші техпрацівниці, то і є ті самі жителі того села, які жмуться за 2 гривні і самі туди і насрали.

Люсю, твоя впевненисть є хибною, бо наші тех працівниці живуть за, щонайменше, чотири кіломентри від того місця й жодного відношення до того смітника не мають. Тому, гадаю, тобі не варто було "розкидатися" такими припущенями. Той смітник утворили жителі села щомежує з Войниловом.

А що мають ті голови робити?

голови сільських та селещьних рад повинні вирішувати питання благоустрою сіл, котрими керують - то за визначенням.
А раз вони на таке не спроможні - то нехай самі оте й прибирають.

Відповідь від: 07 Квітня 2010, 18:10:18
Моя ж думка стосовно тих толок залишилася незмінною - жодної користі вони не несуть, а ні в результаті виконання необхідних робіт, а ні в вихованні самосвідомості громадян. Як би то не було неприємно - та самосвідомість виховується виключно суворими контрольно-каральними заходами - і те не я придумала - саме так твердить історія, що є досвідом людства.
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #132 : 07 Квітня 2010, 18:46:48 »

Не знаю чим займаються голови сіл,але навколо кожного села існують стихійні сміттєзвалища.А куди тим селянам дівати сміття?Щось можна спалити,а банки-склянки?От грузять на велосипед,і-до річки.Я пробувала говорити з одним головою,так він мене "послав".Ніхто,каже,не буде платити за вивіз сміття.Я вірю-не будуть.В кращому випадку кілька чоловік.А решту причепурять свої хатки,а далі байдуже.І буде таке творитися в наших містах і селах аж поки не почнуть наказувати,штрафувати.А хто це все продумає?Звичайно,ті що зверху.А їм все не доцього....Приклад Люсі дуже похвальний,сама так роблю,і дітей привчила,але цього МАЛО.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #133 : 07 Квітня 2010, 20:31:03 »

трішки не згідний, що толоки організовують тільки з метою прибирання.Думаю в тому самому Єгипті певно з іншою метою. А може б дерев посадити, у приватному секторі впорядкувати водовідведення, а може б толокою почати відбудовувати Ратушу, Згорівший будинок культури, може б школу у підгірках почали будувати. Церкви ж будуються толокою. То чому тільки прибирати?
 А я й не кажу, що тільки прибирати. Я й казала, громадські роботи, то є виконання необхідної на даний момент для громади роботи. Але наші громадяни кожен тільки вміє, що вказувати владі, що вона має робити, але не робить. А чому б, наприклад, не звернутися до того голови з письмовою заявою. От зібратися кілька свідомих і сказати - пане Голово - у Ваші посадові обовязки те і те входить.... Як ви не виконаєте того, що ми просимо, ми звернемося куди слід. Наприклад, в обовязки голови входить знати і покарати з допомогою міліції тих, хто смітить... Голова є голова. З висоти вона може щось і не добачати. А чому б тим свідомим громадянам, котрим не хочеться за комось прибирати та й не підказати тому голові замість мити йому кісточки поза очі? А ще несвідомим сусідам, а ще самим.
ЯЯ, я перепрошую, що не знала точно де ті Ваші прибиральниці живуть... Ще скажи мені що вони справно платять по 2 грн за вивіз сміття, і поблизу їх домівок подібного сміттєзвалища уже з їхніми рідними відходами нема... ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #134 : 07 Квітня 2010, 21:30:39 »

ЯЯ, я перепрошую, що не знала точно де ті Ваші прибиральниці живуть... Ще скажи мені що вони справно платять по 2 грн за вивіз сміття, і поблизу їх домівок подібного сміттєзвалища уже з їхніми рідними відходами нема... Підморгую

Люсю, хочеш, щоб я зфотографувала й розмістила тут на форумі фото їх контейнеру для сміття? - бо в них саме контейнер для тих відходів, що не спалюють.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #135 : 07 Квітня 2010, 23:55:01 »

От зібратися кілька свідомих і сказати - пане Голово - у Ваші посадові обовязки те і те входить..
  Люся, певно він і тому головує що точно  добре знає свої посадові обов'язки. А от бажання їх відповідно застосовувати це вже питання інше і думаю тут свідомі громадяни не допоможуть.Тут як мінімум потрібно так звану критичну масу свідомих громадян, щоб щось зрушилось з місця.
 Може буде колись це цікаво, але тут я скидую повноваження голів згідно закону про місцеве самоврядування.
Приховано: Показати
     Стаття 42.  Повноваження  сільського,   селищного,   міського
                 голови

     1.   Повноваження   сільського,  селищного,  міського  голови починаються з моменту оголошення відповідною сільською,  селищною, міською виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про його  обрання  і  закінчуються  в момент вступу на цю посаду іншої обраної відповідно до закону  особи,  крім  випадків  дострокового припинення   його  повноважень.  У  разі  дострокового  припинення повноважень сільського, селищного, міського голови чи неможливості виконання   ним   своїх   повноважень   повноваження   сільського, селищного,   міського   голови   здійснює   секретар   відповідної сільської,  селищної,  міської ради. Секретар сільської, селищної, міської ради тимчасово здійснює зазначені повноваження  з  моменту дострокового   припинення   повноважень   сільського,   селищного, міського  голови  і  до  моменту  вступу  на  посаду  новообраного сільського,  селищного,  міського  голови  відповідно  до  закону. (  Частина перша статті 42 в редакції Закону N 2055-IV ( 2055-15 ) від 06.10.2004 )

     2. Повноваження сільського, селищного, міського голови можуть бути  припинені достроково у випадках, передбачених цим Законом. У разі  дострокового  припинення  повноважень сільського, селищного, міського  голови  відповідна  рада  призначає  та проводить вибори сільського,  селищного,  міського голови замість того, який вибув, згідно  із  Законом  України "Про вибори депутатів місцевих рад та сільських,    селищних,    міських   голів"   (   14/98-ВР   )   у стотридцятиденний  період  з  моменту дострокового припинення його повноважень.  (  Частина  друга  статті  42  із змінами, внесеними згідно із Законом N 2055-IV ( 2055-15 ) від 06.10.2004 )

     3. Сільський, селищний, міський голова:
     1) забезпечує здійснення у межах наданих законом  повноважень органів  виконавчої  влади  на  відповідній території,  додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади;
     2) організує  в  межах,  визначених   цим   Законом,   роботу відповідної ради та її виконавчого комітету;
     3) підписує рішення ради та її виконавчого комітету;
     4) вносить  на  розгляд  ради  пропозицію щодо кандидатури на посаду секретаря ради;
     ( Дію пункту 5 частини третьої статті 42 зупинено на 2007 рік стосовно  встановлення чисельності та штатів апарату та виконавчих органів  відповідної ради згідно із Законом N 489-V ( 489-16 ) від 19.12.2006  )
 5) вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету відповідної ради;
     ( Дію пункту 6 частини третьої статті 42 зупинено на 2007 рік стосовно  встановлення чисельності та штатів апарату та виконавчих органів  відповідної ради згідно із Законом N 489-V ( 489-16 ) від 19.12.2006  )
 6) вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури і  штатів  виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету;
     7) здійснює  керівництво  апаратом  ради  та  її  виконавчого комітету;
     8) скликає  сесії ради,  вносить пропозиції та формує порядок денний сесій ради і головує на пленарних засіданнях ради;
     9) забезпечує  підготовку  на  розгляд  ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм з інших  питань самоврядування,  місцевого бюджету та звіту про його виконання,  рішень ради з інших питань, що належать до її відання; оприлюднює  затверджені  радою  програми,  бюджет  та звіти про їх виконання;
     10) призначає  на  посади  та  звільняє  з  посад  керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ  та  організацій,  що  належать  до  комунальної власності відповідних  територіальних  громад,  крім  керівників дошкільних, загальноосвітніх  та  позашкільних  навчальних  закладів;  ( Пункт десятий  частини третьої статті 42 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1841-III ( 1841-14 ) від 22.06.2000 )
     11) скликає загальні збори громадян за місцем проживання;
     12) забезпечує  виконання   рішень   місцевого   референдуму, відповідної ради, її виконавчого комітету;
     13)  є  розпорядником бюджетних, коштів, використовує їх лише за  призначенням,  визначеним  радою;  (  Пункт 13 частини третьої статті  42  із  змінами,  внесеними  згідно  із  Законом N 2813-IV ( 2813-15 ) від 06.09.2005 )
     14) представляє територіальну громаду,  раду та її виконавчий комітет  у  відносинах  з  державними  органами,  іншими  органами місцевого самоврядування,  об'єднаннями громадян,  підприємствами, установами  та  організаціями  незалежно   від   форм   власності, громадянами,  а  також  у  міжнародних  відносинах  відповідно  до законодавства;
     15) звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів  місцевого  самоврядування,  місцевих  органів  виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують права та інтереси територіальної громади,  а також повноваження ради та  її органів;
     16) укладає від імені  територіальної  громади,  ради  та  її виконавчого  комітету  договори  відповідно до законодавства,  а з питань,  віднесених до виключної компетенції  ради,  подає  їх  на затвердження відповідної ради;
     17) веде особистий прийом громадян;      
     18) забезпечує    на    відповідній    території   додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об'єднань;
     19) здійснює   інші  повноваження  місцевого  самоврядування, визначені цим та  іншими  законами,  якщо  вони  не  віднесені  до виключних  повноважень  ради  або не віднесені радою до відання її виконавчих органів;
     20) видає розпорядження у межах своїх повноважень;
     21)    забезпечує    в    межах    повноважень,    визначених законодавством,   організацію   охорони   громадського  порядку  і громадську безпеку на відповідній території, дотримання законності та  належну  організацію  роботи місцевої міліції; ( Частину третю статті  42  доповнено  пунктом  21  згідно  із  Законом  N 1577-IV (  1577-15  )  від  04.03.2004  -  дію Закону зупинено на 2005 рік згідно із Законами N 2285-IV ( 2285-15 ) від 23.12.2004, N 2505-IV ( 2505-15 ) від 25.03.2005; дію Закону зупинено на 2006 рік згідно із  Законом  N  3235-IV  (  3235-15  )  від 20.12.2005; дію Закону зупинено  на  2007  рік  згідно  із Законом N 489-V ( 489-16 ) від 19.12.2006 )
     22)  вносить  до  головних  управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх  справ  України в Автономній Республіці Крим, областях, містах  Києві та Севастополі пропозиції щодо призначення на посади і  звільнення  з посад працівників місцевої міліції, їх заохочення або  притягнення  до  відповідальності.  ( Частину третю статті 42 доповнено  пунктом  22 згідно із Законом N 1577-IV ( 1577-15 ) від 04.03.2004  -  дію  Закону зупинено на 2005 рік згідно із Законами N  2285-IV  (  2285-15 ) від 23.12.2004, N 2505-IV ( 2505-15 ) від 25.03.2005;  дію  Закону  зупинено  на  2006 рік згідно із Законом N  3235-IV ( 3235-15 ) від 20.12.2005; дію Закону зупинено на 2007 рік згідно із Законом N 489-V ( 489-16 ) від 19.12.2006 ) ( Офіційне  тлумачення  положень  частини третьої статті 42 див. в Рішенні  Конституційного  Суду  N  7-рп/99  (  v007p710-99  )  від 06.07.99 )

     4. Сільський,   селищний,  міський  голова  несе  персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень. (  Офіційне тлумачення положень частини четвертої статті 42 див. в Рішенні  Конституційного  Суду  N  7-рп/99  (  v007p710-99  )  від 06.07.99 )

     5. При здійсненні наданих  повноважень  сільський,  селищний, міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним - перед відповідною радою, а  з  питань  здійснення  виконавчими  органами  ради  повноважень органів  виконавчої  влади  -  також  підконтрольним   відповідним органам виконавчої влади. (  Офіційне  тлумачення  положень  частини п'ятої статті 42 див. в Рішенні  Конституційного  Суду  N  7-рп/99  (  v007p710-99  )  від 06.07.99 )

     6. Сільський,  селищний,  міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу  перед  територіальною  громадою  на відкритій  зустрічі  з  громадянами.  На  вимогу не менше половини депутатів відповідної ради  сільський,  селищний,  міський  голова зобов'язаний   прозвітувати  перед  радою  про  роботу  виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін. (  Офіційне  тлумачення  положень  частини шостої статті 42 див. в Рішенні  Конституційного  Суду  N  7-рп/99  (  v007p710-99  )  від 06.07.99 )


Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

vins

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 50
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 07:52:21

    Звідки: евшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #136 : 08 Квітня 2010, 21:55:34 »

  26.03.2010 подивимось на скільки вистачить.До речі пан Кобилецький до цеї роботи не причетний :ganba.
Записаний

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #137 : 08 Квітня 2010, 22:02:51 »

Щось погано видно. Там що яма утворилась?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #138 : 09 Квітня 2010, 00:21:28 »

Щось погано видно. Там що яма утворилась?

Ні, то vins має на увазі, що нарешті поприбирали сміття - та це робилося НЕ силами Екосервісу.

Якщо я невірно зрозуміла, то гадаю vins мене виправить.  :-[
Записаний

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #139 : 09 Квітня 2010, 14:44:06 »

Ясно....
Записаний