Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583342 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1280 : 10 Лютого 2014, 13:56:36 »

я ще раз хочу пояснити - що мені приємно спілкуватись з вільними людьми , а не рабами якогось тисячолітнього ідіотизму
накінець я зрозуміла вашу логіку:
 Якщо людина раб своїх помилок, раб чогось матеріального та раб своїх упереджень - навіть якщо вірить у те, що Бог є богом і при цьому нічого толком не може - то вона ще не раб (а така собі специфічно використана свобода бути рабом саме цього), а справжній "раб" по-Вашому - той, хто від цього усього вільний, але має розуміння тисячолітніх настанов. Тобто, Вас зачепають саме існування правил, виконуючи які люди оберігають себе від лихих наслідків? Так це - ті ж штрафи, тільки не так по-рабськи, а у вигляді порад\настанов. Пишу і бачу таку картину: дитина не хоче слухатись порад і настанов мами, але ремінь признає як необхідний захід. Вважає рабством послухати маму і не лізти рукою у вогонь, і водночас є рабом СВОЇХ помилок, які починає розуміти лише, коли обпечеться (а деяка дитина ще й не раз спробує попектись поки зрозуміє). А тут нам уже дані готові правила від Отця нашого нам, як Його дітям, а не як рабам. Це просто у дітей\людей різна свідомість. Комусь достатньо зрозуміти правила, а хтось розуміє лише покарання - штрафи, смерть...Бо перше - видається кандалами\залежністю, що "ставить на коліна", а друге - свободою. А насправді - це лише різновид Закону, виконуючи який ти маєш змогу обійти штрафи та будь-які покарання і отримати благодать (і волю від штрафів та летальних наслідків), будучи не менш вільним.
Якщо брати по великому рахунку - то багато з нас є рабами чогось. І це потрібно виправляти. Але не всім це дозволяє робити внутрішній (тваринний) протест і рівень свідомості(не розумності, а саме свідомості)...ББА, а Ви спробуйте стати "рабом Божим", а не рабом свого фізичного і тоді зможете порівняти результати. А то поки що - це лише слова(без знань) і без досвіду. То не доказ ;). У духовному світі розум дуже програє свідомості. Тому, поки не спробуєте - то все нічим не підтверджена думка збоку\припьоку.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #1281 : 10 Лютого 2014, 16:00:04 »

вони чітко написані в нашій поведінці
тобто в поведінці кожної окремої особи?
я питав про загальні цінності?
усвідомлюєш?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1282 : 10 Лютого 2014, 17:49:52 »

я питав про загальні цінності?

дитина народжується в соціумі , де поведінка кожної особи відповідає нормам співжиття . причому поведінка чи цінності окремої особи може і відрізнятись , але до того часу поки не переходить якогось ліміту цього співжиття . в іншому випадку - братовбивча війна чи кривава помста . а якщо ти живеш десь на острові - то можеш хоч знищувати його кожен день і це не буде мати ніякого відношення до ніяких цінностей . ти і тільки ти в цьому випадку будеш носієм цих цінностей . інші будуть вимушені або приєднуватись до них , або під впливом сили ти будеш виконувати їх цінності . якщо же одна з цінностей на острові буде :вбив когось щоб повечеряти , то через певний час залишиться знову одна людина з своїми цінностями . при повторі зустрічі з іншими людьми може повторитись все спочатку чи при потребі в співіснуванні доведеться змінити цінності . тобто життя рано чи пізно все поставить на місце . ті же закони джунглів кажуть , що коли багато жертви то збільшується поголівя хижаків , після чого вони знищують наявну жертву і поголівя хижаків зменшується . і так дальше ...
Відповідь від: 10 Лютого 2014, 17:47:09
готові правила від Отця нашого нам

буду небагатослівним :

ЦІ ПРАВИЛА БУЛИ ВКРАДЕНІ ДО ЖИДІВ ЩЕ Й ІНШИМИ РЕЛІГІЯМИ !!! просто вкрадені так би мовити з життя . ось це і є основне . точно так же я завтра буду бігати по калуші і бити сокирою по голові всіх , у кого є смартфони , вимагаючи платню за "мій" винахід . ось це і є релігія .

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #1283 : 10 Лютого 2014, 19:17:16 »

дитина народжується в соціумі
уточнимо, в сім'ї
в основному

де поведінка кожної особи відповідає нормам співжиття
співжиття - погане слово
що може бути з дитиною, якщо батьки живуть співжиттям?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1284 : 10 Лютого 2014, 20:08:53 »

уточнимо, в сім'ї
в основному

дякую за уточнення . сімя теж є соціумом .якщо дитина народиться серед корів - то будемо говорити стадо , чи шобло чи косяк риби
Відповідь від: 10 Лютого 2014, 20:07:03
співжиття - погане слово
що може бути з дитиною, якщо батьки живуть співжиттям

пропонуйте краще , я же використав дане слово , щоб передати суть пояснення . хоча думаю що співжиття - на своєму місці . тобто живе собі так родин з сотня в якомусь хуторі - ось це і є життя сотні родин чи співжиття

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #1285 : 10 Лютого 2014, 20:26:31 »

читайте "пєрвоісточнік" - ви є раб і рабом будете до смерті
  мало читати "пєрвоісточнік"! потрібно вміти правильно зрозуміти ту інформацію яка там знаходиться. Авторитет Церкви найчастіше відкидається при цьому і кожен по своєму починає викривляти інформацію яка міститься у св. Письмі. Головним каменем спотикання є відкидання авторвства Церкви і її тлумачення свого творіння.     Тому і багато заблуджень і нісенітниць пишеться.
   Взагалі Христос називає своїх послідовників саме синами, а не рабами. Раб не може успадкувати те, що приготував Отець. Син може, а раб ні.  Рабами Христос закликає учеників називати себе щоб визвати в них почуття смирення як притивагу гордості - кореня всіх гріхів. "Бог гордим противится, смиренним дає благодать." Тут можна згадати ще притчу про гордовитого фарисея і смиренного митаря.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1286 : 10 Лютого 2014, 21:04:17 »

Авторитет Церкви найчастіше відкидається при цьому і кожен по своєму починає викривляти інформацію яка міститься у св. Письмі. Головним каменем спотикання є відкидання авторвства Церкви і її тлумачення свого творіння.     Тому і багато заблуджень і нісенітниць пишеться.

взагалі то тут говорили про віру . якщо в пєрваісточніке щось написане і той пєрвоістонік приймати як аксіому , то ніякий попік чи папа римський не може трактувати аксіому згідно своїх понтів . авторство церкви до пєрвоісточніка звучить досить підозріло . а якщо копнУти на чиюсь просьбу і церкву ,то слово раб там майже постійно бубнять . чи я не правий ? десь тут дивився прикол про весілля і там же й почув : вєнчається раб божій жужік і рабина божа жужулиця ...
Відповідь від: 10 Лютого 2014, 21:00:17
Рабами Христос закликає учеників називати себе щоб визвати в них почуття смирення як притивагу гордості - кореня всіх гріхів

ось ось . в честь чого у них гордість появилась ? в честь того що вони українці ? чи гордість що вони не стали бандюками в 90і роки ? взагалі слово гордість на потіху церкви і жидівської релігії треба забути - треба бути рабом і бидлом . адже лише так буде благодать. якби ця благодать накрила всіх сибірською тваринкою ,то ми би до цього часу писали на корі дерева і їли би щі в кандалах .
 
 забув ще про одного бенефіціарія - янукович був би щасливим також

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #1287 : 10 Лютого 2014, 21:19:00 »

а якщо копнУти на чиюсь просьбу і церкву ,то слово раб там майже постійно бубнять . чи я не правий ?
якщо би ви копнули і заглибились то почули б не тільки бубніння але і можливо більш того.  Дуже легко поливати брудом не вникнувши в глибину вчення чи то християнства чи іншого.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1288 : 10 Лютого 2014, 21:37:20 »

якщо би ви копнули і заглибились то почули б не тільки бубніння але і можливо більш того.

шановний . я якраз і суджу по пєрвоісточніку . а в церкві напевне репери тренуються - на такій вони швидкості інколи кляцають губами чи зубами . тобто я не стверджую що весь час там так , але факт як кажуть наявний . з іншої сторони тут мені довго і нудно пояснюють що віра і церква немає нічого спільного - тому я якраз то в даному випадку вашу точку зору відстоюю . тому не лише читайте , але й розумійте , про що йде мова .

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #1289 : 10 Лютого 2014, 21:58:31 »

мова повинна іти про віру. точки зору у нас різні.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1290 : 10 Лютого 2014, 22:11:11 »

мова повинна іти про віру.

з точки зору багатьох уже незрозуміло навіщо було згадувати про церкву

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #1291 : 10 Лютого 2014, 22:16:12 »

ви вжили слово "первоісточнік", я подумав, що ви мали на увазі св. Письмо яке нерозривно поєднано своїм номоканоном з Церквою.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1292 : 10 Лютого 2014, 22:20:59 »

ви вжили слово "первоісточнік", я подумав, що ви мали на увазі св. Письмо яке нерозривно поєднано своїм номоканоном з Церквою.

в даному випадку - біблія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1293 : 11 Лютого 2014, 11:05:14 »

ББА, а нехтування правил правопису щодо написання власних назв з великої літери - це не від полону власних амбіцій? Це ж теж змахує на якийсь прояв рабства.
Типу "міщанин у дворянстві", якщо розумієш про що я.  ;)
Тобто виглядає, що ті, що вірять менше тим заморочені і більш щасливі і умиротворені ніж Ти, котрий (як ми вже мали і щоразу маємо нагоду знов і знов пересвідчитися) не віриш.
Відповідь від: 11 Лютого 2014, 10:50:42
І по собі і по людях не раз помічав, що ті, що "шукають" - ніяк не заспокояться і почуваються не в повні щасливими.
А от ті, що знайшли - їм добре і спокійно.
І відповідно вони вже не те, що не прагнуть, вони навіть не думають нікого ні у чому переконувати!
Їм так добре і так комфортно. Так, вони можуть поділитися рецептом, з тим, хто про це запитає, але щось доводити?!
Система прагне до зменшення ентропії.
А У Тебе спостерігається зовсім інше.
Отже мабуть Ти ще не знайшов.
Бо ніяк не заспокоїшся  ;)
Відповідь від: 11 Лютого 2014, 10:55:42
Дозволю собі "ліричний відступ".

На прийомі на честь дня народження нового руского зібрався весь "цвіт", бомонд і тд Москви і не тільки.
Ну випивають з підносів шампана, розмовляють, тусять короче. Все як і має бути.
І тут САМ іменинник підходить до дорожезного білого рояля, відкриває кришку, сідає ...
Западає мертва тиша!
Всі в очікуванні шедевру затамували подих.

Новий, так зосереджено і упоєнно (як кращі піаністи по ТВ) м'яко вдаряє по клавіші РЕ другої октави.
Раз, другий, третій...
Все по тій же клавіші...

Через хвилину такої "гри" натовп починає здивовано гомоніти.

До нового тихенько шмигає шеф охорони і на вухо шепоче:
- Владимир Петрович! Это ж типа надо по разным клавишам пальцами перебирать. Ну я так по телеку видел, там чуваки так делалі!..
А той так спокійно, продовжуючи "грати" і так само тихо відповідає.
- Э-э-э, нет. Они ищут, а я уже нашёл!!!
   
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1294 : 12 Лютого 2014, 00:37:42 »

ББА, а нехтування правил правопису щодо написання власних назв з великої літери - це не від полону власних амбіцій? Це ж теж змахує на якийсь прояв рабства.

лінь переключати регістри . просто лінь .
Відповідь від: 12 Лютого 2014, 00:24:27
Тобто виглядає, що ті, що вірять менше тим заморочені і більш щасливі і умиротворені ніж Ти, котрий (як ми вже мали і щоразу маємо нагоду знов і знов пересвідчитися) не віриш.

цілком можливо , що так і є . не буду сперечатись і нічого доказувати за чи проти .

Бо ніяк не заспокоїшся

а як можна заспокоїтись , коли людей нагло обманюють ? не буду зараз доказувати докази існування дядьків на хмарках , а цілком справжній і наглий обман це коли релігії крадуть правила людського співжиття і видають це як за зразок якоїсь благодаті їхнього бога-аллаха-зевса-зороастра-кришну-будду-дідамороза-бика в якого вони вірять ? я не проти того , щоб кожен вірив у якусь чухню, і  мені однаково коли релігійники крадуть якісь понти один в одного ( на прикладі жидівських релігій які чудовим чином більшість понтів позичили у єгипетців чи інших ) . я також буду першим боротись за це право кожного вірити у якусь бурду ( не має різниця в яку )

 ось насправді що мені не подобається по-перше  . а по-друге : яким чином вєрующі можуть доказати мені ( нєвєрующому ) свою вєру , щоб я , як невєрующий , міг увєровать і клямнутись мозгами ? я уже пару раз запитував це , але кожного разу у відповідь лише чув якийсь брєд чи пургу .
 тому вважаю , щоб надалі була основа для звинувачення мене у неповазі вєрующих , що кожен вєрующий повинен доказати свою вєру . я навіть не вимагаю робити це за бандитськими законами пахана а цілком задовольнюсь так званою священною книжкою вєрующих  під назвою біблія . тобто все на полі вєрующих та ще й за правилами вєрующих . у шахматах це називається "мат за два чи три ходи" . ну вєрующі - де ви там ? чи всі дружно побігли алімпіяду дивитись ?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1295 : 12 Лютого 2014, 00:38:23 »

отож ;)
Залежність від ліні - то також різновид рабства. Раб своєї ліні :)
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1296 : 12 Лютого 2014, 00:41:04 »

Раб своєї ліні

або свідомий вибір ? чи велика швидкість друку

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1297 : 12 Лютого 2014, 00:54:29 »

а як можна заспокоїтись , коли людей нагло обманюють
Юрко мав на увазі, що заспокоїтись у тому, щоб знайти свою дорогу\віру. І тоді тебе уже не буде хвилювати, щоб доводити комусь свою "правоту". Ви просто будете щасливим і спокійним. А людина в пошуку - замість миру\смирення\щастя на душі відчуває неспокій і певне невдоволення чимось(своїм життям наприклад). Тому і продовжує маятись тим, що в принципі не має ніякого важливого значення. Бо насправді всі речі важливі одинаково
що кожен вєрующий повинен доказати свою вєру
Та віруючий не повинен КОМУСЬ доказувати свою віру. Віра - це добровільне в тому то і суть. Я б порівняла це з коханням. Закоханий не буде просити вас доказувати комусь ваше кохання до певної жінки. Він просто розповість, що кохання робить людину щасливою і що воно чудове, тому кохати варто (а віруючий - що вірити варто). А вже яким чином чи кого ви кохатимете - то уже другорядне для першого закоханого. Важливий стан душі і духу на той момент. Почуття польоту, почуття щастя, гармонії, відчуття сенсу свого життя...Ого, заплутано пояснила :(.
Відповідь від: 12 Лютого 2014, 00:50:29
або свідомий вибір ? чи велика швидкість друку
так раб свідомо стає рабом ;). Віруючі, яких ви вважаєте рабами, також свідомо зробили свій вибір.
значить ще й залежність від швидкості друку ;)
А взагалі - може не варто зациклюватись саме на понятті "раба". Говорячи про стан "раба Божого" малось на увазі стан смирення духу (а не фізіологічний стан) і звільнення цього духу від матеріальних залежностей в користь духовного.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1298 : 12 Лютого 2014, 01:29:48 »

Та віруючий не повинен КОМУСЬ доказувати свою віру. Віра - це добровільне в тому то і суть.

та ні . звідки же інші люди можуть знати що то не типовий пройдоха "християнин" , а дійсно вєрующий ? а то під понти " ущімляють вєрующих" запишуться якісь пройдисвіти і почнуть понти гоняти . тому треба дійсно бути впевненим , що то є вєрующий і згідно закону чату чи ще когось ніззя ніколи його ображати . тому це принципово не може бути "типу для себе і добровільно" . якщо ви прибігли в міліцію і кажете що ви майкл джексон чи сікора чи насалик і у вас вкрали 10 мільонів то цілком природньо , що мєнти запитають ваші документи . тут теж можна вимагати аналогічно . а то я можу сказати , що я є самий головний вєрующяк і давайте раком до києва у лавру повзіть
Відповідь від: 12 Лютого 2014, 01:09:33
Говорячи про стан "раба Божого" малось на увазі стан смирення духу (а не фізіологічний стан) і звільнення цього духу від матеріальних залежностей в користь духовного.

та що ви кажете . даю цікаве посилання , ЯКЕ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧУТИ 100500 РАЗ В БУДЬ-ЯКІЙ ЦЕРКВІ 

Послание к Ефесянам, Глава 6, стихи 5-9

Рабы, повинуйтесь господам своим по плоти со страхом и трепетом, в простоте сердца вашего, как Христу,
6 не с видимою только услужливостью, как человекоугодники, но как рабы Христовы, исполняя волю Божию от души,
7 служа с усердием, как Господу, а не как человекам,
8 зная, что каждый получит от Господа по мере добра, которое он сделал, раб ли, или свободный.
9 И вы, господа, поступайте с ними так же, умеряя строгость, зная, что и над вами самими и над ними есть на небесах Господь, у Которого нет лицеприятия.

а яким макаром можна цю фразу зрозуміти

Книга пророка Исаии, Глава 44, стихи 1-5
1 А ныне слушай, Иаков, раб Мой, и Израиль, которого Я избрал.
2 Так говорит Господь, создавший тебя и образовавший тебя, помогающий тебе от утробы матерней: не бойся, раб Мой, Иаков, и возлюбленный [Израиль], которого Я избрал;

тобто уже усмирєніє духа іде не від єврєя , а типу від чувака на небі ? шо за гон посеред танцю ?

а звідки взялась

 Евангелие от Луки, Глава 17, стихи 7-10
7 ПРИТЧА О РАБЕ, ВОЗВРАЩАЮЩЕМСЯ С ПОЛЯ

може все таки пора зрозуміти , що рабство в ті часи було нормою життя , а  попіки і їм подібні балахонщики просто тупо розводять сучасних лохів по поняттям тисячолітньої давності  ? 

 не хочу виглядати як незрозуміло що ,але  може відкрийте пєрвоісточнік і знайдіть ще більше подібних цицат самостійно ?
Відповідь від: 12 Лютого 2014, 01:24:22
Я б порівняла це з коханням. Закоханий не буде просити вас доказувати комусь ваше кохання до певної жінки

кохання приходить і уходить , а кушать хочецца всігда . ви вибрали не той приклад . боюсь , що навіть "вєрующі" вас заклюють . бо любов - зла , полюбиш і козла .

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1299 : 12 Лютого 2014, 19:09:01 »

кохання приходить і уходить , а кушать хочецца всігда . ви вибрали не той приклад . боюсь , що навіть "вєрующі" вас заклюють . бо любов - зла , полюбиш і козла .
То закоханість, прив"язаність і пристрасті приходять і відходять. А любов вона вічна :). Полюбиш козла? А потім раптом зрозумієш, що то не козел, а просто людина, яка не змогла розкрити свої найкращі сторони і невдоволення своїм життя переносила на інших. А тут раз - і безкорисна любов та віра до\в нього допомогла тому козлу позбавитись козлячої шкурки і стати надійною і світлою людиною. Може казка. Але хто сказав, що казки писані не з реального? ;)
звідки же інші люди можуть знати що то не типовий пройдоха "християнин"
а що це змінює для інших людей? Чи поважати\любити людей потрібно лише "ідеальних"\святих? Міліція питає документи, щоб знати ХТО ти, а не ЯКИЙ ти.
Рабы, повинуйтесь господам своим по плоти со страхом и трепетом
А це вже про справжніх рабів. Рабство то коли відмінили?
Записаний