Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583397 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1220 : 14 Грудня 2013, 04:55:58 »

Юрій Луценко відкрив для себе книгу, яка не має протиріч як у Біблії чи інших езотеричних, богословських чи сектантських книгах, завдяки голосу Духа):
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=luLCClSqyEA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=luLCClSqyEA</a>.
"Щоб отримати багато сили треба позбавитись пороків"....Одні говорять, що нічого не треба робити, щоб бути щасливим (бо ніби нічого від нас не залежить) - інші -що таки потрібно працювати над собою, щоб позбутися дуальності...Мені також здається, що потрібно прикладати сили, щоб "очистити" свою душу чи з"єднатися зі своєю душею...."Кінця світу не буде, бо Світ\Світло є вічним, але Суд буде...", "Не може бути людина щаслива поки не виконає Закон\заповіді"...
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1221 : 14 Грудня 2013, 11:50:25 »

До 6-ї хвилини було цікаво.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1222 : 14 Грудня 2013, 21:01:48 »

Згадується вислів : якщо зорі запалюють, значить це для когось треба.
Ну якось так.
Не всім же мішки носити ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1223 : 15 Грудня 2013, 12:17:42 »

какую страну прос6али ( про росєйську імперію напевно )

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=pv8H6XPnOnY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=pv8H6XPnOnY</a>

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1224 : 22 Грудня 2013, 01:56:30 »

тут на один форум забіг ( по пораді іншого форумця ) . з нього цікаві цицати видаю :

Как измерить эту самую веру? В чем она измеряться?
Может быть в количестве посещения церкви?
В килограммах или количестве религиозной литературы дома?


Кстати, Вы открыли интересное развитие темы, которое я посоветовал бы обсудить и после закуклить в тезисы.
Смотрим
1. Бог и его анделы яростно противостоят родственному существу, носителю несколько других идей, иной культуры и поступков - Сатане. Проклинают, гнобят, хотя по сути, Сатана никого не убил.
2. Бог и его проводники долгогривые в своей православности призывают любить ближних своих - мусульман, помогать им встраиваться, ассимилироваться в "нашуправославнуюстрану", несмотря на то, что мусульмане являются носителями чуждой культуры и их поступки по мнению православных - преступны, мусульмане убивают.
Православные, у вас с бестолковкой всё нормально?


« Останнє редагування: 22 Грудня 2013, 02:12:53 від ББА »
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1225 : 22 Грудня 2013, 04:03:52 »

Свят свят свят!!!
Приховано: Показати
[/cut]
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1226 : 23 Грудня 2013, 15:55:53 »

хм . це не відноситься до релігії - це відноситься до відношення жидів до дітей . ВАШИХ ДІТЕЙ !!!



ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1227 : 28 Грудня 2013, 01:26:47 »

ЖЕСТЬ !!!        :o     :o    :o   


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=KdZ6iD8_g4U" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=KdZ6iD8_g4U</a>


тепер зрозуміло яким чином інколи обкрадаються квартири   :)

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #1228 : 28 Грудня 2013, 01:36:48 »

хм . це не відноситься до релігії - це відноситься до відношення жидів до дітей . ВАШИХ ДІТЕЙ !!!

зміст Старого Заповіту розкривається у Новому
Записаний
When doctors differ who is to decide?

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1229 : 28 Грудня 2013, 02:02:48 »

зміст Старого Заповіту розкривається у Новому

у свій час я досить таки добре дискутував з євангелістами і мормонами ( між іншим навіть ходив у мормонську церкву пограти в теніс чи волейбол - вони на це дивляться досить позитивно ).  як це не дивно , але вони взагалі відкидають старий заповіт при користуванні їхньою релігією . я же доказував їм , що якщо вони не признають старий заповіт як основу їх релігії , то новий заповіт та й їхня релігія взагалі є казкою андерсона . вони мені довго втирали що я неправий , я погоджувався і показував , що вони не розуміють нічого . після чого ми починали спочатку . вони типу признають , що то типу існує ось старий заповіт і тд , але типу вони не мають нічого спільного з ним, так як ... бла бла бла . після чого я казав - ну тоді яким чином ми знаємо про жидівського бога , якщо в новім заповіті нічого про нього не сказано . і так дальше і тому подібне .

 зі  . таким чином я практикувався при вивченні іспанської мови   :)   

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1230 : 28 Грудня 2013, 11:55:08 »

зміст Старого Заповіту розкривається у Новому

у Євангелії.

вони взагалі відкидають старий заповіт при користуванні їхньою релігією . я же доказував їм , що якщо вони не признають старий заповіт як основу їх релігії , то новий заповіт та й їхня релігія взагалі є казкою андерсона . вони мені довго втирали що я неправий , я погоджувався і показував , що вони не розуміють нічого

не знайомий з іхньою релігією, але в одному вони праві (хоча, можуть цього і не усвідомлювати): бог Христа нічого спільного не має з богом тих жидів, що його розіп'яли.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1231 : 28 Грудня 2013, 15:14:44 »

не знайомий з іхньою релігією, але в одному вони праві (хоча, можуть цього і не усвідомлювати): бог Христа нічого спільного не має з богом тих жидів, що його розіп'яли.

а я й не знав , що ти мормон чи эвагеліст . ти дивись - який світ цікавий : ти виявляється і сам не знаєш цього   :)    .

 

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1232 : 28 Грудня 2013, 15:26:28 »

я й не знав , що ти мормон чи эвагеліст . ти дивись - який світ цікавий : ти виявляється і сам не знаєш цього

ярлик має значення лиш там, де продають та купляють. Та хоч фундаменталіст чи футболіст. Шкода тих, хто купить під відомим "брендом" кота в мішку ))) Але, це таке )))

Я вже колись давно писав, що люди не поділяються на християн, мусульман чи комуністів з атеїстами.
Люди, по суті, є лиш двох типів: одні заради своєї мети жертвують іншими, другі — лиш собою. Христос — з других.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1233 : 28 Грудня 2013, 15:48:36 »

одні заради своєї мети жертвують іншими, другі — лиш собою. Христос — з других.

це тобі персонально христос сказав ? краще сказати , що зольдатен які ( згідно казочок чотирьох чуваків ) типу розпинали якогось дядька , якого потім назвали христом - ось ті дійсно жертвували собою : адже на відміну від нормальних людей сьогодення ( кому повірити  в чухню "чудес" 2000 років тому нелегко ) вони були більше під впливом різних вєрующіх і вони мусили жертвувати собою , розпинавши бога жидів .

Я вже колись давно писав, що люди не поділяються на християн, мусульман чи комуністів з атеїстами.

угу . скажи це жидам , чи хоча би тим самим вєрующім в жидівські релігії . згідно їх "увєравань" ти є як мінімум баран тупий , який типу від шодла відстав , а муслікі тебе з радістю заріжуть ( точно так же зроблять жиди ) - так як ти є навіть гірше ніж собака чи інша тварина , бо типу нє врубався в алалахні понти ( слово алалах чимось нагадує пісню "олололололо" едіка хіля )

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1234 : 28 Грудня 2013, 16:12:06 »

адже на відміну від нормальних людей сьогодення ( кому повірити  в чухню "чудес" 2000 років тому нелегко ) вони були більше під впливом різних вєрующіх і вони мусили жертвувати собою , розпинавши бога жидів .

читаємо уважно, рядком вище:

( згідно казочок чотирьох чуваків )

Згідно тих казочок, вони були римлянами. Вони могли співчувати або знущатися чисто як "люди". До речі, згідно тих самих казочок, ті зольдатен знущалися досить правдоподібно: терновий вінець, обдурілі-дурака-на-чєтирє-кулака, обпльовування... що зробиш ))) "беркутівці" ))))


це тобі персонально христос сказав ?

Я так прочитав, тому, що так написано. Нормальний був пацан. Настільки нормальний, що теперішнім "нормальним" в голові не вкладається.
Є сотні історичних свідчень, коли люди вчиняли так само, тобто не прикривали свій зад колишніми друзями, а самі "відповідали за базар". Тільки такі речі частіше стаються в нижчих верствах, де бабло не так важливе. Ну, хто хотів, той поняв.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1235 : 28 Грудня 2013, 16:32:19 »

Нормальний був пацан. Настільки нормальний, що теперішнім "нормальним" в голові не вкладається.
Є сотні історичних свідчень, коли люди вчиняли так само, тобто не прикривали свій зад колишніми друзями, а самі "відповідали за базар". Тільки такі речі частіше стаються в нижчих верствах, де бабло не так важливе. Ну, хто хотів, той поняв.

хм . ну в такому випадку праві вєрующі в непорочніх і святих динозаврів чи іхтіозаврів , так як святі і непорочні динозаври ВСІ ЯК ОДИН загинули , щоб ми могли сьогодні жити . вони взяли на себе всі наші гріхи ПРИЧОМУ БЕЗ ПОТРЕБИ приносити нас в жертву , чи не вимагаючи повірити в них . це вони зробили мовчки , без свідків , без зпису в жидівських книгах , без кражі принцпів співжиття людей з людьми . та ще й до того всього вони дійсно існували - до цього часу можна знайти їх залишки . та ще й кажуть що їхні залишки можливо формують частину тої нафти , яка на даний момент живить наш інтернет , в якому деякі люди вважають якогось видуманого поцана богом . ну не плєвок в душу святих динозаврів щоб якесь фуфло за рахунок їхніх тіл вважали святим чи альтруїстом ???   

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1236 : 28 Грудня 2013, 18:11:17 »

Хочеш погратися? Ну, я є більш ніж типовий фанатик, тобі може бути не цікаво )))

ВСІ ЯК ОДИН загинули

Вже брехня. Я думаю, комусь все ж вдалося померти власною смертю. Тому, далі можна й не продовжувати, але...

ну не плєвок в душу святих динозаврів щоб якесь фуфло за рахунок їхніх тіл вважали святим чи альтруїстом ???   

ні. Це була їхня свідома самопожертва заради їхніх друзів чи істини? Смерть в будь-якій формі може бути самопожертвою лиш за умови усвідомлення такої.


щоб ми могли сьогодні жити . вони взяли на себе всі наші гріхи ПРИЧОМУ БЕЗ ПОТРЕБИ приносити нас в жертву , чи не вимагаючи повірити в них . це вони зробили мовчки , без свідків , без зпису в жидівських книгах , без кражі принцпів співжиття людей з людьми

Перефразовуючи Яромая: "Я нічого не знаю про динозаврів". Можливо все так і є. І, що?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1237 : 28 Грудня 2013, 18:27:57 »

Вже брехня. Я думаю, комусь все ж вдалося померти власною смертю. Тому, далі можна й не продовжувати, але...

так твій чувак-гімнаст взагалі не помер . що за фігня з його сторони ? він що - всіх кругом лохами вважає ?

ні. Це була їхня свідома самопожертва заради їхніх друзів чи істини? Смерть в будь-якій формі може бути самопожертвою лиш за умови усвідомлення такої.

це була їх свідома самопожертва заради людства !!! тим більше вони це робили без спеціяльного нравоучєнія свідкам і без понтового шоу на перекладині .вони свідомо жертвували собою , щоб була можливість розвитку ссавців і як наслідок людства  . згідно ваших слів любий самовбивця є в 100 раз кращим прикладом пожертви , на відміну від чувака-гімнаста на хресті-перекладині

І, що?

як це що ? якогось лопушка вважають за спасителя , а він навіть не помер . шо за янукович ?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1238 : 28 Грудня 2013, 18:55:19 »

взагалі не помер . що за фігня з його сторони ?

так поховали ж його. Що живого? Дивно, що воскресіння бачили лиш учні, але це ніяк не змінює його вчення.

це була їх свідома самопожертва заради людства !!!

дякую їм.

якогось лопушка вважають за спасителя , а він навіть не помер

та помер, помер, заспокійся вже ))) От його друг Лазар, той вже загалі розкладався, аж до печери не мож було підійти і той воскрес. Короче, не гоні.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1239 : 28 Грудня 2013, 19:27:08 »

Странно получается, что Ленин родился тогда, когда воскрес Иисус... Я думаю, ,это был один и тот же человек. Слишком много совпадений... Оба были гонимы властями, непоняты современниками. Оба носили бороду. У Иисуса отца звали Иосиф. В судьбе главного ленинского проекта Иосиф тоже сыграл исключительную роль. Отцом Иисуса был плотник... Сохранилась фотография Ленина с бревном...

з інтернету ...


так поховали ж його. Що живого? Дивно, що воскресіння бачили лиш учні, але це ніяк не змінює його вчення.

ну подумаєш йогом прикинувся . сучасні коперфільди і не таке чудять і не лише перед обкуреними учнями .

та помер, помер, заспокійся вже ))) От його друг Лазар, той вже загалі розкладався, аж до печери не мож було підійти і той воскрес. Короче, не гоні.

ок . я взагалі вважаю , що справжній вєлікамучєнік був іуда - адже його жидівський бог зі своїм отпріском використали по повній - ЗАВЧАСНО зробили "зрадником" , а потім щей насолоджувались його смертю ( причому не понтовою як у чувака гімнаста ) . тобто спочатку підло використали у якості апостола , пообіццявши "царстійо божійя" , а після того , як чувак став голий і босий і ходив як дурний з цим балаганом , то його нагло попользовалі і відправили в пєкло .
 якщо по понятіям то це суки а не боги так роблять . пахан би нє понял такіє пріколи
« Останнє редагування: 28 Грудня 2013, 19:57:06 від ББА »
Записаний