Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583292 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

А взагалі я думаю що рано чи пізно прийде на землю Бог і всім стане файно

А Він "десь ходив", хіба?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Ходив , але досі є зло , не всім стало файно . Боротьба між світлом і темрявою триває мені це не подобається хочу щоб зло було повністю знищено . Коли це станеться - пропадуть всі мислимі і немислимі проблеми , здійсняться мрії і бажання кожної людини і тварини
« Останнє редагування: 17 Листопада 2013, 14:01:48 від Гикач »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

В принципі, ті, хто вірять в Бога, повинні розділяти певні погляди на Його сутність. Наприклад: всюдисущий... Згідно цього, як Він міг десь "відлучитись", якщо Він ЗАВЖДИ і ВСЮДИ присутній?

Боротьба між світлом і темрявою триває мені це не подобається хочу щоб зло було повністю знищено.

Ого... І як тоді буде виглядати життя? Як на картинках у свідків Єгова? Просто не можу уявити. Згідно нашого дуалістичного сприйняття та опису світу, як тільки зникне темрява, то автоматично втратиться поняття "світло". Те саме станеться й з добром. Не стане "зла" — відразу зникне "добро".
Я не кажу, що це погано чи недобре, просто спробуйте собі уявити такий світ, в якому немає світла й темряви.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Я говорю про світ без зла , хочу щоб у світі повністю зникло зло а добро щоб залишилось
« Останнє редагування: 17 Листопада 2013, 14:13:13 від Гикач »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки

буде задобре. Мені досить того, що раз в рік Миколай під подушку подарунок кладе.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

прийде на землю Бог і всім стане файно .
– Масленица, говорю, придет – тогда и фьюить
 – Куда придет?
 – Да ну тебя!
 – Слышь! …
 – Ты чего?
 – Да вот, пришел, Масленица. Как ты велел, масло отдала – и фьюить!

Відповідь від: 17 Листопада 2013, 18:45:42
Не стане "зла" — відразу зникне "добро"
як тільки зникне темрява, то автоматично втратиться поняття "світло"
Темрява - то просто відсутність світла, темрява - то не зло. Відсутність добра і зло - це теж різні поняття.
Может ли быть добро без зла?
А ще такий, відсторонений погляд:
Приховано: Показати
стать   ни   к   чему   не   привязанными  созерцателями, неспособными  выносить   суждения . Иначе пришлось бы взять на себя ответственность за открытие нового, более гармоничного цикла бытия. А этого не может сделать никто. Новый цикл, если ему суждено начаться, должен прийти сам по себе».
« Останнє редагування: 17 Листопада 2013, 19:12:45 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Темрява - то просто відсутність світла, темрява - то не зло. Відсутність добра і зло - це теж різні поняття.
Ясность — одна из форм полного тумана (с) 17 мгновений весны. Ну, якщо вже ти таке говориш...

Может ли быть добро без зла?

Ого. Круто.  :D
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Відсутність добра і зло - це теж різні поняття
Дозвольте не погодитись.
Християнське богослов'я говорить про природу і походження зла інакше. Зло не є якась початкова сутність , співвічна і рівна Богу, воно є відпадання від добра, противлення добру. У цьому сенсі воно взагалі не може бути названо «сутністю», тому що не існує саме по собі. Як темрява або тінь не є самостійним буттям, але лише відсутністю світла, так зло є лише відсутність добра. «Зло, - пише святитель Василь Великий, - не жива одухотворена сутність, але стан душі, противне чесноті і відбувається ... через відпадання від добра. Тому не шукай зла зовні, не уявляй собі, що є якась первородна зла природа, але кожен нехай визнає самого себе винуватцем власного злонравія». Бог не створив нічого злого: і ангели, і люди, і матеріальний світ - все це за природою є добрим і прекрасним. Але розумним особистим істотам (ангелам і людям) дана свобода волі, і вони можуть направити свою свободу проти Бога і тим самим породити зло. Так і сталося: світлоносець-денниця (Люцифер), спочатку створений добрим, зловжив своєю свободою, спотворив власне добре єство і відпав від Джерела добра.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Ох вже ця християнська софістика:
можуть направити свою свободу проти Бога і тим самим породити зло.
а можуть нікуди не направляти, або направити паралельно, тоді що породять?
Варто уточнити про якого бога іде мова, бо в Біблії усякі є: Єгова, Саваоф, Елохім...
Чи бога, як ідеї добра, любові?
Поняття добра теж не чітке.
Що таке добро, як норма моралі і філософська категорія - визначення не конкретне.
У бедуїна все чітко і ясно:
Приховано: Показати
В Африке у бедуина спрашивают:
 - Что такое "Зло"?
 - Зло - это если соседнее племя украдет моих верблюдов. …
 - Добро - это если я украду всех верблюдов в соседнем племени...

А що ж воно таке, "добро" в християнстві?
-Це благі діяння.
 А благі - то такі, що залежать від божого промислу і лежать в руслі божого промислу?
 А так як "путі господні неісповєдімі", "промисли непостіжимі", то "добром" крутять і вертять християнські богослови, так як циган Сонцем, аби охмуряти довірливих простачків, навертати їх в лоно..., заганяти в стадо.
Як там хрестили Русь нібито в 988-му, якщо вірити літописцям?
Забуваючи про свободу волі.
 І порушуючи настанов Ісуса: не ходити до інших народів, спасати лише падших овець Ізраїлевих.

"Благими намірами вистлана дорога в пекло".


« Останнє редагування: 17 Листопада 2013, 23:31:47 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Будьте уважні:
1."Иисус созвал двенадцать Своих учеников и дал им силу изгонять бесов и исцелять всяческие болезни и недуги. "
"Иисус отправил этих двенадцать человек с таким наставлением: „Не ходите ни в какие самаритянские города и ни к каким другим народам, а идите к заблудшим овцам народа Израилева
ходя же, проповедуйте, что приблизилось Царство Небесное;
больных исцеляйте, прокаженных очищайте, мертвых воскрешайте, бесов изгоняйте
"
- відправив їх, але вони не пішли, тусувались біля нього і далі ;), як барани коло пастуха -не полінуйтесь, а почитайте самі в Євангелії, як розвивались події після даного наказу.

"Пойдьом дальше", як казав Пуговкін в ролі прораба:
"Ідіть, навчайте всі народи і хрестіть їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа" (Мф. 28, 19).
А вас не насторожує, що про "всі народи і хрестіть їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа" є лише в одному Євангелії від Матфія, як і раболепська "Нагірна Проповідь" є лише там?

Припустимо, що було воскресіння. Ісус воскрес і преобразився.
 І як це пояснює, що протягом короткого часу Ісус дає апостолам діаметрально протилежні вказівки. :unknow
 Говорить кардинально несумісні речі, хоч не пройшло "и пол-года": не змінилась міжнародна обстановка, не змінились апостоли. Єдине що змінилось, це те, що він буцім-то воскрес. Але ж апостоли не воскресали.
Включайте логіку і спробуйте співставити.
 Ось іще:

. "Не так буде між вами, але хто з вас великим бути хоче, нехай буде він вам за слугу", - тобто не діліться на "вищих-нижчих", "вибраних-невибраних", "хазяїв-слуг". Я так розумію, що обирання президента, мера та інших "слуг народу" - це порушення даної настанови.  ;)Хоча можливо, що то він лише апостолів між собою урівняв, щоб вони не пхались в "особи, прібліжонної до імператора" виясняли між собою, хто з них крутіший. Такий висновок можна зробити з інших його слів, що "учень не вище учителя, а слуга не вище господаря свого" - тобто ієрархію визнавав.

І тут же оголтілий шовінізм:
2.  "Я посланий тільки до овечок загинулих дому Ізраїлевого... " - тут Ісус сам ділить народи на "прібліжонні", "ізбранні овечки", а решту він прямо порівнює з псами:
"Он же сказал в ответ: нехорошо взять хлеб у детей и бросить псам." - слід звернути увагу, що цей епізод про овечок Ізраїлевих і про порівняння з псами інших описаний лише в одному, знову ж таки самому "кошерному"  - Євангелії від Матфія ;)

Це все нагадує мініатюру Райкіна про "кольоса і насоси": "..Эй плановый,слышь меня... играй обратно, седьмое изделие снимай, и налегай на четвёртое).

З непричетним до родоводу Йосипом, а також з софістичними викрутасами про "добро і зло" - аргументів і заперечень вже нема, я так розумію.
« Останнє редагування: 19 Листопада 2013, 23:52:04 від Сонечко+ »
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1210 : 19 Листопада 2013, 22:37:00 »

думаю що в тему


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1211 : 22 Листопада 2013, 20:07:19 »

"Не так буде між вами, але хто з вас великим бути хоче, нехай буде він вам за слугу", - тобто не діліться на "вищих-нижчих", "вибраних-невибраних", "хазяїв-слуг". Я так розумію, що обирання президента, мера та інших "слуг народу" - це порушення даної настанови.   ;)Хоча можливо, що то він лише апостолів між собою урівняв, щоб вони не пхались в "особи, прібліжонної до імператора" виясняли між собою, хто з них крутіший. Такий висновок можна зробити з інших його слів, що "учень не вище учителя, а слуга не вище господаря свого" - тобто ієрархію визнавав. :unknow
Прийшло одкровення і розуміння:

Ісус взнак того, щоб ніхто не пхався в лідери і не возвеличувався - помив ноги всім своїм учням.
Це конкретний знак.
Ті, хто потім намагався на його авторитеті запровадити в ранніх християнських сектах ієрархічну піраміду і приписував Ісусу багато дивних слів - не могли вилучити цей випадок, бо було багато свідків і це було дуже знакове дійство. Воно перевертало всі ієрархічні устої, традиції: Вчитель миє учням ноги - раніше такого у євреїв не робив ніхто.
То виходить, що слова "слуга не вище господаря" і всякі інші подібні - Ісусу приписали?

Бо з інших його слів теж виходить, що він був противником ієрархії і хитрожопості:
Цитувати (вибране)
Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім....бо він неправдомовець і батько неправді.
А кого ві мав на увазі під отцем фарисеїв?
- Того, від кого пішов їх рід, від хитрого обманщика Іакова.
І що саме цікаве: бог єврейський Єгова не тільки не пожурив Іакова за те, що той обманом перебрав первородство у брата. А навпаки, зробив цього обманщика праотцем і нарік Ізраїлем.
Глянув в Біблію, і "о чудні господи діла твої", що я там прочитав в книзі Буття 30, 31, 32 :o
Тим хто копає глибше, пропоную самим почитати, а якщо лаконічно, то діло було так:

Іаков не тільки брата облопошив - він був хитрим пройдохою завжди.
 Він хитрістю заволодів кращими козами свого тестя Лавана, потім втік з двома жінками і скотом в інші землі.
І що характерно: єврейський бог Єгова завжди допомагав йому "дєльними совєтами" і ЦУ, як усіх облопошити і "усіх поімєть" :dopovid.
Іаков мав рабів, і дякував богу:
Цитувати (вибране)
Я буду благотворить тебе! 10 Недостоин я всех милостей и всех благодеяний, которые Ты сотворил рабу Твоему
- Іаков мав рабів, а себе називає рабом бога!!!

Висновки:
 1. Ісус називає єврейського бога, того що благословив їхнього хитрого праотця Іакова - дияволом!!!
 2. Ісус був за братерські стосунки, і проти ієрархії, - згадайте це, коли в черговий раз побіжите обирати собі пастухів.
               Так логіка допомогає здобути істину.
« Останнє редагування: 22 Листопада 2013, 20:17:13 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1212 : 22 Листопада 2013, 21:10:59 »

- Того, від кого пішов їх рід, від хитрого обманщика Іакова.

Авраам вже не котується?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1213 : 22 Листопада 2013, 22:44:00 »

Котується, але...
Він теж був хитрожопим, і навіть був випадок, що збрехав, свою жінку Сару сестрою назвав і віддав заміж за якогось там царя, аби спастися, - то його бог так навчив? :duvno
Отже, котується Авраам, але:
Авраам є праотцем багатьох народів, у нього ж не один Ісаак був, так?
Лише один з його внуків: Іаков є праотцем, бо від нього пішли всі 12 колін Ізраїлевих.
Там теж історія кумедна ;). Спочатку єврейський бог казав, що вибрав старшого брата, але Іаков хитрістю отримав благословення.
 Бог це знав, але йому такі хитрожопі походу потрібні були. :duvno
Приблизно так само роблять собачники-селекціонери, коли хочуть вивести породу собак з певними ознаками: з приплоду вибирають тих, які виділяються по потрібних ознаках, - "у кого чорне піднебіння".
Єврейський бог, як селекціонер породи єврейської - вибрав того, хто більш підходив для його цілей,
Цитувати (вибране)
ибо он лжец и отец лжи.
Иоанна 8:44
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1214 : 03 Грудня 2013, 17:47:34 »

Бог - мастер логики с незапамятных времен.        :D

"Я собираюсь создать мужчину и женщину по образу и подобию своему и совершат они первородный грех. Потом через много поколений приду я, войду в женщину как ее ребенок, так что я смогу родиться в человеческом облике. Пожив некоторое время, я убью себя в жертву себя, чтобы избавить людей от греха за который я осудил их. Да будет так. Аминь"




ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1215 : 08 Грудня 2013, 09:08:26 »

чи то у тему віри занести чи до голубизни - хоча думаю що народ сам розбереться

http://www.kp.ru/daily/26168.4/3055213/

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1216 : 08 Грудня 2013, 23:57:02 »

Задорнов дав інтрер"ю Гордону:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Pf8g-_6bb2c" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Pf8g-_6bb2c</a>.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1217 : 09 Грудня 2013, 10:25:38 »

Задорнов дав інтрер"ю Гордону:

всё-таки у него бардак в голове. Причём каждый раз пытается в 3 минуты втиснуть то, о чём за 25 000 лет не получилось сказать. Да ты скажи за 3 минуты то, что можно чётко и ясно изложить за полторы. А ещё полторы минуты пусть будет тишина. Суетится Миша и делает ошибки.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1218 : 09 Грудня 2013, 12:02:29 »

всё-таки у него бардак в голове.
А який у Біблії барда-а-ак!!!
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1219 : 09 Грудня 2013, 12:54:07 »

А який у Біблії барда-а-ак!!!

Есть такое дело. Но лекго заметить, что бардак возникает тогда, когда пытаются согласовать тексты-правила "счастливой жизни" с текстами, которые описывают методы и средства, ничего общего не имеющие с достижением "обычновенного человеческого счастья" и всеми его составляющими.

Тем не менее, факт остаётся фактом — бардак наличиствует.
Вопрос в другом: зачем в противовес библейным лабиринтам накручивать новую xyeверть по такой-же бибилейной схеме?

Причём, я допускаю, что суть истины ему известна. Только он никому не говорит. Потому, что знает: никто не поверит и он утратит огромную аудиторию.

А может, всё и не так )))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв