Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583296 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1140 : 13 Жовтня 2013, 17:41:55 »

ось пару інших малюнків знайшов

Приховано: Показати




« Останнє редагування: 13 Жовтня 2013, 18:04:37 від Сонечко+ »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1141 : 16 Жовтня 2013, 18:21:51 »

цікавий поп  :)

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=fQgwX0gLn0s" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=fQgwX0gLn0s</a>

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1142 : 17 Жовтня 2013, 11:42:22 »

Знайшов. Оповідання Василя Шукшіна "Вірую"

Декілька тез з якими я погоджуюся.
Загалом звичайна "активна життєва позиція", яка дає певній категорії людей відчуття наповненості життя.
Як і будь-яке явище не є "пігулками щєстя".
Не відповідає на головні питання "чому? для чого? що далі?"
Це звичайні життєві принципи, переконання, і тому, крім деяких моментів (вони є в тексті, в фільмі їх немає) нічого спільного з вірою, як категорією вчення Христа не має.

На мою думку, єдині місця, які узгоджуються з вченням про Царство Небесне:
Цитувати (вибране)
Значит, добро появилось только тогда, когда появилось  зло.
Другими  словами,  есть  зло  -- есть добро, нет зла -- нет добра,
...
Ты правильно догадался: у верующих душа не болит.

оповідання
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #1143 : 17 Жовтня 2013, 12:38:15 »

ББА ,кажете невіруючий

а як же тоді це ?

« Останнє редагування: 17 Жовтня 2013, 16:07:46 від DVania »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1144 : 18 Жовтня 2013, 01:17:07 »

ББА ,кажете невіруючий

а як же тоді це ⇓ ?

хто сказав , що я не вірую ? я вірую , але не в жидівських чи інших богів . вірую багато в що і в кого , але не бажаю убивати і бути інструментом для різних шизанутих . як це не дивно , більшість людей слово вірую обовязково присобачують до релігії - таким чином споганюючи значення цього слова .

"Ві́ра — сприйняття людиною чого-небудь (тверджень, свідчень, фактів тощо) як істинних, правдивих іноді без попередньої перевірки на основі тільки внутрішнього, суб'єктивного переконання, що не потребує більш ніяких доказів.... Віра у багатьох випадках протиставляється знанню, яке базується на всебічному вивченні, та поясненні проявів буття. "


 На даний момент я вірую в аббу . і вам пропоную повірувати разом зі мною :)


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=iyIOl-s7JTU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=iyIOl-s7JTU</a>

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=G8bm6XlxuCY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=G8bm6XlxuCY</a>

зверніть увагу , що ваша відмова вірити в мою віру не потребує від мене вас убивати , перетворювати в соляний стовп , роздирати за допомогою медведя  , спалювати , закидувати сіркою , створювати землетрус і решту "добрих для віри" справ .

 :)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1145 : 19 Жовтня 2013, 22:30:15 »

 :=)
Я теж АББУ люблю  :drink

Правда я не вірую в них.

Я коли мав 5 років був закоханий у Агнетту Фельтског.
Але то не заважає  мені визнавати, що вона страждала ,а може і зараз страждає від психічного розладу.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1146 : 19 Жовтня 2013, 22:52:09 »

мені абба допомагала і підбадьорувала під час роботи в чехії ( точніше вечером перед сном радійо слухав або коли їздив чи десь ночував в чехії ) . здавалось , що ось зароблю трохи грошей а потім проїду по всій єуропі і музика абби була тим символом еуропи . віра в аббу ще залишилась - враження від еуропи вже давно не ті
крім того фріда більше нагадувала своїєю зовнішністю чешок ( які є простіші ніж наші сільські дівки , але більш нахабні і розпустні   :-D  )

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1147 : 20 Жовтня 2013, 02:18:10 »

Ум-м-м!!!
АББА форева!!!
Мені чорненька дуже подобалась. Але я ні на мить не вірив, що вона може стати моєю. :'-(

з вченням про Царство Небесне
вважаю, що треба конкретизувати, бо вчення бувають різні. В даному випадку це тягне максимум на віровчення.
Цитувати (вибране)
Віровчення (релігійні вчення) - вчення про те, як і у що треба вірити. Наприклад християнство, мусульманство, іудаїзм, індуїзм, буддизм і т.д. В основі віровчення як правило лежать певні думки і принципи висловлені людьми, які стояли біля його початків (часто ці люди розглядаються як посланці Бога і носії його одкровення).
« Останнє редагування: 20 Жовтня 2013, 11:22:29 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1148 : 22 Жовтня 2013, 23:38:05 »

А мені сподобалось, як тут пояснюють про те, що Бога наче немає):
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=U09tz-VI6GI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=U09tz-VI6GI</a>.
Відповідь від: 22 Жовтня 2013, 23:12:11
Є ще продовження до того фільму. Я правда, ще не подивилась.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=r3JO8CFCyN8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=r3JO8CFCyN8</a>.
Відповідь від: 22 Жовтня 2013, 23:27:52
гарна розповідь.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1149 : 23 Жовтня 2013, 05:18:12 »



А теперь эти люди, воспитанные в традиционалистском обществе — благодаря дешевому и мгновенному доступу к качественной информации, благодаря на несколько порядков упростившимся коммуникациям — прекрасно знают, что скрывается за окружающими их деревеньку холмами. Они прекрасно знают, что есть богатство и что может предложить богатому человеку современный мир. Они смотрят на то, как по улицам северных городов идут полуголые размалеванные мужчины (парад гордости, твою мать!) — и делают вывод, нормальный для любого традиционного общества: «мужчина, надевший женскую юбку — это не воин, не защитник, это добыча». Они знают о том, что у нас нет детей — и понимают, что мы вымираем, а они — вполне могут унаследовать все, оставшееся от нас. Они узнают о том, что если они доберутся до северных стран и скажут нечто такое, что разжалобит идиотов с белой кожей — то им дадут жилье и будут просто так платить намного больше, чем они зарабатывают тут тяжким трудом. Наконец, от бородатого мужчины, видео с которым переписывают из телефона в телефон, они узнают, что если они верят в Аллаха — они — избранные и могут отнять у белых неверных все, что они пожелают, а самих неверных — угнать в рабство. И у них нет никаких оснований к тому, чтобы не попытаться сделать это.

В этом — проблема. В этом — первооснова всех войн последнего времени. Те, кто остался за пределами Золотого миллиарда — знают об этом. Они не хотят той судьбы, которая уготована им, они не хотят, чтобы жизнь проносилась мимо во всем своем блеске и величии — а они оставались умирать в маленьких деревушках, из которых видны только холмы, море и проходящие вдалеке танкеры. Им нечего терять — но они могут многое приобрести, напав на нас. Они не умеют жить в нашем мире, их никто ничему не учил — они знают только то, чему научились сами и тому, чему их научил бородатый мужчина на экране маленькой пластиковой коробочки. Они не понимают наш мир, особенно такой, каким он стал сейчас — с трусостью, злобой, воровством и голыми людьми на главной улице города. И они хотят уничтожить наш мир. Полностью, до основания. Разрушить его, не оставив и следа. Если наш мир «Золотого миллиарда» не предусматривает места для них — они уничтожат его. Опрокинут мир в бездну, как варвары опрокинули Рим. И наступят — черные года безвременья…
Если мы не начнем что-то менять, если мы не откажемся от прогнившей насквозь концепции этого мира — морлоки вырвутся из подземелий и гнев их будет ужасен.

Их мир — мир тупой, нерассуждающей злобы. Знахарей и многократного повторения первой суры Корана вместо медицинской помощи. Вшей, грязи, хижин с земляным полом, вони от ослиной мочи. Паранджи, скрывающей прекрасные черты, убожества, скрываемого маской традиционализма, завывания муллы с минарета и перерезанного горла. Ханжества, скрывающего невообразимое скотство: сношений с ослами, с маленькими мальчиками, с маленькими девочками, друг с другом.

Вот что они несут нам. Теперь — мы должны воевать не за то, чтобы нести свет туда, где раньше была только тьма — мы должны воевать теперь за то, чтобы наш свет — не поглотила их тьма. Но сколько — воюет? Сколько — стоит у них на пути? И сколько — бьет защитникам в спину, сажая их в тюрьмы, приглашая гастарбайтеров, признавая все больше и больше этих — беженцами. К чему — это приведет? К чему — мы идем?

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
перенесено з теми про ведизм
« Прочитано #1150 : 27 Жовтня 2013, 17:47:48 »

що хочеш зберегти (час, життя, здоров'я і т.д.) — не шкодуй і отримаєш це.
:unknow Когнитивний дисонанс однако. Чим більше бухаєш, тим більше садиш печінку. Чи християнам нову видають по блату?
Я, як істота в певній теперішній формі, вважаю себе тимчасовим явищем в цьому світі. І якщо мурашка бере від життя все, що зможе з того, що їй треба, чому я мав би чинити інакше? В нас різні запроси. Прийде час і я піду, чому я вже тепер повинен обмежувати себе в бажаннях? Цунамі змило пів-японії, не смішіть мене: куди людині з природою тягатися в руйнівних потужностях. А прилетить з космосу якийсь метеорит як на Челябінськом але троха нижче і що? Для чого то все бережне ставлення?

Ні, дякую. Я вже якось "жидівськими байками" переб'юся.
Про мурашок ти ніц не знаєш. :o Це по-перше.
По-друге:
Цитувати (вибране)
если единственная забота христианина – спасение собственной души и попадание её в рай, то ему, по большому счёту, глубоко плевать на остальных людей и на то, что будет на Земле после его смерти. Не здесь ли стоит искать первопричину всех эгоизмов современного человека, благодаря безумной деятельности которого наша планета сейчас стоит на грани уничтожения? Ведь если бы каждый человек понимал, что это не последнее его воплощение на этой планете, то относился бы он так варварски к окружающей среде? Представляете, какой бы появился стимул у каждого из нас сделать этот мир лучше, если бы мы все ПОНИМАЛИ, что мы сюда ещё вернёмся, и не один раз…

Да, но христианским пастырям (пастухам) нужно другое. Вам нужны РАБЫ. Именно это и проповедует христианство, где каждый христианин, в первую очередь, РАБ божий, а потом уже человек. Христианство изначально разделяет людей на «богоизбранных» господ, и рабов, которые ОБЯЗАНЫ почитать своих хозяев и со смирением терпеть свою рабскую долю. Ибо нет власти не от бога. В Ведическом же Православии рабская философия отсутствует полностью. Здесь КАЖДЫЙ человек рождается свободным и в равной степени ответственным за свои поступки перед другими людьми и природой, частью которой он является.http://kadykchanskiy.livejournal.com/163841.html
Приховано: Показати
Самое же красноречивое различие всех ваших авраамических религий (иудаизм, христианство, ислам) от Ведического Православия, которое, кстати, не является религией – это отношение к Женщине. Христианский догмат-ловушка о ЕДИНСТВЕННОМ непорочном зачатии Иисуса Христа, все человеческие зачатия в религиозном сознании автоматически превращает в порочные, греховные, грязные, что вызывает у человека ложное негативное чувство стыда за свой род. Параллельно с этим культивируется преступное, патологически гипертрофированное, убийственное для живого человека, христианское целомудрие, безбрачие, монашество, именно в связи с чем женщина в христианстве объявляется исчадием ада, худшим из всех животных, самым опасным существом на свете, врагом мира. Христианская церковь считает женщину существом нечистым, второсортным, которое никогда не сможет стать священником, и которому запрещено прикасаться к церковной литургической посуде и заходить в алтарь.

А наши Пращуры, жившие по конам Прави, уважительно относились к женщине, и женщина была тогда, в полном смысле этого слова, свободной! Чего не скажешь даже о современной цивилизации Земли. Молодая девушка САМА ВЫБИРАЛА СЕБЕ СУЖЕНОГО (будущего отца своих детей)! Именно девушка, а не парень, что говорит о большом уважении женщины нашими предками. И только после навязывания христианства, женщину объявили грязным существом! Отношение народа к женщине определяет не только духовность народа, но и его будущее!

В авраамических еврейских религиях действительно очень много ненависти. Ненависти патологической, звериной, ничем не объяснимой с точки зрения нормального человека. Всё «священное писание» просто пылает ненавистью ко всему чужому – нееврейскому. Согласно заповедям библейского «вселюбящего» бога, каждый добропорядочный христианин просто обязан УБИВАТЬ любого повстречавшегося ему на пути иноверца. Вот одно из многочисленных подобного рода поучений в библии:

«Если будет уговаривать тебя тайно брат твой, сын матери твоей, или сын твой, или дочь твоя, или жена на лоне твоём, или друг твой, который для тебя, как душа твоя, говоря: «пойдём и будем служить богам иным, которых не знал ты и отцы твои», то не соглашайся с ним и не слушай его; и да не пощадит его глаз твой, не жалей его и не прикрывай его, но УБЕЙ его; твоя рука прежде всех должна быть на нём, чтоб УБИТЬ его, а потом руки всего народа» (Втор. 13, 6-9).

В Русском Ведическом Православии же прямо сказано, что человек свободен сам выбирать, во что ему верить, и этот его выбор никто не вправе осуждать.

«Не навязывайте Святую Веру насильно людям, и помните, что выбор Веры – личное дело каждого свободного человека» (заповедь Бога Сварога)

«Не чините обид соседям вашим, вы живите с ними в мире и согласии…

Не унижайте достоинство других людей, и да не унижено будет достоинство ваше…

Не творите бед людям других вер, ибо Бог-Творец Един над всеми Землями…

и над всеми Мирами…» (заповеди Бога Перуна)

Основной же принцип Ведического Православия, по которому жили наши мудрые предки, заключён в следующем:

Свято чтить своих Богов и Предков, жить по Совести и в ладу с Природой.

Есть ли на свете более мудрое и ёмкое изречение? И следуй мы этому правилу по сей день, разве было бы в мире столько несправедливости? Конечно, эти вопросы уже не к вам, господин Гундяев. Это просто размышления вслух. Лично к вам, и ко всей вашей жидо-христианской церкви, у меня осталось лишь последнее слово…

Хоть РУССКИЕ Боги мне и запрещают чинить препятствия любой вере, какой бы сволочной и вредительной она ни была, но сил уже больше нет терпеть на Русской земле, иудейского племенного триединого божка (он же Иегова, он же Христос, он же святой дух). Я обвиняю христианскую церковь, и всех кто к ней причастен, в уничтожении славного многотысячелетнего летописного прошлого Руси и заменой его, выдуманной в монастырях, позорной лживой тысячелетней «из-ТОРЫ-ей», в которой славяне низведены до уровня примитивных дикарей, не способных к самостоятельному существованию. Я обвиняю вас в осквернении и уничтожении Русских святынь, Русской духовности, культуры, традиций, и заменой их чисто иудейскими ценностями, в обрезании Русской образной азбуки, существовавшей задолго до христианства и превращении её в безОбразный алфавит. Также я обвиняю вас в целенаправленном геноциде Русского народа, как через прямые массовые убийства отказывавшихся христианизироваться людей, так и через скрытые формы уничтожения коренного населения Руси, таких как: популяризация пьянства посредством причастия, когда человека с детских лет (!) приобщают к употреблению ВИНА в виде крови христовой (причащение через каннибализм); навязанное геносмешение, когда покрестившиеся в жидовскую религию Русские люди, отрекаются от своего рода и вливаются в стадо Христово, становясь общечеловеками и рабами бога Израилева, где «братья по вере» заменяют истинных братьев по крови. И наконец, я обвиняю вас в разрушении общинного державного устройства Русского общества, когда люди жили во взаимопомощи, во имя и ради сохранения и процветания Русского Рода, а не ради спасения СОБСТВЕННОЙ души. Когда община несла коллективную ответственность за каждого своего члена и каждый человек ощущал на себе поддержку всего Рода в целом. Не нуждаясь при этом в, придуманных жидами и внедрённых с помощью религии и для достижения ими (жидами) мирового господства, противоестественных средствах паразитического существования за счёт обманутых тружеников – ДЕНЬГАХ. Ибо люди жили, трудились, созидали, защищали свою землю, и всё делали СООБЩА, на благо Рода своего, а когда весь Род в достатке, то и каждый отдельный его член тоже в достатке. Людям нечего было делить, т.к. жили все по СоВести, т.е. по совместной вести своего Рода. И самое главное, что живя подобным образом – общинно, Русский народ САМ управлял своей Державой (сами держали власть). ЕДИНОГЛАСНО, на основе копного права, выстраивая иерархию управления Державой СНИЗУ вверх. Но жидо-христианство разрушило эту великолепную Систему народовластия, и выстроило свою – паразитическую Систему государственности насилия СВЕРХУ вниз. Где Русский народ и пребывает по сей день в состоянии беЗправных рабов, по отношению к силе, назвавшей себя – ГОСУДАРСТВОМ.

И всё это благодаря христианству – религии лжи, крови и угнетения! Именно религия стала настоящим оружием массового уничтожения Русского народа. Потому что христианство – это хитрейшая, универсальнейшая, блокирующая человеческое сознание, сионская разработка, полностью разоружающая и порабощающая человека, превращающая его в беззащитную жертву. Это удавка, с помощью которой жиды до сих пор держат Русов мёртвой хваткой, на протяжении веков и до сего дня позволяющая евреям безнаказанно творить против Русского народа самые изощренные злодеяния. Главная цель христианства – это прекращение Русского Рода! С использованием ложной информации, для дальнейшего беЗпрепятственного физического уничтожения людей, осуществляется стирание родовой памяти, посредством внедрения в человеческое сознание негативного отношения к памяти предков, к продолжению собственного рода: «…А кто такие были славяне? Это варвары, люди, говорящие на непонятном языке, это люди второго сорта, это почти звери…». Так ведь, а, Гундяев?

Источник: http://rodrus.com/news/news_1348646369.html


« Останнє редагування: 31 Жовтня 2013, 01:31:31 від Сонечко+ »
Записаний
Следи за контекстами!

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1151 : 27 Жовтня 2013, 17:55:51 »

Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
перенесено з теми про ведизм
« Прочитано #1152 : 27 Жовтня 2013, 19:43:21 »

Читати далi
Як добре, що я не язичник і мені не потрібно "жити по совісті і у злагоді з природою", тому можу спокійно назвати цей висер висером який піде туди, куди і це:
по большому счёту, глубоко плевать на остальных людей
тупорилі "творці" цього "ведичного" новоділу (можливо, не всі 100%) являють найгірший взірець демагогії та підміни понять.
Основна заповідь християнина: "Люби ближнього, як самого себе." (ближній, це той, хто потребує твоєї допомоги. Мушу нагадувати, бо цитати з висерів "славян" вражають своєю тупістю) І весь цей словесний понос збудований на брехні можна було не наводити.

"Славянам" і родновірам різного толку просто НЕ можливо визнати, що те явище, яке тепер називають християнством, нічого спільного з вченням Христа не має. Тому, що якщо вони це зроблять, то автоматично стане зрозуміло, що з тим типом світосприйняття який панує серед тварин хомо сапієнс, їхня нова релігія приречена на долю, яке спіткало "християнство".

А тепер поясніть, будь ласка, що означає ця супер-заповідь:
Свято чтить своих Богов и Предков, жить по Совести и в ладу с Природой.
???
Чому і за що я повинен свято чтіть своїх Богов і Прєдков? Тільки тому, що хтось так сказав і промиває мізки "новою мітлою" під назвою славянский ведизм? Тоді в чому різниця? В них НЕМАЄ доказів так само, як і в жидів.
Що таке совість? Хіба це не похідна від суспільного життя? Хіба не різняться уявлення про совість в різних спільнотах? Чи треба дослухатися старійшин чи ще якихось "просвітлених авторітетів" і вони мені розкажуть, що таке совість? Знову ж в чому тоді різниця кого слухати?
Лад з природою? Де він починається і де закінчується? Можливо, для когось, найбільший лад буде в тому, щоб жити як тварина, тобто без будь-якого технічного прогресу, що шкодить природі.
НЕ можуть бути ВСІ щасливі заповідями та законами суспільства. Тільки тому, що ті закони та заповіді виведені в умовах системи і захищають ВИКЛЮЧНО інтереси системи. Там де панує система, немає місця індивідуальному щастю.

Зробити інтереси суспільства власними інтересами. Жити заради них, жити заради тих, хто поруч, жити, як слуга, ставлячи себе на останнє місце, завжди та всюди. Ось запорука щасливого суспільства. Все це є в християнському вченні. Варто це просто зробити і життя зміниться.
А від заміни сучасного "християнського шила" на "ведичне мило" буди стільки ж проку, як від перейменування міліції в поліцію.
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2013, 01:31:49 від Сонечко+ »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1153 : 27 Жовтня 2013, 21:27:21 »

Зробити інтереси суспільства власними інтересами. Жити заради них, жити заради тих, хто поруч
Навіть, якщо ті, що поруч живуть по принципам убивства та ненависті? Тобто, потрібно просто пристосовуватись під суспільство? Простіше -  якщо потрапиш на острів канібалів, то, щоб бути щасливим потрібно також їсти чоловічину і полювати за людьми.
 Але Ісус так не робив. Він не призивав бути щасливим у суспільстві, а навпаки - страждати і йти вузькою дорогою, щоб потрапити у "Царство Небесне".
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
перенесено з теми про ведизм
« Прочитано #1154 : 27 Жовтня 2013, 21:58:13 »

Все це є в християнському вченні.
Нема ніякого християнського вчення. Є віровченння, яке базується на єврейських байках, одіте в словесні шати, зафіксоване на папері в книжці Біблія.
Припускаю, що ти береш за основу так званого християнського віровчення лише Євангелія.
Але навіть якщо не звертати увагу на вітхозавітні байки, а лише на Євангелія, то і там наплели сухого дуба стільки, що сам чорт ногу зломить.
Вершиною безглуздя і перекручування логіки істинного життя являється Нагірна Проповідь, яка лише в одному з Євангелій фігурує.
 "Блаженні ніщіє духом" - то для аморфних амеб кредо, для попрошайок безвольних, а не для сильних духом людей.
Цитувати (вибране)
Укрепление духа - единственное, ради чего действительно стоит жить

Відповідь від: 27 Жовтня 2013, 21:36:59
Чому і за що я повинен свято чтіть своїх Богов і Прєдков?
Може за те, що вони тебе виростили, помогли стати на ноги, навчили жити?
Але нє, тобі більше до вподоби приносити жертви єврейському богу Єгові.
В церкві ставлять навколішки чотирьохрічних дітей до причастя перед пузатими служителями єврейського культу, вони вже в школи пхаються, рабів стругати хочуть.
Не треба міняти шило на мило. Добре, згоден. Але ж то "шило" християнське всюди пхається.

Ти Євангелія цілком спробуй сприйняти, а не вибирай лише родзинки.
 Бо вкупі то вже давно зачерствіла здоба.

Відповідь від: 27 Жовтня 2013, 21:39:37
те явище, яке тепер називають християнством, нічого спільного з вченням Христа не має.
А немає ніякого вчення, є лише християнські євангельські байки, в яких годі вже відшукувати зерна в полові.
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2013, 01:32:08 від Сонечко+ »
Записаний
Следи за контекстами!

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1155 : 27 Жовтня 2013, 22:16:07 »

просто пристосовуватись під суспільство?
По контексту малось на увазі інше, а саме:
 Не пристосовуватись, а принести себе в жертву суспільству. Стати "тєрпілою"
 Я так зрозумів з цих слів:
жити заради тих, хто поруч, жити, як слуга, ставлячи себе на останнє місце, завжди та всюди.
Гіпотетичні "віруючі" ходять вузькою дорогою, бо згідно "вчення" - мусять віддати останню сорочку тому, хто просить...

"У них есть имя, Джулз.
 Они БОМЖИ.
 Без работы, жилья и средств, вот кем ты хочешь стать.
 Факинг бомжом."
                               (с) Криминальное чтиво.

А насправді в реальному житті такі "віруючі" не зустрічаються, я жодного не знаю.
Максимум, то мама може пожертвувати себе заради СВОЄЇ дитини.
Але це лише тому, що вона розуміє дитину, як кращу частину самої себе.

Навіть у бомжів "своя сорочка ближче до тіла".
« Останнє редагування: 28 Жовтня 2013, 01:46:58 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1156 : 28 Жовтня 2013, 02:18:40 »

де там вєрующі в бога бродячих пастухів синайської пустелі  ?    ось подивіться фільм

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=_qRlKLib9DQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=_qRlKLib9DQ</a>


і скажіть що в цих людей немає віри . та у них ЩЕ БІЛЬШЕ віри , ніж у мужиків у чорних спідницях. причому вони вірять навіть тоді , коли лікар стоїть перед ними і вони звичайно же розуміють , хто насправді повернув їм зір , але ж віра у них типу безмежна і вони біжуть бенькатись башкою перед святим образом ( 44:17 ) .
« Останнє редагування: 28 Жовтня 2013, 02:42:25 від ББА »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
перенесено з теми про ведизм
« Прочитано #1157 : 28 Жовтня 2013, 14:38:57 »

Припускаю, що ти береш за основу так званого християнського віровчення лише Євангелія.
Але навіть якщо не звертати увагу на вітхозавітні байки, а лише на Євангелія, то і там наплели сухого дуба стільки, що сам чорт ногу зломить.

Все вірно. А, якщо у Євангеліях шукати пояснення хімічних та фізичних явищ з точки зору математики, то там взагалі брєдятина вищого гатунку! Тут я згоден )))
Краще давай візьмемо граматику для першого класу, а ще краще посібник з бодібілдінгу і спробуємо кожне речення ліпити до суспільствознавства. Я кажу: буде більше толку!

Яким боком до питань типу "как нам обустроіть росію?" притягнута фраза про блаженство ніщих духом? Так звані блаженства — це перелік деяких принципів, що ведуть людину до Царства Небесного. Хотітє об етом поговоріть? Не думаю )))

"Блаженні ніщіє духом" - то для аморфних амеб кредо, для попрошайок безвольних, а не для сильних духом людей.
Можливо, "безглузде" поєднання слів в цьому виразі настільки потужно притягує на себе всю увагу, що продовження "бо таким належить Царство Небесне" просто випадає з поля зору.
Тут ти цілком правий: якщо тебе бентежить комфортне життя в системі, при постійному зусиллі духу, то "ніщенство духа" не для тебе. Побутовий комфорт і самореалізація в суспільстві це тема інших книжок. Наприклад, слав'янських вєд )))

Може за те, що вони тебе виростили, помогли стати на ноги, навчили жити?

Не треба власний досвід розширювати на всіх навколо. Інакше ти нічим не відрізняєшся від описуваних тобою "проповідників єврейських байок".
Роль моїх предків (безпосередніх) така сама, як і твоя: всі мене чомусь навчили. Ніхто, ні за кого не важливіший. Тим більше, якщо життя "цілком спробувати сприймати".

А немає ніякого вчення, є лише християнські євангельські байки, в яких годі вже відшукувати зерна в полові.
Тобі не треба ти і не шукай )))
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2013, 01:32:25 від Сонечко+ »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1158 : 28 Жовтня 2013, 14:53:07 »

Навіть, якщо ті, що поруч живуть по принципам убивства та ненависті? Тобто, потрібно просто пристосовуватись під суспільство? Простіше -  якщо потрапиш на острів канібалів, то, щоб бути щасливим потрібно також їсти чоловічину і полювати за людьми.
Можливо.
Все залежить від особистого розуміння потреб суспільства, в якому живеш.

страждати і йти вузькою дорогою, щоб потрапити у "Царство Небесне".
Щось не пам'ятаю, щоб десь було сказано: "Страждайте!".
Милості хочу, а не жертви. Ось таке пам'ятаю. Якщо пройти вузькою брамою для тебе страждання, то може й не треба? Не можеш це зробити милістю, за ради когось (хоча б себе), сто разів подумай, чи це твій шлях.

Не пристосовуватись, а принести себе в жертву суспільству. Стати "тєрпілою"
Про "жертву" я вже пояснив. Така "жертва" нахрін нікому не порібна ))) Якщо хтось не може з легким серцем віддати останнє не означає, що він кончений урод. Просто така ситуація.
Ти ж знаєш, бо ти віддавав. Я ще не забув )))

А я не твоя дитина і ти не моя мама ))) Де ж правда, брате???  :=)
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1159 : 28 Жовтня 2013, 21:47:17 »

Щось не пам'ятаю, щоб десь було сказано: "Страждайте!".
Ні, наказу страждати не було). Було попередження про страждання.
Якщо пройти вузькою брамою для тебе страждання,
Зробити милістю ще  не значить уникнути страждання. У Іоана є таке: "Страждання зазнаєте в світі, але будьте відважні: Я світ переміг".
Милості хочу, а не жертви.
Є і про милість, є і про меч (не мир я приніс, а меч)...
Все залежить від особистого розуміння потреб суспільства,
Як же тоді побудувати щасливе гармонійне суспільство, якщо у кожної людини СВОЄ розуміння потреб того суспільства?
Записаний