Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583447 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1120 : 08 Жовтня 2013, 20:25:17 »

З таким я стикався. І в різних ситуаціях діяв як вважав за потрібне. Бувало всяке.

ти мутний тип чак . таким чином поступають всі . ще раз на твою просьбу повторю запитання : що ти будеш робити - захищати справедливість чи родину ?  тут немає ніяких "як потрібне" , "всяке" , "різні ситуації" . перестань бути богом чи вірующим чи хрестеянином і нести набір загальних фраз . чітко і ясно : справедливість чи родина ?

Син Божий — людина.

ти не повіриш , але нас уже попередили . навіть описали в книжці . потім ще й чотко доказали , що в нього треба вірити так як він є божий дух і бог в одній особі однини давального відмінку . а ще саме цікавіше , що кажуть , що про нього було написано в біблії ( старий заповіт як не дивно ) , тобто уже все було наперед відомо , вибрані виконавці , виділені гроші , висаджені дерева , викопані ями , вироблені списи і тд . одним словом все як у настоящім спєктаклі . зрителів було небагато : типу його родина ( на яку він положив великий і могущій , та ще й пишався тим , що він відмовляється від родини ) , корєша ( 12 кєнтів зібрав ) , гардеробниця , прибиральниця , сторожі і тд . глядачам показали цікавий трюк , коли головний актор помирає . але в фіналі він воскресає і переїзжає на вищий уровєнь  ( це було так заплановано згідно задумки режисера і директора )

Сонечко, я не можу з тобою говорити серйозно
ти приколовся відносно "серйозності" ?

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1121 : 08 Жовтня 2013, 20:37:30 »

"блондиністі" аргументи
Усе логічно, де там блондинистість?
Бог, якщо хотів про себе нагадати, то показав би, якщо не всім людям, то хоча би  царям, правителям -  що і як, проводив інколи "разЯснітєльную работу срєди ніх" - щоб,  жили по справедливості, а не посилали народ на бойню і війни.
 Якщо не сам прилітав би, то якогось архангела Гаврила чи Михайла чи сина посилав би.
Прилетів би такий перед ясні очі деяких земних царів у всій силі, і той цар зрозумів би, хто реальний газда, а він лише управляючий тимчасовий.
Бог так не зробив. Якщо вірити біблейським євангельським Пісаніям, він послав свого сина в тілі, аби повчив людей бути терпилами. Так, так.
Бо байка про страждання Ісуса вилилась в мантру хитрих жидів-паразитів для віруючих: "Бог терпів і нам велів" - віруючі терпіли, помирали,  а паразити жиріли.
- То таким був задум Бога: послав сина показати приклад, якими терпилами мають бути віруючі. Логіка підказує, що цю байку придумали жиди-паразити, а Бог тут не при ділах.
Ти якось непереконливо відповів стосовно слів Ісуса, що він прийшов спасти овець Ізраїлевих, а до інших і учням заборонив іти. Вони, правда не послухали, і таки пішли. :unknow
Простіше кажучи, треба кардинально змінити образ та стиль життя, тому що не можливо повністю віддаватися справі та дотримуватись розпорядків "взірцевого сім'янина".
З роботою з потрапляння до Царства Небесного все виглядає точно так само, якщо не більш жорстко: все буквально відкидається і залишається тільки мета та шлях до неї. Інакший варіант є, але Христос про нього не згадував (в текстах я не зустрічав).
Нагадаю цитату:
Цитувати (вибране)
Не думайте, что Я пришел принести мир на землю; не мир пришел Я принести, но меч, ибо Я пришел разделить человека с отцом его, и дочь с матерью ее, и невестку со свекровью ее. И враги человеку - домашние его.
От на холєру воно треба?
 Нащо так все запутувати і ускладнювати, ділити. Уявляю, як буквально взявши на озброєння такі повчання, віруючий син візьме меч і буде махати батькові перед носом, коли той не зрозуміє його наміри потрапити в якесь не зрозуміле Царство Небесне. :dopovid
В новій екранізації "Конана-варвара" мені імпонує його філософія:
Цитувати (вибране)
Впечатлили две фразы, правильные установки, дословно не запомнил, но смысл очень близок "Пути Воина":
1."Варвар - это воин. Он не приносит в жертвы детей и не торгует рабами, в отличии от цивилизованных правителей".
2. "Мне нет дела до верований в Богов. Я живу и делаю так, как хочу: "Убиваю врагов, люблю тех, кто мне нравится...".
« Останнє редагування: 08 Жовтня 2013, 21:16:00 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1122 : 09 Жовтня 2013, 00:19:32 »

Твій світ змінюється чи ні?
Якщо я його "програміст" - то змінюється на стільки на скільки розписана\дозволяє програма - не більше. Просто в програму можна не закладати агресії і війни, наприклад. Але, як ми бачимо з Біблії - без воєн і убивств "скучно" як богам так і людям.
Відповідь від: 09 Жовтня 2013, 00:16:03
Логіка підказує, що цю байку придумали жиди-паразити, а Бог тут не при ділах.
До речі - терпіти та упокорюватись людина повинна саме в Біблії, а у євреїв у Торі - людина має радіти і властвувати. Як цікаво. Наче і справді одна книга писалась для тих, хто має прислужувати, а інша - для тих, хто має правити.
Напевно у Царстві Небеснім та ж ієрархія - одні служать блаженно, інші - управляють.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1123 : 09 Жовтня 2013, 13:58:00 »

Усе логічно, де там блондинистість?

Де? Та ось де:
Напевно у Царстві Небеснім та ж ієрархія - одні служать блаженно, інші - управляють.

Коментарів не буде, тому, що, кому треба, той вже почув, що таке Царство Небесне.
Решта аудиторії воліють щоб "і на небі, і на землі була воля" їхня, так як просто не можуть собі уявити світ кращим і досконалішим ніж в межах своєї розумової "програми" чи фантазії (в кого що).

От на холєру воно треба?
 Нащо так все запутувати і ускладнювати, ділити. Уявляю, як буквально взявши на озброєння такі повчання, віруючий син візьме меч і буде махати батькові перед носом,

В наведеній тобою цитаті про "кардинальну зміну образу життя" і є відповідь: для того, хто йде до Царства Небесного більше немає жодних пріоритетів. Ні родина, ні закон, ні мораль, ні що інше для них не має значення.
І, якщо якийсь вразливий юнак начитавшись книжок почне махати мечем перед носом у батька, то цілком можливо, що це є початок його шляху у Царство Небесне. А, може, й ні.

коли той не зрозуміє його наміри потрапити в якесь не зрозуміле Царство Небесне.

Не має такої неодмінної умови, щоб хтось когось розумів. От, наприклад, родичі Ісуса казали людям, що він божевільний.
Ви хочете дотриматись занадто багатьох умов ))) Причому ваших умов. Це виглядає так, що: так, я хочу бути сильним та здоровим, але вставати з дивану при цьому не хочу ))) Тут ми ВСІ розуміємо, що або здоров'я, або диван. Але, коли мова про якісь "абстрактні" речі, то це нам не понятно  :unknow

 
Ти якось непереконливо відповів стосовно слів Ісуса, що він прийшов спасти овець Ізраїлевих, а до інших і учням заборонив іти. Вони, правда не послухали, і таки пішли.

Для того, щоб зрозуміти що, як і чому, насправді непотрібні нічиї переконання. Від твоїх бажань залежить твоє розуміння. Ти володар своїх знань.

ти не повіриш , але нас уже попередили . навіть описали в книжці . потім ще й чотко доказали , що в нього треба вірити так як він є божий дух і бог в одній особі однини давального відмінку

Тепер і мені зрозуміло. Наша відмінність в тому, що мені, ніхто ні про що не попереджав і не доводив, а описам книжковим я не вірю. Ніхто не винен, що ти так піддаєшся впливу різних маніпуляторів свідомістю. Що хотів, те й маєш.

справедливість чи родина ?

Родинні відносини не мають для мене значення. Що таке справедливість я не знаю.

Я не буду робити нічого .

ти приколовся відносно "серйозності" ?

Мені здалося, що для неї це серйозно. Для себе я все давно вирішив. В людських справах дійсно немає нічого серйозного.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1124 : 09 Жовтня 2013, 16:49:33 »

Тепер і мені зрозуміло. Наша відмінність в тому, що мені, ніхто ні про що не попереджав і не доводив, а описам книжковим я не вірю. Ніхто не винен, що ти так піддаєшся впливу різних маніпуляторів свідомістю. Що хотів, те й маєш.

ха ха . ніхто не винен , що ти так піддаєшся впливу придуманим тобою способом незрозумілої оцінки співбесідника . я же тобі задаю питання про віру згідно біблії , до якої я не маю ніякого відношення , та й я і не збирався нічого доводити тобі - лише запитую . але бачу що ти настільки мутний , що на мої запитання ставиш сам собі якісь нові запитання , після чого знову запитуєш про щось і лише після цього відповідадєш незрозуміло на що .  в любому випадку я бачу що це єдине пояснення твоїм ідіотським відповідям

Родинні відносини не мають для мене значення. Що таке справедливість я не знаю.

Я не буду робити нічого .

добі задають просте запитання , а ти уже через жопу 15 разів проліз туди-сюди та ще й встиг облизатись , але чи то не зрозумів про що запитують , чи напевне ніколи в житті не зрозумієш . роби собі все що хочеш , чи не роби . забудь про свою справедливість , значення і родинні відносини .
ПОВТОРЮЮ ЗАПИТАННЯ ДЛЯ ТЕБЕ ПЕРСОНАЛЬНО :

справедливість чи родина ?

Мені здалося, що для неї це серйозно. Для себе я все давно вирішив. В людських справах дійсно немає нічого серйозного.

можу порадити нелюдські справи - типу тварини , камінці , боги , ангели ...

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1125 : 09 Жовтня 2013, 20:39:02 »

Коментарів не буде, тому, що, кому треба, той вже почув, що таке Царство Небесне.
Якщо не враховувати всієї Біблії, то я повністю погоджуюсь із поясненням\сприйняттями Чака. Але ж є місця, які дають зрозуміти, що у Царстві Небеснім буде певна іерархія - тобто, будуть ті що управляють і ті, якими управляють. Тобто, з однієї сторони Царство Небесне в нас самих же і є, а з іншої - ось наприклад таке блондинисте пояснення у Біблії є:
Цитувати (вибране)
Ще однією особливістю Божого Царства є те, що Ісус правитиме не сам. У нього будуть співправителі. Наприклад, апостол Павло сказав Тимофію: «Коли терпимо, то будемо разом також царювати» (2 Тимофія 2:12). Павло, Тимофій та інші вірні особи, яких вибрав Бог, правитимуть разом з Ісусом у небесному Царстві. Скільки осіб матимуть таку честь?
Як зазначалось у 7-му розділі цієї книжки, апостолу Івану було дано видіння, в якому він бачив, як «Агнець [Ісус Христос] стоїть на Сіонській горі, а з Ним сто сорок чотири тисячі, що мають Ім’я Його й Ім’я Отця Його, написане на своїх чолах». Хто ці 144 000? Іван сам каже: «Вони йдуть за Агнцем, куди Він іде. Вони викуплені від людей, первістки Богові й Агнцеві» (Об’явлення 14:1, 4). Так, це вірні послідовники Ісуса Христа, вибрані для того, щоб правити з ним у небі. Після свого воскресіння до небесного життя «вони царюватимуть над землею» разом з Ісусом (Об’явлення 5:10, НС).
Ще десь зустрічала приблизно такий опис (вже не пам"ятаю місця): по ліву руку від нього сидітиме Ісус Христос, нижче 12 (не пам"ятаю кого), а ще нижче іще певна кількість когось. От де я таке вичитала не пам"ятаю, але так мені здається, що може то стосувалось саме "царства небесного". Розумію, що така писанина звучить по-дитячому та на даний момент не маю під рукою Біблії і можливості попрацювати з нею.
« Останнє редагування: 09 Жовтня 2013, 20:49:30 від Сонечко+ »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1126 : 09 Жовтня 2013, 20:47:31 »

ха ха . ніхто не винен , що ти так піддаєшся впливу придуманим тобою способом незрозумілої оцінки співбесідника

Спосіб, яким користуюся не мною придуманий, але якби це так було я би міг собою гордитися, тому що ніякого більш об'єктивного способу я не знаю поки що.

але бачу що ти настільки мутний , що на мої запитання ставиш сам собі якісь нові запитання  , після чого знову запитуєш про щось і лише після цього відповідадєш незрозуміло на що .

це тому, що не хочеться думати, що спілкуюсь з людиною, яка мислить так примітивно і за допомогою різних додаткових запитань стараюся краще зрозуміти співрозмовника. Але ти так тримаєшся за свою точку зору, що мені поки що нічого сказати.

я же тобі задаю питання про віру згідно біблії , до якої я не маю ніякого відношення

А хто тобі сказав, що я з свідків Єгови, які за Біблією навіть Бога не добачають? Для мене Біблія джерело інформації, не більше.

ПОВТОРЮЮ ЗАПИТАННЯ ДЛЯ ТЕБЕ ПЕРСОНАЛЬНО :

Ти не думав, що ті питання, на які ти згодився відповісти так як тобі сказали, хтось інший просто не захоче відповідати? Але, це так, к слову.

справедливість чи родина ?

Відповідаю: Якщо говорити про ту конкретну описану мною ситуацію, коли вже відомо, що винен мій син і що він урод, я зроблю все, щоб покарання було оптимальним. На мою думку, це і буде справедливість.

можу порадити нелюдські справи

Дякую ))) Я вже давно визначився.


таке блондинисте пояснення у Біблії є:

Я не можу зрозуміти про які там 140 000 йдеться. Я думаю, це спекуляції. Навіть з тим, що написано у Євангеліях це ну ніяк не узгоджується. Яке ще царювання? НАХЄРА?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1127 : 09 Жовтня 2013, 21:01:33 »

Я не можу зрозуміти про які там 140 000 йдеться. Я думаю, це спекуляції.
Та ні - на спекулянтів не схоже - то обрані) :
Цитувати (вибране)
Глава 14
1 І я глянув, і ось Агнець стоїть на Сіонській горі, а з Ним сто сорок чотири тисячі, що мають Ім'я Його й Ім'я Отця Його, написане на своїх чолах. 2 І почув я голос із неба, немов шум великої води, і немов гук міцного грому. І почув я голос гуслярів, що грали на гуслах своїх, 3 і співали, як пісню нову перед престолом і перед чотирьома тваринами й старцями. І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі. 4 Це ті, хто не осквернився з жінками, бо чисті вони. Вони йдуть за Агнцем, куди Він іде. Вони викуплені від людей, первістки Богові й Агнцеві, 5 не знайшлося бо підступу в їхніх устах, бо вони непорочні! 6
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1128 : 09 Жовтня 2013, 21:04:00 »


Не придет Царствие Божие приметным образом, и не скажут: “Вот, оно здесь”, или “вот, там”. Ибо Царствие Божие внутри вас есть.

Все.
До чого тут 140 000???
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1129 : 09 Жовтня 2013, 21:11:45 »

Все.
До чого тут 140 000???
Не знаю. Щось Іван наплутав у своїй книзі об"явлення ;). Чи нам не хочеться на те просто звертати увагу, бо воно буде в розріз з тим, як сприймаємо ми. А може - Царство Небесне всередині нас. Та Управління Небесне таки понад нашими царствами на чолі з вказаними особами. Хтось же має керувати і Царством і Всесвітом - тобто певна іерархія таки зберігатиметься.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1130 : 10 Жовтня 2013, 01:26:43 »

Ієрархію придумали ті, хто писав Діяння, може Саул, може ще пізніщі редактори від церкви, яким треба було богоузаконити ієрархію собі на користь.
Ось для порівняння
слова, приписані в Євангелії самому Ісусу: "Не так буде між вами, але хто великим із вас хоче бути, хай буде слугою він вам" (Матвія 20:26)
концептуальних розбіжностей багатенько в Біблії, бо писали люди, а людям властиво помилятись. Біблія писалась приблизно так само, як лист Дяді Фьодора з Простоквашино, коли і Матроскін і Шарік лапу приклали.

Відповідь від: 10 Жовтня 2013, 01:13:13
Цитата: yaro my від 08 Жовтня 2013, 20:37:30
Усе логічно, де там блондинистість?

Де? Та ось де:
Цитата: Сонечко+ від Вчора в 00:19:32
Напевно у Царстві Небеснім та ж ієрархія - одні служать блаженно, інші - управляють.
Ти в якості блондинистості привів гіпотетичне припущення, це більш схоже на аллюзію, іронічну екстраполяцію.
Крім того ти про блондинистість написав стосовно зовсім іншої відповіді, коли це припущення ще не було написано. ;)

Відповідь від: 10 Жовтня 2013, 01:20:47
Для того, щоб зрозуміти що, як і чому, насправді непотрібні нічиї переконання. Від твоїх бажань залежить твоє розуміння. Ти володар своїх знань.
Знову розпливчасті відмазки на конкретні питання по вченню про ЦН на основі Євангелій, яке ти сам оголосив і взявся захищати. :duvno
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1131 : 10 Жовтня 2013, 02:52:52 »

Ти не думав, що ті питання, на які ти згодився відповісти так як тобі сказали, хтось інший просто не захоче відповідати? Але, це так, к слову.

перш за все і саме головне - це ти задав це запитання . тому якщо хочеш здаватися мудрим , то хоча би не задавай тупих запитань , на які сам не можеш дати відповідь
« Останнє редагування: 10 Жовтня 2013, 02:58:34 від ББА »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1132 : 10 Жовтня 2013, 08:40:34 »

на які сам не можеш дати відповідь

Я тобі відповів.

Ти якось непереконливо відповів
питання по вченню про ЦН на основі Євангелій, яке ти сам оголосив і взявся захищати

Навіщо мені когось переконувати?
Збираються люди, задають запитання, хто хоче висловлює свою думку.
Є такі, хто слухає, про що говориться і думає, другі — займаються тролінгом, треті — взагалі нікого крім себе не сприймають. КОЖЕН отримує СВОЄ.
Хто приймає пророка заради пророка — отримує нагороду пророка...
Вчення про Царство Небесне не потребує захисту. Кому хочеться з ним "поборотись" з набагато більшим успіхом може рубати вакуум.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #1133 : 10 Жовтня 2013, 13:21:00 »

респект Чаку :good

 "истинно говорю тебе: кто не родится снова, тот не может быть в Царствии Божием".

Ісус Христос
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #1134 : 10 Жовтня 2013, 13:59:56 »

респект Чаку похвально
:good

Відповідь від: 10 Жовтня 2013, 13:43:10
Є такі, хто слухає, про що говориться і думає, другі — займаються тролінгом, треті — взагалі нікого крім себе не сприймають. КОЖЕН отримує СВОЄ.
причому до речі часто в образливій формі :ganba.ББК не хочеш вірити не вірь,хтось тебе змушує це робити?от наїзжати постійно на віруючих для чого?.Враження що ти ще не визначився і тому так буйствуєш.Наприклад я для себе вибрав вірити мені чи не вірити і ти хоть на голові скачи ,мені фіолетово.Точно так само як фіолетово чому учать попи чи сектанти.Мені Творець дав свободу вибору і все .Нікому нічого не нав'язую ,не доказую.Для чого так пінитися.Якщо ти впевнений у своєму то сказав ,почули тебе, добре.Не почули їхні проблеми.А то прямо месіанство якесь для "нещасних" віруючих.

Відповідь від: 10 Жовтня 2013, 13:51:54
Навіщо так р'яно обговорювати те, у що Ви не вірите??? Переважно людей цікавить саме те, що їх так чи інакше обходить, а не навпаки   :duvno
От і я про те ж.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1135 : 10 Жовтня 2013, 14:19:50 »

Він уже потім писав, що погарячкував  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #1136 : 10 Жовтня 2013, 14:21:50 »

Після певного моменту я вже і читати не хотів.
Ще тільки що випадково,(чесно шукав зовсім інше)наткнувся на таку статтю http://klimoff-den.livejournal.com/166764.html
і поцікавився в вікіпедії хто то
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BB%D1%8E,_%D0%AD%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8

Так що never say never. Зрештою кожному своє.Будьте здорові :)
« Останнє редагування: 10 Жовтня 2013, 15:00:39 від DVania »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1137 : 10 Жовтня 2013, 17:44:46 »

другі — займаються тролінгом,

не сумніваюсь . якра про тебе - 100% .

ББК не хочеш вірити не вірь,хтось тебе змушує це робити?

ха . а що робити , коли ці вірующі ледь не кожен день на вулиці зустрічають і так мило починають : нам треба ваші гроші , нерухомість і тд ( точніше самий самий початок інакший але суть така )

з іншої сторони - достатньо подивитись скільки ресурсів вже потрачено і буде потрачено на різні релігійні понти і при цьому не розуміти , що все це є втрачений час і енергія громади . потім всі дружно плачуть , що дороги в ямах , стіни протікають , ратуші гниють , забори падають , труби лопаються , а подумати , що варто гроші , які пішли богу під зад можна використати на користь громаді - всі бояться : одні типу незручно , другі не хочуть доставати "вірующих" , бо ще помруть раніше ніж типу бог хоче , треті - бо з того щось мають ...

Ще тільки що випадково,(чесно шукав зовсім інше)наткнувся на таку статтю http://klimoff-den.livejournal.com/166764.html
і поцікавився в вікіпедії хто то

ха ха . чувак ще один троль . якого біса він прибіг в церкву , якщо перший постулат жидівських релігій є життє після смерті - причому чак тут тиждень доказує , що це якраз христос це вчення доказував . а тут акимов прибігає в церкву на старість років , бо типу у щось повірив . точно также колись вмирали , так як вірили , що земля на трьох , а не на чотирьох слонах . думаю, що якби той вчений жив років через 100 то сам би сміявся з того брєду у який типу повірив .
 багато людей вірить мавроді - точно так же вчений ще у щось повірив . віра - то така цікава річ , що дозволяє вірити навіть якщо це повний ідіотизм , і чим більше нісенітниця тим більша віра

тезис , що колись наука і релігія були разом досить смішний . це те саме , що в радянському саюзі всі директори , начальники і разні урядовці і посадовці були камуністами - типу все найкраще від камуністічєскай партії . і саме головне попробуй заперечити - дурка чи тюрма гарантована . тому вчені минулого і  "вєрували" так , щоб різні попікі не лізли в науку

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1138 : 13 Жовтня 2013, 16:51:52 »

БАЖАЮ ЩОБИ ВСІ


Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1139 : 13 Жовтня 2013, 17:27:09 »

БАЖАЮ ЩОБИ ВСІ
Щоби всі що - мавпи стали людьми? Не буде такого. Теорія Дарвіна від початку задумувалась як хибна. І вона таки зіграла свою погану роль у широкому масштабі - тобто виправдала своє призначення, але не свою істинність. Всі, хто в неї повірив навпаки з людей почати перетворюватись на диких "тварин".
Записаний