Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583601 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1100 : 07 Жовтня 2013, 08:48:57 »

Кажеш, що не віриш... А злишся на нього так, ніби він справді існував та ще й в чомусь винний! 
От от. Влучна цитата. Я якраз те ж саме хотів запитати.
Всі вже зрозуміли, що ББА невіруючий, навіть ставлення до віруючих вже зрозуміли, то ж навіщо постійно пробувати когось із віруючих підюдити ображаючи Того у кого вони вірять?
Приниження інших Тебе не звеличить. І шляхом вигукування  образ ти нікого не переконаєш і свою думку не донесеш.
То навіщо буянити???

Для самозадоволення?

Для того є інший "профільний" форум. Можу дати адресу ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1101 : 07 Жовтня 2013, 14:17:57 »

Тоді за всі вбивства ножем, повинен відповідати винахідник ножа, а за вбивства через повішання — винахідник мотузки, за всі смерті в ДТП — винахідники доріг. Я тебе правильно зрозумів?

кури дальше чувак , з тобою все зрозуміло .

Він мені дав зрозуміти, щоб я не витрачав на тебе час, бо ти тупий і лінивий. На якій мові? Я по виразу його обличчя зрозумів )))

чим більше куриш - тим чіткіші вирази його обличчя будеш бачити

о, да ти "уважний, вдумливий" читач! Рановато тобі такі розумні книжки читати )))

жєлізно . навіщо відповідати на запитання , коли можна сім мішків гречаної вовни нашкрябати

Тут справа в тім, що той, хто прикривається ім'ям Бога НЕ є віруючим.

угу . а як ти знаєш , хто є віруючим а хто ні ? може розкажеш секрет , щоб і я не помилявся у визначенні .

От Христос, наприклад, "відпрацював" свої переконання повністю. Те, що ти там щось булькотиш про те, що він щось там наперед знав, що він воскресне НЕ відміняє катувань і страшної смерті.

якщо для тебе біблія уже стала туалетним папером і те , що там написано то є для тебе булькатінням , то чи ти дійсно вірующий чи просто троль ???

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1102 : 07 Жовтня 2013, 14:26:44 »

А по темі?!! :!!
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 14:19:24
Пропоную якось скупитися на розгляді конкретних цитат з Біблії. Але при умові дотримання культури спілкування! Якщо це взагалі можливе. А якщо ні - краще взагалі вмикайте функцію  :ignor
А то у вас виходить розмова винороба з активістом товариства "Тверезість" з переходом на високі тони і особистості.
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 14:22:57


якщо для тебе біблія уже стала туалетним папером і те , що там написано то є для тебе булькатінням , то чи ти дійсно вірующий чи просто троль ???
ББА, ви ж самі постійно пишете слова "Біблія", "Христос" і інші з малої літери, обзиваєте персонажів Біблії нехорошими словами, а потім закидаєте Чаку несерйозне ставлення до Біблії.
 :duvno

Навіщо так р'яно обговорювати те, у що Ви не вірите??? Переважно людей цікавить саме те, що їх так чи інакше обходить, а не навпаки  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1103 : 07 Жовтня 2013, 15:19:20 »

Якщо твоя робота не пов'язана з релігійними "приколами", то, можливо твої психологічні (або психічні) проблеми просто там не проявляються. А от дискусії на релігійну тематику, я бачу, спрацьовують як пусковий механізм для твоїх "тарганів". В руках себе не тримаєш, людей гівном обзиваєш, ай-яй-яй нєхорошо!!! Піди, ще перевірся
я вже був у лікаря , до тебе це не доходить , тому спочатку сходи ти , щоб бути впевненим у твоїй придатності .

Якби ти вмів читати та мислити, то вже зрозумів, що я не вважаю Христа нормальним. А так, як я намагаюся бути прихильником та послідовником його вчення, то і я так само ненормальний. Це я усвідомив вже давно і не однократно в цьому переконався. Медицині в цьому плані не довіряю. Бажаю залишатися ненормальним.
вибач - я же не настільки ще зіхав з глузду , щоб уяснити твої стани прихилу чи посліду ненормального христа ( згідно твоїх слів )


Але було би корисно подивитись, як ти молишся тряпці на швабрі )))
зайди у церкву і подивись .
але на головне питання ти не відповів :  чи дійсно бог всемогутній і ВСЕ  на цім світі відбувається згідно його волі


Біблію не зміг прочитати. Дуже багато тексту, не став читати.
дякую за відповідь .

Але є купа людей, які відмовляються від таких, як ти вважаєш, щоденних потреб для досягнення в житті якоїсь мети.
перед тим ти задаєш питання про людей ( що є множина )  і їх потреби , а потім показуєш пальцем на деяких і кажеш , що я типу неправий . може простіше укажи людей - типу міша чи петро чи там янукевич , запитай мене чи я знаю їх потреби і лише після цього починай втирати тюльку . і я не здивуюсь , якщо ці твої міші , петри чи янукевичі  " ні за які твої коврижки не погодяться проміняти своє "дебільне" життя на твій "стабільний спокій і достаток". Їм це нах, як ти кажеш. Так, що за всіх не говори. "  тому або говорим про загал , або про канкрєтніх пацанов .

 
Комусь капец як треба в Бога вірити, ти навіть собі не можеш уявити! Але ж ти не винний, правда?
жєлізно . все так як ти сказав . дехто би добавив : лох не мамонт - не вімрет , але я не буду цього робити , так як я не винний


Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 14:35:18
Всі вже зрозуміли, що ББА невіруючий, навіть ставлення до віруючих вже зрозуміли, то ж навіщо постійно пробувати когось із віруючих підюдити ображаючи Того у кого вони вірять?
шановний юрко . прошу вибачити , але я кляцаю все з маленької - не бажаю брехати тому скажу що просто лінь переключати регістри .тому не сприймайте все це як зневагу . 
 я цілком нормально відношусь до віруючих в загальному і не маю ніяких персональних ворогів серед них . також не збираюсь ні танцювати в церкві , ні палити церкви чи скидувати дзвони , ні робити тих дій , які робили вірующі щоб перевести всіх у свою віру , так як я знаю , що життя дається один раз і жаль його тратити на дурниці . деякі впевнені , що будуть жити вічно , але не хочуть іншим дати прожити спокійно своє життя . якщо же ви будете скаржитись на те , що громаді не вистачає грошей на дороги , люки , притулки для тварин , дітей-інвалідів ,протікаючі труби і хватає на латання даху церкви чи ще якійсь навколорелігійні понти , то починаєте питати спочатку себе : кому потрібна та релігія ? а ще гірше , коли людина ( така як чак ) не читала навіть біблію і просто починає нести якісь нісенітниці з вумним виглядом .
 але найсмішніше , що я , як дурний , можу злитися на бога , якого немає - ось правда чому дуже розумні відповідають замість того бога ? як кажуть - хто ти такий що замість бога відповідаєш ? якщо богу треба - то він сам тут щось напише , а якщо ні чи його немає - то прибігають якісь вірующі і хають всіх від імені бога . тому цілком логічно ПЕРШ ЗА ВСЕ переконатись , чи вони дійсно вірують в бога . згідно біблії і точніше в євангелє сказано , що якщо у когось є віра на горчичне зерно , то скаже горі переміститись і гора зрушиться . ви же , пане юрко , не можете як вірующий чи хоча би як людина розумна заперечувати написане в біблії . тому був би вам дуже вдячний , якщо зможете знайти вірующих в калуші . причому доказати , що вони вірують , треба не лише для них самих , АЛЕ І ДЛЯ ТИХ ЛЮДЕЙ , ЯКИХ ВОНИ ПЕРЕКОНАЛИ В СВОЇЙ ВІРІ . тобто людина стверджує що вірує - докажи , або не мели язиком .отмазки типу ті кто такой чи їм подібні залишемо для чака - він настільки вірующий , що навіть біблію не читав
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 15:05:46
Навіщо так р'яно обговорювати те, у що Ви не вірите??? Переважно людей цікавить саме те, що їх так чи інакше обходить, а не навпаки

ви праві на всі 100% . скажу по секрету - я дійсно вірив , що існує бог , і тд і тп , я прочитав біблію , я був типу "на правельному шляху " . а потім ніби полуда з очей спала - просто сказати що стало гидко то в принципі нічого не сказати . тому на даний момент вважаю за необхідним допомогати людям не тратити час на ілюзії
 а на форумі "зчепився" з чаком - тому і видав стільки . ось який я поганий і нестриманий
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 15:10:03
А то у вас виходить розмова винороба з активістом товариства "Тверезість" з переходом на високі тони і особистості.

це напевне про мене . вибачте - не стримався
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 15:45:24 від ББА »
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1104 : 07 Жовтня 2013, 15:44:39 »

І хочеться грішникові до світла, а там вже купа людей у черзі.
І там черги :(. ;)
а потім усі забудуть як про тему так і про релігію
та судячи по 56 сторінкам обговорення тема актуальна не один місяць. Та й у даній темі таки розмежовуються такі поняття як віра і релігія.
думаю , що всі ЗНАЮТЬ що помирати прийдеться , але незнання "дати" дозволяє жити як заманеться
Думаю, якраз незнання дати і мало б стримувати "життя як заманеться", а то раптом не встигнуть очиститись від гріха і після смерті прийдеться стояти у безкінечних чергах. Та й уже достатньо людей, які знають "свою дату" та все одно йдуть по обраному шляху. Така природа розумної людини. Тобто, хтось йтиме за голосом розуму, а хтось - за голосом духу\душі.
і все - людство просто щезне і ніякі боги не допоможуть
напевно не допоможуть. Але відновити нове людство таки зможуть. Душа ж то безсмертна і інформація, яку вона містить також. Вставлять у нове фізичне тіло тесло чи іншу "дискетку" і - ура! нова цивілізація починає свій шлях із печерного стану.
Тоді за всі вбивства ножем, повинен відповідати винахідник ножа, а за вбивства через повішання — винахідник мотузки, за всі смерті в ДТП — винахідники доріг. Я тебе правильно зрозумів?
Ні. бо вони - не Боги і не знають наперед як будуть використані їхні винаходи. А ББА говорить про те, що ніж створювався при знаннях наперед як він буде використовуватись різними людьми.
заради чого?
Тому, що на форумі існують певні правила і ми при реєстрації погодились з ними. І тому, що повага один до одного допомагає краще зрозуміти протилежну твоїй думку і мати бажання її осмислити...А ще - віруюча людина не стане бризкати брудом і образами - це протирічить її сутності :)
Це може бути боляче, неприємно, жахливо, страшно, але ... це не означає, що це погано.
Залежно, напевно, від того, що розуміти під "погано". Якщо некомфортно і це викликає протест чи будь-які негативні емоції - це вже "не добре", навіть якщо і корисно чи необхідна умова для іншого позитивного відчуття.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1105 : 07 Жовтня 2013, 15:53:44 »

А ББА говорить про те, що ніж створювався при знаннях наперед як він буде використовуватись різними людьми.

прошу вибачити , але я нічого не стверджував . я лише запитував , чи правда , що світ був створений як божий задум і все на ньому відбувається згідно божого задуму ( тобто уже ВСЕ заздалегідь визначене богом ) і ніякі бба чи чаки чи путєн не може змінити цей божий задум , а інакше що ж то за божий задум , якщо якийсь бба може його легко змінити  ?  я на цьому хочу наголосити , так як багато людей каже , що типу бог все знає наперед , а потім починають самі же собі протиречити - типу не гріши то і не попадеш в рай . тобто замість божу аксіому замінюють божою теоремою , яку ще треба доказувати
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 15:51:05
Ні. бо вони - не Боги і не знають наперед як будуть використані їхні винаходи. А ББА говорить про те, що ніж створювався при знаннях наперед як він буде використовуватись різними людьми.

точніше віруючи , що бог всемогутній і про все подбав , ми повинні усвідомити , що бог прекрасно знає про ніж , і про те , що хтось буде різати ним голови , а ще точніше бог це запланував , як частину свого божого задуму ( який  людям і так незрозумілий )
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 16:27:01 від ББА »
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1106 : 07 Жовтня 2013, 16:17:55 »

чим більше куриш - тим чіткіші вирази його обличчя будеш бачити
о так, дон Хуан рекомендував не лише курити
чака - він настільки вірующий , що навіть біблію не читав
У християн поширене ставлення до Біблії як до історії, історії людського гріха, слабкості...Тому багато із них Біблію "пробігає" як художню літературу, а Євангеліє - уже вивчає\читає більш уважно і докладно. Бо саме з Євангелія по суті і починається християнство.
тобто людина стверджує що вірує - докажи
Напевно саме віруюча людина не стане щось доказувати. Бо їй це не потрібно, воно не є головним у її житті. Щось доводять і сперечаються ті, що хочуть собі довести, що вони\чи ті кого вони хочуть залучити таки справді вірують і вірують "правильно". Якщо ж ти (ти - то абстрактно, а не саме ти\Ви конкретно) досягаєш стану певного блаженства\розуміння чогось вищого то дивишся на всі матеріальні чи інтелектуальні потуги наче відсторонено, по-іншому. І просто розповідаєш\ділишся, а не переконуєш чи вербуєш.
.....хм...а Бог якраз доводив - то жаб понасилав, то море розділив, то дітей поубивав...
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 16:11:37
прошу вибачити , але я нічого не стверджував
Так я і не кажу, що стверджували. Просто мала на увазі "про що мова"
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 18:21:15 від Сонечко+ »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1107 : 07 Жовтня 2013, 16:26:01 »


Напевно саме віруюча людина не стане щось доказувати. Бо їй це не потрібно, воно не є головним у її житті.

напевне так і є . я лише прошу доказати віру тим , хто дуже голосно кричить , що він чи вона вірующі . а якщо не набридають і не достають - то абсолютно однаково .
 залишилось лише щоб церкви і решту релігійних угруповань почали платити податки і все буде чудово .

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1108 : 07 Жовтня 2013, 17:14:49 »

 залишилось лише щоб церкви і решту релігійних угруповань почали платити податки і все буде чудово .
Це не можливо :) - дохід церкви не оформляється офіційно - все добровільно і без чеків та контролю.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1109 : 07 Жовтня 2013, 21:54:55 »

Є хороша тема для обговорення релігій, християнських церков, плати посередникам:     
Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

Тут тема про віру.
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 21:34:57
він настільки вірующий , що навіть біблію не читав
Для віри необов'язково читати Біблію.
Немаю жодного сумніву, що більшість з тих, хто вважає себе віруючими,  хто щонеділі ходить на всякі обрядові культові дійства в ті місця, де махають кадилами - Біблію не читали.

Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 21:39:20
вони і релігію собі відповідну придумали . а щоб решту пошити в дурня вони створили ще пару єрзац релігій на основі своєї основної і дали гоям , щоби ті прониклися ідеєю і до кінця життя цілували євреїв в цікаве місце . і більшість попались в цей лохотрон і почали вірити в те , що їм наказали . так як для нормальної людини , всі ці вірування є брєд , то це дуже обурило "вірующих" і тому вогнем і мечем вони заставили всіх повірити в свій брєд . а так як кожному відомо , що з божевільними краще не мати справи , то більшість людей почало підігрувати дурникам вірующим , так як помирати за дурниці можуть лише ті , хто вірить в якісь потойбічні житті . правда віра в потойбічний рай чомусь не приваблює цих божевільних  і вони замість того , щоб красиво вмерти і перебити один одного , мають якусь незрозумілу звичку убивати тих , хто не вірить в цей рай , або вірить не так , які вони вважають правильно  ( ну там типу штори не синього а дзеленого кольору  , чи не 72 целкі будуть а лише 37 целок , чи не рай а царство небесне --- але як ви розумієте то цілком серйозні причини , щоб як мінімум спалити пару мільонів людей ) .
:good Про це є чудовий мультик

Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 21:47:00
Синок, хоч він і виродок і з часом скалічить життя ще не одної людини, важливіший за закон, важливіший за справедливість.
Це, що не зрозуміло, про що йдеться в словах Христа?
:unknowЗ.І. виправляю, то я не з оригіналу цитату виділив, тому вийшла накладка, ось оригінал:
Синок, хоч він і виродок і з часом скалічить життя ще не одної людини, важливіший за закон, важливіший за справедливість.
Це, що не зрозуміло, про що йдеться в словах Христа?
Христос якраз навпаки каже, що близькі стануть ворогами, а в твоєму прикладі татко вигороджує синка, бо він йому не ворог, і синок любить тата якраз за це.
Ти напевно вже сам запутався в спробах пояснити різні нестиковки і несуразності біблейські.
Але так, як ти вважаєш себе віруючим, то стоїш на свойом, хоч і больно. :P
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 23:16:14 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1110 : 07 Жовтня 2013, 22:21:26 »

а в твоєму прикладі татко вигороджує синка, бо він йому не ворог, і синок любить тата якраз за це.

я взагалі то цього не говорив . дана цитата належить чаку :   « Відповідь #1090 : Вчора в 23:50:45 »

 а мультик я уже бачив . його зміст і є моя відповідь . ще би радив бажаючим прочитати книгу "Homo ludens" , яку написав йозеф хейзінга , там з точки зору гри розписані всі ці обряди , наряди , біжутерію чи поведінку навколоцерковно чи віруючих людей

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1111 : 08 Жовтня 2013, 01:14:29 »

Христос якраз навпаки каже, що близькі стануть ворогами, а в твоєму прикладі татко вигороджує синка, бо він йому не ворог, і синок любить тата якраз за це.

Ну сам же пишеш: "Слідкуй за контекстами"...

Хронологія така:
ББА каже, що Христос брехун та ідіот, бо несе "брєд сівой кобили".
Я йому апелюю, що в Христа є чудова заповідь "Люби ближнього свого, як самого себе", розраховуючи, що ББА не зможе сказати, що це брєд.
Але на це ББА висуває цитату, де Христос каже, що домашні та родичі є ворогами для людини і хто любить родича більше ніж Христа, той не гідний Христа. Мовляв, про яку любов до ближнього взагалі можна говорити, якщо навіть родичі то є вороги?
Тут я пускаюсь у розгорнуте пояснення (бо ж ББА вродє не тупий) що до чого. І пояснюю, що Христос не вважає родинні зв'язки причиною, для того, щоб вважати людей ближніми.
Кажу, що на мою думку, природне для пересічної людини відчуття приналежності до якоїсь спільноти, автоматично створює поділ на своїх та чужих. При чому "свої" мають в усьому пріоритет. І як приклад, навів ситуацію з синочком якось можновладця, де родинні зв'язки нівелюють поняття справедливості.

Згідно до цього, можна зробити висновок, що той, хто родинні зв'язки ставить вище за свої цілі, той, скоріше за все, своїх цілей не досягне.
В будь-який діяльності для досягнення видатного результату треба зректися тих речей, що складають типовий перелік життєдіяльності пересічного учасника системи.
Простіше кажучи, треба кардинально змінити образ та стиль життя, тому що не можливо повністю віддаватися справі та дотримуватись розпорядків "взірцевого сім'янина".
З роботою з потрапляння до Царства Небесного все виглядає точно так само, якщо не більш жорстко: все буквально відкидається і залишається тільки мета та шлях до неї. Інакший варіант є, але Христос про нього не згадував (в текстах я не зустрічав).

Але, ББу, насрати на такий аналіз, бо він "жєлізно" знає, що (далі його слова): хоча би на 10% розуміння тобі дати , щоб ти ти нарешті усвідомив , що незважаючи на різні релігії більшості людей СІМЯ є найближчою родиною  ! З чого стає зрозуміло, що він, би повівся на місці можновладця так само: плюнув на закон та справедливість і став вигороджувати і відмазувати свого синулю-наркомана-вбивцю-маленьких-дітей-та-немічних-старих.
ББА в принципі не те, що не розуміє, навіть не сприймає погляди, відмінні від його. Родина для нього то є святе! Ага, щас. Він чомусь забуває, що крім нього — взірцевого еталону суспільної моралі та мудрості, є ще люди, яким ці принципи вже давно не потрібні. Він цього не сприймає, бо він — досконалість.
Він помиляється.

Для віри необов'язково читати Біблію.
Немаю жодного сумніву, що більшість з тих, хто вважає себе віруючими,  хто щонеділі ходить на всякі обрядові культові дійства в ті місця, де махають кадилами - Біблію не читали.

Я справді думаю, що "фотографічне" знання текстів не є ознакою віруючої людини. Згідно вчення Христа: віруючим є той, хто любить Бога та ближнього. Більшого не вимагається. При тому в тексті Євангелія достатньо є свідчень, як Христос засуджує формальне ставлення до віри, особливо серед священників, які наживаються на простому народі. До речі, про це ББА чомусь не згадує і я навіть здогадуюсь чому: бо як це так може бути, щоб слова якогось брехуна співпали з світлою думкою світоча людства? Неприпустимо є це )))

але на головне питання ти не відповів :  чи дійсно бог всемогутній і ВСЕ  на цім світі відбувається згідно його волі

Відповідаю: Так. Бог є всемогутній і ВСЕ на цім світі відбувається згідно його волі.
чи правда , що світ був створений як божий задум і все на ньому відбувається згідно божого задуму ( тобто уже ВСЕ заздалегідь визначене богом ) і ніякі бба чи чаки чи путєн не може змінити цей божий задум , а інакше що ж то за божий задум , якщо якийсь бба може його легко змінити  ?

Уявляєш?? Згідно з Його задумом ти маєш можливість змінювати цей задум. Чи тобі це не подобається?

бог всемогутній і про все подбав , ми повинні усвідомити , що бог прекрасно знає про ніж , і про те , що хтось буде різати ним голови , а ще точніше бог це запланував , як частину свого божого задуму ( який  людям і так незрозумілий )

Я тебе здивую, але людина була наділена властивостями... але почитаємо, ще "перли" Сонечка на цю тему )))
Ні. бо вони - не Боги і не знають наперед як будуть використані їхні винаходи. А ББА говорить про те, що ніж створювався при знаннях наперед як він буде використовуватись різними людьми.
В цьому контексті добре пригадати Нобеля, який свій винахід — знаряддя вбивства — динаміт прикрив тією ідеєю, що, мовляв, хто буде мати таку потужну зброю, той зупинить усі війни... Або він мав всіх за дурнів і тупо хотів нажитися на своєму винаході, або він дійсно несповна розуму.
Сонечко, не треба бути богом, щоб елементарно проаналізувати наслідки своїх дій. Хіба ми не кажемо своїм дітям, коли вони щось зроблять не так: "Про що ти думав, коли це робив?!" Дітям можна простити, вони досліджують світ, але як пояснити виготовлення все нових видів знищення людей?
Той, хто винайшов ніж, напевно зрозумів, що, якщо ніж ріже тушу тварини, то й людину ним можна порізати. Але не зупинився. І так з усім. Тому, що бажання жити краще і зручніше завжди переважає страх перед майбутніми бідами. Тим більше померти можна і без ножа, просто впавши в глибоку яму.

Чи можна розглядати вчення Христа, як зброю масового знищення? Так, можна. Тому, що це факт.
В цьому я його (тобто вчення) не виправдовую.
Чи має воно право на існування після всього, що сталося, пов'язаного з ним? Можу відповісти лиш за себе: Я не використовував вчення Христа для знищення людей або контролю над ними. Я впізнав в ньому те, що давно шукав: безпосередній шлях до свободи та щастя.
Я не можу примусити будь-кого використовувати це вчення так само, як це зробив я. Я, звичайно, був би цьому радий, тому як можу розповідаю чим воно є.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1112 : 08 Жовтня 2013, 04:09:59 »

ББА в принципі не те, що не розуміє, навіть не сприймає погляди, відмінні від його. Родина для нього то є святе! Ага, щас. Він чомусь забуває, що крім нього — взірцевого еталону суспільної моралі та мудрості, є ще люди, яким ці принципи вже давно не потрібні. Він цього не сприймає, бо він — досконалість.
Він помиляється.

хм . я уже навіть погодився з вами , що я дурень , а ви виявляється уже про це і не памятаєте . я же , на відміну від міфічних біблійних героїв , хто смачно смажив своїх дітей в якості шашлика для бога , думаю , що буду все таки робити все можливе , щоб допомогти своїй родині , яка попала в біду . думаю , що 95% форумців аналогічно поступить . але якщо щось в моїй силі , то завжди зроблю все можливе , щоб моя сімя в біду не попадала .
 мені дійсно жаль , що ваші родичі виявились наркоманами чи вбивцю-маленьких-дітей-та-немічних-старих . моє вам співчування  і я в даниій момент погоджуюсь , що вам дійсно не пощастило в житті з ріднею . на відміну від вас : моя рідня є цілком нормальною , без уродів і збоченців - та й таких на нашій землі на щастя більшість . тому мої вам щирі співчуття


Відповідаю: Так. Бог є всемогутній і ВСЕ на цім світі відбувається згідно його волі.

Уявляєш?? Згідно з Його задумом ти маєш можливість змінювати цей задум. Чи тобі це не подобається?

чак - я розумію , що у тебе цікаве світосприйняття і слово логіка до тебе не відноситься , але попробуй все упростити , щоб усвідомити , що ти бажаєш поєднати щось типу корови і спутник юпітера

Я тебе здивую, але людина була наділена властивостями...

лише одна людина , яка називала себе сином божим і яку перетворили у бога знала це наперед , та й це лише згідно біблії .

В цьому контексті добре пригадати Нобеля, який свій винахід — знаряддя вбивства — динаміт прикрив тією ідеєю, що, мовляв, хто буде мати таку потужну зброю, той зупинить усі війни... Або він мав всіх за дурнів і тупо хотів нажитися на своєму винаході, або він дійсно несповна розуму.

відносно динаміту - вам сюди . за вашою же логікою треба убивати всіх винахідників , так як їхні винаходи можуть бути використані для мирної праці і для вбивства чи війни . можливо краще знищувати тих , хто проголошує війну іншим і використовує всі ці винаходи ? вчення христа не є зброєю масового знищення - це є просто хвороба головного мозгу . а ось тих , хто знищує чи поневолює людей з ідеями поширення вчення христа чи іншого єврейського чи іншого бога чи ідеї - ось цих варто викреслити з існування людства як збоченців і маньяків

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1113 : 08 Жовтня 2013, 10:22:46 »

думаю , що буду все таки робити все можливе , щоб допомогти своїй родині , яка попала в біду

Ти занадто хитрий. Скажи конкретніше: як ти поступиш в ситуації, що подібна до тої, яку я описав. Тобто, коли, припустимо, хтось з твоїх близьких попав в халепу з власної вини і просить відмазати від відповідальності, що ти будеш робити? Захищати своїх, чи не зважаючи на лиця, дотримуєшся закону? Що для тебе важливіше: родина чи справедливість?

за вашою же логікою треба убивати всіх винахідників , так як їхні винаходи можуть бути використані для мирної праці і для вбивства чи війни

Не треба переводити стрілки. Це твоя логіка, ти в нас ас логічних міркувань. Я ще жодного разу (не впевнений ))) не пропонував нікого вбити, знищити чи, навіть, наказати. Це он де в тебе руки чешуться "навести порєдок з дибілами". ))) Я за природній відбір )))

лише одна людина , яка називала себе сином божим і яку перетворили у бога знала це наперед , та й це лише згідно біблії .

Хочеш сказати, що ти особисто не здатний примітивно прогнозувати наслідки своїх дій? Коли пиляєш гілку на який сидиш ти не уявляєш, що з того вийде?

у тебе цікаве світосприйняття і слово логіка до тебе не відноситься , але попробуй все упростити , щоб усвідомити , що ти бажаєш поєднати щось типу корови і спутник юпітера

В мене з цим проблем немає. Корова, розміщена в спеціальному орбітальному апараті, цілком може бути частиною супутника Юпітера. Ти з якого тисячоліття? )))
Мені дивно, що тут такого взаємовиключного я сказав? Рекурсивні явища ПЕРЕПОВНЮЮТЬ наш світ. Ніякого парадоксу тут немає.
Ми, люди, здатні від природи створювати подібних до себе істот з тими самими властивостями, що і у нас. Нерідко буває, що здібності дітей перевищують здібності їхніх батьків. Але це невірно. Скоріш за все, діти просто опинилися в умовах, де їх здібності розкрилися, а батьки в таких умовах не опинилися.

Вчення про Царство Небесне існує для тих, хто не може вдовольнитись типовим для обивателя життям, для тих, хто відчуває в собі нереалізовані здібності, для тих, хто впевнений — для людини не має меж, бо людина і є Бог.
Схема дії цього вчення полягає в тому, що для того, хто практикує це вчення створюються умови, в яких він реалізує усі свої здібності, які не вкладаються в звичні уявлення про людину, тому і кажуть, що то Син Божий або пророк, або святий. Насправді, хто на що вчився )))

З цієї точки зору, не має ніякові невідповідності в тому, що всемогутній Бог створив людину також всемогутньою. Інше питання, що ті, хто хотів би скористуватися всемогутністю не знають як і тому не вміють це робити, в той самий час, ті, які можуть — вже не мають в цьому потреби )) тому Височанка до тепер на місці )))
Таке життя, друже.


Відповідь від: 08 Жовтня 2013, 10:12:23
вчення христа не є зброєю масового знищення - це є просто хвороба головного мозгу . а ось тих , хто знищує чи поневолює людей з ідеями поширення вчення христа чи іншого єврейського чи іншого бога чи ідеї - ось цих варто викреслити з існування людства як збоченців і маньяків

Піпєц... З точки зору моралі суспільства, знищення та поневолення людей є злочином тільки в одному випадку: коли це знищення та поневолення загрожує самому суспільству.
Те саме знищення лиш у вигляді страт на підставі рішення суду та різних "визвольних змагань" та ті самі поневолення у вигляді в'язниць і інших обмежень, суспільство з успіхом практикує від початку свого існування. Всілякі там бізнесові піраміди, та суспільні ідеології, які калічать свідомість та природу людей чомусь злочином вважати не прийнято.
Зрозумій, що ті, хто знищує і поневолює людей прикриваючись іменем Христа будуть це робити будь-яким чином, за допомогою будь-чого. Їм пофіг як це робити — бо це їх бізнес.
Тепер скажи мені, до чого тут релігія та віра? На їхньому місці може бути будь що інше, чи не так?
« Останнє редагування: 08 Жовтня 2013, 10:32:14 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1114 : 08 Жовтня 2013, 15:07:40 »

Тобто, коли, припустимо, хтось з твоїх близьких попав в халепу з власної вини і просить відмазати від відповідальності, що ти будеш робити? Захищати своїх, чи не зважаючи на лиця, дотримуєшся закону? Що для тебе важливіше: родина чи справедливість?

звичайно захищати своїх .потім виясню хто винний і якщо дійсно винуватий хтось з родини то буду шукати справедливість .  тепер твоя відповідь  : що ти будеш робити - захищати справедливість чи родину ?

Не треба переводити стрілки. Це твоя логіка, ти в нас ас логічних міркувань. Я ще жодного разу (не впевнений ))) не пропонував нікого вбити, знищити чи, навіть, наказати. Це он де в тебе руки чешуться "навести порєдок з дибілами". ))) Я за природній відбір )))

угу . приймаю до уваги . тобто що ти пропонуєш робити з винахідниками ? адже ці нещасті щось видумали і тепер будуть ще 10 років як мінімум сидіти і проводити дослідження на предмет того , яким чином його винахід буде використаний людством ?

Хочеш сказати, що ти особисто не здатний примітивно прогнозувати наслідки своїх дій? Коли пиляєш гілку на який сидиш ти не уявляєш, що з того вийде?

ось ось . цілком слушно . тепер нарешті до тебе доходить . використаємо цей момент і розглянемо ситуацію , коли згідно біблії бог НАПЕРЕД УЖЕ ЗНАЄ ( І НАВІТЬ ВІН САМ ПРИДУМАВ ЦЕЙ СЦЕНАРІЙ )  ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ тому відправляє сина ( чи бога тобто відправляє самого себе ну  і духа святого в придачу - нєфіг шастать по раю ) для того щоб він помер на перекладині типу заради гріхів людей , які сам бог ( чи син та ще й з духом святим на пару ) і створив . все так як ти говориш . тому питання - нафіга цей цирк на дроті , якщо бог і так знає що не помре , але типу помирає , то як це називається . я думаю , що в українській мові є таке слово - лицемірство - " поведінка, що прикриває нещирість, злонаміренність притворним чистосерддям, чеснотою. Негативна моральна якість, що полягає в тому, що завідомо аморальним вчинкам (що здійснюються заради егоїстичних інтересів, за низькими мотивами і заради антигуманних цілей) приписують псевдоморальне значення, піднесені мотиви і людинолюбні цілі. Це поняття характеризує образ дій, з точки зору відношення його дійсного соціального і морального значення і того значення, яке йому намагаються придати. Лицемірство протилежне чесності, прямоті, щирості — якостям, в яких проявляється усвідомлення і відкрите вираження людиною правдивої суті її дій." 
 Я звичайно розумію , що типу мудрість людська для бога то ніщо , але зі сторони бога це все таки занадто примітивний трюк

В мене з цим проблем немає. Корова, розміщена в спеціальному орбітальному апараті, цілком може бути частиною супутника Юпітера. Ти з якого тисячоліття? )))
Мені дивно, що тут такого взаємовиключного я сказав? Рекурсивні явища ПЕРЕПОВНЮЮТЬ наш світ. Ніякого парадоксу тут немає.
Ми, люди, здатні від природи створювати подібних до себе істот з тими самими властивостями, що і у нас. Нерідко буває, що здібності дітей перевищують здібності їхніх батьків. Але це невірно. Скоріш за все, діти просто опинилися в умовах, де їх здібності розкрилися, а батьки в таких умовах не опинилися.

Вчення про Царство Небесне існує для тих, хто не може вдовольнитись типовим для обивателя життям, для тих, хто відчуває в собі нереалізовані здібності, для тих, хто впевнений — для людини не має меж, бо людина і є Бог.
Схема дії цього вчення полягає в тому, що для того, хто практикує це вчення створюються умови, в яких він реалізує усі свої здібності, які не вкладаються в звичні уявлення про людину, тому і кажуть, що то Син Божий або пророк, або святий. Насправді, хто на що вчився )))

З цієї точки зору, не має ніякові невідповідності в тому, що всемогутній Бог створив людину також всемогутньою. Інше питання, що ті, хто хотів би скористуватися всемогутністю не знають як і тому не вміють це робити, в той самий час, ті, які можуть — вже не мають в цьому потреби )) тому Височанка до тепер на місці )))
Таке життя, друже.

дуже докладно . я вражений . от якби хтось інший про це сказав , я би сумнівався , а від тебе це звучить правдоподібно . так і уявляю ( напевне краще сказати ВІРЮ ) - підлітаємо до юпітера , а там такий знайомий запах гноянки і свіжого молока , ось кішка пробігла , а ось і чак пасе корову . ти мене вразив -цілком серйозно . особливо з корови , яка створена по образуіподобію божому , що має потребу перемістити височанку на навчання до бога .

З точки зору моралі суспільства, знищення та поневолення людей є злочином тільки в одному випадку: коли це знищення та поневолення загрожує самому суспільству.

дякую за розтлумачення . багато хто вважає , що голодомор 32-33 років не загрожував суспільству , тому згідно вашої точки зору це не є злочином . Дякую
Відповідь від: 08 Жовтня 2013, 14:52:15
Зрозумій, що ті, хто знищує і поневолює людей прикриваючись іменем Христа будуть це робити будь-яким чином, за допомогою будь-чого. Їм пофіг як це робити — бо це їх бізнес.
Тепер скажи мені, до чого тут релігія та віра? На їхньому місці може бути будь що інше, чи не так?

напевне так . але їм тоді доведеться більше зусиль і часу витратити , щоб переконати суспільство в правильності своїх дій ( не думаю , що навіть такий вірующий як ти буде радий , коли твоїх дітей чи батьків заріжуть "ваславу госпада" ) . а тут все просто - відкриваєш біблію на потрібній сторінці і вперед - типу христос сказав і нєфіг сумніватись .

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1115 : 08 Жовтня 2013, 15:29:01 »

тепер твоя відповідь  : що ти будеш робити - захищати справедливість чи родину ?

Не знаю. Буду діяти за ситуацією.

тобто що ти пропонуєш робити з винахідниками ? адже ці нещасті щось видумали і тепер будуть ще 10 років як мінімум сидіти і проводити дослідження на предмет того , яким чином його винахід буде використаний людством ?

По-перше, сам не буду лізти і заважати. Рух він такий, або він є який є, або його немає.
По-друге, якби сам, щось придумав, то зайвий раз подумати, якщо є можливість, не завадить.

ось ось . цілком слушно . тепер нарешті до тебе доходить . використаємо цей момент і розглянемо ситуацію , коли згідно біблії бог НАПЕРЕД УЖЕ ЗНАЄ ( І НАВІТЬ ВІН САМ ПРИДУМАВ ЦЕЙ СЦЕНАРІЙ )  ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ тому відправляє сина ( чи бога тобто відправляє самого себе ну  і духа святого в придачу - нєфіг шастать по раю ) для того щоб він помер на перекладині типу заради гріхів людей , які сам бог ( чи син та ще й з духом святим на пару ) і створив . все так як ти говориш . тому питання - нафіга цей цирк на дроті , якщо бог і так знає що не помре , але типу помирає , то як це називається . я думаю , що в українській мові є таке слово - лицемірство - " поведінка, що прикриває нещирість, злонаміренність притворним чистосерддям, чеснотою. Негативна моральна якість, що полягає в тому, що завідомо аморальним вчинкам (що здійснюються заради егоїстичних інтересів, за низькими мотивами і заради антигуманних цілей) приписують псевдоморальне значення, піднесені мотиви і людинолюбні цілі. Це поняття характеризує образ дій, з точки зору відношення його дійсного соціального і морального значення і того значення, яке йому намагаються придати. Лицемірство протилежне чесності, прямоті, щирості — якостям, в яких проявляється усвідомлення і відкрите вираження людиною правдивої суті її дій."
 Я звичайно розумію , що типу мудрість людська для бога то ніщо , але зі сторони бога це все таки занадто примітивний трюк

Не треба було так багато... Припущення твоє хибне з тої причини, що ти упустив один основний момент. Бог прийшов на землю, як людина. З такими самими здібностями, як і ти. Тепер ще раз подумай над ситуацією.

дуже докладно . я вражений . от якби хтось інший про це сказав , я би сумнівався , а від тебе це звучить правдоподібно . так і уявляю ( напевне краще сказати ВІРЮ ) - підлітаємо до юпітера , а там такий знайомий запах гноянки і свіжого молока , ось кішка пробігла , а ось і чак пасе корову .

щиро ржу )))  :D

Решту, бачу не зміг опрацювати. Та то нічо ))

багато хто вважає , що голодомор 32-33 років не загрожував суспільству , тому згідно вашої точки зору це не є злочином . Дякую

Ти противний... Я ж сказав, що суспільство не вважає свої дії, які є по суті злочинами, як такими. Звичайно, що злочин по відношенню до людей. Але він обумовлений законами суспільства. Це не виправдання, це констатація.

не думаю , що навіть такий вірующий як ти буде радий , коли твоїх дітей чи батьків заріжуть "ваславу госпада"

Радіти не буду. Але уподібнюватися злочинцям теж не хочу.

а тут все просто - відкриваєш біблію на потрібній сторінці і вперед - типу христос сказав і нєфіг сумніватись .

Ну, тіпа так і є. А що робити?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1116 : 08 Жовтня 2013, 16:28:02 »

Не знаю. Буду діяти за ситуацією.

відмазки , просто відмазки . пряме запитання вимагає прямої відповіді . я розумію , що ти любиш мутити  , але  ще раз повторю : що ти будеш робити - захищати справедливість чи родину ?
Відповідь від: 08 Жовтня 2013, 15:31:41
Не треба було так багато... Припущення твоє хибне з тої причини, що ти упустив один основний момент. Бог прийшов на землю, як людина. З такими самими здібностями, як і ти. Тепер ще раз подумай над ситуацією.

хм чак . у тебе ще є шанс пакаятись - чітай малітви і кайся , грішнику . бог прийшов як син божий , тут спеціяльно все так замутили , щоб чорт ногу зламав

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1117 : 08 Жовтня 2013, 16:43:50 »

що ти будеш робити - захищати справедливість чи родину ?

З таким я стикався. І в різних ситуаціях діяв як вважав за потрібне. Бувало всяке.

бог прийшов як син божий

Син Божий — людина.
І в той самий момент: «Я сказал: вы — боги, и сыны Всевышнего — все вы» (Пс. 81: 6)
« Останнє редагування: 08 Жовтня 2013, 17:04:58 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1118 : 08 Жовтня 2013, 17:29:57 »

Сонечко, не треба бути богом, щоб елементарно проаналізувати наслідки своїх дій.
Хочеш сказати, що ти особисто не здатний примітивно прогнозувати наслідки своїх дій? Коли пиляєш гілку на який сидиш ти не уявляєш, що з того вийде?
Чому ББА використовує такі характеристики до святого для багатьох. Бо, кесарю - кесарево(звідси і зиск), а від Бога очікують підтвердження того, що він всемогутній, Істинна Любов, всезнаючий і тому все має творитись відповідно до цього. Якщо вчитель у себе на власному будівництві допустить помилку, то це не все-одно, що професійний будівельник - на великомасштабному об"єкті, в якому житимуть\працюватимуть сотні і тисячі людей. Якщо б я (втілення Любові, мудрості і всемогутності) гралась у живих ляльок і створювала умови та простір для них, я б не дала агресивному чоловіку ніж чи іншу зброю, чи не створила б агресивну ляльку. А знаючи наперед про можливі неагативні наслідки ізольовувала б ту ляльку від біди. Або я не така уже і добра, раз розважаюсь тим, як мої ляльки мучать та убивають одна одну. Це якщо підходити до такої ситуації логічно з точки зору агностиків чи атеїстів.
Чак, прогнозувати, аналізувати - то ще не ЗНАТИ точно. Між чашкою і губами ще багато "несподіванок". Абсолютно ймовірно, що людині з ножем ніколи не прийде в голову використати його проти людини. Абсолютно нормально, що людина, яка створювала ліки проти страшної хвороби не могла навіть допустити, що з тих ліків виникнуть наркотики чи карамботики. На людину, яка рубає гілку на якій сидить може діяти тисячі неврахованих нею явищ і факторів. Одна припускає, що впаде і падає, інша - не падає в силу продуманих нею чи сторонніх не залежних від неї факторів. Прогноз не рівня знанню наперед...Парашутист складає парашут строго по інструкції та у небі раптом прогноз не справджується - парашут раптом не відкривається...Один закон спрацьовує, інший - не завжди...Людська логіка - ніщо проти Божого відання. Та й людина не претендує на звання милосердної, Істинної Любові, всемогутньої і всевідаючої. От і вся різниця. Ми ладні пробачити гріхи грішному, але не "проколи" святому чи тому, що\хто для нас має являтись "еталоном" в якомусь сенсі. Бо, якщо логічно - то Істина не має на них "права". Інакше то вже не напівістина.
Щодо любові до ближнього - то і тут виникають запитання...Яка вона та любов до ближнього правильна? У чому вона проявляється? А чи справді та любов на благо людині? Наприклад допомагаючи якійсь людині, роблячи за неї якусь роботу ми тим самим полишаємо її можливості набути певних якостей необхідних їй на дорозі до її щастя. Чи лікуючи якусь хворобу - позбавляємо її іншої можливості на шляху до відкриття у собі богоподібності...
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1119 : 08 Жовтня 2013, 19:44:40 »

Сонечко, я не можу з тобою говорити серйозно ))) Ти такі "блондиністі" аргументи задвигаєш, що в мене руки опускаються від сміху.
Товчеш одне й те саме роками. Твій світ змінюється чи ні?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв