Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583519 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1080 : 06 Жовтня 2013, 02:15:21 »

А, що Святий Дух, вже не дух?
В тому-то і справа, що Дух. Але невже всі інші духи - не від святого пішли\не святі?
По-друге, як можна не слухати духів, якщо згідно того ж церковного вчення, світ матеріальний, це лиш віддзеркалення світу духовного. І буквально вся інформація, яку ми отримуємо це "голос духів".
Набагато раніше уже піднімалось мною таке питання. І представники християнського священства на форумі чітко дали зрозуміти, що "голос духів" слухати не можна. Бо то - від лукавого швидше за все.
По-третє і по-головне, ніхто не забороняє спілкуватися з різними духами.
А Ви в церкву ходите? Спитайте священника чи не "заборонено" і чи не гріх таке ;). А Ви кажете, що ніхто не забороняє.
Чи в кожного Я є свій дух? Не думаю.
Невже людина не духовна? Кожній людині притаманна така субстанція (смішно назвала :pardon) як душа, дух. Якщо вірити поясненням духовенства, то тварина відрізняється від людини тим, що має Дух. А тварини - лише душу. Отож, і виходить, що кожне Я - то дух + тіло з розумом. Значить  - ми також частина того духовного світу.
Коли людина стикається з чимось, що не піддається опису, вона починає вигадувати.
Але вигадки людина також бере з духовного світу чи з досвіду попередніх втілень. Думаю, що так спрацьовує наш розум - десь таки черпає певну інформацію для наче б то фанатазій.
В книжках про "самовдосконалення", не зважаючи якої лінії вони дотримуються, часто зустрічаються такі собі дисклеймери про те, що цей матеріал лиш для тих, хто готовий його сприймати,
так це і є тим:
"хто має вуха, той почує".
тобто - хто має вуха=готовий сприймати. Щодо "хто не зі мною" то у Біблії то також чітко звучить: "а хто не зі Мною - той проти Мене". Є таке?
виходить що весь старий завіт ідіоти від релігії мучились заради понтів
Напевно, на той момент метода старого заповіту була дієвою. А потім перестала "діяти". Тому прийшов месія з новою методою.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #1081 : 06 Жовтня 2013, 02:17:06 »

А ті, хто помер? А ті, хто не дочекався милосердя?
В наступному світі не буде сліз і горя
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1082 : 06 Жовтня 2013, 02:24:23 »

Світ існує, ми живі, милосердя є
у декого таке життя, що милосердніше померти.
Христос, до твого відома, назвав найщасливішими людьми тих, хто в ньому не має потреби.
Дайте, будь-ласка, посилання - а то я давно уже Біблії в руки не брала.
Відповідь від: 06 Жовтня 2013, 02:21:19
В наступному світі не буде сліз і горя
Та ну? І в пекельному також ;)? Хоча - це правда - у духів немає сліз. Хоча біль відчувати дуже навіть можуть, і гнів і сором напевно також...
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1083 : 06 Жовтня 2013, 02:35:37 »

Дайте, будь-ласка, посилання - а то я давно уже Біблії в руки не брала.

Навіщо посилання? Хіба це не так? Людина, що може з вдячністю, або просто, як данність сприймати своє життя — хіба не є вже щасливою? Чим ще можна такій людині допомогти?

В тому місті, де Іоанн Хреститель послав до нього учнів з запитанням: "Чи ти Спаситель?" На що Христос відповів, що ви самі хіба не бачите, що навколо мене відбувається? Сліпі прозрівають, хромі ходять, мертві воскресають. І блаженний той, хто не спокуситься про мене.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1084 : 06 Жовтня 2013, 06:35:29 »

Чи можна так розуміти, що в цьому місці євангельських байок, а саме:

 розмови з баранами учнями так званого Іоанна Хрестителя, слова так званого Ісуса означають:

 Хто не увірує в нього, не буде ходити за ним, як баран, не буде щось клянчити, не буде робити з нього культ - значить у такого чувака всьо чотко, той реальний крутий пацан і за це йому "уважуха" :good?

А в іншому місці, де він каже, що якщо троє зберуться в ім'я його, то він буде серед них, то це означає:

що кожному в голову він пропишеться, як квартирант, тобто глюк? :unknow
Відповідь від: 06 Жовтня 2013, 05:46:15
у декого таке життя, що милосердніше померти.
-Ему плохо?
-Ему хорошо.
-Хорошо?
-Живым все хорошо... (с) к/ф "Формула Любви"
Це перегукується з Екклезіаст 9:4:
 
Цитувати (вибране)
Хто знаходиться поміж живих, той має надію, бо краще собаці живому, ніж левові мертвому!

Відповідь від: 06 Жовтня 2013, 05:55:10
А ті, хто помер? А ті, хто не дочекався милосердя?
В наступному світі не буде сліз і горя
Питання було про тих, хто помер.
Дивимось в "авторитетне" Пісаніє:
Цитувати (вибране)
5. Живые знают, что умрут, а мертвые ничего не знают, и уже нет им воздаяния, потому что и память о них предана забвению,
УПО: Бо знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають, і заплати немає вже їм, бо забута і пам'ять про них,
KJV: For the living know that they shall die: but the dead know not any thing, neither have they any more a reward; for the memory of them is forgotten.

6. и любовь их и ненависть их и ревность их уже исчезли, и нет им более части во веки ни в чем, что делается под солнцем.
УПО: і їхнє кохання, і їхня ненависть, та заздрощі їхні загинули вже, і нема вже їм частки навіки ні в чому, що під сонцем тим діється!...
KJV: Also their love, and their hatred, and their envy, is now perished; neither have they any more a portion for ever in any thing that is done under the sun.
- цілком узгоджується з матеріалізмом, по крайній мірі ці дві цитати з Екклезіаста.
 І ніц мудрий Соломон не каже про наступний світ.
 Може на той момент його ще не придумали біблейські байкарі?
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1085 : 06 Жовтня 2013, 15:23:37 »

Чи можна так розуміти, що в цьому місці євангельських байок, а саме: розмови з баранами учнями так званого Іоанна Хрестителя, слова так званого Ісуса означають: Хто не увірує в нього, не буде ходити за ним, як баран, не буде щось клянчити, не буде робити з нього культ - значить у такого чувака всьо чотко, той реальний крутий пацан і за це йому "уважуха"  :good?

А в іншому місці, де він каже, що якщо троє зберуться в ім'я його, то він буде серед них, то це означає:
що кожному в голову він пропишеться, як квартирант, тобто глюк?  :unknow

Якщо без емоційної складової то буде так: Мене повідомили, що десь є "молодильні яблука" або "еліксир молодості", або "вегетаріанська дієта", або "святе місце" що позитивно впливають на якість життя. Так це чи ні, мені все одно. Мені і так добре.

Ага, і не тільки в голову. І не глюк, а керівна сила.

І ніц мудрий Соломон не каже про наступний світ.
Може на той момент його ще не придумали біблейські байкарі?

Здається мені, що Соломон був конкретним пацаном і в даному випадку говорив лиш про живих, мертвих та практику життя. А чи описував він містичні речі я не знаю.
Ще десь чув, що Іоанн та Христос це "колишні" пророки Ілія та Єлисей. Якщо вірити написаному, то вони були конкретними магами. І головною запорукою їхньою крутизни був їхній "союзник" (єслі ви понімаєтє о чьом я). Чому вони вирішили поділитись своїми знаннями назвавши це вченням про Царство Небесне, мені теж не відомо.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1086 : 06 Жовтня 2013, 16:53:59 »

Подивилась накінець ролики з Невзоровим. Розумний чоловік - задає гарні запитання, які цікаво було б переадресувати тим божим свідкам, які ходять по вулиці і проповідують та і не лише їм...
Щодо того, що Бог признає наявність інших богів, бо "не поклоняйся іншим богам окрім мене" мене також цікавило. Цікавило тим - наскільки і чому "біблійний Бог" сильніший чи кращий за інших. У дитинстві мені відразу вимальовувалась картинка - ми приручили собачку. І коли вона нам вірна ми її годуємо, любимо, захищаємо, доглядаємо,...робимо її щасливою. Хазяїн для неї -бог. Але у неї міг бути і інший хазяїн. Тож, уся суть віри - правильно обрати собі "хазяїна" (а вірніше, напевно - не обрати, а сприйняти даного нам), який допоможе зробити наше життя щасливим. І залежно від того якого бога ми маємо собі за "правильного" - туди після відділення від тіла душа\дух продовжить шлях. Щось типу того - якщо то бог "марсіанський" - то на Марсі, якщо сіріуський - то на Сіріусі :).
Потім кількість богів мене перестала цікавити і лише трохи хвилювала істинність того чи іншого з них. Тому легше було припустити, що богів багато, а Бог=Господь=Творець один. І тоді став більше цікавити сам шлях, який вестиме до нього. А ще - інструменти\"транспорт"\методики якими при цьому потрібно використовувати. І яка з них таки сама ефективна. Бо, наприклад, як переконували мене фалунь-дафівці, вони за 1-2 роки досягають того на що у християнстві потрібно монаху-відшельнику витратити 40 років...
Чому на різних теренах нашої планети різні віри? Та тому, що напевно для менталітету\розвитку\сприйняття\психології різних народів потрібна і різна методика. І тому, що діючий егрегор "духовної святості" формується роками, тисячоліттями. Чи справді доцільно змінювати одне основне вірування на інше на даній якійсь території? Можливо, з огляду на розвиток свідомості суспільства, на якісь духовні порухи, на певні "планки" типу смертності від первородного гріха певна релігійна течія переставала бути ефективною.....Тому і потрібен був Ісус з новими знаннями. Чи мусульманам уже і того було мало - до них був посланий Мухаммад з більш жорсткими інструментами...короче, у мене від магнітних бурь болить голова :(, а віри замало - йду пити пігулку.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1087 : 06 Жовтня 2013, 20:17:20 »

Не ображайся, ББА, ти дурник.

Питання до дохтура-макса були для того, щоб звернути його увагу на тон: "треба", "слід".

Христос, до твого відома, назвав найщасливішими людьми тих, хто в ньому не має потреби.
Тобі не нада Христова вчення? Стань збоку. Все одно нічого не розумієш і товчеш три своїх слова.

Циолковський в свій час в дурдомі відсидів за ідеї космічних польотів, філософа, який висунув теорію атомарної будови світу висміяли, як дурня.
З часом все знайшло своє підтвердження або спростування.

Ти, сам-то, хто такий? Що такого зробив, щоб називати Христа брехуном? Практично переконався в неправильності його принципу "любити ближнього"? За це його мали посадити в дурдом? Дурник ти й є.

а я й не сперечаюсь ,що я дурний . тому і задаю питання у типу "небесних мудреців" , які уже забили місце на небесній тверді і гонять понти для ідіотів .

та й найщасливішим людям було пофіг на того христа ( якщо він взагалі був ) до того часу , поки не прийшли різні віруючі у того христа і не "доказали" вогнем і мечем , що щісцє може бути лише на "нібесній тверді" якоїсь там матері ( точніше отця ) . Ось чому я ,  дурний , не можу зрозуміти , нафіга ці падлюки "віруючі" портять іншим людям щістє . те , що ваші віруючі таракани заставляють вас вірити в різних богів , духів , запахів , ангелів , архангелів , чортів , христів , педофілів , убивць і решту гівно НЕ ПОВИННО заважати іншим людям вірити у добро , щастя , природу , сонце чи секс на дроті ! якщо коротко то хочеться сказати "ідіть ви нах придурки від релігії , бо уже за1пали по повній своїм ідіотизмом" , але доводиться дивитись на тяжкохворих від релігії і терпіти , щоб їм не  стало ще гірше .

  ти кто такой ? - а ты кто такой ? - нет , ты ! ты кто такой ? - а ты , ты - кто такой ?

цікаве запитання . коли нарешті якась громада переконається , що тратити гроші на якісь церковні понти не тупізм , а злочин - то тоді я зможу сказати , що я є хтось . а на даний  момент я хочу лише , щоб люди усвідомили , що різні релігії , культи і решту - то є відходи виробництва , і щоб люди не тратили свій час , зусилля і кошти на навколорелігійно тупізми , а витратили свій час , зусилля чи кошти на те , що їм ДІЙСНО необхідне кожен день - наприклад полагодили дорогу  , організували сміттєсховище ( для будь-якого села зараз актуальне питання ) , придумали і встановили каналізаційний люк , який неможливо вкрасти .
і тд .

Є така приказка  - Так просили, так просили, та не пускали, а я таки вдерся! -  ну ось це про так званих віруючих на всі 100% підходить .

ви вже якось визначте , де цей нещасний бог має силу і що він взагалі може . адже як я зрозумів НІ У КОГО з людей , які живуть в калуші , віри в бога немає , так як ніхто не зрушив з місця височанку чи карєр . але всі чомусь лякають ВІЧНИМ раєм чи пеклом чи небесним царством чи борделем після смерті , тому людина якогось хрєна живе на землі 10-30-50 років і потім цілу вічність відповідає за свої дії згідно якоїсь книжки і лише ніхто не може зрозуміти , якого біса цей жидівський бог створює людину і відправляє на землю для непонятно чого . у нього що там - комуналка переселена  ? що за фігня з тим богом ?
 ось поясніть мені , повному дураку , чому це бог , який має свій божий задум , знає все наперед і може все що забажає , страдає якоюсь фігньою - він створює людину , уже до створення знає , що відбудеться з людиною ( краще сказати все це уже запрограмовано богом ) , відправляє людину на землю , дає людині відповідну кількість життя і після чого ще збирається судити на судний день ЗА СВОЇ ЗАПРОГРАМОВАНІ НАПЕРЕД вчинки людини .
Приховано: Показати
ну бля хто тут ідіот - я чи бог ? щоб було простіше зрозуміти ( так як віруючі не дружать з логікою ) - ви маєте іграшкову залізну дорогу . колія і стрілки у вашому володінні і лише ви можете ними керувати - ви робите згідно своїх ідей новий паровозік , пускаєте його по вашій же колії , ганяєте його стільки скільки вважаєте необхідним , післе чого ламаєте його , так як він на вашу думку не їздив так , як ви хочете , хоча нічого неправильного  паровозик не зробив , але ж ви тіпа краще знаєте .

 Думаю що і ви нарешті зрозуміли що в натурі бог цей чмошник і тупе мурло .


А саме головне , що принцип "любити ближнього" до христоса має таке ж відношення , як припарки для мертвого . цей принцип існував думаю з того часу , як люди почали жити спільно . інакше вони би один одного повбивали  .
 
 А ось його слова про любов до ближнього , якими для кожної людини є сімя :

34. Не думайте, что Я пришел принести мир на землю; не мир пришел Я принести, но меч,
35. ибо Я пришел разделить человека с отцом его, и дочь с матерью ее, и невестку со свекровью ее.
36. И враги человеку — домашние его.
37. Кто любит отца или мать более, нежели Меня, не достоин Меня; и кто любит сына или дочь более, нежели Меня, не достоин Меня…
(Св. Евангелие от Матфея 10:34-37)

так що не треба миздіти про його любов до ближнього . і нахріна такі тупі відмазки про любов до ближнього ? більше нічого сказати ?

Мене, як і Невзорова, дратує і одночасно смішить, коли людям лінь ворохнути звивинами.

у цьому випадку даю тобі іншу цицату з библії :  в чужом глазу видеть соринку, в своём бревна не замечать . тому порада тобі така : починай нарешті рухати звилинами , а не цицировать якийсь брєд сивої кобили про понти євреїв
Відповідь від: 06 Жовтня 2013, 20:00:48
В наступному світі не буде сліз і горя

Приховано: Показати
де гарантія , що так званий бог знову не начудив якоїсь муті і на тому світі . адже ми прекрасно бачимо що цей паскудник наробив тут

Відповідь від: 06 Жовтня 2013, 20:04:10
Дайте, будь-ласка, посилання - а то я давно уже Біблії в руки не брала.

ой не смішіть . поцан понти ганяє а ви в нього знання біблії вимагаєте . досить почитати його теревені , щоб зрозуміти що він навіть біблії не відкривав , а тут скоріше за все лише тролить понтами з якихось анекдот.ру
Відповідь від: 06 Жовтня 2013, 20:06:19
В тому місті, де Іоанн Хреститель послав до нього учнів з запитанням: "Чи ти Спаситель?" На що Христос відповів, що ви самі хіба не бачите, що навколо мене відбувається? Сліпі прозрівають, хромі ходять, мертві воскресають. І блаженний той, хто не спокуситься про мене.

вах вах , как ниажиданна . та як же так - христос бреше як погана собака . адже після того , як він це сказав , він сам же був вимушений "оживити" мертву руку якогось бомжа , при цьому приплівши до понтів казку про вівцю , яку треба обовязково спасти від падіння в провалля , а потім правильно підсмажити і смачно зїсти .

2. Иоанн же, услышав в темнице о делах Христовых, послал двоих из учеников своих
3. сказать Ему: Ты ли Тот, Который должен придти, или ожидать нам другого?
4. И сказал им Иисус в ответ: пойдите, скажите Иоанну, что слышите и видите:
5. слепые прозревают и хромые ходят, прокаженные очищаются и глухие слышат, мертвые воскресают и нищие благовествуют;
6. и блажен, кто не соблазнится о Мне.
(Св. Евангелие от Матфея 11:2-6)

а потім  БАЦ

9. И, отойдя оттуда, вошел Он в синагогу их.
10. И вот, там был человек, имеющий сухую руку. И спросили Иисуса, чтобы обвинить Его: можно ли исцелять в субботы?
11. Он же сказал им: кто из вас, имея одну овцу, если она в субботу упадет в яму, не возьмет ее и не вытащит?
12. Сколько же лучше человек овцы! Итак можно в субботы делать добро.
13. Тогда говорит человеку тому: протяни руку твою. И он протянул, и стала она здорова, как другая.
14. Фарисеи же, выйдя, имели совещание против Него, как бы погубить Его. Но Иисус, узнав, удалился оттуда.
15. И последовало за Ним множество народа, и Он исцелил их всех
16. и запретил им объявлять о Нем…
(Св. Евангелие от Матфея 12:9-16)


 а ще перед тим вааще фігяк    :(

5. Сих двенадцать послал Иисус, и заповедал им, говоря: на путь к язычникам не ходите, и в город Самарянский не входите;
6. а идите наипаче к погибшим овцам дома Израилева;
7. ходя же, проповедуйте, что приблизилось Царство Небесное…
(Св. Евангелие от Матфея 10:5-7)


« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 00:43:31 від Сонечко+ »
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #1088 : 06 Жовтня 2013, 22:29:38 »

Якось одного разу в одному із своїх постів я звертаючись до одного з форумців мав неуважність (чи як мені зауважили адміни -  неповагу) написати його імя з маленької букви, вчому відразу ж був звинувачений. Напевно дійсно винуватий, вроді нічого дивного етика спілкування так і має бути думав я. Кожна людина заслуговує на повагу і ніхто не має права посягати на достоїнство особи. Але я помітив що, одночасно, на ряду з тим як захищаються права людини на форумі зовсім адміни не хочуть захистити почуття, я маю на увазі релігійні, тієї ж особи - форумця.
  Якщо мені було вкзано на такий ніби дрібязковий факт про який я вище написав, то чому ж не одягаються у якісь елементарні моральні рамки форумці які дозволяють собі відкрито хулити Христа Бога, щей задорно підсміхатися, просто знущаючись з тих речей які для інших мають значення і є важливими, святими. Навіть хай це буде не тільки християнство, але і інші віровчення, не має ніякої поваги, а дискусія ведеться  не просто з незнанням того про що пишуть, а свідомо принижують співбесідників намагаючись таким чином довести свою "правоту". Замість того щоб вести просту і людську дискусію тема "Про віру" перетворилася на місце ненависних емоційних боїв без правил. Не бачу ні поваги між форумцями в постах ні відповідної реакції на бруд з боку адмінів. Я вже дуже пожалів що саме я був автором цієї теми і став невільно причасником цього всього. А хула на Бога це тяжкий гріх. І Бог посоромленим не залишиться, покарання не забариться.
Боюся писати в цій темі бо просто у відповідь на мій пост полється зараз куча бруду і хули. Виходить що я стану причиною того бруду. 
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1089 : 06 Жовтня 2013, 22:47:48 »

Я вже дуже пожалів що саме я був автором цієї теми і став невільно причасником цього всього
Не треба хвилюватися. Тут декому стає "розуму" звинувачувати Христа в наслідках його вчення, мовляв через нього скільки народу загинуло.
Якщо ти віриш, то просто помолися і запитай, що думає з цього приводу Христос. Я думаю, він дасть тобі вичерпну відповідь.

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1090 : 06 Жовтня 2013, 23:50:45 »

вах вах , как ниажиданна . та як же так - христос бреше як погана собака . адже після того , як він це сказав , він сам же був вимушений "оживити" мертву руку якогось бомжа , при цьому приплівши до понтів казку про вівцю , яку треба обовязково спасти від падіння в провалля , а потім правильно підсмажити і смачно зїсти .

В чому тут протиріччя? Ти або не зрозумів, про що мова, або в тебе в голові бардак.
Якщо хочеш спілкуватись як людина, то викладай свої думки якось зрозуміліше.

Як пов'язані слова про тих, хто живе щасливо сам по собі із потребами тих, кому потрібна допомога? Ти чомусь вирішив, що тому чоловіку з сухою рукою не треба було її зцілювати? Я думаю, як би він не хотів цього, то повідомив би Христа про те, щоб той не ліз в його життя. Або я тебе не розумію.

так що не треба миздіти про його любов до ближнього . і нахріна такі тупі відмазки про любов до ближнього ? більше нічого сказати ?
Йой... та я тобі стільки наговорю, що ти до кінця життя будеш обмізковувати )))
Я бачу ти дійсно читав Євангеліє, молодець. Щоправда ти нам ніхріна не зрозумів, але ти не один такий. Таких як ти мільйони.
Як і значна частина служителів культу ти з усього тексту вибираєш лиш те, що підтверджує твою точку зору, а те, що їй протирічить або просто незрозуміло — з розумним виглядом ігноруєш. Це тисячолітня практика, сам знаєш до чого вона призвела.

Є така думка (я її розділяю), що ближнім для людини може стати хто завгодно: випадковий супутник, перехожий на вулиці і таке подібне.
Але в світі досить успішно діє ідеологія розділення та дроблення за усіма можливими та неймовірними ознаками: за расою, за національністю, за походженням, за політичними (ідеологічними, релігійними) переконаннями, та за ЧИМ ЗАВГОДНО. Лиш з однією метою: відділити "своїх" та "чужих".

Звичайно, що ділення за родинними зв'язками виглядає для людей природнім. АЛЕ САМЕ ЦЕ БАЗОВЕ ДІЛЕННЯ є запорукою ділення як такого взагалі.
Заради родинних зв'язків люди нерідко (та майже завжди) поступаються тими принципами, які самі проголосили основою суспільного щастя.
Вздовж і в поперек порушуються закони (що мали би забезпечити нормальне життя) завдяки родинним зв'язкам: Якийсь 20-річний обдовбаний виродок переїде татовим джипом дитину або дідуся, відразу з'являється його таточко, який є або прокурором, або депутатом (люди які мають безпосереднє відношення до законності) і "розрулює" справу на користь синочка. А закон де? Закон, 6лядь, в жопі! Синок, хоч він і виродок і з часом скалічить життя ще не одної людини, важливіший за закон, важливіший за справедливість.
Це, що не зрозуміло, про що йдеться в словах Христа?
Чи ти настільки без мізків, що в кожній фразі, яка ставить тебе в ступор здатний бачити лиш нісенітницю.

ви вже якось визначте , де цей нещасний бог має силу і що він взагалі може . адже як я зрозумів НІ У КОГО з людей , які живуть в калуші , віри в бога немає , так як ніхто не зрушив з місця височанку чи карєр . але всі чомусь лякають ВІЧНИМ раєм чи пеклом чи небесним царством чи борделем після смерті , тому людина якогось хрєна живе на землі 10-30-50 років і потім цілу вічність відповідає за свої дії згідно якоїсь книжки і лише ніхто не може зрозуміти , якого біса цей жидівський бог створює людину і відправляє на землю для непонятно чого . у нього що там - комуналка переселена  ? що за фігня з тим богом ?

височанку не зсунули бо не хотіли. Така відповідь влаштує? А взагалі то тебе не стосується.
Хто тобі сказав, що після смерті? Священники? Та ти ж їм не віриш!

ось поясніть мені , повному дураку , чому це бог , який має свій божий задум , знає все наперед і може все що забажає , страдає якоюсь фігньою - він створює людину , уже до створення знає , що відбудеться з людиною ( краще сказати все це уже запрограмовано богом ) , відправляє людину на землю , дає людині відповідну кількість життя і після чого ще збирається судити на судний день ЗА СВОЇ ЗАПРОГРАМОВАНІ НАПЕРЕД вчинки людини . ну бля хто тут ідіот - я чи бог ? щоб було простіше зрозуміти ( так як віруючі не дружать з логікою ) - ви маєте іграшкову залізну дорогу . колія і стрілки у вашому володінні і лише ви можете ними керувати - ви робите згідно своїх ідей новий паровозік , пускаєте його по вашій же колії , ганяєте його стільки скільки вважаєте необхідним , післе чого ламаєте його , так як він на вашу думку не їздив так , як ви хочете , хоча нічого неправильного  паровозик не зробив , але ж ви тіпа краще знаєте .

Ну не знаєш ти хто такий Бог. Не хочеш зрозуміти. Кажеш, що не віриш... А злишся на нього так, ніби він справді існував та ще й в чомусь винний!  =))
Ти в психіатра давно був??  :-[

Про виділений текст: це не так. В тебе хибне розуміння Бога та можливостей людини. При спокійному, неупередженому перегляді тексту Біблії, відразу стає зрозуміло, що воля і сила людини нічим не поступається волі і силі Бога. Ти ж читав, що людина створена за образом та подобою? Ми робимо, що хочемо, а закони світу все розставляють по своїх місцях. Ти ж не будеш сперечатися, що людина частина світу?

цікаве запитання . коли нарешті якась громада переконається , що тратити гроші на якісь церковні понти не тупізм , а злочин - то тоді я зможу сказати , що я є хтось . а на даний  момент я хочу лише , щоб люди усвідомили , що різні релігії , культи і решту - то є відходи виробництва , і щоб люди не тратили свій час , зусилля і кошти на навколорелігійно тупізми , а витратили свій час , зусилля чи кошти на те , що їм ДІЙСНО необхідне кожен день - наприклад полагодили дорогу  , організували сміттєсховище ( для будь-якого села зараз актуальне питання ) , придумали і встановили каналізаційний люк , який неможливо вкрасти .
і тд .

Приховано: Показати
Ахтыжё..аныйтынах..й!!! Так вон оно чё, Михалыч!!!
ТИ ЗНАЄШ, що ДІЙСНО потрібно людям кожен день?!?! Ти самий розумний на відміну від тих мільйонів "дебілів", що "розшибають чоло" в церквах?
Я в ах..є! )))
*як я цього відразу не зрозумів? Я то наївно припускав, що "кожному своє" і "хто як хоче так і дроче". А тут виявляється є новий Мессія!*


Але згідно тих самих моїх принципів, такий погляд на життя теж повинен бути. Лиш в силу того, що він є.

Знаєте, я впевнений, що "геєна вогняна" це як і "Царство небесне" — суть стани, в якому живе людина.
І кожен сам створює той світ, в якому живе.
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 00:37:39 від Сонечко+ »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1091 : 07 Жовтня 2013, 00:31:51 »

І кожен сам створює той світ, в якому живе.
В матеріальному світі не так, є багато чинників, які впливають:
 Є стихії, є хижаки - є жертви, є альтруїсти - є паразити - вони взаємодіють, і світ - то результат взаємодії.
 І той результат не може всіх задовільнити.
 Кого з'їли - тому кирдик, і вже нема йому ніякого світу. Мертвий лев - то лише труп.
 Духовний світ, якщо він є, не нагодує голодного хижака. Потрібно комусь вмерти реально, матеріально, аби він наситився.

 Велкам ту ріал ворлд, тут аутизм і соліпсизм не канає.
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 00:45:06 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1092 : 07 Жовтня 2013, 01:26:46 »

Не треба хвилюватися. Тут декому стає "розуму" звинувачувати Христа в наслідках його вчення, мовляв через нього скільки народу загинуло.
Якщо ти віриш, то просто помолися і запитай, що думає з цього приводу Христос. Я думаю, він дасть тобі вичерпну відповідь.

угу . і якщо христос замутив цю кашу то хто повинен відповідати ? папа карло може ? якщо ти помолився то що тобі христос сказав ? і на якій мові цікаво ?
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 00:39:42
В чому тут протиріччя? Ти або не зрозумів, про що мова, або в тебе в голові бардак.

протиріччя в тому , що спочатку було сказано , що все буде зцілене , воскресене і остальні чудеса при його появі ,  а потім вияснилось , що без шаманських понтів нічого не робиться .
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 00:41:36
Я бачу ти дійсно читав Євангеліє, молодець. Щоправда ти нам ніхріна не зрозумів, але ти не один такий. Таких як ти мільйони.

один лише ти суперпонятливий . а просто читати так як там написане  не пробував ?
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 00:42:34
Є така думка (я її розділяю), що ближнім для людини може стати хто завгодно: випадковий супутник, перехожий на вулиці і таке подібне.
Але в світі досить успішно діє ідеологія розділення та дроблення за усіма можливими та неймовірними ознаками: за расою, за національністю, за походженням, за політичними (ідеологічними, релігійними) переконаннями, та за ЧИМ ЗАВГОДНО. Лиш з однією метою: відділити "своїх" та "чужих".

Звичайно, що ділення за родинними зв'язками виглядає для людей природнім. АЛЕ САМЕ ЦЕ БАЗОВЕ ДІЛЕННЯ є запорукою ділення як такого взагалі.
Заради родинних зв'язків люди нерідко (та майже завжди) поступаються тими принципами, які самі проголосили основою суспільного щастя.
Вздовж і в поперек порушуються закони (що мали би забезпечити нормальне життя) завдяки родинним зв'язкам: Якийсь 20-річний обдовбаний виродок переїде татовим джипом дитину або дідуся, відразу з'являється його таточко, який є або прокурором, або депутатом (люди які мають безпосереднє відношення до законності) і "розрулює" справу на користь синочка. А закон де? Закон, 6лядь, в жопі! Синок, хоч він і виродок і з часом скалічить життя ще не одної людини, важливіший за закон, важливіший за справедливість.
Це, що не зрозуміло, про що йдеться в словах Христа?
Чи ти настільки без мізків, що в кожній фразі, яка ставить тебе в ступор здатний бачити лиш нісенітницю.


ти взагалі хоч розумієш про що  пишеш ??? хоча би на 10% розуміння тобі дати , щоб ти ти нарешті усвідомив , що незважаючи на різні релігії більшості людей СІМЯ є найближчою родиною  !
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 00:43:58
височанку не зсунули бо не хотіли. Така відповідь влаштує? А взагалі то тебе не стосується.
Хто тобі сказав, що після смерті? Священники? Та ти ж їм не віриш!

та ти що . як євангілє читати - то мільйони дурні ,  і як хотіли так читали . А як переконатись , що у них віра є - то уже впадло гору з місця зрушити . а чому ти за мене відповідаєш , що мене стосується а що ні ? я би наприклад посидів з задоволенням на тій горі , коли би її "вірующі" туди сюди містили .
 Я ще раз питаю - шановний чак , ти біблію читав ( хоча би євангелє)? там здається про це не раз сказано , причому чітко і ясно , тому не думаю , що в біблії згадували про копанки
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 00:48:12
Ну не знаєш ти хто такий Бог. Не хочеш зрозуміти. Кажеш, що не віриш... А злишся на нього так, ніби він справді існував та ще й в чомусь винний! 

я звичайно не знаю що таке бог . та й злюсь на вірующих у якогось бога , так як вони уже стільки наробили бід , що мало не здасться . але різного сорту вірующі втручаються у життя нормальних людей , заставляючи прямо чи опосердковано громаду приймати рішення , які вигідні лише вірующим.
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 00:50:06
Ти в психіатра давно був?? 

в другій половині серпня був у психіатра . для роботи часто за кордоном вимагають співбесіду з психіатром . на радість тобі я цілком здоровий . тепер залишилось пояснити тобі , що твоя хвороба зайшла досить далеко і перший крок назустріч виздоровленню ти можеш зробити усвідомивши що ти хворий .
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 00:52:16
Про виділений текст: це не так. В тебе хибне розуміння Бога та можливостей людини. При спокійному, неупередженому перегляді тексту Біблії, відразу стає зрозуміло, що воля і сила людини нічим не поступається волі і силі Бога. Ти ж читав, що людина створена за образом та подобою? Ми робимо, що хочемо, а закони світу все розставляють по своїх місцях. Ти ж не будеш сперечатися, що людина частина світу?

 =))  =))  =)) давай все таки визначся чітко і ясно - чи дійсно бог всемогутній і все на цім світі відбувається згідно його волі . якщо ні , то навіщо такого бога , коли якійсь сонячні затемнення чи бажання якоїсь гані не дасть відбутись божому замислу . чувак - ЗРОЗУМІЙ САМЕ ГОЛОВНЕ : ЧИ ДІЙСНО БОГ ВСЕМОГУТНІЙ ЧИ ПРОСТО ТРЯПКА ЯКОЮ ЛЯКАЮТЬ НА УТІХУ ПЕВНИМ ГРУПАМ ЛЮДЕЙ !
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 00:55:15
Знаєте, я впевнений, що "геєна вогняна" це як і "Царство небесне" — суть стани, в якому живе людина.
І кожен сам створює той світ, в якому живе.

можливо напиши чітко і ясно , що ти ні в якого жидівського бога не віриш , біблію не читав , нацицатився різними виразами з євангелє десь у знайомих ( на базарі , в гоп клюбі , в процесі коханнє за кладовищем ) , на форум зайшов потролити під час чи після чи замість куріння шмалі .
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 00:58:12
Але згідно тих самих моїх принципів, такий погляд на життя теж повинен бути. Лиш в силу того, що він є.

одобрямс . якщо він є то хай буде . викинемо  ту біблію - як кажуть на нєт і суда нєт , тому і базару про ні про що не буде
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 00:59:28
ТИ ЗНАЄШ, що ДІЙСНО потрібно людям кожен день?!?!

угу . я скажу , а ти зробиш вигляд , що ти цього не знав . людям кожен день треба : поїсти , попити , поспати і зрелищ ( чи потрахатись ) . все решту як кажуть уже додаткові функції
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 01:04:07
  Якщо мені було вкзано на такий ніби дрібязковий факт про який я вище написав, то чому ж не одягаються у якісь елементарні моральні рамки форумці які дозволяють собі відкрито хулити Христа Бога, щей задорно підсміхатися, просто знущаючись з тих речей які для інших мають значення і є важливими, святими. Навіть хай це буде не тільки християнство, але і інші віровчення, не має ніякої поваги, а дискусія ведеться  не просто з незнанням того про що пишуть, а свідомо принижують співбесідників намагаючись таким чином довести свою "правоту". Замість того щоб вести просту і людську дискусію тема "Про віру" перетворилася на місце ненависних емоційних боїв без правил. Не бачу ні поваги між форумцями в постах ні відповідної реакції на бруд з боку адмінів. Я вже дуже пожалів що саме я був автором цієї теми і став невільно причасником цього всього. А хула на Бога це тяжкий гріх. І Бог посоромленим не залишиться, покарання не забариться.
Боюся писати в цій темі бо просто у відповідь на мій пост полється зараз куча бруду і хули. Виходить що я стану причиною того бруду. 

шановний нюроман . на ваш жаль ви не є причиною цього бруду . ( маленьке уточнення - я пишу з маленької всі слова , так як лінь на швидкості переключати регістри ) . причиною цього бруду були якісь невідомі для історії люди , які вирішили придумати духів чи богів для тих явищ природи , які були їм незрозумілі . так як життє в той час було не мед , то й шаман ( раввін , попік чи хто там як називався ) мав досить велике поле для уяви . з часом шамани повмирали ( чи були успішно зїдені на обід чи вечерю ) і ті , хто не встиг вчасно передати свої цацки свому наступнику , забрали з собою частину вірувань . тому залишились самі хитрі , спритні , підступні , так як зуміли зберегтись від ножа і вилки вірующих соплеменників .  з часом різні царі зрозуміли , що релігія може бути корисною для панування , і використали це для своїх цілей . таким чином ми змогли дізнатись про деякі релігії . а потім з нізвідки появились євреї - точніше десь 6 тисяч років тому їхній бог створив землю і якимось макаром виявилось , що те що бог створив чомусь знаходиться на маленькому клаптику в районі сучасного ізраіля . саме цікавіше , що євреї так круто жили ( місили один одного , знищували цілі царства - розмірами десь з копанки чи студінку - , бігали скопом по пустині ) що крім себе і єгіптянів вони ні про кого на землі не знали . але менше з тим . так як згідно їхнім шаманам вони є ісконно вєрующім народом , а все кругом є просто гоями , яких можна убивати і взагалі поводитись як з тваринами , то вони і релігію собі відповідну придумали . а щоб решту пошити в дурня вони створили ще пару єрзац релігій на основі своєї основної і дали гоям , щоби ті прониклися ідеєю і до кінця життя цілували євреїв в цікаве місце . і більшість попались в цей лохотрон і почали вірити в те , що їм наказали . так як для нормальної людини , всі ці вірування є брєд , то це дуже обурило "вірующих" і тому вогнем і мечем вони заставили всіх повірити в свій брєд . а так як кожному відомо , що з божевільними краще не мати справи , то більшість людей почало підігрувати дурникам вірующим , так як помирати за дурниці можуть лише ті , хто вірить в якісь потойбічні житті . правда віра в потойбічний рай чомусь не приваблює цих божевільних  і вони замість того , щоб красиво вмерти і перебити один одного , мають якусь незрозумілу звичку убивати тих , хто не вірить в цей рай , або вірить не так , які вони вважають правильно  ( ну там типу штори не синього а дзеленого кольору  , чи не 72 целкі будуть а лише 37 целок , чи не рай а царство небесне --- але як ви розумієте то цілком серйозні причини , щоб як мінімум спалити пару мільонів людей ) .

 тому ШАНОВНИЙ ПАНЕ НЮРОМАН ви не повинні бідкатись ні в чому , особливо якщо ви не встигли нікого вбити ( зарізати , спалити на вогні чи просто розпяти на кресті )
 
 А претензії до адміну , якщо ви дійсно вірующий , взагалі якось недоречно предявляти . ну хто такий адмін - це є людина , яка відповідає за сайт , але ж він ( вона ) не може 24 години 7 днів на тиждень впертися в монітор і читати , хто що накляцав . адмін можливо бажає подивитись кличка , поїсни печеню , покляцати ігрову приставку , попрацювати на основній роботі і лише потім , розгребе сайт на аналізи . тому я ЦІЛКОМ ЛОГІЧНО пропоную вам звернутись до бога , у якого ви вірите , і попросити , щоб бог якимось чином покарав всіх богохуліївців ( ну хоча би тих , які на вашу думку це заслуговують ) і таким чином би підтримав свій ауторитет серед решту форумчан . якщо же богу це не потрібно , то логічно припустити , що і ви не повинні перейматись через такі дурниці .
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 03:57:03 від ББА »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #1093 : 07 Жовтня 2013, 01:39:46 »

у декого таке життя, що милосердніше померти.
Я знаю не один випадок, коли було ТАКЕ життя, що помирати не хотілось. А взагалі деякі не розуміють, що таке смерть
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1094 : 07 Жовтня 2013, 01:42:33 »

Хлопці, направду, давайте описувати свою позицію з більшою повагою один до одного і почуттів інших. Ті, висловлювання на останніх 3 сторінках, де, як на мою думку уже геть перегинаєте палку, я поховала під "читати далі". Надіюсь надалі емоційні  будуть викладатись більш коректно.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #1095 : 07 Жовтня 2013, 01:47:41 »

Та ну? І в пекельному також Підморгую? Хоча - це правда - у духів немає сліз. Хоча біль відчувати дуже навіть можуть, і гнів і сором напевно також...
Немає пекла з чортами, казанами із смолою і грішниками і т.д. (хоча колоритно і переконливо). Відсторонення від Бога. І хочеться грішникові до світла, а там вже купа людей у черзі.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1096 : 07 Жовтня 2013, 01:53:36 »

Хлопці, направду, давайте описувати свою позицію з більшою повагою один до одного і почуттів інших. Ті, висловлювання на останніх 3 сторінках, де, як на мою думку уже геть перегинаєте палку, я поховала під "читати далі". Надіюсь надалі емоційні  будуть викладатись більш коректно.

сонечко - ви праві на всі сто . думаю , що рано чи пізно всі і так видадуть "на гора" все що типу знали , а потім усі забудуть як про тему так і про релігію . поки чергова покрівля не згниє в якійсь церкві чи черговий бацюшка по пяні не зібє людину .
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 01:48:27
А взагалі деякі не розуміють, що таке смерть

думаю , що всі ЗНАЮТЬ що помирати прийдеться , але незнання "дати" дозволяє жити як заманеться ( в будь-якому розумінні цього слова - тобто праведно , чи гріховно , чи там ще якось )
Відповідь від: 07 Жовтня 2013, 01:50:35
В матеріальному світі не так, є багато чинників, які впливають:

на даний момент є супер чинник , але його ніхто не розглядає . достатньо сонцю лише на мить щезнути чи перестати світити чи видати занадто багато енергії і все - людство просто щезне і ніякі боги не допоможуть .

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #1097 : 07 Жовтня 2013, 01:58:08 »

достатньо сонцю лише на мить щезнути чи перестати світити чи видати занадто багато енергії
яким чином?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1098 : 07 Жовтня 2013, 02:00:52 »

яким чином?

на даний момент лише теоретично припустили і розглянули наслідки . в реальності якщо це трапиться то ми уже не будемо паритись яким чином   :-D

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1099 : 07 Жовтня 2013, 04:32:44 »

угу . і якщо христос замутив цю кашу то хто повинен відповідати ?
Тоді за всі вбивства ножем, повинен відповідати винахідник ножа, а за вбивства через повішання — винахідник мотузки, за всі смерті в ДТП — винахідники доріг. Я тебе правильно зрозумів?

якщо ти помолився то що тобі христос сказав ? і на якій мові цікаво ?
Він мені дав зрозуміти, щоб я не витрачав на тебе час, бо ти тупий і лінивий. На якій мові? Я по виразу його обличчя зрозумів )))

протиріччя в тому , що той миздобол сказав , що все буде зцілене , воскресене і остальні чудеса при його появі ,  а потім вияснилось , що без шаманських понтів нічого не робиться
о, да ти "уважний, вдумливий" читач! Рановато тобі такі розумні книжки читати )))

я звичайно не знаю що таке бог . та й злюсь на вірующих у якогось бога , так як вони уже стільки наробили бід , що мало не здасться . але ці гівноїди бога перед собою ліплять - типу ось хто у всьому винен .
Ой, ти так складно висловлюєшся! Я зрозумів твої слова так: Ти не знаєш, що таке бог, але злишся на тих, хто в нього вірить, бо вони наробили багато бід.
Та й ще всі свої підлі діла прикривають ім'ям Бога.
Тут справа в тім, що той, хто прикривається ім'ям Бога НЕ є віруючим.
От Христос, наприклад, "відпрацював" свої переконання повністю. Те, що ти там щось булькотиш про те, що він щось там наперед знав, що він воскресне НЕ відміняє катувань і страшної смерті.

в другій половині серпня був у психіатра . для роботи часто за кордоном вимагають співбесіду з психіатром . на радість тобі я цілком здоровий . тепер залишилось пояснити тобі , що твоя хвороба зайшла досить далеко і перший крок назустріч виздоровленню ти можеш зробити усвідомивши що ти хворий .
Якщо твоя робота не пов'язана з релігійними "приколами", то, можливо твої психологічні (або психічні) проблеми просто там не проявляються. А от дискусії на релігійну тематику, я бачу, спрацьовують як пусковий механізм для твоїх "тарганів". В руках себе не тримаєш, людей гівном обзиваєш, ай-яй-яй нєхорошо!!! Піди, ще перевірся ))
Якби ти вмів читати та мислити, то вже зрозумів, що я не вважаю Христа нормальним. А так, як я намагаюся бути прихильником та послідовником його вчення, то і я так само ненормальний. Це я усвідомив вже давно і не однократно в цьому переконався. Медицині в цьому плані не довіряю. Бажаю залишатися ненормальним.

давай все таки визначся чітко і ясно - чи дійсно бог всемогутній і все на цім світі відбувається згідно його волі . якщо ні , то в дупу такого бога , коли якійсь сонячні затемнення чи бажання якоїсь гані не дасть відбутись божому замислу . чувак - ЗРОЗУМІЙ САМЕ ГОЛОВНЕ : ЧИ ДІЙСНО БОГ ВСЕМОГУТНІЙ ЧИ ПРОСТО ТРЯПКА НА ШВАБРІ , ЯКОЮ ГАНЯЮТЬ СОБАК !
Хочеш визначимося? Давай спробуємо. Хоча я вже бачу, що в ТВОЄМУ РОЗУМІННІ всемогутній, це той, хто робить, що сам хоче і ніхто йому не указ.
Так, я тобі відкрию страшну таємницю: чим могутніша істота, тим менше вона париться дрібницями. Якщо чмошник біжить контролювати кожний рух, то нормальний пацан дозволяє розвиватись ситуації як їй завгодно, бо може розрулити в будь-який момент.
Вже бачу, що це тобі не відразу вкладеться в голові, але ДІЙСНО ВСЕМОГУТНІЙ БОГ може собі дозволити бути тряпкою на швабрі.
Бо це лиш для тебе може бути ознакою слабкості. Для Нього не має значення, за кого ти його приймаєш.
Але було би корисно подивитись, як ти молишся тряпці на швабрі )))

можливо напиши чітко і ясно , що ти ні в якого жидівського бога не віриш , біблію не читав , нацицатився різними виразами з євангелє
Вірю (я так думаю), Він мені дуже імпонує.
Біблію не зміг прочитати. Дуже багато тексту, не став читати.
А от Євангелія мені подобаються. Давно читав частіше. Зараз зрідка.

угу . я скажу , а ти зробиш вигляд , що ти цього не знав . людям кожен день треба : поїсти , попити , поспати і зрелищ ( чи потрахатись )
Нє, та якщо тобі цього (+ додаткові опції) достатньо, то я не маю до тебе претензій. Але є купа людей, які відмовляються від таких, як ти вважаєш, щоденних потреб для досягнення в житті якоїсь мети. Не знав? І не трахаються, і не сплять, і навіть не їдять! Тупо не мають часу і інтересу. Це буде для тебе дивним, але ні за які твої коврижки не погодяться проміняти своє "дебільне" життя на твій "стабільний спокій і достаток". Їм це нах, як ти кажеш. Так, що за всіх не говори. Комусь капец як треба в Бога вірити, ти навіть собі не можеш уявити! Але ж ти не винний, правда?

надалі емоційні  будуть викладатись більш коректно.
заради чого?


В матеріальному світі не так, є багато чинників, які впливають:
 Є стихії, є хижаки - є жертви, є альтруїсти - є паразити - вони взаємодіють, і світ - то результат взаємодії.
 І той результат не може всіх задовільнити.
 Кого з'їли - тому кирдик, і вже нема йому ніякого світу. Мертвий лев - то лише труп.
 Духовний світ, якщо він є, не нагодує голодного хижака. Потрібно комусь вмерти реально, матеріально, аби він наситився.

 Велкам ту ріал ворлд, тут аутизм і соліпсизм не канає.
Давай, тоді якось більш узагальнимо ті всі чинники, впливи і результати взаємодії? Назвемо це все обставинами життя. Гаразд?
Ще є один маленький, але дуже ефективний момент: будь які обставини та ситуації не існують ... без реципієнта.
Ти ж матеріаліст, і знаєш, що об'єктивна реальність дається нам ... , ну, ти в курсі.
Так, от. У цього реципієнта є одна дуже цікава властивість: він може керувати тим, як сприймати ситуацію.
Наприклад, в дитинстві деякі діти бояться темряви. З часом хтось переростає свої страхи, а хтось — ні. Хтось працював над собою, а хтось чекав, коли йому все піднесуть на тарілочці.
Звичайно, для того, хто переборов страх, тепер темрява — вчитель, а для того, хто й далі бздить — проклятий ворог.
Вплив ніби той самий на обох, але впливає по-різному.
Про тих, кого з'їли і кому кірдик ти так говориш, ніби це тебе з'їли і тобі кірдик.
Це може бути боляче, неприємно, жахливо, страшно, але ... це не означає, що це погано.
Просто тобі не хочеться і не подобається бути мертвим. Хочеться бути живим.
Цього тобі ніхто не хоче забороняти. Але чи роблять тебе твої бажання та уподобання щасливим?
Не зможеш, певне, сказати.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв