Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583287 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Про віру
« Прочитано #1060 : 01 Жовтня 2013, 14:30:22 »

Хай дякує нерозвиненим чи то недорозвиненим як він вчора виразився адептам жидівського Бога.Бо якби жив десь в Пакистані то запхав би свій язик собі в одне місце і сидів як мишка.А жидівські фанати як він пише з ним спілкуюються переконують.Та муслеми би йому голову відфігачили і так пустили.А проти християн які словом переконують можна і повимахуватися і поображати.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1061 : 03 Жовтня 2013, 04:38:32 »

Хай дякує нерозвиненим чи то недорозвиненим як він вчора виразився адептам жидівського Бога.Бо якби жив десь в Пакистані то запхав би свій язик собі в одне місце і сидів як мишка.А жидівські фанати як він пише з ним спілкуюються переконують.Та муслеми би йому голову відфігачили і так пустили.А проти християн які словом переконують можна і повимахуватися і поображати.

я розумію , що у "віруючих" проблема з логікою . ще раз поясню для ... НЕМАЄ різниці між мусліками , чи трьома сотнями інших жидівських сект-вірувань-понтів ( називайте це як хочете ) . просто КАПІТАЛІЗМ у еуропі переміг тупізм релігії і заставив рухатись вперед . а то під "божім проміслам" так би і колупались пальцем у дупі
Відповідь від: 03 Жовтня 2013, 04:21:47
Воістину - Xристос  - наріжний камінь істини  Крутий, xто спіткнеться об нього -  розібється, одним слово не встоіть ( Від Бога це сталося і дивне  воно в очаx нашиx)

те що христос - камінь то є цілком можливо . ЛИШЕ НЕ ТРЕБА НИМ ВБИВАТИ ІНШИХ !!!
Я розумію, що xjтілося б, щоб поxодження релігіі було Украінське, уявляю собі, як би ви ремствували стосовно якиxось нападок на раxунок цього

походження будь-якої релігії - ідіотське !


Більше на пости бба не відповідатиму в цій темі

цілком слушно . спочатку зрозумійте , що таке логіка , а потім можливо і самі перестанете тратити час на різні сорти лайна від релігії


А стосовно незрозумілиx місць в Бібліі  - можна створити  нову тему.

спочатку прочитайте біблію. якщо не вжахнетесь від того всього - то поздоровляю , катівня кгб чи ес-ес вас з радістю прийме на головну посаду

я сам був затятим атеїстом, тому знаю )))

а до того ви не були випадково наполєоном чи собакою баскервілів ?

ББА ж неодноразово робить акцент на "жидівському" походженні, тому я й подумав.

я роблю "акцент" так як жидівська утопія під назвою релігія найбільш поширений лохотрон на даний момент . а думати все таки треба краще , а то так і до "віруючого" можна опуститись

А, взагалі, мені пофіг: життя мудра штука, хоча й деколи жорстока: хтось для себе робить відкриття, а хтось залишається в полоні "переконань".

та й брехати треба краще - було би пофіг , то не писали би комментів тут . можете дотримуватись своїх переконань чи робити відкриття на ваш вибір - не треба тримати інших як лохів з цими братовбивчими релігіями

Мені здається, що упор на "жидівського бога" зроблений просто для "більшої переконливості". Адже перевірено, що на декому цей аргумент спрацьовує.

для загальної інформації -  є також римські боги , грецькі , китайські , буддистські , зороастра , індуїстські . тому в даному випадку ви помилились в тому , для чого я виділив слово жидівські . треба ясно вказувати про що йде мова , а то деякі "фільософи"- пофігісти навчились "вірити" в якихось типу богів роди пустомельства і забивання баків іншим

Відповідь від: 03 Жовтня 2013, 04:34:53
Якщо ти не розумієш суть вчення Христа, то це не означає, що воно "набір букв".

і саме головне - в чому полягає суть вчення христа ? будь-ласка без загальних понтів з потолка : просто і ясно . думаю , що вам - як істинному віруючому в христа , це буде легкою справою .

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1062 : 03 Жовтня 2013, 11:21:06 »

і саме головне - в чому полягає суть вчення христа ? будь-ласка без загальних понтів з потолка : просто і ясно . думаю , що вам - як істинному віруючому в христа , це буде легкою справою .

Пояснюю.

Суть вчення

Вчення Христа це вчення про так зване Царство Боже або Царство Небесне.

Це вчення духовне. В прямому розумінні цього слова, а не ті "рожеві соплі і слина" про самовдосконалення і інші відвертості. Тобто вчення про духовний світ — світ духів.

Спокійний аналіз тексту євангелій дозволяє зробити висновок, про те, що все, що говорив Христос стосується виключно духовного життя.
Сам він не відкидав того, що він син бога — тобто, духа. Хоча переважно називав себе звичайною людиною (син людський), і тим самим давав зрозуміти, що між богом та людиною різниці по суті не існує і тому, хто завгодно може стати богом.

Всіх зацікавлених в цьому навчав практичними методами, які полягали не тільки в дотриманні "традиційних" методик, таких як піст (контроль тіла) та молитва (контроль розуму), але й в певному стилі буденного життя. Все це на власному прикладі.
Як і в будь-який практиці, для того, щоб чомусь навчитись треба це робити. Так само і духовних ділах: дії людини, яка присвятила себе переходу у духовний світ повинні керуватись духом. Чим краще людина робить те, що сказано духом, тим ближче вона до Царства Небесного.

Все. Ніяких морально-етичних приколів, ніякої "духовності" у пересічному розумінні цього слова.
Треба розуміти, що так як Христос з своєю поведінкою та принципами, що він проповідував, повністю випадає з суспільної системи, його не можна назвати нормальним ні в соціальному, ні в людському, ні в медичному розумінні.

Ніяких матеріальних, розумових або суспільних надбань (в традиційному мирському розумінні) його вчення не гарантує. Так як його основною метою є Царство Небесне, а там "все не так, як тут".

Кому це може бути потрібно

Таким самим ненормальним, як і Христос.

Сам Христос, як я зрозумів, вважав, що вчення доступно всім без винятку і всі без винятку мають бути з ним ознайомлені. Хоча й це під питанням.

Наслідки

Типові для всього, що потрапляє до рук людей. Можна загострити ніж і лікувати людей, а можна з загостреним ножем грабувати, або просто вбивати заради задоволення власних інтересів. Можна використовувати ланцюгову реакцію для видобутку електроенергії, а можна і як зброю масового знищення. Тобто у кого в руках інструмент від того і залежить яке буде використання. Інструмент не винен.

Тому вчення, яке по природі являлось потужнім методом впливу на психічний стан людини було миттєво взято на озброєння всіма, хто зрозумів його ефективність. В залежності від інтересів воно й використовувалося. Вчення не винне.

Все, що зараз спостерігаємо пов'язаного з християнством це вже наслідки використання деяких елементів з вчення про Царство Небесне з метою контролю людських мас.

При цьому, це вчення залишається найефективнішим серед усіх психо-фізичних практик, відомих на сьогодні.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1063 : 03 Жовтня 2013, 14:21:54 »

ГАРНО!!!  :bouquet:  :good
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1064 : 04 Жовтня 2013, 02:40:18 »

Толсто.
Відповідь від: 04 Жовтня 2013, 02:32:57
Сам Христос, як я зрозумів, вважав, що вчення доступно всім без винятку і всі без винятку мають бути з ним ознайомлені
Иисус видел себя пастырем исключительно иудеев. Приведу лишь два, с моей точки зрения, наиболее ярких примера.
"…Сих двенадцать послал Иисус, и заповедал им, говоря:
 на путь к язычникам не ходите, и в город Самарянский не входите; а идите наипаче к погибшим овцам дома Израилева…".
"И вот, женщина Хананеянка, выйдя из тех мест, кричала Ему: помилуй меня, Господи, сын Давидов, дочь моя жестоко беснуется. Но Он не отвечал ей ни слова. И ученики Его, приступив, просили Его: отпусти её, потому что кричит за нами. Он же сказал в ответ:
 Я послан только к погибшим овцам дома Израилева.
 А она, подойдя, кланялась ему и говорила: Господи! Помоги мне. Он же сказал в ответ: нехорошо взять хлеб у детей и бросить его псам".
Він посланий навіть не до ізраїльтян, а до їхніх овець, або він їх баранами так лагідно називає. :=) :dopovid
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1065 : 04 Жовтня 2013, 11:13:07 »

На будь-який фразі з Біблії при бажанні можна збудувати філософське, релігійне і любе вчення. В світлі тих чи інакших переконань зміст тої самої фрази різниться.

Стосовно цього вислову, з урахуванням всього, що лиш можна урахувати, з першого погляду так і виглядає. Але далі ми бачимо, що прохання Христос задовольнив. Ось тут і починаються варіанти. Можна припустити що завгодно. Але пам'ятаючи, що Христос все без винятку робить, керуючись вказівками духу, всі ці припущення мають цінність лиш з точки зору "учасників системи" в тому плані, підходять їм ці принципи чи ні для реалізації їх конкретних цілей.

Для тих, хто зрозумів для себе ще деякі принципи з вчення Христа, ні в цьому, ні в будь-якому іншому місті тексту питань не виникає. Хоча б лиш тому, що не всі колоди витягнуті з власного ока, щоб поспішати робити висновки про слова інших людей. Плюс тим самим втілюючи ще один важливий принцип цього вчення: які висновки зробиш ти, такі висновки будуть зроблені про і тебе. Не з огляду на "покарання" негативним висновком, а в тому сенсі, що навіть в найскладнішій ситуації висновок може бути об'єктивним та безоціночним, що в свою чергу дозволяє розвиватись подіям не за алгоритмами, нав'язаними системою, а самим "несподіваним" чином.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1066 : 04 Жовтня 2013, 12:35:49 »

 Я послан только к погибшим овцам дома Израилева.
Так ця фраза мене також наводила на здивування і заставляла шукати "оправдання" тому, що то "не так зрозуміти треба, не конкретно"...
Для тих, хто зрозумів для себе ще деякі принципи з вчення Христа
тобто, деякими принципами можна виправдати будь-які розбіжності у сприйнятті прочитаного ;) (чи мається на увазі принцип - говорю одне, але роблю виключення\інакше бо ...)? Знаю, що переконана у чомусь людина знайде виправдання будь-яким висловленням чи протиріччям. Я не стверджую (поки що) що та фраза - протиріччя, але часто мені здається ( і хреститись не допомагає), що таки у кожної території проживання людей свій світ духовний і свій "Бог", "адаптований" під даний народ. Китайцям їхній Бог(вагаюсь все таки як написати правильно це слово) продиктував одну сященну книгу для тїєї ж мети, що і арабам їхній Бог - іншу не менш священу книгу чи євреям - на скрижалях,..., чи християнському світу - Біблію. І це не зважаючи на те, що Бог то один і той же. Тому досить логічно - йти за вченням не "ізраїлевого" чи "мусульманського" бога, а за тим, який близький споконвічно саме нашим територіям....Хоча не менш логічно і йти за тим віруванням, яке УЖЕ сповідує ТВІЙ народ - тепер на наших територіях сформований саме християнський егрегор, який має певну духовну силу.
..все-таки аналізувати не корисно інколи - в такі хащі може завести думка...
Та КОЖНОМУ допомагає саме той "Бог" у якого людина щиро вірить, не залежно від релігії і імені Його. І цей (чи інший) "закон"\інструмент\твердження\метода працює.
Цитувати (вибране)
Ось тут і починаються варіанти
« Останнє редагування: 04 Жовтня 2013, 19:41:51 від Сонечко+ »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1067 : 04 Жовтня 2013, 21:13:31 »

А мені вистачило пояснення думки chuckа
Відповідь від: 04 Жовтня 2013, 21:13:00
Навіть більше.
+1
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1068 : 04 Жовтня 2013, 21:50:41 »

А мені вистачило пояснення думки chuckа
Пояснено справді гарно...Але всіх запитань не відкидає. Той же світ духів кожен може трактувати\сприймати по-різному. Християнські священники переконані, що якраз слухати духів не можна, бо не відомо які вони. І що підкажуть.
Але пам'ятаючи, що Христос все без винятку робить, керуючись вказівками духу,
тож виходить, що таки до духовного світу потрібно прислухатися. Чи ми просто не правильно\по різному сприймаємо поняття "дух". Адже у духовному світі самих духів багато. Кожне Я має свій дух. І він(дух) напевно різного рівня.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1069 : 04 Жовтня 2013, 21:53:52 »

Ось тут і починаються варіанти. Можна припустити що завгодно.
Ти уподобляєшся богословським демагогам. Мудрствуєш лукаво.

Коли людина хоче прояснити питання, то не вдається до таких словесних викрутасів, як ти в попередній відповіді.
переконана у чомусь людина знайде виправдання будь-яким висловленням чи протиріччям.
Почитай в темі про Сталіна мою вчорашню відповідь. Там про те, як люди захищають свої "переконання", не звертаючи увагу на явні факти, які спростовують або показують хибність тих переконань.
 Вони захищають свої фасади тоналя, бо колись вони собі вибрали їх, "відштукатурили", і світу білого за ними не бачать.
« Останнє редагування: 04 Жовтня 2013, 21:59:03 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1070 : 05 Жовтня 2013, 00:50:45 »

Пояснено справді гарно...Але всіх запитань не відкидає.

Гарно пояснено? А, що саме пояснено?

Християнські священники переконані, що якраз слухати духів не можна, бо не відомо які вони. І що підкажуть.

тож виходить, що таки до духовного світу потрібно прислухатися. Чи ми просто не правильно\по різному сприймаємо поняття "дух".

А, що Святий Дух, вже не дух? Це по-перше.
По-друге, як можна не слухати духів, якщо згідно того ж церковного вчення, світ матеріальний, це лиш віддзеркалення світу духовного. І буквально вся інформація, яку ми отримуємо це "голос духів".
По-третє і по-головне, ніхто не забороняє спілкуватися з різними духами. Та це і не можливо, тому що, протистояти волі духа, може людина, яка обізнана про саму можливість впливу духа, тобто фактично вже віруюча людина.

Що таке дух? Можу запропонувати лиш своє розуміння.
Дух це основа будь чого. Як не дивно, головна його властивість в тому, що опис за допомогою якихось характеристик неможливий. В силу необмеженої кількості цих характеристик.
Також відомо, що для духа не існує перепон для свого проявлення: в залежності від ситуації він може проявити себе так, як треба саме в цій ситуації.
Усі, так звані, чуда описані в Біблії, можуть мати абсолютно логічні пояснення з точки зору буденного життя, та НЕ являтись надприродними явищами.
Це також може стати передумовою для думки, що "могутність" духів така, що умов нашого повсякденного життя їм більш ніж достатньо для втілення своїх планів.

Адже у духовному світі самих духів багато. Кожне Я має свій дух.

Ми в кайданах свого сприйняття. Наше сприйняття нав'язує нам опис. Коли людина стикається з чимось, що не піддається опису, вона починає вигадувати. Якщо відразу не попередити, що зараз при описі буде брехня (але інакше описати я не можу), то і вийде брехня.
Отож, зараз буде брехня, але інакше я описати не знаю як.
В світі духу НЕ існує понять. Тому там немає "багато", "мало", "довго", "швидко". Немає там простору і часу...

І він(дух) напевно різного рівня.

... а от сила є. По суті, дух і сила — дві назви одного й того ж явища. Царство Небесне силою береться. Ферштейн?
Причому не йдеться про якісь об'єми чи потужність в абсолютних величинах: в того сили лиш 100 одиниць, а у от того — понад 5000... Такого немає.
Всі пам'ятають випадок з 2 лептами старої вдови? Христос засвідчив, що вона поклала в скарбницю більше всіх багатіїв. Її дух сильніший.

Чи в кожного Я є свій дух? Не думаю.
Прихильник тої, чи іншої ідеї, вже є на боці певного духу: Хто чому прислуговує, той тому і раб.
Але відомо, що різні люди можуть поділяти одну й ту саму ідею: де двоє чи троє зберуться (не обов'язкова фізична присутність) заради мене — там Я (або той, заради чого зібралися) серед вас.

Ти уподобляєшся богословським демагогам. Мудрствуєш лукаво.
Коли людина хоче прояснити питання, то не вдається до таких словесних викрутасів, як ти в попередній відповіді.

Я розгорнуто відповів на запитання. Спробував стисло пояснити те, в чому сам переконався і що зрозумів — звертаючись до людини, яка, м'яко кажучи, не демонструє готовності до конструктивного діалогу.
А з тобою розмова буде окрема.

В книжках про "самовдосконалення", не зважаючи якої лінії вони дотримуються, часто зустрічаються такі собі дисклеймери про те, що цей матеріал лиш для тих, хто готовий його сприймати, а всі незгідні можуть прямо з цього місця "йти лісом". Зустрічав і в православних, і у католиків, і у йогів різних сортів.
Тобто, вони зорієнтовані на певну аудиторію і від читача відразу вимагається чітка відповідь на запитання: "Ти з нами чи ні?!" Напевно, всі без винятку сучасні тренінги саме з цього і починаються.
Христос знає, що аудиторія у нього дуже різноманітна, тому не робить з того проблеми: "хто має вуха, той почує". Навіть, якщо інформація подається у вигляді баєчок або казочок: "в притчах отверзу уста свои".
То мені про що турбуватись?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1071 : 05 Жовтня 2013, 09:04:34 »

Хочу заступитися за Сонечко. Спираючись на власний досвід дискутування з нею, вважаю, що Ваш "ярлик"
яка, м'яко кажучи, не демонструє готовності до конструктивного діалогу
не є справедливий.  ;)




Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1072 : 05 Жовтня 2013, 23:50:09 »

А мені вистачило пояснення думки chuckа

ой не смішіть мене . чувак несе такий брєд сивої кобили , що навіть не знаю чи варто то коментувати . виходить що весь старий завіт ідіоти від релігії мучились заради понтів і навіть не знали , що є типу рай чи царство боже , а тут привалив новий жид - христос , підмяв під себе весь еруцалим і видав на гора історію про царство боже . про таких  чуваків є цікаві відео від невзорова . у нього взагалі багато цікавих відео про брєд під назвою релігія .

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=gyjEGCmZ1bU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=gyjEGCmZ1bU</a>

ось ще одне відео

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=fYc4SXCYHcI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=fYc4SXCYHcI</a>
Відповідь від: 05 Жовтня 2013, 23:07:53
Ми в кайданах свого сприйняття. Наше сприйняття нав'язує нам опис. Коли людина стикається з чимось, що не піддається опису, вона починає вигадувати. Якщо відразу не попередити, що зараз при описі буде брехня (але інакше описати я не можу), то і вийде брехня.
Отож, зараз буде брехня, але інакше я описати не знаю як.


залізно . самий більший брєд , який був придуманий людьми , назвали богом і заставили інших у те вірити за допомогою вогня і меча .

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1073 : 06 Жовтня 2013, 00:00:30 »

ББА, нічого страшного, не засмучуйся сильно. Всьому свій час.

не є справедливий.
Це не ярлик і не про Сонечко.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #1074 : 06 Жовтня 2013, 00:09:29 »

виходить що весь старий завіт ідіоти від релігії мучились заради понтів і навіть не знали , що є типу рай чи царство боже
Сприймати Старий Заповіт треба у світлі Євангелії Христової.
1) Головна тема Біблії - спасіння гріховної людини
2) Головна фігура - Ісус Христос, Спаситель, істинний Бог і досконала людина - Боголюдина
3) Головна мета християнського життя - обоження людини
4) Головна подія Біблії - воскресіння Христове

Саме через ці тези слід розуміти всю Біблію
Записаний
When doctors differ who is to decide?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1075 : 06 Жовтня 2013, 01:10:21 »

Сприймати Старий Заповіт треба
Саме через ці тези слід розуміти

Чо за прикол?
Кому треба?
Для чого треба?
Хто взяв на себе наглість це стверджувати і з якої радості?
Чи підтверджуються заявлені тези реаліями життя?
Христос казав: за плодами розпізнаєте.
Де підтвердження? Навколишнє життя демонструє переважно інші результати.
Що скажете?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1076 : 06 Жовтня 2013, 01:21:43 »

Навколишнє життя демонструє переважно інші результати.
Що скажете?
Ти ще не безнадійний, коли інколи співставляєш, і бачиш, що навколишнє життя показує відмінні від біблейських байок результати. :dopovid
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1077 : 06 Жовтня 2013, 01:41:28 »

нічого страшного, не засмучуйся сильно. Всьому свій час.

Приховано: Показати
як же не засмучуватись , коли люди в баранів перетворюються і в якусь куєту вірять - типу бог і решту придурків на цьому світі є просто гівнюхати , але зате на тому світі за все відомстять . просто людей жаль - але не ідіотів віруючих , так як вони не розуміють нічого , а тих , хто загине від цих ідіотів . так як чомусь ці віруючі придурки не хочуть швиденько у царство боже чухати самі - вони чомусь іншим не дають тут пожити по людськи , а не по баранячому

Відповідь від: 06 Жовтня 2013, 01:24:05
1) Головна тема Біблії - спасіння гріховної людини

Приховано: Показати
просто питання - яким чином "всемогутній , типу справедливий бог" зумів створити гріховну людину . ну не чмо останнє цей бог , якщо не може нормально свою роботу зробити , при наявності ВСІХ ( згідно визначення цього чмошного бога ) можливостей ???


Головна фігура - Ісус Христос, Спаситель, істинний Бог і досконала людина - Боголюдина


так виходить що христос сам і створив гріховну людину , і щоб спасти цю гріховну людину від самого себе він приймає "типу смерть" ( типу так як в чині бога він прекрасно знав що все це є понти для баранів чи лохів ) , і таким лохотроном доказує своє існування чи як кажуть деякі форумці він показує царство боже , в якомі найкращі місця уже зайняли вбивці , що висіли на хрестах . ну цирк на дроті , цебто на перекладині .

Головна мета християнського життя - обоження людини

хм . дивно , що бог створив якусь фігню під образом людини і тепер сподівається що якимось чином це щось перетвориться в бога . якщо вже бог не зумів створити людину обожену , то і недообоженій людині це неможливо .

Головна подія Біблії - воскресіння Христове

ок . навіщо же стільки паперу і людей стратили за весь цей час . христос міг би робити воскресіння кожен понеділок і всі би були щасливі


Чо за прикол?

дійсно  . шо за прикол  з тим старим завітом. в пічку те лайно - хай горить , може тепла того хватить , щоб зігріти людину .


Кому треба?
Для чого треба?
Хто взяв на себе наглість це стверджувати і з якої радості?
Чи підтверджуються заявлені тези реаліями життя?
Христос казав: за плодами розпізнаєте.
Де підтвердження? Навколишнє життя демонструє переважно інші результати.
Що скажете?

я теж вважаю , що ті всі завіти ні до чого не потрібні . лише ресурси на той ідіотизм переводять .
а ті ідіоти , які взяли наглість стверджувати , що біблія комусь потрібна , повинні бути дурними на всю голову .
заявлені тези реаліями життя жидів явно не підтверджуються . очікувати , що брєд ідіотів , що був придуманий тисячі років тому , допоможе хоча би навчити кляцати по клавіатурі , може лише в якомусь нереальному житті
христос таку чухню поров, що якби він жив зараз , то би отримав по писку на вулиці ще до того , як його відправили би в дурдом .
 а що так званим "віруючим" до навколишнього життя ? чому не живуть ці "віруючі" згідно біблії , і не готуються до царства небесного , а лазять по інтернету і користуються гріховними речами ??? явно брешуть ці "віруючі" навіть самому собі . та в принципі що христос був брехлом - що і його "віруючі" є брехунами

Ти ще не безнадійний, коли інколи співставляєш, і бачиш, що навколишнє життя показує відмінні від біблейських байок результати.

ви маєте на увазі , що то є просто троль ?
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 01:07:20 від Сонечко+ »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #1078 : 06 Жовтня 2013, 01:52:13 »

Чи підтверджуються заявлені тези реаліями життя?
Світ існує, ми живі, милосердя є
Записаний
When doctors differ who is to decide?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1079 : 06 Жовтня 2013, 02:05:22 »

Приховано: Показати
Не ображайся, ББА, ти дурник.

Питання до дохтура-макса були для того, щоб звернути його увагу на тон: "треба", "слід".

Христос, до твого відома, назвав найщасливішими людьми тих, хто в ньому не має потреби.
Тобі не нада Христова вчення? Стань збоку. Все одно нічого не розумієш і товчеш три своїх слова.

Циолковський в свій час в дурдомі відсидів за ідеї космічних польотів, філософа, який висунув теорію атомарної будови світу висміяли, як дурня.
З часом все знайшло своє підтвердження або спростування.

Ти, сам-то, хто такий? Що такого зробив, щоб називати Христа брехуном? Практично переконався в неправильності його принципу "любити ближнього"? За це його мали посадити в дурдом? Дурник ти й є.

Світ існує, ми живі, милосердя є
Що це доказує?
А ті, хто помер? А ті, хто не дочекався милосердя?
От нахріна такі тупі відмазки? Більше нічого сказати?

Щось я розізлився... Мене, як і Невзорова, дратує і одночасно смішить, коли людям лінь ворохнути звивинами.
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 01:07:59 від Сонечко+ »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв