Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583414 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1040 : 28 Вересня 2013, 16:50:28 »

нічого з наведеного немає жодного відношення до віри.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1041 : 28 Вересня 2013, 17:40:40 »

нічого з наведеного немає жодного відношення до віри.

перш за все уточніть що за віру ви говорите . і що має до тої віри , що ви говорите , відношення . а лише заперечувати , посилаючись на якусь віру , звучить досить таки по-віруючи ( тобто язиком молоти не мішки носити )

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1042 : 28 Вересня 2013, 18:41:17 »

віра — це стан, в якому перебувають боги. Тому для них все можливе.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1043 : 28 Вересня 2013, 20:49:56 »

віра — це стан, в якому перебувають боги. Тому для них все можливе.

я звичайно можу запитати де ви берете таку чарівну траву ... але почну з простого : при чому тут стан ? для поняття бог не існує стану і чогось "можливого-неможливого" . тому я ще раз запитаю : про якого чи яких богів і про яку віру ви говорите ?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1044 : 28 Вересня 2013, 21:21:42 »

я звичайно можу запитати де ви берете таку чарівну траву ... але почну з простого : при чому тут стан ? для поняття бог не існує стану і чогось "можливого-неможливого" . тому я ще раз запитаю : про якого чи яких богів і про яку віру ви говорите ?

1. місця знаю.
2. віра це не переконання та не світогляд. Віра -- це стан, відмінний від усього тобі відомого. Єдиною ознакою якого є зміна реальності "метафізичними" методами.
3. стан тут при тому, що без нього Бог залишається лиш поняттям.
4. боги, це ті, що створюють те, що люди називають реальністю.
5. дивись п. 2.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1045 : 29 Вересня 2013, 00:55:40 »

я звичайно можу запитати де ви берете таку чарівну траву ... але почну з простого : при чому тут стан ? для поняття бог не існує стану і чогось "можливого-неможливого" . тому я ще раз запитаю : про якого чи яких богів і про яку віру ви говорите ?

1. місця знаю.
2. віра це не переконання та не світогляд. Віра -- це стан, відмінний від усього тобі відомого. Єдиною ознакою якого є зміна реальності "метафізичними" методами.
3. стан тут при тому, що без нього Бог залишається лиш поняттям.
4. боги, це ті, що створюють те, що люди називають реальністю.
5. дивись п. 2.

все зрозуміло  . звичайно приємно , коли людей називають богом . а по поняттям стану він не має нічого спільного з якоюсь вірою та ще й при  зміні метафізичними методами . кажуть ректальний спектроаналіз переконує людей у будь-чому , але це є цілком матеріалістичний метод і бог там буде лише тоді , коли дослідник цього забажає .
 саме головне : не забувайте чарівні місця , де є така чудова трава

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1046 : 29 Вересня 2013, 12:42:32 »

Ну, так, я заскладно виклав думку.
Простіше буде так: те, що для людини, яка НЕ вірить НЕ можливо, для людини, яка вірить — звичайна річ.

Безліч підтверджень в прикладній діяльності людей: неможливі з точки зору фахівців відкриття та досягнення, переконаних в цій неможливості, з легкістю реалізуються людьми не обмеженими такими "корисними" переконаннями.

ректальний спектроаналіз
ух, ти ))) А це що таке?? Може: терморектальний криптоаналіз?

Але саме головне: ту маячню, що ти написав забудь як можна швидше.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #1047 : 29 Вересня 2013, 15:42:53 »


хм . не зрозумів - значить бог теж морально занепадає і очерствів ? що ж то за бог , який створює такі потворні собіподібні істоти і потім знущається над ними - замість того щоб заставляти вірити в себе ( чомусь при цьому згадую пацієнтів лікарень які вірують що вони наполеони і тд ) можна значно простіше бути постійно присутнім і виправляти свої помилки . одним словом бог якийсь халтурщик ( тобто створює халтуру або сам таким і є )
Відповідь від: 27 Вересня 2013, 21:26:03
2013, 21:28:11[/size]
Так, людина створена на образ і подобу Божу. Але що то за образ і подоба?
Ми складаємося з тіла, душі і духа. Я в контексті християнського розуміння,  (bornslippy на це і вказує....) Тобто ми маємо як люди різні тіла, навіть близнюки якось відрізняються, але образ і подоба - це якраз образ і подоба безсмертної душі. Бог є Дух  :). Душа є безсмертною, тільки в Божій подібності і образності ми маємо життя безсмертне. Тіло ж - ні. Бог не знущається з людини, людина і тільки людина здатна таку думку припустити  :(.Де спочатку був Адам??? Чому він опинився поза Божою присутністю? Навіть скажу : чому був позбавлений можливості споглядати Бога у вічі?
Не через те, що зїв ябко, бо Бог не велів, ні! а власне через те, що повірив у ЇЖУ! повірив у те, що достатньо щось зїсти, (тобто майже без зусиль) щоб пізнати добро і зло, бути як бог! :o
Звісно, не знаю я всіх таємниць буття  :-[, але знаю, вірю, що прихід Сина Божого - це повернення людини в дім ОТЦЯ. Туди, де і належиться буди створінню, створеному на образ і подобу Бога. Але як це повернення здійснює Бог?
Цитувати (вибране)
але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і безсильне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильних, - 28. і незначне світу та погорджене Бог вибрав, і те, чого не було, щоб знівечити те, що було, 29. щоб жадне тіло не величалося перед Богом. 30 Тож через нього ви у Христі Ісусі, який став нам мудрістю від Бога і оправданням, і освяченням, і відкупленням (1кор.),
І логічні висновки, повязані з мудруваннями щодо відсутності логіки у Божого провидіння - це мудрування світу... Для людини сильне, але для людини і тільки, в тілі, якого не буде згодом, не на користь душі  :bouquet:
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1048 : 30 Вересня 2013, 01:00:09 »

Простіше буде так: те, що для людини, яка НЕ вірить НЕ можливо, для людини, яка вірить — звичайна річ.

Приховано: Показати
ви - віруючий в жидівського бога ? чи не так ? яким чином ми знаємо що ви дійсно віруючий , а не самозванець ?  давно уже шукаю справжнього віруючого в жидівського бога
.
Відповідь від: 30 Вересня 2013, 00:44:07
Душа є безсмертною, тільки в Божій подібності і образності ми маємо життя безсмертне. Тіло ж - ні.

Приховано: Показати
чи не здається вам , що бог просто марнотратець - створює тіло , яке нікому не потрібно ? дуже дивно як для бога - невже він цього не розуміє ?  :o


Відповідь від: 30 Вересня 2013, 00:46:16
Де спочатку був Адам??? Чому він опинився поза Божою присутністю? Навіть скажу : чому був позбавлений можливості споглядати Бога у вічі?
Не через те, що зїв ябко, бо Бог не велів, ні! а власне через те, що повірив у ЇЖУ! повірив у те, що достатньо щось зїсти, (тобто майже без зусиль) щоб пізнати добро і зло, бути як бог!


хм . а яким чином адам знатиме , що таке добро і зло , якщо він ще не зїв плоди того дерева ? знову явний косяк бога . тобто вимагає щось у того , хто взагалі немає ніяких понятть . з таким же успіхом можна забити до смерті дитину за те , що вона не знає вищої математики .
Відповідь від: 30 Вересня 2013, 00:48:21
прихід Сина Божого - це повернення людини в дім ОТЦЯ. Туди, де і належиться буди створінню, створеному на образ і подобу Бога. Але як це повернення здійснює Бог?

Приховано: Показати
про те , яким чином бог це робить , напевне підійде слово " збочення" . тобто бог , знаючи все наперед ( згідно біблії так і є ) , створює адама ( знаючи уже в той момент , що адам згрішить ) , не дає можливості адаму навіть УЯСНИТИ що таке добро і зло , і післе цього адама і карає . ось це початок . Та детективні романи взагалі дурниця в порівнянні з біблією . а христос взагалі комедіянт . ПРЕКРАСНО ЗНАЮЧИ завчасно , що терпіння на хресті - то просто понти заради  людей , він однаково вимагає від людей чогось іншого , хоча сам змахлював на всі 100% . у будь-якій грі це би назвали "чітерством" .


Відповідь від: 30 Вересня 2013, 00:54:29
І логічні висновки, повязані з мудруваннями щодо відсутності логіки у Божого провидіння - це мудрування світу...

Приховано: Показати
без логіки світу не існує . своїми завумними фразами деякі віруючі в жидівського бога нагадують анекдот : По команде "Отбой!" наступает темное время суток .
адже якщо не керуватись логікою , то ви би кожен день розпочинали в пещері з розбитою головою від мамонта . саме головне , що мудрість людей є ніщо для бога ,  в першу чергу заставляє викинути релігії і богів на смітник , так як мудрість - це "володіння знанням, розумінням, досвідом, обачністю та інтуїтивним розумінням включно зі здатністю також вживати ці якості. Це — розсудливе та грамотне застосування знання. Великий, глибокий розум, що опирається на життєвий досвід." . згідно цієї знаменитої цитати біблія вважається просто набором букв
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 00:53:23 від Сонечко+ »
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1049 : 30 Вересня 2013, 01:21:53 »

Не впевнена, що Ви правильно тлумачите Біблію. Ось тут представник науки "кабала" дає деякі пояснення з цього приводу:<a href="https://www.youtube.com/watch?v=-guVE7N2qS4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=-guVE7N2qS4</a>.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=maD0gXUs5MI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=maD0gXUs5MI</a>
Перший ролик мав би автоматично продовжуватись ще на кілька частин-продовжень пояснення. Якщо відкинути "рекламу" кабали - досить цікаво послухати їхню версію "розкодування" записаних знань.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1050 : 30 Вересня 2013, 12:05:57 »

їхню версію "розкодування" записаних знань.
Хто як хоче, так і .... Для кожної мети існує своє розуміння.
Комусь треба керувати людьми і підкоряти їх своїй волі. Хтось бачить сенс життя в допомозі іншим. Хтось самостверджується та реалізується згідно своєї ситуації. Не так вже й багато проблем в людини в усі часи: насправді, лиш одна — вижити.
Методи різні: від простого вирішення поточних проблем до глобального плану захвату Всесвіту.
Шлях безкінечний і тому хибний. Он де о, навіть на форумі є достатньо людей, які вірять (вони кажуть, що знають, але насправді просто хтось їм сказав, та й вони запам'ятали) в свій великий, глибокий розум, що опирається на життєвий досвід.

Ти ж знаєш, ББА, що згідно того ж людського розуму, все в цьому житті відносно. І те, що колись було вершиною уявлень про світобудову тепер викладають у середній школі, як давні забобони. Про який великий та глибокий розум йдеться, коли вже через пів-століття можуть бути переглянуті навіть основи світогляду більшості цивілізацій? Куди йдемо? Де відповідь на всі питання? Невже не цікаво?

без логіки світу не існує .
приїхали  :D
згідно наукових доповідей, світ існував задовго до того, як люди усвідомили логіку. І буде існувати після того, як логіка, як поняття зникне. Більше того: БЕЗЛІЧ речей не описуються логікою в тому розумінні, як розумієш її ти.


ви - віруючий в жидівського бога ? чи не так ? яким чином ми знаємо що ви дійсно віруючий , а не самозванець ?  давно уже шукаю справжнього віруючого в жидівського бога .
1. Про віруючого — Не знаю. Це можна буде з'ясувати лиш за певних обставин.
2. Про самозванця — відповідь випливає з відповіді на перше запитання. Не мені вирішувати вірю, чи ні.
3. Про жидівського бога — Я не знаю, хто такий "жидівський бог". Я знаю, як знайти істину. Решта мене не хвилює.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1051 : 30 Вересня 2013, 16:17:22 »

приїхали  Посміхаюся
згідно наукових доповідей, світ існував задовго до того, як люди усвідомили логіку. І буде існувати після того, як логіка, як поняття зникне. Більше того: БЕЗЛІЧ речей не описуються логікою в тому розумінні, як розумієш її ти.

звичайно не існує . я бачу що ви навіть не маєте елементарного поняття що таке логіка . для примітивного тлумачення пропоную вам ЛОГІЧНО усвідомити , що спочатку треба ударити молотком по нозі і лише після цього вдчуєте біль , а не навпаки . це і є просте логічне спостереження : причина-наслідок . я розумію , що для багатьох людей це неможливо усвідомити ...

" У щоденній мові, логіка є способом судження, що полягає в отриманні висновку із набору припущень. Формальніше, логіка стосується виведення — процесу що продукує нові твердження із вже встановлених. Саме тому у логіці особлива увага приділяється структурам виводу — конкретніше, формальним відношенням між вихідними твердженнями та висновками, де «формальний» означає що ці відносини є незалежними від самих тверджень. Не менш важливим є дослідження істинності виводу, включаючи різноманітні можливі визначення істинності та передумови що на практиці уможливлюють її встановлення."


Відповідь від: 30 Вересня 2013, 16:15:59
1. Про віруючого — Не знаю. Це можна буде з'ясувати лиш за певних обставин.
2. Про самозванця — відповідь випливає з відповіді на перше запитання. Не мені вирішувати вірю, чи ні.
3. Про жидівського бога — Я не знаю, хто такий "жидівський бог". Я знаю, як знайти істину. Решта мене не хвилює.


бачу трава у вас чудова . правда не розумію , навіщо на форум ще час тратити  :)  тим більше що ви і так нічого не вирішуєте . сподіваюсь що хоч імя вам дають якесь вранці ? а дані відповіді хто вам диктує ?

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #1052 : 30 Вересня 2013, 16:55:53 »

мудрість - це "володіння знанням, розумінням, досвідом, обачністю та інтуїтивним розумінням включно зі здатністю також вживати ці якості. Це — розсудливе та грамотне застосування знання. Великий, глибокий розум, що опирається на життєвий досвід." .
І як ця мудрість, глибокий розум, що опирається на глибокий досвід, обачність і всі вживані якості, допомагають вам контролювати все? здоровя, життя  ;)
хм . а яким чином адам знатиме , що таке добро і зло , якщо він ще не зїв плоди того дерева
Бог - найвище Добро, Адам не пізнавши цього зробив вибір, Бог людині завжди дає вибір, і в цьому випадку, на волю людини Бог не впливає. іі воля  - вільна.
вимагає щось у того , хто взагалі немає ніяких понятть
Власне, вимагав ОДНУ РІЧ -не істи плоду, от і все.
Та детективні романи взагалі дурниця в порівнянні з біблією . а христос взагалі комедіянт . ПРЕКРАСНО ЗНАЮЧИ завчасно , що терпіння на хресті - то просто понти заради  людей , він однаково вимагає від людей чогось іншого , хоча сам змахлював на всі 100% . у будь-якій грі це би назвали "чітерством" .
шкода, що багато чого пишете з малоі букви...шкода  що то "понти"..... Тема ВІРА як і Банер про Бога, провокує багато суперечок, для когось - нагода лишній раз переконатись в своій вірі, для когось - показати всі своі доводи та логічні пояснення або ж іх відсутність...)....Xотів спитати, Бандера (син священника), Шухевич (ревний християнин), багато героів, що згинули по лісах, в сибірах, що витримали катування.... - здебільшого були християнами.... чи могла віра в  "понти Ісуса на Xресті" дати силу і відвагу так героічно пройти до кінця шляx, який вони обрали, послуговуючись чеснотами, які для невіруЮчиx - тільки-но діло честі. Коли слово ГРІX та ййого розуміння - не дозволяло зрадити, збреxати..

Якось так копнув....  :unknow просто на циx націоналістичниx ноткаx, закликав вас,  не ображати віру предків, і мою...  :!! їм би не сподобалися ваші дописи з малоі букви....
 
« Останнє редагування: 30 Вересня 2013, 18:11:57 від Lyolik »
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Про віру
« Прочитано #1053 : 30 Вересня 2013, 18:08:08 »

Та детективні романи взагалі дурниця в порівнянні з біблією . а христос взагалі комедіянт
Ти зараз образив мільйони людей в тому числі мене.Христос тобі може то і простить колись коли попросиш.А від мене маєш -  :barf
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1054 : 30 Вересня 2013, 23:45:42 »

Бог - найвище Добро, Адам не пізнавши цього зробив вибір, Бог людині завжди дає вибір, і в цьому випадку, на волю людини Бог не впливає. іі воля  - вільна.

я розумію , що ви  логіку не визнаєте , але яким чином адам може знати , що якийсь бог є добро , якщо він ще не їв плодів з дерева пізнання добра і зла . невже таке елементарне не може дійти до вас ??? тобто адаму пофіг той бог і все що з ним звязано , так як він ЩЕ НЕ ЗНАЄ що таке добро і зло !!! та включіть же мозок і заставте його працювати . я розумію , що віруючі є розумово зациклені ( щоб вірити в щось неіснуюче , так як існуюче НЕ ПОТРЕБУЄ ніякої віри - воно є і воно існує , на відміну від різного виду богів )  , але елементарне повинні нарешті зрозуміти !!!    :duvno   :duvno   :ganba 
Відповідь від: 30 Вересня 2013, 23:17:15
Власне, вимагав ОДНУ РІЧ -не істи плоду, от і все.

та йому пофіг , що якийсь бог просив - для адама до того часу , поки  він не спожив плоди дерева пізнання добра і зла , що бог , що таракан , що трава має абсолютно нейтральний смисл . невже це незрозуміло ???   :ganba  :ganba
Відповідь від: 30 Вересня 2013, 23:19:21
нагода лишній раз переконатись в своій вірі

яким чином ви знаєте , що вірити , і яким чином можете доказати свою віру ? просто таляпати язиком може любий
Відповідь від: 30 Вересня 2013, 23:22:19
не ображати віру предків, і мою...

віра ваших предків ??? ви що - єврей ? та й як я можу знати , що ви дійсно вірити в жидівського бога ? а якщо ви українець - то віру ваших предків убивці-християни знищили разом з предками ще в 9-10 столітті
Відповідь від: 30 Вересня 2013, 23:23:32
просто на циx націоналістичниx ноткаx,

якщо ви підтримуєте жидівську релігію то просьба не вважати себе українцем , а то українцям соромно за таке :ganba
Відповідь від: 30 Вересня 2013, 23:29:07
Ти зараз образив мільйони людей в тому числі мене.

жиди плюють вам прямо в обличчя , так як для них ви ніщо - а ви ще й підтримуєте їх в цьому і горді за це .  а чому не ображає вас якийсь ідіотизм , що був придуманий жидами ( та й вони його вкрали у єгиптян ) , а потім адаптований для гоїв як християнство чи муслімство ?    :duvno   тобто вважати себе тупим бараном ( згідно біблії )  і слухати якийсь ідіотизм вас не ображає ???    :ganba   
Відповідь від: 30 Вересня 2013, 23:32:31
Христос тобі може то і простить колись коли попросиш.

Приховано: Показати
я не курю наркотики і не страждають хворобами головного мозгу . якщо таке поняття як христос існує , то якого біса цей недоучений святий дозволяє людям мучитись від хворіб , убивати один одного , брехати , красти , знищувати все - і все це з його імям ? якщо би щось типу христос існувало , то явно ми би не бачили такий ідіотизм від релігії . та й той же христос тоже був шулєром - ЗНАЮЧИ НАПЕРЕД що типу смерть на хресті то лише понти заради понтів - він закликає до самопожертви ? ну не падло же він - створювати лохотрон , знаючи , що йому за це нічого не буде !!!
 Я же не можу простити від вас БРЕХНІ , ОБМАНУ , ВБИВСТВ і решту , що так  славні віруючі жидівських богів .
Скільки же людей загинуло чи було закатовано в імя якогось брєду сивої кобили ???    :ganba :ganba :ganba
Відповідь від: 30 Вересня 2013, 23:37:22
Ось ще один "віруючий" - таку чушь несе що аж ригати хочеться

http://youtu.be/ERJfmQyXTtA
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2013, 00:56:55 від Сонечко+ »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1055 : 01 Жовтня 2013, 09:01:50 »

ну не падло же він

Хе... Є такий фільм "Агора"... Дуже яскраво зображені там ранні християни-фанатики, які бризкаючи слиною поливають брудом все, що було створено до їхнього приходу. І при першій нагоді поводяться як "прогресивна частина суспільства" — знищують те, що було створено і здобути їхніми предками, на підставі лиш одної думки: ми праві, а ви — дебіли темні.

Коли читаю і слухаю, що говорять представники "славян", родновіри, трихлібовці, з якою ненавистю сміються над тупістю християн, то розумію, що те саме відбувалося колись і за ранніх часів християнства, і становлення будь-якої релігійної течії.

ББА, звичайно, виняток: він, судячи з усього прямий нащадок Перуна ))), народився в родині, як мінімум шамана або віщуна, які були по-звірячому закатовані жидівськими катами. Тому в нього така ненависть до жидівського бога.

Якщо ти не розумієш суть вчення Христа, то це не означає, що воно "набір букв".

В принципі, все це вже тисячі раз повторювалось, тому зрозуміло і така поведінка має пояснення.
Не набагато цікавіше було б почути, як собі уявляють правильний стан речей бба-подібні мислителі, але все ж. Може хтось напише? Вразить нас шириною думки?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1056 : 01 Жовтня 2013, 10:37:15 »

ББА, звичайно, виняток: він, судячи з усього прямий нащадок Перуна ))), народився в родині, як мінімум шамана

Може я неуважно читав, але мені видалося, що ББА сповідує більше атеїстичні ніж язичницькі погляди  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #1057 : 01 Жовтня 2013, 11:24:04 »

Власне атеізму якразі властиві такі докази і домисли і подібні вислови 
Цитувати (вибране)
що бог , що таракан
, або 
Цитувати (вибране)
тобто вважати себе тупим бараном ( згідно біблії )
, або такий "гуманізм"
Цитувати (вибране)
Я же не можу простити від вас БРЕХНІ , ОБМАНУ , ВБИВСТВ і решту , що так  славні віруючі жидівських богів . Скільки же людей загинуло чи було закатовано в імя якогось брєду сивої кобили ???
переживання, щоб людей не надурили: 
Цитувати (вибране)
та й той же христос тоже був шулєром - ЗНАЮЧИ НАПЕРЕД що типу смерть на хресті то лише понти заради понтів - він закликає до самопожертви ? ну не падло же він - створювати лохотрон , знаючи , що йому за це нічого не буде !!!
Воістину - Xристос  - наріжний камінь істини  8), xто спіткнеться об нього -  розібється, одним слово не встоіть ( Від Бога це сталося і дивне  воно в очаx нашиx)
 Достатньо нападок було, та й буде.... Всіx мучить, що Бог жидівський.... я вам скажу, багато імен, що носимо, теж цього поxодження  :) - Степан наприклад, Іван..... Якщо уважно читати, Бог себе обявляє ВСІМ НАРОДАМ. Не розумію, звідки стільки ненависті, нелюбові.... жиди що, розорили вашу xату? особисто вас образили??? ЖИДИ - КОРЄНЬ ВСЄX БЄД???по-вашому  :(
 Я розумію, що xjтілося б, щоб поxодження релігіі було Украінське, уявляю собі, як би ви ремствували стосовно якиxось нападок на раxунок цього  ;)
Більше на пости бба не відповідатиму в цій темі   :bouquet:

Думав, що це мінус в назві теми, бо вона багатогранна, але з другого боку - 53 сторінки, це про щось каже ;) А стосовно незрозумілиx місць в Бібліі  - можна створити  нову тему.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #1058 : 01 Жовтня 2013, 11:49:45 »

А стосовно незрозумілиx місць в Бібліі  - можна створити  нову тему.
То всюди одне те й саме ))

Може я неуважно читав, але мені видалося, що ББА сповідує більше атеїстичні ніж язичницькі погляди 
Атеїстам пофіг який там бог — жидівський чи слов'янський, я сам був затятим атеїстом, тому знаю ))). ББА ж неодноразово робить акцент на "жидівському" походженні, тому я й подумав. А, взагалі, мені пофіг: життя мудра штука, хоча й деколи жорстока: хтось для себе робить відкриття, а хтось залишається в полоні "переконань".
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1059 : 01 Жовтня 2013, 11:56:54 »

Мені здається, що упор на "жидівського бога" зроблений просто для "більшої переконливості". Адже перевірено, що на декому цей аргумент спрацьовує.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.