Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 584053 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #1000 : 18 Травня 2013, 18:05:29 »

ну для мене меркантильний інтерес це коли є фінансова чи матеріальна винагорода.
а те що ви вважаєте не уважним читанням , всього тільки ваше бажання видати бажане за дійсне. творець один і люди вірять в одного те що релігії різні то вже особливості географії та культури. всі хто вірять і не вірять захищені творцем. тим більше мале дитя. те що у нас така процедура хрещення це тільки регіональні особливості.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1001 : 19 Травня 2013, 11:42:41 »

« Останнє редагування: 19 Травня 2013, 11:52:07 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1002 : 19 Травня 2013, 17:58:06 »

особисто я хрестив дітей не для того аби вони стали християнами. а для того аби Творець їх оберігав.
всі хто вірять і не вірять захищені творцем. тим більше мале дитя.
Я щось не зрозуміла - одна фраза заперечує іншу. Хрещу, щоб Творець їх оберігав і водночас всі діти і так захищені Творцем. :unknow Значить хрещу для чогось іншого,думаю, що просто так, "бо інші так роблять". Або на справді не вірите, що діти і так захищаються Богом\Творцем. А це вже не віра, а "так - про всяк випадок"... Тобто, з цих 2 постів я роблю висновок про нас, що ми в своїй більшій масі насправді НЕ ВІРИМО. Чи боїмося це робити, чи не уміємо довіряти\довірятись чи по якійсь іншій причині...Я не виняток - у мене останнім часом з"явилось багато сумнівів щодо вибору шляху. Все, що знаю, це який "багаж" треба набути\брати із собою, а який - ні. Але і тут - зайве не можу залишити із-за тієї ж нехватки довіри з  мого боку до тієї інформації, якою володію...Тому, порахувала "за розумне", ПОКИ ЩО просто розслабитись і йти за покликом серця та інтуїції. Відчуваю необхідність молитись і сповідатись - іду, відчуваю потребу у якомусь ритуалі\дійстві\Таїнстві - прийму участь, не хочеться розумом, але відчуваю поклик серця - віддам перевагу серцю. У всьому іншому - просто живу, прислухаючись то до розуму, то до серця, стараюсь здобути цікаву мені інформацію і подивитись як вона працює у житті. (Тому самі по собі "вимальовуються" певні життєві закони, які таки збігаються з Біблійними догмами в основному і розбігаються часто з релігійними).
1. Щодо молитви - підсвідому потребу у ній відчуваю щоденно. Але от яке питання мене муляє давно - чи варто у тій молитві щось просити Господа? Адже Він і так знає наші потреби. І все що Він хоче - це те, щоб у молитвах ми Його славили і дякували. Напевно. Та й сама молитва(текст) може бути просто певним вібраційно-інформаційним кодом\ключем. У всякому випадку - щира молитва здатна очистити твою ауру, змінити енергетичну вібрацію і дати душі заспокоєння і смирення.
2.Думаю віра без довіри не можлива. Може нам спершу потрібно навчитись довіряти - тоді і віра буде? Вірити у Творця і не довіряти Йому - як наче нонсенс якийсь виходить. Тобто, вірю, що Бог захищає, але не довіряю, що захистить мене чи мою дитину тому зроблю щось додатково.
3.Хіба хрещення - саме для того, щоб охрещеного захищали? Певно таки у цьому є інший сенс. І про нього згадано у тій же Біблії.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1003 : 20 Травня 2013, 13:01:20 »

Я щось не зрозуміла - одна фраза заперечує іншу. Хрещу, щоб Творець їх оберігав і водночас всі діти і так захищені Творцем.

саме цікавіше  , що переважна більшість "віруючих" у єврейського бога також ЩИРО вірять у бабку з порожнім відром , не давати гроші вечером якщо в хаті мала дитина , плювати через плече , присісти на дорогу і тд .  пояснення можете придумати самі і думаю , що всі погодяться , що типу вірити можна щиро , але коли чорний кіт дорогу перебіжить , то краще обійти його :)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #1004 : 20 Травня 2013, 18:20:53 »

 :fool  хочеться матюкатись. млинець млинець млинець млинець.
Я щось не зрозуміла - одна фраза заперечує іншу. Хрещу, щоб Творець їх оберігав і водночас всі діти і так захищені Творцем. не знаю Значить хрещу для чогось іншого,думаю, що просто так, "бо інші так роблять". Або на справді не вірите, що діти і так захищаються Богом\Творцем. А це вже не віра, а "так - про всяк випадок"...
додайте смайлик б'юсь головою об стінку. так що б вам було зрозуміло це як багаторівневий ступінь захисту. як є день і ніч так є і добро і зло!!! коли дитина народилась вона під захистом добра (Творця) та чим старше дитина стає тим більше стикається із злом. так хрещення є додатковим захистом як різні обереги. невже я це пояснюю. насправді я вірю в те що вірю. не потрібно тут свої фантазії мені приписувати, бачу ви вірите в те що можна винести мозок кожному. ще з теми про субару зарікався з вами сперечатись, але це вже переходить всі межі. не фантазуйте на моїх постах фантазуйте над собою.
Але от яке питання мене муляє давно - чи варто у тій молитві щось просити Господа? Адже Він і так знає наші потреби.
100% ні!!! ми маємо те що заслуговуємо.
І все що Він хоче - це те, щоб у молитвах ми Його славили і дякували.
просто сплю і бачу як творець тащиться від того як його славлять. ви насправді вважаєте що він марнославний. сумніваюсь. дякувати так але точно не славити.
2.Думаю віра без довіри не можлива. Може нам спершу потрібно навчитись довіряти - тоді і віра буде? Вірити у Творця і не довіряти Йому - як наче нонсенс якийсь виходить. Тобто, вірю, що Бог захищає, але не довіряю, що захистить мене чи мою дитину тому зроблю щось додатково.
фантазії на вільну тему. вся ваша фантазія впирається в християнське уявлення про Творця.
3.Хіба хрещення - саме для того, щоб охрещеного захищали? Певно таки у цьому є інший сенс. І про нього згадано у тій же Біблії.
ну вже просвітіть неуків.
саме цікавіше  , що переважна більшість "віруючих" у єврейського бога також ЩИРО вірять у бабку з порожнім відром , не давати гроші вечером якщо в хаті мала дитина , плювати через плече , присісти на дорогу і тд .  пояснення можете придумати самі і думаю , що всі погодяться , що типу вірити можна щиро , але коли чорний кіт дорогу перебіжить , то краще обійти його
на мою думку є добро і зло. Добро (Творець) це позитивна енергія. зло - негативна. звідси і негативні прикмети в котрі вірять люди. хтось вірить у християнство , хтось в іслам але у кожній релігії є добро і зло.
 
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #1005 : 20 Травня 2013, 20:09:30 »

Ага, наші батьки вірили і ми віримо, бо так треба, бо так книжка пише.
А те, що та книжка містить купу нісенітниць і протиріч, бо вона плід людський, а людям властиво помилятись, - це ще треба включити мозг і думати. А думати - то складно, простіще просто вірити. Баранам не треба думати, за них пастир думає.
Такий приклад: в лісі лисичка піймала і з’їла зайчика. Це добро чи зло?

В Африке  у  бедуина спрашивают:
- Что такое " Зло "?
-  Зло  -  это   если  соседнее племя украдет моих  верблюдов .
- А что такое " Добро "?
-  Добро  -  это   если   я  украду всех  верблюдов  в соседнем племени...
Відповідь від: 20 Травня 2013, 19:38:33
більшість "віруючих" у єврейського бога також ЩИРО вірять у бабку з порожнім відром
Це так, на всякий пожарний. І що характерно, когнитивний диссонанс їх мало турбує.
Такі парадокси на кожному кроці. І до лікаря піти, якщо є хвороба і свічку поставити за здоров’я.
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #1006 : 20 Травня 2013, 20:17:50 »

то зрозуміло. звичайно в житті не існує ідеального добра так і зло часто буває добрим. тому й кажу всіх нас захищає добра енергія а вже скільки туди примішується зла то вже ми визначаємо. тому що без зла не було б добра як без ночі дня.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1007 : 21 Травня 2013, 11:36:39 »

коли дитина народилась вона під захистом добра (Творця) та чим старше дитина стає тим більше стикається із злом. так хрещення є додатковим захистом як різні обереги. невже я це пояснюю. насправді я вірю в те що вірю. не потрібно тут свої фантазії мені приписувати, бачу ви вірите в те що можна винести мозок кожному. ще з теми про субару зарікався з вами сперечатись, але це вже переходить всі межі. не фантазуйте на моїх постах фантазуйте над собою.

я не хочу видатись настирним і злим , але чим старше дитина стає то вона тим більше стикається ЯК ЗІ ЗЛОМ ТАК І З ДОБРОМ . не можу зрозуміти , навіщо так однобоко думати . відносно оберегів , примет і тому подібного - я вважаю , що якщо я вірю , що є якийсь бог ( чи аллах чи зевс чи будда чи щось або хтось ) який ДІЙСНО настільки всесильний , що може все - то тоді я лише в нього вірую і дотримуючись релігійних правил ( чи релігійних обрядів чи всього того що приписує релігія чи віра - не буду сперечатись ) я в теорії можу , чи повинен , отримати від даного бога весь захист ( а також цілі , джерела достатку чи навіть покарання ) у повній мірі , а тому різні лікарі , примети , чорні коти чи зло у вигляді путіна і януковіча на мене ( як людину віруючу ) не діє . тобто взагалі . а то виходить що якийсь гівнюк з даунбаса чи задрепаний кіт з підворітні чи якийсь уявний чорт має більшу силу чи владу ніж бог . погодьтеся що це звучить досить дико 

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1008 : 21 Травня 2013, 17:01:13 »

я не хочу видатись настирним і злим , але чим старше дитина стає то вона тим більше стикається ЯК ЗІ ЗЛОМ ТАК І З ДОБРОМ . не можу зрозуміти , навіщо так однобоко думати
Однозначно. Хрести її чи не хрести, а якщо людина стане "стикатися зі злом" і впускати те зло у своє життя - то матиме по стану серця свого, не залежно від оберегів(до яких приписано бонсліппі хрещення). У тюрмах, наприклад, і серед наркоманів повно хрещених немовлятами
коли дитина народилась вона під захистом добра (Творця) та чим старше дитина стає тим більше стикається із злом. так хрещення є додатковим захистом як різні обереги.
М-дя. :=) Хрещення - це додатковий оберіг "на потім"- ще такої "версії" не чула. А що - прикольно :good придумано.
ну вже просвітіть неуків.
Та це не секретна інформація - є у Біблії :). Але, якщо цікаво -
про хрещення у нас на форумі багато де говорилось. Наприклад, Юлія непогано пояснила(це не моя думка, тому битись об стінку головою, надіюсь не будете): http://forum.kalush.info/index.php/topic,334.msg30693.html#msg30693
Чи ось гарно пояснено з цитатами:
Цитувати (вибране)
"ХРИЩЕННЯ - НЕ ТІЛЕСНОЇ НЕЧИСТОТИ ПОЗБУТТЯ, АЛЕ ОБІТНИЦЯ БОГОВІ доброго сумління, - спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа.”    (1 Петра. 3:21).
Те, ніби обряд хрищення є якимось таїнством і магічним захисним обрядом від диявола є вигадкою, що не має біблійних підстав. Формальний обряд ні від чого не рятує і не захищає.
Тому ап.Петро какзав, що не обмиття водою рятує, а саме ОБІТНИЦЯ БОГОВІ. Ось ми і підійшли до найголовнішого, що стоїть за формальним.
"Він нас спас не з діл праведності, що ми їх учинили були, а зі Своєї милості, через обмиття відродження і відновлення Духом Святим ".
-Для того, щоб охреститись\охриститись(не знаю все ж як правильніше), треба усвідомити і прийняти апостольське вчення, слово :
"Ті, хто прийняв його слово, охристилися". Дії 2:41
-Для того, щоб охриститись, треба увірувати:
"Хто увірує й охриститься , буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде". Марка 16:16.
-Для того, щоб охриститись,треба навчитись:
"Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів". Матв.28:19,20.
- Для того, щоб охриститись, треба ВІРУВАТИ З ПОВНОГО СЕРЦЯ (що є неможливим для немовляти):
"А Пилип відкрив уста свої, і, зачавши від цього Писання, благовістив про Ісуса йому. І, як шляхом вони їхали, прибули до якоїсь води. І озвався скопець: Ось вода. Що мені заважає христитись? А Пилип відказав: ЯКЩО ВІРУЄШ із повного серця свого, ТО МОЖНА ( можете далі продовжити думку самі ) . А той відповів і сказав: Я вірую, що Ісус Христос то Син Божий!І звелів, щоб повіз спинився. І обидва Пилип та скопець увійшли до води, і охристив він його". Дії 8:36-38
вся ваша фантазія впирається в християнське уявлення про Творця.
Не лише в християнське. Інакше, у мене не було б зайвих запитань і сумнівів. Мої уявлення йдуть з давніших часів ніж виникло християнство - з ведів, на основі яких виникли і розвинулись різні віровчення і релігії.
зарікався з вами сперечатись,
Сперечатись? Навіщо сперечатись і нав"язувати своє бачення? Просто висловлюйте свою думку, як тут роблять всі інші. Нічого страшного, у тому, що ваша\чи моя\чи когось іншого думка з чиєюсь не збігається. А сперечатись і справді - нічого не дає, особливо,якщо без фактів.
у вигляді путіна і януковіча на мене ( як людину віруючу ) не діє
гг. А на мене, на жаль Янукович діє і встановлені його владою закони. Ніякий оберіг не допомагає :D
« Останнє редагування: 21 Травня 2013, 18:13:21 від Сонечко+ »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1009 : 25 Травня 2013, 22:11:06 »

Доказательство существования Бога

https://www.youtube.com/watch?v=p7EBZ93HJPE

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Про віру
« Прочитано #1010 : 28 Травня 2013, 00:12:14 »

додайте смайлик б'юсь головою об стінку. так що б вам було зрозуміло це як багаторівневий ступінь захисту. як є день і ніч так є і добро і зло!!! коли дитина народилась вона під захистом добра (Творця) та чим старше дитина стає тим більше стикається із злом. так хрещення є додатковим захистом як різні обереги. невже я це пояснюю.
Хрещення ніколи не було і не є захистом від чогось. Воно є ритуалом приєднання до певної конфесії (у даному випадку - християнства). Таким собі спрощеним варіантом можливого скороченого звернення до Бога в межах певної релігії.
Відповідь від: 27 Травня 2013, 16:03:08
100% ні!!! ми маємо те що заслуговуємо.
100% Ви тут не праві. Думаю Вам невідомий механізм спілкування з Творцем.
звідси і негативні прикмети в котрі вірять люди.
Не може бути негатвних чи позитивних прикмет. Це - просто певні ситуації, а далі і наслідки їх. Фактично ми тут знов звертаємось до фізики хімії, алхімії і т.д. і лише невігластво не дає правильно зрозуміти і коментувати нам ці явища. Негатив чи позитив прикметам надають самі люди.
Хрести її чи не хрести, а якщо людина стане "стикатися зі злом" і впускати те зло
Тут справа не у тому, що людина стикається зі злом, а в тому, що впускає його в себе.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1011 : 14 Червня 2013, 10:58:42 »

Може комусь таке треба  :=)

Прийшло мені на мейл як коментар до відео де румунські селяни бавляться в джедаїв  :=)

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=IDqUcdyoYD4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=IDqUcdyoYD4</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1012 : 14 Червня 2013, 14:16:17 »

Я так зрозуміла, що чоловік передає листи з проханнями до стіни плачу в Єрусалимі?
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1013 : 22 Липня 2013, 23:04:25 »

Чули таку церкву -  Українська Правовірна Греко-католицька церква? Цікаво, правда?
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #1014 : 23 Липня 2013, 09:17:14 »

Та давно вже чув, знав, з 2007року, стикався, знав "бувшиx" там, просто це не церковний форум....
І тема троxи не та :-[      Це конкретно - СЕКТА

 якщо цікаво http://catholicnews.org.ua/tags/dognalizm
« Останнє редагування: 23 Липня 2013, 13:03:47 від Lyolik »
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1015 : 23 Липня 2013, 13:55:48 »

Якби не розповіді людей про О. Білозір, то і не знала б. Просто я завжди думала, що секта - то щось типу протестанських церков, без повторення ритуалів і образів традиційних церков.
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #1016 : 23 Липня 2013, 14:28:43 »

Підгорецькі, ще так іx поназивали,  всім пороздавали анафеми  :=), є іxній сайт, всди намагаються зазняти провокативне відео, де б вони були в світлі "мученицькому", "гонимі за віру"...Є з Калуша лди, які до ниx  іздять. Мав суперечки з тими людьми, перше враження було таке, що вони осатанілі  :o
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #1017 : 08 Серпня 2013, 12:07:15 »

Хрещення ніколи не було і не є захистом від чогось. Воно є ритуалом приєднання до певної конфесії (у даному випадку - християнства). Таким собі спрощеним варіантом можливого скороченого звернення до Бога в межах певної релігії.
це християнське пояснення.?! це маркування? так ваша релігія якраз проти будь якого маркування. мої діти хрещені. і точно не через те що я хочу аби вони були християнами. я хочу аби вони були чесними людьми, а в кого вони будуть вірити то вже їх справа. так це ритуал, і як ритуал хрещення викликає в мене почуття добра. і нічого зв'язаного із релігією.
100% Ви тут не праві. Думаю Вам невідомий механізм спілкування з Творцем.
ну звичайно я не правий адже тільки християни запатентували таке вміння :D підозрюю що цей механізм полягає у фінансуванні церкви, в рабському послуху, чи може у звинуваченні незгідних з християнською доктриною?
Негатив чи позитив прикметам надають самі люди.
отож! люди просто дають пояснення події згідно рівню своїх знань чи досвіду, чи тому що їм кажуть робити чи знати. от наприклад християнство, знайшло для себе гарну відмазку. якою всі хто не погоджується з їх доктриною називає зрадниками чи грішниками чи ще якось ображає.
я не хочу видатись настирним і злим , але чим старше дитина стає то вона тим більше стикається ЯК ЗІ ЗЛОМ ТАК І З ДОБРОМ . не можу зрозуміти , навіщо так однобоко думати . відносно оберегів , примет і тому подібного - я вважаю , що якщо я вірю , що є якийсь бог ( чи аллах чи зевс чи будда чи щось або хтось ) який ДІЙСНО настільки всесильний , що може все - то тоді я лише в нього вірую і дотримуючись релігійних правил ( чи релігійних обрядів чи всього того що приписує релігія чи віра - не буду сперечатись ) я в теорії можу , чи повинен , отримати від даного бога весь захист ( а також цілі , джерела достатку чи навіть покарання ) у повній мірі , а тому різні лікарі , примети , чорні коти чи зло у вигляді путіна і януковіча на мене ( як людину віруючу ) не діє . тобто взагалі . а то виходить що якийсь гівнюк з даунбаса чи задрепаний кіт з підворітні чи якийсь уявний чорт має більшу силу чи владу ніж бог . погодьтеся що це звучить досить дико 
це все християнський підхід. до речі християнство в сучасній інтерпретації якраз і створене для того аби виправдати безкарність керівників держави, чи брехню релігійних лідерів. не буває добра без зла і навпаки. хтось мусить бути поганим. і я не вірю що Творець котрий є еталоном доброти згідно християнства може відправити людину в пекло через якийсь проступок. 

Відповідь від: 08 Серпня 2013, 11:30:03
Однозначно. Хрести її чи не хрести, а якщо людина стане "стикатися зі злом" і впускати те зло у своє життя - то матиме по стану серця свого, не залежно від оберегів(до яких приписано бонсліппі хрещення). У тюрмах, наприклад, і серед наркоманів повно хрещених немовлятами
я впевнений що Творець любить всіх однаково.
М-дя. Крейзі Хрещення - це додатковий оберіг "на потім"- ще такої "версії" не чула. А що - прикольно похвально придумано.
знайшов якраз християнське пояснення
Цитувати (вибране)
Хрещення. Це таїнство означає прилучення людини до християнства зануренням у воду або скропленням. Здійснюється священнослужителем. Слово "хрещений" рівнозначне слову "християнин". Обряд хрещення символізує звільнення хрещеного від лихого впливу Диявола. В його основі - ідеї про злу силу непокірного Богові Диявола і про "первородний гріх", від якого слід очищатися скропленням водою. Обряд окроплення водою як магічна дія виник дуже давно. Багато народів вважали, що вода має здатність відганяти відлюдний "нечисту силу", тому ще до виникнення християнства існував звичай окроплювати немовля водою і при зануренні в неї давати йому ім'я. Раннє християнство не знало обряду хрещення. Він впроваджувався поступово, і тільки рішеннями перших вселенських соборів (IV ст.) хрещення було оголошене обов'язковим.

-Для того, щоб охреститись\охриститись(не знаю все ж як правильніше), треба усвідомити і прийняти апостольське вчення, слово :
"Ті, хто прийняв його слово, охристилися". Дії 2:41
-Для того, щоб охриститись, треба увірувати:
"Хто увірує й охриститься , буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде". Марка 16:16.
-Для того, щоб охриститись,треба навчитись:
"Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів". Матв.28:19,20.
- Для того, щоб охриститись, треба ВІРУВАТИ З ПОВНОГО СЕРЦЯ (що є неможливим для немовляти):
"А Пилип відкрив уста свої, і, зачавши від цього Писання, благовістив про Ісуса йому. І, як шляхом вони їхали, прибули до якоїсь води. І озвався скопець: Ось вода. Що мені заважає христитись? А Пилип відказав: ЯКЩО ВІРУЄШ із повного серця свого, ТО МОЖНА ( можете далі продовжити думку самі ) . А той відповів і сказав: Я вірую, що Ісус Христос то Син Божий!І звелів, щоб повіз спинився. І обидва Пилип та скопець увійшли до води, і охристив він його". Дії 8:36-38
зараз розкажу свому семимісячному Олексію, що він вже прийняв і увірував. впевнений він буде щасливий :)

Не лише в християнське. Інакше, у мене не було б зайвих запитань і сумнівів. Мої уявлення йдуть з давніших часів ніж виникло християнство - з ведів, на основі яких виникли і розвинулись різні віровчення і релігії.
так аргументи ваші якраз християнські.
Тут справа не у тому, що людина стикається зі злом, а в тому, що впускає його в себе.
людина вірить тому що бачить чи чує. мільйони християн вірять в неправду котру їм вішають в зло яке їх змушують робити . нацисти були християнами . інквізитори разом з хрестоносцями були суперхристиянами  і це не заважало їм робити зло. та питання в тому що навіть зло є досвідом, який приведе людину до добра.
Це конкретно - СЕКТА
назвіть розбіжність із християнством?
Підгорецькі, ще так іx поназивали,  всім пороздавали анафеми  Крейзі, є іxній сайт, всди намагаються зазняти провокативне відео, де б вони були в світлі "мученицькому", "гонимі за віру"...Є з Калуша лди, які до ниx  іздять. Мав суперечки з тими людьми, перше враження було таке, що вони осатанілі 
цікаво було б почути думку наших предків яким кальоним желєзом нав'язували християнство :)

Відповідь від: 08 Серпня 2013, 12:00:32
Цитувати (вибране)
Слово “хрещення” у першоджерелі (а Священне Писання Нового Заповіту було написане по-грецьки, за винятком Євангелія від Матвія, яке, згідно з переказом, писане давньоєврейською чи арамейською мовою, і лише згодом перекладене на грецьку) звучить як “баптисма”, і означає “занурюю”, або “повне занурення”.
знайшов ще таку цікавинку. до речі англійською хрещення перекладається як baptism. а у нас баптизм набув негативного значення.
Відповідь від: 08 Серпня 2013, 12:05:31
Цитувати (вибране)
Обряд повного занурення з метою оновлення, переродження, прийшов з глибини віків, і був відомий задовго до Івана Хрестителя. Він практикувався як язичниками, так і юдеями. За часів Римської імперії патрицій, набувши собі раба, занурював його повністю у воду, і після цього давав нове ім’я. Означений ритуал символізував те, що віднині ця людина – його раб, і минуле життя її ніби змивається, повністю стирається. Рабовласник давав рабу нове ім’я на знак повної приналежності собі.

До речі, про зміну імені на знак переміни володаря у старозавітні часи ми можемо прочитати і на сторінках Біблії. Так в 4-й книзі Царств (2-га Царів), 23 розділ, 34 вірш, згадується історія Ел’якима, сина царя Йосії, якого фараон Нехо перейменував на Єгоякима, поставивши царем замість брата його у 609 році до Різдва Христового. З омовінням, зануренням (єврейською “атбала ”, або “тевілла”) ми зустрічаємося у багатьох місцях Старого Заповіту. Це слово використане в книзі Буття, 35.2; Левит, 8.6; 16.4; 17.16; Ісаї, 4.4; Єзекіїля, 36.25; Захарії, 13.1 тощо.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #1018 : 19 Серпня 2013, 11:29:15 »

Якось в одній місцевості була велика посуха, напередодні збору врожаю була ймовірність того, що врожай міг загинути під палючим сонцем. Місцевий священник виголосив всім мешканцям, що о такій-то годині на горі буде проводитися спільне моління до Господа, щоби послав дощ на землю.
Не дивно, бо прийшли всі мешканці того містечка на молитву,....
 і лише одна маленька дівчинка прийшла на гору з парасолькою  :)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1019 : 22 Серпня 2013, 16:28:34 »

цікава відповідь .

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=YHGjhof-5NM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=YHGjhof-5NM</a>