Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583540 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #980 : 15 Травня 2013, 03:47:56 »

Коли бачу, як дітей дошкільного віку водять на сповідь і причащання, і ставлять їх там на коліна перед ксьондзом, то просто шляк трафляє
Коли дітей привчають відповідати за свої поступки, вміти розкаюватись, просити вибачення і пробачати - то вважаю добрим.
Але все-таки згідна з Яро Маєм у тому, що  хрещення немовлят є нав"язаною і "липовою" процедурою(спеціально не називаю у даному випадку це Таїнством). Адже, згідно Біблії, хрещення, як і віру в Ісуса Христа потрібно приймати СВІДОМО. Сам Син Божий охристився у 33 роки, а не у 1 чи 10 місяців. Про хрещення уже була окремо мова - це процес свідомий має бути для люди, яка охрищується. Але ми віримо, що таким чином ми надаємо дитині захист...
Може комусь і не варто чекати до 33 років - достатньо до 9 наприклад чи 16 :). Чи може наше дитя прийме віру наших предків - ведичну наприклад ;), а ми тут йому свій світогляд нав"язуємо. Чи правильно? Дитинку потрібно навчати християнській етиці, але вибір вона мала б робити самостійно і свідомо. Як і вибір професії чи своєї половинки.
Мене зі школи цікавило чому так багато різних віросповідань і чи ведуть вони до однієї і тієї ж мети?
Думаю, заняття якимись духовними практиками, віросповідання є необхідним для виконання нашої місії на цій землі у цьому тілі. Воно вказує шлях до нашого Творця, до Царства Божого, до нашого Начала. Але цей шлях, вважаю, ми також повинні надати право обирати дітям самим. Що підкаже їм їхнє серце, їхня свідомість. Ми мали б,як на мене, їм розповідати, залучати, дати можливість вивчати і приймати участь...але остаточний вибір мав би бути ЇХНІМ. А ми їм цього нав"язаним хрещенням не даємо...От такі думки посеред ночі   :pardon
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #981 : 15 Травня 2013, 07:04:28 »

Якщо можна додам від себе.
Ми мали б розповідати про християнські ,а не псевдохристиянські цінності.Але чи більшість батьків про них самі знають? Я маю на увазі християнські цінності такі як дари Божі, милість,милосердя, любов до Бога,до ближнього, до "братів наших менших"і інші. А не вчити дотримуватись кимось придуманих ритуалів з далекими від Господа думками, і з пустим серцем.Наслідок такого "вчення"ми бачимо наяву,світ впевнено крокує до деградації,при тому дотримуючись гарних традицій і обрядів. А про головне,про те ,що Бог є любов,що Він через любов і милосердя став нашим не тільки Творцем ,але і Спасителем ми забуваємо.Ми забуваємо ,що саме в цьому ми християни маємо бути подібніми до Бога.Цього якби вчили дітей ,то і діти відчували б себе дітьми Божими ,а не рабами.
« Останнє редагування: 15 Травня 2013, 09:27:54 від DVania »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #982 : 15 Травня 2013, 07:26:45 »

Наслідок такого "вчення"ми бачимо наяву,світ впевнено крокує до деградації,при тому дотримуючись гарних традицій і обрядів.

Це відбувається (згідно тієї ж Біблії) від "початку часів". Перелічені "християнські цінності такі як дари Божі, милість,милосердя, любов до Бога,до ближнього, до "братів наших менших"і інші" діють не так, як би нам хотілось. Вони нічим не відрізняються інших явищ в нашому житті.
Наприклад, займається людина спортом, не п'є, не курить, їсть здорову їжу, відчуває розумний баланс в роботі та відпочинку, не рветься заробити на кожному кроці, не труситься над кожним доляром ... (трам-там-там-там - барабанний дріб!) ... це її особисте щастя. І ніяк не впливає на життя алко-, трудо- та баксоголиків. Така людина подає лиш приклад власним життям -- хто хоче, той повторює.
Дехто береться "проповідувати" здоровий образ життя тим чи інакшим методом (пасивно, активно, агресивно) -- йому так хочеться. Ніхто нікому, нічого не винен. Живіть, як хочете.

Це логіка, це математика, це закон природи. А їх, як відомо (принаймні, мені) не буває поганих чи хороших. Вони просто є.
Вчення Христа не для всіх. Воно не має відношення до "успіху" в побуті (зарплатні, повазі оточуючих, фізичному самопочутті), це інше.
Хто хоче, той зрозуміє.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #983 : 15 Травня 2013, 09:41:53 »

Судячи з попередніх постів, всі віруючі.... Просто ніхто не може зробити так, щоб всі вірили однаково  :unknow.

В одного проповідника спитали, від коли треба виховувати дітей у вірі. Він спитав: - А скільки вашій дитині? Ті відповіли :- один місяць.
А він їм:- ну  то ви запізнилися на один місяць  :).

Не судіть тих батьків, що "ведуть" дітей до церкви. Ви у своїй вірі, своїм прикладом і баченням життя теж своїм робом виховуєте власних дітей, кажучи:- так добре, а так - ні. То чому тоді не можуть решта ділитися з дітьми тим, в чому вони у своєму власному житті оприділилися, і власне ЩО (ДОБРО) у їх житті є приорітетом. Інша справа як вони це сіють (чи розкидають). Бо в такому "розкиданні" можна винити як "сумлінних" християн, так і тих, хто ними не є.... І взагалі, можна винити всіх, зберігаючи свою віру... :( - Дивно?, винити і судути, зберігаючи віру??? бо мені здається що коли віриш, то вже нема необхідності когось винити , судити... а скоріше має бути бажання уникнути цього ганебства. Віра, коли віра у добро, виключає або унеможливлює зло в нашому житті і всі спонукання нас до нього.... Чому ми  тоді помічаємо, що хтось не так припаркувався, не так з нами обійшовся і т.д. Це ще раз підтверджує наше покликання до добра.... Просто ми ДУЖЕ відійшли від нього. Ми його не актуалізуємо, не насаджеємо власним прикладом дітям, ближнім.... 

Так само один місіонер говорив, що з Богом людина не навжиться сперечатися чи сваритися, зато дуже вміло вона це вміє робити з Церквою... :-[
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #984 : 15 Травня 2013, 10:08:09 »

віра це віра. вона є не залежно від церкви і попів.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #985 : 15 Травня 2013, 10:35:01 »

Так, віра - це віра, але природньо, що вона завжди в людині потребувала пошуку однодумців, розвивлася серед прихильників, зрештою, поставали осередки, спільноти, і т.д. ... Знаю наперед, що скажете про лідерів, як вони зрегілієзували віру  :)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #986 : 15 Травня 2013, 10:40:01 »

звичайно але християнство як релігія себе неодноразово компрометувало. історія виникнення, інквізиція, педофіли, і багаті священники. як мінімум.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #987 : 15 Травня 2013, 11:34:40 »

Або "хтось :evil" наполегливо компроментував...

Пригадайте чим спокушав  :evil  Христа в пустелі ?  Чуда, Їжа слава, влада, багатства... багато хто спотикається об це і понині, шкода  :(, Але якби не праведники, докази їхні  своїм життям, про  життя у вірі Христовій (Праведник житиме з віри) ворота пекельні справді здолали б християнство і вістку про Христа і життя вічне і не було б їх сліду на землі..
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #988 : 15 Травня 2013, 12:06:47 »

ну чомусь буддисти себе так не компрометували чи язичники! особисто для мене християнство неприйнятне тим що виховує в людях рабську психологію. також не розумію чому церква лякає пеклом а Біблія каже що Творець любить нас.  тобто я розумію що це все справа керівників церкви. церква давно забила на людей і розглядає вірян тільки як сировину для прибутків. праведникам не потрібна церква. вони просто праведники була би церква чи ні.
Відповідь від: 15 Травня 2013, 12:04:05
з.і. особисто я ходжу в церкву тільки до тих священників котрих поважаю. також для мене це сімейні традиції. все таки церква допомогла зберегти на Західній Україні мову культуру традиції, за це подяка. але це скоріше виняток.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #989 : 15 Травня 2013, 13:07:17 »

особисто я ходжу в церкву тільки до тих священників котрих поважаю. також для мене це сімейні традиції. все таки церква допомогла зберегти на Західній Україні мову культуру традиції, за це подяка. але це скоріше виняток.

не ходжу в церкву взагалі . якщо священники мене поважають то можуть зустрітись в більш цивілізованому місці і без робочого одягу . я ж не хожу в робі в гості і не приймаю гостей в робі . але священники поважають лише гроші , тому єдине про що вони балякають - ну ми всі знаємо :)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #990 : 15 Травня 2013, 13:11:53 »

не ходжу в церкву взагалі . якщо священники мене поважають то можуть зустрітись в більш цивілізованому місці і без робочого одягу . я ж не хожу в робі в гості і не приймаю гостей в робі . але священники поважають лише гроші , тому єдине про що вони балякають - ну ми всі знаємо
ну в суді теж в мантіях. і лікарі в халатах. я не зустрічаюсь з священниками по особистих питаннях чи випити.  священник виконує свій обов'язок. якщо він справжній. якщо не справжній то я до таких не ходжу.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #991 : 15 Травня 2013, 13:20:38 »

Якщо можна додам від себе.
Ми мали б розповідати про християнські ,а не псевдохристиянські цінності.Але чи більшість батьків про них самі знають? Я маю на увазі християнські цінності такі як дари Божі, милість,милосердя, любов до Бога,до ближнього, до "братів наших менших"і інші. А не вчити дотримуватись кимось придуманих ритуалів з далекими від Господа думками, і з пустим серцем.Наслідок такого "вчення"ми бачимо наяву,світ впевнено крокує до деградації,при тому дотримуючись гарних традицій і обрядів. А про головне,про те ,що Бог є любов,що Він через любов і милосердя став нашим не тільки Творцем ,але і Спасителем ми забуваємо.Ми забуваємо ,що саме в цьому ми християни маємо бути подібніми до Бога.Цього якби вчили дітей ,то і діти відчували б себе дітьми Божими ,а не рабами.

не можу зрозуміти , чому , чи з якого часу , милість,милосердя, любов ... ,до ближнього, до "братів наших менших"і інші. стали християнскими цінностями ??? це є ЦІННОСТІ СПІВІСНУВАННЯ ЛЮДЕЙ !!! а до християнства вони не мають НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ВЗАГАЛІ . досить згадали лише недавні події 90х коли ділили церкви - це щоб не лізти у різні дебрі столітть
Відповідь від: 15 Травня 2013, 13:14:50
ну в суді теж в мантіях. і лікарі в халатах. я не зустрічаюсь з священниками по особистих питаннях чи випити.  священник виконує свій обов'язок. якщо він справжній. якщо не справжній то я до таких не ходжу.

суді в мантіях - то це ще наслідки "цеховиків" - з історії повинні памятати як цеховики боронили свої закони і права . разом з тим ВСІ ХТО НА РОБОТІ ПОВИННІ НОСИТИ РОБОЧИЙ ОДЯГ . але де ви бачили суддю в мантії після роботи ? попи равіни і решту релігійників якимось чином думають , що вони значно вищі ( не знаю по чому ) ніж інші люди і зневажають решту носінням і постійним підкресленням своєю працею . сантехніки можливо теж горді , особливо коли вони успішно пробили міську каналізацію , та й користі від сантехніків значно більше , але ви до сантехніків не ходити , щоб вони вам розповіли як правильно ходити в туалет , куди кидати папірець , і якою стороною ходити до вітру :)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #992 : 15 Травня 2013, 13:45:36 »

до християнства вони не мають НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ВЗАГАЛІ
Це деякі служителі і церкви не мають відношення.А цінності ці і є християнські.Ми з вами християнство по різному розумієм.

Відповідь від: 15 Травня 2013, 13:37:53
віра це віра. вона є не залежно від церкви і попів.
згідний.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #993 : 15 Травня 2013, 13:45:45 »

Це деякі служителі і церкви не мають відношення.А цінності ці і є християнські.Ми з вами християнство по різному розумієм.

та ці цінності були і будуть до християнства ! вони існують навіть там де напевне ніколи релігій не було і не буде . тому досить некрасиво привласнювати ( якщо не сказати красти ) ці цінності християнам . жиди перш за все ,а разом з ними і мусулмани, теж будуть проти

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #994 : 15 Травня 2013, 13:52:21 »

А до чого тут привласнювати.Навіть багато хто з атеїстів живуть по совісті.Я не кажу ,що ці цінності є суто християнськими,а те що вони а не ритуали мають бути головними в християнстві. Бо вчення Христа так каже.А що вже зробили потім "послідовники" то вже інша справа.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #995 : 15 Травня 2013, 15:23:18 »

зневажають решту носінням і постійним підкресленням своєю працею .
та нєє . священники  не ходять в рясах у вільний час. навіть на Паску був свідком що священник переїжджаючи з церкви до каплички і то переодягався.
к правильно ходити в туалет , куди кидати папірець , і якою стороною ходити до вітру
ну ви ж ходите чи ходили в університет що б отримати знання?! ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #996 : 16 Травня 2013, 01:12:25 »

Цитата: yaro my від 14 Травня 2013, 17:25:42
Коли бачу, як дітей дошкільного віку водять на сповідь і причащання, і ставлять їх там на коліна перед ксьондзом, то просто шляк трафляє
Коли дітей привчають відповідати за свої поступки, вміти розкаюватись, просити вибачення і пробачати - то вважаю добрим.
Але для цього зовсім не треба вести їх на культові дійства де їх
ставлять на коліна перед ксьондзом, то просто шляк трафляє. :evil Дітей готують в "рабів божих".
Записаний
Следи за контекстами!

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #997 : 16 Травня 2013, 01:15:51 »

yaro my
то ви дуже категоричні, як і ті демотиватори
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #998 : 16 Травня 2013, 14:44:15 »

яромай у вас є діти? особисто я хрестив дітей не для того аби вони стали християнами. а для того аби Творець їх оберігав.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #999 : 16 Травня 2013, 21:04:06 »

Ого, а вас охмурили теж конкретно.
 Значить, чисто із меркантильних інтересів дітей хрестили.
Оберегти їх хочете.
А демотиватор класний, погодьтесь.
Ви відповіли по ньому, а те що я перед ним написав ви неуважно читали.
Згідно вашої логіки: мільярди дітей, над якими не здійснювали культовий ритуал "хрещення" тому, що їх батьки не християни - не охороняються Творцем. :=)
Записаний
Следи за контекстами!