Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583476 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #960 : 19 Березня 2013, 10:47:57 »

але ж люблячи себе я люблю і Его, бо воно частинка мене.
просто не годуй його :)

Це я розумію. Але не знаю як до тих "інструментів" добратися. Я втратила здатність їх відчувати, бачити...Таки. напевно уже не за кущі, а за щільну непроникну ширму сховалась
будь природня, примитивна, проста, розум тут не доречний, він просто - понти, відкинь їх.


як до тих "інструментів" добратися.
гарно замітила про інструмент :) Бог є музика.
 якшо з розумом підійти до інструмента, то ти знайдеш струни, дерево :) занурившись глибше ти зрозумієш шо дерево породи фруктових,
вишня наприклад, і шо вона з Італії, взнаєш ім"я майстера який робить таки інструменти.
в руках музиканта ти знайдеш кістки, кров 2 групи :=) наприклад, але музику ти там не знайдеш.
ії в тому немає.
Музику не вухами приймають, бо вуха теж інструмент.


 
Це неймовірно важко - бути безучасним спостерігачем без власної думки щодо того, що відбувається.
попробуй спостерігати за спостерігачем :)

дверка  відкрита, але сам сад провалився крізь Землю.
ти є ключ Сонечко, а Едемський сад то твій дім, Бог його сохранив для тебе :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #961 : 01 Квітня 2013, 04:02:15 »

http://www.kinopoisk.ru/film/585056/
Цитувати (вибране)
есть нечто подозрительное в этих стройных монологах, словно нечто грязное, порочное таится за этой артистичностью и аккуратным пробором.
:dopovid

Відповідь від: 01 Квітня 2013, 03:58:48
Відео заблоковане автором, тому подивитись неможливо.
Сцена крещения из фильма    
Константин: Повелитель тьмы
  в гол. ролі Кіану Рівз.
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #962 : 03 Травня 2013, 12:16:46 »

Попы, они везде...

Появляется человек, который заявляет, что он полномочный представитель Бога на Земле. Нужно всего-то посетить храм, помолиться, пожертвовать определенную сумму денег, приобрести некоторые вещицы, и, может быть, Боженька смилостивится и избавит страждущего от всех бед и напастей. Самое интересное, что никаких гарантий фирма не дает и ответственности не несет.
– Непонятно, зачем Богу нужны все эти пожертвования? – недоуменно спрашиваете вы. – Он ведь всемогущ и может, если ему это нужно, создать любое количество ценностей.
– В том-то вся штука, что деньги нужны не ему, а посреднику. боженька особо не балует служителей своего культа различными материальными благами. Вот им и приходится крутиться, придумывая всяческие благовидные предлоги для выманивания денежек у набожных простофиль.
– А как же сам Бог реагирует на это?
– Думаю, что никак. Создав людей, он дал им свободу выбора и отошел в сторону, мол,крутитесь, как хотите. Справедливости ради, нужно отметить, что один раз Всеблагой все-таки попробовал возмутиться. Пару тысяч лет назад его сын или сам он в человеческом обличье попытался навести порядок на Земле: показал несколько чудес, излечил пару десятков больных проказой, воскресил кое-кого, даже из воды выпивку изготовил и накормил тремя хлебами целую банду голодных ртов. Пока он ходил и проповедовал добро, никто его не трогал. Но однажды он посягнул на самое святое для служителей веры – их благосостояние. В один прекрасный момент Бог заглянул в храм и по простоте душевной, сгоряча не подумав, выгнал оттуда скупщиков валюты и прочих торгашей. И как ты считаешь, жрецы обошлись с ним?
Они гвоздями приколотили парня, выдававшего себя за сына самого Создателя, к кресту и отправили обратно на небеса. Не для того создавался культ, чтобы кто-либо, включая самого Господа Бога, совал нос в дела его служителей. Ребята в рясах тогда преподали хороший урок своему боссу. Больше попыток вмешательства в дела мирские он не предпринимал... Аминь.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #963 : 03 Травня 2013, 15:31:36 »

Сила однієї людини, що вірить, є більшою від сили 99 людей, які тільки думають.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #964 : 03 Травня 2013, 15:58:12 »

Сила однієї людини, що вірить, є більшою від сили 99 людей, які тільки думають.

 думаєте , що це так , чи вірите  ?    :)  а що робити , коли люди вірять навпаки ? адже віра 99 людей в те , що вони думають , є сильніша за одну людину , яка вірить ( правда незрозуміло у що )  :) та й одною вірою інтернет не створили би і ми би не дізнались про даний вираз :)

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #965 : 03 Травня 2013, 16:13:01 »

Вірю.
Чудовий приклад  - це історія про Ноя.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #966 : 03 Травня 2013, 20:40:00 »

В один прекрасный момент Бог заглянул в храм и по простоте душевной, сгоряча не подумав, выгнал оттуда скупщиков валюты и прочих торгашей. И как ты считаешь, жрецы обошлись с ним?

Я сьогодні заходив у храм. Там і далі торгують (то вже традиційно на Великдень так). Продають свічки і лампадки. Чесно, не розумію цього і абсолютно не сприймаю! Невже нікому то не виглядає недоречним і абсолютно тотожним з прикладом з Біблії???
 :unknow
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Про віру
« Прочитано #967 : 03 Травня 2013, 20:53:57 »

Я сьогодні заходив у храм. Там і далі торгують (то вже традиційно на Великдень так). Продають свічки і лампадки. Чесно, не розумію цього і абсолютно не сприймаю! Невже нікому то не виглядає недоречним і абсолютно тотожним з прикладом з Біблії???
 
Виглядає. Дуже давно про то думаю :good
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #968 : 03 Травня 2013, 21:29:13 »

Не думайте про те, що "щось" вже в когось вкрало віру(обікрало, зіпсуло, віддалило, спокусило, збило з дороги...) , щоб і вам не втратити...і не стати порожніми, як мідь бриняча,  бо куди підете? всюди щось знаходимете... не те.... Тяжка ця пустеля недовіри і сумнівів... Христос Воскрес! 8)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #969 : 03 Травня 2013, 23:22:21 »

Не думайте про те, що "щось" вже в когось вкрало віру
Є і такі думки, але тут не то. Тут просто власне несприйняття. Внутрішня незгода.
Тут якраз виходить, що тому "комусь" то "щось" не заважає і сумнівів не сіє.
А от у мене самого виникають неприємні думки.

І якщо торгівлю у Володимирському соборі я ще можу якось списати на "туризм", то у Калуші пахне зовсім не туризмом.

Коли я чую заклик через гучномовець:" Браття і сестри, купіть лампадку!", приходить думка, а й справді, треба купити, бо і на цвинтар згодиться і на храм якась частка піде. Але голос провадить далі:
"Купити ви можете прямо тут, у церкві...", приходить інша думка. Та ж то вроді люди до Божого гробу йшли  :o
А там магазин...

І так з року в рік. Те ж саме.

Релігія з Віри стає традицією. Коли з часом традиції підзабуваються і втрачаються, прояви тих традицій вже не викликають шану і благоговіння, а лише спротив і обурення (про віру вже й не йдеться).
А треба здається було лише так мало. Не пройти повз. Не залишитися байдужим...

Пробачте, коли що не так. Наболіло.

Воістину Воскрес!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Про віру
« Прочитано #970 : 03 Травня 2013, 23:39:12 »

І якщо торгівлю у Володимирському соборі я ще можу якось списати на "туризм", то у Калуші пахне зовсім не туризмом.

Коли я чую заклик через гучномовець:" Браття і сестри, купіть лампадку!", приходить думка, а й справді, треба купити, бо і на цвинтар згодиться і на храм якась частка піде. Але голос провадить далі:
"Купити ви можете прямо тут, у церкві...", приходить інша думка. Та ж то вроді люди до Божого гробу йшли 
А там магазин...
 :good :good :good

І так з року в рік. Те ж саме.

Відповідь від: 03 Травня 2013, 23:36:25
;)І я про таке хотіла б сказати. Просто не місце в церкві сувенірам і т.д. За межами подвір,я - скільки завгодно!!!!
І грошам там не місце. Розумієте? То храм. Він має бути завжди відчиненим...Для добра
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #971 : 07 Травня 2013, 14:18:45 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=tPC8mmyOnuw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=tPC8mmyOnuw</a>   :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #972 : 14 Травня 2013, 10:22:47 »

основна помилка , змішувати віру і релігію. релігія бізнес. віра це почуття. релігія використовує почуття людей для збагачення. мене особисто дивує що найбільш відвідуваною церквою Калуша є церква котрою керує людина котра вже навіть не соромиться свого багатства. чи коли його родичі розраховуються людськими грошима(по гривні по дві) в магазинах чи салонах краси. а люди  далі несуть. це тупізм. і збочення. ще й почесним громадянином назвали. суспільство хворе.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #973 : 14 Травня 2013, 11:12:33 »

основна помилка , змішувати віру і релігію. релігія бізнес. віра це почуття. релігія використовує почуття людей для збагачення. мене особисто дивує що найбільш відвідуваною церквою Калуша є церква котрою керує людина котра вже навіть не соромиться свого багатства. чи коли його родичі розраховуються людськими грошима(по гривні по дві) в магазинах чи салонах краси. а люди  далі несуть. це тупізм. і збочення. ще й почесним громадянином назвали. суспільство хворе.

чомусь у мене зявилось враження , що переважна більшість людей просто не розуміє про що говорить . ЩО ТАКЕ ВІРА  ?
Згідно вікіпедіі це :
-----------------------------------------------
Ві́ра — сприйняття людиною чого-небудь (тверджень, свідчень, фактів тощо) як істинних, правдивих іноді без попередньої перевірки на основі тільки внутрішнього, суб'єктивного переконання, що не потребує більш ніяких доказів. Віра у людському суспільстві існує у вигляді тих чи інших віровчень (релігій, світоглядів, ідеологій, концепцій). З точки зору теорій, які ототожнюють буття (суще) і істину, віра — це один із способів бачення буття (а от же істини). Віра у багатьох випадках протиставляється знанню, яке базується на всебічному вивченні, та поясненні проявів буття.
-------------------------------------------------

тобто можна вірити у все що забажаєш і при цьому не треба нічого доказувати чи підтверджувати . більшість же так званих "релігійних віруючих" постійно твердить про якогось бога-аллаха-будду-зевса і саме головне вважають що лише те ,як і чому вони вірять і є правильним . я же ВЗАГАЛІ НЕ БАЧУ СМИСЛУ різним віруючим ( не лише в єврейського чи іншого бога ) доказувати те , що так би мовити не має нічого спільного з реальністю . адже ми чомусь не віримо в сонце яке існує ??? тобто я наприклад вірю що інтернет то є бог і мені взагалі абсолютно однаково як на це реагують інші - адже це є віра . всі ми знаємо СПРАВЖНІХ ІСКОННО ВІРУЮЧИХ які вважають що вони є лєнін , наполеон чи клеопатра - і нічого , їм ніхто не суперечить , а їхні докази сприймаються цілком нормально і спокійно . уже значно гірше , коли силою заставляють когось повірити у те , у що інші вірують , а ще гірше коли ще і вбивають , якщо не "уяснив питання"  :(

  Тому я цілком підтримую всіх віруючих і вважаю що будь-яка ( а не лише окрема якась ) віра ( ВЗАГАЛІ БУДЬ-ЯКА У БУДЬ-ЩО чи тому подібне ) є цілком нормально і правильно . і не можу зрозуміти навіщо люди тратять час на доказ віри . звучить як мінімум дико і примітивно .

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #974 : 14 Травня 2013, 12:51:49 »

насправді релігія пропонує образ життя. от роби так і буде тобі добре. плюс дає можливість людині обирати на кого чи що схожий творець. колись вірили і в сонце, як життєдайну силу. тому я і схиляюсь більше до язичництва , а також до буддизму. але це залежить від особистої фантазії.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #975 : 14 Травня 2013, 16:26:46 »

насправді релігія пропонує образ життя. от роби так і буде тобі добре. плюс дає можливість людині обирати на кого чи що схожий творець. колись вірили і в сонце, як життєдайну силу. тому я і схиляюсь більше до язичництва , а також до буддизму. але це залежить від особистої фантазії.

та взагалі то людина в багато чого вірить  . і нічого в тому немає дивного , поганого чи незвичайного . думаю що кожен з нас може назвати з сотню різних "явищ" , у які віримо ми , наші знайомі чи друзі . наприклад - чорний кіт перебіг дорогу , баба з порожнім відром , плюнути через плече , присісти на дорогу . воно ніби нормально для нас ( які вірять в дані явища чи поняття ) , а ось для китайців , наприклад , це буде  ознакою божевілля .
 але що нам ті китайці , коли перед нами баба з порожнім відром і в руках ще в чорний кіт !!!   =))

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #976 : 14 Травня 2013, 17:11:39 »

Баба з порожнім відром і чорний кіт зразу!!!
-Та не дай Боже!!! За що така кара!!!
Відповідь від: 14 Травня 2013, 17:03:34
Віра у багатьох випадках протиставляється знанню, яке базується на всебічному вивченні, та поясненні проявів буття.
Вера и познание так же не совместимы как любовь и сомнениe.
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #977 : 14 Травня 2013, 17:15:37 »

Баба з порожнім відром і чорний кіт зразу!!!
-Та не дай Боже!!! За що така кара!!!

думаю що буває і веселіші поєднання . просто вказав на перше-ліпше

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #978 : 14 Травня 2013, 17:25:42 »

значно гірше , коли силою заставляють когось повірити у те , у що інші вірують , а ще гірше коли ще і вбивають , якщо не "уяснив питання"
От в чому собака порилась.
 Коли бачу, як дітей дошкільного віку водять на сповідь і причащання, і ставлять їх там на коліна перед ксьондзом, то просто шляк трафляє. :evil Дітей готують в "рабів божих".
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #979 : 14 Травня 2013, 17:57:29 »

Дітей готують в "рабів божих".
злий ти yaro my :(
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..