Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583508 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Про віру
« Прочитано #940 : 17 Березня 2013, 00:52:56 »

Сила будь-якої релігії не в тому що її прихильники будуть кричати що їх оточують католики, сектанти, язичники та інші віровідступники. Сила в тому що релігія повинна мати дійсні притягуючи образи для своєї пастви. А головне - виконувати свою функцію - об'єднувати людей навколо певної ідеї. Якщо такого не відбувається, то треба міняти міссіонерів або саму релігію. Бо кожна людина справді шукає "церковників (та все інше) більш прихильних до її розуміння віри, життя". Але не так як то прагнуть показати служителі культів.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #941 : 17 Березня 2013, 01:03:01 »

Тут мене цікавлять не особи, які розповідають про вигнання бісів, а про те, хто цим має займатись і чи має взагалі?

"Мірою смеріння воздається людині благодать Божа, а не мірою справ його чи подвигів" - ця фраза також з лекції Осипова (з ролику "Істинність Християнства"). А тілесний подвиг - він ще й небезпечний, бо наслідком його часто стає гординя чи сприйняття  себе якимось  кращим за інших.

"А спасется тот - кто увидит себя ниже всякой твари"(Осипов), а не той, хто належить певній релігії\конфесії чи той, хто хрестився і причастився (апостолів ніхто не хрестив і мучеників, розбійника на хресті також).

« Останнє редагування: 17 Березня 2013, 02:02:59 від Сонечко+ »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #942 : 17 Березня 2013, 01:15:12 »

Сила будь-якої релігії не в тому що її прихильники будуть кричати що їх оточують католики, сектанти, язичники та інші віровідступники. Сила в тому що релігія повинна мати дійсні притягуючи образи для своєї пастви. А головне - виконувати свою функцію - об'єднувати людей навколо певної ідеї. Якщо такого не відбувається, то треба міняти міссіонерів або саму релігію. Бо кожна людина справді шукає "церковників (та все інше) більш прихильних до її розуміння віри, життя". Але не так як то прагнуть показати служителі культів.

Вот,  :censoreВот!

 :censoreтакая релігія, що іде на поводу у толпи??? Вчення Христа в зовсім іншому. Він не догоджати прийшов, а навчати.
Осіпов відштовхує за рахунок того, що зневажливо (як мені здається) говорить про "чудеса" — тому я на його боці в цьому випадку.
На місці Лося я (якби так сталось) або не погодився на таку розмову, або дуже демонстративно повернув її у бік протилежній "попсовим питанням".
За паству боротися треба іншими способами.

Чи не Твоїм ім'ям ми творили чудеса?!
Відійдіть від Мене. Я не знаю вас.

Відповідь від: 17 Березня 2013, 01:12:39
А тілесний подвиг - він ще й небезпечний, бо наслідком його часто стає гординя чи сприйняття  себе якимось  кращим за інших.
Тілесний подвиг без духовної підтримки неможливий.
І говорити про його наслідки можна лиш маючи відповідний досвід.

Чак, на цей раз я поміняла мати на смайлики - наступного разу може бути бан (читай правила форуму). Будь-ласка, культурніше висловлюйте свою думку.
« Останнє редагування: 17 Березня 2013, 01:30:57 від Сонечко+ »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Про віру
« Прочитано #943 : 17 Березня 2013, 01:32:46 »

Релігії не ідуть на поводу у натовпу. Вони створюють зваблюючи образи  які притягають натовп. А потім зомбують людей. Але нема жодної релігії яка не живиться за рахунок натовпа. "Відійдіть від Мене. Я не знаю вас." То відійшли. Ще як відійшли. Напевно забули ті часи коли у Європі щоб вижити, в храмах взялися влаштовувати концерти поп та рок під час служби. Цікаве видовище.Але гроші... Ось і вся філософія. Не іти на поводу у натовпу а іти на зустріч людям з допомогою без піжонства і корисності. Тим більше що сьогодні доступні інші релігії, які справді повертаються до людини лицем і не трусяться так сильно за своє існування.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #944 : 17 Березня 2013, 01:44:36 »

І говорити про його наслідки можна лиш маючи відповідний досвід.
Так Осипов, стверджуючи це наводить приклади (здається з Біблії). Тілесний подвиг можливий без духовної підтримки, але він нічого не вартуючий. Правильно - лише духовний подвиг дає позитивні  плоди.
Відповідь від: 17 Березня 2013, 01:39:39
Напевно забули ті часи коли у Європі щоб вижити, в храмах взялися влаштовувати концерти поп та рок під час служби
У протестантів і зараз таке зустрічається, видно, що ти не ходив на проповіді до Аделаджі і йому подібних.
релігії, які справді повертаються до людини лицем і не трусяться так сильно за своє існування.
Правда?
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #945 : 17 Березня 2013, 10:51:14 »

Тілесний подвиг можливий без духовної підтримки, але він нічого не вартуючий. Правильно - лише духовний подвиг дає позитивні  плоди.

Якщо ми говоримо про подвиг (а не про понти), тобто дійсно виняткові досягнення, то він можливий лиш за допомогою духа.
Це по-перше.
По-друге, "Дух животворить, ..." Навіть згадувані понти здійснюються певним духом: гординя і т.п.
І, як наслідок, висновок (я розумію, що в більшості людей слово "духовний" однозначно асоціюється з чимось чистим і виключно добрим) духовний — не означає позитивний, добрий, хороший (в людському розумінні цих слів). Духи бувають різні. І масові катування і вбивства це ТЕЖ духовний подвиг.
Утримання, піст, молитва, доброчинність, вся діяльність пов'язана з присвяченням духовній сфері — духовні подвиги.
Як і будь-які подвиги вони дуже небезпечні.
Примирення (смирення) — (але це зовсім не обов'язково має бути покора, хоча, як варіант з міліардів, можливо) — єдиний подвиг заради святого Духа. (там просто інакші варіанти не канають )))
Відповідь від: 17 Березня 2013, 10:46:14
Не іти на поводу у натовпу а іти на зустріч людям з допомогою без піжонства і корисності. Тим більше що сьогодні доступні інші релігії, які справді повертаються до людини лицем і не трусяться так сильно за своє існування.

Дійсно, "йти на зустріч людям, повертатися до людей лицем, мати перед людьми лице" — все це ознаки релігії, бо лиш їй притаманні такі ринкові підходи.
Вчення про Царство Небесно нічого подібного в собі не має.
Люди хочуть жити добре. Але ще краще було б нічого особливого для цього не робити.
Всі ці "доступні інші релігії", які "повертаються лицем" тому й доступні, що є замовленням певних зацікавлених кіл.

Це від повного нерозуміння духовного життя.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #946 : 17 Березня 2013, 16:16:44 »

Це від повного нерозуміння духовного життя.
А де взяти таке розуміння як не від духовних наставників(священники, пасторі, гуру, апостоли,...)? Звертатись напряму до Христа також потрібно навчитись.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #947 : 17 Березня 2013, 16:26:59 »

Сонечко :) коли будеш готова, він тебе сам знайде.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #948 : 17 Березня 2013, 18:15:23 »

У протестантів і зараз таке зустрічається, видно, що ти не ходив на проповіді до Аделаджі
Аделаджа не протестант. Але у протестантів справді є таке. Не всюди і не у всіх, але є.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #949 : 17 Березня 2013, 22:33:38 »

Це від повного нерозуміння духовного життя.
А де взяти таке розуміння як не від духовних наставників(священники, пасторі, гуру, апостоли,...)? Звертатись напряму до Христа також потрібно навчитись.
Навіть звертаючись в молитвах до Христа, постійно читаючи Святе Письмо, в любому випадку виникає потреба в діленні, тим самим досвідом, бо як я сам розпізнаю, чи добре я йду? МОже я конкретно загордів? Якщо мій друг , духівник, приятель, знайомий, живучи духовним життям, чи бодай намагатиметься ним жити, в любому випадку зможе звернути мені увагу, на те, чим я "буксую", думаючи, що рухаюся.... Це мені поможе... Згадайте, з історії, як засновувадися віддалені монастирі, скити, весь час до них тягнуло людей, кого за вирішенням проблем, кого в пошуках істини, кого в утвердженні власне віри, яку плекав, чи відчував, що вона є або має бути...
Відповідь від: 17 Березня 2013, 22:02:47
Тут мене цікавлять не особи, які розповідають про вигнання бісів, а про те, хто цим має займатись і чи має взагалі?

"Мірою смеріння воздається людині благодать Божа, а не мірою справ його чи подвигів" - ця фраза також з лекції Осипова (з ролику "Істинність Християнства"). А тілесний подвиг - він ще й небезпечний, бо наслідком його часто стає гординя чи сприйняття  себе якимось  кращим за інших.

"А спасется тот - кто увидит себя ниже всякой твари"(Осипов), а не той, хто належить певній релігії\конфесії чи той, хто хрестився і причастився (апостолів ніхто не хрестив і мучеників, розбійника на хресті також).
Даруйте, алеж Осипов своїм знанням чи то пак, баченням, розпізнанням якраз несе себе вище того, хто в практиці знає можливо більше , ну не вчіпить же той табличку, що вже поборов пристрасті  :) .  І, як на мене не можна безпощадно в цій темі гребти однією гребінкою всіх і вся... :( (я про Осипова)
 Я недаремно поставив ролик з о.Лосем, бо може комусь виглядало наївним, що він так гарненько відповідав таким чемненьким запитувачам.... :unknow Він з усіма так говорить, навіть емоційніше, бо камера заважала. Він так спілкується з усіма, хто до нього приходить з проблемами.Трохи інакше, коли з цікавості..... Але завжди наголошує на вірі. На чіткому розумінні того, що це не магазин, не сервісний центр душі і т.д. Багато людей, навіть через невірство і слабості відходять. Але о.Лось завжди дає надію, тільки ще б людської віри.... ну і певна річ чеснотливого життя і відречення від зла.
Що ще додам, не хочу переводити  розмову в царину екзорцизму, але один відомий екзорцист Габріель Аморт говорив, тобто це його бачення, що всі священники, по ідеї, мали б виганяти бісів, молитовно зцілювати і т.д.Бо Ісус казав:
Цитувати (вибране)
12 Істинно, істинно говорю вам: Хто в мене вірує, той так само діла робитиме, що їх я роблю. А й більші від них робитиме
священники мали б таке могти і  робити,  вірувати і, могти по вірі, а  не для марнославства... Недарма Ісус казав,
Цитувати (вибране)
Тільки ж Син Чоловічий, коли прийде, чи знайде на землі віру?”
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #950 : 17 Березня 2013, 22:50:50 »

Якщо мій друг , духівник, приятель, знайомий, живучи духовним життям, чи бодай намагатиметься ним жити, в любому випадку зможе звернути мені увагу, на те, чим я "буксую", думаючи, що рухаюся
Рухаюся куда? Чому ви вирішили, що це можна назвати рухом? Припускали ви думку, що розглядати життя в духовному світі, як спорт — це смішно.
Хтось може бути більш духовний, а хтось — менше?

Ну, я ж кажу: повне не розуміння духовного світу.

Хто і з яких повноважень може комусь сказати, що ти "буксуєш"?
Чи не буде така поведінка подібна до ситуації з тим фарисеєм, який "кращий за того митаря"? Чи не можете таке вмістити?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #951 : 18 Березня 2013, 00:33:23 »

Все в порівнянні...
щось (в даному випадку віра)  мене спонукує змінюватися, щось робити із собою, робити щось добре всім(хто цього потребує), але якщо я з цього загордію, чи шукатиму подяки - гріш ціна цим ділам, особисто мені, як кажете стану з свєї "праведності" фарисеєм. Не можна це розцінювати як рух, в даному випадку застій, а коли рух - то буквально - купа добра, правди, спонукування до змін. Не те, що хтось духовний, а хтось менеше, а скоріш те, що моя духовність, як приклад(достатньо жити так як живеш і це вже приклад :)) як світло світить, і освітдлює те, що темне, якщо звісно моє світло це не темрява...
Цитувати (вибране)
35 Гляди, отже, чи світло, що в тобі, не є темрява.(Лк.11)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #952 : 18 Березня 2013, 01:53:21 »

коли будеш готова, він тебе сам знайде.
Тоді у мене відповідно 2 запитання:
1) значить шукати дорогу до Бога не потрібно, потрібно просто чекати і нічого не робити?
2) коли буду готова? Тобто, готуватись все-таки треба? Чи Він сам мене і підготує і знайде?
А хіба Він від когось ховається? Чи Він перебуває поза нами, а ми поза Ним?
Аделаджа не протестант.
Треба мені почитати хто такі протестанти, бо для себе я такими називаю усі відгалуження християнства, які не є ортодоксальними( не католики, і не православні).
повне не розуміння духовного світу.
Для Вас духовність - це світ духів? Чи все-таки стан душі\Духу самої людини?
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #953 : 18 Березня 2013, 11:34:02 »

Для Вас духовність - це світ духів? Чи все-таки стан душі\Духу самої людини?

Дух дышит, где хочет, и голос его слышишь, а не знаешь, откуда приходит и куда уходит: так бывает со всяким, рожденным от Духа.

Як не дивно, але все по суті в цьому уривку ))

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #954 : 18 Березня 2013, 15:23:08 »

Як не дивно, але все по суті в цьому уривку ))
Відео заблоковане автором, тому подивитись неможливо.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #955 : 18 Березня 2013, 16:12:02 »

1) значить шукати дорогу до Бога не потрібно, потрібно просто чекати і нічого не робити?
я чув.......
шо був один чоловік, шукавший владу і гроші :) не знайшовши то шо хотів і майже  втративши саме життя, він... як він думав - прозрів,
і другу половину свого життя він шукав Бога.
я думою шо він не змінився....

Сиди в тишине, ничего не делай, придет весна, и трава вырастет сама по себе
Чак скаже шо то - дзен,
але  так воно і є, у тиші легше почути Бога.
але поки ти розчинена в свому дуалізмі :) нічо не вийде Сонечко
твоє его має вмерти, і тільки тоді ключ буде з тобою.



2) коли буду готова? Тобто, готуватись все-таки треба? Чи Він сам мене і підготує і знайде?А хіба Він від когось ховається? Чи Він перебуває поза нами, а ми поза Ним?

коли подивишся на ключ, і зрозумієш шо ключ - це ти....
Все, що тобі потрібно, дано тобі. Все забезпечено. Спостерігай  без всяких точок зору, без упередження за і проти,  ти знайдеш, що двері відчинилися. ;)
Насправді двері завжди були відчинені.
З дня Адама в саду Едемському дверка залишалася відкритою, перебувала в свого роду очікуванні, і Бог шукав тебе і питав: «Сонечко, де ти?» А ти ховалися за кущами ;)

уникай кущів  :)


Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #956 : 18 Березня 2013, 16:22:38 »

Треба мені почитати хто такі протестанти, бо для себе я такими називаю усі відгалуження християнства, які не є ортодоксальними( не католики, і не православні).
до протестантів не слід зараховувати псевдохристиян як от Свідки Єгови, харизмати, секта Муна та ін.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #957 : 18 Березня 2013, 18:47:56 »

питав: «Сонечко, де ти?» А ти ховалися за кущами
Я не ховалась, але не мала здатності\не уміла Його почути....Уникати не так легко, особливо, коли вони ростуть на твоєму шляху...
твоє его має вмерти, і тільки тоді ключ буде з тобою.
Его вмерти? Зовсім? Як же його убити? Тим же сидінням у тишині? Чи таки знайти здатність уміти розтоптати себе і побачити, що я "червь ползущий"?
Сиди в тишине, ничего не делай,
і в церкву не ходити, і Біблії не читати, і Кастанеду;)? Щось мені 1книга Кастанеди ну дуже туго йде - одні описи наркотичного стану(( - "Розу Мира" Андрєєва, Фреда Стерлинга і Крайона якось цікавіше було почитувати.
Відповідь від: 18 Березня 2013, 18:44:44
але поки ти розчинена в свому дуалізмі  нічо не вийде Сонечко
Мдя. Потрібен або сильніший і повноводніший розчинник, або знову ж таки уміння виплеснутися зі стану ЕГО. Потрібна методика?
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #958 : 18 Березня 2013, 20:20:53 »



.Уникати не так легко, особливо, коли вони ростуть на твоєму шляху...

ти іх сама там посадила :)
ти повинна уникати уявного, тому що воно живе утопією;
ти повинна уникати інтелектуального, тому що воно виглядає розумним, але не є ним;
ти повинна уникати спільного, посередньої маси, тому що вона вірить, що знайшла його :)
то все кущі,  за яки легко сховатися :)

Як же його убити?
полюби себе :)

і в церкву не ходити, і Біблії не читати, і Кастанеду;)?
ходи в церкву, читай Кастанеду з "Розу Мира" Андрєєва, Фреда Стерлинга і Крайона, та хоч реп читай :)
я ж тобі намекнув ;) про дверку
попробую простіше, допустимо ти йдеш по дорозі, і бачиш знак - Івано-Франківськ :)
ти починаєш ходити коло знаку і радіти, який класний Івано-Франківськ :=)
другий помічає цифру 38км. і йде в сторону, яка йому сподобалась.
третій побачив стрілочку, і зрозумів, шоб досягти Івано-Франківська треба йти за стрілкою 38 км.
а деяки взагалі того знаку не бачать.
тобі Сонечко треба знайти вказівник :)

відкинь розум :)



Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #959 : 18 Березня 2013, 22:31:06 »

полюби себе
але ж люблячи себе я люблю і Его, бо воно частинка мене. :unknow
Все, що тобі потрібно, дано тобі.
Це я розумію. Але не знаю як до тих "інструментів" добратися. Я втратила здатність їх відчувати, бачити...Таки. напевно уже не за кущі, а за щільну непроникну ширму сховалась :(
Спостерігай  без всяких точок зору
Це неймовірно важко - бути безучасним спостерігачем без власної думки щодо того, що відбувається. :(
в саду Едемському дверка залишалася відкритою,
дверка  відкрита, але сам сад провалився крізь Землю.
Александер, а ти знайшов дверку? Ти знайшов зв"язок з Богом і ти Його розумієш завжди? Чи перебуває твій дух уже у Царстві Божому?
Записаний