Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583329 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #920 : 07 Березня 2013, 20:54:59 »

??? В смислі ???  не розумію
О-па. Цитати з Біблії були, до речі. Там можна нахапати цитат усіляких на любий випадок. Причому таких, які суперечать одна одній.
На рахунок


человек не может увидеть Меня и остаться в живых
- у тій же Біблії є випадки, що бачили і залишались живими.

якщо хочете першокласну - читайте Карлоса Кастанеду
якщо хочете дешевку -
читайте Біблію.
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #921 : 08 Березня 2013, 08:47:42 »

Цитата: Alexander від Вчора в 17:12:26
якщо хочете дешевку -
читайте Біблію.

yaro my
 Шарикова П. П. начал цитировать :D ну...ну
твой удел, это переписка Энгельса с Каутским ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #922 : 08 Березня 2013, 12:07:24 »

- у тій же Біблії є випадки, що бачили і залишались живими.
Ні, ну є люди, яких би і я запи3див при першій зустрічі, а є — яких би розцілював )))
Але це нічого не означає, бо стану я  це робити чи ні — теж під великим питанням.
Хочеться чіткої визначеності, як з вами поведуться при зустрічі? Ну тоді, подумайте про це заздалегідь.
Змоделюйте ситуацію )))))))

Книги Карлоса Кастанеди на дев'яносто дев'ять відсотків фантастика, красива, наповнена мистецтвом, але все ж фантастика. Є наукова фантастика, і так само є духовна фантастика.

Ну, вже так там наповнено мистецтвом! Інструкція до телевізора більш захоплююче написана.

З точки зору обивателя та загальноприйнятого розуміння фантастики, літературні твори Кастанеди такими і є:
Цитувати (вибране)
её эстетической доминантой является категория фантастического, состоящая в нарушении рамок, границ, правил репрезентации («условностей»). Основным признаком фантастики является наличие в произведении фантастического допущения, «элемента необычайного»
Але описані в ній методи відмінно працюють ))) Для обивателя це теж фантастика )))

Я б відніс перші декілька книжок Кастанеди до ефективної психології. А решту — до психіатрії і то дуже умовно, і лиш тому, що особисто вважаю психологію хиткою (зыбкой) надбудовою над психіатрією, яка потрібна для стримання "контингенту" в "межах норм" м'якими методами.

А духовна фантастика? Це як? Чи явища проявів духів це норма?

Та все мені ясно, просто ж духи різні, правда? добрі, злі, і так собі просто контактувати, "белены обьевшись
Як це? Добрий той, хто до тебе добрий. Чи не так? Аа... ще й злий до твоїх ворогів.
А, якщо навпаки? Тоді вже злий?
Не поняв )

Добрий дух до самогубств не доводить.
Хто сказав? А, якщо це для тебе кращий варіант з усіх?

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #923 : 08 Березня 2013, 18:53:50 »



Добрий дух до самогубств не доводить.
Хто сказав? А, якщо це для тебе кращий варіант з усіх?


 :o тоді це 100% злий дух. Самогубство - найкращий варіант ??? :duvno
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #924 : 08 Березня 2013, 20:21:31 »

Це, напевно, малось на увазі ось це
Конкретно по запитанню очищення від гріха.
Самий правильний метод і самий ефективний: віддати душу за друга. Все.
Ніяка кара тебе не "знайде", тому що після такого людина варта лиш винагород.
- Нет большей любви, кроме той, когда, кто отдаст душу за друзей своих.
.
От тільки чи правильно зрозумілось, що таке віддати душу?
Ось на цьому сайті знайшла про те, що говорить Біблія про самогубства і як це розуміється.
http://www.gotquestions.org/Ukrainian/Ukrainian-suicide-Bible.html
« Останнє редагування: 09 Березня 2013, 01:11:09 від Сонечко+ »
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #925 : 08 Березня 2013, 21:12:37 »

Цитата: Alexander від Вчора в 17:12:26
якщо хочете дешевку -
читайте Біблію.

yaro my
 Шарикова П. П. начал цитировать
Шановний брехун! Ви про себе в третій особі почали писати.
 Прізвище у вас літературне, чи це ще один псевдонім
То професор Преображенський вам дав такий?

Відповідь від: 08 Березня 2013, 21:08:15
є люди, яких би і я запи3див при першій зустрічі
А потім би вже возлюбив, як вчив Ісус. :unknow

Сказано, що "не може залишитись в живих", а випадки були.
Тут пригадується анекдот про літаючих крокодилів:
Приховано: Показати
Товарищ прапорщик, а крокодилы летают? ...
-Ти що дурак?
-А товариш генерал сказав, що літають.
...Ну, взагалі-то, літають, тільки низенько-низенько. "Прі етом ісключітєльно в воєнноє врємя"
« Останнє редагування: 08 Березня 2013, 22:43:15 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #926 : 08 Березня 2013, 21:17:41 »

А потім би вже возлюбив, як вчив Ісус.

Дивний ти... чесслово... я б це зробив (якби зробив, зверни увагу) виключно із всеохоплюючої любові.
Нічо ти не розумієш ))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #927 : 08 Березня 2013, 21:22:21 »

Всеохоплююча любов здатна на все, навіть запиЗдити. :o
"Это ты у нас умный, а я - так, погулять вышел..." из к\ф "Место встречи изменить нельзя"
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #928 : 14 Березня 2013, 16:01:27 »

Фільм під назвою "Чудеса и знамения", але він більше про правдивість і помилковість різних християнських релігій на шляху до Бога (протестантизму, православ"я, католицизму). Чи це чудо - "вигнання бісів", невже кожен священник, який береться виганяти тих чи інших бісів спершу мав їх у собі ;)? Тобто, виходить, що більшість наших священників - це ті ж бабки-знахарки? Вигнання бісів католиками - це ще один комерційний церковний ритуал?
"Не приймай і не відкидай". Це як? І вірю і ні? <a href="https://www.youtube.com/watch?v=p1T64G6U86c" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=p1T64G6U86c</a>.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #929 : 14 Березня 2013, 17:24:56 »

З одного боку ніби все добре говорить чоловік але побийте мене, не бачу ані в його очах, ані в його речах отого зречення гордині і спокус. Якісь недобрі його очі і жести.
Не видно там любові до ближнього.
Як він семінариста обламував.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #930 : 15 Березня 2013, 13:31:59 »

Чи це чудо - "вигнання бісів", невже кожен священник, який береться виганяти тих чи інших бісів спершу мав їх у собі ;)? Тобто, виходить, що більшість наших священників - це ті ж бабки-знахарки? Вигнання бісів католиками - це ще один комерційний церковний ритуал?
"Не приймай і не відкидай". Це як? І вірю і ні?
Лекції Осипова завжди вважав трохи деструктивними... Що він дає взамін??? Які ваші відчуття після фільму? Знаєте, що маєте робити далі, і як це робити?
Багато протестантів дивляться його проповіді, щоб більше утвердити себе в негативній  позиції до католицизму. :( Купа моїх знайомих судить про католицизм, навіть не читавши ні Катехизму, ні інших книг. Їм достатньо Осипова  :(
Мої враження про будь-якого проповідника стають негативними тоді, коли в порівнянні він починає "ганити" іншу конфесію (будь то католик, православний чи протестант). Християнство - це перш за все любов і милосердя.
Завжди дивують такі судження про одержимих, чи про людей, які загнані в кут!!! Явно відчуваючи проблеми,в даному випадку духовні, коли "щось в мені є", що тоді починає робити людина? Та яка має страх Божий, шукає спасіння в Церкві, по монастирях... Хвала Богу, що йде не до ворожок і т.д. Що натомість пропонує Осипов? Молитися? - Це добре. Але я знав багатьох, і знаю, хто мав, чи має проблеми зі злим духом. Один хлопець навіть не міг молитву молити, біс не дава йому їсти, всюди намагався його вбити, знищити, духовно він і так був вже знищений. То що, він мав слухати лекції Осипова, чи щось робити, шукати якогось виходу. Добре, що опинився у монастирі, і біс вийшов з нього, АЖ ЧЕРЕЗ 3 РОКИ!!! після молитов, "відчиток"(екзорцизму) постів і т.д.Ясно, що можливо, у того хлопця мала віра, внаслідок опанування, скоріше відчай, депресія, але яка віра у тих, хто не переставав молитися за нього? - Це один випадок, а в наш безбожний час, скільки випадків опанування злими духами? і то кожен випадок окремий, а скільки різних випадків опанування і одержимості у Євангелії? а п.Осипов з кількох випадків у житті святих робить умозаключення, і вчить тих, хто на практиці стикається з такими речами, підкреслюю, на практиці а не в теорії!(молитви, сповіді та ін.)
Ну і ніхто по своїй захцянці не займається Екзорцизмом. Це річ відповідальна, вимагає чеснотливого життя, духовного поступу і відповідно покликання. В УГКЦ цим займаються виключно монахи, або неодружені священники, окремі випадки можуть бути, коли ієрей одружений... все суто з благословення Архиєрея, все з послуху церкаві і обітам, ніякої самодіяльності. Я знаю кількох екзорцистів. Ніхто за це ніякі гроші не бере. Це б явно їм шкодило і ніякої користи не принеслоб. Це дар даром даний від Бога, даром дається/дарується на служіння всім.
Саме головне - суть вигнання бісів - не чудо, а ВІРА! і влада дана Ісусом тим, які вірують в нього.
Відповідь від: 15 Березня 2013, 13:22:34
З одного боку ніби все добре говорить чоловік але побийте мене, не бачу ані в його очах, ані в його речах отого зречення гордині і спокус. Якісь недобрі його очі і жести.
Не видно там любові до ближнього.
Як він семінариста обламував.
Він сам повний гордині  :(

“Наставниче, ми бачили одного, що твоїм ім'ям виганяв бісів, і ми йому заборонили, бо він не ходить з нами.”  Ісус же сказав до нього: “Не бороніть, бо хто не проти вас, той з вами.”(Лк.9; 49, 50)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #931 : 15 Березня 2013, 17:49:27 »

але він більше про правдивість і помилковість різних християнських релігій на шляху до Бога
нема там такого. Приклади наводить, а про помилковість -- це ви придумали ))

Чи це чудо - "вигнання бісів"

Якщо ти розумієш, що таке духовний світ (світ, в якому живуть духи), то це питання відпадає
Якщо не розумієш, то, як і все незрозуміле, це для тебе є дивом.

... невже кожен священник, який береться виганяти тих чи інших бісів спершу мав їх у собі?

Ви б здивувалися, яка кількість духів мають над вами контроль.

Тобто, виходить, що більшість наших священників - це ті ж бабки-знахарки? Вигнання бісів католиками - це ще один комерційний церковний ритуал?

Не кожен священник дотягує до знахарки -ря, але й знахарь не обов'язково священник. (Хоча Кастанеда каже, що так  :D)

Вигнання бісів католиками - це ще один комерційний церковний ритуал?

Виходить з 3-го питання.

"Не приймай і не відкидай". Це як? І вірю і ні?

май на увазі  :=)

Якісь недобрі його очі і жести.
Не видно там любові до ближнього.
Як він семінариста обламував.

Краще так (доколе Мне быть с вами?) ніж вовк у овечій шкурі.

Лекції Осипова завжди вважав трохи деструктивними... Що він дає взамін??? Які ваші відчуття після фільму? Знаєте, що маєте робити далі, і як це робити?

Та капєц... Є учитель -- Христос. Хтось ще потрібний? Осіпов? Папа Римський? Кастанеда? Я не вірю, але мені зле робиться від таких текстів ... А самі "християни"? Як язик повертається після такого себе називати християнами?

Як каже один мій добрий знайомий на всі ці "дослідження Біблії та Отців" і прочіх текстів: "Ти або віриш, або — ні". Крапка.
Оце я розумію розуміння віри.

Щодо явища вигнання духів. Христа звинувачували, що він виганяє злих духів силою найбільшого злого духа. Яка була його відповідь?
Не ваша справа, сказав Христос ))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #932 : 16 Березня 2013, 12:51:24 »

Порівняйте відео проф.Осіпова і це:
Екзорцист о.Володимир Лось

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ApK51UJ2NcU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ApK51UJ2NcU</a>
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #933 : 16 Березня 2013, 13:00:35 »

Та капєц... Є учитель -- Христос. Хтось ще потрібний? Осіпов? Папа Римський? Кастанеда?
 мудро :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #934 : 16 Березня 2013, 15:00:46 »

досвід ось найкращий вчитель
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Про віру
« Прочитано #935 : 16 Березня 2013, 23:15:38 »

Послухав професора Осіпова... Знов стара пісня. Все що є магією - язичество. Все що є чудесами - християнство. Хто зможе подолати якусь пристрасть - той спроможний подолати біса. Але мовчить про методику яка дозволить подолати пристрасть. Знов первинне ствердження про неміч людини, знов принцип: "Не міркувати! Виконувати!" Знов "нагадування" що людині нічого не відомо. Знов "поливає" всі інші конфесії, в тому числі католіцизм, я вже не кажу за "сектантів". Цей "вчений муж", одягнутий у дорогий костюм і при дорогій краватці, непогано захищає свою конфесію бо не мав би грошей чепуритися! А ще погляд його мені не сподобався - колючий, відштовхуючий, спопеляючий... Щодо екзорцизму, я особисто знав священика на початку 80-х років, який чудово справлявся з такою задачею та не філософствував, просто допомогав людям. Причому БЕЗКОШТОВНО! Віра - це справа добровільна. Це забувають останнім часом сучасні святі отці, погрожуючи покаранням за "відхилення". Але завжди були й будуть прості і душевні люди (спочатку вони люди але лише потім служителі культу), які роблять свою справу чесно, відверто, талановито. Які за позитивними результатами своїми переймаються радістю замість жаги до грошей або нав'язливих повчань.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #936 : 16 Березня 2013, 23:27:36 »

непогано захищає свою конфесію
А якої він конфесії?
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #937 : 16 Березня 2013, 23:29:17 »

А якої він конфесії?
по ходу РПЦ

Знов стара пісня. Все що є магією - язичество. Все що є чудесами - християнство.
не має там такого. Чого варті його слова лиш про сходження вогню...

Невже ніхто не зрозумів в чому посилання цього виступу?
Там сидять семінаристи, на яких без жалю не можливо дивитися. А які питання і яким тоном вони ставлять: "Йой. не кажіть, а от чудо... а от там... а як же ті факти?"
Осіпов, насправді, вже не вписується в уявлення більшості про церкву та її вчення.
Моє особисте враження таке: Те, про що він говорить, вже на межі християнства і вчення про Царство Небесне. Більшою частиною ще у церковному вченні і загальноприйнятому розумінні віри, але помітною частиною вже і у вченні Христа.
Моя думка: не може ніяке чудо бути доказом будь чого. Тому Христос у неприємній формі відповідав на прохання "продемонструвати чудо" у підтвердження Його сили і правдивості вчення. От, щось я не запам'ятав, чи казав Осіпов, щось про це )))

Головне послання лекції: Сам по собі екзорцизм, ким би він не здійснювався не гідний тої уваги, яку йому приділяють.

Шукайте Царства Божого наперед усе.
Все решта додасться вам.
« Останнє редагування: 16 Березня 2013, 23:51:56 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Про віру
« Прочитано #938 : 16 Березня 2013, 23:59:06 »

І все ж таки там справа в тому що такі явища наче екзорцизм є дуже небезпечними для таких осіпових філософів у плані того що так можна філософствуючи далеко відійти від "чистоти церкви", деякі поняття переплутавши та з якимось "не тими" порозуміннями згодившись. Сьогодні боротьба за хлібчик від пастви занадто загострилась. В неї беруть участь не лише католики чи сектанти. Сьогодні б'ються за паству також нехристиянськи конфесії , тобто інші релігії. Конкуренція! А зараз я переглянув відео з Володимиром Лосем. Тут зовсім інша картина. І зовсім інша людина! Видно що отець Володимир набагато ближче до Бога ніж той розпещений професор. І розповідає він чітко і ясно про сутність "процесу", зовсім без побоювання звалитися у язичество. Найважливіша думка його розповіді - це те, що виганяє бісів не єкзорцист але Бог, до якого екзорцист лише звертається як слід. Особиста подяка Льоліку за це відео.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #939 : 17 Березня 2013, 00:18:28 »

Я так зрозумів, що Ви свою задачу бачите в тому, щоб визнати когось з цих церковників більш прихильним до Вашого розуміння віри, життя і всього такого.

Я ж скажу, що і Осіпов, і Лось по-свому праві і не праві одночасно. Лось говорить все добре (там такі чемні дітки навколо нього сидять і він з ними, як із дітьми і розмовляє), а Осіпов каже, що приділяти увагу таким явищам, як екзорцизм взагалі не варто. Є речі значно важливіші.
З іншого боку: хто крім Всевишнього знає: що й кому зараз найнеобхідніше?

Про що мова?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв