Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583952 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #880 : 08 Лютого 2013, 23:12:49 »

Почитайте вище з цього вірша
Цитувати (вибране)
11 Як люди слухали це, Ісус сказав ще одну притчу, бо він був близько Єрусалиму, і вони думали, що Царство Боже негайно має з'явитись.

Це було перед цією притчею. Притча конкретно стосується віри ізраїльтян. Віри в прихід Месіїї, Його Царства. Не примножуючи віру і добрі діла, не виконуючи заповідей - відбереться й те ніби думали, що мають. Царство Боже просто так не здобувається, як мінімум - зусиллями, працею, примноженням дарів, якими нас Бог обдарував. Йоан Хреститель Кликав власне до тих діл, на які лишився ще час, а саме до покаяння, кажучи, що Царство Боже наближається. І, щоб збулося Писання, ця проповідь, властиво, як і суть приттчі, в певній мірі стосувалася Ізраїльтян.Бо потім Бог стане для всіх народів Царем, які цього захочуть, покаявшись і охрестившись  :)

Якщо я мав якийсь дар і не використав його для добра (як мінімум), для Поширення Божої Слави, він в мене може бути і відібраним, бо він насправді і не мій, я його собі не подарував, я з ним народжений  :), я можу хіба думати, що ніби мав його... Так і ми , думаємо деколи, що життя в наших руках, а насправді - ні...Життям і смертю ми точно не володіємо, хіба так собі гадаємо...
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #881 : 09 Лютого 2013, 00:07:54 »

А хто не захоче, до тих прийде "добро", тобто господар, який накаже "врагов избить", як в останньому реченні тої притчі.
 "Вопросов больше не имею".
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #882 : 09 Лютого 2013, 00:18:07 »

в перекладі, яким я користуюсь, там пише 
Цитувати (вибране)
7 А ворогів моїх, отих, що не хотіли, щоб я царював над ними, приведіть сюди й убийте на очах у мене.”
якраз для вас такий варіант ;) жорсткіший, легше  не приймати  :prapor:
Відповідь від: 09 Лютого 2013, 00:14:13
Наші знання, які думаємо, що маємо в пізнанні Бога, десь так і виглядають, як гелікоптер, малюсінькими  :)

Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #883 : 09 Лютого 2013, 00:29:14 »

Маленькі, але конкретні і реальні знання  - краще, ніж величезна, але примарна, ефемерна віра.
Монумент, який на цьому фото, а також гелікоптер (гвинтокрил ;)) створені завдяки знанням таких дисциплін, як "Опір матеріалів", "Теорія Машин і Механізмів" "Електротехніка", "Аеродинаміка", а не завдяки вірі.
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #884 : 09 Лютого 2013, 00:37:09 »

 :o Круто, "Опір матеріалів", "Теорія Машин і Механізмів" "Електротехніка","Аеродинаміка"  :bayan
і вчені - одні невіруючі, напевно...ні в якому разі не вірили у вічне життя  :duvno
ОК! Надобраніч, ще побачиось  ;)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #885 : 09 Лютого 2013, 00:59:50 »

Якщо перед пігмеєм запалити сірник, то він повірить, що то чудо боже, бо не володіє знаннями.
А тільки отримає знання - зразу віра щезне.
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #886 : 09 Лютого 2013, 09:31:54 »

Якщо перед пігмеєм запалити сірник, то він повірить, що то чудо боже, бо не володіє знаннями.
А тільки отримає знання - зразу віра щезне.
В діях апостолів (28;2-6) є теж цікавий випадок:
Цитувати (вибране)
Тубільці поводилися з нами з неабияким милосердям: вони нас прийняли коло вогню, що його були запалили з-за дощу, який саме йшов, та задля холоду.  Коли ж Павло назбирав жмут хмизу й поклав на вогонь, змія, з приводу жару, вискочила та вчепилася до руки його.  Якже побачили тубільці, що гадина звисає з руки його, говорили між собою: «Цей чоловік напевно вбивця; він урятувався від моря, але помста не дає йому жити.»  А він, скинувши у вогонь гадину, не зазнав ніякого лиха.  Вони гадали, що він спухне або впаде зненацька мертвим. Довго чекали та, бачачи, що нічого незвичайного з ним не сталося, змінили думку й почали говорити, що він - бог.
В даному випадку, отримавши знання, можна дізнатися, силою Чиєю такі дива робляться
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #887 : 09 Лютого 2013, 13:59:19 »

Якщо Павло в байках "наплів сухого дуба" про тубільців, вогонь, змію - то це зовсім не означає, що такий випадок мав місце.
 "Кантора пишет".
Ви мені поясніть, чого він тинявся по тубільцях, а не спасав "овечок дому Ізраїлевого", як то заповів Ісус. Хоча, він своїм учням то казав, а не Савлу.
 Учні теж галопом по Європах пішли, покинувши напризволяще "овечок дому Ізраїлевого".
Адже євреї  Ісуса за Месію не признають.
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #888 : 09 Лютого 2013, 14:09:52 »

Адже євреї  Ісуса за Месію не признають.
а ти признаєш. Чи так просто тему тролиш :!!
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #889 : 09 Лютого 2013, 14:25:56 »

"Шановний" брехун. Ви далі ти-каєте не знайомим, хіба це культурно?
Давайте про нас з вами окремо поговоримо. Тема ж не про мене.
Мене в свою чергу не цікавить, чи у вас обрізана крайня плоть, чи ви просто аморальний тип.
 Переходити на особистості - відомий трольський прийом. Тим не менше, відповім:
"Я цим цікавлюся" ;), хочу відділити зерна від плевел. Намагаюсь зрозуміти: що в Євангеліях дійсно могло виходити від Ісуса, а що там підкоректувала "кантора". В свій час прочитав усі канонічні Євангелія, починав Дії і Послання, але не осилив, "винос мозгу патаму что".
А Ви щось винесли для себе з Писання? - питання риторичне. Бо якби ви прийняли науку Ісуса, то вели б себе інакше.
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #890 : 09 Лютого 2013, 14:37:48 »

:!!

Я ж не придираюся до вас, коли ви цитуєте Кастанеду. Вірогідніше в нього байки, але я ж такого не пишу

Бачив би сенс наводити цитати з Псалмів, де всі народи прийдуть до Господа, але чи воно вам потрібно?


Відповідь від: 09 Лютого 2013, 14:30:31
yaro my, ну чому кантора?
Люди живуть словами з Євангелії, переображууть своє життя, спостерігають чуда, оздоровлення, творять добрі діла, зрештою, моляться за мир. Якби істина була відредагованою, я б у цій темі точно мав би вашу сторону.Колись Біблію добре знав через атеїзм :-[
Один філософ колись сказав: "шукаючи істини, людина навіть ідучи від Христа Ісуса, до Нього приходить." Бо він є ІСТИНА. Не спішіть, продовжуйте читати, але не виривайте з контексту цілої притчі окремі слова, з якими ви не погоджуєтесь, скоріше знайдіть адресат, для кого ця притча. Особисто для себе не раз відзначав, що Ісус часто промовляв особисто до мене, просто я тоді того не приймав.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #891 : 09 Лютого 2013, 14:43:15 »

Бачив би сенс наводити цитати з Псалмів
А цитати Псалмів якось відміняють слова Ісуса? Що для вас пріоритетне?
До речі, про відношення талмудистів до Ісуса і розбір польотів Псалма 50 я вже наводив свої міркування в цій темі. Спростуйте, якщо щось не так.
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #892 : 09 Лютого 2013, 14:52:22 »

Які саме слова?
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #893 : 09 Лютого 2013, 14:59:37 »

Підкреслені:
Приховано: Показати
"ЩО ХОЧУ ТЕ І ГОВОРЮ". Доказів ноль!
- в психіатрії є таке поняття: перенос. Приміряйте цю фразу і до себе. Ви продовжуєте охмуряння, відмахуєтесь або не звертаєте увагу на мої аргументи, а висмикуєте по кілька малосуттєвих слів, і дальше знову продовжуєте ГОВОРИТИ ТЕ, ЩО ХОЧЕТЕ. Не помічаєте за собою? Зокрема ви проігнорували репліку:
Приховано: Показати
Дуже дивно, як змогли прості люди взнати родовід Ісуса до надцятого коліна, який описаний в двох канонічних євангеліях, хоча там є розбіжності...І звідки дізнались пейсатєлі про відвідини Марії архангелом, про спокушання Ісуса під час 40-денного посту. Він же там був сам один, в пустині. Припустимо, що вони (Марія та Ісус) розказали. Але ж є багато людей, які розказують про те, що їх забирали інопланетяни. Ви можете в це повірити?
[/cut]
Ви пишете, що Талмуд то жидівське тлумачення..., але ж Старий Заповіт теж містить багато жидівського без талмудовських тлумачень, - почитайте Второзаконня Ісайї, там дозволено іудеям мати рабів, давати в борг під проценти, і як там рекомендовано ставитись до гоїв... Я дуже сумніваюсь, що Ісус прийшов, щоб виконувати той закон. А ось в Євангеліях кілька раз в його уста вкладена фраза: "Я прийщов, щоб виконати закон, а не порушити." Це просто несумісно з іншими його речами. Талмуд і Біблія могли бути відредаговані хто зна скільки разів, "посвящонними  пейсатєлями", підстроюючись під заказ ієрархів церковних чи владних.
І те, що в Талмуді згадали про Ісуса зневажливо - то для того, щоб принизити "конкуруючу фірму" в очах віруючих в Бога по Талмуду, а не по Євангеліях і щоб ті не переметнулись, ось така логіка згадки про нього.
за словами псалмоспівця Давида : "... і в гріхах породила мене мати моя..." (50 псалом)
Ну то може його і в гріхах, нас з вами там не було, свічку не тримали.
Щодо порочності зачаття простих людей, то це придумана церковниками "фішка", щоб народ відчував себе винним і приниженим - так простіще ним управляти. Всі живі істоти плодяться і розмножуються, і люди також. І якщо чоловік і жінка в любові (а не в похоті) зачинають дитину, то це не гріх ні їм ні тим більше не гріх новонародженому немовляті.  А "фішка" про те, що первородний гріх на всіх людях начебто і знімається лише при хрещенні,- придумана для того, щоб загнати народ в "лоно церкви". Мої міркування підкріплю останніми реченнями 50-го псалому:
Цитувати (вибране)
Жертва Богові зламаний дух; серцем зламаним та упокореним Ти не погордуєш, Боже!
Ущаслив Своїм благоволінням Сіон, збудуй мури для Єрусалиму,
тоді Ти полюбиш Собі жертви правди, цілопалення та приношення, тоді покладуть на Твій вівтар тельців!
(Пс 50:19-21)
Невже Богу потрібне серце зламане і упокорене? Давида цікавлять "шкурні" питання, і просить він благ для Сіона, і тоді він обіцяє віддячити Богу покладенням на вівтар Його тельців! - це такі взаємовідносини з Богом, який є Любов?  Не відчувається в цій промові, що Давид звертається до Отця. Це більш схоже на улеслення і приниження перед сильним і випрошування подачки.
Коли посилаєтесь на науково обгрунтовані праці, - то не забувайте, що Церква лише в кінці ХХ-го століття визнала правоту Галілео Галілея, що Земля  крутиться навколо Сонця.
Церква помічає лише ті науково обгрунтовані праці, які ллють воду на їх мельницю.
Науково обгрунтовані праці доказують, що ніякого Флавія не існувало, а ви на це не реагуєте і посилаєтесь на Флавія.
З інших згадок про Помазанника ви ні на йоту не допускаєте, що згадана персона була гіпотетичною.
Оголошували себе Помазанниками не раз в історії, ось і у нас в 90-ті роки "проповідувала" Марія Деві Христос, і обіцяла кінець світу в 1993-му, але якось минулося, а її запроторили в психлікарню.
Є такий академік Фоменко, який в науково обгрунтованих працях доказує, що Ісус Христос мав історичних прототипів, але усі ті події відбувались на 1050 років пізніще, тобто на початку ХІ-го століття. Може і йому повіримо?
Ну, і на десерт:
Приховано: Показати
люди почали казати що вони пяні, хоча був день, коли в ті часи не заведено було споживати спиртного
В наш час теж бувають дні, коли не заведено споживати спиртного, але находяться такі, що споживають. Знаю такого віруючого в Ісуса, який споживає при любій нагоді.[/cut]


[/cut]
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #894 : 09 Лютого 2013, 14:59:50 »

для yaro my
віра - це серце, а не знання, а так як ти іх не маєш - то про яку віру можна з тобою говорити :(

"Шановний" брехун. Ви далі ти-каєте не знайомим, хіба це культурно?
дати силки коли ти мені говориш на ти. Може досить дурня включати.

для Lyolik
кожна людина вірить, і в  кожній людині є душа. Кожна душа точно знає, що в цьому світі справедливо, а що ні.
Кожна душа відчуває себе некомфортно, зробивши щось проти духовних законів.
Це занепокоєння спонукає людину своєї душі доводити, що все-таки він правий
 якщо тебе щось дуже сильно хвилює - тебе тягне про це  говорити,
твій життєвий інтерес уперся в того, хто, на твою думку - тебе образив, і ти все кладеш на те, щоб комусь щось довести,- то ти стовідсотково неправ :)
 до "кривдників" треба вчітися ставитися з вдячністю.
За все потрібно дякувати Богові, а за уроки життя - потрібно дякувати втричі.
не варто турбуватися про тих, хто неправий. Життя само все розставить по своїх місцях :)



 
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #895 : 09 Лютого 2013, 15:09:26 »

віра - це серце
Жертва Богові зламаний дух; серцем зламаним та упокореним Ти не погордуєш, Боже!(Пс 50:19-21)

Відповідь від: 09 Лютого 2013, 15:05:31
дати силки коли ти мені говориш на ти
Аякже. Пошукайте, і свою брехню і образи в мій адрес також.

Відповідь від: 09 Лютого 2013, 15:06:07
 до "кривдників" треба вчітися ставитися з вдячністю.
Я Вам тричі вдячний, по правді кажу!
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #896 : 09 Лютого 2013, 15:10:09 »


За все потрібно дякувати Богові, а за уроки життя - потрібно дякувати втричі.
не варто турбуватися про тих, хто неправий. Життя само все розставить по своїх місцях :)
Сіль - добра річ, але коли сіль звітріє, чим її приправити?
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #897 : 09 Лютого 2013, 15:11:45 »

Життя само все розставить по своїх місцях
Золоті слова, підписуюсь під кожним.
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #898 : 10 Лютого 2013, 22:40:10 »

Цитувати (вибране)
Невже Богу потрібне серце зламане і упокорене?
Так , саме серце Богові і потрібне. В іншому перекладі - сокрушене і смиренне, а ще в іншому псалмі - (139) Серце моє, о Господи, не горде, та й очі мої не несуться вгору.
 А ще таке серце, в якому є місце для Бога, а не місце для "Зручної релігії" і "погодження з власними домислами".
Тішуся і радію, що я  - християнин. Хвала Богу!
Пробував щось скласти для вас на рахунок підкреслених речей, але.... воно вам тре?
Олександр мудро написав, бо і я маю спокій і довіру до Бога:
Цитувати (вибране)
не варто турбуватися про тих, хто неправий. Життя само все розставить по своїх місцях
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #899 : 10 Лютого 2013, 23:26:25 »

Пробував щось скласти для вас на рахунок підкреслених речей
Не виходить - так і скажіть.
Відповідь від: 10 Лютого 2013, 23:25:37
Жертва Богові зламаний дух; серцем зламаним та упокореним Ти не погордуєш, Боже!(Пс 50:19-21)
Ви навіть це не можете внятно розтолкувати? Не кажучи вже про решту підкреслених слів.
Мені значно ближче те, що каже про дух Дон Хуан в книжках Кастанеди:
Цитувати (вибране)
Если ты действительно чувствуешь, что дух твой искорежен, тебе нужно просто укрепить его - очистить и сделать совершенным
Цитувати (вибране)
Укрепление духа - единственное, ради чего действительно стоит жить.
Записаний
Следи за контекстами!