Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Глобальне село. Світ в якому ми живемо. Їжа для роздумів.  (Прочитано 321432 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45


Поголів’я свиней в Україні впало до історичного мінімуму

http://agroconf.org/content/pogolivya-sviney-v-ukrayini-vpalo-do-istorichnogo-minimumu

В той же час навіть в настільки несприятливих умовах чотирьом регіонам України вдалося зберегти позитивну динаміку поголів’я – ними стали Волинська (+4,4%), Львівська (+2,3%), Івано-Франківська (+1,0%) та Закарпатська (+0,3%) області.

Аналітичний департамент УАК.

У нас з свинями все  :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та просто сюди чума не дійшла, бо вживали заходів. Але не факт що в літі цього року епідемії не продовжаться вже десь тут.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

КАК КРЕМЛЬ ФИНАНСИРУЕТ ПОЛЬСКИХ РАДИКАЛОВ: ЗАДАЧИ, ОПЛАТА, ДОКЛАД В МОСКВУ

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Для згадки

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та ти не шариш в геополітиці...  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45


Для згадки
Ми вже про тото говорили , от саме через це Саакашвілі був спровокований і тому почав бомбити Цхінвал . Бідний Місько , має слабкі нерви  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

На чиєму боці воювали наші "націоналісти" у Придністров'ї?

Їм досі не cтавлять незручних запитань

Восени 1990 року я створював у Рівному газету міської ради. У видання попервах не було ні приміщення, ні обладнання, ні меблів, а головне – не було людей. Жоден журналіст, навіть із багатотиражок, не прийняв пропозиції. Ще був СРСР, обкоми й міськкоми, тож ніхто не хотів зв'язуватись із сумнівним проектом. Доводилось брати людей ледь не з вулиці. Саме тоді до мене підійшов письменник Степан Бабій і попросив взяти на роботу його сина Олеся. Той не мав ані освіти, ані досвіду, але був "справжнім патріотом".

Олесь виявився нормальним хлопцем, хоча й безграмотним. Більшість часу проводив на сходах жеку, де ми врешті знайшли приміщення для редакції. Курив дешеві цигарки і про щось говорив з якимись хлопцями. Найчастіше до Олеся приходили Сашко Музичко (той самий Сашко "Білий") і Микола Карпюк (той самий). Врешті редакційна курилка стала на кілька місяців штабом "Організації". Саме так називав цю тусовку Олесь, щораз роблячи загадкове обличчя. Говорити з ним про щось, окрім націоналізму, було марно, як і з його щоденними гостями.

Врешті шляхи наші розій­шлися. Але Рівне – місто маленьке, де всі про всіх знають усе. Тож за якийсь час, вже після здобуття нами омріяної незалежності, дізнався: мої знайомі націоналісти Карпюк і Музичко разом зі ще кількома хлопцями з Рівного вирушили "воювати у Придністров'я".

У Кишиневі жила моя кума, тож я добре знав, що там відбувається. У тій частині Молдови, де більшість населення становили росіяни та зрусифіковані українці, розпочалося "повстання" проти "молдавських фашистів", які всіх змушуватимуть говорити румунською мовою. "Повстанці", якими насправді були військові розташованого там гарнізону російської армії, за допомогою танків і артилерії витіснили війська Молдови за Дністер й оголосили "Придністровську молдавську республіку". Саме на боці цих "повстанців", тобто російської армії, і воювали наші націоналісти з "купленими у воєнторзі" автоматами. Згодом запитав Олеся Бабія, як могло статися, що хлопці, які щохвилини повторювали "смерть москалям", раптом опинилися з москалями в одних окопах? Він відповів: "Вони захищали українців".

На той час у мене в Рівному вже була своя приватна газета, і я написав у ній все, що думав з цього приводу про наших "націоналістів". Згодом Бабій повідомив, що "Організація" винесла мені за це смертний вирок. Та чи "Організації" було не до мене, чи щось інше, але мене не стратили. Хоча я регулярно запитував про це у Сашка Музичка, коли зустрічав його в місті.

З того часу минуло майже чверть століття.

Немає вже Олеся Бабія і Сашка Музичка, а Микола Карпюк сидить у російській в'язниці за "сценарієм Савченко". І усі ці понад 20 років вони разом із Дмитром Корчинським, який їх тоді повіз воювати з росіянами проти незалежної Молдови, з гордістю розповідають, що вони "воювали у Придністров'ї". І ніхто так і не спитав їх: на чиєму боці вони воювали? Не запитали, тому що не можна. Бо "хлопці Корчинського" 1992 року в Молдові робили те саме, що нині роблять на Донбасі російські військові – під виглядом "апалчєнцев" воюють проти "украінскіх фашистав".

Чому ніхто досі на спитав вгодованого Корчинського – хто покликав його тоді в Молдову? Невже тамтешні українці, які дізнались по своїх селах про існування "Організації", після чого оплатили групі Дмитра переїзд і перебування у Молдові, купили їм зброю та амуніцію – аби ті захистили їх від румунської мови? Зрозуміло, що зробити це все могла лише одна "організація". Та сама, що озброює нині донбаських "апалчєнцев".

Не думаю, що відсутність таких запитань до "героїв Придністров'я" була і є випадковою. Коли так, то наші "націоналісти" всіляко приховували б цю ганебну сторінку у своїх біографіях. Але вони нічого не приховують! Навпаки, публічно хизуються цим уже третій десяток років. Чому так? Думаю, на це запитання може точно відповісти лише та сама "організація". Але вона – у Москві, їхати куди не маю жодного бажання. Як і спілкуватися зі співробітниками її українських філій, яким у нас ніхто не ставить незручних запитань

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45




Головне - патрiотизм  :prapor: :prapor: :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Як страшно жити  .Ще забув добавити ( точніше "художнікі" забули добавити ) про те , що одна частина держави окупована підарашкою , а в іншій частині держави підарашка веде так звану гібридну війну і убиває українців . А так все ніби згідно малюночка  .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45


що одна частина держави окупована підарашкою , а в іншій частині держави
наглосаксонські запроданці , які ведуть
так звану гібридну війну і убиває українців
;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

наглосаксонські запроданці , які ведуть

Враховуючи що хйло і його бандюки тримають в гейропці і омериці бабло бізнес і сімї - то ти можливо маєш рацію . Дивно що такі поцрєоти кацапстану не бажають в кацапстані скрєпна благадать

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45


Слава Наглосаксам ! Запроданцям при владі Слава !

До 2050 года население Украины  сократится до 36 миллионов человек, а  если не вернется Крым и Донбасс, то количество граждан снизится до 32 миллионов.
«В данные показатели входит:  тенденция рождаемости, смертности и миграции.  В Украине в принципе старое население и исчерпан потенциал демографического роста. Ведь с 60 годов украинки не рождают необходимое количество детей,  для того, чтобы перекрыть показатели смертности. В итоге численность поколения родителей  не замещается численностью поколения детей», - резюмировал Э. Либанова.

Источник: http://ru.golos.ua/suspilstvo/do_2050_goda_naselenie_ukrainyi_sokratitsya_do_36_millionov_chelovek__ekspert_8425
Golos.ua © 2015
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=06otOtkY2I4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=06otOtkY2I4</a>
"Не дай Бог допустити ще одну революцію. 250 тисяч людей навчились вбивати"
я ніколи не думав, що буду любити польських політиків і поліцейських, поки я не приїхав в Україну :prapor: :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=4A7HX3dBdn8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=4A7HX3dBdn8</a>

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=4A7HX3dBdn8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=4A7HX3dBdn8</a>
 :good Супер , скоро в дитсадках будуть займатись політичним аналізом  :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Взагалі то вона про школу говорила  .


Удар в спину
Зюганов отказался участвовать в митинге-концерте в честь присоединения Крыма

Лидер КПРФ Геннадий Зюганов не пойдет на посвященный трехлетию присоединения Крыма к РФ митинг-концерт на Воробьевых горах в Москве 18 марта, в котором, как ожидалось, должны были принять участие все лидеры думских партий. Это связано с тем, что "Единая Россия" не занимается поддержкой граждан во всех субъектах страны, заявил в пятницу, 17 марта, Зюганов на пресс-конференции в центральном офисе агентства "Интерфакс".
Единороссы, по словам Зюганова, которые приводит "Интерфакс", "не хотят заниматься сегодня главным: а главное - поддержка граждан во всех субъектах РФ, которая обеспечила бы достойную жизнь и реальную работу".

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45


Не вільно ратуватись від голоду?

https://zbruc.eu/node/18851

Галичина, країна хронїчшого голоду, країна до того релятивно дуже перелюднена, без нїякого майже промислу — з окрема в східній, українській части — є з природи річи краєм живої еміґрациї, особливо континентальної до Нїмеччини. Два послїдні роки незрожаю, небувалих стихійних нещасть, воєнної заверухи і фінансової крізи спричинили те, що сотки тисячі галицького населеня як свій одинокий ратунок перед голодовою смертю бачать часову еміґрацию поза границі краю, щоби грошем, заробленим за границею, прокормити себе і членів своєї родини, які остались в краю.
Один ратунок перед цілковитою катастрофальною руїною, бачить наше населенє тільки в часовій еміґрациї на заробітки за границю.
З сего користає Росия і під формою ратованя голодуючих ширить свою полїтичну пропаґанду.
Так отже маємо пашпортовий примус в східній Галичинї, але пашпорту годї нашому сезоновому еміґрантови дістати. Щоби одержати пашпорт, треба залучити до поданя метрику хресту, евентуально війскову книжку, дальше індивідуального робітничого контракту, вкінци особистого ствердженя начальником громади ідентичности особи, а що-до малолїтних низше 18 лїт позволеня опікунчого суду. В кождім сxідно-галицькім старостві залягають нинї сотки і тисячі подань о видачу пашпорту, але староства пашпортів не видають, (пр. в Долинщинї) кажучи, що не мають урядників і сил писарських до подагоди подань.  Без документів знова нїкого не пустять за границю і завертають назад.
Се робить ся в хвили, коли росийське правительство в ґубернїях польських, литовських, холмській, волинській, київській і подільській видало розпорядок, припоручаючий місцевому населеню сезонову еміґрацию до Нїмеччини, і її значно облекшує. Про се знають наші еміґранти і які вражіня винесуть з порівнаня поступованя росийського правительства з поступованєм галицько-польської адмінїстрациї, не треба казати.
 клюб не завагаєть ся нї хвилю перед ужитєм навіть крайних метод у соймі, щоби врешті "переконати" ексц. Коритовського, що відбирати українському селянству можність зарібків (хочби навіть у Прусиї) — не годить ся!
 
[Дїло]
17.02.1914
100 рокiв пройшло , нiчого не помiнялось  :facepalm:. Нам точно пороблено i точно не мацкалями  :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45


Українець з Кубані про Галичину: тут живуть наші люди, співають наших пісень
http://report.if.ua/istoriya/ukrayinec-z-kubani-pro-galychynu-tut-zhyvut-nashi-lyudy-spivayut-nashyh-pisen/

Ті ситуації, з якими зіткнулася Галичина, – вона побачила і варварство, і вбогість, і депортації до певної міри, адже складалися певні списки неугодних. Був помітний і колабораціонізм місцевого населення – доноси на своїх сусідів: доноси галицьких поляків на українців, доноси галицьких українців на поляків та євреїв, і навпаки. Це боротьба за виживання, це умови війни, де правил гри вочевидь не було. І це збідніння цих населених пунктів, які за роки війни втратили всю свою привабливість.

 :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

І де тепер ті українці на Кубані? А от в головній Галичині є.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45


І де тепер ті українці на Кубані?
Їх там неміряно , така особлива группа , зветься кубаноїди , на подобі наших лейонів .  ;)

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь