Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

15 років 6 місяців 29 днів

Автор Тема: Глобальне село. Світ в якому ми живемо. Їжа для роздумів.  (Прочитано 300495 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Останні відвідини:
    28 Січня 2023, 06:52:18

таки багаті, якщо врахувати скільки витрачено на авто і на бензин.  :)

а житло повинно бути на першому місці, не під плотом же жити...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:
    28 Січня 2023, 06:52:18

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:
    Вчора в 03:04:48

З-поміж американців 20% своїм математичним розумом зупиняються на восьмому класі

Вчені встановили фундаментальні навички, необхідні для того, щоб не боятися математики.

Згідно з результатами дослідження, діти, яким не вдалося здобути базові математичні навички в першому класі, серйозно відстали від однолітків за підсумками тестів у сьомому класі.

Базові математичні навички, знання системи чисел -- це здатність поєднувати кількість з числовим символом, а також маніпулювати кількостями і робити обчислення.

Цей навик - основа для всіх інших математичних здібностей, що необхідні для функціонування в якості дорослого члена суспільства. Як інформує UBR, концепція ця називається здатністю до кількісного мислення.

Дослідники повідомили, що допомога дітям у подоланні труднощів, коли вони знаходять знання системи чисел, може принести істотну довгострокову користь.

Вони відзначили, що більш ніж у 20% дорослих американців математичні навички на рівні нижче восьмого класу, тобто недостатні для кваліфікованої праці.

Сонечко+

• Ветеран
  • Карма +801/-5
  • Стать: Жіноча
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2022, 01:56:16

А, якщо порівняти рівень життя американців і наш, то можна зробити висновок - а на "який" нам та математика і математичний розум? Є калькулятори і ПК, а ще книги, де можна подивитись формули...
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

А, якщо порівняти рівень життя американців і наш, то можна зробити висновок - а на "який" нам та математика і математичний розум? Є калькулятори і ПК, а ще книги, де можна подивитись формули...

математичний розум - це є закони логіки в житті . тобто коли бачиш що на вулиці дощ - то ЛОГІЧНО припускаєш що будеш мокрим і береш парасольку ( але не дитячу чи іграшкову ) . точно так же це відображається на виконанні законів , відношення до людей , роботи , середовища .

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

То, что вы не хотели знать об Англии

http://www.sdelanounih.ru/to-chto-vy-ne-xoteli-znat-ob-anglii/

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:01:47

Бомбезна стаття!!! Дякую.

Бачив молодих англіків у Болгарії. Точно то, про що пише автор. Бичарня ще та  :=)

Ми жили через стінку з купкою таких.
Вони приходили в 4-й рано і робили рейвах.
Я спершу думав з ними якось боротися, але зробив по жидівськи  :=)
Просто встав трохи раніше ніж звичайно і врубав тєлік на повну. А тєлік якраз був під спільною стіною.

Вони і далі приходили під ранок, але від тоді вже не було ні криків ні пісень. Прийдуть, ще погомонять не голосно з пів години і спатки. Я вже навіть не будився  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

той автор ще досить таки щасливчик .  мій знайомий шахтар з донецьку ( дядько в літах але таких бугай що не раджу нікому проти нього йти ) працював на йогуртній фабриці в абердіні ( десь в тих краях ) . так там ще цікавіше було - чоловік з 60 робочих незалежно від статі жили в одному бараку з пару туалетами і душами . вологість страшна , попрати речі - забудь , робота правда не смертельна і не тяжка була . але саме цікавіше !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   :ganba    :ganba :ganba     

перед днем видачі зарплати ХАЗЯЇН фабрики викликав ментів і ті всіх загребли . потім еуропейців відпустили назад ( тобто литовців поляків і тп ) , а решту - типу нелегалів - здали в іміграційний відділ , звідки всіх відправили додому ( на родіну - радімую і так любимую )  . моєму знайомому пощастило ,так як не хватило місця для всіх у автобусі ( права людини все таки трохи дотримуються ) , а на другий день був типу вихідний - ну він попросився купити цигарок ( хоча не курить ) - менту пофіг було , думав куди вуйко з антрацитівки з підводної лодки дінеться , дозволив піти , а знайомий і пішов , а потім сів в автобус і назад в льондон приїхав . так матюкав всіх шотландців і решту уродів що мало не буде .
« Останнє редагування: 25 Липня 2013, 02:07:47 від ББА »
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

ось ще одна цікава стаття для роздумів . знаю багатьох панянок наших ( в смислі з бувшого совка ) які чітко і ясно кажуть що типу вийдуть заміж ( це одним словом ) лише за британця . це досить цікава мрія - не хочу ображати образ мишлення жіночої половини людства - яка звучить як мінімум смішно  :)

http://www.ladyfromrussia.com/rus/safety/s11.shtml

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Платиш за них податки?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

Платиш за них податки?

ні . не плачу . взагалі . хоча в принципі кожен платить якщо не в прямому так в прихованому вигляді - послуги , покупки і тд .
Відповідь від: 25 Липня 2013, 16:53:16
ось була передача на інтері - теж думаю буде вам цікаво

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=7VZpTDcqphs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=7VZpTDcqphs</a>

також є про інші країни

Сонечко+

• Ветеран
  • Карма +801/-5
  • Стать: Жіноча
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2022, 01:56:16

За все своє життя ніколи не хотілося за іноземця. Більше того, живучи в Києві всім казала, що заміж таки вийду за "західняка"...Але описаний у статті тип може зустрічатисмя де завгодно. І у нас в першу чергу. Я так зрозуміла, що жіночка потрапила на хворого (в прямому сенсі) чоловіка. В нашій країні такий псих уже і прибив би і не зупинив би його і плач дитини. Скільки таких випадків, на жаль, у нас є...А щодо тих, що шукають іноземок - то і справді якщо не сто то 90 відсотків точно тих,хто не потрібен жінкам своєї країни. Бо ті вже добре знають що від нього чекати.
Я по роду своєї діяльності (коли працювала у туризмі) познайомилась з французом. Я чула сотні розповідей про їх скупість. Але, напевно, все таки залежить від людини. Цей платив за все. Більше того ладен був забрати мене у подорож без нічого і все купити спершу на базарі у Києві, а згодом докупити у Франції. Але, не зважаючи на свою авантюрність, я не погодилась. А нігті гризуть багато українців і у носі колупаються також((. І не шизофреніків навіть, а здорових :).
А щодо проблем, то у нас простіше - ти у своїй країні, щось не сподобалось - "до мами".
Відповідь від: 25 Липня 2013, 17:10:06
ось була передача на інтері
О  і там Юрко ;)
Відповідь від: 25 Липня 2013, 17:42:05
За кордоном українці стараються зберегти свою культуру. Респект і шана їм за це. А ми тут на рідній землі збайдужіли і не те, що часто не розвиваємо, а самі ж і гробимо - спалюємо, гноїмо, продаємо і просто не помічаємо і не відчуваємо потреби. Як це "смішно" не звучить, але інколи здається, що спарвжні українці - виїхали...
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Був би не дивився. Але прочитав, що є Юрко і... мусив  :)
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

О  і там Юрко

з цієї передачі я знаю лише  паню Марію ( мама педра лилика ) - мене порекомендувала пані Маруся Мороз , яка в той час була головою української просвіти  .  також  памятаю  пану Михайлину - вона вела уроки іспанської для новоприбулих , були й інші чудові люди . ось наприклад фото , де за столом сидять "старші" представники СУМу Аргентини ( друга зліва - Маруся Мороз , крайня справа - пані Михайлина ) .

також хочу наголосити , що українська громада не вважає евреїв ( навіть знаменитих типу хофмана чи сталлоне чи інших їм подібних ) за українців , там досить таки добре відрізняють чорне від білого , та й знання російської мови для української громади не є в допомогу новоприбулим , так як це для них як для нас китайська .

Відповідь від: 25 Липня 2013, 20:26:31
ось ще трохи пробігся по інтернету і знайшов взагалі чудо минулих днів

Під Чужим Небом- Фільм Ярослава Кулинича 1971

Я якраз мав рік і вся вулиця хіміків знала , що я думав про камунистів    :=)  , ну хоча би сусіди догадувались    =))

А ось і сам шедевр .  1971 рік .

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=u3CZmhPvTNw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=u3CZmhPvTNw</a>

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

А у Калуші недавно померла родичка Крушельницьких  :(
Записаний

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

ще трішки "джинтильменського" льондону

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=4N16cD5mEo0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=4N16cD5mEo0</a>

yaro my

• Гаряча голова
  • Карма +244/-109
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

Ось вона, чиста "сєрмяжная правда" про "еуропейські потреблядські цінності".
 Цю статтю варто прочитати усім, хто плекає і леліє іллюзії щодо "Цивілізованої Еуропи", робить з неї культ і дуже хоче прилучитися до того потреблядства.

Кількома мазками проіллюстрували життя простого народу  в "блок оф флетс" (у нас їх називають "хрущобами") "города Паріжу" в фільмі 1+1 Intouchables, просто це пройшло мимоходом по фільму і тому не всі звернули увагу.

А ше краще розкрита тема і перспективи демократичної купи-продажної цивілізації в фільмі "Ідіократія".

Записаний
Следи за контекстами!

ББА

• Ветеран
  • Карма +306/-11
  • Останні відвідини:

Сын спрашивает отца:
— Папа, а что такое "американская внешняя политика"?
Отец со всей дури заряжает ему по шее.
— За что, папа?!
— Я подозреваю, что ты украл у меня 50 баксов.
— Но я этого не делал!!!
— Заткнись и отдавай назад, и ещё столько же за моральный ущерб!
— Но ты же ещё ничего не доказал!
— Вот в этом, сынок, и состоит суть "американской внешней политики".

Vitalij

• Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

http://informator.su/povniy-spisok-deputativ-yaki-vidmovilisya-vid-materialnoyi-dopomogi/

Цитувати (вибране)
Очевидно, Богословська бере матдопомогу, щоб оздоровитися і мати нові сили поливати брудом Юлію Тимошенко? Опозиціонер Яценюк взяв у держави грошей, бо йому накладно платити за дві машини охоронців? Олігархам Жванії і Мартиненку не вистачає на нові “Бентлі”?

А Олександра Кужель використає бюджетні кошти на нові брендові шмотки? Вадим Колісніченко вирішив на рік вперед зробити запас фарби для волосся? Олександр Турчинов не має можливості самотужки зробити ремонт у свої 500-метровій квартирі?

Тягнибок вирішив купити собі нову машину замість величезного джипа “Тойота Секвойя”? А Рудьковський – нові крокодилячі туфлі?

“Опозиціонерка” Тетяна Донець, у якої – 7 квартир, збирає гроші на восьму? А Ірині Фаріон не вистачає грошей на манікюр і перукаря? “Великий врадіївський ходець” Сергій Каплін взяв матдопомогу, бо в процесі всієї вказаної вище ходи кожну ніч, коли люди були в наметах …ночував у готелях.

І, звісно, не відмовився від матеріальної допомоги адепт секти золотого ключика Микола Катеринчук – а що ви думали: витрачає мільйони щомісяця на рекламу, так діти вдома голодні сидять і “Лексус” не заправлений…
« Останнє редагування: 08 Серпня 2013, 11:28:34 від yurko »
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Я так розумію, що офтоп у даній темі викликаний незрозумілістю її назви. Перечитайте перше повідомлення теми!
Записаний