Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як ви ставетесь до страхування КАСКО та ЦВ перед 3-ми особами?

КАСКО, завжди
КАСКО, при певних умовах
КАСКО, при вимозі банку
КАСКО, ні
ЦВ, завжди
ЦВ, при певних умовах
ЦВ, при вимозі банку
ЦВ, ні

Автор Тема: Страхування авто  (Прочитано 54096 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Страхування авто
« Прочитано #40 : 10 Грудня 2008, 12:02:34 »

Отакої  :o
Цитувати (вибране)
Приховано: Показати
Об этом говорится в пресс-релизе, обнародованном компанией.

Приводим текст заявления полностью:

«Уважаемые клиенты!

В связи с действием обстоятельств непреодолимой силы, национальная страховая компания Оранта уведомляет всех своих клиентов о невозможности выполнения взятых на себя обязательств после 31 декабря 2008 года и ограниченным выполнением обязательств по случаям, наступившим и (или) наступающим с 1 сентября по 31 декабря 2008 года.

В связи с начатой процедурой банкротства действие всех страховых полисов ограничивается сроком до 31 декабря 2008 года, вне зависимости от даты, указанной в договоре.

Страховые возмещения по случаям, наступившим с 1 сентября по 1 декабря 2008 года, будут выплачены в период от одного до трех лет, от даты судебного решения о банкротстве.

С 1 января 2008 года ответственность по полисам НАСК Оранта будет переложена на ряд партнерских страховых компаний. Список партнеров будет опубликован на нашем сайте.

Клиентам, у которых срок действия договоров заканчивается позже 31-го декабря, необходимо прибыть в ближайшее отделение компании и перезаключить договор страхования с нашими партнерами. До 31-го декабря на перезаключение договоров по абсолютно всем видам страхования нашими партнерами предоставляются скидки».

"ОБКОМ"
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Страхування авто
« Прочитано #41 : 10 Грудня 2008, 14:32:16 »

 :=)
Цитувати (вибране)
Приховано: Показати
10.12.2008 Официальный пресс-релиз НАСК «Оранта»
Сегодня, 10 декабря, в 11.30 от имени руководителя пресс-службы наблюдательного совета НАСК «Оранта» Алены Кулаковой на множество Интернет -адресов было направлено СПАМ-сообщение о банкротстве крупнейшей в стране страховой компании «Оранта». Руководство компании «Оранта» официально заявляет, что это сообщение не соответствует действительности и является преднамеренным действием неизвестного злоумышленника для нанесения вреда крупнейшей страховой компании Украины. Руководство НАСК «Оранта» обратилось с заявлениями о расследовании данного инцидента и привлечению к уголовной ответственности неизвестных злоумышленников, задавшиеся целью намеренно и без всяких на то оснований нанести вред репутации компании, к Премьер-министру Украины, в Генеральную прокуратуру Украины и в Службу безопасности Украины.

НАСК «Оранта» - крупнейшая классическая страховая компания украинского рынка, имеет наибольшую представительскую сеть по всей стране. Компания последние несколько лет демонстрирует устойчивый ежегодный рост и качественный сервис. «Оранта» твердо гарантирует выполнение своих обязательств перед клиентами. НАСК «Оранта» показывает динамичный рост даже в условиях финансового кризиса. Так, по итогам 9 месяцев этого года объем страховых премий компании вырос на 62% по отношению к аналогичному периоду прошлого года. Компания гарантирует и дальнейшее устойчивое положение на рынке и стабильность в работе и обслуживании клиентов.
По всем вопросам просьба обращаться к руководителю пресс-службы наблюдательного совета НАСК «Оранта» Алене Кулаковой на электронный адрес alona.kulakova@oranta.ua, а также по телефонам 8-067-320-11-83, 8-044-537-58-00.

Сегодня вечером, в 16.00 в Пресс-центре НАСК «Оранта» (ул. Жилянская, 75, 8 этаж, бизнес-центр Евразия) состоится брифинг председателя наблюдательного совета НАСК «Оранта» Олега Спилки и председателя правления НАСК «Оранта» Елены Болотовой. Просьба пройти аккредитацию по номеру 8-067-320-11-83.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Страхування авто
« Прочитано #42 : 23 Грудня 2008, 13:58:04 »

До 12 січня треба сплатити за страховку десь біля 3000 грн. як це вже всьо дістало!
Записаний

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Страхування авто
« Прочитано #43 : 23 Грудня 2008, 14:30:50 »

Поки машина була в кредиті - робив повне КАСКО і ЦВ - заставляв  банк... Зараз навіть не знаю... ЦВ обовязково буду робить, а КАСКО не хочеться - напевно ізза того, що заставляли... хоча фіча прикольно, все таки виплачують нормально, два рази попадав і два рази виплатили набагато більше, ніж я потратився на ремонт...
Записаний

ivan_lushch

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2011, 13:59:06

    Звідки: Калуш
Страхування авто
« Прочитано #44 : 29 Січня 2009, 09:34:56 »

Цей процент також потруху зменшується якщо ти будеш страхуватись постійно в одній і тій же компанії протягом тривалого часу і не будеш вчиняти ДТП, тобто твої дії не приводитимуть до страхових виплат.
- трішки не так. Не цей процент а сума, яку має заплатити за страхування клієнт. А процент комісійної винагороди завжди залишається сталим. Якщо страхуватись в одній і тій же страховій без страхових випадків то можна "дійти" до 50% скидки і називається це "система бонус-малус"
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Страхування авто
« Прочитано #45 : 29 Січня 2009, 10:01:19 »

ivan_lushch, добре, що Ти все популярно розяснив. ;)  Ну а щодо запропонованої тобою знижки, то я таки вірно написав?
Знаю, що мені роблять постійно таку знижку у повному розмірі, тобто та людина, що оформляє мені догові страхування ніколи не бере з мене комісійних. :)
Записаний

ivan_lushch

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2011, 13:59:06

    Звідки: Калуш
Страхування авто
« Прочитано #46 : 29 Січня 2009, 10:33:58 »

ніколи не бере з мене комісійних.
- це означає, що він кладе свої гроші в банк і чекає до кінця місяця (а тепер з кризою в банках то може й більше) щоб йому ті гроші повернули у вигляді комісійних. :)

Відповідь від: 29 Січня 2009, 10:31:22
Ну а щодо запропонованої тобою знижки, то я таки вірно написав?
 - так ти все вірно написав - я віддаю свою комісію щоб залучити клієнтів і виконати план  8)
Записаний

sawog

  • Новачoк
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 24
  • Ёж птица гордая... Не пнешь, не полетит...
  • Останні відвідини:
    26 Жовтня 2015, 18:46:36

    Звідки: Пiдвальна
Страхування авто
« Прочитано #47 : 01 Лютого 2009, 20:37:48 »

а я також застрахував своє авто у "ПРОВІТА" пр0ста автоцивілка :)
Але цікаво, чи є у вас чи ваших знайомих досвід успішних виплат страховою компанією компенсацій у разі натання страхового випадку. І скільки часу ця процедура займає?
у мене є такий досвід(УСПІШНИЙ) "Оранта" це зайняло троха більше одного місяця(правда це було 2 роки тому ,але я думаю що зараз тоже все там в порядкуз виплатами)
Записаний

ivan_lushch

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2011, 13:59:06

    Звідки: Калуш
Страхування авто
« Прочитано #48 : 19 Лютого 2009, 08:27:17 »

якщо є досвід в Оранті то нащо страхував в Провідній? тим більше що ти в Оранті мав би знижку
Записаний

ivan_lushch

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2011, 13:59:06

    Звідки: Калуш
Страхування авто
« Прочитано #49 : 05 Травня 2009, 16:28:15 »

Пропоную послуги по страхуванню Вашого авто. Професійні поради. Допомога у виборі страхової компанії. 8-099-744-95-51, 8-097-790-57-87. Іван Дмитрович
_____
Взагалі то, для чистої води реклами у нас існує відповідний розділ! :!!
« Останнє редагування: 16 Травня 2009, 19:36:23 від syddia »
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Страхування авто
« Прочитано #50 : 24 Липня 2009, 17:16:12 »

порадьте, де у Калуші мож застрахувати авто? так щоб було дешево, бо на виплату не сподіваюсь і так..
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Страхування авто
« Прочитано #51 : 25 Липня 2009, 17:11:55 »

npopok ти про цивілку чи про повне КАСКО?
Може підійди до того чувавка на Грушевського шо їздить на "малюху" обклеїному реклямою. Чув, що він усилено шукає клієнтуру. Нависни на нього аби він дав максимальну знижку. З власного досвіду знаю, що по блату банальна знижка у пару грн. може зрости до декількох десятків. ;)
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Страхування авто
« Прочитано #52 : 25 Липня 2009, 19:18:31 »

не знаю я такого чувака)
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Страхування авто
« Прочитано #53 : 25 Липня 2009, 23:20:23 »

Та як не знаєш? :o Шо не бачив зимою діда мороза, який рекламував автоцивілку навпроти міської прокуратури (інші орієнтири центр. вхід на пивзавод, стоматполіклініка)

Той чувак має мені подякувати за безкоштовну рекламу. :-D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Страхування авто
« Прочитано #54 : 26 Липня 2009, 09:36:17 »

Чого це безкоштовну? ! Ти вже забув про скидку?  :D

От і роби людям добре  :-D
Відповідь від: 26 Липня 2009, 09:33:00
Думаю корисно було б вказати конкретну ціну, аби той хто вагається і шукає мав стимул йти на розшуки "діда мороза". Мабуть npopok вже приблизно знайомий із ціною в інших конторах, от маючи з чим порівнювати і вирішить. А так просто на словах, мовляв "дав знижку" то не понятно. Може він спочатку тобі загнув втридорого.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Страхування авто
« Прочитано #55 : 26 Липня 2009, 13:39:47 »

 Юрцю, Твої умовиводи у  даному випадку не логічні. Я з тим дідом морозом знайомий як і Ти.
 Особисто страхую цивілку у СК "Вексель" (між церквою Михаїла і Арте-Фактом). Цього разу мав би заплатити десь біля 140 грн., а заплатив 120грн. і це враховуючи, що у страховому векселі записані окрім мене ще тато і тесть.
 Щодо "діда мороза", то він сам дзвонив до мого кума і казав, що вкурсі, що в нього скоро спливає строк страховки і аби той приходив страхуватись до нього. Кум не пішов до "мороза" принципово, а пішов у свою СК, зробив там скандал чого ті зливають свою базу даних і ті взяли з нього за цивілку менше 100 грн.
 А тепер робіть власні висновки...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Страхування авто
« Прочитано #56 : 26 Липня 2009, 15:19:28 »

npopok ти про цивілку чи про повне КАСКО?
Може підійди до того чувавка на Грушевського шо їздить на "малюху" обклеїному реклямою. Чув, що він усилено шукає клієнтуру. Нависни на нього аби він дав максимальну знижку. З власного досвіду знаю, що по блату банальна знижка у пару грн. може зрости до декількох десятків. ;)

Висновки логічні. Виклад наводить саме на такі висновки.
Відповідь від: 26 Липня 2009, 15:17:25
Зате завдяки моїм "висновкам" і Пророк і навіть люди далекі від авто тепер мають уявлення про вартість страхування.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Страхування авто
« Прочитано #57 : 10 Серпня 2009, 10:50:27 »

щойно страхувався ЦВ  в Універсальній. заплатив 93 грн. з нульовою франшизою. страхую ЦВ тут другий рік.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Страхування авто
« Прочитано #58 : 18 Серпня 2009, 10:30:04 »

щойно страхувався ЦВ  в Універсальній. заплатив 93 грн. з нульовою франшизою. страхую ЦВ тут другий рік.
Я цього року у ВЕКСЕЛІ заплатив 120 грн. і франшиза у мене наявна, але слід відмітити, що мотор у мене 1,8 тай крім мене у страховому полісі вписані тато і тесть.
Записаний

ivan_lushch

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2011, 13:59:06

    Звідки: Калуш
Страхування авто
« Прочитано #59 : 18 Листопада 2009, 17:50:05 »

 щойно страхувався ЦВ  в Універсальній. заплатив 93 грн. з нульовою франшизою. страхую ЦВ тут другий рік.
  що ти заплатив не 93 гривні а 93 гривні і 13 копійок)) а так як ти страхуєш ЦВ там другий рік то тобі мали дати знижку 5% згідно ЗУ "Про обовязкове страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів" і ця знижка називається "система бонус-малус" - акщо їздив безаварійно - отримуй знижки - від 5 до 50 % за кожен рік страхування, а якщо були страхові випадки - то отримуй "малус" - тобто більший тариф, але я думаю, що коли ти прийдеш до страховика і а він тобі скаже що треба платити більше, бо були страхуві випадки - то ти скажеш "краще я піду до того, який не знає що в мене були страхові випадки, і він мені зробить за звичайну ціну"  :dopovid
Відповідь від: 18 Листопада 2009, 17:26:47
щойно страхувався ЦВ  в Універсальній. заплатив 93 грн. з нульовою франшизою. страхую ЦВ тут другий рік.
Я цього року у ВЕКСЕЛІ заплатив 120 грн. і франшиза у мене наявна, але слід відмітити, що мотор у мене 1,8 тай крім мене у страховому полісі вписані тато і тесть.
це можливо у випадку, коли агент що виписував тобі поліс ЦВ надав знижку по системі бонус-малус і додатково віддав тобі всю свою комісійну винагороду))
Відповідь від: 18 Листопада 2009, 17:48:36
Взагалі то, для чистої води реклами у нас існує відповідний розділ!
- прошу вибачення  :unknow
Записаний