Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

15 років 4 місяці 27 днів

Автор Тема: Світові новини  (Прочитано 200910 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

• Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Стать: Жіноча
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

Світові новини
« : 16 Жовтня 2009, 12:02:12 »

Канада занепокоєна кроками Росії в Арктиці

Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер вважає, що Росія прагне більшого контролю над Арктикою.

За його словами, Москва «випробовує на міцність» канадський повітряний простір, і ці та інші дії Росії «можуть означати певне бажання діяти поза міжнародно визначеними рамками».

Останнім часом Росія почала посилати свої стратегічні бомбардувальники в пробні польоти через Північний Полюс у бік Канади і США.

А днями президент Росії Дмитро Медведєв оголосив, що дав вказівку розробити закон про визначення меж арктичної зони його країни.

Цю заяву вже скритикували у США, а такий майбутній закон назвали суто внутрішньою справою Росії, яка не матиме міжнародних наслідків.

Оригінал повідомлення можна знайти тут: http://www.radiosvoboda.org/archive/news/20080919/630/630.html?id=1201523
Відповідь від: 16 Жовтня 2009, 11:53:12
Ой це трохи з архіву  :-[  але для мене новина   :pardon
Записаний

BanderiveC

• Ветеран
  • Карма +351/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2021, 15:12:40

Світові новини
« Прочитано #1 : 16 Жовтня 2009, 12:04:18 »

Вони рано чи пізно долітаються  :prapor:
Записаний
Experientia est optima magistra...

Tandylight

• Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

Світові новини
« Прочитано #2 : 16 Жовтня 2009, 13:21:12 »

Вони рано чи пізно долітаються
 :frend
Відповідь від: 16 Жовтня 2009, 12:11:32
Лента за лентою - набої подавай... ;)
Записаний

DVania

• Ветеран
  • Карма +963/-2
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Світові новини
« Прочитано #3 : 10 Січня 2010, 16:56:36 »

w Rosji .Аварія на АЕС в Росії.Сьогодні був зупинений перший блок на Волгодонській АЕС,що біля Ростова на Дону,вранці там тріснула труба в генераторі пари.
« Останнє редагування: 10 Січня 2010, 17:08:52 від DVania »
Записаний

яничар

• Старожил
  • Карма +24/-2
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

Світові новини
« Прочитано #4 : 15 Січня 2010, 00:12:21 »

Колдун из Кембриджа намерен баллотироваться в британский парламент
ЛОНДОН. Членом британского парламента от Кембриджа может стать колдун-самозванец, намеревающийся выдвинуться независимым кандидатом на следующих выборах, сообщают британские СМИ.
Линиус Шади, называющий себя «королем всех колдунов», первоначально, к недовольству местных религиозных властей, планировал открыть оккультный центр в исторической части города. Однако сейчас он намерен сфокусировать свое внимание на выборах, а оккультный центр использовать для продвижения своей кандидатуры.
"Я хочу позиционировать себя как независимого кандидата. Мой манифест будет очень передовой, и, если его примут, он исправит многое к лучшему - ради человечества", - уверен Л.Шанди, уже связавшийся с должностным лицом, контролирующим проведение выборов. - Это возможность изменить жизнь людей к лучшему. Я также надеюсь иметь своих кандидатов на 6-7 высокопоставленных местах. Я хочу коснуться проблемы образования, здравоохранения и преступности и превратить Британию в по-настоящему нецерковное общество, введя запрет на школы вероисповедания и преподавание религии".
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

npopok

• Ветеран
  • Карма +111/-0
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

Світові новини
« Прочитано #5 : 15 Січня 2010, 11:17:55 »

Москва лякає Ющенка трибуналом
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/3251366
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

Світові новини
« Прочитано #6 : 15 Січня 2010, 11:26:58 »

Чомусь росіяни вважають що на Україні живуть гірше ніж в Росії?! :unknow  :duvno та то їх проблеми.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:20:31

Світові новини
« Прочитано #7 : 15 Січня 2010, 13:40:20 »

То могли б бути їх проблеми, якби вони своєю писаниною не впливали на передвиборний рейтинг кандидата в президенти.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

Люся

• Ветеран
  • Карма +408/-0
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

Світові новини
« Прочитано #8 : 15 Січня 2010, 13:54:07 »

Взагалі-то в Україні люди трохи краще живуть, ніж у Росії, хоча це нам може так тільки здаватися, бо у нас на Заході люди завжди краще жили. Навіть за радянських часів у нас були кращі хати, квіти коло хати. На Сході цього нема. Поїхати не по трасі до Києва а трохи відхилитися від траси - то жах! Ніби в другій країні. Я як перший раз попала в Чернігівську область, то думала, що я попала на 20 років назад. У нас наприклад у кожному селі є магазин , де можна зупинитись, купити поїсти, навіть якась кафешка. Там так, якщо хтось памятає радянські і перебудовні магазини. Якщо він є , то там нічого нема. Або засохла ковбаса невідомого походження і строку давності. В кращому випадку хліб. Я там вперше побачила такі як у кіно низенькі хатки з малесенькими віконцями, що закриваються ставнями. Бо  у нас то все не завдяки владі, а завдяки людям. У нас кожний шукає заробити. У моєї мами в селі є три магазини і кілька кіосків. Плюс кафе і дискобар. Але то все приватне. У нас навіть в радянські часи більшість населення жила з сезонних заробітків. Це в Франківську , Калуші, були підприємства, де була робота . А у Верховині, Тлумачі? А по селах? У нас навіть як і робили на роботі, то літом брали відпустку, але не на море їхали, а на буряки. І тепер ми краще живем , бо майже в кожній сімї хтось є "на заробітках". І він сюда посилає гроші, які тратяться тут,  і відповідно підтримують цю економіку. МИ ЖИВЕМО КРАЩЕ, БО МИ САМІ А НЕ ВЛАДА СОБІ РОБИМО ЖИТТЯ КРАЩЕ. Тут ні при чому ні Ющенко, ні Юля. А поїхати на Схід, там такого нема. Мені якось недавно в одному лісгоспі!!! (державне підприємство) сказали таке, від чого я була в шоці - "Ми не можемо робити експорт, бо у нас нема валютного рахунку!!!! У нас кожен підприємець знає, що відкрити рахунок в банку це 5 хв роботи. І так само 5 хв зареєструвати на місцевій митниці облікову картку. І роби собі на здоровя і експорт і імпорт. Головне аби закони не порушував (про побори то вже інша мова і не тут) У них там просто ментальність ще совкова, як і в Росіян. Має прийти добра влада і все має їм зробити - роботу, опалення, ремонт в підїзді, автобус до села... У нас в кожне село принаймні кілька разів на день їде "бусик" . У них до цих пір є села, куди транспрт ходить раз на тиждень!!! І то не такі вже і дальні села. Просто там нема кому то зробити! Там має влада прийти і зробити! Багато би ми тут мали як би чекали, що має влада організувати - постачання, перевезення, торгівлю, роботу і т д?
Відповідь від: 15 Січня 2010, 13:50:06
to yurko. Ні на що вони вже не впливають. Бісяться просто. Слиною бризкають. Болить їх, що хохол буде ліпше жити і не поїде до них більше робити. А у них робити нема кому - хіба що китайці приїдуть.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Світові новини
« Прочитано #9 : 15 Січня 2010, 13:57:15 »

Я маю валютні рахунки і на митниці бував. Ще би мене хто копнув в дупу то мо і я би експортом чогось зайнявся  :=)
Відповідь від: 15 Січня 2010, 13:56:00
to yurko. Ні на що вони вже не впливають. Бісяться просто. Слиною бризкають. Болить їх, що хохол буде ліпше жити і не поїде до них більше робити. А у них робити нема кому - хіба що китайці приїдуть.

Та ще той Джамшут з колєгою  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

DVania

• Ветеран
  • Карма +963/-2
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Світові новини
« Прочитано #10 : 15 Січня 2010, 14:17:08 »

Леся на 100% процентів з тобою згідний,ще тільки ложку дьогтю додам:) Те що наші люди їдуть на заробітки і там заробляють і там все ж в більшості їм платять хоть і менші як своїм,але гроші,це добре.Але ще краще би було,якби наші місцеві теж платили.Я в кінці 90-их поїздив трохи на поляки і ні разу мене не обманули з оплатою.А потім мав роботу у нашого ґазди,то гнида так всього і не заплатив.І зараз теж  багато випадків коли людям зарплату затримують і фактично чужі гроші крутять собі,при цьому не забуваючи все звалювати на владу,прикриватися кризою і т.п.
Записаний

Люся

• Ветеран
  • Карма +408/-0
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

Світові новини
« Прочитано #11 : 15 Січня 2010, 14:56:25 »

ДВаня, це все так. Я ж не кажу, що наші люди тут святі. Але це вже питання кажного власної совісті і гідності. Але від цього не нівелюється той факт, що те, що ми трошки ліпше живемо, і те, що ми ще не виздихали з голоду, незважаючи на економічну політику нашої влади це не завдяки нашій владі, а завдяки тому, що ми, якраз, не чекаємо допомоги від когось а створюємо свій добробут самі.
Відповідь від: 15 Січня 2010, 14:53:35
Ще би мене хто копнув в дупу то мо і я би експортом чогось зайнявся
А хто тебе має копнути? Треба буде - проявиш чудеса гімнастики і сам сам себе копнеш. Значить, не маєш такої нагальної потреби. Ти як той мужик - чекаєш грому, щоб перехреститись.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Світові новини
« Прочитано #12 : 15 Січня 2010, 15:20:15 »

Я жартував. Але я таки той чоловік.   :-[
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

Світові новини
« Прочитано #13 : 15 Січня 2010, 16:19:59 »

Люся і Ваня. Ві трошки не порівнюєте в Росії великі міста Петербург Москва живуть краще ніж наші великі міста. Заробітки там більші , але й видатки там більші. А от село і провінція у нас розвиненіша. І то Якщо не брати до уваги схід.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

Світові новини
« Прочитано #14 : 15 Січня 2010, 16:27:45 »

Та вони приблизно те ж саме  і говорили
Записаний

Гикач

• Ветеран
  • Карма +137/-14
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

Світові новини
« Прочитано #15 : 17 Січня 2010, 16:11:26 »

Сам деколи думав де гірше живуть тут чи там , поняв що там гірше ніж тут
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

Світові новини
« Прочитано #16 : 17 Січня 2010, 19:05:08 »

добре там де нас нема
Записаний

Гикач

• Ветеран
  • Карма +137/-14
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

Світові новини
« Прочитано #17 : 17 Січня 2010, 21:05:11 »

Так але слова матеріалізуються . Треба казати добре там де ми є , тоді так і буде.
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

Світові новини
« Прочитано #18 : 17 Січня 2010, 21:17:26 »

та тоя якраз до того що б ми не шукали де добре а робили добре в себе вдома.
Записаний

Лалія

• Ветеран
  • Карма +964/-0
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

Світові новини
« Прочитано #19 : 08 Лютого 2010, 15:45:46 »

Померла Анна Самохіна - прекрасна актриса, одна з моїх улюблених. 
http://www.ntv.ru/novosti/185664/

Записаний