Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Світові новини  (Прочитано 218563 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Світові новини
« : 16 Жовтня 2009, 12:02:12 »

Канада занепокоєна кроками Росії в Арктиці

Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер вважає, що Росія прагне більшого контролю над Арктикою.

За його словами, Москва «випробовує на міцність» канадський повітряний простір, і ці та інші дії Росії «можуть означати певне бажання діяти поза міжнародно визначеними рамками».

Останнім часом Росія почала посилати свої стратегічні бомбардувальники в пробні польоти через Північний Полюс у бік Канади і США.

А днями президент Росії Дмитро Медведєв оголосив, що дав вказівку розробити закон про визначення меж арктичної зони його країни.

Цю заяву вже скритикували у США, а такий майбутній закон назвали суто внутрішньою справою Росії, яка не матиме міжнародних наслідків.

Оригінал повідомлення можна знайти тут: http://www.radiosvoboda.org/archive/news/20080919/630/630.html?id=1201523
Відповідь від: 16 Жовтня 2009, 11:53:12
Ой це трохи з архіву  :-[  але для мене новина   :pardon
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Світові новини
« Прочитано #1 : 16 Жовтня 2009, 12:04:18 »

Вони рано чи пізно долітаються  :prapor:
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Світові новини
« Прочитано #2 : 16 Жовтня 2009, 13:21:12 »

Вони рано чи пізно долітаються
 :frend
Відповідь від: 16 Жовтня 2009, 12:11:32
Лента за лентою - набої подавай... ;)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Світові новини
« Прочитано #3 : 10 Січня 2010, 16:56:36 »

w Rosji .Аварія на АЕС в Росії.Сьогодні був зупинений перший блок на Волгодонській АЕС,що біля Ростова на Дону,вранці там тріснула труба в генераторі пари.
« Останнє редагування: 10 Січня 2010, 17:08:52 від DVania »
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Світові новини
« Прочитано #4 : 15 Січня 2010, 00:12:21 »

Колдун из Кембриджа намерен баллотироваться в британский парламент
ЛОНДОН. Членом британского парламента от Кембриджа может стать колдун-самозванец, намеревающийся выдвинуться независимым кандидатом на следующих выборах, сообщают британские СМИ.
Линиус Шади, называющий себя «королем всех колдунов», первоначально, к недовольству местных религиозных властей, планировал открыть оккультный центр в исторической части города. Однако сейчас он намерен сфокусировать свое внимание на выборах, а оккультный центр использовать для продвижения своей кандидатуры.
"Я хочу позиционировать себя как независимого кандидата. Мой манифест будет очень передовой, и, если его примут, он исправит многое к лучшему - ради человечества", - уверен Л.Шанди, уже связавшийся с должностным лицом, контролирующим проведение выборов. - Это возможность изменить жизнь людей к лучшему. Я также надеюсь иметь своих кандидатов на 6-7 высокопоставленных местах. Я хочу коснуться проблемы образования, здравоохранения и преступности и превратить Британию в по-настоящему нецерковное общество, введя запрет на школы вероисповедания и преподавание религии".
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Світові новини
« Прочитано #5 : 15 Січня 2010, 11:17:55 »

Москва лякає Ющенка трибуналом
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/3251366
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Світові новини
« Прочитано #6 : 15 Січня 2010, 11:26:58 »

Чомусь росіяни вважають що на Україні живуть гірше ніж в Росії?! :unknow  :duvno та то їх проблеми.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Світові новини
« Прочитано #7 : 15 Січня 2010, 13:40:20 »

То могли б бути їх проблеми, якби вони своєю писаниною не впливали на передвиборний рейтинг кандидата в президенти.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Світові новини
« Прочитано #8 : 15 Січня 2010, 13:54:07 »

Взагалі-то в Україні люди трохи краще живуть, ніж у Росії, хоча це нам може так тільки здаватися, бо у нас на Заході люди завжди краще жили. Навіть за радянських часів у нас були кращі хати, квіти коло хати. На Сході цього нема. Поїхати не по трасі до Києва а трохи відхилитися від траси - то жах! Ніби в другій країні. Я як перший раз попала в Чернігівську область, то думала, що я попала на 20 років назад. У нас наприклад у кожному селі є магазин , де можна зупинитись, купити поїсти, навіть якась кафешка. Там так, якщо хтось памятає радянські і перебудовні магазини. Якщо він є , то там нічого нема. Або засохла ковбаса невідомого походження і строку давності. В кращому випадку хліб. Я там вперше побачила такі як у кіно низенькі хатки з малесенькими віконцями, що закриваються ставнями. Бо  у нас то все не завдяки владі, а завдяки людям. У нас кожний шукає заробити. У моєї мами в селі є три магазини і кілька кіосків. Плюс кафе і дискобар. Але то все приватне. У нас навіть в радянські часи більшість населення жила з сезонних заробітків. Це в Франківську , Калуші, були підприємства, де була робота . А у Верховині, Тлумачі? А по селах? У нас навіть як і робили на роботі, то літом брали відпустку, але не на море їхали, а на буряки. І тепер ми краще живем , бо майже в кожній сімї хтось є "на заробітках". І він сюда посилає гроші, які тратяться тут,  і відповідно підтримують цю економіку. МИ ЖИВЕМО КРАЩЕ, БО МИ САМІ А НЕ ВЛАДА СОБІ РОБИМО ЖИТТЯ КРАЩЕ. Тут ні при чому ні Ющенко, ні Юля. А поїхати на Схід, там такого нема. Мені якось недавно в одному лісгоспі!!! (державне підприємство) сказали таке, від чого я була в шоці - "Ми не можемо робити експорт, бо у нас нема валютного рахунку!!!! У нас кожен підприємець знає, що відкрити рахунок в банку це 5 хв роботи. І так само 5 хв зареєструвати на місцевій митниці облікову картку. І роби собі на здоровя і експорт і імпорт. Головне аби закони не порушував (про побори то вже інша мова і не тут) У них там просто ментальність ще совкова, як і в Росіян. Має прийти добра влада і все має їм зробити - роботу, опалення, ремонт в підїзді, автобус до села... У нас в кожне село принаймні кілька разів на день їде "бусик" . У них до цих пір є села, куди транспрт ходить раз на тиждень!!! І то не такі вже і дальні села. Просто там нема кому то зробити! Там має влада прийти і зробити! Багато би ми тут мали як би чекали, що має влада організувати - постачання, перевезення, торгівлю, роботу і т д?
Відповідь від: 15 Січня 2010, 13:50:06
to yurko. Ні на що вони вже не впливають. Бісяться просто. Слиною бризкають. Болить їх, що хохол буде ліпше жити і не поїде до них більше робити. А у них робити нема кому - хіба що китайці приїдуть.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Світові новини
« Прочитано #9 : 15 Січня 2010, 13:57:15 »

Я маю валютні рахунки і на митниці бував. Ще би мене хто копнув в дупу то мо і я би експортом чогось зайнявся  :=)
Відповідь від: 15 Січня 2010, 13:56:00
to yurko. Ні на що вони вже не впливають. Бісяться просто. Слиною бризкають. Болить їх, що хохол буде ліпше жити і не поїде до них більше робити. А у них робити нема кому - хіба що китайці приїдуть.

Та ще той Джамшут з колєгою  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Світові новини
« Прочитано #10 : 15 Січня 2010, 14:17:08 »

Леся на 100% процентів з тобою згідний,ще тільки ложку дьогтю додам:) Те що наші люди їдуть на заробітки і там заробляють і там все ж в більшості їм платять хоть і менші як своїм,але гроші,це добре.Але ще краще би було,якби наші місцеві теж платили.Я в кінці 90-их поїздив трохи на поляки і ні разу мене не обманули з оплатою.А потім мав роботу у нашого ґазди,то гнида так всього і не заплатив.І зараз теж  багато випадків коли людям зарплату затримують і фактично чужі гроші крутять собі,при цьому не забуваючи все звалювати на владу,прикриватися кризою і т.п.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Світові новини
« Прочитано #11 : 15 Січня 2010, 14:56:25 »

ДВаня, це все так. Я ж не кажу, що наші люди тут святі. Але це вже питання кажного власної совісті і гідності. Але від цього не нівелюється той факт, що те, що ми трошки ліпше живемо, і те, що ми ще не виздихали з голоду, незважаючи на економічну політику нашої влади це не завдяки нашій владі, а завдяки тому, що ми, якраз, не чекаємо допомоги від когось а створюємо свій добробут самі.
Відповідь від: 15 Січня 2010, 14:53:35
Ще би мене хто копнув в дупу то мо і я би експортом чогось зайнявся
А хто тебе має копнути? Треба буде - проявиш чудеса гімнастики і сам сам себе копнеш. Значить, не маєш такої нагальної потреби. Ти як той мужик - чекаєш грому, щоб перехреститись.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Світові новини
« Прочитано #12 : 15 Січня 2010, 15:20:15 »

Я жартував. Але я таки той чоловік.   :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Світові новини
« Прочитано #13 : 15 Січня 2010, 16:19:59 »

Люся і Ваня. Ві трошки не порівнюєте в Росії великі міста Петербург Москва живуть краще ніж наші великі міста. Заробітки там більші , але й видатки там більші. А от село і провінція у нас розвиненіша. І то Якщо не брати до уваги схід.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Світові новини
« Прочитано #14 : 15 Січня 2010, 16:27:45 »

Та вони приблизно те ж саме  і говорили
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Світові новини
« Прочитано #15 : 17 Січня 2010, 16:11:26 »

Сам деколи думав де гірше живуть тут чи там , поняв що там гірше ніж тут
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Світові новини
« Прочитано #16 : 17 Січня 2010, 19:05:08 »

добре там де нас нема
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Світові новини
« Прочитано #17 : 17 Січня 2010, 21:05:11 »

Так але слова матеріалізуються . Треба казати добре там де ми є , тоді так і буде.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Світові новини
« Прочитано #18 : 17 Січня 2010, 21:17:26 »

та тоя якраз до того що б ми не шукали де добре а робили добре в себе вдома.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Світові новини
« Прочитано #19 : 08 Лютого 2010, 15:45:46 »

Померла Анна Самохіна - прекрасна актриса, одна з моїх улюблених. 
http://www.ntv.ru/novosti/185664/

Записаний