Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?  (Прочитано 157258 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

докази будьласка...
славо чого-де творець...не бачу...

Подивися на світ навколо тебе: гори, ліси, моря!!! Хто створив все це?!

Ты ли дал красивые крылья павлину и перья и пух страусу?
Он оставляет яйца свои на земле, и на песке согревает их,
(Иов.39:13,14)

Твоею ли мудростью летает ястреб и направляет крылья свои на полдень?
По твоему ли слову возносится орел и устрояет на высоте гнездо свое?
(Иов.39:26,27)

И продолжал Господь и сказал Иову:"будет ли состязающийся со Вседержителем еще учить? Обличающий Бога пусть отвечает Ему."
(Иов.39:31,32)


Ибо невидимое Его, вечная
сила Его и Божество, от создания
мира через рассматривание творений
видимы, так что они безответны.
(Рим.1:20)


Спробуй випробувати Бога! Звернися до Нього і Він відповість, але коли отримаєш відповідь, не кажи, що це збіг обставин.
Якось був випадок в моєму житті, коли моя мама могла померти під час операції (операція по складності як апендикс - нескладна, але було передозування наркозу, втрата третини крові, тричі в неї зупинялося серце - халатність лікарів). Лікарі і медсестри запевняли мене, що ця операція не складна і немає чого хвилюватися, але я відчувала, що щось погане відбувається в операційній. Я почала молитися до Бога і просити Його зберегти їй життя. На той момент я говорила так як ти: "Я не вірю в Бога". Але коли я зрозуміла, що нема на кого покладатися, ніхто не врятує маму і вона помре, я відкинула питання є Бог чи Його немає, я просто благала Його врятувати життя моєї мами. Вона вижила - Бог її зберіг! Коли вона прийшла в себе, їй робили переливання крові і було ще багато хвилюючих моментів, через які вона думала, що не лишиться живою. Я казала їй: "Ти будеш жити, бо я молилася за тебе і Бог мене почув." Пройшло ще два роки потому, доки я остаточно усвідомила, що Бог Живий, що Він є, що Він поруч!


Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Якщо брати до уваги повідомлення за останній тиждень, то мені в більшості імпонує позиція advokatа і WikTorа. :) Мабуть через те, що я як і вони за професією юрист, а може в мене просто така ж життєва позиція.

Juli та Propoved-nik я також підтримую у їхніх намаганнях бути більш праведними ніж інші, таким чином подаючи приклад хорошої поведінки нашому розбещеному суспільству.

Та разом з тим, визнаю за право та певну необхідність пізнати сексуального життя до шлюбу. Звичайно це повинно бути здійснено у певних рамках. Тобто людина повинна бути свідомою і зрілою, здатною відповідати за наслідки своїх дій, її дії не повинні переходити у відверту розпусту і т.д.

Щодо прямої відповді на основне питання теми, то так - це є гріх!!!
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ


Щодо прямої відповді на основне питання теми, то так - це є гріх!!!

Дякую за відверту відповідь! Якщо усвідомлюєш, що це гріх, покайся і більше не гріше, щоб гріх не розділяв тебе з Богом.

1Иоан.1:9 Если исповедуем грехи
наши, то Он, будучи верен и праведен,
простит нам грехи наши и очистит нас
от всякой неправды.

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47


Тобі 22 роки, ти хочеш сексуального досвіду не заради досвіду, щоб догодити комусь, а  тому, що ти переживаєш період найбільш сильної сексуальної активності. Ти такий премудрий!!! В свої 22 ти вже визначився в житті, маєш цілі, маєш достаток, сформувався як особистість? Чи зможеш взяти на себе відповідальність за наслідкики свого сексуального досвіду? Ти, звичайно, можеш жити як хочеш, але за результат будеш відповідати сам. Не звинувачуй нікого, якщо життя складеться не так як ти планував. Якщо майбутня дружина одного дня піде геть від тебе, не кажи, що жінки погані - це результат твоєї відмови від Божого порядку. Не нарікай, якщо так і не зможеш досягнути своїх мрій - це твоя життєва позиція призвела до такого результату. Просто ти дуже премудрий! Тобі не потрібні поради! Ти сам знаєш як тобі жити! Живи і насолоджуйся!!!
не можеш судити про м1й досв1д життэвий...так як мене не знаэш..1 зовс1м не прагну дошлюбного сексу....ц моя позиц1я не тому що мен1 хтось нав1шав як1сь стереотипи а тмущо якраз таки у 22 роки пройшовши досить складний хоч 1 невеликий життэвий шлях, я вже знаю що таке дошлюбн1 стосунки..тому на власному досв1д1 звожу своъ твердження..1 якраз таки багато вже досягнув 1 пробивав дорогу соб1 сам з 14 рок1в...на рахунок створив соб1 сам проблем чи н1 якраз не вам вир1шувати ...якщо1 сам то н1якоъ участ1 бога в цьому не бачу..




Влад, збережи свою думку десь, і прочитай її через років 10 чи ти будеш такої ж думки!
думаю вона трохи 1нтерпритуэться...але зм1ст лишеться той самий...така вже моя життэва позиц1я в1д якоъ я колись намагався вже в1дмовитись але всеж таки н1чого не м1няэться 1 пожал1в дуже сильно....


На рахунок любові, тут не погоджуюсь що її немає! Любов завжди з нами присутня! Взяти навідь своїх батьків, хіба це не любов до них? це самий яскравий приклад! А ось те що ти розчарувався, це мабудь образа доволі сильна! Сам пережив щось подібне, коли зустрічався з дівчиною 3,5 роки, справа шла до шлюбу, єдине що я хотів це закінчити університет та одружитись, я просто був на 10-му небі від щастя так я любив цю дівчину! На останньому курсі вона поїхала з Калуша, на навчання так би мовити, і через 3 місяці вийшла заміж за іншого! Я дуже важко це сприйняв, наробів непотрібних дурниць які періодично згадую, але це життя, яке дано один раз, і я люблю жити, тому завдяки рідним та близьким, та здравому глузду вийшов з глубокої дипресії і продовжую жити!
н1 ну я не мав науваз1 любов батьк1в та р1дних...власне якраз м1ж ж1нкою 1 чолов1ком-1 власне схожа 1стор1 у мене...да 1 деприсняк якраз уже надоъ тоже....саме власне з чого об1но як найб1льше це те що пару рубл1в сука м1няють людей за пару годин...це на1ть не довол1 сиьна образа-це взагал1 крах якогось св1ту який був навколо тебе дуже багато часу...1 та само дякую друзям та близьким за те що помогли 1 омагають дос1 подолати моъ внутр1шн1 проблеми...але в1д цього бачиш деяк1 життэв1 позиц1ъънавпаки стверджуюются а не в1дхиляються...об1дно звичайно що в б1льшост1 випадк1в якраз саме так от аморально...але щож поробити як ти писав вище таке життя...для тебе +1
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47


 :) :) :) :) :)дякую за увагу
Відповідь від: 03 Червня 2008, 00:25:32
Спробуй випробувати Бога! Звернися до Нього і Він відповість, але коли отримаєш відповідь, не кажи, що це збіг обставин.
Якось був випадок в моєму житті, коли моя мама могла померти під час операції (операція по складності як апендикс - нескладна, але було передозування наркозу, втрата третини крові, тричі в неї зупинялося серце - халатність лікарів). Лікарі і медсестри запевняли мене, що ця операція не складна і немає чого хвилюватися, але я відчувала, що щось погане відбувається в операційній. Я почала молитися до Бога і просити Його зберегти їй життя. На той момент я говорила так як ти: "Я не вірю в Бога". Але коли я зрозуміла, що нема на кого покладатися, ніхто не врятує маму і вона помре, я відкинула питання є Бог чи Його немає, я просто благала Його врятувати життя моєї мами. Вона вижила - Бог її зберіг! Коли вона прийшла в себе, їй робили переливання крові і було ще багато хвилюючих моментів, через які вона думала, що не лишиться живою. Я казала їй: "Ти будеш жити, бо я молилася за тебе і Бог мене почув." Пройшло ще два роки потому, доки я остаточно усвідомила, що Бог Живий, що Він є, що Він поруч!
ага виходить л1кар1 покинули л1кувати твою мат1р чи все таки продовжували боротись за ъъ життя????
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Якщо усвідомлюєш, що це гріх, покайся і більше не гріше, щоб гріх не розділяв тебе з Богом.
Залишилось ще чучуть, може і не буду грішити ці півтора тижні, а там далі весілля і те, шо було гріход до тепер, стане нормою в подальшому. :pardon
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Головне покаятися перед Богом, попросити Його очистити вас від всякого гріха, попросити увійти в ваше серце і допомогти розпочати подружнє життя в святості.

Молитва

Отець Небесний, я прихожу до Тебе в Ім`я сина Твого, Ісуса Христа.
Ісус, я вірю, Ти - Син Божий. Ти помер за мене на хресті. Я прошу Тебе, прости всі мої гріхи, омий мене Своєю Кров`ю, освяти мене Своїм Духом. Увійди в моє серце, стань моїм Господом і Спасителем ві сьогодня і на все життя. Я приймаю тверде рішення іти за Тобою, жити святим життям. Допоможи мені в цьому. Навчи мене чути Твій голос і хрести мене Твоїм Духом. Направляй і скеровуй мене. Я дякую Тобі, Отче, за прощення. Я вірю, що моє життя зміниться і я виконаю Твою волю на моє життя. Амінь!

Потім потрібно визначитися з духовними наставниками і відвідувати церкву, щоб навчитися жити з Богом. Я впевнена, що ви не пожалкуєте!!!

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

В тому то й справа, що реєстрація шлюбу у органах РАГСу це чиста формальність і ще не означає щирість  та істиність почуттів .
Погодьтеся, що тут більше щирості та істинності почуттів, ніж в конкурбінаті
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

яким чином все відбувалось у прадавні часи, коли поняття такого як священники і церква не існувало, не говорячи вже про юридичне оформлення
Приходив чоловік, оволодівав жінкою. Після цього вона ставала його дружиною в очах Бога і людей:
"І впровадив її Ісак до намету Сарри, матері своєї. І взяв він Ревеку, і за жінку йому вона стала, і він її покохав..."
(Буття 24:67)
Все дуже просто
Чому мене ніхто не підтримує?  =))
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ



ага виходить л1кар1 покинули л1кувати твою мат1р чи все таки продовжували боротись за ъъ життя????

Лікарі робили те, що мали робити. Під час операції побігли в сусідній корпус по кров, потім гріли її руками і зразу ж вливали і т.д. ... бред!!! Це називається боролися за життя?! Це, я б сказала, спроба виправити свої помилки! Якби вони послухали маму, коли вона перед операцією їм сказала: "У мене серцева недостатність, тому потрібно менше наркозу, погано звертається кров...може бути кровотеча...", то, можливо, все пройшло б набагато легше. Я особисто чула як вона їм це казала, а вони навіть не звернули уваги на її слова. Це звичайна халатність!!! І я впевнена, якби не Бог, навряд чи вони б встигли розморозити ту кров, чи завести їй серце, яке тричі зупинялося від передозу наркозом.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Приходив чоловік, оволодівав жінкою. Після цього вона ставала його дружиною в очах Бога і людей:

До того як він нею оволодівав, він мав піти в дім батьків попросити їх віддати йому дівчину за дружину, давав подарунки батькам, або відпрацьовував за неї (якщо грошей не було) так, як Яков.

Быт.29:18,20 Иаков полюбил Рахиль и сказал: я буду служить тебе семь лет за Рахиль, младшую дочь твою.И служил Иаков за Рахиль семь лет; и они показались ему за несколько дней, потому что он любил ее.

І вже коли батьки дозволили, він ставав її чоловіком. Отже, згода вищих посадових осіб була необхідна. :)
« Останнє редагування: 17 Червня 2008, 11:48:40 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

В різні часи були різні органи влади. В часи Авраама навіть священників Бога не було. Авраам був для свого сина найвищим органом влади. Вислови про те, що реєстрація шлюбу не обов`язкова, свідчить про небажання брати відповідальність не на слові, а на ділі.

Авраам был уже стар и в летах преклонных. Господь благословил Авраама всем.
И сказал Авраам рабу своему, старшему в доме его, управлявшему всем, что у него было: положи руку твою под стегно мое и клянись мне Господом, Богом неба и Богом земли, что ты не возьмешь сыну моему жены из дочерей Хананеев, среди которых я живу, но пойдешь в землю мою, на родину мою, и возьмешь жену сыну моему Исааку.
Раб сказал ему: может быть, не захочет женщина идти со мною в эту землю, должен ли я возвратить сына твоего в землю, из которой ты вышел? Авраам сказал ему: берегись, не возвращай сына моего туда; Господь, Бог неба, Который взял меня из дома отца моего и из земли рождения моего, Который говорил мне и Который клялся мне, говоря: "потомству твоему дам сию землю", - Он пошлет Ангела Своего пред тобою, и ты возьмешь жену сыну моему оттуда; если же не захочет женщина идти с тобою, ты будешь свободен от сей клятвы моей; только сына моего не возвращай туда.
И положил раб руку свою под стегно Авраама, господина своего, и клялся ему в сем. И взял раб из верблюдов господина своего десять верблюдов и пошел. В руках у него были также всякие сокровища господина его. Он встал и пошел в Месопотамию, в город Нахора.
(Быт.24:1-10)


В цьому місці з Писання бачимо, що Ревека в якості дружини для Ісаака - це воля батька для свого сина. Погодьтеся, потрібно мати смеренне серце, що полюбити ту, яку вибрав батько. Ісаак довіряв своєму батьку. Так і в житті, ми можемо вибирати самі, а можемо молитися перед Богом, щоб Він дав нам дружину, яку Він хоче для нас, бо Його воля є добра і довершена. Адже Бог знає майбутнє, Він знає ким стане та, на яку (якого) ми маємо певні наміри і покладаємо надію, як на дружину (чоловіка).
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47



давав подарунки батькам, або відпрацьовував за неї (якщо грошей не було) так, як Яков.
ну 1 шо тут правильного чи божого...звичайна жажда наживи людська дореч1...а якшо та ж1нка сама хоче щоб нею оволод1ли щож у тата питатись чи у мами а як що ъх уже нема на св1т1 щож тепер не мати чолов1ка взагал1....де в б1бл1ъ найти в1дпов1д1 на ц1 питання????????
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

У євреїв немає поняття "чужа дитина". Якщо у дитини помирають батьки, то її обов`язково усиновлюють родичі. В Ізраїлі немає взагалі дитячих будинків і безпритульних дітей. Саме тому в давні часи, як і тепер, завжди у людини був батьківський покров, хтось старший, хто опікується, доки людина не створить власну сім`ю.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47


євреїв немає поняття "чужа дитина". Якщо у дитини помирають батьки, то її обов`язково усиновлюють родичі. В Ізраїлі немає взагалі дитячих будинків і безпритульних дітей. Саме тому в давні часи, як і тепер, завжди у людини був батьківський покров, хтось старший, хто опікується, доки людина не створить власну сім`ю.
дай вгадаю яку роль у господарств1 виконують т1 д1ти!!!!ги як раби .....аще в талмудах написано що батько може продати свою дочку в буквальному розум1нн1 цього слова...ось вам зв1дки рабство чи то пак эвреъ часто за свою 1стор1ю були рабами 1 тут треба в1д1гратись за образи 1 вони написали правила у талмудах...здаэться це уже не боже слово а людське щей егоъстичне...зв1дки у нас б1бл1я...хто ъъ писав..????


Прим. модератора
dj vlad, уважно прочитайте назву теми
« Останнє редагування: 19 Червня 2008, 08:29:53 від doktor-maks »
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Багато людей абсолютно точно усвідомлюють, що дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх! Але через страх лишитися одинокими вони погоджуються грішити.  :unknow
Думаю, що Влад до таких людей не належить. Він сам собі закон. Щож, бажаємо успіху! :=)

Якось я мала розмову з одним хлопцем, який так сильно любив дівчат, що не міг пропустити жодної. Ця розмова виглядала приблизно так:
- Когда жениться собираешься? тебе уже 25, пора задуматься об этом.
- Не знаю, была одна девушка уже хотел сделать ей предложение, но повстречался неделю и разлюбил ее.
- А может ты и не любил ее вовсе?
- Нет, точно любил, я их всех люблю, просто на долго меня не хватает.
- Ты ведешь себя как кобель, а не как мужчина. А если подхватишь какую нибудь болячку типа СПИДа, что будешь делать?
- Не подхвачу, я предохраняюсь.
- А вдруг, ведь ничто не может защитить тебя на 100%. Вирусы венерических заболеваний на много меньше, нежели поры латекса, из которого сделаны презервативы. Ты знаешь об этом?
- Юля, не грузи!
- Тоесть, ты будешь продолжать в том же духе?
- Ну..., я буду стараться исправиться...Да ладно, все же нормально!

Після цієї розмови пройшло 1,5 року і цей хлопчина захворів на гепатит"С". Ця хвороба не виліковується, а тільки заліковується, це - передцирозне захворювання печінки, передається через кров та статевим шляхом.

Незалежно від того, визнаємо ми гріхом дошлюбні сексуальні стосунки чи ні, вони руйнують нас або психічно або фізично! 
« Останнє редагування: 23 Червня 2008, 16:11:17 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ

Не сказала би що конкретно дошлюбний секс є причиною зараження такими тяжкими захворюваннями. Швидше за все - секс не розбірливий, тобто безпорядночість в інтимних стосунках.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #257 : 26 Вересня 2008, 15:31:17 »

Святість у цноті

І все-таки чи можна регулювати народжуваність дітей, не порушуючи заповідей Божих? Сьогодні медицина пропонує засіб, заснований на природному циклічному стані організму жінки, який, на мою думку, Православна Церква не повинна заперечувати, бо він базується на звичайному статевому утриманні.

Безумству сучасного світу Свята Церква протиставляє вчення про чистоту та цноту як у дошлюбних відносинах, так і для подружжя. Це вчення оберігається правилами святих апостолів, святих отців і Вселенських та Помісних Соборів, а розкривається воно в долях святих. Бог вимагає від нас святості життя. Ця святість, найперше, полягає в цноті, а потім у виконанні і інших заповідей Божих, а при порушенні їх - у щиросердечному і смиренному покаянні. «Цнотливість, - пише преподобний Іоанн Ліствичник, - це загальна назва всіх чеснот».

Сучасна наука (професори Флінт і Фелікс Ледантек) нещодавно відкрила явище телегонії - руйнівних наслідків впливу блуду на душі і тіла людей. Воно полягає в тому, що існує не тільки певний вплив спадковості першого чоловіка на потомство від другого, але і псування спадковості на генетичному рівні. З духовної точки зору, телегонія пояснюється просто: душа впливає на тіло. Церква ж зберігає ці знання від початку. Наприклад, щоб зберегти чистоту, євреї «не мають брати собі за дружину блудницю чи зганьблену, не мають брати і жінку, від якої відмовився чоловік її» (Левит, 21, 7). Церква ж пропонує і засоби подолання наслідків телегонії: в Таїнстві Покаяння. Але покаяння повинно бути істинним, щоб воно мало гідні плоди, тобто необхідно внутрішньо змінитися, щоб душа очистилась і преобразилась.

У боротьбі з блудною пристрастю преподобний Макарій Оптинський пропонує прості практичні поради: «Закликай молитви тих, що подвизалися в чистоті - святу мученицю Фомаїду, святого Іоанна Багатостраждального, святого Моісея Угрина і молитви отців духовних і всіх матерів, і вважай себе гіршим за всіх. Під час боротьби усі ці заходи корисні... Менше спати, менше їсти, берегтися марнослів'я, засудження і не любити прикрашатися гарною одежею, берегти очі і вуха. Усі ці засоби є попереджувальні. Ще не допускати помислам входити в серце, а коли почнуть приходити, повставати і просити допомоги Божої».

Дівоча честь і подружня вірність - генетична основа не тільки сімейних устоїв, а і генетичної спадковості здоров'я і благополуччя сім'ї, нації і держави. Саме тому Свята Православна Церква вимагають берегти дівочу, юначу, жіночу і чоловічу моральність, укріпляти її у сім'ї і в державі.

Цнотливість є вираження не егоїстичної, а євангельської любові людини до себе, яка складається із збереження тілесної та душевної цілості, чистоти. Вона невід'ємна від любові до Бога. У Святому Письмі під цнотливістю розуміють і утримання похоті, боротьбу з гріхом, тверезість, помірність, скромність, здоровий стан розуму.

Докладаючи всіх своїх сил, «людина, як розумне Боже створіння, повинна зв'язати себе законом поміркованості», - пише святитель Григорій Богослов (св. Григорій Богослов. Твори, т. 5).

«Непорочність, - пише преподобний Іоанн Ліствичник, - є засвоєння для себе безплотної природності. Непорочність є надприродне відречення від природи і направду незвичайне змагання з безплотними тіла смертного і тлінного». Щасливі ті, хто твердо зберігає закон Господній і не піддається на спокуси нечестивих. Бо лише непорочність, тобто відчуття непричетності до гріха, дає людині право на щастя.

Отже, потрібно відходити від світу, що лежить у гріху, і йти до Церкви. Тільки вона може спасати, в ній перебуває те саме життя, якого навчали Господь і апостоли. Правда, у нас, віруючих, мало сил, і нам важко, ми одні проти всього цього великого світу, який живе за законами гріха. Але нас повинна зміцнювати благодать Божа. Тож зважатимемо ще й на те, як виховати молодих людей в чистоті, прищепити їм любов до Бога, занурити їх у ці святі й непорушні заповіді, щоб вони завжди мали на устах молитву, а в серці - страх Божий. Тоді й лише тоді наша країна вийде із демографічної кризи, підведеться з колін моральність, запанує любов і злагода.

З виступу архієпископа Львівського і Галицького Августина (УПЦ) на конференції Форуму Богословів-Моралістів Центральної Європи «Відповідальність за передавання людського життя: 40 років енцикліки Humanae Vitae» (26-29 серпня 2008 рік, м. Львів)  
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

 Явище телегонії:
    Люди, вступающие в брак, в большинстве своем хотят иметь детей. Но не все знают, как влияет на здоровье потомства ДЕВСТВЕННАЯ ЧИСТОТА, что именно от нее зависит - какими будут ваши дети... Наши предки знали об этом: они умели подметить, что от гулящей девушки не бывает хорошего потомства. Поэтому нравственно падшую девушку считали испорченной, недостойной замужества.
    В наше время связь девственности с качеством потомства смогли объяснить генетики, открывшие в прошлом веке явление телегонии.
    А началось открытие с того, что примерно 150 лет назад коннозаводчики, выводившие новые породы лошадей, для повышения выносливости решили скрестить лошадь с зеброй. Опыты не удались: не произошло ни единого зачатия - ни у лошадей от мужских особей-зебр, ни у зебр-кобыл. Опыты прекратили и о них постарались забыть, полагая, что дело закончено. Однако через несколько лет у кобыл, побывавших в опытах, стали рождаться полосатые жеребята. От породистых жеребцов!.. Ошеломленный научный мир назвал это явление телегонией. Опыты современников - Ч.Дарвина, профессора Флинта, Феликса Ладантека и иных ученых - с другими животными - подтвердили данный феномен. Ф.Ладантек написал книгу "Индивид, эволюция, наследственность и неодарвинисты" (М. 1889 г.), где в главе "Телегония, или Влияние первого самца" описал проводимые опыты. Только практики-собаководы давным-давно знали: если хотя бы раз породистая  :censore  повяжется кобелем-дворнягой и даже, если в результате этого, у нее от него щенят не будет, то в будущем все равно породистого потомств от нее ждать нечего.
     Голубятники также об этом хорошо знают. Если непородный голубь "потоптал" породистую голубку, eё сразу убивают, потому что, даже при самом "элитном" супруге у нее будут только нечистопородные дети; то перышки в хвосте не те, то цвет клюва, то еще что-нибудь.
    Должны ли современные девушки, принимающие решение до брака начать интимную жизнь, знать это? Бесспорно. Однако, об этом никто не знает.
    И к нашему времени сложилась парадоксальная ситуация: знают об этом явлении, имеющем прямое отношение к рождению полноценного потомства, преимущественно лишь животноводы. Иначе бы в России не было лучших пород животных - ни породистых скакунов, ни молочных коров, ни отменных соболей... К слову сказать, отечественные меха завоевали третью часть мирового пушного рынка!
   Открытие телегонии в 19 веке сразу же было спрятано от людей, так как приоткрывало таинственные завесы судеб множества людей - простых и великих. Но главное, оно накрепко закрывало дорогу для всякого рода сексуальных революций, а это не входило в планы врага рода человеческого.
   Для засекречивания была найдена и даже внесена в энциклопедию удобная фраза: якобы явление телегонии не подтвердилось... Но, как говорится, нет ничего тайного, что не сделалось бы явным. Особенно когда начали проводиться на территории Советского Союза международные фестивали, стали нередкими факты, когда наши русские девушки стали рожать от белых генетически здоровых СВОИХ мужей - детей "ни в мать, ни в отца, а в черного и дебильного молодца". Причиной появления этих детей была генетическая мутация хромосомной цепочки; много лет назад происшедшая внебрачная связь стала виной семейных трагедий. Что тут скрывать, "девушки - добрачные женщины", особенно из числа многочисленных проституток, "диких" или организованных "эскорт - услугами", сегодня часто дарят своим "законным любимым" скрытые плоды добрачных половых связей - наркоманов, токсикоманов, гомосексуалистов или психически неполноценных, бесноватых придурков-детей.
Итак, телегония (от "теле" - далеко и "гони" - рождение) - наука, которая утверждает, что на потомство женской особи влияют все ее предыдущие половые партнеры. И особенно - первый мужчина. Именно он, а не будущий отец ребенка, закладывает ГЕНОФОНД потомства каждой женщины, вне зависимости от того, когда и от кого она будет рожать своих детей. Он, нарушивший девственность, становится как бы генным отцом всех будущих детей женщины.
    Естественно, что и в настоящее время у теории "телегонии" бесчисленное множество противников, которые приводят "результаты исследований и опытов", доказывая, что телегония - это бред, что считаться с ней - это не уважать себя и свои желания. Большинство этих теоретиков - люди заинтересованные, ибо индустрия порнографии потерпит существенные убытки, если явление телегонии будет изучаться детьми со школьной скамьи. Поэтому для них прибыльнее, если наши дети начнут изучать в школе программу "Планирование семьи", способствующую растлению будущего поколения, а, следовательно, - пополнению их кошелька.
   И еще вопрос: все ли потеряно для тех женщин, которые потеряли девственность, но желают иметь семью? В Христианской Церкви - в обряде Крещения и Таинстве Покаяния можно обрести второе рождение и благодатью Святого Духа разрушить физическую немощь. Но покаяние должно быть истинное, чтобы у него были достойные плоды, - то есть, чтобы внутренне измениться, чтобы душа очистилась и преобразилась. С духовной точки зрения телегония объясняется очень просто: душа влияет на тело. "Гены" - это эмоции, впечатления души матери к зачатому в ней ребенку: если мать о чем-то думает - это обязательно отразится на детях, и обязательно родятся похожими на того, кого она полюбила первый раз, - потому что чувство это очень сильное, практически незабываемое. Святой Амвросий Медиоланский назвал его "даром первого брака" от Бога. Оно возникает даже при отсутствии физической близости, - именно поэтому раньше девушек прятали в теремах. А теперь девушки видят все... Святой Иоанн Златоуст писал: "Как может быть девственницею та, у которой сожжена совесть?.. Ты не вступала в брак? Но это еще не девство".
   Так что девство сохранить не просто, а вернуть - еще больший труд. Зато и награда большая: дети, которые рождаются от целомудренных родителей - это благословение Божие, они на радость в жизни, на помощь и утешение в старости, а не на позор и страдание.
По материалам монастырской православной газеты "КОВЧЕГ"
Протоиерей НИКОЛАЙ"
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2008, 19:39:05 від лалія »
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #259 : 17 Листопада 2008, 18:56:38 »

Біблія пише, що покарання за гріх - смерть. А хто у результаті дошлюбних сексуальних стосунків помирати має? Що з досвіду можете сказати?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ