Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 19 днів

Автор Тема: Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?  (Прочитано 159250 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Juli

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +101/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 556
 • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
 • Останні відвідини:
  17 Червня 2011, 10:55:53

  Звідки: Івано-Франківськ

Але це не означає що люди які, так би мовити, пізнали  один одного у дошлюбних стосунках є страшними грішниками і горіти їм у пеклі "синим пламенем"  

Знову ж таки, це може бути власна думка. А я написала те, про що говорить Біблія. Ми маємо право вибирати яку думку мати. Та незалежно від того, віримо ми в Бога чи ні, Він існує. Немає значення сприймаємо ми духовні закони чи ні, їх дія поширююється на нас. А будуть вони працювати на нас чи проти залежить від того яку думку ми обираємо: свою чи Божу!

Це те саме, що людина не буде вірити в існуюче законодавство і піде проти нього, зкоїть злочин. Як скажете, юристи, чи буде вона покарана згідно законів у які вона не вірить?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ

З точки зору Біблії, людина не має порушувати закони Божі і закони суспільства, в якому вона живе. Якщо в Украйні для отримання статусу подружжя людям потрібно зареєструвати свої стосунки в певних виконавчих органах, це означає, що Біблія підтримає даний закон.
Якщо вже брати до уваги юридичний аспект, те що треба жити по законам,що прийняті в нашій державі, так подивіться на тих хто їх приймає. Страшно просто стає. Ті хто їх приймають роблять це виключно у своїх інтересах, а як же решта людей??????? Тому краще не приплітати до речей духовних наше недосконале(мьягкокажучи) законодавство з усіма витікаючими з цього наслідками. Я думаю Господь на стороні тих хто не живе в розхід зі своєю совість та моральними устоями суспільства, а не тих хто дотримується приписів юр норм в переважній більшості. З такого затятого слідування переважно тому що наші чиновники за одну ніч приймають(маю на увазі більшість наших законів) постає питання які закони для вас головніші? Закони Господа нашого чи ті які придумують сумнівних моральних якостей чиновники??? Духовний аспект у будь-яких стосунках понад усе. Якщо щоразу трактувати Біблію так як це бачить кожен з нас субьєктивно, то врезультаті можна і справді блуд дістати. Де сказано і ким, що наші закони відповідають Біблійним приписам? Так можна зрештою слідувати чому завгодно зате оформленому юридично. Якщо вже на те пішло, держава визнає таку річ як цивільний шлюб. І що ви на це скажете? Адже зазначено у законодавстві. Якщо вже притримуватись певної точки зори, то без трактування того як вам зручніше це вбачається. Те про що говорите ви це більше подібно до відчуття стадності, а не того як насправді правильніше має бути ;)  А як нарахунок того, що в деяких країнах ще не відмінено смертну кару? Теж будете говорити, що Бог казав жити згідно існуючим у суспільстві законам?
Записаний

Propoved-nik

 • Користувач
 • **
 • Карма +9/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 68
 • Останні відвідини:
  13 Березня 2016, 14:40:43

  Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

20 ПОСЛЕДСТВИЙ ДОБРАЧНОГО СЕКСА

 1. Добрачный секс зачастую ведет к разрыву. Исследования показывают, что пары, занимавшиеся сексом до брака, распадаются легче.

2. За добрачным сексом могут скрываться серьезные трудности. Пары, допустившие секс, склонны обходить любую проблему, вместо того чтобы разобраться, глядя ей прямо в лицо.

3. Добрачный секс мешает отличить любовь от влюбленности. Большинство молодых почти не отличают любовь от приятных ощущений. Когда в основе любви нет ничего иного кроме физического удовольствия, накал чувств вскоре слабеет, и людей удерживает вместе только секс.

4.   Дурные привычки, приобретенные в добрачном сексе, часто переходят и в семейную жизнь. Если происходит именно так, то дурные привычки и реакции, вынесенные ими из добрачного опыта, лишают их полноты сексуального наслаждения.

5.    Добрачный секс формирует чувство вины различной степени.

6. Добрачный секс нарушает девственность. Часть людей мирятся с добрачными сексуальными связями, но большинство мужчин продолжают настаивать на том, чтобы их невеста была девушкой.

7.    Добрачные отношения чреваты беременностью.

8.  Молодая женщина, у которой много сексуальных партнеров, рискует заболеть раком матки.

9.    Добрачный секс может привести к болезням, передающимся половым путем.

10. Занимавшиеся сексом до свадьбы менее счастливы в браке и более склонны к разводам.

11.   Добрачный секс усиливает тягу к связям на стороне.

12.   Добрачный секс может повредить вашей репутации, если не погубить ее вообще.

13.   Добрачный секс может вызвать неуважение одного партнера к другому.

14. Отклик женщины в период добрачного секса, скорее всего, будет неполным и неудовлетворительным. Большинство женщин ничего не получают в добрачном сексе (иногда из-за невежества партнера, не знающего, как надлежит ее подготовить, иногда в результате спешки или сложностей, возникших из-за ее сопротивления).

15.   Добрачный секс может привести к сексуальным расстройствам и у мужчины.

16. Добрачный секс снижает значимость медового месяца, одного из самых чудесных социальных достижений человечества.

17. Добрачный секс формирует определенные привычки. Способы проявления своих чувств входят в привычку. Если в вашей семье было принято проявлять свои чувства объятиями и поцелуями, то и вы будете поступать так же всю жизнь. Точно так же люди, привыкшие ходить по улице, взявшись за руки, будут делать это по привычке. А тем, кто привык заниматься петтингом вплоть до соития, будет очень трудно удержаться от него впоследствии. Они будут ожидать и даже требовать от партнера подобного же проявления чувств. Дело в том, что это уже будет происходить на подсознательном уровне, и как бы вам не хотелось «подключить» свой разум, это будет удаваться с трудом. Потом вы всё равно вернетесь к своим привычкам.

18. Добрачный секс меняет жизненную позицию. Совершенно невозможно предугадать, как изменится после полового контакта жизненная позиция ваша и вашего партнера.

19.  Добрачный секс разрушает связь с Богом.

20. Чем больше сексуальных связей и партнеров, тем ощутимее ущерб от добрачного секса. Дело не столько в том, что молодой человек занимается сексом, сколько в том, как часто и со сколькими партнерами. Если молодой человек до свадьбы занимался сексом только с одной партнершей, то все недостатки сохранятся, но ущерб будет не так силен, как если бы партнерш было много.

Я привел только факты. Поэтому просто спрошу: устраивает ли вас подобная перспектива на будущее? :kulturno
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

Propoved-nik

 • Користувач
 • **
 • Карма +9/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 68
 • Останні відвідини:
  13 Березня 2016, 14:40:43

  Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

"СРІБНИЙ ПЕРСТЕНЬ"...http://silver-ring.org/

«Життя занадто коротке, щоб витрачати даремно»


«Срібний перстень» - міжнародна громадська організація, основною діяльністю якої є поширення ідеї дошлюбної цноти. В теперішній час «сексуальної революції», серед неодруженої молоді України, ця ідея достатньо нова, хоча й має свої витоки в давніх українських традиціях.

Сьогоднішня вакханалія сексуальних стосунків страхітлива. А їх статистика є трагічною. Україна займає перше місце в світі за кількістю експорту білих проституток, перше місце в Європі за темпами росту нових випадків зараження ВІЛ/СНІДом, масового зараження венеричними захворюваннями, та кількості розлучень. Це хвороба та біда всього нашого суспільства.

Ще два роки назад ми могли стверджувати, що СНІД – це хвороба соціально-неблагополучних прошарків суспільства. Проститутки і наркомани тепер перестали бути ексклюзивними носіями цієї страшної недуги. Сьогодні в групі ризику – ВСІ!

Епідемія СНІДу косить однаково смерті багатих та бідних, знаменитих та простих людей, гомо- та гетеросексуалів. Вражаючи в першу чергу молодих людей дієздатного віку, СНІД спричиняє ланцюг послідовних подій, які можуть призвести до краху цілого суспільства.

Статеве життя сучасна молодь розпочинає з 12-13 років. Причина дитячого та юнацького сексу – сумнівна мода, нав’язана нам низькопробними фільмами, серіалами, що кричать зі сторінок глянцевих журналів та вустами героїв розважальних телешоу прикладами із життя зірок естради та Голівуду.

Часто перший статевий контакт відбувається через причину алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Інколи щире юнацьке бажання привернути до себе увагу, самоствердитись, довести свою дорослість призводить до непоправних наслідків. Інколи причина цього – незнання наслідків, а інколи пихата позиція – «зі мною цього не станеться». Результат незворотний – рання вагітність, аборти, венеричні захворювання, безпліддя, емоційні травми, СНІД…

Але вихід є!

Від цих соціальних та фізичних недугів може врятувати епідемія утримання та вірності!

Це глобальна проблема і вирішувати її потрібно глобально. Вирішити для себе раз і назавжди – секс до шлюбу – це шлях в могилу. В буквальному значенні цього слова…..

Члени громадської організації «Срібний перстень» - це люди, які вирішили берегти себе в чистоті та утримуватись від сексуальних статевих стосунків до шлюбу. Заради цього вони дали обіцянку, якою засвідчують перед Богом, людьми та самими собою, що не будуть займатися сексом до весілля. Після скріплення такої обіцянки, своїм підписом кожен одягає на безіменний палець лівої руки срібний перстень як свідоцтво цього рішення.

В Україні вже понад 20 тисяч людей «ОКОЛЬЦОВАНИХ», які відмовились довіряти свої життя, долю, здоров’я, любов та майбутніх дітей сліпому випадку та миттєвій насолоді.
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ

Це знову ж таки субьективна думка купки невдах у яких все так печально склалось. ( щодо тих 20-ти пунктів які ти виклав раніше).Я не говорю  про те щоб постійно міняти секс партнерів без розбору. У людей нерозумних все так як ти описав і відбувається. Зрештою дуракам і шлюб нічим не допоможе.
Записаний

Juli

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +101/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 556
 • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
 • Останні відвідини:
  17 Червня 2011, 10:55:53

  Звідки: Івано-Франківськ

Якщо вже брати до уваги юридичний аспект, те що треба жити по законам,що прийняті в нашій державі, так подивіться на тих хто їх приймає. Страшно просто стає. Ті хто їх приймають роблять це виключно у своїх інтересах, а як же решта людей???????

Саме тому Церква має бути невідділеною від держави і Божі закони мають панувати в суспільстві!!! - але це вже інша тема, тому не буду продовжувати.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ

СНІДом можна заразитись також іншими шляхами. Так можна взагалі почати панічно боятись на вулицю виходити і спілкуватися лише з тими хто показав вам довідку від лікаря. Просто обережним треба бути завжди, а не так глобально категорично все сприймати. Не хочу нікого образити, але не можу втриматись від фрази (знову ж таки не сприймати на особистий рахунок) Заставь дурака Богу молиться он лоб расшибет.
Записаний

Propoved-nik

 • Користувач
 • **
 • Карма +9/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 68
 • Останні відвідини:
  13 Березня 2016, 14:40:43

  Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як в
« Прочитано #227 : 30 Травня 2008, 10:57:20 »

Це знову ж таки субьективна думка купки невдах у яких все так печально склалось. ( щодо тих 20-ти пунктів які ти виклав раніше).Я не говорю  про те щоб постійно міняти секс партнерів без розбору. У людей нерозумних все так як ти описав і відбувається. Зрештою дуракам і шлюб нічим не допоможе.

Стосовно вислову купки невдах. На сьогоднішній день печальна статистика свідчить, що наша країна займає переше місце в Європі по кількості заражених СНІД і перше місце по розповсюдженню цього заховрювання...

Де гарантії що завтра в цій статистиці не будеш брати участі Ти??????

Скажу ще одну річ...час покаже чи правдою були ці пункти....чи ні...
« Останнє редагування: 30 Травня 2008, 11:03:13 від Propoved-nik »
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

Juli

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +101/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 556
 • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
 • Останні відвідини:
  17 Червня 2011, 10:55:53

  Звідки: Івано-Франківськ


Це глобальна проблема і вирішувати її потрібно глобально. Вирішити для себе раз і назавжди – секс до шлюбу – це шлях в могилу. В буквальному значенні цього слова…..

Молодець!!! +1
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Propoved-nik

 • Користувач
 • **
 • Карма +9/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 68
 • Останні відвідини:
  13 Березня 2016, 14:40:43

  Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

СНІДом можна заразитись також іншими шляхами. Так можна взагалі почати панічно боятись на вулицю виходити і спілкуватися лише з тими хто показав вам довідку від лікаря. Просто обережним треба бути завжди, а не так глобально категорично все сприймати. Не хочу нікого образити, але не можу втриматись від фрази (знову ж таки не сприймати на особистий рахунок) Заставь дурака Богу молиться он лоб расшибет.

Повір тут ніхто не падає в крайності просто на даний момент ми маємо такий негативний результат...і щоб вберегти майбутнье покоління від помилок минулого...і якщо ніхто не стає і не вирішує це то завтра це прийде в життя тих хто просто віднісся до цього пасивно...Тому ми дбаємо про майбутнє дітей тих людей котрі на сьогодні не дивляться глобально і не бачать усієї небезпеки ситуації котра склалась на сьогоднішній день...
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ

Я не хотіла нікого образити звичайно. Але те що в Україні така критична ситуація говорить про гниль у нашому суспільстві і причини цього набагато глибжі, ніж просто дошлюбний секс.
Записаний

Propoved-nik

 • Користувач
 • **
 • Карма +9/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 68
 • Останні відвідини:
  13 Березня 2016, 14:40:43

  Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як в
« Прочитано #231 : 30 Травня 2008, 11:12:58 »

Я ВІДКРИТО ЗАЯВЛЯЮ ЩО БЕРЕГТИ СЕБЕ В ЧИСТОТІ ДО ШЛЮБУ ЦЕ КРУТО! МОДНО! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

І я зроблю все від мене можливе і не можливе...щоб це стало життєвим кредо наступних поколіннь моє країни.

 
« Останнє редагування: 30 Травня 2008, 11:24:52 від Propoved-nik »
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

Propoved-nik

 • Користувач
 • **
 • Карма +9/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 68
 • Останні відвідини:
  13 Березня 2016, 14:40:43

  Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Я не хотіла нікого образити звичайно. Але те що в Україні така критична ситуація говорить про гниль у нашому суспільстві і причини цього набагато глибжі, ніж просто дошлюбний секс.

Країна - це громадяни котрі проживають на її території...і якщо гниль в країні то це означає що гниль в серцях кожної людини і поки кожна людина не розбиреться зі своєю гнилюю і зі своїм серцем нічого не буде мінятись...тому я нікого не можу поміняти але я  працюю над собою і подаю приклад іншим.....це моя думка

А дошлюбний секс це одна з причин цієї гнилі ...тому що він впливає на СІМЮ..яка являється клітиною суспільства...
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ

Дошлюбний секс - одна із причин гнилі для людей нерозумних і несвідомих. Повторюсь, що до всього треба підходити з розумом. Я поважаю твою думку, але це не означаю що моя точка зору невірна :) +1 тобі за твоє чисте бачення та перфекціоністичні погляди на стосунки :)
Записаний

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ


Де гарантії що завтра в цій статистиці не будеш брати участі Ти??????

В мене є голова на плечах (і далеко не дурна). Я приймаю зважені рішення. І до стосунків підходжу з максимальною серьйозністю і відповідальністю. Намагаюсь пояснити те, що узаконення не є свідченням істинності намірів.  Крім того ЦИВІЛЬНИЙ ШЛЮБ ДЕРЖАВОЮ ВИЗНАНО! Можна все життя прожити з однією людиною і бути вірним їй і при цьому не просити у держави схвалення на такі стосунки.
Записаний

Propoved-nik

 • Користувач
 • **
 • Карма +9/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 68
 • Останні відвідини:
  13 Березня 2016, 14:40:43

  Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як в
« Прочитано #235 : 30 Травня 2008, 11:46:24 »

Дошлюбний секс - одна із причин гнилі для людей нерозумних і несвідомих. Повторюсь, що до всього треба підходити з розумом. Я поважаю твою думку, але це не означаю що моя точка зору невірна :) +1 тобі за твоє чисте бачення та перфекціоністичні погляди на стосунки :)


Хочу навести цитату самого розумного, мудрого і найбагатшого царя Соломона котрий будучи мудрим сказав:
"Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся!"
(Пр.3:5)
Соломон це цар розум котрого так і не допоміг йому в його житті, його пожадливість до жінок так його і погубила...
І якщо така людина говорть такі речі я гадаю щось в цьому є.?? Варто задуматись чому той хто був обдарований Богом мудрістю і розумом сказав висілів який начебто суперечить тому ким він являвсья...

В своєму житті я переконався на своєму власному досвіді, що є тільки слова однієї Особистості на які можна покладатися на всі 100%, за які ця Особистіть несе повну відповідальність...Це СЛОВО МОГО ГОСПОДА...Він і тільки ВІн мене ще ніколи не підвів...і НЕ ПІДВЕДЕ...Тому це основа мого життя...

« Останнє редагування: 30 Травня 2008, 12:24:47 від Propoved-nik »
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

Juli

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +101/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 556
 • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
 • Останні відвідини:
  17 Червня 2011, 10:55:53

  Звідки: Івано-Франківськ

Такі люди як я і проповідник прагнуть будувати досконале суспільство, досконалі стосунки. Ми присвятили цій цілі своє життя. Впевнена, це не буде марним!!! Можливо не всі, але певна кількість людей почує нас і погодиться з нами!!! Від них і буде залежати майбутнє нашої держави!!! Вони напишуть нову історію!!! Їх сім`ї будуть прикладом для інших, їх життя буде викликати захоплення, вони будуть славою Творця!!!
« Останнє редагування: 30 Травня 2008, 12:02:13 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

dj vlad

 • Постійний користувач
 • ***
 • Карма +32/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 154
 • Останні відвідини:
  25 Травня 2011, 11:05:47


бачу безмене тут справа взагал1 покотилась кудась не в те рсло...
20 ПОСЛЕДСТВИЙ ДОБРАЧНОГО СЕКСА
брэд....якраз все навпаки...

Дошлюбний секс - одна із причин гнилі для людей нерозумних і несвідомих
абсурд так як стаэ еможливим якраз набути досв1ду  розуму та осв1дченост1 в статевовму житт1

Та незалежно від того, віримо ми в Бога чи ні, Він існує
докази будьласка...я нев1рю не томущо так хочу а тому,що знаю дв1 реч1:
1. 1снування бога не доведено жодним лог1чним фактом чи нав1ть тоб1ш аргументом
2. рел1г1я взагал1 придумана для того щоб мати змогу керувати людьми...запитаэте факти??!?!?....ось вам ъжа для роздум1в-п1д час перед виборчоъ кампан1ъ дорогий пан янукович заручивя п1дримкую московскго патр1архату якому п1дкоряэться практичновся сх1дна украъна..результати вибор1в говорять сам1 за себе...а як вам часи 1нкв1зиц1ъ та хрестов1 походи???ви вважаэте правильним винищення м1л1он1в людей заради того щоб 1нш1 були християнами?!?!?!це морально правильно???!!!!

Такі люди як я і проповідник прагнуть будувати досконале суспільство, досконалі стосунки. Ми присвятили цій цілі своє життя. Впевнена, це не буде марним!!! Можливо не всі, але певна кількість людей почує нас і погодиться з нами!!! Від них і буде залежати майбутнє нашої держави!!! Вони напишуть нову історію!!! Їх сім`ї будуть прикладом для інших, їх життя буде викликати захоплення, вони будуть славою Творця!!!
славо чого-де творець...не бачу...запудрити мозги справа легка..важче розпутати насл1дки...можу поспорити нав1ть коли вс1 хто тут надто рел1г1йни 1 правильний зробив у житт1 б1льше г1...на н1ж я нев1руючий....та бо правильно х..л1 не зробити комусь запуру...пох потм мона п1ти до церкви 1 дядько в манто який шпокаэ свою ж1нку част1ше в1д 1нших 1 ъздить на меседес1 в1то, в1дпустить вс1 гр1хи 1 всьо гуд можна дальше нас...ти комусь в душу....це взагал1 переростаэ в суб культуру..тобто будем християнами 1 в1дтого станем кращими бо ми так1 э...для того щоб вдосконалюватись рел1г1я не потр1бна в принцип1, потр1бно лишень глибоке розум1ння вс1х життэвих ситуац1й та вм1ння моделювання вир1шення тих чи 1нших проблем не завдаваючи чогось поганого 1ншим...от 1 вся ф1лосф1я....хтось тут вище писав пр любов то сьо...млять яка на..уй любов...про шо ви говорите...хто ъъ бачив ту любов...э лишень ф1зичний потяг а пот1 жада наживи грошей багатсва...бачив я таких в1руюючих як1 заради бабла 1куска мяса плювали на вс1 рл1г1йн1 закони та запов1ти..сам в1д таких нав1ть зъв оту вашу чисту любов за в1д чого пот1м не дуже солодко було...нав1ть скажу б1льше чуть не покинув це св1т бо колись в1рив у це св1тле як ви кажете почуття..
1мхо
нами керують т1ж сам1 1нстинкти як 1 у тварин...хочеться ъсти береш 1 ъси..хочеться вбивати береш 1 вбиваэш...мусиш убити шоб ъсти 1деш вбивати шоб ъсти так можна продовжувати безк1нечно...11 так само захочеться 1нтимути його шукаэш так як це тв1й сновний 1стинкт...
Записаний

Juli

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +101/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 556
 • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
 • Останні відвідини:
  17 Червня 2011, 10:55:53

  Звідки: Івано-Франківськ

Тобі 22 роки, ти хочеш сексуального досвіду не заради досвіду, щоб догодити комусь, а  тому, що ти переживаєш період найбільш сильної сексуальної активності. Ти такий премудрий!!! В свої 22 ти вже визначився в житті, маєш цілі, маєш достаток, сформувався як особистість? Чи зможеш взяти на себе відповідальність за наслідкики свого сексуального досвіду? Ти, звичайно, можеш жити як хочеш, але за результат будеш відповідати сам. Не звинувачуй нікого, якщо життя складеться не так як ти планував. Якщо майбутня дружина одного дня піде геть від тебе, не кажи, що жінки погані - це результат твоєї відмови від Божого порядку. Не нарікай, якщо так і не зможеш досягнути своїх мрій - це твоя життєва позиція призвела до такого результату. Просто ти дуже премудрий! Тобі не потрібні поради! Ти сам знаєш як тобі жити! Живи і насолоджуйся!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

WikTor

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +161/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 931
 • Останні відвідини:
  27 Лютого 2016, 15:01:32

  Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Влад, збережи свою думку десь, і прочитай її через років 10 чи ти будеш такої ж думки! ;)

На рахунок любові, тут не погоджуюсь що її немає! Любов завжди з нами присутня! Взяти навідь своїх батьків, хіба це не любов до них? це самий яскравий приклад! А ось те що ти розчарувався, це мабудь образа доволі сильна! Сам пережив щось подібне, коли зустрічався з дівчиною 3,5 роки, справа шла до шлюбу, єдине що я хотів це закінчити університет та одружитись, я просто був на 10-му небі від щастя так я любив цю дівчину! На останньому курсі вона поїхала з Калуша, на навчання так би мовити, і через 3 місяці вийшла заміж за іншого! Я дуже важко це сприйняв, наробів непотрібних дурниць які періодично згадую, але це життя, яке дано один раз, і я люблю жити, тому завдяки рідним та близьким, та здравому глузду вийшов з глубокої дипресії і продовжую жити! Час вилікував мене, і з часом я зрозумів, що насправді як добре що так все вийшло!  :-D
Записаний