Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Оберіть Великого Українця №1

Амосов Микола (1913 - 2002)
Бандера Степан (1909 - 1959)
Лобановський Валерій (1939 - 2002)
Сковорода Григорій (1722 - 1794)
Леся Українка (1871 - 1913)
Франко Іван (1856 - 1916)
Хмельницький Богдан (1595 - 1657)
Чорновіл В’ячеслав (1937 - 1999)
Шевченко Тарас (1814 - 1861)
Ярослав Мудрий (бл. 983 - 1054)

Автор Тема: Великі Українці  (Прочитано 52738 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Великі Українці
« Прочитано #120 : 18 Березня 2023, 04:07:34 »

Українці проти комунізму. В'єтнамська війна українських військових у лавах ЗС США

Тема участі українців на стороні США та Південного В’єтнаму є terra incognita для нашого сучасника. Більш вузький круг осіб чув про участь українців на стороні Північного В’єтнаму, але не на стороні Південого. Але українці, які воювали в лавах армії США вірило, що їх боротьба є продовженням боротьби за нашу волю. Вони продовжували справу Перших та Других визвольних змагань. Зараз ми бачимо, що попри все вони пам'ятали про окуповану червоними Вітчизну.

Українці брали участь в боротьбі з комуністами ще з часів Першої Індокитайської війни. Нам відомо про участь українців у складі 13 напівбригади французького іноземного легіону. Є відомості про Жоржа (Юрія) Коваля, який був військовим кінематографістом французької армії, але більша кількість українців буде воювати у складі армії США.

https://telegra.ph/Starij-vorog-u-novіj-formі-Ukraincі-na-storonі-SSHA-pіd-chas-Vyetnamskoi-vіjni-03-17

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Великі Українці
« Прочитано #121 : 09 Квітня 2023, 23:17:55 »

9 жовтня 1892 року народився Михайло Кравчук, український математик, доктор фізико-математичних наук.

Михайло Кравчук - автор понад 180 наукових робіт, в тому числі більше десятка монографій з різних галузей математики.

У 1929 році, у віці 37-ми років М.П.Кравчук став наймолодшим академіком Всеукраїнської академії наук.

Поряд із великою суто науковою роботою М. Кравчук займався педагогічною діяльністю. Серед його учнів - усесвітньо відомий в майбутньому конструктор Сергій Корольов.

Результати досліджень М.П. Кравчука нині широко використовуються у США, Японії, Франції, Німеччині, Малайзії та інших країнах у зв'язку з розвитком прикладної математики і комп'ютерних наук. Так, у 2003 р. науковці Університету Малайї (Малайзія) запропонували новий метод оброблення та реконструкції зображень за допомогою моментів Кравчука.

А ім'я Михайла Кравчука внесено ЮНЕСКО до переліку найвидатніших людей світу.

У 1938 році був репресований радянською владою і помер на Колимі 9 березня 1942 року

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Великі Українці
« Прочитано #122 : 10 Квітня 2023, 08:30:29 »

Результати досліджень М.П. Кравчука нині широко використовуються у США, Японії, Франції, Німеччині, Малайзії та інших країнах у зв'язку з розвитком прикладної математики і комп'ютерних наук.
А як же ж авторське право ? Нi не чули ?  :D Всi у всiх крадуть , тiльки рiзними методами . Американцi першi серед таких злодiiв .  :ganba
От дивiться як то файно виглядае . Ти купляеш собi видатного вченого , якого виростила i вiвчила iнша держава . Тратиш на це прикладом 1 мiльйон долярiв , вiн втiкае , переiзжае до тебе , i своею працею , своiми мозгами приносить тобi мiльярд долярiв . А потiм щирi розказують про украiнське корiння у того чи iншого видатного винахiдника . Яке щастя у щирих , що iхнього винахiдника перекупили i всi прибутки вiд його мозговоi дiяльностi належать США . Хул :censoreле "ТРАДИЦII"  :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:04:55

    Звідки: Калуш
Великі Українці
« Прочитано #123 : 10 Квітня 2023, 09:25:36 »

Ти купляеш собi видатного вченого , якого виростила i вiвчила iнша держава . Тратиш на це прикладом 1 мiльйон долярiв , вiн втiкае , переiзжае до тебе , i своею працею , своiми мозгами приносить тобi мiльярд долярiв . А потiм щирi розказують про украiнське корiння у того чи iншого видатного винахiдника .
твоя ввічлива держава стільки вчених розстріляла своїх же,що важко порахувати, про геноцид вже мовчу.
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Великі Українці
« Прочитано #124 : 10 Квітня 2023, 23:17:05 »

Яке щастя у щирих , що iхнього винахiдника перекупили i всi прибутки вiд його мозговоi дiяльностi належать США


Дивно чи не так ? Адже могли би розстріляти десь на Калімє чи магадані - і  всі би були давольні .  :towall  :towall  :towall  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Великі Українці
« Прочитано #125 : 11 Квітня 2023, 09:40:26 »

А ви обитрое дiйсно тупенькi , а хто складав тоту державу ? Вашi ж батьки , дiди , вуйки та й просто вашi ж сусiди . I вони ж писали доноси , вони ж судили , вони ж охороняли лягера на Колимi i саме цiкаве , що вони ж розстрiлювали . Просто ви того не знаете i не хочете знати , одним словом - тупенькi , якщо не сказати - тупорилi , бо не перший раз вам тото пояснюю  :towall

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%87%D1%83%D0%BA,_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0%BB_%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
В 1936 году старший научный сострудник Института математики АН УССР С. Ф. Фещенко написал донос в НКВД УССР об антисоветских и националистических взглядах М. Ф. Кравчука[5].
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:04:55

    Звідки: Калуш
Великі Українці
« Прочитано #126 : 11 Квітня 2023, 11:35:00 »

Вашi ж батьки , дiди , вуйки та й просто вашi ж сусiди . I вони ж писали доноси , вони ж судили , вони ж охороняли лягера на Колимi i саме цiкаве , що вони ж розстрiлювали .
Тут ясно і зрозуміло що ти описав свою родину. Не суди по своїм родичам,що так було у всіх.
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Великі Українці
« Прочитано #127 : 11 Квітня 2023, 15:38:45 »

Вашi ж батьки , дiди , вуйки та й просто вашi ж сусiди . I вони ж писали доноси , вони ж судили , вони ж охороняли лягера на Колимi i саме цiкаве , що вони ж розстрiлювали


ну так і пиши - тупі камуняки і фанати совковага міра ( або тепер це називається рюцкє мір )  . Ну тепер ти розумієш чому цих сраних камуняк треба знищувати     :good   

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Великі Українці
« Прочитано #128 : 11 Квітня 2023, 19:30:37 »

а хто складав тоту державу ?
 Таде Тарасе а хто хтів тої комуни? Що добровільно ввійшли? де ділись польські села? чого виселяли Кадобну? і ще тисячі украінських сіл? з якого ху# виселили татарів з Криму? чеченців з чечні кабардинці всією нацією змовились посідали у вагони і поїxalu в сибір естонці, литовці, латвійці так само з власної волі поїхали в сибіри? непизд# Тарасе саме через таких як ти і твоїх родичів і робили совіти що хтіли, архіви чого дотепер закриті? А зараз ви гниди хочете на невинних зперти.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Великі Українці
« Прочитано #129 : 11 Квітня 2023, 19:42:12 »

ну так і пиши - тупі камуняки і фанати совковага міра
А я так i кажу , всi були причетнi до того бардаку i звiрств . Точно так як сьогоднi всi причетнi до сьогоднiшнього бпрдаку . I не треба розказувати , що хтось один такий в белом кастюме , а всi iншi обтрасканi гiвном .
Ви тiльки собi задайте таке питання - якщо вашi батьки чи пращури не були причетнi до пiдтримки комунiстичного режиму , то як так сталося , що ви вродились на цей свiт ? Адже ваших батькiв , як невгамовних борцiв за волю рiдного краю , репресували , вивезли , розстрiляли i з"iли .
Бо коли вас слухаеш , то таке враження що ви всi поголовно нащадки померлих в молодостi людей.  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Великі Українці
« Прочитано #130 : 11 Квітня 2023, 20:25:56 »

всi були причетнi
Таде  Тарасе нетреба всіх мастити просто відкрити архіви !
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Великі Українці
« Прочитано #131 : 12 Квітня 2023, 02:52:18 »

ну так і пиши - тупі камуняки і фанати совковага міра
А я так i кажу , всi були причетнi до того бардаку i звiрств . Точно так як сьогоднi всi причетнi до сьогоднiшнього бпрдаку . I не треба розказувати , що хтось один такий в белом кастюме , а всi iншi обтрасканi гiвном .
Ви тiльки собi задайте таке питання - якщо вашi батьки чи пращури не були причетнi до пiдтримки комунiстичного режиму , то як так сталося , що ви вродились на цей свiт ? Адже ваших батькiв , як невгамовних борцiв за волю рiдного краю , репресували , вивезли , розстрiляли i з"iли .
Бо коли вас слухаеш , то таке враження що ви всi поголовно нащадки померлих в молодостi людей.  :P


а я тобі напишу . тому що совкам треба було раби - щоб гаратали за трудодні . А так як срані кацапи тупі як гівно і руки зі сраки у них виросли - тому мої діди баби і батьки тупо гаратали на РАБАТАХ за трудодні ( в колгоспі ) і за 90 ржублєй в місяць . І моя мама пропрацювала в ОРСі на хлорвінілі 35 років . І коли я про це кажу за бугром - то вони мені кажуть : бля , чувак , та ти напевне мільйонер , якщо твоя мама 35 років бухгалтером попрацювала . А я на них дивлюся і хочу пере1бати сраних кацапів і камуняк якимось стовпом освітлення , так як єдине , що мама отримала від того хлорвінілу - однокімнатна конура на Хіміків 24 . Через деякий час мама все таки зуміла знайти інший вихід на інших начальників через батькову роботу і там пощастило , так як ПІСЛЯ ДАЧІ ХАБАРЯ і складення відповідного списку з правильними людьми ми виїхали в 1980 році з тої халупи на Хіміків 24 ( як тепер памятаю цей рік так як була алємпєяда і я дуже і дуже хотів дивитись той маразм - але треба було сидіти на селах , так як в тій новій квартирі на праспєктє батькові і мамі довелось заново робити ремонт і такого шустрого і буйного як я залишати в тій квартирі було як сидіти і  курити на бочці з бензином . і тд і тп . НАХ цей сраний совковий кончений брєд . Просто нах

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Великі Українці
« Прочитано #132 : 12 Квітня 2023, 09:04:10 »

Не суди по своїм родичам,що так було у всіх.
В цему планi , менi дуже подобаеться ваша щира позицiя . Виглядае воно так - з початком радянськоi влади всi вашi батьки i дiди з бабцями неустанно боролися з нею . Не ходили на срану радянську роботу , не звертались в до клятих радянських лiкарiв ,  не вiддавали своiх дiтей до дитячого садочка , школи , ВУЗу .
Я так i представляю собi , як вашi тато з мамою , ввечерi сидять в сранiй однокiмнатнiй квартирi з електрикою , водою i газом i кажуть своему сину - Ти синку завтра в тоту кляту радянсько-маскальську школу не ходи , не треба тобi читати тотi кацапсько-комуняцькi книжки i вчити iхню математику . Краще ми завтра не пiдемо на ту копiйочну рабсько-комунську роботу , а ти синку замiсть школи , разом з нами пiдеш  в лiс боротися за волю i щастя нашоi держави . Амiнь  :P
Зато тепер , через 30 рокiв , пiсля перемоги над тим камуняцьким режимом , нарештi настало щастя , всi , такой всi , жиють в палацах , а не в подарованих комуняцьких хрущовках , всi бухгалтера отримують достойну зарплату в долярах i стали за 30 рокiв мiльйонерами , нiхто нiкому хабарiв не дае , а всi вашi родичi , якi все свое радянське життя борось за ваше щасливе майбутне , тепер безкоштовно iздять на бусику з вокзалу на височанку . Вот ето я панiмaю - ЗДОБУЛИ  :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Великі Українці
« Прочитано #133 : 12 Квітня 2023, 09:50:08 »

Таке відчуття що на кацапії зараз знову морози за 40 . Я десь писав що мої батьки чи діди БОРОЛИСЬ З СРАНИМИ КАМУНЯКАМИ ? я пишу про те що мої батьки і діди тупо гаратали на роботАх як раби , а в результаті мали хрєн на ліцо . І я більш ніж впевнений , що якби совкам не треба було мати освічених рабів - то ніхто би в ту школу не пустив нікого .  А вже розказувати такі тупі брєдні як "камуняцка матиматика" і тд - то це взагалі супер . ВСЯ ЦИВІЛІЗАЦІЯ БЕЗ ВИНЯТКУ в кончений совок попала з заходу . А срані совки вміли лише красти . А  ось якість того совкового лайна була відповідна , і тому всі жітєлі совка готові були віддати річну зарплату за ФІНСКІЙ ГОРНЄТУР чи ФІНСКІЄ САПАГІ . А вже скільки би бабла кашлянули за оригінальні джинси чи ще якісь речі з США чи НІмеччини - то ти сам зараз мені напишеш   :D     
 А щоб зрозуміти що таке "позбутись повністю наслєдіє совка" - то досить подивитись на Польшу . В Україні на жаль ще багато тупих совкодрочерів . І ще одне - щоб побачити як країна може жити взагалі без совків - то треба подивитись на Фінляндію . ЦЕ яскравий приклад як одна з найбідніших територій рюцкє імпєрії без кончених совків живе собі зараз НАЙКРАЩЕ В СВІТІ !  А тепер уяви що якби Україна з ресурсами і землею не була окупована конченими совковими ублюдками - то цілком можливо що ти би зараз мав 900 кацапських рабів і вони би тобі вручну копали нафту і надували балони зі шміром . Але ж ти за шмат лайна готовий кацапам сраку цілувати і думаєш що ти самий мудрий  :o   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Великі Українці
« Прочитано #134 : 12 Квітня 2023, 10:33:25 »

Я про зелене , а ти про тепле .  :facepalm:

Ось свiже Сан-Франциско

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=l-3nB5dUiEk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=l-3nB5dUiEk</a>
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=LBhAUFrCfNU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=LBhAUFrCfNU</a>

Це твое тепле  :-[
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:04:55

    Звідки: Калуш
Великі Українці
« Прочитано #135 : 12 Квітня 2023, 13:20:41 »

пiсля перемоги над тим камуняцьким режимом , нарештi настало щастя , всi , такой всi , жиють в палацах , а не в подарованих комуняцьких хрущовках
уви ні, дякувати Богу я в школу пішов за незалежної України. квартиру батьки самі собі купили за незалежної України. а ти Таде - дрочилом на союз як був так і залишився - всьо бесплана, калабаса па 2.20, кварітру в залупінське давалі. правда слухи ходять що ти маєш нерухомість на заґнєвающєм западє - навіщо?????  я так думаю  - острівець безпеки, коли ця шляпа фашистська роzія почне розвалюватись ти даш дьору туда і буш казати  - втікав від режиму.

P.S. 12 квітня 1961 Сергій Корольов разом зі своїм колективом здійснив успішний запуск космічного корабля «Восток-1» з космонавтом Юрієм Гагаріним на борту. З цього польоту почалася ера пілотованої космонавтики. Ось так український вчений конструктор ракет-носіїв підкорив космос та створив фундамент сучасної космічної галузі.
P.S.S. - Таде після смерті Корольова розвитку космонавтики не було і нового нічого не придумали.
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Великі Українці
« Прочитано #136 : 12 Квітня 2023, 20:04:20 »

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Великі Українці
« Прочитано #137 : 12 Квітня 2023, 22:32:01 »

Я про зелене , а ти про тепле . 

Ось свiже Сан-Франциско


Славко дивиться на тебе як на якогось бовдура   :D  :D  :D      Прикол в тому що всі без виключення медіа тої Америки пишуть уже 100500 раз про те що Сан Франциско є "столиця" бомжів , а вони в основному часто є наркошами , так як там тепло круглий рік і тому бомжі туди лізуть з усієї Америки . АЛЕ найбільший прикол що ті бомжі живуть краще ніж 90% кацапських замкадішєй . І при тому всьому бомжі чітко і ясно усвідомлюють що вони бомжі ( хоча серед них є дуже багато душевно хворих людей ) . Так ось - в Америці людям пофіг якщо хтось захоче жити на вулиці . Там існує купа програм по розселенню бомжів , але для цього бомжам треба хоча б зареєструватись ( але бомжі не хочуть цього робити так як на вулиці завжди можна отримати пару десятків баксів від "сердобальніх" американців . Знаю особисто пару бомжів в Лондоні ( чисті англіки - без всяких там "папа мама с підарашкі прієїхалі" ) . Так вони про це чесно кажуть - що де і як . І їм це життя подобається . Я в шоці , але це їхній вибір .

А ти розкажи Славкові про тих бомжів і про наркоманів . Думаю він буде довго з тебе ржати і питати як часто ти голим спав на 40 градусних морозах    :D  :D  :D   І ще згадає про аргентинську муку і брикети кокаїну в Бельгії і біля Африки ( цілими контейнерами ) з етикетками "ябічяской раіссі"

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Великі Українці
« Прочитано #138 : 13 Квітня 2023, 09:14:20 »

Ми з тобою говоримо про одне i теж . Просто ти забив собi топирця в голову , що в СРСР чи Росii , все крайньо зле , а я говорю що зле у всiх краiнах свiту . I ти абсолютно правильно говориш , все залежить вiд бажання людей .
Цитувати (вибране)
І їм це життя подобається

https://fs.net-film.ru/fs49297.mp4
З 2 хв

Ось Великi Украiнцi
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Великі Українці
« Прочитано #139 : 13 Квітня 2023, 10:42:31 »

дякувати Богу я в школу пішов за незалежної України
Не знаю , не читав , але я проти  :unknow
кварітру в залупінське давалі
А твоi батьки де купили квартиру , в зажопiнську ?  ;) Ну якщо ти такий юний , то де жили твоi дiдо з бабою ? В дикому селi в прадiдовiй хaтi ? Чи в залупiнськiй квартирi отриманiй безплатно вiд клятих камуняк ? Маеш тему для осмислення , продовжуй дрочити двома руками  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь