Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Щодо екологічного стану міста Калуш  (Прочитано 292177 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Печеніг

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    16 Червня 2009, 18:49:53

    Звідки: м.Харків

Шановні
   Мене дуже сподобалося місто Калуш,дуже гарні фото,та цікава історія.Але за фахом я еколог тому моя зацікавленість почалась з того що я побачив, що у вас розташований концерн "Хлорвініл", та забагато на мою думку інших підприємств котрі мають дуже негативно впливати на екологічний стан міста. Якщо в вас є можливість буду дуже вдячний отримати інформацію стосовно екологічного стану міста, чи контакти людей які можуть надати таку інформацію.Це можуть бути : офіційна статистика,наукові дослідження,думка громади та інше.
  Заздалегідь вдячний

Обговорюємо проблеми утилізації Гексахлорбензолу в Калуші
в темах:

Гексахлорбензол (С6Сl6) !!!!!
нова отрава для Калуша
Референдум на форумі про будівництво в Калуші заводу з переробки С6Сl6

   Адміністрація
« Останнє редагування: 16 Лютого 2011, 09:15:51 від romashkin »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #160 : 24 Липня 2010, 22:45:23 »

цифри заворожують...
Ну заворожують чи ні, а тих 12 млн. (з 398 млн. за Розпорядженням), що держава спромоглась виділити, і то, я не впевнена чи не на папері, певне не вистачило б навіть на проекти...
Відповідь від: 24 Липня 2010, 22:34:05
І, здається, однією з умов щоб були виділені кошти, відповідно до Розпорядженя, якраз і є надання проектної документації...Якщо цей маленький проект коштував 7.9 млн. то за які кошти і в які строкои місто могло б собі дозволити зробити усі проекти?  :unknow

Відповідь від: 24 Липня 2010, 22:40:14
Я говорила про цих 12 млн., про які писалось в прессі:
Ось тут - як приклад:

Успеют ли предупредить экологическую катастрофу на Западной Украине?
20 Июня, 15:59
Цитувати (вибране)
Как сообщил Калушский городской глава Игорь Насалик, город Калуш (Ивано-Франковская обл.) получил первые 12 млн.грн. на проведение консервации Домбровского карьера - зоны чрезвычайной экологической ситуации в Украине. Кроме того, от правительства получен позитивный ответ о выделении 6 млн.грн. на финансирование необходимых проектных работ.

Приховано: Показати
Также для поддержки программы выделено 200 тыс.грн. из экологического фонда области. И.Насалик убежден, что если бы сейчас не началась ликвидация аварии, спустя полгода на территории была бы уже настоящая экологическая катастрофа.

Уже сегодня из зоны, гд проседает земля и существует угроза провалов, уже сегодня необходимо переселить около 700 людей.

"Тенденция такова, что мы не будем начинать строить для них жилье, мы выкупим у предпринимателей готовую жилплощадь и начнем переселять туда людей.

Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #161 : 29 Липня 2010, 00:27:32 »

 На екологічних об’єктах Калуша — хвостосховищах і Домбровському кар’єрі — розпочинаються підготовчі роботи. Про це повідомив міський голова Ігор Насалик. Урядовою програмою передбачено поетапне надходження коштів.

На що і в які терміни — детальніше Ігор Насалик тут
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #162 : 29 Липня 2010, 09:23:43 »

Питання до калушан. Ніхто не помітив за собою та знайомими, що приблизно починаючи від двох тижнів тому і до тепер у вас погіршився стан здоров'я в плані ГРЗ. От я наприклад помітив, що чосто ні з того ні з сього починає так крутити у носі. що мусиш зупинитися і прочхатися підряд кілька разів. Був момент, що теж ніби бьезпричинно боліло горло і набухала слизова носа.
Знайомі теж таке відчувають. Цікаво чи то масове явище?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #163 : 29 Липня 2010, 10:08:27 »

Я таке помічав за собою і співробітниками 1-2 тижні тому. З понеділка ніби вже не було такого.  :unknow. особливо з носа текло сильніше ніж з крана і чхати міг 3-5 хвилин підряд аж голова починала боліти. З чим це може бути повязано?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #164 : 29 Липня 2010, 10:26:18 »

О-о-о. Таке, таке.
Я от просто сьогодні собі подумав, що то мабуть так реагують люди що мають схильність до алергії. Але от причина?
То співпало у часі з земляними роботами на карєрі.
Може звідти вітер дує?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #165 : 29 Липня 2010, 10:31:17 »

Я от просто сьогодні собі подумав, що то мабуть так реагують люди що мають схильність до алергії. Але от причина?
То співпало у часі з земляними роботами на карєрі.
Може звідти вітер дує?
В мене було таке кілька років тому - щоранку прокидалася із набрякшим горлом - гадала ангіна, лікувала, та від того лікування небуло жодного рятунку. То також було у літку.
Потім з"ясувалося, що то є наче як алергія - та тоді я оте пов"язала з роботою магнієвого.

Останніми тижнями нічого подібного за собою не помічала - але я вже понад рік тому , нарешті, вилікувала свої алергічні реакції - наразі не так чутлива до того.
« Останнє редагування: 29 Липня 2010, 10:40:23 від ЯЯ »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #166 : 29 Липня 2010, 11:29:02 »

Цікаво чи то масове явище?

 Певно то масове явище  :=) Я вже два тижні чхаю без причини,тиждень лікую горло,яке болить не так,як все.  :duvno КОЛИ ЦЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ???  :evil
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #167 : 29 Липня 2010, 22:06:08 »

Дивно КОЛИ ЦЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ???  злий
Певне коли вилікуєш :)  Ятеж чхаю не як все :) Певне у Калуш хочу :)
Явно звідти вітер віє ;) :P
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #168 : 30 Липня 2010, 01:35:17 »

Зі мною наче все добре. Незважаючи на мій 20літній хронічний тонзіліт.(може це все заслуга мого "еководу", бо у мене уже увійшло у привичку кожен раз після приготування води випивати кілька ковточків сирого аноліту)
А мій промінчик щоночі, уже з місяць напевне, страждає нічним набряком слизової носа - щоночі не може дихати. А вдень проходить само по собі. (Я нічого не роблю. Може вартувало би лікувати таке?)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #169 : 30 Липня 2010, 08:08:34 »

А мона про воду детальніше?  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #170 : 30 Липня 2010, 12:06:21 »

У Калуші нова проблема: засоленість Сівки перевищила норму у десятки разів

Приховано: Показати
Виявили це і забили на сполох обласні екологи. Як повідомив начальник Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Ігор Яківчук, їхня служба веде постійний моніторинг за річкою Сівкою та потічком Кропивник, оскільки це об’єкти високого ступеня ризику. До середини липня гранично допустима концентрація (ГДК) хлоридів у річковій воді була в нормі. Проте аналіз, взятий 16 липня, показав перевищення у Сівці вмісту хлоридів у 59 разів. 21 липня цей показник зріс ще більше, було зафіксоване перевищення норми у 136 разів, тобто при ГДК 300 мг/дм3 показник сягнув 40934 мг/дм3.

Зрозуміло, що екологи почали встановлювати джерело збільшення вмісту солей. Виїхавши на Домбровський кар’єр, виявили, що тут зроблена дорога і здійснюється щось схоже на рекультивацію, прокопані канави, через які, вірогідно, воду із кількох соляних озер і спустили у річку Сівку. За словами головного еколога області, проблема полягає в тому, що Сівка впадає у Дністер, тому ці хлориди підуть далі, а їх величезний вміст загрожує тим, що може загинути риба. Тому обласна екологічна інспекція не лише інформувала про це обласну владу, а й нараховує збитки за забруднення річки. Щоправда, хто їх сплачуватиме, невідомо. Адже, як з’ясувалося пізніше, роботи тут приблизно з 14 липня розпочало ТзОВ «Фінансова енергетична корпорація України», з яким виконком Калуської міської ради уклав договір на консервацію Домбровського кар’єру. Та узгодженості дій між замовником і генпідрядником не було, не було ще і робочих креслень на спорудження розсолопроводу, який згідно з розробленою проектною документацією запланований серед першочергових робіт. Тож чи з власної ініціативи, чи за вказівкою згори, з великого уміння чи навпаки невміння, але компанія, яка повинна була ліквідовувати наявну екологічну проблему навпаки створила нову.

Тому і не дивно, що вже у суботу, 24 липня, у Калуші були голова ОДА Михайло Вишиванюк, представники із міністерства (з якого саме, пресі не повідомили, як не назвали і прізвищ та посад. — Авт.) та екологи. Екскурсія під палючим сонцем кар’єром нічого особливого не прояснила, а з представником генпідрядника телефоном зв’язатися не змогли. Проте було очевидно, що роботи якісь велися. Високе начальство, звісно, намагалося з’ясувати, хто робив, що робив, чи укладений договір, чи є графік робіт, чи розпочато фінансування. Відповіді працівника управління капітального будівництва з цього приводу їх, очевидно, не задовольнили, оскільки невдовзі прозвучав вердикт на кшталт, що тут «бардак і авантюрист сидить на авантюристові». Завершився візит тим, що нарада з цього питання була призначена на вівторок.

Проте на обіцяній нараді, яку проводив перший заступник голови ОДА Василь Плавюк (губернатор у цей день був засіданні у прем’єр-міністра. — Авт.), допоки були представники ЗМІ про засоленість Сівки ніхто і словом не обмовився. В. Плавюк лише зазначив, що нарада скликана за результатами перевірки, а також повідомив, що присутніх поінформують про роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. За словами заступника, паралельно з ними здійснюватиметься і відновлення калійного виробництва. Наразі перелік №1, який передбачає консервацію Домбровського кар’єру та рекультивацію відвалів, на 89 млн. грн. пройшов усі погодження і перший транш коштів у кінці червня вже надійшов замовнику з виконання робіт, тобто Калуському міськвиконкому.

Генеральним проектувальником робіт є інститут «Гірхімпром» м. Львова. Директор цього проектного інституту Михайло Юнко, який був присутній на нараді, повідомив, що проект, розроблений ними по Калушу, пройшов усі експертизи і був затверджений ще у серпні минулого року. Наступним етапом є розробка технічної документації. Проте виконання цих робіт не проплачено. Інститут, враховуючи критичну ситуацію на деяких об’єктах, розробив документацію на розсолопровід протяжністю 6 км, хоча отримав лише 200 тис. грн. «Частина цих креслень була передана генпідряднику, днями надійдуть останні, тоді він зможе розпочинати роботи», — зазначив М. Юнко.

Небагатослівним був і представник генпідрядника ТзОВ «Фінансова енергетична корпорація України» Валерій Карпенко. Він повідомив, що договір з компанією укладений 24 червня, з 25 червня почали завозити техніку і, щоб не простоювати, облаштовували під’їзні дороги й ін.

Роз’яснення щодо коштів, необхідних для виготовлення проектної документації, а це 6 млн. грн., вніс міський голова Ігор Насалик. Він повідомив, що звертався з цього приводу з листом до Прем’єр-міністра України, адже без проекту не можна розпочати ніякі роботи з ліквідації надзвичайної ситуації.

Обласний чиновник запевнив, що кошти на проектну документацію будуть, а також обнадіяв, що врешті має вирішитися і питання виведення ДП «Калійний завод» зі складу ВАТ «Оріана».

Друга частина наради проходила у вузькому колі (вже без ЗМІ) за зачиненими дверима. Тож, вірогідно, тоді й обговорювали основне — надзвичайну ситуацію з потраплянням розсолів у річку Сівку.

Людмила Пастушок

Можливо, винувата повінь

Вчора, коли матеріал готувався до друку, начальник обласної інспекції охорони навколишнього середовища Ігор Яківчук висловив ще одну версію різкого збільшення концентрації солей у Сівці. За його словами, це могли бути і дощі. Остаточні висновки екологи області обіцяють оприлюднити невдовзі. Аналіз води із Сівки, взятий у суботу, 24 липня, показав, що вміст хлоридів падає, він зменшився у вісім разів. Наради щодо ліквідації проблем Домбровського кар’єру і охорони довкілля планують проводити у Калуші кожні десять днів. Також вживаються заходи для недопущення нового потрапляння солей у річку.


Розміщено у Дзвонах Підгір♥я

Відповідь від: 30 Липня 2010, 12:04:29
Вперше помітили підвищення норми солей у Сівці 16 липня. Можливо через воду ті ваші чихи та горла  :unknow Якрах два тижні тому..
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #171 : 30 Липня 2010, 12:58:02 »

Вперше помітили підвищення норми солей у Сівці 16 липня. Можливо через воду ті ваші чихи та горла  не знаю Якрах два тижні тому..


КАлушани не п"ють воду з Сівки. І хлорили у воді до пчихів не мають відношення. різка зміна температур впливає на організм людей. пульмонологія переповнена - запалення, бронхопневмонії - не вірусні, бактеріальні. А щоб бардаку не було на кар"єрі, то Насалику треба не тільки свою фірму у Калуш підключати - хай уже - але за тими лохати ще  і дивитись. наробили місту нової біди
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #172 : 30 Липня 2010, 13:06:53 »

Можливо через воду ті ваші чихи та горла   Якрах два тижні тому..
Ще б знати, що ті "чихи" це все, що нам загрожує, і більших і дальших наслідків не буде... Але хто то нам скаже?....
Відповідь від: 30 Липня 2010, 13:04:09
КАлушани не п"ють воду з Сівки.
А чому ви думаєте, що якщо хлориди потрапили в Сівку, то вони не потрапили в грунтові води, а звідти в колодязі? Все таки більше півКалуша у нас приватний сектор, який п"є воду з колодязів.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #173 : 30 Липня 2010, 13:09:51 »

І хлорили у воді до пчихів не мають відношення. різка зміна температур впливає на організм людей. пульмонологія переповнена - запалення, бронхопневмонії - не вірусні, бактеріальні.
От тобі і відповідь на наші припущення...Тобто Ви радите не шукати там де нема?  ;) :good
Відповідь від: 30 Липня 2010, 13:06:58
А чому ви думаєте, що якщо хлориди потрапили в Сівку, то вони не потрапили в грунтові води
То якщо хлоридини не впливають "на чихи", то може й справді, то не від того чихи, а від вірусів...
Я теж пам♥ятаю, що літо, це якраз загострення "ухогорлоносних" захворювань....
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #174 : 30 Липня 2010, 18:59:19 »

От тобі і відповідь на наші припущення...Тобто Ви радите не шукати там де нема?


так. абсолютно вірно
Відповідь від: 30 Липня 2010, 18:56:59
А чому ви думаєте, що якщо хлориди потрапили в Сівку, то вони не потрапили в грунтові води, а звідти в колодязі? Все таки більше півКалуша у нас приватний сектор, який п"є воду з колодязів.


колодязі - думаю, не більше відсотків 2 - у Калуші. і то, мабуть, перебільшення. засоленість стосується Пійла - от там справді біда. люди взагалі не можуть пити воду з криниць. Вікна, здається, про це писали. У Калуші ще не відчуваємо цієї біди. і все ж, погодьтеся, пчихиі  хлориди у Сівці - різні речі
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #175 : 30 Липня 2010, 20:02:39 »

пчихиі  хлориди у Сівці - різні речі
Ви якось дивно однобоко то бачите.

Ви були на карєрі? А бачили якої там срані понаскидували? Навіть на форумі є фотка як виливають щось хімічне прямо на землю.

Тепер згадайте, що на карєрі робили певні землевпорядні роботи. Техніка горнула шутер, збурювала той ґрунт який за роки хоч трошки влежався, ґгунт з усім тим га що у ньому є. То усе у вигляді пилюки підіймалося у повітря і при наявності вітру на місто та пилюка теоретично могла сюди прилетіти. Тепер ті хлориди вже можуть бути "при чому"?
То будуть не вірусні і не бактеріальні бронхопневмонії, про які не говорилося, а алергічні реніти в т.п.
То лише версія, але...
 спростуйте  пліз.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігорко

  • Початківець
  • *
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2015, 07:13:34

Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #176 : 30 Липня 2010, 21:53:09 »

То лише версія, але...
 спростуйте  пліз.


ваша версія - чому я маю спростовувати. я маю свою думку. схоже, зоною ми лише тепер стаємо, коли роботи на кар"єрі починаються? віват Насалику, я так розумію, Юрку?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #177 : 30 Липня 2010, 22:12:45 »

віват Насалику, я так розумію, Юрку?
Не так.
По перше, я про Насалика взагалі не писав і не думав. По суті то наша екологія то як пухлина, і чіпати страшно і якшо не чіпати помреш.
Але у деяких ЗМІ писалося про те, що наш гексахлорбензол не весь на одному полігоні спочиває, що частина могла бути захороненою десь у районі кар'єру. А от у такому випадку (якщо то дійсно так), то вибачте але мені дуже цікаво стає від чого я чхаю.
я маю свою думку. схоже, зоною ми лише тепер стаємо, коли роботи на кар"єрі починаються
Не зовсім зрозумів. Якщо можна - поясніть.
Якщо я правильно зрозумів то Ви натякаєте, що такими благими намірами і такими влучними їх втіленнями нам вистелять дорогу у "світле" екологічне майбутнє?
« Останнє редагування: 30 Липня 2010, 23:08:55 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #178 : 01 Серпня 2010, 20:57:54 »

По перше, я про Насалика взагалі не писав і не думав. По суті то наша екологія то як пухлина, і чіпати страшно і якшо не чіпати помреш.
Але у деяких ЗМІ писалося про те, що наш гексахлорбензол не весь на одному полігоні спочиває, що частина могла бути захороненою десь у районі кар'єру. А от у такому випадку (якщо то дійсно так), то вибачте але мені дуже цікаво стає від чого я чхаю.


Ти не писав про Насалика - але писав про свої пчихи і  пов"язував їх із роботами на кар"єрі. А вони, ці роботи, пов"язані безпосередньо з паном головою. віні  гроші вибиває на роботи, і його ж фірма ті роботи проводить. а ти від того чхаєш - за твоєю ж версією:) який світ тісний. Він Насалика до Юрка - лише пара пчихів:)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #179 : 01 Серпня 2010, 22:23:26 »

А якби не було Насалика, а був Прутункєвич, то мав би бути "віват Прутункєвичу" ?

Тут спершу треба докопатися чи то мені не примарилося, через те я і питання задавав. А якби виявилося що дійсно є така закономірність, то тоді вже шукати винних. Я ж поки ще нікого не звинувачував.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.