Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Щодо екологічного стану міста Калуш  (Прочитано 292159 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Печеніг

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    16 Червня 2009, 18:49:53

    Звідки: м.Харків

Шановні
   Мене дуже сподобалося місто Калуш,дуже гарні фото,та цікава історія.Але за фахом я еколог тому моя зацікавленість почалась з того що я побачив, що у вас розташований концерн "Хлорвініл", та забагато на мою думку інших підприємств котрі мають дуже негативно впливати на екологічний стан міста. Якщо в вас є можливість буду дуже вдячний отримати інформацію стосовно екологічного стану міста, чи контакти людей які можуть надати таку інформацію.Це можуть бути : офіційна статистика,наукові дослідження,думка громади та інше.
  Заздалегідь вдячний

Обговорюємо проблеми утилізації Гексахлорбензолу в Калуші
в темах:

Гексахлорбензол (С6Сl6) !!!!!
нова отрава для Калуша
Референдум на форумі про будівництво в Калуші заводу з переробки С6Сl6

   Адміністрація
« Останнє редагування: 16 Лютого 2011, 09:15:51 від romashkin »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #100 : 28 Квітня 2010, 10:30:18 »

Кажуть що Азаров відмовився фінансувати Калійний і ще будуть скорочувати штат. Типу Насалик все роздув і насправді така ситуація як в Калуші ще в багатьох містах України.
Я перепрошую, але це ви про що? Штат Калійного заводу? Штату там вже нема, якщо ви про це. Азаров с точки зору закону має рацію. Статус калійного заводу досі "НЕ ВЫЗНАЧЕН". А саме - він належить приватним особам, не державі, це є Дочірне підприємство, а не Державне - ДП  "Калійний завод" ВАТ "ОРІАНА", Оріана  у свою чергу належить комусь.  Чому держава буде фінансувати якогось вуйка?  Для того, щоб фінансувати Калійний треба спочатку провести відповідну процедуру по поверненню акцій заводу державі, а вже потім щось обговорювати. А так - это значит толочь воду в ступе. Інша справа коли держава виділяє гроші на вирішення екологічних питань м. Калуш - це   справа держави.
Записаний

sithist

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    08 Листопада 2023, 17:15:24

    Звідки: kalush
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #101 : 29 Квітня 2010, 00:01:45 »

товариші, а хтось знає де іменно в підгірках планують будувати новий мікрорайон?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #102 : 01 Травня 2010, 08:19:49 »

Я перепрошую, але це ви про що? Штат Калійного заводу? Штату там вже нема, якщо ви про це. Азаров с точки зору закону має рацію. Статус калійного заводу досі "НЕ ВЫЗНАЧЕН". А саме - він належить приватним особам, не державі, це є Дочірне підприємство, а не Державне - ДП  "Калійний завод" ВАТ "ОРІАНА", Оріана  у свою чергу належить комусь.  Чому держава буде фінансувати якогось вуйка?  Для того, щоб фінансувати Калійний треба спочатку провести відповідну процедуру по поверненню акцій заводу державі, а вже потім щось обговорювати. А так - это значит толочь воду в ступе. Інша справа коли держава виділяє гроші на вирішення екологічних питань м. Калуш - це   справа держави.
ну наскільки я знаю то калійний завод якраз відповідає за ті сховища і саме калійний має знати що робити в разі ЧП. Штат там є але дуже погано фінансується. я так думаю що держава повинна була виділити кошти  що б на базі калійного створити організацію котра дійсно зможе навести порядок з тими сховищами і т.д. я розумію що гроші отримало би місто і місто вирішувало би куди їх направити. Я просто неправильно висловився.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #103 : 01 Травня 2010, 10:23:01 »

ну наскільки я знаю то калійний завод якраз відповідає за ті сховища
За які сховища?

думаю що держава повинна була виділити кошти  що б на базі калійного створити організацію котра дійсно зможе навести порядок з тими сховищами і т.д. я розумію що гроші отримало би місто і місто вирішувало би куди їх направити.
Прикольно. Я би теж хотів, щоб мені Держава виділила кошти, я би організував бізнес і сам вирішував як їх тратити  :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #104 : 01 Травня 2010, 16:26:43 »

сьогодні почув що гроші виділять але не місту а якомусь обласному управлінню будівництва. тобто гроші підуть не насалику а вишиванюку.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #105 : 01 Травня 2010, 19:47:10 »

тобто гроші підуть не насалику а вишиванюку.
Я думав, вони підуть місту...  :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #106 : 01 Травня 2010, 19:49:12 »

а я і не надіявся ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #107 : 02 Травня 2010, 10:13:33 »

Под словом "штат" я предполагаю - геологическую службу, юридическую, маркшейдерскую, инженерную, экологическую - одним словом, штат специалистов. Который нужно было создать давным давно.  А экономисты и бухгалтера, коммерческий директор и т.д. - этот штат, вряд ли, решит проблему. Поверьте мне, эти люди понимают в проблемах хвостов и карьера ровно столько сколько мы в ракетостроении. 
И когда приглашались разные "вумные дядьки" во главе с министром, то не был приглашен ни один специалист с завода - ни маркшейдер, ни геолог.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #108 : 02 Травня 2010, 10:57:56 »

то не был приглашен ни один специалист с завода - ни маркшейдер, ни геолог.
Так то ж закономірне явище  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #109 : 02 Травня 2010, 11:55:06 »

Наблюдаю за тем, что творится в нашей стране, и, невольно, прихожу к выводу, что за 19 лет независимости НИЧЕГО НЕ ИЗМЕНИЛОСЬ.   :=)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #110 : 03 Травня 2010, 09:05:19 »

Наблюдаю за тем, что творится в нашей стране, и, невольно, прихожу к выводу, что за 19 лет независимости НИЧЕГО НЕ ИЗМЕНИЛОСЬ.
ну уж прям,НИЧЕГО НЕ ИЗМЕНИЛОСЬ, изменилось! и довольно много чего :duvno
если не секрет,сколько вам было лет в 1991
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #111 : 03 Травня 2010, 14:33:42 »

Если бы вам довелось работать в госучереждении , то вы заметили б, что точно ничего не изменилось.  В 1991 году мне было уже далеко за 18.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #112 : 03 Травня 2010, 15:21:18 »

Азаров с точки зору закону має рацію.
 Про це вже говорять ну років з пять вже точно. І були відповідні рішення міської ради з зверненнями до ОДА до ФДМУ, ВРУ про відокремлення ДП калійний завод від Оріани, тим самим зробивши завод привабливим (без мінінгітів) для потенційних інвесторів .

Відповідь від: 03 Травня 2010, 15:10:21
А саме - він належить приватним особам, не державі, це є Дочірне підприємство, а не Державне - ДП  "Калійний завод" ВАТ "ОРІАНА", Оріана  у свою чергу належить комусь.
 Оріна - державне підприємство   і одже належить державі. Частина акцій належить приватним собам, підприємствам, але доля цих часток не є визначальною для втрати Оріаною статутсу державного підприємства.Оже всі її дочки теж державні.

Відповідь від: 03 Травня 2010, 15:16:15
Если бы вам довелось работать в госучереждении , то вы заметили б, что точно ничего не изменилось.  В 1991 году мне было уже далеко за 18.
 Щодо державного підходу до вирішень державних питань, дійсно нічого не змінилось, а думаю погіршилось.
 Але тема - екологія.  Щодо вирішення екологічних питань, то наша  нібито рідна держава їх просто не помічає, а як помічає то тільки для відмивання державних коштів. Так що  з точки зору процедури відмивання - покращилось, а  от з точки зору вирішення екологічних питань суттєво погіршилось.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #113 : 03 Травня 2010, 19:08:28 »


 У Шуфрича подумывают вывезти жителей Калуша из экологически опасных территорий


Приховано: Показати
Об этом сказал министр по чрезвычайным ситуациям и защите населения от последствий Чернобыльской катастрофы Нестор Шуфрич в интервью изданию "Коммерсант-Украина".

"Мы будем укреплять берега карьеров, в которых скопились отходы производства, утилизировать эти отходы и, по всей видимости, отселять жителей", - сказал Шуфрич.

По его словам, действия МинЧС будут зависеть от состояния грунта и степени проникновения отходов в систему водоснабжения.

"Более понятной картина станет через месяц", - сказал министр.

Шуфрич отметил, что Министерство обратилось за помощью к ученым, которые должны сделать свои заключения.

Организация Объединенных Наций и Европейский Союз призывают Кабинет Министров принять неотложные меры для решения экологических проблем Калуша (Ивано-Франковская область).

Ранее Кабмин выделил Калушу (Ивано-Франковская область) 86 млн. гривен из резервного фонда на решение экологических проблем.

В феврале Верховная Рада утвердила указ Виктора Ющенко, бывшего тогда Президентом, об объявлении Калуша и прилегающих сел Кропивник и Сивка-Калушская Калушского района зоной чрезвычайной экологической ситуации на 90 дней.

Эксперты заявляют о возможности техногенной катастрофы в Калуше из-за отходов местного химического предприятия "Ориана".

Атмосферные осадки могут привести к разрушению защитной дамбы и попаданию в окружающую среду около 2 млн. куб. м ядовитых веществ из переполненных хранилищ отходов предприятия.

Источник: Украинские новости http://www.segodnya.ua/news/14133922.html


Як мене дратують бездарні журналісти...ну чому не можна вивчити  тему перед тим як писати...це ж треба було додуматись...
Цитувати (вибране)
вывезти жителей Калуша из экологически опасных территорий


Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #114 : 03 Травня 2010, 20:04:30 »

Відносно статусу Калійного скажу так: У державному реєстрі записано: власність - приватна. 
« Останнє редагування: 03 Травня 2010, 20:23:15 від Доктор Хаос »
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #115 : 03 Травня 2010, 20:28:37 »

Відносно статусу Калійного скажу так, а я знаю, що говорю: У державному реєстрі записано: власність - приватна. Якщо хтось має сумніви  - особисто мною були оформлени документи
Доктор Хаос,а можна поподробней,в нашій країні все можливо,може вже хтось і хапнув втіхаря.
калійний був власністю оріани,а оріана державна :unknow
хіба не так,може щось і пропустив,давно не цікавлюсь справами на хімії.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #116 : 03 Травня 2010, 20:43:37 »

Якщо хтось має сумніви  - особисто мною були оформлени документи
Неправильний вислів, перепрошую. Просто колись  проходили документи заводу по одній справі,  так було записано, що форма власності приватна.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #117 : 03 Травня 2010, 20:54:29 »

так було записано, що форма власності приватна.
і хто прикупив цю гору лайна  :duvno,або  :moskali ,або донецкие,або зараз мутять,тасують документи заднім числом.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #118 : 03 Травня 2010, 21:07:42 »

 :!!Кому она нада???????
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Щодо екологічного стану міста Калуш
« Прочитано #119 : 03 Травня 2010, 21:09:15 »

ВАТ -відкрите акціонерне товариство - колективна форма власності. Доля акцій держави в особі Фоду державного майна, на момент створення складало понад 99%.  
 Висновок - ВАТ Оріана - дежавне підприємство.
 Дочірне підприємство ВАТ Оріана -"Калійний завод" ,на даний час, в складі Оріана. Вивести зі складу підприємства, на якому порушена процедура банкрутства, досить проблематично, а точніше не можливо. (дозвіл всіх заявлених кредиторів і т.д.)  
 Ви може путаєте з новоствореним,  ТзОВ "Калійно-магнієвий завод" ?(від групи Приват)  Дане підприємство може проходити в реєстрах, як приватне.
 Ще одна причина можлива в самих реєстрах. На даний час реєстратори класифікують колективну форму власності як виключно приватну. Але на статус вищезгаданого дочірнього підприємства це аж ніяк не може вплинути.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»