Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 291515 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 
І на що вони їх витратили?цікаво було би дізнатися.
 Відчитались, що витратили на відлов бездомних тварин. Відлов по екосрвісному ви певно здогадуєтесь як робиться? :(

Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Здогадуюсь.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Е-ех. от так і живемо  :( :( :(

Рибка вчора видала, що хоче назад до Німеччини  :( :( :(
Я думав то лиш у мене такі відчуття...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


"Собака допоміг врятувати  будинок свого господаря. Американці шанують собак- героїв. У США нагородили  німецьку вівчарку на ім’я Бадді,  яка допомогла врятувати  будинок свого господаря.  Коли Бен Гайнрічс порався у  своїй майстерні, спалахнула  пожежа. Бадді зрозумів, що його господар потребує допомоги, і, не роздумуючи, пес вибіг на дорогу. Там він знайшов поліцейську  машину, яка вже спішила на  допомогу, але заблукала.  Собака, вказуючи шлях  правоохоронцям, привів їх до  будинку Бена. Героїчний вчинок  собаки зняла камера  спостереження на поліцейській  машині. Чоловік називає свого  собаку не інакше, як героєм.  Бен Гайнрічс (господар Бадді):  “Я  шокований. Я справді шокований  тим, що він зробив”.  Правоохоронці нагородили Бадді мискою з нержавіючої сталі. На  посудині вигравірували слова  подяки за допомогу.  Оді Голоувей (представник  поліції):  “Бадді не має  спеціальної підготовки. Та все ж  він зрозумів серйозність ситуації  і діяв дуже хоробро, аби  привести допомогу своїм  господарям”.  Як подарунок за свій героїзм  Бадді дали смачненьку кістку, а  господарі отримали спеціального листа у рамці. В ньому  задокументовано вчинок  чотирилапого друга. " 24tv Я не для того це тут написав,щоби довести що тварини кращі від людей,а для того щоб зауважити що часто далеко не гірші.І слава Богу,що існують люди,і навіть країни де це розуміють.
« Останнє редагування: 25 Квітня 2010, 11:37:24 від DVania »
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

http://gazeta.ua/index.php?id=335211.Була на днях в Тернополі.Бачила іноді собачок з бірками на вушках.І собаки спокійні,і місцеві жителі дуже раді, що щось робиться.Навіть горді з цього.Коли перепитувала їх що означають ці бірки-кілька чоловік на вулиці кинулись мені пояснювати.Приємно.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 Шкода, але влада сьогодні знову на очах у всіх людей, десь коло 10-11 години, на пятачку демострувала своє "гуманне ставлення до тварин", а точніше свій мудрий підхід до вирішення   проблем з бездомними тваринами. Був один ЖАХ. Собачата валялись по всіх газонах, дригаючи лапами, а два алкоголіка (штатні архаровці Екосервісу) завзято ходили між людьми і робили свою темну справу, аж поки людям не надоїло і витурили їх звідти. Були КМТ, Вікна, представники УЖКГ.
 Сюжет певно покажуть по КМТ.
 Я не знаю коли в цій країні будуть виконувати закон. СУМНО (Певно доти поки ми не почнем заставляти)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

Після прочитаного, сльози навертаються, серце починає колоти. Люди та давайте щось робити? Але що? :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Вирішувати як ми маємо на це реагувати будемо в неділю. Про час і місце повідомлю додатково. Не можу зрозуміти хто дав наказ? на якій підставі?. чому? .... тобто більше запитань, ніж відповідей.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 Зараз по КМТ, якщо всигли  змотувати, повинен бути сюжет про ці події. :(
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Проблему бездомних тварин вирішено:

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=LGtQ3G4eWL8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=LGtQ3G4eWL8</a>
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Ех думаю,та невже справді вирішено,а то Єралаш :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Так в калюжі є притулок для собак чи ні? я би взяв собі якогось малого собаку. ну тобто песеня.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Так в калюжі є притулок для собак чи ні? я би взяв собі якогось малого собаку. ну тобто песеня.
 Відповідного притулку не має, але на рахунок песеня то це добрий намір. Зверніться до форумчанки Люсі і думаю вона вам підбере. :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Саме головне питання повинне бути таке : звідки беруться бездомні собаки ? а точніше якого біса "власник" заводить цуценя щоб через деякий час викинути дорослого на вулицю ??
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ви про мене? :o
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Хто бажає попрацювати волонтером на території нашого майбутнього притулку для тварин - може приєднатися. Приходити ззаду старого Калійного (коло річки) там де колись була трансформаторна підстанція. п. Оля Тарханова (голова товариства "Захист") збирає бажаючих приблизно на 10 год. Але якщо хтось приєднається пізніше - то не проженуть також. Потрібно прибрати і вивезти сміття. Бути в робочому одязі. Мати рукавиці, і ще мішки (міцні, бажано такі, як на картоплю), в кого є. Забула сказати. Все це буде в середу, 2 червня. Кому потрібна додаткова інформація - дзвоніть п.Олі 0953220127. Будемо вдячні всім хто відгукнеться!
Відповідь від: 31 Травня 2010, 19:13:38
Може є хтось з хлопців, що має косу і вміє косити? Такого б ми зацінили дуже !!!!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Люся, добрий заклик. В середу у мене комісія на 10,30, потім в ДЗК, а потім закінчення 64 сесії на 15,00.  Так що ніяк не вирвусь, але газонокосилку можу дати тому хто має досвід користування.. Мішки на сміття теж знайдуться. Рукавички обовязково потрібно закупити. Завтра зізвонемось. :frend :bouquet:
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Запрошуємо завтра (в суботу), волонтерів попрацювати на території притулка. В робочому одязі. Може, був би хтось із чоловіків, бо треба трошки повирубувати чи повипилювати кущі.(тому треба мати інструмент). Дякую всім, хто відгукнеться!
Відповідь від: 25 Червня 2010, 17:22:49
Ага! Забула! Година - 11-00
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

 :( не зможу бути - в мене зустріч випускників у франіку  :drink
Записаний